• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про затвердження форми державної статистичної звітності N 2-приватизація, додатків до неї та інструкції щодо їх заповнення

Державний комітет статистики України  | Наказ, Інструкція від 11.01.2000 № 5 | Документ не діє
Реквізити
  • Видавник: Державний комітет статистики України
  • Тип: Наказ, Інструкція
  • Дата: 11.01.2000
  • Номер: 5
  • Статус: Документ не діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Державний комітет статистики України
  • Тип: Наказ, Інструкція
  • Дата: 11.01.2000
  • Номер: 5
  • Статус: Документ не діє
Документ підготовлено в системі iplex
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ
Н А К А З
N 5 від 11.01.2000
м.Київ

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
2 лютого 2000 р.
за N 59/4280
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Державного комітету статистики N 650 від 07.12.2004 )
Про затвердження форми державної статистичної звітності N 2-приватизація, додатків до неї та інструкції щодо їх заповнення
Відповідно до статті 12 Закону України "Про державну статистику" та з метою удосконалення чинної державної статистичної звітності про діяльність тих підприємств, установ та організацій, які перетворились у відкриті акціонерні товариства з державною часткою майна,
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити такі документи (додаються):
форму державної статистичної звітності N 2-приватизація "Звіт про акціонерне товариство, що перебуває в процесі розміщення державної частки майна (акцій)" (піврічна, річна), додаток 1 "Дані про обсяги виробництва і робіт, виконаних власними силами, реалізацію товарів, послуг та сільськогосподарської продукції, доходи від транспортних перевезень" (піврічна, річна) та додаток 2 "Розміщення акцій" (піврічна, річна).
Інструкцію щодо заповнення форми державної статистичної звітності N 2-приватизація "Звіт про акціонерне товариство, що перебуває в процесі розміщення державної частки майна (акцій)" та додатки до неї.
2. Ввести в дію, починаючи зі звіту за I півріччя 2000 року, зазначену форму статистичної звітності разом з додатками та Інструкцію щодо їх заповнення.
3. Управлінню зведеної інформації та регіональної статистики (Забродський П.П.):
3.1. Визначити потрібний тираж та передати фінансово-економічному управлінню оригінал бланка затвердженої форми державної статистичної звітності N 2-приватизація та оригінал затвердженої Інструкції щодо її заповнення для тиражування;
3.2. Організувати зведення та видання вихідної інформації про акціонерні товариства, що перебувають у процесі розміщення державної частки майна (акцій);
3.3. Внести відповідні зміни до постановки задачі КЕОІ на ПЕОМ державної статистичної звітності за формою N 2-приватизація;
3.4. Здійснювати разом з Фондом державного майна України методологічне керівництво заповненням звіту за формою N 2-приватизація;
3.5. Довести наказ до Держкомстату Автономної Республіки Крим, обласних, Київського та Севастопольського міських управлінь статистики.
4. Узяти до відома, що виготовлення бланків додатків 1 та 2 до державної статистичної звітності за формою N 2-приватизація, а також методологічне керівництво їх заповненням здійснює Фонд державного майна України.
5. ДП ГМІЦ Держкомстату (Сидоренко М.М.):
5.1. До 29 лютого 2000 року внести і довести до місцевих органів державної статистики відповідні зміни до програмного забезпечення розробки даних статистичної звітності за формою N 2-приватизація;
5.3. Здійснювати розробку та зведення даних звітів за формою N 2-приватизація, одержаних від Держкомстату Автономної Республіки Крим, обласних, Київського та Севастопольського міських управлінь статистики згідно з Планом статистичних робіт.
6. Фінансово-економічному управлінню (Сорокіна Т.В.) забезпечити фінансування та контроль за своєчасним тиражуванням та розсиланням бланків форми державної статистичної звітності N 2-приватизація Держкомстату Автономної Республіки Крим, обласним, Київському та Севастопольському міським управлінням статистики.
7. Голові Держкомстату Автономної Республіки Крим, начальникам обласних, Київського та Севастопольського міських управлінь статистики забезпечити:
7.1. Розсилання бланків звіту за формою N 2-приватизація та Інструкції щодо її заповнення, затверджених цим наказом, до регіональних відділень Фонду державного майна, його представництв у районах та містах України;
7.2. Збирання та передання ДП ГМІЦ Держкомстату України звітів за формою N 2-приватизація, затвердженою цим наказом, у встановлені терміни.
8. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Держкомстату України від 12.05.98 N 157, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 01.06.98 за N 358/2798.
9. Контроль за виконанням наказу покласти на Першого заступника Голови Комітету Головка В.А.
Голова Комітету О.Г.Осауленко
Затверджено
Наказ Держкомстату України
11.01.2000 N 5
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
2 лютого 2000 р.
