• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про затвердження Порядку використання коштів Державного бюджету України на виконання програм, повязаних із соціальним захистом громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи

Міністерство праці та соціальної політики України  | Наказ, Форма, Порядок від 02.07.2004 № 147 | Документ не діє
Реквізити
  • Видавник: Міністерство праці та соціальної політики України
  • Тип: Наказ, Форма, Порядок
  • Дата: 02.07.2004
  • Номер: 147
  • Статус: Документ не діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Міністерство праці та соціальної політики України
  • Тип: Наказ, Форма, Порядок
  • Дата: 02.07.2004
  • Номер: 147
  • Статус: Документ не діє
Документ підготовлено в системі iplex
МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
Н А К А З
02.07.2004 N 147
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
26 липня 2004 р.
за N 926/9525
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства праці та соціальної політики N 473 від 12.12.2006 )
Про затвердження Порядку використання коштів Державного бюджету України на виконання програм, пов'язаних із соціальним захистом громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи
З метою упорядкування використання коштів Державного бюджету України за програмами соціального захисту населення, постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи, відповідно до Закону України "Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи"
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Порядок використання коштів Державного бюджету України на виконання програм, пов'язаних із соціальним захистом громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, що додається.
2. Фінансово-економічному управлінню (Л. Мосіневич) забезпечити доведення цього наказу до розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня.
3. Департаменту соціального захисту населення, постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи (О. Бабич), Фінансово-економічному управлінню (Л. Мосіневич) здійснювати практичну та методологічну допомогу місцевим органам праці та соціального захисту населення і у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.
4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступників Міністра В. Дьяченка, К. Крищенка.
Міністр
ПОГОДЖЕНО:
Заступник Міністра фінансів
України
Заступник Голови Державного
Казначейства України
Заступник Голови Державного
комітету статистики України
Директор Виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування
з тимчасової втрати
працездатності
М.Папієв


О.О.Яременко

О.Чечуліна

Н.Власенко



С.Санченко
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства праці
та соціальної політики
України
02.07.2004 N 147
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
26 липня 2004 р.
за N 926/9525
ПОРЯДОК
використання коштів Державного бюджету України на виконання програм, пов'язаних із соціальним захистом громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи
1. Цей Порядок визначає механізм здійснення видатків на соціальний захист громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, визначених Законом України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (далі - Закон), за рахунок коштів, передбачених у Державному бюджеті України на здійснення заходів, пов'язаних із соціальним захистом громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, головним розпорядником яких визначено Міністерство праці та соціальної політики України (далі - Мінпраці), а також механізм надання допомог, компенсацій та пільг указаній категорії населення.
2. Розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня за програмами визначаються Рада Міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації, Міністерство праці та соціального захисту Автономної Республіки Крим, головні управління праці та соціального захисту населення обласних держадміністрацій, головне управління соціального захисту населення Київської міської держадміністрації, управління праці та соціального захисту населення Севастопольської міської держадміністрації, управління (відділи) праці та соціального захисту населення, Фонд соціального захисту інвалідів.
3. Виплати громадянам компенсацій, допомог та надання пільг провадяться на підставі документів, передбачених постановами Кабінету Міністрів України від 20.06.2000 N 987 та від 17.08.2002 N 1146.
У разі зміни обставин (категорії, посвідчення, місця роботи, реєстрації тощо) заява поновлюється. У разі прийняття нормативно-правових актів, що змінюють орган, який здійснює виплату компенсацій та допомог, термін подання заяви продовжується на три місяці без припинення їх нарахування.
4. Виплата компенсацій та допомог, передбачених Законом, провадиться центрами з нарахування і виплати соціальних допомог, управліннями праці та соціального захисту населення районних держадміністрацій, виконкомів міських, районних у містах рад (далі - уповноважений орган) за місцем реєстрації громадян, а саме:
4.1. Щомісячна компенсація сім'ям з дітьми відповідно до пунктів 1, 6, 8, 10, 11, 12 частини 1 статті 30 Закону в розмірах, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.96 N 836 "Про компенсаційні виплати особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" та постановою Кабінету Міністрів України від 08.02.97 N 155 "Про порядок та розміри компенсаційних виплат дітям, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи".
