• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про затвердження Порядку подання творчих звітів про реалізацію проекту, проведення заходу та підсумкових звітів про виконання договору та здійснення їх моніторингу

Міністерство молоді та спорту України | Наказ, Форма типового документа, Звіт, Порядок від 12.06.2014 № 1919
Реквізити
  • Видавник: Міністерство молоді та спорту України
  • Тип: Наказ, Форма типового документа, Звіт, Порядок
  • Дата: 12.06.2014
  • Номер: 1919
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Міністерство молоді та спорту України
  • Тип: Наказ, Форма типового документа, Звіт, Порядок
  • Дата: 12.06.2014
  • Номер: 1919
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
НАКАЗ
12.06.2014 № 1919
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
7 липня 2014 р.
за № 736/25513
Про затвердження Порядку подання творчих звітів про виконання програм (здійснення заходів) та підсумкових звітів про виконання договору та здійснення їх моніторингу
Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2012 року № 116 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів державної політики з питань молоді та державної підтримки молодіжних та дитячих громадських організацій" (зі змінами) та від 12 жовтня 2011 року № 1049 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка" (зі змінами)
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Порядок подання творчих звітів про виконання програм (здійснення заходів) та підсумкових звітів про виконання договору та здійснення їх моніторингу, що додається.
2. Департаменту молодіжної політики та комунікацій (Білий А.І.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра молоді та спорту України згідно з розподілом функціональних обов’язків.
Міністр молоді
та спорту України

