ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
П О С Т А Н О В А
N 36 від 10.01.2002 м. Київ |
Про затвердження Порядку фінансування виборчих комісій, обліку надходження та використання коштів Державного бюджету України, що виділяються на підготовку і проведення виборів народних депутатів України, та звітності окружних виборчих комісій
Відповідно до частин сьомої, дев'ятої статті 33 Закону України "Про вибори народних депутатів України", статей 11, 12, пункту сьомого статті 14, статті 16 Закону України "Про Центральну виборчу комісію" Центральна виборча комісія
постановляє:
1. Затвердити Порядок фінансування виборчих комісій, обліку надходження та використання коштів Державного бюджету України, що виділяються на підготовку і проведення виборів народних депутатів України, та звітності окружних виборчих комісій (додається).
2. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Центральної виборчої комісії від 19 червня 1999 року N 97 "Про Порядок обліку надходження та витрат бюджетних коштів, що виділяються на підготовку і проведення виборів, всеукраїнського референдуму, та звітності з цих питань виборчих комісій, комісій з всеукраїнського референдуму і про форми фінансового звіту".
3. Цю постанову надіслати окружним виборчим комісіям по виборах народних депутатів України.
Голова Центральної виборчої комісії | М.РЯБЕЦЬ |
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Центральної виборчої комісії
від 10 січня 2002 року N 36
ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом Міністерства фінансів України
від "___"___________ 2002 року N _____
ПОРЯДОК
фінансування виборчих комісій, обліку надходження та використання коштів Державного бюджету України, що виділяються на підготовку і проведення виборів народних депутатів України, та звітності окружних виборчих комісій
I. Загальні положення
1. Цей Порядок регулює питання фінансування виборчих комісій та визначає положення щодо обліку надходження та використання окружною виборчою комісією коштів Державного бюджету України, що виділяються на підготовку і проведення виборів народних депутатів України (далі - депутати), складання та подання нею відповідному органу Державного казначейства України і Центральній виборчій комісії фінансового звіту про надходження та використання цих коштів.
2. Фінансове забезпечення підготовки і проведення виборів депутатів за рахунок коштів Державного бюджету України здійснюється Центральною виборчою комісією, яка є головним розпорядником цих коштів. Окружна виборча комісія є розпорядником коштів нижчого рівня та підзвітна і підконтрольна головному розпоряднику коштів Державного бюджету України.
3. Розпорядником коштів Державного бюджету України в окружній виборчій комісії є голова цієї комісії, а за його відсутності - заступник голови.
4. Територіальний орган Державного комітету статистики України на підставі постанови Центральної виборчої комісії про утворення окружної виборчої комісії та звернення голови окружної виборчої комісії включає окружну виборчу комісію, яка відповідно до частини третьої статті 19 Закону України "Про вибори народних депутатів України" є юридичною особою, до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, про що безоплатно видає довідку із зазначенням ідентифікаційного коду. Копію цієї довідки окружна виборча комісія невідкладно надсилає до Центральної виборчої комісії.
5. Центральна виборча комісія на підставі копій довідок територіальних органів Державного комітету статистики України, зазначених у пункті 4 цього Порядку, формує мережу окружних виборчих комісій, що утримуються за рахунок коштів Державного бюджету України, та подає її на електронних і паперових носіях до Державного казначейства України.
6. Центральна виборча комісія, окружні виборчі комісії несуть відповідальність за цільове використання коштів Державного бюджету України, виділених на підготовку і проведення виборів депутатів.
7. Контроль за правильним і цільовим використанням коштів Державного бюджету України, що виділяються на підготовку і проведення виборів депутатів, здійснюється Рахунковою палатою України, Головним контрольно-ревізійним управлінням України відповідно до його повноважень, визначених законами України, та Центральною виборчою комісією.
II. Організація фінансування та оплати видатків виборчих комісій на підготовку і проведення виборів депутатів
8. Обсяг коштів на підготовку і проведення виборів депутатів щорічно передбачається окремим рядком у Законі України про Державний бюджет України. Центральна виборча комісія складає і затверджує розподіл показників зведеного кошторису на підготовку і проведення виборів депутатів та подає його до Державного казначейства України.