4.2. Сім'ям, які мають дітей віком від 7 до 16 років (учні віком до 18 років), які проживають на територіях радіоактивного забруднення, відповідно до статті 31 Закону допомога, передбачена чинним законодавством України, виплачується у подвійному розмірі.
4.3. Одноразова допомога у розмірі трьох мінімальних заробітних плат на кожного члена сім'ї громадянам, які евакуйовані, відселені або самостійно переселилися на нове місце проживання, відповідно до пункту 1 частини першої статті 36 Закону.
4.4. Щомісячна грошова допомога у зв'язку з обмеженням споживання продуктів харчування місцевого виробництва відповідно до статті 37 Закону, постанови Кабінет Міністрів України від 26.07.96 N 836.
4.5. Щомісячна компенсація за пільгове забезпечення продуктами харчування громадян, що належать до I та II категорій, постраждалих відповідно до пункту 14 статті 20, пункту 6 статті 21 Закону за нормами, встановленими постановою Кабінету Міністрів України від 21.05.92 N 258 "Про норми харчування та часткову компенсацію вартості продуктів для осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи".
4.6. Одноразова компенсація за шкоду, заподіяну здоров'ю, інвалідам, сім'ям, які втратили годувальника, батькам померлого та щорічна допомога на оздоровлення відповідно до статті 48 Закону, постанови Кабінету Міністрів України від 26.07.96 N 836.
4.7. Доплата за роботу на радіоактивно забруднених територіях відповідно до статей 39, 40 Закону.
4.8. Виплата допомоги в розмірі трикратної середньомісячної заробітної плати у разі звільнення працівників у зв'язку з ліквідацією, реорганізацією або перепрофілюванням підприємства, скорочення чисельності або штату, а також збереження за їх бажанням посадового окладу, тарифної ставки (окладу) на новому місці роботи відповідно до частини 2 пункту 7 статті 20, пункту 1 статті 21, пункту 1 статті 22 Закону.
4.9. Збереження заробітної плати при переведенні на нижчеоплачувану роботу у зв'язку із станом здоров'я та у зв'язку з відселенням відповідно до пункту 7 статті 20, пункту 1 статті 21, пункту 1 статті 22, пунктів 3, 6 статті 36 Закону.
4.10. Щорічна додаткова відпустка у розмірі 14 робочих днів (16 календарних днів) відповідно до пункту 22 статті 20, пункту 1 статті 21, пункту 3 частини третьої статті 30 Закону.
4.11. Щорічна відпустка працівникам, які працюють (перебувають у відрядженні) на територіях радіоактивного забруднення, відповідно до статті 47 Закону.
4.12. Виплата підвищеної на сто відсотків стипендії відповідно до пункту 26 статті 20, пункту 1 статті 21, пункту 6 статті 22, пункту 1 статті 23, пункту 4 частини третьої, частин четвертої та шостої статті 30 Закону.
4.13. Доплати працюючим у зонах відчуження та безумовного (обов'язкового) відселення після повного відселення жителів відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 N 137 "Про доплати і компенсації особам, які працюють у зоні відчуження і зоні безумовного (обов'язкового) відселення після повного відселення жителів".
4.14. Відшкодування громадянам втраченого заробітку, який вони мали до ушкодження здоров'я при виконанні робіт, пов'язаних з ліквідацією наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, відповідно до пункту 8 статті 21 Закону.
4.15. Збереження за працівниками за попереднім місцем роботи на період працевлаштування, але не більше як на три місяці, середньої заробітної плати з урахуванням місячної вихідної допомоги при звільненні у зв'язку з відселенням або самостійним переселенням з території радіоактивного забруднення відповідно до статті 45 Закону.
4.16. Виплата середньої заробітної плати за час вимушеного простою громадянам, які мають бути відселені із зон радіоактивного забруднення, відповідно до статті 46 Закону.
5. Виплата компенсацій та допомог, що пов'язані з нарахуванням заробітної плати або стипендії (пункти 4.7-4.16 Порядку), здійснюється уповноваженим органом на підставі розрахунків, поданих підприємствами, установами, організаціями, військовими частинами, фізичними особами - суб'єктами підприємницької діяльності без створення юридичної особи, де працюють, навчаються або проходять службу громадяни, постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи (далі - підприємства), за місцем їх розташування.