за N 59/4280
Інструкція щодо заповнення форми державної статистичної звітності N 2-приватизація "Звіт про акціонерне товариство, що перебуває в процесі розміщення державної частки майна (акцій)" та додатків до неї
Розділ 1. Загальні положення
1.1. Об'єктами, що перебувають у процесі розміщення державної частки майна (акцій), є відкриті акціонерні товариства (далі - ВАТ) з державною часткою майна, були зареєстровані та набули статусу юридичної особи.
Перед тим органи приватизації повинні надати органам державної статистики звіт за формою N 1-приватизація "Інформація про приватизацію майна підприємства, організації, установи", затвердженою наказом Мінстату України від 22.02.96 N 58 та зареєстрованою Мін'юстом України 26.07.96 за N 402/1427, який відображає процес перетворення державного підприємства або його структурного підрозділу у відкрите акціонерне товариство, яке має зареєструватися як ВАТ та набути статусу юридичної особи.
1.2. Звіт складається і подається до органів державної статистики фахівцями регіонального відділення ФДМУ про ВАТ (без показників дочірніх підприємств, якщо такі є): станом на 01.01 та на 01.07 поточного року (далі - п.р.) після його державної реєстрації (для об'єктів, щодо яких затверджується план приватизації) або після затвердження плану розміщення акцій (для об'єктів, план розміщення акцій яких погоджується з Кабінетом Міністрів України).
Якщо звіт складається і подається до органів державної статистики фахівцями центрального апарату Фонду державного майна України (звітувальник), то поряд з назвою та адресою у прямокутнику проставляється його ознака 0.
Звіт подається до органів державної статистики в 1 примірнику.
У разі подання звіту про ВАТ, про яке звіт уже надходив до органів державної статистики, він має надходити за всі наступні періоди до того часу, доки майно в нього не буде повністю приватизоване (значення показника рядка 330 буде дорівнювати 100%). При цьому можуть бути випадки, коли частка приватизованого майна (значення показника рядка 330) не змінюється порівняно з попереднім періодом, але обов'язково змінюються показники розділу 2 "Основні показники діяльності об'єкта" і залишаються без змін показники розділу 1 "Загальні відомості про об'єкт" та розділу 3 "Дані про розмір державної частки майна".
1.3. Востаннє звіт подається за період, у якому затверджено наказ про закінчення приватизації ВАТ за умови продажу державного пакета акцій на 100 відсотків відповідно до розпорядження Фонду державного майна України про реалізацію плану розміщення акцій.
1.4. Повна назва об'єкта та його ідентифікаційний код указуються відповідно до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ).
Ідентифікаційний код ВАТ у звіті за формою N 2-приватизація має збігатися з ідентифікаційним кодом цього ВАТ у звіті за формою N 1-приватизація. Але у зв'язку з упорядкуванням бази ЄДРПОУ ідентифікаційні коди ВАТ у вищевказаних статистичних звітах можуть не збігатися.
1.5. При заповненні місцезнаходження об'єкта слід указати поштовий індекс, область, район, місто, вулицю, номер будинку, де він розташований.
1.6. Датою державної реєстрації ВАТ уважається дата видачі свідоцтва про його реєстрацію відповідним органом державної реєстрації.
1.7. Датою та номером наказу про затвердження плану приватизації або первинного плану розміщення акцій уважається дата та номер наказу, яким було затверджено початковий (до початку продажу акцій) план приватизації або план розміщення акцій. Дата та номер цього наказу збігаються з відповідною датою та номером наказу у звіті за формою N 1-приватизація.
1.8. Датою та номером наказу про затвердження уточненого плану розміщення акцій уважається дата та номер наказу останнього (на дату подання звіту) за часом затвердження плану розміщення акцій.
У період між звітами за I півріччя та рік (рік та I півріччя) цей план має бути перезатверджено, якщо у звітному періоді здійснювався продаж акцій. Уточнений план розміщення акцій у звітному періоді може не перезатверджуватися у таких випадках:
- не здійснювався плановий продаж акцій;
- продаж акцій відбувся, але його підсумки на період подання звіту ще не затверджено керівництвом регіонального відділення ФДМУ;
- продаж акцій здійснювався, але уточнений план розміщення акцій не затверджено Кабінетом Міністрів України або керівництвом регіонального відділення ФДМУ.
1.9. Датою та номером розпорядження про внесення змін до державної частки акцій у статутному фонді вважається дата та номер останнього (на дату подання звіту) за часом затвердження розпорядження про внесення змін до державної частки акцій у статутному фонді.
У період між звітами за I півріччя та рік (рік та I півріччя) за умови продажу акцій та перезатвердження уточненого плану розміщення акцій це розпорядження має бути перезатверджене, тому що змінилась державна частка у статутному фонді. Розпорядження про внесення змін до державної частки акцій у статутному фонді може бути у звітному періоді не перезатверджене у таких випадках:
- не здійснювався плановий продаж акцій;
- продаж акцій відбувся, але його підсумки на період подання звіту ще не затверджено керівництвом регіонального відділення ФДМУ.