9. Розподіл асигнувань, передбачених на підготовку і проведення виборів депутатів, здійснюється Центральною виборчою комісією та окружними виборчим комісіями згідно із затвердженими Центральною виборчою комісією кошторисами та планами асигнувань. Окружна виборча комісія вирішує питання щодо використання виділених асигнувань у межах кошторисних призначень на підготовку і проведення виборів депутатів.
10. Видатки на підготовку і проведення виборів депутатів здійснюються за такими напрямами:
- заходи Центральної виборчої комісії з підготовки і проведення виборів депутатів;
- заходи окружних та дільничних виборчих комісій з підготовки і проведення виборів депутатів та забезпечення їх діяльності.
11. Центральна виборча комісія у межах коштів, передбачених Державним бюджетом України на підготовку і проведення виборів депутатів, у десятиденний строк з дня оголошення початку виборчого процесу затверджує: розподіл асигнувань між виборчими комісіями; кошторис видатків Центральної виборчої комісії; середні норми видатків окружних виборчих комісій; середні норми видатків для потреб дільничних виборчих комісій.
12. Окружна виборча комісія на підставі лімітної довідки Центральної виборчої комісії про загальний обсяг асигнувань, середніх норм видатків окружної виборчої комісії та середніх норм видатків для потреб дільничної виборчої комісії складає єдиний кошторис видатків для підготовки і проведення виборів депутатів за формою згідно з додатком 1. Єдиний кошторис видатків з розшифровкою показників за формою згідно з додатком 2 у десятиденний строк з дня утворення окружної виборчої комісії надсилається до Центральної виборчої комісії.
13. Центральна виборча комісія у п'ятиденний строк з дня надходження єдиного кошторису видатків окружної виборчої комісії розглядає та затверджує його.
14. Зміни до єдиного кошторису видатків можуть вноситись окружною виборчою комісією і подаватися на затвердження Центральній виборчій комісії з обгрунтуваннями не пізніш як за десять днів до дня виборів. Рішення про затвердження цих змін Центральною виборчою комісією приймається не пізніш як за два дні до дня проведення виборів.
15. Окружна виборча комісія на підставі затвердженого Центральною виборчою комісією єдиного кошторису видатків складає та затверджує кошториси видатків для потреб дільничних виборчих комісій відповідного одномандатного виборчого округу.
При складанні цих кошторисів окружна виборча комісія, крім середніх норм видатків для потреб дільничних виборчих комісій, затверджених Центральною виборчою комісією, враховує кількість членів дільничної виборчої комісії, кількість громадян, включених до списків виборців, віддаленість дільничних виборчих комісій від місця знаходження окружної виборчої комісії, забезпечення їх необхідними приміщеннями, обладнанням, інвентарем тощо.
16. Окружна виборча комісія реєструється за місцем свого знаходження в таких установах та організаціях:
- податковій інспекції;
- пенсійному фонді;
- фонді соціального страхування з тимчасовою втратою працездатності;
- фонді соціального страхування на випадок безробіття;
- фонді соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання.
17. Реєстраційний рахунок окружній виборчій комісії відкривається в територіальному органі Державного казначейства України за місцем знаходження відповідної окружної виборчої комісії в порядку, встановленому чинними нормативно-правовими актами. При цьому картки зі зразками підписів голови окружної виборчої комісії, його заступника, головного бухгалтера, які подаються до територіального органу казначейства, засвідчуються Головою чи заступником Голови Центральної виборчої комісії або нотаріусом.
18. Видатки Центральної виборчої комісії та окружних виборчих комісій здійснюються відповідно до "Порядку касового виконання державного бюджету за видатками", затвердженого наказом Державного казначейства України від 22 січня 2001 року N 3 та зареєстрованого Міністерством юстиції України 5 лютого 2001 року N 104/5295 і "Порядку виконання державного бюджету за видатками за умови функціонування внутрішньої платіжної системи", затвердженого наказом Державного казначейства України від 10 серпня 2001 року N 140 та зареєстрованого Міністерством юстиції України 28 серпня 2001 року N 756/5947.
