• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про затвердження Методичних рекомендацій

Головне управління державної служби України  | Наказ, Форма типового документа, Перелік, Рекомендації від 01.12.2009 № 367 | Документ не діє
Реквізити
  • Видавник: Головне управління державної служби України
  • Тип: Наказ, Форма типового документа, Перелік, Рекомендації
  • Дата: 01.12.2009
  • Номер: 367
  • Статус: Документ не діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Головне управління державної служби України
  • Тип: Наказ, Форма типового документа, Перелік, Рекомендації
  • Дата: 01.12.2009
  • Номер: 367
  • Статус: Документ не діє
Документ підготовлено в системі iplex
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
Н А К А З
01.12.2009 N 367
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Національного агентства України з питань державної служби N 26 від 26.02.2014 )
Про затвердження Методичних рекомендацій
( Із змінами, внесеними згідно з Наказом Головного управління державної служби N 58 від 12.03.2011 )
Відповідно до Положення про систему підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України" від 08.02.97 р. N 167, Порядку формування державного замовлення на підготовку і підвищення кваліфікації працівників органів державної влади та місцевого самоврядування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.07.99 р. N 1262, Концепції формування системи підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 08.04.2009 N 385-р, та з метою належної організації щорічного вивчення потреб органів державної влади та органів місцевого самоврядування у підготовці магістрів за спеціальностями галузі знань "Державне управління", відбору осіб для направлення на навчання до вищих навчальних закладів, що здійснюють підготовку фахівців у галузі знань "Державне управління", підвищенні кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Методичні рекомендації щорічного визначення органами державної влади та органами місцевого самоврядування потреб у підготовці магістрів за спеціальностями в галузі знань "Державне управління", відбору осіб для направлення на навчання до вищих навчальних закладів, що здійснюють підготовку фахівців у галузі знань "Державне управління" та підвищенні кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування (далі - Методичні рекомендації).
2. Територіальним органам Головдержслужби щороку до 25 квітня забезпечувати узагальнення інформації щодо визначення потреб у підготовці, перепідготовці та підвищенні кваліфікації працівників місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, направляти її за встановленими формами до управління організації професійного навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Головдержслужби.
3. Управлінню організації професійного навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування щороку до 15 липня:
3.1. Узагальнювати пропозиції щодо підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади та органів місцевого самоврядування, які надійшли від територіальних органів Головдержслужби, міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, органів судової влади і прокуратури, інших органів державної влади;
3.2. Формувати заявку управлінню справами на включення до проекту державних замовлень підготовки магістрів за спеціальностями галузі знань "Державне управління" та підвищення кваліфікації працівників в наступному році і з метою подання її до Мінекономіки в установленому порядку.
4. Управлінню організаційної роботи, документообігу та контролю ознайомити з цим наказом першого заступника, заступників Начальника Головдержслужби України, директора Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу, директора Школи вищого корпусу державної служби, керівників структурних підрозділів та територіальних органів Головдержслужби.
5. Управлінню організації професійного навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування забезпечити розміщення Методичних рекомендацій на офіційному веб-сайті Головдержслужби та направити їх до міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, органів судової влади і прокуратури міністерств, інших органів державної влади та територіальних органів Головдержслужби.
6. Вважати таким, що втратив чинність, наказ Головдержслужби від 7 квітня 2008 року N 87 "Про затвердження Методичних рекомендацій".
7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Начальника Головдержслужби відповідно до розподілу обов'язків.
Начальник Головдержслужби Т.Мотренко
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Головдержслужби
01.12.2009 N 367
МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ
щодо щорічного визначення органами державної влади та органами місцевого самоврядування потреб у підготовці магістрів за спеціальностями в галузі знань "Державне управління", відбору осіб для направлення на навчання до вищих навчальних закладів, що здійснюють підготовку фахівців у галузі знань "Державне управління", та у підвищенні кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування
1. Загальні положення
Методичні рекомендації щорічного визначення органами державної влади та органами місцевого самоврядування потреб у підготовці магістрів за спеціальностями галузі знань "Державне управління", відбору осіб для направлення на навчання до вищих навчальних закладів, що здійснюють підготовку фахівців у галузі знань "Державне управління" та у підвищенні кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування (далі - Методичні рекомендації) розроблено з метою визначення потреб органів державної влади та органів місцевого самоврядування у забезпеченні фахівцями з високим рівнем професіоналізму, які компетентно і відповідально на державному, регіональному та місцевому рівнях здатні виконувати свої функціональні обов'язки.