1.10. При складанні звіту можливі випадки, коли "Наказ про затвердження уточненого плану розміщення акцій" (на дату подання звітності) може бути заповнений або не заповнений. Якщо цей показник заповнений, то "Розпорядження про внесення змін до державної частки акцій у статутному фонді" може бути не заповнене або заповнене. Якщо ж зазначений наказ не заповнений, то й "Розпорядження про внесення змін до державної частки акцій у статутному фонді" теж не заповнюється.
1.11. У рядку "Період надходження звіту за формою N 1-приватизація" проставляється період (квартал, рік) надходження до органів державної статистики звіту про цей об'єкт за формою N 1-приватизація "Інформація про приватизацію майна підприємства, організації, установи" (наприклад, 4 квартал 1999 року).
1.12. Звіти про ВАТ, яке віднесене до категорії малого підприємства, подаються органам державної статистики раз на рік станом на 01.01.
Розділ 2. Порядок заповнення загальних відомостей про об'єкт
2.1. У рядку 110 у графі 1 на підставі Довідки про включення до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, виданої відповідним органом державної статистики, вказується код території, на якій розташовано об'єкт, за Державним класифікатором об'єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ), який затверджений та введений у дію наказом Держстандарту України від 31 жовтня 1997 р. N 659 і чинний від 01.01.1998.
2.2. У рядку 115 у графі Б вказується, залежно від первісної вартості основних фондів, класифікаційна група (А, Б, В, Г, Ж), до якої, відповідно до діючої Державної програми приватизації, належить об'єкт; у рядку 120 у графі 1 указується код цієї групи, а саме:
група А - 1; група Б - 2; група В - 3; група Г - підприємства-монополісти - 4; об'єкти військово-промислового комплексу, що підлягають конверсії згідно з переліками, які затверджуються органом, уповноваженим управляти державним майном, незалежно від їх вартості - 5; об'єкти, приватизація яких здійснюється із залученням іноземних інвестицій за міжнародними договорами України, незалежно від їх вартості - 6; об'єкти, вартість майна яких перевищує 170 млн. гривень - 7; група Ж - 10.
2.3. У разі проведення індексації балансової вартості основних фондів класифікаційна група, до якої належить ВАТ, приводиться у відповідність до проіндексованої балансової вартості. Тоді класифікаційна група, до якої належить ВАТ, може не збігатися з указаною у звіті за формою N 1-приватизація.
2.4. У рядку 125 у графі Б вказується наявність безоплатної передачі частки державного майна (акцій) - "Безоплатна передача частки державного майна відсутня", "Повна безоплатна передача частки державного майна" або "Часткова безоплатна передача частки державного майна", а у графі 1 код цієї передачі: 1 (для випадку, коли безоплатна передача частки державного майна відсутня), 2 (для випадку повної безоплатної передачі частки державного майна) або 3 (для випадку часткової безоплатної передачі частки державного майна).
2.5. У рядку 130 у графі Б дається повна назва галузі (основного виду діяльності об'єкта) відповідно до рядка 155 звіту за формою N 1-приватизація, а у графі 1 - код галузі (основного виду діяльності) за Загальним класифікатором галузей народного господарства (ЗКГНГ), що виданий Головним обчислювальним центром Мінстату України в 1994 році.
Галузь економіки України, до якої належить об'єкт, визначається за основним видом його діяльності або за переважним обсягом виконаних робіт у загальній їх кількості на підставі даних відповідної статистичної звітності, яка подавалась органам статистики протягом року.
Галузь ремонтно-транспортного підприємства визначається за переважним обсягом робіт, які здійснює це підприємство. Так, якщо воно надає переважно послуги населенню, то галузь - побутове обслуговування населення; якщо транспортні перевезення - автомобільне господарство, якщо ремонт тракторів - ремонт машин та обладнання.
Можливі випадки, коли галузь економіки (основний вид діяльності об'єкта) та її код за ЗКГНГ (рядок 130 графи Б) можуть не збігатися з їх значеннями у звіті про це відкрите акціонерне товариство за формою N 1-приватизація. При цьому ця галузь економіки, до якої належить ВАТ, визначається за основним видом його діяльності або за переважним обсягом виконаних робіт у загальній їх кількості, на підставі даних, що відображались у відповідній статистичній звітності впродовж року.
2.6. У рядку 135 у графі Б на підставі виданої відповідним органом державної статистики Довідки про включення до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, затвердженої і введеної в дію наказом Держстандарту України від 21.11.97 N 55, вказується повна назва виду економічної діяльності об'єкта, а у графі 1 - його код відповідно до Класифікації видів економічної діяльності (КВЕД), затвердженої і введеної в дію наказом Держстандарту України від 22.10.96 N 441.