19. Для здійснення видатків дільничної виборчої комісії, територіально віддаленої від окружної виборчої комісії, пов'язаних з оплатою праці членів цих комісій або залучених до роботи в ній відповідних спеціалістів, технічних працівників, окружна виборча комісія може укладати з відповідним районним відділенням Ощадного банку України договір на обслуговування в частині отримання готівкових коштів на оплату праці, а також на відрядження членів дільничної виборчої комісії.
20. Окружна виборча комісія 10, 20, 30 числа кожного поточного місяця надсилає Центральній виборчій комісії повідомлення про витрачання коштів за показниками єдиного кошторису видатків окружної виборчої комісії на підготовку і проведення виборів депутатів за формою згідно з додатком 3.
III. Облік надходжень та використання коштів Державного бюджету України, що виділяються на підготовку і проведення виборів депутатів
21. Облік надходжень та використання коштів, що виділяються на підготовку і проведення виборів депутатів, здійснюється окружними виборчими комісіями відповідно до вимог чинного законодавства з питань бухгалтерського обліку в установах і організаціях, що утримуються за рахунок коштів Державного бюджету України.
Бухгалтерський облік окружної виборчої комісії здійснюється за "Планом рахунків бухгалтерського обліку бюджетних установ" та "Порядком застосування Плану рахунків бухгалтерського обліку бюджетних установ", затвердженими наказом Головного управління Державного казначейства України від 10 грудня 1999 року N 114 та зареєстрованими в Міністерстві юстиції України 20 грудня 1999 року за N 890/4183.
Відображення основних господарських операцій здійснюється відповідно до "Інструкції про кореспонденцію субрахунків бухгалтерського обліку для відображення основних господарських операцій бюджетних установ", затвердженої наказом Державного казначейства України від 10 липня 2000 року N 61 та зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 14 серпня 2000 року за N 497/4718.
Аналітичний облік здійснюваних операцій відображається за формами карток і книг аналітичного обліку бюджетних установ, затверджених наказом Державного казначейства України від 6 жовтня 2000 року N 100 та зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 25 жовтня 2000 року за N 747/4968.
Для відображення в обліку операцій з надходження коштів про здійснені видатки та проведені розрахунки застосовуються відповідні форми меморіальних ордерів. Інструкція про форми меморіальних ордерів бюджетних установ та порядок їх складання затверджена наказом Державного казначейства України від 27 липня 2000 року N 68 та зареєстрована в Міністерстві юстиції України 31 серпня 2000 року за N 570/4791 .
Облік касових операцій ведеться в накопичувальній відомості за касовими операціями - Меморіальному ордері N 1 за формою N 380 (бюджет).
Оформлення та облік касових операцій в окружній виборчій комісії здійснюється згідно з Положенням про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженим постановою Правління Національного банку України від 19 лютого 2001 року N 72 та зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 15 березня 2001 року за N 237/5428.
22. Облік операцій, пов'язаних з рухом коштів на реєстраційному рахунку окружної виборчої комісії, ведеться в накопичувальній відомості - Меморіальному ордері N 2 за формою N 381 (бюджет).
23. Облік розрахунків з постачальниками матеріальних цінностей та послуг на умовах попередньої оплати (дебіторами) ведеться в накопичувальній відомості за розрахунками з іншими дебіторами - Меморіальному ордері N 4 за формою N 408 (бюджет).
Придбання окружними виборчими комісіями основних засобів та предметів довгострокового користування без дозволу Центральної виборчої комісії забороняється.
24. Зведення розрахункових відомостей із заробітної плати відображається у Меморіальному ордері N 5 за формою N 405 (бюджет).