Виплати компенсацій та допомог, зазначених у пунктах 4.1-4.16 Порядку, можуть здійснюватися підприємствами протягом перехідного періоду до 1 січня 2005 року.
6. На підставі постанови Кабінету міністрів України від 20.06.2000 N 987 підприємства реєструються та стають на облік в уповноваженому органі, для чого щорічно подають не пізніше ніж за 20 днів до початку бюджетного року паспорт даних з визначенням кількості постраждалих у розрізі категорій отримувачів компенсацій та допомог за формою згідно з додатком 1 і відповідні списки громадян, в яких зазначаються прізвище, ім'я та по батькові, номер, категорія та дата видачі посвідчення постраждалого, місце реєстрації громадянина.
У разі змін у паспорті даних та списках громадян, що відбулися протягом поточного року, підприємства повідомляють відповідних розпорядників коштів один раз на квартал не пізніше 20 днів до початку наступного кварталу.
Підприємства щомісяця до 20-го числа наступного місяця подають уповноваженому органу розрахунки видатків для виплати компенсацій та допомог, надання пільг особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, пов'язаних з виплатою компенсацій та допомог за формою згідно з додатком 2, та реєстр отримувачів компенсаційних виплат і допомог громадянам, де зазначаються прізвище, ім'я та по батькові, категорія, номер посвідчення постраждалого, період виплат та сума компенсацій, допомоги.
Керівники підприємств є відповідальними за правильність нарахування і своєчасність надання розрахункових документів до уповноваженого органу.
Уповноважений орган перевіряє, реєструє, бере на облік розрахункові документи та подає органам Державного казначейства документи на здійснення відповідних видатків, що проводяться у встановленому законодавством порядку.
7. Компенсаційні виплати громадянам здійснюються через установи банків або поштові відділення за згодою одержувачів.
Уповноважений орган укладає з установами банків договори на безоплатне обслуговування одержувачів соціальних виплат відповідно до Порядку виплати пенсій та грошової допомоги за згодою пенсіонерів та одержувачів допомоги через їх поточні рахунки у банківських установах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.08.99 N 1596.
Витрати на оплату поштових операцій та інших витрат у частині видатків, пов'язаних з виплатою компенсацій та допомоги, наданням пільг громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, здійснюються за рахунок коштів, виділених за відповідною бюджетною програмою на підставі укладених договорів між установами банку та уповноваженими органами.
8. Витрати, пов'язані з оплатою особам, застрахованим у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності (у тому числі листків непрацездатності за період лікування в санаторіях), виплати понад встановлені законодавством розміри допомоги з тимчасової непрацездатності (у тому числі допомоги для догляду за хворою дитиною), вагітності та пологах здійснюються підприємствами за рахунок коштів загальнообов'язкового державного соціального страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням.
Мінпраці відшкодовує Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (далі - Фонд) зазначені витрати за рахунок коштів, передбачених на відповідну бюджетну програму.
Відшкодування витрат Фонду здійснюється Мінпраці на підставі розрахункових даних про використання коштів, що подаються щомісяця Виконавчою дирекцією Фонду. Після отримання зведеного фінансового звіту про фактичні витрати за формою N 6 - ФСС з ТВП, який подається Фондом до Мінпраці щоквартально через 45 календарних днів після закінчення звітного кварталу, здійснюється уточнення витрат Фонду, які підлягають відшкодуванню.
9. Щорічно до 20 січня Рада Міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації визначають на поточний рік щомісячний розмір грошової компенсації вартості продуктів харчування, встановлені Законом для громадян, що належать до I і II категорії постраждалих, з урахуванням розроблених Міністерством охорони здоров'я фізіологічних (медичних) норм харчування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.05.92 N 258, та цін на продукти, що склалися в регіоні за попередні 3 місяці, відповідно до статті 51 Бюджетного кодексу України.
10. Додаткове харчування громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, в стаціонарах спеціалізованих диспансерів та центрів (стаття 18 Закону) провадиться на підставі укладених договорів, актів виконаних робіт, а також рахунків для оплати, поданих до відповідних розпорядників коштів.