Щорічна інформація щодо потреб органів державної влади та органів місцевого самоврядування у підготовці, перепідготовці та підвищенні кваліфікації їх працівників до 15 липня узагальнюється Головдержслужбою з урахуванням пропозицій, наданих органами державної влади та органами місцевого самоврядування, та подається до Мінекономіки в установленому законодавством порядку.
Мережа навчальних закладів підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування формується Головдержслужбою в установленому порядку відповідно до наказу Головдержслужби від 23.02.2009 р. N 49 (зареєстровано у Мін'юсті від 12.06.2009 р. N 513/16529).
2. Мережа навчальних закладів, у яких здійснюється підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування
Мережа навчальних закладів підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування включає:
- Національну академію державного управління при Президентові України та її 4 регіональні інститути у містах Дніпропетровську, Львові, Одесі, Харкові;
- вищі навчальні заклади, що здійснюють підготовку магістрів за спеціальностями галузі знань "Державне управління" за державним замовленням, відібрані за результатами конкурсного відбору вищих навчальних закладів;
( Абзац третій пункту 2 в редакції Наказу Головного управління державної служби N 58 від 12.03.2011 )
- 27 центрів перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій;
- галузеві заклади післядипломної освіти (додаток 2).
( Абзац пункту 2 із змінами, внесеними згідно з Наказом Головного управління державної служби N 58 від 12.03.2011 )
3. Організація вивчення та визначення потреб у підготовці, перепідготовці та підвищенні кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування
Вивчення потреб у підготовці, перепідготовці і підвищенні кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування.
Для визначення потреб у підготовці, перепідготовці та підвищенні кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування органам державної влади та органам місцевого самоврядування пропонується провести їх анкетування (додаток 3).
Визначення потреби у підвищенні кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування здійснюється з урахуванням результатів щорічної оцінки (атестації) фахівців.
Для вивчення потреб у підготовці, перепідготовці і підвищенні кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування всіх категорій посад у кожному регіоні наказом керівника територіального органу Головдержслужби створюється Робоча група, до якої, за згодою, входять представники кадрового, юридичного та організаційного підрозділів Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласної, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласної, Київської та Севастопольської міських рад, представники органів державної влади, органів місцевого самоврядування, навчальних закладів, де здійснюється підготовка, перепідготовка і підвищення кваліфікації працівників відповідної галузі, обласних центрів перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій.
Для вивчення потреб у підготовці, перепідготовці і підвищенні кваліфікації державних службовців центральних органів виконавчої влади Робоча група створюється наказом керівника відповідного центрального органу виконавчої влади.
Основні завдання територіальних органів Головдержслужби щодо організації та координації професійного навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування визначені Типовим положенням про управління державної служби Головного управління державної служби України в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі, затвердженим постановою Кабінету Міністрів від 05.07.2004 р. N 842.
Територіальні органи Головдержслужби організовують роботу щодо узагальнення потреб у підготовці, перепідготовці і підвищенні кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, направляють методичні рекомендації за належністю місцевим органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування, проводять необхідну методичну та роз'яснювальну роботу.
Щороку, у січні, до органів державної влади та органів місцевого самоврядування, на які поширюється чинність законів України "Про державну службу" та "Про службу в органах місцевого самоврядування", Головдержслужбою та її територіальними органами надсилається лист про визначення потреб у підготовці магістрів за спеціальностями в галузі знань "Державне управління", відбору осіб для направлення на навчання до навчальних закладів, що здійснюють підготовку фахівців у галузі знань "Державне управління", та у підвищенні кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування.
Потреби у підготовці, перепідготовці і підвищенні кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування вивчаються за наступною схемою:
- обласні державні адміністрації узагальнюють потреби районних державних адміністрацій, структурних підрозділів обласних державних адміністрацій, виконавчих комітетів міських та районних у місті рад;
- Рада міністрів Автономної Республіки Крим, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації узагальнюють потреби відповідно органів виконавчої влади Автономної Республіки Крим, структурних підрозділів міських державних адміністрацій, районних в Автономній Республіці Крим, мм. Києві та Севастополі державних адміністрацій;
- обласні ради узагальнюють потреби підрозділів виконавчих апаратів обласної та районних рад (з урахуванням потреб міських, сільських та селищних рад відповідної території);
- Верховна Рада Автономної Республіки Крим, Київська та Севастопольська міські ради узагальнюють потреби органів місцевого самоврядування відповідного регіону.