Суми прибуткового податку з нарахованих доходів працівників окружних і дільничних виборчих комісій обчислюються відповідно до положень Декрету Кабінету Міністрів України "Про прибутковий податок з громадян" від 26 грудня 1992 року N 13-92. Відповідно до пункту "б" частини другої статті 19 зазначеного Декрету окружна виборча комісія подає органу державної податкової служби за місцем її реєстрації відомості про суми виплачених доходів та утриманих з них податків працівників окружних і дільничних виборчих комісій за формою N 8ДР, затвердженою наказом Державної податкової адміністрації України від 30 грудня 1997 року N 473.
Кожному працівникові окружної і дільничної виборчих комісій, яким нараховувалися будь-які доходи, обов'язково видається довідка про суми нарахованих доходів та утриманих податків за формою N 3, затвердженою наказом Головної державної податкової інспекції України від 25 грудня 1995 року N 97, для проведення перерахунків прибуткового податку з сукупного доходу за рік.
У разі залучення працівників до роботи в окружній і дільничній виборчих комісіях за сумісництвом, після здійснення з ними розрахунків за виконану роботу, складається довідка про суму виплаченого доходу і утриманого податку не за місцем основної роботи (форма N 2), передбачена Інструкцією про прибутковий податок з громадян, затвердженою наказом Головної державної податкової інспекції від 21 квітня 1993 року N 12, що надсилається до податкової інспекції за місцем проживання отримувача грошових коштів протягом 20 днів після закінчення місяця, в якому їх виплачено.
Розміри внесків і сум збору та порядок їх нарахування чи справляння на всі види загальнообов'язкового державного соціального страхування визначаються Законами України:
25. Облік розрахунків за послуги та отримані матеріальні цінності, оплата яких здійснюється за фактом їх надання різними підприємствами, установами та організаціями (кредиторами) ведеться в Меморіальному ордері N 6 за формою N 409 (бюджет).
Після закінчення терміну дії договорів про надання послуг складаються акти звірки розрахунків з кожним виконавцем для підтвердження наявності або відсутності заборгованості за надані послуги.
26. Розрахунки з підзвітними особами за виданими авансовими сумами на оплату витрат, що не можуть бути здійснені шляхом безготівкових розрахунків, обліковуються в накопичувальній відомості - Меморіальному ордері N 8 за формою N 386 (бюджет).
Кошти на відрядження працівникам виборчих комісій сплачуються відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 1999 року N 663 "Про норми відшкодування витрат на відрядження в межах України та за кордон".
27. Облік надходження та використання малоцінних і швидкозношуваних предметів, термін експлуатації яких становить менше одного року, та інших запасів здійснюється відповідно до "інструкції з обліку запасів бюджетних установ", затвердженої наказом Державного казначейства України від 08 грудня 2000 року N 125 та зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 21 грудня 2000 року за N 937/5158. Відображення в обліку вказаних операцій ведеться в Меморіальному ордері N 10 за формою N 439 (бюджет).
Списання матеріальних цінностей з балансу окружної виборчої комісії здійснюється згідно з Типовою інструкцією "Про порядок списання матеріальних цінностей з балансу бюджетних установ", затвердженою спільним наказом Державного казначейства України та Міністерства економіки України від 10 серпня 2001 року N 142/181, та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 5 вересня 2001 року N 787/5978.
Реєстрація зазначених у пунктах 21-27 цього Порядку меморіальних ордерів здійснюється щомісячно у книзі "Журнал - головна" за формою 308 (бюджет).
IV. Звітність окружної виборчої комісії про надходження та використання коштів Державного бюджету України на підготовку і проведення виборів депутатів
28. Окружна виборча комісія у період здійснення своїх повноважень подає до органу Державного казначейства України за місцем свого знаходження та до Центральної виборчої комісії фінансову звітність про надходження і використання коштів Державного бюджету України на підготовку і проведення виборів депутатів.
29. До органів Державного казначейства України окружна виборча комісія подає звітні документи за формами та порядком, встановленим Державним казначейством України.
