• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про затвердження міської комплексної медичної програми "Здоровя киян" на 1999-2003 роки

Київська міська рада | Рішення, План, Перелік, Програма від 29.10.1998 № 21/122
Реквізити
  • Видавник: Київська міська рада
  • Тип: Рішення, План, Перелік, Програма
  • Дата: 29.10.1998
  • Номер: 21/122
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Київська міська рада
  • Тип: Рішення, План, Перелік, Програма
  • Дата: 29.10.1998
  • Номер: 21/122
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
III сесія XXIII скликання
Р І Ш Е Н Н Я
N 21/122 від 29.10.98
Про затвердження міської комплексної
медичної програми "Здоров'я киян"
на 1999-2003 роки
З метою забезпечення конституційних прав громадян міста Києвана отримання доступної й ефективної медичної допомоги таподальшого вирішення невідкладних заходів щодо поліпшеннямедичного обслуговування киян Київська міська радаВ И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити міську комплексну медичну програму "Здоров'якиян" на 1999-2003 роки.
Врахувати, що уточнення витрат по напрямках будездійснюватися щорічно в бюджетах міста та районів.
2. Для забезпечення виконання міської комплексної медичноїпрограми "Здоров'я киян" вважати неможливим скорочення фактичної(станом на 01.01.98 р.) штатної чисельності працівників установохорони здоров'я, які підпорядковуються Головному управліннюохорони здоров'я Київської міської державної адміністрації.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійнукомісію Київради з питань охорони здоров'я, сім'ї та соціальногозахисту населення.
Голова О.Омельченко
Додаток 1
до рішення Київради
від 29.10.98 N 21/122
Міська комплексна медична програма
"Здоров'я киян" на 1999-2003 роки
Цілі і завдання комплексної медичної програми
"Здоров'я киян" на 1999-2003 роки
Стан здоров'я населення м. Києва, проблеми найбільшраціональної та ефективної організації медичного забезпечення вумовах економічної кризи, дефіциту бюджету і обмеженогофінансування змусили замислитись над тим, яке життєзабезпечуючемісце служби повинні зайняти всі складові системи охорони здоров'яміста, в тому числі кадрові вузи, НДІ, відомчі лікувальні заклади,та які шляхи співпраці обрати. Про це йшла мова нанауково-практичній конференції "Оптимізація організації системиохорони здоров'я м. Києва" та відображено в її резолюції (26-27листопада 1997 р.).
15 грудня 1997 р. прийнята постанова Кабінету МіністрівУкраїни N 1409 ( 1409-97-п ) "Про Державну програмусоціально-економічного розвитку м. Києва на період до 2010 року".Цією Програмою передбачається припинення спаду рівня та якостіжиття населення міста і створення умов для забезпечення подальшогойого наближення до рівня столиць високорозвинутихцентральноєвропейських держав за рахунок поступового поліпшенняекономічної, соціальної та екологічної ситуації в столиці,виходячи з реальних можливостей та спираючись переважно на власнісили.
Тому виникла гостра потреба розробити загальноміськукомплексну медичну програму "Здоров'я киян" на 1999 - 2003 рр.,яка здійснена згідно розпорядження Київської міської державноїадміністрації від 09.06.98 р. N 1211 ( ra1211017-98 ).
Здоров'я - це стан повного фізичного, психічного тасоціального добробуту, а не лише відсутність хвороби.
Модель здоров'я людини зумовлюється на 50-60% умовами таспособом життя, на 20% - спадковістю, на 20% - станомнавколишнього середовища і на 10% - станом медичної науки тапрактики охорони здоров'я.
Вченими підраховано, що утримання від тютюнопаління,правильне харчування, обмеження вживання алкоголю, збереженняоптимальної ваги тіла та рухова активність за 10 років призводятьдо скорочення смертності від серцево-судинних захворювань: учоловіків - на 28%, у жінок - на 43%, довготривалість життя прицьому збільшується на 11 років. Тоді як передові досягненнямедицини XX століття скорочують смертність: серед чоловіків - на16%, серед жінок - на 25%, довготривалість життя зростає всередньому лише на 6 років.
