КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
II сесія XXIV скликання
Р І Ш Е Н Н Я
N 156/156 від 11.07.2002
Про Програму зміцнення законності, посилення
боротьби зі злочинністю у м. Києві на 2002-2006 роки
( Із змінами, внесеними згідно з Рішеннями Київміськради N 214/1088 ( ra0214023-03 ) від 27.11.2003 N 273/1148 ( ra_273023-03 ) від 18.12.2003 )
Відповідно до пункту 22 частини 1 статті 26 Закону України"Про місцеве самоврядування в Україні" ( 280/97-ВР ) і Бюджетногокодексу України ( 2542-14 ), з метою посилення законності таправопорядку в столиці Київська міська рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити Програму зміцнення законності, посиленняборотьби зі злочинністю у м. Києві на 2002-2006 роки згідно здодатком.
2. Доручити виконавчому органу Київради (Київській міськійдержавній адміністрації) вирішити питання фінансування Програми в2002 році та врахувати її при формуванні проектів бюджетівм. Києва на наступні роки.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійнукомісію Київради з питань правової політики та депутатської етики.
Київський міський голова О.Омельченко
"Хрещатик" N 141 (2152) від 24 вересня 2002 року
Додаток
до рішення Київської
міської ради
від 11.07.2002 N 156/156
Програма
зміцнення законності, посилення боротьби зі злочинністю
у м. Києві на 2002-2006 роки
Програма зміцнення законності, посилення боротьби зізлочинністю у м. Києві на 2002-2006 роки (надалі - "Програма")охоплює органи прокуратури м. Києва, ГУ МВС України в м. Києві,УСБУ в м. Києві, Апеляційного суду м. Києва, Київського міськогоуправління юстиції, ДПА в м. Києві та КРУ в м. Києві і розробленавідповідно до Конституції України ( 254к/96-ВР ), законів України"Про місцеве самоврядування в Україні" ( 280/97-ВР ), "Про місцевідержавні адміністрації" ( 586-14 ), "Про міліцію" ( 565-12 ), "Пропрокуратуру" ( 1789-12 ), "Про Службу безпеки України"( 2229-12 ), "Про державну податкову службу в Україні" ( 509-12 )та інших чинних законодавчих і підзаконних нормативних актів.
I. Загальні положення
1. Згідно з указами Президента України "Про невідкладнізаходи щодо посилення боротьби зі злочинністю" ( 396/94 ), "ПроКомплексну програму профілактики злочинності на 2001-2005 роки"( 1376/2000 ) та "Про заходи щодо дальшого зміцнення правопорядку,охорони прав і свобод громадян" ( 143/2002 ) правоохоронниморганам разом з іншими органами державної виконавчої владиналежить вважати боротьбу зі злочинами проти особистості,злочинністю в економічній сфері, насамперед у кредитно-фінансовійта банківській системах, зовнішньоекономічній галузі головниминапрямами в діяльності і систематично здійснювати скоординованізаходи, спрямовані на рішуче посилення боротьби з бандитизмом,корупцією, організованою злочинністю, іншими тяжкими злочинами.
2. Основною метою цієї Програми є сприяння органампрокуратури м. Києва, ГУ МВС України в м. Києві, УСБУ в м. Києві,Апеляційного суду м. Києва, Київського міського управлінняюстиції, ДПА в м. Києві та КРУ в м. Києві у вирішенні їхфінансових, матеріально-технічних та соціальних проблем длязабезпечення виконання правоохоронними відомствами, органамиюстиції і суду поставлених перед ними завдань.
3. Пріоритетним напрямом діяльності правоохоронних органіввизначається захист конституційних прав і свобод громадян задопомогою:
- створення у місті атмосфери суспільної нетерпимості доправопорушень;
- захисту власності і ринкових відносин;
- запобігання фактам корупції у владних і управлінськихструктурах, зрощуванню державних службовців з кримінальнимиугрупованнями;
- викорінення зловживань в економічній, фінансовій тасоціальній сферах;
- зміцнення законності в діяльності державних органів іустанов, підприємницьких та комерційних структур;
- створення надійних перешкод посиленню кримінальногонасильства;
- максимальної протидії обігу зброї, наркотичних засобів; - дієвої боротьби з пияцтвом, алкоголізмом і наркоманією;
- забезпечення стабільного правового порядку та громадськоїбезпеки;
- формування високої правосвідомості та правової культуримешканців столиці.
4. Програма носить плановий характер і її виконаннязнаходиться у прямій залежності від обсягів щорічного виконанняміського бюджету.
5. Придбання матеріальних цінностей, приладів, техніки тощовідбувається на тендерній основі за участю представників Київради(від профільних комісій).