11. Вартість харчування потерпілих дітей у загальноосвітніх навчальних закладах (пункт 11 частини першої статті 30 Закону щорічно встановлюється відповідно до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 21.05.92 N 258 з урахуванням норм харчування, розроблених Міністерством охорони здоров'я України, згідно із статтею 51 Бюджетного кодексу України та доводиться до відповідних розпорядників коштів нижчого рівня.
Витрати, пов'язані з безплатним харчуванням потерпілих дітей у загальноосвітніх навчальних закладах, провадяться на підставі договорів, поданих уповноваженому органу підприємствами, установами та організаціями, що здійснюють харчування дітей (далі - організатор харчування). Харчування провадиться в межах виділених асигнувань.
Організатор харчування визначається на тендерних умовах відповідно до Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти".
Розпорядники бюджетних коштів на підставі укладених договорів здійснюють розрахунки за фактично надані послуги шляхом перерахування їх на поточні банківські рахунки (для госпрозрахункових підприємств) та спеціальні реєстраційні рахунки (для бюджетних установ) організаторів харчування.
Розпорядники коштів мають право проводити у разі потреби авансування послуг з організації харчування на термін не більше місяця для здійснення закупівлі продуктів.
12. Забезпечення житлом громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, здійснюється Мінпраці, Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими держадміністраціями в межах бюджетних призначень відповідно до пункту 10 статті 20, пункту 3 статті 21, статей 32-34 Закону, постанови Кабінету Міністрів України від 31 грудня 1996 року N 1589 "Про порядок надання додаткової жилої площі особам, які внаслідок Чорнобильської катастрофи перенесли променеву хворобу будь-якого ступеня або стали інвалідами, дітям-інвалідам, які потребують особливого догляду, та сім'ям, що втратили годувальника з числа осіб, віднесених до категорії I" шляхом придбання, закінчення будівництва недобудованого житла, інвестування житлового будівництва, передавання у приватну власність незавершених будинків садибного типу для закінчення будівництва за власні кошти, а також шляхом придбання житла, яке перебуває у приватній власності громадян, та відшкодування за самостійне придбання або побудоване житло згідно з нормами, встановленими законодавством.
Мінпраці, розпорядники коштів нижчого рівня здійснюють закупівлю або інвестування в будівництво житла, в тому числі недобудованого житла, з урахуванням вимог Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти" на підставі договорів про будівництво житла, актів виконаних робот, договорів купівлі-продажу.
Відшкодування витрат громадянам за самостійно побудоване (придбане) індивідуальне житло, квартиру в житлово-будівельних кооперативах здійснюється за чергою, встановленою органами місцевої виконавчої влади для громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, враховуючи наявні документи (договори купівлі-продажу, довідки про сплату внесків до житлово-будівельних кооперативів, обґрунтування авансування індивідуальних забудовників) на особисті рахунки, відкриті в установах банків, або на рахунки житлово-будівельних кооперативів.
13. Виплата компенсацій громадянам за втрачене нерухоме майно у разі відселення або самостійного переселення з радіоактивно забруднених територій та перерахунок компенсацій, виплачених громадянам у період 1992-1996 років, провадиться за попереднім місцем їхнього проживання уповноваженими органами у порядку черги за списками, затвердженими відповідними органами місцевої виконавчої влади, на підставі Положення про порядок виплати компенсацій громадянам за втрачене нерухоме майно у разі відселення або самостійного переселення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 липня 1997 року N 755 (з наступними змінами), за умови надходження коштів на зазначені цілі.
14. Видатки на обслуговування банківських позик, наданих на пільгових умовах до 1999 року громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, провадяться уповноваженими органами у межах бюджетних призначень, затверджених Мінпраці на ці видатки, на підставі розрахунків регіональних відділень Державного ощадного банку України.
Кошти перераховуються уповноваженим органом регіональним управлінням Державного ощадного банку України.
Оплата банківських відсотків за несвоєчасно погашену частину безпроцентної позики покладається на особу, яка отримала зазначену позику.
15. Забезпечення інвалідів автомобілями здійснюється безпосередньо Міністерством праці та соціального захисту Автономної Республіки Крим, головними управліннями праці та соціального захисту населення обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій відповідно до Порядку забезпечення інвалідів автомобілями, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.09.97 N 999.
Розпорядником коштів нижчого рівня за відповідною бюджетною програмою визначено Фонд соціального захисту інвалідів.