Ця програма передбачає лише комплекс медичних заходів, якіскладають 10-15% загального обсягу заходів, що забезпечуютьздоров'я населення м. Києва і залежать від стану медичної науки іпрактики охорони здоров'я.
Генеральна мета програми: забезпечення конституційних правгромадян на безпечні і здорові умови праці; невикористання праціжінок і неповнолітніх на небезпечних для здоров'я роботах; набезпечне для життя і здоров'я довкілля; забезпеченняконституційних прав громадян на отримання доступної і якісноїмедичної допомоги в умовах дефіциту фінансових коштів;забезпечення необхідного мінімуму потреб в медичномуобслуговуванні груп захворювань та контингентів населення;додержання всіма державними, громадськими або іншими органами,підприємствами, установами, організаціями, посадовими особами тагромадянами м. Києва обов'язку забезпечення пріоритетності охорониздоров'я у власній діяльності, не завдавати шкоди здоров'юнаселення та окремих осіб, сприяти діяльності працівників органіві закладів охорони здоров'я; формування свідомого ставлення людинидо особистого та суспільного здоров'я як необхідної умовиздорового способу життя і профілактики захворювань; поступовезміщення пріоритету з лікування на профілактику та з стаціонарноїдопомоги на амбулаторну ланку; зміна та підняття ролі і значеннямедичних сестер в організації медичної допомоги, в наданнімедичних послуг і в проведенні профілактичної роботи; збільшеннясередньої тривалості життя людини при збереженні достатньої їїякості; зниження захворюваності та передчасної смертності постатевих, вікових, професійних та географічних ознаках; поліпшенняспадковогенетичних ознак; подовження довготривалої трудової тасоціальної активності людини.
Першочерговим завданням 1999-2003 рр. повинно стати докорінненауково обгрунтоване удосконалення управління охороною здоров'янаселення міста, його пріоритетних напрямків, які необхіднофінансувати за рахунок бюджетних асигнувань та коштівроботодавців:
- медичне обслуговування дітей, жінок в період вагітності тапологів;
- надання невідкладної та швидкої медичної допомоги всімверствам населення при раптових станах і захворюваннях, якізагрожують життю хворого;
- первинна медико-санітарна допомога, що зорієнтована налікаря загальної практики (сімейного);
- стаціонарна допомога хворим з гострими захворюваннями ізагостреннями хронічних захворювань, які потребуютьгоспіталізації, інтенсивної терапії та цілодобового спостереження,а також при травмах, опіках, інфекційних захворюваннях;
- надання медичної допомоги пільговим верствам населення(підлітки, інваліди та учасники Великої Вітчизняної війни,ветерани війни в Афганістані, ліквідатори аварій на атомнихстанціях);
- надання медичної допомоги хворим з хворобами соціальноїзначимості (туберкульоз, психічні, наркологічні, онкологічні,заразні шкірні), а також працюючим в шкідливих та небезпечнихумовах праці;
- впровадження сучасних технологій, досягнень науки;
- сестринська справа;
- створення системи забезпечення якості медичної допомоги;
- створення сучасної системи інформаційного забезпеченнясистеми охорони здоров'я м. Києва.
В цей період продовжується створення умов для розвиткуприватної медицини.
Реалізація комплексної медичної програми "Здоров'я киян"дасть змогу зацікавлено приймати участь в рішенні питань охорониздоров'я населення м. Києва структурам міської та районної влади,керівникам відомств, підприємств, закладів, медичних закладів всіхвідомств.
В рамках виконання комплексної медичної програми "Здоров'якиян" здійснюються міські програми:
1. Програма соціально-економічного розвитку міста.
2. Національна програма "Діти України" у м. Києві ( 63/96 ). 3. Міська програма "Планування сім'ї" ( ra0533017-96 ).
4. Комплексна міжвідомча оздоровча програма "Школяр" на1995-1999 роки.
5. Комплексна цільова програма боротьби зі злочинністю на1996-2000 роки ( 837/96 ).
6. Комплексна програма "Турбота" на 1997-2000 роки( ra0016017-97 ).
7. Цільова програма розвитку та удосконалення швидкої іневідкладної медичної допомоги на 1997-2000 роки ( ra2100017-97 ).