30. До Центральної виборчої комісії окружна виборча комісія у десятиденний строк з дня офіційного оприлюднення результатів виборів відповідно до графіка подачі фінансових звітів, затвердженого Головою Центральної виборчої комісії, подається у двох примірниках такі документи:
1) звіт за період здійснення повноважень окружної виборчої комісії за формою N 2 (Звіт про виконання кошторису доходів і видатків (загальний фонд), кодом економічної класифікації видатків 1170, погоджений з органом Державного казначейства України за місцем знаходження цієї комісії (підписаний керівником та скріплений печаткою органу Державного казначейства України);
2) фінансовий звіт про надходження та використання коштів Державного бюджету України на підготовку і проведення виборів народних депутатів України за формою згідно з додатком 4;
3) звіт за період здійснення повноважень окружної виборчої комісії про зобов'язання комісії за формою N 8 (Звіт про зобов'язання бюджетних установ), погоджений з органом Державного казначейства України за місцем знаходження цієї комісії (підписаний керівником і скріплений печаткою органу Державного казначейства України) та розшифровку до цього звіту за кодами економічної класифікації видатків за формою згідно з додатком 5;
4) у разі виникнення заборгованості - пояснювальну записку щодо причин її виникнення з обов'язковим долученням до неї оригіналів документів, що підтверджують цю заборгованість;
5) довідку про залишки коштів загального фонду Державного бюджету України на реєстраційному рахунку окружної виборчої комісії за станом на 15 квітня 2002 року за формою згідно з додатком 6. Довідка повинна бути підтверджена органом Державного казначейства України за місцем знаходження цієї комісії;
6) копію акта перевірки контрольно-ревізійними органами України використання окружною виборчою комісією коштів Державного бюджету України, виділених на підготовку і проведення виборів депутатів;
7) довідку про порушення фінансової дисципліни, у разі їх виявлення контрольно-ревізійними органами, та вжиті заходи щодо їх усунення за формою згідно з додатком 7;
8) звіт про використання окружною виборчою комісією паперу, що належить Центральній виборчій комісії за формою згідно з додатком 8, з долученням до нього акта виконаних робіт щодо виготовлення виборчої документації і використання паперу на ці цілі, підписаного керівником відповідного поліграфічного підприємства і головою цієї комісії та скріпленого печатками підприємства і комісії;
9) зведену довідку окружної виборчої комісії про передачу на зберігання матеріальних цінностей, придбаних цією комісією для підготовки та проведення виборів за формою згідно з додатком 9 відповідно до Порядку, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 28 жовтня 1999 року N 402.
31. Приймання звітних документів від окружних виборчих комісій, їх перевірку та складання відповідних звітів Центральної виборчої комісії здійснюють такі структурні підрозділи Секретаріату Центральної виборчої комісії:
1) управління планування та фінансового контролю:
перевіряє наявність документів, зазначених у пункті 30 цього Порядку;
перевіряє та приймає фінансовий звіт окружної виборчої комісії про надходження та використання коштів Державного бюджету України на підготовку і проведення виборів депутатів;
приймає та узагальнює відомості щодо заборгованості окружної виборчої комісій за послуги, надані їм при підготовці і проведенні виборів депутатів;
складає зведений звіт Центральної виборчої комісії про використання коштів Державного бюджету України на підготовку і проведення виборів депутатів окружними виборчими комісіями;
приймає та аналізує акти перевірок контрольно-ревізійних органів України про використання окружними виборчими комісіями коштів Державного бюджету України на підготовку і проведення виборів депутатів;
складає узагальнену довідку про результати перевірок фінансово-господарської діяльності окружних виборчих комісій і, при необхідності, вносить пропозиції Голові Центральної виборчої комісії щодо прийняття відповідних рішень;
складає проект фінансового звіту Центральної виборчої комісії про витрату коштів Державного бюджету України на підготовку і проведення виборів депутатів та подає його в установленому порядку на розгляд Центральної виборчої комісії;
2) відділ бухгалтерського обліку та звітності:
приймає та узагальнює звітні документи, зазначені у підпунктах 1, 3, 4, 5 пункту 30 цього Порядку;
складає фінансовий звіт Центральної виборчої комісії про використання коштів, виділених на підготовку і проведення виборів депутатів (код програмної класифікації видатків Державного бюджету 6731020) за формами і в строки, встановлені Державним казначейством України, та подає його до Державного казначейства України, Рахункової палати України і Міністерства фінансів України;
3) господарське управління:
приймає акти про передачу на зберігання матеріальних цінностей, придбаних окружними виборчими комісіями для підготовки і проведення виборів, та узагальнює відомості цих актів;
складає на підставі документів, зазначених у підпункті 8 пункту 30 цього Порядку, зведений звіт про використання окружними виборчими комісіями паперу, виготовленого або придбаного на замовлення Центральної виборчої комісії, і передає його до відділу бухгалтерського обліку та звітності.