16. Відшкодування громадянам вартості проїзду один раз на рік міжміським транспортом до будь-якого населеного пункту України і у зворотньому напрямку провадиться за пред'явленням проїзних квитків управліннями праці та соціального захисту населення районних держадміністрацій, виконкомів міських, районних у містах рад.
При цьому компенсація вартості проїзду залізничним транспортом здійснюється за вартістю квитка плацкартного вагона швидкого поїзда з урахуванням вартості постільної білизни, повітряним транспортом - за вартістю квитка економічного класу.
Відшкодування витрат на надання пільг громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, на оплату житлово-комунальних послуг, придбання палива, оплату послуг зв'язку та транспортних послуг, передбачених законодавством, здійснюються за рахунок відповідних субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам.
17. Складання та подання фінансової звітності про отримання і використання бюджетних коштів здійснюється за формами та у порядку, встановленими Державним казначейством України.
18. Виконавці програм нижчого рівня подають відповідному розпоряднику коштів вищого рівня щоквартальний звіт про використання коштів Державного бюджету України на виконання програм соціального захисту населення, постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи, за формою N 7-ВК (Чорнобиль) згідно з додатком 3 не пізніше 15-го числа місяця, наступного за звітним кварталом, а річний - не пізніше 20 січня року, наступного за звітним.
Міністерство праці та соціального захисту Автономної Республіки Крим, головні управління праці та соціального захисту населення обласних держадміністрацій, головне управління соціального захисту населення Київської міської держадміністрації, управління праці та соціального захисту населення Севастопольської міської держадміністрації, Фонд соціального захисту інвалідів подають Мінпраці зведений звіт не пізніше 20-го числа місяця, наступного за звітним кварталом, а річний - не пізніше 25 січня року, наступного за звітним.
Розпорядники коштів нижчого рівня подають Мінпраці щоквартальний звіт про використання коштів, що спрямовуються на забезпечення житлом сімей, які переселяються або переселилися із радіоактивно забруднених територій, і поліпшення житлових умов постраждалих I категорії та сімей дітей-інвалідів внаслідок Чорнобильської катастрофи за формою N 10-ВК (Чорнобиль), наведеною в додатку 4, не пізніше 10-го числа місяця, наступного за звітним кварталом.
У разі неподання або несвоєчасного подання звітності про використання бюджетних коштів Мінпраці та розпорядники коштів нижчого рівня мають право на призупинення бюджетних асигнувань у встановленому законодавством порядку.
19. Контроль за цільовим використанням бюджетних коштів здійснюється Мінпраці, Головним контрольно-ревізійним управлінням, Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими держадміністраціями в межах їх компетенції.
Начальник
Фінансово-економічного
управління


Л.А.Мосіневич
Додаток 1
до пункту 6 Порядку
ПАСПОРТ
даних по підприємству, робітники якого отримують компенсаційні виплати та допомоги, пов'язані з заробітною платою або стипендією, згідно з Законом України "Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи"
1. Назва підприємства, організації, установи ____________________
__________________________________________________________________
2. Юридична адреса ______________________________________________
3. Телефон, факс ________________________________________________
4. N справи _____________________________________________________
5. Форма власності ______________________________________________
6. Код за ЄДРПОУ ________________________________________________
7. Прізвище, ім'я, по батькові директора ________________________
зразок підпису ________________________
8. Прізвище, ім'я, по батькові гол. бухгалтера __________________
зразок підпису ________________________
9. Кількість чоловік, які мають право на отримання компенсацій та
допомог, -
усього: _____________ (осіб),
з них:
I категорії ________ (осіб), у т. ч. ліквідатори ________ (осіб),
II категорії ________ (осіб), у т. ч. ліквідатори _______ (осіб),
III категорії ________ (осіб), у т. ч. ліквідатори ______ (осіб),
потерпілі IV категорії _______ (осіб).
10. Кількість осіб, які переведені у зв'язку із станом здоров'я
на нижчеоплачувану роботу та отримують різницю між попереднім
заробітком і заробітком на новому місці роботи -
усього: ___________ (осіб),
з них:
- категорія I (п. 7 ст. 20 Закону) ________ (осіб),
- категорія II (п. 1 ст. 21 Закону)________ (осіб),
- категорія III - для учасників ліквідації аварії на ЧАЕС (п.1
ст. 22 Закону) __________ (осіб).