8. Цільова програма медико-соціальних протитуберкульознихзаходів Київської міської державної адміністрації на 1994-2005роки.
9. Програма "Здоров'я літніх людей" ( 1347/97 ).
10. Комплексний план організаційно-практичних заходів дляпрофілактики зловживання наркотиками та захворювання на СНІД,протидії наркобізнесу та наркоманії у м. Києві на 1997-2000 рр.( ra0842017-97 ).
Програма передбачає визначення обсягу та характеру медичнихта соціальних послуг - визначення обсягу їх фінансування якскладового компоненту програми, міських структур, які відповідаютьза виконання конкретних заходів та конкретних відповідальних завирішення визначених завдань.
Розробка та виконання програми підпорядковується міськійдержавній адміністрації.
Склад Ради
міської комплексної програми "Здоров'я киян"
Омельченко О.О. - голова міської державної адміністрації,
голова Ради
Бідний В.Г. - заступник голови міської державної
адміністрації, заступник голови Ради
Члени Ради
Сердюк А. М. - Міністр охорони здоров'я
Возіанов О.Ф. - президент Академії медичних наук України
Падалка В.М. - заступник голови міськдержадміністрації
Макомела Р.М. - начальник Головного управління охорони здоров'я
Київської міської державної адміністрації,
заступник голови Ради
Бичков В.В. - голова постійної комісії Київради з питань
охорони здоров'я, сім'ї та соціального захисту
населення, заступник голови Ради
Бойчак М.П. - начальник Київського медичного центру,
начальник головного військового клінічного
госпіталю
Величко М.І. - начальник головної лікарсько-санітарної служби
південно-західної залізниці
Гірін В.М. - ректор Київської медичної академії
післядипломної освіти
Жебровський Б.М. - начальник Головного управління освіти
міськдержадміністрації
Загородній В.В. - перший заступник начальника Головного
управління охорони здоров'я Київської міської
державної адміністрації
Книшов Г.В. - директор Інституту серцево-судинної хірургії
АМН України
Козлова І.А. - генеральний директор МТМО "Санепідслужба"
Кулик О.М. - начальник управління у справах сім'ї та молоді
Кундієв Ю.І. - директор Інституту медицини праці АМН України
Коваленко В.М. - директор Українського НДІ кардіології ім.
М.Д.Стражеска
Пономаренко В.М. - директор Українського інституту громадського
здоров'я
Проданчук М.Г. - директор Інституту екогігієни і токсикології
ім. Л.І.Медведя
Присяжнюк В.К. - голова постійної комісії Київради з питань
бюджету та фінансів
Карабаєв Д.Т. - голова постійної комісії з питань охорони
довкілля, екологічної безпеки та захисту
населення від наслідків Чорнобильської
катастрофи
Чєрніков О.М. - депутат Київради
Секретаріат програми
Нековаль В.Т. - голова секретаріату, директор Київського
міського наукового інформаційно-аналітичного
центру медичної статистики
Неделько В.П. - начальник лікувально-профілактичного управління
АМН України
Цібаровський О.М.- завідуючий відділом Українського інституту
громадського здоров'я.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
| N | Заходи | Відповідальні | Виконавці | Термін | Джерела | Обсяг фінансування |
| п/п | | | |виконання | фінансування | (тис.грн. ) |
|---------+---------------------------+-------------------+-----------------------+-----------+---------------+--------------------------------|
| 1. |Профілактика захворювань | | | | | | | | | | |
|---------+---------------------------+-------------------+-----------------------+-----+-----+---------------+-----+-----+-----+-------+------|
| 1.1. |Профілактика захворювань, | | | | | | | | | | |
| |епідемічна та екологічна | | | | | | | | | | |
| |безпека | | | | | | | | | | |