32. При прийманні структурними підрозділами Секретаріату Центральної виборчої комісії документів, зазначених у пункті 31 цього Порядку, заповнюється листок приймання звіту за формою згідно з додатком 10, що підлягає передачі управлінню планування та фінансового контролю Секретаріату Комісії.
33. Перші примірники документів, зазначених у пункті 30 цього Порядку, зберігаються в Центральній виборчій комісії, а другі їх примірники та інша бухгалтерська документація (включаючи документи первинного обліку) разом з виборчою документацією в установленому порядку передається окружною виборчою комісією до відповідної місцевої державної архівної установи.
V. Припинення руху коштів та їх повернення Центральній виборчій комісії
34. Залишки невикористаних асигнувань загального фонду Державного бюджету України на підготовку і проведення виборів депутатів повертаються окружною виборчою комісією на особовий рахунок Центральної виборчої комісії не пізніш як у тижневий строк після офіційного оприлюднення результатів виборів. У бухгалтерському обліку виконання кошторису зазначена операція відображається як зменшення асигнувань, виділених з державного бюджету. Державне казначейство України у триденний строк інформує Центральну виборчу комісію про повернення цих коштів на її рахунок.
35. Окружна виборча комісія у дводенний строк з дня отримання дозволу Центральної виборчої комісії за формою згідно з додатком 11 зобов'язана звернутись до територіального органу Державного казначейства України із заявою про закриття реєстраційного рахунка комісії.
36. Окружна виборча комісія після закриття реєстраційного рахунка повідомляє організації, що зареєстрували її як платника податку та зборів (платежів), про припинення своїх повноважень.
37. Окружна виборча комісія повідомляє органи державної статистики про закінчення своїх повноважень для виключення її з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.
Секретар Центральної виборчої комісії | Я.ДАВИДОВИЧ |
Додаток 1
до порядку фінансування виборчих комісій, обліку
надходження та використання коштів Державного
бюджету України, що виділяються на підготовку і
проведення виборів народних депутатів України, та
звітності окружної виборчої комісії
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Центральної виборчої комісії
від "___"_____________ 2002 року N ____
ЄДИНИЙ КОШТОРИС ВИДАТКІВ
на підготовку і проведення виборів
народних депутатів
України______________________
(дата виборів)
Окружна виборча комісія одномандатного виборчого округу N ___
------------------------------------------------------------------
(назва бюджетної установи, організації)
Вид бюджету - державний;
код та назва відомчої класифікації головного розпорядника коштів - 673 "Центральна виборча комісія";
код та назва програмної класифікації - 6731020
тис.грн.