Узагальнені потреби відповідних регіонів органи державної влади та органи місцевого самоврядування подають до територіальних органів Головдержслужби для опрацювання і відповідного аналізу щорічно до 15 березня.
Узагальнені територіальними органами Головдержслужби потреби, разом з відповідною аналітичною довідкою, направляються Головдержслужбі до 25 квітня.
Міністерства, інші центральні органи виконавчої влади, органи судової влади і прокуратури, інші органи державної влади узагальнюють потреби структурних підрозділів центральних апаратів, урядових органів державного управління, які належать до сфери їх управління, а також територіальних управлінь зазначених органів (за наявності), і направляють з відповідною аналітичною довідкою в установленому порядку Головдержслужбі до 25 квітня.
Результати аналізу вивчених потреб у підготовці, перепідготовці та підвищенні кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування місцевих органів державної влади та органів місцевого самоврядування Автономної Республіки Крим, областей, мм. Києва та Севастополя, міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, органів судової влади і прокуратури, інших органів державної влади опрацьовуються Головдержслужбою та враховуються при формуванні державного замовлення на наступний календарний рік.
Результатом аналізу потреб органів державної влади та органів місцевого самоврядування у підвищенні кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування має бути зведений річний план - графік їх підвищення кваліфікації, який розробляється замовниками (кадровими службами відповідних органів) спільно з закладами післядипломної освіти, погоджується радами по роботі з кадрами і затверджується органами-замовниками за погодженням з Головдержслужбою та її територіальними органами.
Результатом аналізу потреб органів державної влади та органів місцевого самоврядування у направленні на навчання до вищих навчальних закладів, які здійснюють підготовку фахівців за спеціальностями галузі знань "Державне управління", є список осіб, рекомендованих для направлення на навчання, який, як правило, затверджується відповідним організаційно-розпорядчим документом.
4. Порядок вивчення потреб у підготовці магістрів галузі знань "Державне управління"
Прийом та організація навчання слухачів у Національній академії державного управління при Президентові України та інших вищих навчальних закладах, які здійснюють підготовку магістрів галузі знань "Державне управління", відбувається відповідно до постанов Кабінету Міністрів "Про затвердження положень про прийом, стажування слухачів та працевлаштування випускників Національної академії державного управління при Президентові України, а також переліку органів, де проводиться стажування слухачів Академії" від 14.04.2004 р. N 468 та "Про затвердження Порядку прийому на навчання за освітньо-професійними програмами підготовки магістрів за спеціальністю "Державна служба" в галузі знань "Державне управління" та працевлаштування випускників" від 29.07.2009 р. N 789, Програми організації навчання голів, заступників голів, керівників структурних підрозділів районних державних адміністрацій, осіб з їх кадрового резерву та голів і заступників голів районних рад, затвердженої розпорядженням Президента України від 09.01.99 N 4/99-рп, Плану Заходів щодо залучення на державну службу представників кримськотатарської молоді, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів від 14.02.2002 р. N 51-р.
Прогнозні показники щодо направлення державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування на навчання до Національної академії та інших вищих навчальних закладів, які готують фахівців у галузі знань "Державне управління", надаються:
- міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади, органами судової влади і прокуратури, іншими органами державної влади, Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями за формами 1, 3, 5;
- Верховною Радою Автономної Республіки Крим, обласними радами, Київською та Севастопольською міськими радами за формами 2, 4, 6.
5. Навчальні заклади, що забезпечують підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування за категоріями посад:
Підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування та їх кадрового резерву забезпечують:
Інститут підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України - I-IV категорії посад;
регіональні інститути Національної академії державного управління при Президентові України - IV-V категорії посад (керівників);
центри перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ і організацій та галузеві заклади післядипломної освіти V-VII категорії посад, а також IV категорії посад - голови сільських та селищних рад.
Підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, на яких покладено обов'язки з організації роботи щодо запобігання проявам корупції в органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування, забезпечує Національна академія внутрішніх справ для I-IV та V-VII категорій посад.
( Пункт 5 доповнено новим абзацом згідно з Наказом Головного управління державної служби N 58 від 12.03.2011 )
6. Порядок вивчення потреб у підвищенні кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування
Потреби у підвищенні кваліфікації державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування передбачають визначення трьох взаємозалежних компонентів, що забезпечують планування їх навчання, а саме:
1) аналіз кадрового складу;
2) оцінку кількісної та якісної потреби в підвищенні кваліфікації кадрів;
3) загальні планові обсяги коштів, необхідні для підвищення кваліфікації.