|---------+---------------------------+-------------------+-----------------------+-----+-----+---------------+-----+-----+-----+-------+------|
|1.1.1. |Проводити аналіз стану |Міська державна |Головні спеціалісти |1999 |2003 |В рамках | | | | | |
| |профілактики |адміністрація, |ГУОЗ, | | |затвердженого | | | | | |
| |захворювань та |Головне управління |райдержадміністрації, | | |міського та | | | | | |
| |забезпечити своєчасне |охорони здоров'я |директори ТМО, | | |районних | | | | | |
| |проведення регулюючих | |керівники поліклінік, | | |бюджетів | | | | | |
| |заходів по поліпшенню | |керівники ЛПУ міста | | | | | | | | |
| |профілактичної роботи | | | | | | | | | | |
| |та повному виконанню | | | | | | | | | | |
| |планових завдань | | | | | | | | | | |
|---------+---------------------------+-------------------+-----------------------+-----+-----+---------------+-----+-----+-----+-------+------|
|1.1.2. |Вносити на розгляд |Головне управління |КМТМО "Санепідслужба", |1999 |2003 |В рамках | | | | | |
| |міської |охорони здоров'я |директори ТМО | | |затвердженого | | | | | |
| |держадміністрації, | | | | |міського та | | | | | |
| |райдержадміністрації | | | | |районних | | | | | |
| |питання про | | | | |бюджетів | | | | | |
| |санітарно-епідемічну | | | | | | | | | | |
| |ситуацію в місті, | | | | | | | | | | |
| |заходи щодо профілактики | | | | | | | | | | |
| |інфекційних, паразитарних, | | | | | | | | | | |
| |професійних захворювань, | | | | | | | | | | |
| |травматизму та | | | | | | | | | | |
| |харчових отруєнь | | | | | | | | | | |
|---------+---------------------------+-------------------+-----------------------+-----+-----+---------------+-----+-----+-----+-------+------|
|1.1.3. |Забезпечити виконання |Головне управління |Директори ТМО, головні |1999 |2003 |В рамках | | | | | |
| |Комплексного плану по |охорони здоров'я, |лікарі ЛПЗ міського | | |затвердженого | | | | | |
| |захисту території м. |директори, КМТМО |підпорядкування, | | |міського та | | | | | |
| |Києва від завозу та |"Санепідслужба" |головні лікарі дитячих | | |районних | | | | | |
| |розповсюдження | |лікарень, керівники | | |бюджетів | | | | | |
| |карантинних та інших | |поліклінік | | | | | | | | |
| |небезпечних для людини | | | | | | | | | | |
| |інфекційних захворювань | | | | | | | | | | |
|---------+---------------------------+-------------------+-----------------------+-----+-----+---------------+-----+-----+-----+-------+------|
|1.1.4. |Забезпечити |Головне управління |КМТМО "Санепідслужба" |1999 |2003 |В рамках | | | | | |
| |лікувально-профілактич |охорони здоров'я | | | |затвердженого | | | | | |
| |ні заклади необхідною | | | | |міського | | | | | |
| |кількістю імунобіологічних | | | | | | | | | | |
| |препаратів | | | | | | | | | | |
|---------+---------------------------+-------------------+-----------------------+-----+-----+---------------+-----+-----+-----+-------+------|
|1.1.5. |Забезпечити створення |Головне управління |Головні спеціалісти |1999 |2003 |В рамках | | | | | |
| |грунт-імунітету щодо |охорони здоров'я, |ГУОЗ, директори ТМО, | | |затвердженого | | | | | |
| |захворювань, керованих |КМТМО |керівники ЛПЗ міського | | |міського та | | | | | |
| |засобами специфічної |"Санепідслужба" |підпорядкування, | | |районних | | | | | |
| |профілактики згідно | |керівники поліклінік | | |бюджетів | | | | | |
| |Календаря щеплень, | | | | | | | | | | |
| |затвердженого наказом | | | | | | | | | | |
| |МОЗ України від | | | | | | | | | | |
| |25.01.96 р. N 14 | | | | | | | | | | |
| |( z0066-96 ) | | | | | | | | | | |