------------------------------------------------------------------
Показники |КЕК | Всього на рік |Разом
| |------------------------|
| |Загальний | Спеціальний|
| |фонд | фонд |
-------------------------+--------+-----------+------------+------
1 | 2 | 3 | 4 | 5
-------------------------+--------+-----------+------------+------
ДОХОДИ - всього | х | | |
-------------------------+--------+-----------+------------+------
Надходження коштів із | | | |
загального фонду бюджету | х | | |
-------------------------+--------+-----------+------------+------
Надходження коштів із | | | |
спеціального фонду | | | |
бюджету | х | | |
-------------------------+--------+-----------+------------+------
в т.ч. плата за послуги, | | | |
що надаються бюджетними | | | |
установами |24121000| х | |
-------------------------+--------+-----------+------------+------
- інші джерела власних | | | |
надходжень |24121000| х | |
-------------------------+--------+-----------+------------+------
- інші доходи | | | |
(розписати за видами) | | х | |
-------------------------+--------+-----------+------------+------
ВИДАТКИ - всього | х | | |
-------------------------+--------+-----------+------------+------
III. ПОТОЧНІ ВИДАТКИ | 1000 | | |
-------------------------+--------+-----------+------------+------
Оплата праці працівників | | | |
бюджетних установ | 1110 | | |
-------------------------+--------+-----------+------------+------
Заробітна плата | 1111 | | |
-------------------------+--------+-----------+------------+------
Грошове утримання | | | |
військовослужбовців | 1112 | | |
-------------------------+--------+-----------+------------+------
Виплати по тимчасовій | | | |
непрацездатності | 1113 | | |
-------------------------+--------+-----------+------------+------
Нарахування на | | | |
заробітну плату | 1120 | | |
-------------------------+--------+-----------+------------+------
Придбання предметів | | | |
постачання і матеріалів, | | | |
оплата послуг та інші | | | |
видатки | 1130 | | |
-------------------------+--------+-----------+------------+------
Предмети, матеріали, | | | |
обладнання та інвентар | 1131 | | |
-------------------------+--------+-----------+------------+------
Медикаменти та | | | |
перев'язувальні матеріали| 1132 | | |
-------------------------+--------+-----------+------------+------
Продукти харчування | 1133 | | |
-------------------------+--------+-----------+------------+------
М'який інвентар та | | | |
обмундирування | 1134 | | |
-------------------------+--------+-----------+------------+------
Оплата транспортних | | | |
послуг та утримання | | | |
транспортних засобів | 1135 | | |
-------------------------+--------+-----------+------------+------
Оренда та експлуатаційні | | | |
послуги | 1136 | | |
-------------------------+--------+-----------+------------+------
Поточний ремонт | | | |
обладнання, інвентаря, | | | |
будівель та технічне | | | |
обслуговування | | | |
обладнання | 1137 | | |
-------------------------+--------+-----------+------------+------
Послуги зв'язку | 1138 | | |
-------------------------+--------+-----------+------------+------
Оплата інших послуг | | | |
та інші видатки | 1139 | | |
-------------------------+--------+-----------+------------+------
Видатки на відрядження | 1140 | | |
-------------------------+--------+-----------+------------+------
Матеріали, інвентар, | | | |
будівництво, капітальний | | | |
ремонт та заходи | | | |
спеціального призначення,| | | |
що мають загальнодержавне| | | |
значення | 1150 | | |
-------------------------+--------+-----------+------------+------
Оплата комунальних | | | |
послуг та енергоносіїв | 1160 | | |
-------------------------+--------+-----------+------------+------
Оплата теплопостачання | 1161 | | |
-------------------------+--------+-----------+------------+------
Оплата водопостачання і | | | |
водовідведення | 1162 | | |
-------------------------+--------+-----------+------------+------
Оплата електроенергії | 1163 | | |
-------------------------+--------+-----------+------------+------
Оплата природного газу | 1164 | | |
-------------------------+--------+-----------+------------+------
Оплата інших комунальних | | | |
послуг | 1165 | | |
-------------------------+--------+-----------+------------+------
Оплата інших енергоносіїв| 1166 | | |
-------------------------+--------+-----------+------------+------
Дослідження і розробки, | | | |
державні програми | 1170 | | |
-------------------------+--------+-----------+------------+------