Аналіз кадрового складу з метою планування підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування передбачає встановлення їх загальної кількості відповідно до штатного розпису, у тому числі - чисельність державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, які вперше прийняті на державну службу чи в органи місцевого самоврядування протягом року, та чисельність державних службовців, які протягом останніх п'яти років не підвищували кваліфікацію.
7. Джерела фінансування підвищення кваліфікації
Фінансування підвищення кваліфікації здійснюється за рахунок передбачених для цієї мети бюджетних коштів, коштів установ та організацій, інших надходжень, не заборонених законодавством, коштів місцевих бюджетів:
державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування I-VI категорій посад та їх кадрового резерву - за рахунок коштів державного бюджету;
державних службовців міністерств, інших центральних органів виконавчої влади та державних органів V-VII категорій посад - у межах коштів, передбачених державним бюджетом на утримання цих органів;
державних службовців місцевих органів виконавчої влади та посадових осіб місцевого самоврядування V-VII категорій посад, а також IV категорії посад - голів сільських та селищних рад - за рахунок місцевих бюджетів.
8. Порядок обрахунку фінансових витрат на підвищення кваліфікації
За результатами аналізу кількісної потреби у підвищенні кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування визначаються окремо обсяги коштів, у тому числі на навчання (включаючи відрядження) за професійними програмами підвищення кваліфікації, тематичними постійно діючими та короткотерміновими семінарами, програмами тренінгів та через щорічний Всеукраїнський конкурс "Кращий державний службовець".
Обсяг коштів на навчання за програмами (професійними, тематичними постійно діючими та короткотерміновими семінарами, програмами тренінгів та через щорічний Всеукраїнський конкурс "Кращий державний службовець") обраховується відповідно до загальної кількості державних службовців чи посадових осіб місцевого самоврядування, які потребують відповідного навчання, та середньої вартості навчання на одного слухача за конкретною програмою.
Середня вартість навчання одного слухача обраховується відповідно до загальної вартості конкретної навчальної програми.
Для розрахунку загальної вартості за навчальною програмою необхідно враховувати форму навчання, кількість слухачів, кількість груп, строк навчання та передбачити основні показники видатків (відповідно до діючих нормативів для бюджетних освітніх установ):
оплату праці працівників бюджетних установ (викладачів, адміністративно-управлінського персоналу);
оплату господарських і канцелярських витрат.
Видатки на відшкодування витрат, пов'язаних з відрядженням працівників органів державної влади та органів місцевого самоврядування для підвищення кваліфікації, передбачаються в єдиних кошторисах доходів і видатків органів державної влади та органів місцевого самоврядування в межах асигнувань, визначених відповідно державними і місцевими бюджетами на заходи з післядипломної освіти.
Обсяги видатків з відшкодування витрат на відрядження з метою навчання обраховуються відповідно до кількості державних службовців чи посадових осіб місцевого самоврядування, які направляються на навчання за конкретною програмою, з урахуванням середньої вартості відрядження на одного слухача.
Середня вартість відрядження на одного слухача визначає загальну суму коштів з урахуванням основних показників (відповідно до діючих нормативів для бюджетних установ):
добові (з урахуванням строку навчальної програми)
проживання;
проїзд.
( Пункт 8 із змінами, внесеними згідно з Наказом Головного управління державної служби N 58 від 12.03.2011 )
9. Порядок надання інформації про потреби
З метою визначення потреб у підвищенні кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування I-IV та V-VII категорій посад щороку до 15 квітня надсилаються прогнозні пропозиції до Головдержслужби:
міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади, обласними державними адміністраціями, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями, Радою міністрів Автономної Республіки Крим - прогнозні пропозиції щодо чисельності державних службовців I-IV, V-VII категорій посад та обсягів фінансування їх підвищення кваліфікації за формами 7 та 8;
Верховною Радою Автономної Республіки Крим, обласними радами, Київською та Севастопольською міськими радами - прогнозні пропозиції щодо чисельності посадових осіб місцевого самоврядування I-IV, V-VII категорій посад та обсягів фінансування їх підвищення кваліфікації за формами 9, 10;
міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади, Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними державними адміністраціями; Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями, Верховною Радою Автономної Республіки Крим, обласними радами, Київською та Севастопольською міськими радами - прогнозні пропозиції щодо чисельності державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування I-IV, V-VII категорій посад та обсягів фінансування їх підвищення кваліфікації за формами 11, 12;
міністерствами, центральними органами виконавчої влади, обласними, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями, Радою міністрів Автономної Республіки Крим - прогнозні пропозиції щодо чисельності державних службовців I-IV, V-VII категорій посад, які будуть направлені на підвищення кваліфікації з питань запобігання та протидії проявам корупції за формою 17 (додається).