11. Кількість осіб, які отримують додаткові відпустки 14 робочих
(16 календарних) днів на рік -
усього: ____________ (осіб),
з них:
- категорія I (п. 22 ст. 20 Закону)________ (осіб),
- категорія II (п. 1 ст. 21 Закону)________ (осіб),
- одному з батьків дитини-інваліда (п. 3 ст. 30 Закону)
____________ (осіб).
12. Кількість осіб, які отримують стипендії, підвищені на 100% у
державних вищих навчальних закладах, професійно-технічних
навчальних закладах -
усього: ____________ (осіб),
з них:
- категорія I (п. 26 ст.20 Закону) ________ (осіб),
- категорія II (п. 1 ст. 21 Закону) ________ (осіб),
- категорія III (п. 6 ст. 22 Закону) ________ (осіб),
- категорія IV (п. 1 ст. 23 Закону) ________ (осіб),
- діти-інваліди внаслідок Чорнобильської катастрофи (п. 4 част. 3
ст. 30 Закону) ___ (осіб),
- діти, зазначені у частинах 4 та 6 ст. 30 Закону, ______ (осіб).
13. Кількість громадян, які переселилися з радіоактивно
забруднених територій на нове місце проживання і навчаються новим
професіям із збереженням середньої заробітної плати (п. 6 ст. 36
Закону), _________ (осіб).
14. Кількість громадян, які отримують доплати за роботу на
територіях радіоактивного забруднення (ст. 39 Закону), -
усього: ______________ (осіб),
з них:
- у зоні посиленого радіологічного контролю _____________ (осіб),
- у зоні гарантованого добровільного відселення _________ (осіб),
- у зоні безумовного (обов'язкового) відселення _________ (осіб),
- пенсіонерам, що працюють, ____________ (осіб).
15. Кількість громадян, які отримують підвищену оплату праці за
роботу на територіях радіоактивного забруднення,
- усього: _____________ (осіб),
з них згідно з:
- статтею 41 Закону ______________ (осіб),
- статтею 42 Закону ______________ (осіб),
- статтею 43 Закону ______________ (осіб),
- статтею 44 Закону ______________ (осіб),
- статтею 45 Закону ______________ (осіб),
- статтею 46 Закону ______________ (осіб).
16. Кількість громадян, які працюють на територіях радіоактивного
забруднення і отримують додаткові відпустки (ст. 47 Закону), -
усього: ____________ (осіб),
з них:
- у зоні посиленого радіологічного контролю ____________ (осіб),
- у зоні гарантованого добровільного відселення ________ (осіб),
- у зоні безумовного (обов'язкового) відселення ________ (осіб).
17. Кількість громадян, які отримують доплати за роботу в зоні
відчуження, безумовного (обов'язкового) відселення після повного
відселення жителів (постанова Кабінету Міністрів України від
29.01.2003 N 137), ___________ (осіб).
18. Кількість працівників з числа громадян, що належать до I, II,
III категорій постраждалих (учасники ліквідації наслідків аварії
на ЧАЕС, яких прогнозується звільнити в наступному бюджетному році
у зв'язку з ліквідацією, реорганізацією підприємства, скороченням
штату (п. 7 ст. 20, п. 1 ст. 21, п. 1 ст. 22 Закону) _____ (осіб).
Керівник
Головний бухгалтер
Додаток 2
до пункту 6 Порядку
РОЗРАХУНОК
видатків для виплати компенсацій та допомог, надання пільг особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи
період _____________________________________________________
____________________________________________________________
до _________________________________________________________
_____________________________________________________
(найменування підприємства, установи, організації)
Код за ЄДРПОУ _______, розрахунковий (реєстраційний рахунок)
_____________________,
МФО _________________
Найменування бюджетних
програм, видів
компенсацій, допомоги, пільг
Код рядка
відповідно
до звіту
7 ВК
КПКВКіль-
кість
отри-
мувачів
компен-
сацій,
допомо-
ги,
пільг
(осіб)
Розмір
виплати
на одну
особу
(грн.)
Зага-
льна
сума
витрат
на
місяць)
(грн.)