2.7. У рядку 140 у графі Б на підставі вищевказаної Довідки вказується форма власності об'єкта, а у графі 1 - її код згідно з Класифікацією форм власності (КФВ): колективна - 20; власність міжнародних організацій та юридичних осіб інших держав - 50.
2.8. У графі 1 рядка 145 проставляється 4, якщо ВАТ належить до несільськогосподарських підприємств АПК; якщо ВАТ належить до сільськогосподарських підприємств АПК, то - 5; якщо ВАТ не належить до АПК, то - 0. Належність ВАТ до несільськогосподарських підприємств АПК встановлюється згідно з пунктом 2 розділу 1 Положення про порядок приватизації несільськогосподарських підприємств і організацій агропромислового комплексу, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 09.08.96 N 903 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 03.09.96 за N 494/1519. Належність об'єкта до сільськогосподарських підприємств АПК встановлюється згідно з пунктом 7 розділу 1 вищевказаного положення.
Розділ 3. Порядок заповнення основних показників діяльності об'єкта
3.1. У графі 1 рядка 210 відображається середньооблікова чисельність штатних працівників облікового складу, яка має бути розрахована згідно з Інструкцією зі статистики чисельності працівників, зайнятих у народному господарстві України, затвердженою наказом Мінстату України від 07.07.95 N 171 та зареєстрованою Мін'юстом України 07.08.95 за N 287/823, і згідно зі змінами до зазначеної Інструкції, затвердженими наказом Держкомстату України від 18.02.99 N 67 та зареєстрованими Мін'юстом України 09.03.99 за N 145/3438.
За I півріччя середньооблікова чисельність штатних працівників облікового складу має збігатися зі значенням показника рядка 010 графи 2 державної статистичної звітності N 1-ПВ (термінова) місячна "Звіт з праці за січень-червень 200_ р.", затвердженої наказом Держкомстату України від 14.10.97 N 24. За рік середньооблікова чисельність штатних працівників облікового складу має збігатися з даними рядка 010 графи 2 вищезгаданої форми державної статистичної звітності за січень-грудень 200_ р.
У звітах про ВАТ, яке віднесене до категорії малого підприємства, значення показника рядка 210 графи 1 має збігатися зі значенням показника рядка 510 графи 1 державної статистичної звітності за формою N 1-підприємництво (річна) "Обстеження діяльності підприємства (організації)", затвердженою наказом Держкомстату України від 27.07.99 N 273.
3.2. У графі 1 рядка 215 проставляється фонд оплати праці, розрахований згідно з Інструкцією зі статистики заробітної плати, затвердженою наказом Мінстату України від 11.12.95 N 323 та зареєстрованою Мін'юстом України 21.12.95 за N 465/1001. За I півріччя розмір фонду оплати праці повинен збігатися зі значенням показника рядка 002 графи 2 форми державної статистичної звітності N 1-ПВ (термінова) місячна "Звіт з праці за січень-червень 200_ р.", затвердженої наказом Держкомстату України від 14.10.97 N 24. За рік розмір фонду оплати праці має збігатися з даними рядка 002 графи 2 вищезгаданої форми державної статистичної звітності за січень-грудень 200_ р.
У звітах про ВАТ, яке віднесене до категорії малого підприємства, значення показника рядка 215 графи 1 має збігатися зі значенням показника рядка 560 графи 1 форми державної статистичної звітності N 1-підприємництво (річна) "Обстеження діяльності підприємства (організації)", затвердженої наказом Держкомстату України від 27.07.99 N 273.
Показники рядків від 220 до 265 проставляються на підставі Положення (стандартів) бухгалтерського обліку, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.03.99 N 87 та зареєстрованою Мін'юстом України 21.06.99 за N 391/3684, а саме "Баланс" та "Звіт про фінансові результати", які застосовуються для складання бухгалтерської звітності за операціями, що відбуваються з 2000 року.
3.3. Значення показника рядка 220 у графі 1 проставляється з бухгалтерського звіту за формою N 1 "Баланс", що складений станом на 01.01 та на 01.07.
Значення цього показника дорівнює значенню показника рядка 030 графи 4 форми N 1 "Баланс" (далі - баланс).
Коли об'єкт здає в оренду майно, то балансова вартість основних засобів указується без вартості майна, яке придбане орендарем за час оренди підприємства.
3.4. Значення показника рядка 225 у графі 1 проставляється з бухгалтерського звіту за формою N 1 "Баланс", що складений станом на 01.01 та на 01.07, з урахуванням останньої індексації вартості основних засобів станом на 01.04.96.
Значення цього показника дорівнює значенню показника рядка 031 графи 4 балансів.