( Пункт 9 доповнено п'ятим абзацом згідно з Наказом Головного управління державної служби N 58 від 12.03.2011 )
Водночас показники економічного і соціального розвитку України (форма N 6-ПДО-д, Освіта) щорічно направляються до Мінекономіки до 25 квітня.
Показники економічного і соціального розвитку України щорічно (форма N 6-ПДО-д, Освіта) направляються:
міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади; Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними державними адміністраціями, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями - за формами 13, 14;
Верховною Радою Автономної Республіки Крим, обласними радами, Київською та Севастопольською міськими радами - за формами 15, 16.
До встановлених форм необхідно додавати пояснювальну записку з фінансовим обґрунтуванням наданих пропозицій.
Інформація подається у друкованому та електронному вигляді.
( Пункт 9 із змінами, внесеними згідно з Наказом Головного управління державної служби N 58 від 12.03.2011 )( Додаток 1 втратив чинність на підставі Наказу Головного управління державної служби N 58 від 12.03.2011 )
Додаток 2
Галузеві заклади післядипломної освіти
N
з/п
Назва закладу післядипломної
освіти
Адреса, телефон
1.Академія суддів України01021, м. Київ,
вул. Лепська, 16-г
2.Академія управління
Міністерства внутрішніх
справ
02121, м. Київ,
вул. Колекторна, 4
3.ВАТ ВНЗ "Київський
міжгалузевий інститут
підвищення кваліфікації"
011135, м. Київ,
вул. Дмитрівська, 71
4.Державний інститут
підготовки кадрів
03057, м. Київ,
вул. Металістів, 17
5.Державні республіканські
курси підвищення
кваліфікації керівних
працівників та спеціалістів
промисловості
03118, м. Київ,
вул. Кустанайська, 6
6.Державна академія
статистики, обліку та аудиту
Держкомстату України
04107, м. Київ,
р-н Підгірна, 1
7.Державна академія керівних
кадрів культури і мистецтв
01015, м. Київ,
вул. І.Мазепи, 21
8.Державний екологічний
інститут Міністерства
охорони навколишнього
природного середовища
України
03035, м. Київ,
вул. Урицького, 35
9.Державний інститут розвитку
сім'ї та молоді
010025, м. Київ,
вул. Десятинна, 14
10.Дипломатична академія
України при Міністерстві
закордонних справ України
01025, Київ, вул. Велика
Житомирська, 2
11.ДП "Головний навчально-
методичний центр
"Держгірпромнагляд"
04060, м. Київ,
вул. Вавилових, 10а
12.ДП "Центр професійного
навчання" ДПА України
08711, Київська область,
Обухівський район,
смт Козин,
вул. Солов'яненка, 308
13.Інститут підготовки кадрів
державної служби зайнятості
України
03038, м. Київ,
вул. Нововокзальна, 17
14.Інститут підготовки кадрів
промисловості
04071, м. Київ,
вул. Лук'янівська, 65/67
15.Інститут післядипломної
освіти Дніпропетровського
національного університету
залізничного транспорту
49010, м. Дніпропетровськ,
вул. Академіка Лазаряна, 2
16.Інститут державного
управління у сфері
цивільного захисту
Університету цивільного
захисту України
04074, м. Київ,
вул. Вишгородська, 21
17.Інститут післядипломної
освіти Національного
університету ДПС України
08201, Київська обл.,
м. Ірпінь,
вул. Карла Марса, 31
18.Інститут підвищення
кваліфікації керівників та
спеціалістів Мінпаливенерго
при Севастопольському
національному університеті
ядерної енергії та
промисловості
м. Севастополь-33,
с. Голландія,
вул. Курчатова, 7
19.Інститут перепідготовки та
підвищення кваліфікації
кадрів Української державної
академії залізничного
транспорту
61050, м. Харків, майдан
Феєрбаха, 7
20.Інститут післядипломної
освіти Академії митної
служби України
49030, м. Дніпропетровськ,
вул. Рогальова, 8
21.Київський центр підвищення
кваліфікації та
перепідготовки кадрів
Державної митної служби
України
03057, м. Київ-55, провулок
Політехнічний, 4
22.Київський національний
торговельно-економічний
університет Інститут вищої
кваліфікації
02156, м. Київ,
вул. Мілютенка, 8
23.Київський національний
університет внутрішніх справ
03035, м. Київ,
Солом'янська площа, 1
24.Навчально-науковий інститут
післядипломної освіти
Національного аграрного
університету
03041, Київ, вул. Героїв
оборони, 11, корпус 10