123456
Доплати за роботу на
радіоактивно забруднених
територіях, збереження
заробітної плати при
переведенні на нижчеоплачувану
роботу та у зв'язку з
відселенням, виплати
підвищених стипендій та
надання додаткової відпустки
громадянам, які постраждали
внаслідок Чорнобильської
катастрофи, - усього (рядки
2 + 3 + 4 + 5 + 6 + 7 + 8 +
+ 9 + 10 + 11 + 12 + 13 + 14 +
+ 15 + 16)
12501200
у тому числі:
виплата при переведенні у
зв'язку із станом здоров'я на
нижчеоплачувану роботу різниці
між попереднім заробітком і
заробітком на новій роботі до
встановлення інвалідності або
одужання, але не більше одного
року - всього (рядки
2.1 + 2.2 + 2.3)
2
з них:
категорія I (пункт 7 статті 20
Закону)
2.1
категорія II (пункт 1 статті
21 Закону)
2.2
категорія III - для учасників
ліквідації наслідків аварії на
ЧАЕС (пункт 1 статті 22
Закону)
2.3
отримання додаткової відпустки
16 календарних днів на рік -
всього (рядки 3.1 + 3.2 + 3.3)
3
з них:
категорія I (пункт 22 статті
20 Закону)
3.1
категорія II (пункт 1 статті
21 Закону)
3.2
одному із батьків
дитини-інваліда або особі, яка
їх замінює (пункт 3 частини
третьої статті 30 Закону)
3.3
виплата стипендії, підвищеної
на 100% у державних вищих
навчальних закладах,
професійно-технічних
навчальних закладах, незалежно
від місця навчання на
території України - всього
(рядки 4.1 + 4.2 + 4.3 + 4.4 +
+ 4.5)
4
з них:
категорія I (пункт 26 статті
20 Закону)
4.1
категорія II (пункт 1 (26-20)
статті 20 Закону)
4.2
категорія III (пункт 6 статті
22 Закону)
4.3
категорія IV (пункт 1 (6-22)
статті 23 Закону)
4.4
Дітям, яким встановлено
інвалідність, пов'язану з
Чорнобильською катастрофою
(стаття 30 Закону),
а також категорії дітей,
зазначені у частинах 4 та 6
статті 30 Закону
4.5
збереження середньої
заробітної плати за дні зборів
у дорогу і влаштування на
новому місці проживання, але
не більше 14 робочих днів, а
також за час перебування у
дорозі, виходячи з
середньомісячного заробітку за
попереднім місцем роботи
громадянам, які відселяються
або переселяються із територій
радіоактивного забруднення
(пункт 3 статті 36 Закону)
5
збереження середньої зарплати
за період навчання новим
професіям (спеціальностям),
але не більше одного року, у
разі неможливості
працевлаштування громадянам,
які відселяються або
переселилися на нове місце
проживання (пункт 6 статті 36
Закону)
6
доплата громадянам, які
працюють на територіях
радіоактивного забруднення
(стаття 39 постанови КМУ N 836
від 26.07.96)
7
оплата праці
військовослужбовців,
військовозобов'язаних,
вільнонайманих, які несуть
службу на територіях
радіоактивного забруднення,
підвищення оплати праці
провадиться згідно із статтею
39 (стаття 40) Закону
8
Підвищення на 25% посадових
окладів працівникам
спецзакладів МОЗ України,
постійно зайнятим наданням
медичної допомоги особам,
постраждалим внаслідок
Чорнобильської катастрофи, а
тим, хто здійснює
медобслуговування, працює в
закладах освіти та культури на
забруднених територіях, -
згідно з контрактом (стаття 42
Закону)
9
оплата праці працівникам
тимчасово переведеним або
відрядженим для роботи на
територіях радіоактивного
забруднення (провадиться з
урахуванням доплат,
передбачених статтею 39
Закону).