|---------+---------------------------+-------------------+-----------------------+-----+-----+---------------+-----+-----+-----+-------+------|
|1.1.6. |Забезпечити своєчасну |Головне управління |Спеціалісти ГУОЗ, |1999 |2003 |В рамках | | | | | |
| |та якісну діагностику |охорони здоров'я, |директори ТМО, | | |затвердженого | | | | | |
| |дифтерії на |КМТМО |керівники ЛПЗ міського | | |міського та | | | | | |
| |догоспітальному етапі |"Санепідслужба" |підпорядкування, | | |районних | | | | | |
| |та проведення | |керівники поліклінік | | |бюджетів | | | | | |
| |комплексу | | | | | | | | | | |
| |протиепідемічних | | | | | | | | | | |
| |заходів у вогнищах, | | | | | | | | | | |
| |розбір кожного випадку | | | | | | | | | | |
| |захворювання | | | | | | | | | | |
|---------+---------------------------+-------------------+-----------------------+-----+-----+---------------+-----+-----+-----+-------+------|
|1.1.7. |З метою профілактики |КМТМО | |1999 |2003 |Додаткові | 150 | 150 | 150 | 100 | 205 |
| |СНІДу забезпечити |"Санепідслужба" | | | |кошти | | | | | |
| |безкоштовне добровільне та | | | | | | | | | | |
| |анонімне обстеження | | | | | | | | | | |
| |населення на виявлення | | | | | | | | | | |
| |антитіл до ВІЛ-інфекції | | | | | | | | | | |
|---------+---------------------------+-------------------+-----------------------+-----+-----+---------------+-----+-----+-----+-------+------|
|1.1.8. |Розробити та |Головне управління | |1999 |2003 |Додаткові | 205 | 205 | 205 | 205,6 | 205 |
| |впровадити цільову |охорони здоров'я, | | | |кошти | | | | | |
| |програму по |КМТМО | | | | | | | | | |
| |профілактиці вірусного |"Санепідслужба", | | | | | | | | | |
| |гепатиту B з поетапним |директори ТМО, | | | | | | | | | |
| |планом імунізації |головні лікарі | | | | | | | | | |
| |населення груп |дитячих лікарень, | | | | | | | | | |
| |ризику: |дитячих | | | | | | | | | |
| |- медичних працівників; |поліклінік | | | | | | | | | |
| |- дітей, народжених від | | | | | | | | | | |
| |матерів - носіїв вірусу і | | | | | | | | | | |
| |хворих гепатитом B в | | | | | | | | | | |
| |3-му триместрі вагітності | | | | | | | | | | |
| |(4-х кратне) | | | | | | | | | | |
|---------+---------------------------+-------------------+-----------------------+-----+-----+---------------+-----+-----+-----+-------+------|
|1.1.9. |Забезпечити облік |Головне управління |Директори ТМО, |1999 |2003 |В рамках | | | | | |
| |осіб, що прибули з |охорони здоров'я, |керівники ЛПЗ міського | | |затвердженого | | | | | |
| |місцевостей, |КМТМО |підпорядкування, | | |міського та | | | | | |
| |ендемічних щодо |"Санепідслужба" |керівники поліклінік | | |районних | | | | | |
| |малярії, проведення | | | | |бюджетів | | | | | |
| |комплексу | | | | | | | | | | |
| |лікувально-діагностичн | | | | | | | | | | |
| |их та протиепідемічних | | | | | | | | | | |
| |заходів, включаючи | | | | | | | | | | |
| |вогнещеву, громадську, | | | | | | | | | | |
| |міжсезонну | | | | | | | | | | |
| |хіміопрофілактику, | | | | | | | | | | |
| |лабораторний контроль | | | | | | | | | | |
|---------+---------------------------+-------------------+-----------------------+-----+-----+---------------+-----+-----+-----+-------+------|
|1.1.10. |Забезпечити проведення |Головне управління |Директори ТМО, |1999 |2003 |В рамках | | | | | |
| |цільових |охорони здоров'я, |керівники ЛПЗ міського | | |затвердженого | | | | | |
| |діагностичних, |КМТМО |підпорядкування, | | |міського та | | | | | |
| |лікувально-профілактич |"Санепідслужба" |головні лікарі дитячих | | |районних | | | | | |