Виплата процентів | | | |
(доходу) за | | | |
зобов'язаннями | 1200 | | |
-------------------------+--------+-----------+------------+------
Субсидії і поточні | | | |
трансферти | 1300 | | |
-------------------------+--------+-----------+------------+------
Субсидії і поточні | | | |
трансферти підприємствам | | | |
(установам, організаціям)| 1310 | | |
-------------------------+--------+-----------+------------+------
Поточні трансферти органа| | | |
державного управління | | | |
інших рівнів | 1320 | | |
-------------------------+--------+-----------+------------+------
Поточні трансферти | | | |
населенню | 1340 | | |
-------------------------+--------+-----------+------------+------
Виплата пенсій і | | | |
допомоги | 1341 | | |
-------------------------+--------+-----------+------------+------
Стипендії | 1342 | | |
-------------------------+--------+-----------+------------+------
Інші поточні | | | |
трансферти населенню | 1343 | | |
-------------------------+--------+-----------+------------+------
Поточні трансферти | | | |
за кордон | 1350 | | |
-------------------------+--------+-----------+------------+------
IV. КАПІТАЛЬНІ ВИДАТКИ | 2000 | | |
-------------------------+--------+-----------+------------+------
Придбання основного | | | |
капіталу | 2100 | | |
-------------------------+--------+-----------+------------+------
Придбання обладнання | | | |
і предметів | | | |
довгострокового | | | |
користування | 2110 | | |
-------------------------+--------+-----------+------------+------
Капітальне будівництво | | | |
(придбання) | 2120 | | |
-------------------------+--------+-----------+------------+------
Будівництво | | | |
(придбання) житла | 2121 | | |
-------------------------+--------+-----------+------------+------
Будівництво | | | |
(придбання) | | | |
адміністративних | | | |
об'єктів | 2122 | | |
-------------------------+--------+-----------+------------+------
Інше будівництво | | | |
(придбання) | 2123 | | |
-------------------------+--------+-----------+------------+------
Капітальний ремонт, | | | |
реконструкція та | | | |
реставрація | 2130 | | |
-------------------------+--------+-----------+------------+------
Капітальний ремонт | | | |
та реконструкція | | | |
житлового фонду | 2131 | | |
-------------------------+--------+-----------+------------+------
Капітальний ремонт | | | |
та реконструкція | | | |
адміністративних | | | |
об'єктів | 2132 | | |
-------------------------+--------+-----------+------------+------
Капітальний ремонт | | | |
та реконструкція | | | |
інших об'єктів | 2133 | | |
-------------------------+--------+-----------+------------+------
Реставрація пам'яток | | | |
культури, історії та | | | |
архітектури | 2134 | | |
-------------------------+--------+-----------+------------+------
Створення державних | | | |
запасів і резервів | 2200 | | |
-------------------------+--------+-----------+------------+------
Придбання землі і | | | |
нематеріальних активів | 2300 | | |
-------------------------+--------+-----------+------------+------
Капітальні трансферти | 2400 | | |
-------------------------+--------+-----------+------------+------
Капітальні трансферти | | | |
підприємствам (установам)| | | |
організаціям | 2410 | | |
-------------------------+--------+-----------+------------+------
Капітальні трансферти | | | |
органам державного | | | |
управління інших рівнів | 2420 | | |
-------------------------+--------+-----------+------------+------
Капітальні трансферти | | | |
населенню | 2430 | | |
-------------------------+--------+-----------+------------+------
Капітальні трансферти | | | |
за кордон | 2440 | | |
-------------------------+--------+-----------+------------+------
V. НЕРОЗПОДІЛЕНІ ВИДАТКИ | 3000 | | |
-------------------------+--------+-----------+------------+------
VI. КРЕДИТУВАННЯ 3 | | | |
ВИРАХУВАННЯМ | | | |
ПОГАШЕННЯ** | 4000 | | |
------------------------------------------------------------------
Єдиний кошторис видатків окружної виборчої комісії на
підготовку і проведення виборів народних депутаті України
_______________________ схвалений окружною виборчою
(дата виборів)
комісією одномандатного виборчого округу N _____ (постанова окружної виборчої комісії одномандатного виборчого кругу N ____ від "___" _______ 200_ року N ____).
Голова окружної виборчої
комісії одномандатного
виборчого округу N ______ ________ ________________________
(підпис) (прізвище та ініціали)
Головний бухгалтер ________ ________________________
(підпис) (прізвище та ініціали)