3.5. Значення показника рядка 230 у графі 1 проставляється з бухгалтерського звіту за формою N 1 "Баланс", що складений станом на 01.01. та на 01.07.
Значення цього показника дорівнює підсумку значень показників графи 4 рядків балансів 150, 160, 170, 180, 190, 200, 210.
3.6. Значення показника рядка 235 у графі 1 проставляється з бухгалтерського звіту за формою N 1 "Баланс", що складений станом на 01.01 та на 01.07.
Значення цього показника дорівнює підсумку значень показників графи 4 рядків балансів від 520 до 600 включно.
3.7. Значення показника рядка 240 у графі 1 проставляється з бухгалтерського звіту за формою N 2 "Звіт про фінансові результати", який складено станом на 01.01 та на 01.07.
Значення цього показника дорівнює значенню показника рядка 010 графи 3 бухгалтерського звіту "Звіт про фінансові результати".
3.8. Значення показника рядка 245 у графі 1 проставляється з бухгалтерського звіту за формою N 2 "Звіт про фінансові результати", який складено станом на 01.01 та на 01.07.
Значення цього показника дорівнює значенню показника рядка 040 графи 3 бухгалтерського звіту "Звіт про фінансові результати".
3.9. Значення показника рядка 250 у графі 1 проставляється з бухгалтерського звіту за формою N 2 "Звіт про фінансові результати", який складено станом на 01.01 та на 01.07.
Значення цього показника дорівнює значенню показника рядка 070 графи 3 бухгалтерського звіту "Звіт про фінансові результати".
3.10. Значення показника рядка 255 у графі 1 проставляється з бухгалтерського звіту за формою N 2 "Звіт про фінансові результати", який складено станом на 01.01 та на 01.07.
Значення цього показника дорівнює значенню показника рядка 080 графи 3 бухгалтерського звіту "Звіт про фінансові результати".
3.11. Значення показника рядка 260 у графі 1 проставляється з бухгалтерського звіту за формою N 2 "Звіт про фінансові результати", який складено станом на 01.01 та на 01.07.
Значення цього показника дорівнює значенню показника рядка 170 графи 3 бухгалтерського звіту "Звіт про фінансові результати".
3.12. Значення показника рядка 265 у графі 1 проставляється з бухгалтерського звіту за формою N 2 "Звіт про фінансові результати", який складено станом на 01.01 та на 01.07.
Значення цього показника дорівнює значенню показника рядка 175 графи 3 бухгалтерського звіту "Звіт про фінансові результати".
3.13. Звіти про ті ВАТ, які належать до галузі економіки "Сільське господарство" (код 20000, діапазон кодів галузей 21000 - 29000 включно), або про ВАТ, які віднесені до категорії малого підприємства, складаються один раз на рік станом на 01.01.
3.14. Фінансові показники розділу заповнюються в тисячах гривень з одним десятковим знаком.
Розділ 4. Порядок внесення даних про розмір державної частки майна (акцій)
4.1. Значення показника рядка 310 у графі 1 проставляється на підставі плану приватизації або уточненого плану розміщення акцій (на дату звітності). У період між звітами за I півріччя та рік (рік та I півріччя) ці плани мають бути перезатверджені, тому що змінилась державна частка майна у статутному фонді. Плани у звітному періоді можуть не перезатверджуватися, якщо не відбувався продаж акцій.
4.2. Значення показника рядка 315 у графі 1 заповнюється відповідно до плану розміщення акцій (для об'єктів групи Г - пункт 1 "Залишається у державній власності" Типового плану розміщення акцій, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 01.10.97 N 1065 і зареєстрованого Мін'юстом України 17.10.97 за N 490/2294, зі змінами до нього, затвердженими наказами Фонду державного майна України від 08.06.98 N 1104, від 23.06.99 N 1192 та зареєстрованими Мін'юстом України відповідно 23.06.98 за N 394/2834 і 14.07.99 за N 464/3757. Для об'єктів груп А, В, Ж цей показник дописується.
У період між звітами за I півріччя та рік (рік та I півріччя) цей план має бути перезатверджений. Не перезатверджується він у звітному періоді у випадках, якщо:
- не здійснювався плановий продаж акцій;
- продаж акцій відбувся, але його підсумки не затверджено керівництвом регіонального відділення ФДМУ або заступником Голови Фонду державного майна України.
4.3. Значення показника рядка 320 у графі 1 обчислюється шляхом множення на 100% результату ділення значення показника графи 1 рядка 315 на значення показника графи 1 рядка 310.
4.4. Значення показника рядка 325 у графі 1 указується відповідно до уточненого плану розміщення акцій (на дату подання звіту).