25.Навчально-науковий інститут
післядипломної освіти
Державного університету
інформаційно-комунікаційних
технологій
03035, м. Київ,
Солом'янська площа, 1
26.Національна медична академія
післядипломної освіти імені
П.Л.Шупика
04112, м. Київ,
вул. Дорогожицька, 9
27.Промислова академія03067, м. Київ,
вул. Виборзька, 91
28.Українська академія
зовнішньої торгівлі
01042, м. Київ,
вул. Чигоріна, 57-А
29.Український державний
університет фінансів та
міжнародної торгівлі
01034, м. Київ,
вул. Гончара, 46/48
30.Український центр
підготовки, перепідготовки
та підвищення кваліфікації
кадрів лісового господарства
"Укрцентркадриліс"
08150, м. Боярка,
Київської обл.,
вул. Лісодослідна, 2
31.Хмельницький ЦППК
Держмитслужби України
29018 м. Хмельницький,
вул. Тернопільська, 13/3
32.Центр перепідготовки та
підвищення кваліфікації
керівних кадрів органів
державної податкової служби
України
03061, м. Київ, Шепелєва, 3
33.Центр перепідготовки та
підвищення кваліфікації
працівників юстиції
01030, м. Київ,
вул. М.Коцюбинського, б/12
( Додаток 2 із змінами, внесеними згідно з Наказом Головного управління державної служби N 58 від 12.03.2011 )
Додаток 3
АНКЕТА
Прізвище, ім'я, по батькові _________________________________
__________________________________________________________________
Освіта, спеціальність за освітою ____________________________
__________________________________________________________________
Посада, підрозділ ___________________________________________
Організація, установа _______________________________________
Як довго Ви працюєте на цій посаді? _________________________
Які знання, уміння та навички необхідні для Вашої роботи?
1. __________________________________________________________
2. __________________________________________________________
3. __________________________________________________________
Яким чином за останні п'ять років ви підвищували кваліфікації
(потрібне підкреслити)?
навчання у ВНЗ (____________________________________________)
назва
підвищували кваліфікацію за видами:
професійні програми підвищення кваліфікації
тематичні постійно діючі семінари
спеціалізовані короткострокові навчальні курси
тематичні короткострокові семінари, зокрема тренінги
стажування в органах влади, а також за кордоном
участь у щорічному Всеукраїнському конкурсі "Кращий державний
службовець"
Якщо ні, вкажіть причини:
не було потреби
не було коштів
не було можливості
інше
Які теми для Вас актуальні на даний час?
1. __________________________________________________________
2. __________________________________________________________
3. __________________________________________________________
Який напрямок професійного навчання бажаний для вас на даний
час?
- підготовка за спеціальностями галузі знань "державне
управління" (назвати спеціальність);
- підвищення кваліфікації (назвати вид) _____________________
__________________________________________________________________
Зручний період професійного навчання для Вас з ______ по ____
___________________ (підпис)
( Додаток 3 в редакції Наказу Головного управління державної служби N 58 від 12.03.2011 )
Форма 17
ПРОПОЗИЦІЇ
центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування щодо підвищення кваліфікації з питань запобігання та протидії проявам корупції у 20 __ році
------------------------------------------------------------------
|Назва ЦОВВ, МОВВ, | Прогнозна кількість державних |Всього |
| ОМС |службовців, посадових осіб місцевого | |
| |самоврядування за категоріями посад, | |
| | що планується для підвищення | |
| |кваліфікації з питань запобігання та | |
| | протидії проявам корупції | |
| |-------------------------------------| |
| | I-IV категорії | V-VII категорії | |
| | посад | посад | |
|------------------+------------------+------------------+-------|
| | | | |
------------------------------------------------------------------
Керівник органу
Керівник кадрового підрозділу
( Методичні рекомендації доповнено формою 17 згідно з Наказом Головного управління державної служби N 58 від 12.03.2011 )