| |них та | |лікарень, керівники | | |бюджетів | | | | | |
| |протиепідемічних | |поліклінік | | | | | | | | |
| |заходів з лептоспірозу | | | | | | | | | | |
|---------+---------------------------+-------------------+-----------------------+-----+-----+---------------+-----+-----+-----+-------+------|
|1.1.11. |Запровадити гнучку |Головне управління |Директори ТМО, |1999 |2003 |В рамках | | | | | |
| |ефективну систему |охорони здоров'я, |керівники ЛПЗ міського | | |затвердженого | | | | | |
| |організації лікування |КМТМО |підпорядкування, | | |міського та | | | | | |
| |хворих гепатитом A з |"Санепідслужба" |головні лікарі дитячих | | |районних | | | | | |
| |забезпеченням | |лікарень, керівники | | |бюджетів | | | | | |
| |комплексу | |поліклінік | | | | | | | | |
| |протиепідемічних заходів | | | | | | | | | | |
|---------+---------------------------+-------------------+-----------------------+-----+-----+---------------+-----+-----+-----+-------+------|
|1.1.12. |Здійснювати |КМТМО |КМТМО "Санепідслужба" |1999 |2003 |В рамках | | | | | |
| |бактеріологічний, |"Санепідслужба" | | | |затвердженого | | | | | |
| |вірусологічний, | | | | |міського та | | | | | |
| |санітарно-гігієнічний, | | | | |районних | | | | | |
| |лабораторний контроль | | | | |бюджетів | | | | | |
| |за навколишнім | | | | | | | | | | |
| |середовищем, | | | | | | | | | | |
| |продуктами харчування | | | | | | | | | | |
| |та питною водою | | | | | | | | | | |
|---------+---------------------------+-------------------+-----------------------+-----+-----+---------------+-----+-----+-----+-------+------|
|1.1.13. |В зв'язку із |ГУОЗ |КМТМО "Санепідслужба" |1999 |2003 |Додаткові | 30 | 30 | 20 | 10 | 5 |
| |збільшенням вірусних | | | | |кошти | | | | | |
| |інфекцій, з метою | | | | | | | | | | |
| |удосконалення | | | | | | | | | | |
| |діагностики та | | | | | | | | | | |
| |профілактичного | | | | | | | | | | |
| |моніторингу впровадити | | | | | | | | | | |
| |в практику роботи | | | | | | | | | | |
| |дослідження на | | | | | | | | | | |
| |гепатити (B, C, D), | | | | | | | | | | |
| |цитомегаловіруси, | | | | | | | | | | |
| |менінгіти вірусної | | | | | | | | | | |
| |етіології, багряницю, | | | | | | | | | | |
| |арбовіруси; методики | | | | | | | | | | |
| |вивчення титрів антитіл | | | | | | | | | | |
| |до гепатитів, багряниці | | | | | | | | | | |
|---------+---------------------------+-------------------+-----------------------+-----+-----+---------------+-----+-----+-----+-------+------|
|1.1.14. |Дати оцінку факторам |ГУОЗ, КМТМО |УМП АМН України |1999 |2003 |Залучені кошти |120 | 120 | 120 | 120 | 120 |
| |ризику умов праці та |"Санепідслужба" | | | | | | | | | |
| |стану здоров'я | | | | | | | | | | |
| |операторів ЕОМ та | | | | | | | | | | |
| |множильної техніки | | | | | | | | | | |
| |промислових | | | | | | | | | | |
| |підприємств, офісів та | | | | | | | | | | |
| |банків та розробити | | | | | | | | | | |
| |методичні рекомендації | | | | | | | | | | |
| |та санітарні правила | | | | | | | | | | |
| |по роботі з ними | | | | | | | | | | |
|---------+---------------------------+-------------------+-----------------------+-----+-----+---------------+-----+-----+-----+-------+------|
|1.1.15. |Забезпечити участь в |ГУОЗ |КМТМО "Санепідслужба" |1999 |2003 |Додаткові | 300 | 350 | 350 | 320 | 300 |
| |ліквідації | | | | |кошти | | | | | |
| |екстремальних ситуацій | | | | | | | | | | |
| |та оснащення постійно | | | | | | | | | | |
| |діючих | | | | | | | | | | |
| |санітарно-епідеміологічних | | | | | | | | | | |