4.5. Значення показника рядка 330 розраховується за формулою
рядок 325
100% - ( ----------- х 100% )
рядок 310
Якщо у звітному періоді показник рядка 330 менший, ніж за попередній звітний період, у зв'язку з тим, що результати продажу акцій виявились недійсними через невиконання умов договору купівлі-продажу або умов сплати, і внаслідок такого невиконання прийнято рішення щодо повернення акцій у власність держави, тобто до таких, які належать державі станом на звітний період, то збільшується показник рядка 325, а якщо до таких, що закріплені за державою, то збільшуються показники рядків 315 та 325. Якщо ж збільшується тільки показник рядка 325, то показник рядка 330 зменшується, а коли разом збільшуються показники рядків 315 та 325, то збільшується показник рядка 320.
4.6. Вартісні показники розділу (показники рядків 310, 315, 325) можуть заповнюватися в тисячах гривень з трьома десятковими знаками, а розраховані показники (показники рядків 320 та 330) - з двома десятковими знаками.
Розділ 5. Порядок заповнення додатка 1 до форми державної статистичної звітності N 2-приватизація
5.1. Дані про обсяги виробництва і робіт, виконаних власними силами, реалізацію товарів, послуг та сільськогосподарської продукції, доходи від транспортних перевезень мають складатися з показників, питома вага яких становить не менше 10 відсотків від загального обсягу. Якщо питома вага жодного з цих показників не перевищує 10 відсотків від загального обсягу, то до звіту слід уключати перші 10, за обсягом, показників.
Показники розміщуються в порядку зменшення обсягів у грошовому вираженні (у тисячах гривень з одним десятковим знаком).
5.2. У графі "Назва показника" йдеться:
про промислове підприємство - основні види продукції, за якими воно звітує у розділі II "Виробництво видів продукції" державної статистичної звітності за формою N 1-п (термінова) місячна "Терміновий звіт промислового підприємства по продукції", яка затверджена наказом Держкомстату України від 26.07.99 N 270, за номенклатурою, встановленою органами державної статистики;
про підприємство, яке надає побутові послуги населенню, - основні види послуг, за якими воно звітує відповідно до державної статистичної звітності за формою N 1-побут за I півріччя та за рік "Звіт про обсяг побутових послуг, наданих населенню", затвердженої наказом Держкомстату України від 21.07.99 N 263. За I півріччя та рік обсяг реалізації побутових послуг, наданих населенню, повинен збігатися зі значенням показників графи 1 вищевказаної форми державної статистичної звітності;
про сільськогосподарське підприємство - основні види продукції, за якими воно звітує відповідно до державної статистичної звітності за формою N 21-заг (місячна) "Звіт про реалізацію сільськогосподарської продукції", затвердженої наказом Держкомстату України від 22.06.99 N 210, за станом на 01.01 та на 01.07. Дані за I півріччя та рік повинні збігатися зі значеннями показників графи 2 вищевказаної форми державної статистичної звітності;
про підприємство транспорту - основні види перевезень та доходи від них, за якими воно звітує за формою державної статистичної звітності:
для залізничного транспорту - згідно з відповідними рядками до графи 1 розділу I "Доходи і витрати по основній діяльності" державної статистичної звітності за формою N 14-зал (фін), квартальна "Звіт про фінансову діяльність залізничного транспорту загального користування", затвердженою наказом Держкомстату України від 14.01.99 N 15. Дані за I півріччя та рік повинні збігатися зі значеннями показників графи 1 вищевказаної форми державної статистичної звітності;
для автомобільного транспорту - згідно з відповідними графами рядка 870 "Доходи від експлуатації автомобілів" розділу 1 "Робота і використання рухомого складу" державної статистичної звітності за формою N 2-тр (річна) "Звіт про роботу автотранспорту", затвердженою наказом Держкомстату України від 20.07.99 N 255.