Працівникам, відрядженим на
будівництво об'єктів,
пов'язаних з ліквідацією
наслідків Чорнобильскої
катастрофи, замість добових
виплачується 75% середньої
зарплати за місцем основної
роботи (стаття 41 Закону)
10
оплата праці працівників,
зайнятих спеціалізованою
переробкою, утилізацією,
дослідженням сировини і
матеріалів з підвищеною
внаслідок Чорнобильської
катастрофи радіоактивністю, а
також контролем, ремонтом і
спеціальною обробкою
радіоактивно забруднених
технічних засобів провадиться
за підвищеними на 25%
тарифними ставками (відрядними
розцінками) і посадовими
окладами за умови розташування
підприємства поза зонами
радіоактивного забруднення і
постійної потужності дози
зовнішнього опромінення на
робочому місці понад 50
мікрорентгенів на годину або
за умови, що поверхневе
забруднення внаслідок
Чорнобильської катастрофи
технічних засобів та
обладнання перевищує
встановлені норми (стаття 43
Закону)
11
оплата праці у вихідні та
святкові дні на територіях
радіоактивного забруднення
провадиться в подвійному
розмірі з урахуванням доплат,
встановлених статтею 39
(стаття 44) Закону
12
збереження за працівниками за
попереднім місцем роботи на
період працевлаштування, але
не більше як на три місяці,
середньої заробітної плати з
урахуванням місячної вихідної
допомоги при звільненні у
зв'язку з відселенням або
самостійним переселенням з
територій радіоактивного
забруднення (стаття 45 Закону)
13
виплата за місцем роботи
середньої зарплати до надання
жилої площі громадянам, які
мають бути відселені із зон
радіоактивного забруднення, за
час вимущеного простою в разі
припинення трудової діяльності
через заборону виробництва та
переробки продукції (стаття
46 Закону)
14
щорічні відпустки працівникам,
які працюють (перебувають у
відрядженні) на територіях
радіоактивного забруднення,
надаються пропорційно
відпрацьованому на цих
територіях часу (стаття 47 -
УСЬОГО
(рядки 15.1 + 15.2 + 15.3)
15
з них:
у зонах відчуження та
безумовного (обов'язкового)
відселення - 44 календарні
дні. Загальна тривалість
відпустки не повинна
перевищувати 56 календарних
днів
15.1
у зоні гарантованого
добровільного відселення - 37
календарних днів. Загальна
тривалість відпустки не
повинна перевищувати 49
календарних днів
15.2
у зоні посиленого
радіоекологічного контролю -
30 календарних днів. Загальна
тривалість відпустки не
повинна перевищувати 42
календарні дні
15.3
доплати громадянам, які
працюють у зоні відчуження,
безумовного (обов'язкового)
відселення після повного
відселення жителів згідно з
постановою КМУ від 29.01.2003
N 137
16
Компенсація сім'ям з дітьми та
видатки на безплатне
харчування дітей, які
постраждали внаслідок
Чорнобильської катастрофи, -
всього
172501210
у тому числі:
повне державне забезпечення
дітей до вступу їх до школи
(не старше 8 років) шляхом
безплатного виховання
(утримання) їх у державних та
комунальних дошкільних
закладах освіти
відшкодування батьківської
плати - усього (рядки
18.1 + 18.2)
18
за дітей до 3-х років18.1
за дітей після 3-х років18.2
Компенсація за шкоду,
заподіяну здоров'ю, та
допомога на оздоровлення у
разі звільнення громадян, які
постраждали внаслідок
Чорнобильської катастрофи, -
усього (рядки 20 + 21)
192501250
у тому числі:
виплата у разі вивільнення
працівників у зв'язку з
ліквідацією, реорганізацією
або перепрофілюванням
підприємства, установи,
організації, скорочення
чисельності або штату
працівників допомоги в розмірі
трикратної середньомісячної
заробітної плати - усього
(рядки 20.1 + 20.2 + 20.3)
20
з них:
категорія I (пункт 7 статті 20
Закону)
20.1
категорія II (пункт 1 статті
21 Закону)
20.2
категорія III для учасників
ліквідації наслідків аварії на
ЧАЕС (пункт 1 статті 22
Закону)
20.3
Відшкодування у встановленому
законодавством порядку
втраченого заробітку, який
вони мали до ушкодження
здоров'я, якщо захворювання
або каліцтво, що виникли у
зв'язку з виконанням робіт,
пов'язаних з ліквідацією
наслідків аварії на ЧАЕС,
призвели до стійкої втрати
професійної працездатності
(без встановлення
інвалідності), що встановлено
уповноваженою медичною
комісією категорії II (пункт 8
статті 21 Закону)
21
Усього (рядки 1 + 17 + 19)22