| |бригад, мобільних | | | | | | | | | | |
| |бактеріологічної, | | | | | | | | | | |
| |санітарно-хімічної та | | | | | | | | | | |
| |радіологічної лабораторій | | | | | | | | | | |
|---------+---------------------------+-------------------+-----------------------+-----+-----+---------------+-----+-----+-----+-------+------|
|1.1.16. |Проводити постійний |КМТМО |Районні СЕС |1999 |2003 |Додаткові | 100 | 100 | 102 | 100 | 100 |
| |моніторинг стану |"Санепідслужба" | | | |кошти | | | | | |
| |навколишнього | | | | | | | | | | |
| |середовища та | | | | | | | | | | |
| |здійснювати його | | | | | | | | | | |
| |інформаційне забезпечення | | | | | | | | | | |
|---------+---------------------------+-------------------+-----------------------+-----+-----+---------------+-----+-----+-----+-------+------|
|1.1.17. |Розробити та |ГУОЗ, |Головні спеціалісти |1999 |2001 |Додаткові | 80 |150 |150 | | |
| |запровадити ендогенні |райдержадмініст- |ГУОЗ, директори ТМО, | | |кошти | | | | | |
| |профілактичні заходи |рації |керівники поліклінік, | | | | | | | | |
| |стоматологічних | |жіночих консультацій, | | | | | | | | |
| |захворювань: | |керівники дитячих | | | | | | | | |
| |- вагітним з 28-32 | |поліклінік, ДДЗ, | | | | | | | | |
| |тижнів вагітності; | |школи | | | | | | | | |
| |- дітям від 1 до 3 | | | | | | | | | | |
| |років; | | | | | | | | | | |
| |- всім дітям | | | | | | | | | | |
| |від 3 до 14 років. | | | | | | | | | | |
|---------+---------------------------+-------------------+-----------------------+-----+-----+---------------+-----+-----+-----+-------+------|
|1.1.18. |Забезпечити проведення |ГУОЗ, |Головні спеціалісти |1999 |2001 |Залучені кошти |120 |120 |222 | | |
| |медикаментозної |райдержадмініст- |ГУОЗ, директори ТМО, | | | | | | | | |
| |екзогенної |рації |керівники поліклінік, | | | | | | | | |
| |профілактики | |жіночих консультацій, | | | | | | | | |
| |стоматологічних | |керівники дитячих | | | | | | | | |
| |захворювань | |поліклінік, ДДЗ, | | | | | | | | |
| | | |школи | | | | | | | | |
|---------+---------------------------+-------------------+-----------------------+-----+-----+---------------+-----+-----+-----+-------+------|
| 1.2. |Формування здорового | | | | | | | | | | |
| |способу життя населення | | | | | | | | | | |
|---------+---------------------------+-------------------+-----------------------+-----+-----+---------------+-----+-----+-----+-------+------|
|1.2.1. |Постійно підвищувати |МДА, Головне |МОЗ, АМН, РДА, ТМО, |1999 |2003 |В рамках | | | | | |
| |пріоритет |управління |міські ЛПУ, | | |затвердженого | | | | | |
| |профілактичної |охорони здоров'я |Київський міський | | |міського та | | | | | |
| |діяльності охорони |(ГУОЗ) |центр здоров'я, | | |районних | | | | | |
| |здоров'я і | |ТУО | | |бюджетів | | | | | |
| |переорієнтувати її на | | | | | | | | | | |
| |активні дії, спрямовані на | | | | | | | | | | |
| |прищеплення населенню | | | | | | | | | | |
| |потреби в здоровому | | | | | | | | | | |
| |способі життя | | | | | | | | | | |
|---------+---------------------------+-------------------+-----------------------+-----+-----+---------------+-----+-----+-----+-------+------|
|1.2.2. |Створити стійку |МДА, ГУОЗ |РДА, ТМО, міські |1999 |2001 |В рамках | | | | | |
| |мотивацію у медичних | |ЛПУ, Київський | | |затвердженого | | | | | |
| |працівників та | |міський центр | | |міського та | | | | | |
| |населення щодо | |здоров'я, ГУО, | | |районних | | | | | |
| |впровадження засад | |УССМ | | |бюджетів | | | | | |
| |здорового способу | | | | | | | | | | |