Як виняток, додаток 1 до форми N 2-приватизація за підприємством автомобільного транспорту подається один раз на рік;
для водного транспорту - згідно з графою 1 (рядки від 100 до 310) державної статистичної звітності за формою N 14-фін (вод), квартальна "Звіт про доходи та витрати від діяльності підприємств водного транспорту", затвердженою наказом Держкомстату України від 20.07.99 N 254. Дані за I півріччя та рік повинні збігатися зі значеннями показників графи 1 вищевказаної форми державної статистичної звітності;
для трубопровідного транспорту - згідно з графою 2 "Транспортування (в натуральних показниках) за період з початку року" державної статистичної звітності за формою N 12-труб (місячна) "Звіт про транспортування вантажів трубопроводами", затвердженою наказом Мінстату України від 13.06.96 N 179. Дані за I півріччя та рік повинні збігатися зі значеннями показників графи 2 вищевказаної форми державної статистичної звітності;
для авіаційного транспорту - відповідно до графи 1 розділу II "Доходи від основної діяльності авіаційного транспорту за видами робіт і послуг" державної статистичної звітності за формою N 14-ЦА (фін), квартальна "Звіт про фінансові результати роботи авіаційного підприємства", затвердженою наказом Держкомстату України від 20.07.99 N 257. Дані за I півріччя та рік повинні збігатися зі значеннями показників графи 1 вищевказаної форми державної статистичної звітності;
про підприємство зв'язку - відповідно до графи 1 звіту державної статистичної звітності за формою N 12-зв'язок (місячна) "Звіт про доходи від послуг зв'язку", затвердженою наказом Держкомстату України від 22.10.99 N 352. Дані за I півріччя та рік повинні збігатися зі значеннями показників графи 1 вищевказаної форми державної статистичної звітності;
про будівельне підприємство - відповідно до графи 2 рядка 343 "Обсяг робіт, виконаних власними силами" державної статистичної звітності за формою N 1-кб (термінова - квартальна) "Звіт про виконання підрядних робіт", затвердженою наказом Держкомстату України від 20.10.99 N 344. За I півріччя та рік - обсяг робіт, виконаних власними силами, збігається зі значеннями показників графи 2 рядка 343 вищевказаної форми державної статистичної звітності;
про підприємство торгівлі - обсяг роздрібного товарообігу з основних видів товарів і товарних груп відповідно до графи 2 "Продано у роздріб та інші недокументовані витрати у торговій мережі" розділу III "Продаж та запаси товарів" державної статистичної звітності за формою N 3-торг (квартальна) "Звіт про продаж та запаси товарів у торговій мережі і мережі громадського харчування", затвердженою наказом Держкомстату України від 16.08.99 N 292. Дані за I півріччя та рік повинні збігатися з показниками графи 2 вищевказаної форми;
про підприємство громадського харчування - обсяг усього товарообігу з основних видів товарів і товарних груп відповідно до графи 5 "Витрати продуктів на підприємствах громадського харчування" розділу III "Продаж та запаси товарів" вищевказаної форми державної статистичної звітності. Дані за I півріччя та рік повинні збігатися з показниками графи 5 вищевказаної форми.
Додаток 1 до органів державної статистики не подається.
Розділ 6. Порядок заповнення додатка 2 до форми державної статистичної звітності N 2-приватизація
6.1. Заповнюється відповідно до останнього (на дату подання звіту - 20 березня та 20 серпня) плану розміщення акцій.
6.2. Вартісні показники графи 4 додатка можуть заповнюватися в тисячах гривень з трьома десятковими знаками, а показники графи 5 - з двома десятковими знаками.
Додаток 2 до органів державної статистики не подається.
Заступник начальника управління -
начальник відділу регіональної
статистики та ринкових перетворень


Т.Ш.Ібрагімова
Державна статистична звітність
Кому подається (назва і адреса одержувача):
------------------------------------------------------------------
| |
| |
------------------------------------------------------------------
Звітувальник (назва і його адреса):
------------------------------------------------------------------
| ----------|
| |
------------------------------------------------------------------
Форма N 2-приватизація
Затверджено
Наказ Держкомстату України
від 11.01.2000 N 5
Погоджена з Фондом державного майна України
Поштова - піврічна, річна
За I півріччя не пізніше 20 серпня,
за рік - 20 березня подають:
1. Центральний апарат Фонду державного
майна України, його регіональні відділення
та представництва в районах та містах -
Держкомстату Автономної Республіки
Крим, обласним, Київському та
Севастопольському міським
управлінням статистики;
2. Регіональні відділення Фонду державного
майна та його представництва в районах та
містах -
Фонду державного майна України.
Звіт про акціонерне товариство, що перебуває в процесі розміщення державної частки майна (акцій)
За -------- 200 ---- р.
-------- ----
Повна назва об'єкта
------------------------------------------------------------------
| |
| |
-----------------------------------------------------------------|
Ідентифікаційний код об'єкта за ЄДРПОУ --------------------------
Місцезнаходження об'єкта
------------------------------------------------------------------
| | |
| | |
------------------------------------------------------------------
Державна реєстрація відкритого акціонерного товариства свідоцтво
від --------------------
--------------------
Наказ про затвердження плану приватизації або первинного плану
розміщення акцій
від ---------- N --------------------
---------- --------------------
Наказ про затвердження уточненого плану розміщення акцій (на дату
звітності)
від ---------- N --------------------
---------- --------------------
Розпорядження про внесення змін до державної частки акцій у
статутному фонді
від ---------- N --------------------
---------- --------------------
Період надходження звіту за формою N 1-приватизація
квартал ------ рік ------------------
------ ------------------
Розділ 1. Загальні відомості про об'єкт
N
рядка
Назва показниківКод
АБ1
110Код за КОАТУУ території, на якій розташований
об'єкт
115Класифікаційна група, до якої належить об'єктХ
120Код класифікаційної групи, до якої належить
об'єкт
125Наявність безоплатної передачі державної
частки майна (акцій)
130Галузь (основний вид діяльності) об'єкта та її
код за ЗКГНГ
135Вид економічної діяльності об'єкта та його код
за КВЕД
140Форма власності та її код за КФВ
145Додаткова ознака
Розділ 2. Основні показники діяльності об'єкта
N
рядка
Назва показниківЗначення
показників
АБ1
210Середньооблікова чисельність штатних
працівників облікового складу, осіб
215Фонд оплати праці, тис.грн.