Д.С. Булатов
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства молоді
та спорту України
12.06.2014 № 1919
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
7 липня 2014 р.
за № 736/25513
ПОРЯДОК
подання творчих звітів про виконання програм (здійснення заходів) та підсумкових звітів про виконання договору та здійснення їх моніторингу
1. Цей Порядок визначає правові та організаційні засади подання творчих звітів про виконання програм (здійснення заходів) (далі - творчий звіт) та підсумкових звітів про виконання договору та обсяг використаних бюджетних коштів (далі - підсумковий звіт) та здійснення їх моніторингу.
2. Творчий звіт про виконання програм (здійснення заходів) (додаток 1) у 15-денний строк після виконання програми (здійснення заходу) подається структурними підрозділами Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, які відповідають за реалізацію державної молодіжної політики (далі - структурний підрозділ з питань молоді та спорту), на погодження до відповідного структурного підрозділу Міністерства молоді та спорту України, відповідального за формування та забезпечення реалізації державної політики у молодіжній сфері (далі - відповідний структурний підрозділ Міністерства молоді та спорту України).
3. Підсумковий звіт про виконання договору та обсяг використаних бюджетних коштів (додаток 2) подається всеукраїнськими молодіжними та дитячими громадськими організаціями (далі - громадські організації) у місячний строк після реалізації проекту на погодження до відповідного структурного підрозділу Міністерства молоді та спорту України.
4. Моніторинговий звіт (додаток 3) подається разом з творчим та підсумковим звітами на затвердження заступнику Міністра молоді та спорту України згідно з розподілом функціональних обов’язків.
Моніторинговий звіт складається працівниками відповідного структурного підрозділу Міністерства молоді та спорту України, структурного підрозділу з питань молоді та спорту, Державного інституту сімейної та молодіжної політики, які здійснювали моніторинг виконання програми (здійснення заходу, реалізації проекту).
У разі необхідності до моніторингового звіту додаються висновки, рекомендації чи зауваження щодо результативності виконання програми, здійснення заходу, реалізації проекту.
5. Творчий та підсумковий звіти після погодження керівником відповідного структурного підрозділу Міністерства молоді та спорту України подаються на затвердження заступнику Міністра молоді та спорту України згідно з розподілом функціональних обов’язків.
6. Творчий та підсумковий звіти подаються у двох примірниках, один з яких після затвердження зберігається у відповідному структурному підрозділі Міністерства молоді та спорту України протягом трьох років, а другий повертається структурному підрозділу з питань молоді та спорту, громадським організаціям.
7. До творчого та підсумкового звітів додаються:
1) матеріали про виконання програми (здійснення заходу) або реалізацію проекту на паперовому (фото) та електронному носіях (фото, відео);
2) копія наказу Міністерства молоді та спорту України про виділення коштів на виконання програми (здійснення заходу) або реалізацію проекту;
3) копія списків учасників, залучених до виконання програми (здійснення заходу) або реалізації проекту, які затверджуються керівником, за такою формою:
№ з/пП.І.Б. учасників програми, заходу, проектуНайменування організації, посадаМісце проживання учасника заходу (населений пункт, адміністративно-територіальна одиниця)Підпис учасників програми, заходу, проекту
12345
До учасників виконання програми (здійснення заходу) або реалізації проекту належать особи, які беруть безпосередню участь у програмі (заході, проекті);
4) зразки поліграфічної, інформаційної, акцидентної продукції, ксерокопії публікацій;
5) макети поліграфічної продукції, погоджені Міністерством молоді та спорту України (за наявності).
8. Моніторинг застосовується до програм (заходів, проектів), які реалізуються структурними підрозділами з питань молоді та спорту, громадськими організаціями, яким надається фінансова підтримка за рахунок коштів Державного бюджету України за відповідними бюджетними програмами.
9. Моніторинг - комплекс взаємопов'язаних заходів організаційного та правового характеру щодо отримання, аналізу, зберігання та використання інформації про виконання програм (здійснення заходів, реалізації проектів), результативних показників у досягненні поставленої мети, завдань з пріоритетних напрямів державної молодіжної політики, на основі яких здійснюється аналіз виконання бюджетної програми.
10. Основними завданнями моніторингу є:
отримання об'єктивної інформації про якість виконання програм, заходів, проектів, а також прогнозування подальшого впровадження результатів;
забезпечення Міністерства молоді та спорту України статистичною та аналітичною інформацією про якість проведення програм, заходів, проектів;
оперативність доведення до Міністерства молоді та спорту України результатів моніторингу.
11. Моніторинг проводиться шляхом збору даних, що забезпечують отримання результатів для підготовки моніторингового звіту за результатами його проведення.
12. Моніторинг проводиться Міністерством молоді та спорту України спільно з Державним інститутом сімейної та молодіжної політики.
Науково-методичне та організаційне забезпечення проведення моніторингу здійснює Державний інститут сімейної та молодіжної політики, який узагальнює статистичну та аналітичну інформацію про якість проведення програм, здійснення заходів, реалізації проектів та подає її Міністерству молоді та спорту України після виконання програми (здійснення заходу, реалізації проекту).
13. Моніторинг проводиться із залученням працівників Міністерства молоді та спорту України, структурних підрозділів з питань молоді та спорту, членів конкурсної комісії з розгляду проектів програм, розроблених громадськими організаціями, представників громадських організацій (за згодою).
14. Моніторинг здійснюється шляхом збору та аналізу інформації з виконання програм (здійснення заходів, реалізації проектів).
15. Моніторинг може передбачати анкетування учасників програми, заходу, проекту і організаторів, аналіз програмної документації та інформаційних матеріалів.
16. На основі моніторингу визначаються:
причини неефективного виконання бюджетної програми (пропонуються заходи, необхідні для поліпшення організації її виконання);
досягнення в результаті виконання програми (здійснення заходу, реалізації проекту).
Результати моніторингу враховуються під час конкурсного відбору програм, заходів, проектів щодо державної підтримки на наступний рік.
Заступник директора
департаменту молодіжної
політики та комунікацій -
начальник відділу роботи
з молодіжними та дитячими
громадськими організаціями





А.І. Білий
Додаток 1
до Порядку подання творчих звітів
про виконання програм
(здійснення заходів) та підсумкових
звітів про виконання договору
та здійснення їх моніторингу
(пункт 2)
ТВОРЧИЙ ЗВІТ
про виконання програми (здійснення заходу)
Додаток 2
до Порядку подання творчих звітів
про виконання програм
(здійснення заходів) та підсумкових
звітів про виконання договору
та здійснення їх моніторингу
(пункт 3)
ПІДСУМКОВИЙ ЗВІТ
про виконання договору та обсяг використаних бюджетних коштів
Додаток 3
до Порядку подання творчих звітів
про виконання програм
(здійснення заходів) та підсумкових
звітів про виконання договору
та здійснення їх моніторингу
(пункт 4)
МОНІТОРИНГОВИЙ ЗВІТ