220Залишкова вартість основних засобів, тис.грн.
225Первісна вартість основних засобів, тис.грн.
230Дебіторська заборгованість, тис.грн.
235Кредиторська заборгованість, тис.грн.
240Доход (виручка) від реалізації продукції
(товарів, робіт, послуг), тис.грн.
245Собівартість реалізованої продукції (товарів,
робіт, послуг), тис.грн.
250Адміністративні витрати, тис.грн.
255Витрати на збут, тис.грн.
Фінансові результати від звичайної діяльності
до оподаткування:
Х
260прибуток, тис.грн.
265збиток, тис.грн.
Розділ 3. Дані про розмір державної частки майна (акцій)
N
рядка
Назва показниківЗначення
показників
АБ1
310Статутний фонд, тис. грн.
315Вартість частки майна, що закріплена за
державою, тис.грн.
320Питома вага майна, що закріплене
за державою, %
325Вартість частки майна, що належить державі
станом на звітний період, тис.грн.
330Питома вага майна, що приватизовано станом на
звітний період, %
Виконавець: ______________ ______________________________________
тел.: (ПІБ) (підпис (керівник органу приватизації)
Додаток 1
до форми державної статистичної
звітності N 2-приватизація
Державна статистична звітність
Кому подається Затверджено
(назва і адреса одержувача): Наказ Держкомстату
України від 11.01.2000 N 5
---------------------------------- Погоджено з Фондом державного
| | майна України
| | Поштова - піврічна, річна
---------------------------------- За I півріччя не пізніше
Звітувальник (назва і його адреса): 20 серпня,
---------------------------------- за рік - не пізніше 20
| | березня подають:
| | регіональні відділення Фонду
---------------------------------- державного майна України
та його представництва в
районах та містах -
Фонду державного майна України.
Дані про обсяги виробництва і робіт, виконаних власними силами, реалізацію товарів, послуг та сільськогосподарської продукції, доходи від транспортних перевезень
N
з/п
Назва показникаЗначення показника,
тис. грн.
АБ1
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
До органів державної статистики не подається
Виконавець: ______________ _____________________________________
тел.: (ПІБ) (підпис (керівник органу приватизації)
Додаток 2
до форми державної статистичної
звітності N 2-приватизація
Державна статистична звітність
Кому подається Затверджено
(назва і адреса одержувача): Наказ Держкомстату
України від 11.01.2000 N 5
---------------------------------- Погоджено з Фондом державного
| | майна України
| | Поштова - піврічна, річна
---------------------------------- За I півріччя не пізніше
Звітувальник (назва і його адреса): 20 серпня,
---------------------------------- за рік - не пізніше 20
| | березня подають:
| | регіональні відділення Фонду
---------------------------------- державного майна України
та його представництва в
районах та містах -
Фонду державного майна України.
Розміщення акцій
N
з/п
Код
про-
дажу
Спосіб розміщенняТермін
розміщення
АкціїЧастка
в ста-
тутно-
му
фонді,
%
поча-
ток
закін-
чення
кіль-
кість,
штук
су-
марна
вар-
тість,
тис.
грн.
АБВ12345
11Закріплюється у державній
власності,
21.1у т.ч. передано до холдингів
32Власність організації
орендарів
44Пільгове розміщення акцій
54.1працівникам підприємства, що
приватизується
64.1.3за власні кошти
74.2іншим громадянам, які мають
право на пільгове придбання
акцій
84.2.3за власні кошти
94.3працівникам підприємства
(категорія керівників), які
мають право на додаткове
придбання акцій за кошти
105Конкурентний продаж акцій
115.2.1за комерційним конкурсом
125.3.1за некомерційним конкурсом
135.4.1через фондову біржу
145.4.2через позабіржові фондові
торговельні системи
155.4.3через Національну мережу
центрів сертифікатних
аукціонів
165.4.5на відкритих торгах
175.4.6на аукціонах
185.7на міжнародних фондових
ринках
195.8із залученням торговців
цінними паперами
205.9із залученням іноземних
інвестицій за міжнародними
договорами України
Разом:ХХ
До органів державної статистики не подається
Виконавець: ______________ ______________________________________
(ПІБ) (підпис (керівник органу приватизації)
тел.:
_________________________________________________________________