6. У разі поточної необхідності, за згодою постійної комісіїКиївради з питань правової політики та депутатської етики і запогодженням з постійною комісією Київради з питань бюджету тасоціально-економічного розвитку, цільова направленість допомогиможе бути змінена в межах виділених коштів.
II. Заходи щодо зміцнення законності,
посилення боротьби зі злочинністю
1. Проаналізувати стан правопорядку та законності в кожномурайоні та мікрорайоні міста, на підприємствах, в установах таорганізаціях. З урахуванням факторів, що сприяють загостреннюкриміногенного стану, визначити скоординовані дії владних іправоохоронних органів, громадських організацій щодо профілактикиправопорушень і злочинів, насамперед для забезпечення громадськоїбезпеки, захисту прав і свобод киян, всіх форм власності таекономічних відносин і узгодити заходи з покладеннямвідповідальності за їх виконання на конкретних посадових осіб.
Районні у місті Києві державні
адміністрації, ГУ МВС України в
м. Києві, ДПА у м. Києві, УСБУ у
м. Києві, прокуратура м. Києва,
відділ взаємодії з правоохоронними
органами апарату Київської міської
державної адміністрації.
Щорічно.
2. Забезпечити широку гласність правоохоронної діяльності,спрямованої на попередження злочинності. Здійснювати підготовкуматеріалів з цих питань для газети "Столиця", "Хрещатик",телебачення й радіо, інших засобів масової інформації, у т.ч.розміщувати таку інформацію на власних Web-сторінках у мережіІнтернет. Щомісячно проводити зустрічі, прес-конференції дляжурналістів, надавати їм необхідну допомогу у висвітленні роботиправоохоронних органів.
Міське управління юстиції, ГУ МВС
України в м. Києві, ДПА у
м. Києві, УСБУ у м. Києві,
прокуратура м. Києва.
Щорічно.
3. Згідно зі статтею 24 Закону України "Про столицю України -місто-герой Київ" ( 401-14 ) на спільному засіданні колегійдержавних адміністрацій міста Києва і Київської області розглянутиорганізаційні і практичні заходи щодо посилення взаємодії привиконанні указів Президента України "Про Комплексну програмупрофілактики злочинності на 2001-2005 роки" від 25.12.01N 1376/2000 ( 1376/2000 ) та "Про заходи щодо дальшого зміцненняправопорядку, охорони прав і свобод громадян від 18.02.02N 143/2002 ( 143/2002 ).
Організаційний відділ та відділ
взаємодії з правоохоронними органами
Київської міської державної
адміністрації
Третій квартал 2002 р.
4. Згідно з вимогами статті 24 Закону України "Про столицюУкраїни - місто-герой Київ" ( 401-14 ) підготувати пропозиції щодостворення підрозділу з профілактики жебрацтва, бродяжництва тадитячої бездоглядності. Покласти на такий підрозділорганізаційно-методичне забезпечення цієї роботи відповіднихміських служб, міліцейських підрозділів та громадськихорганізацій.
ГУ МВС України в м. Києві, служба у
справах неповнолітніх, відділ
взаємодії з правоохоронними органами
Київської міської державної
адміністрації, Головне управління
соціального захисту населення.
Четвертий квартал 2002 р.
5. Під егідою муніципальних підрозділів і служб районів зблагоустрою, озеленення, санітарного забезпечення території міста,місць масового відпочинку тощо вирішити питання про створеннясистеми громадських робіт для працевлаштування осіб, звільнених змісць позбавлення волі, засуджених з відстрочкою виконання вироківта інших осіб з групи соціального ризику.
Головне управління праці та
зайнятості населення, Головне
управління житлового господарства,
Головне управління транспорту та
зв'язку, відділ взаємодії з
правоохоронними органами
міськдержадміністрації, районні у
місті Києві державні адміністрації,
ГУ МВС України в м. Києві.
2002-2003 рр.
6. Провести детальний аналіз стану та термінів розглядузвернень громадян щодо порушення їх прав і свобод та законностівирішення таких скарг в органах державного управління, соціальногозахисту, охорони здоров'я, освіти, судах, правоохоронних органах,підприємствах, установах і організаціях. Результати розглянути нарозширених засіданнях колегій і нарадах відповідних відомств.
Відділ по роботі зі зверненнями
громадян Київської міської державної
адміністрації, міське управління
юстиції, ГУ МВС України в м. Києві,
УСБУ у м. Києві, прокуратура м. Києва
та Київський міський суд (за згодою).
За графіком. 2002-2006 рр.
7. З метою посилення захисту прав суб'єктів кримінальногопроцесу (обвинувачуваних, підозрюваних, потерпілих, свідків),захисту їх честі та гідності від насильства та образи припроведенні оперативно-розшукових заходів, слідчих дій, призатриманні та арештах проаналізувати звернення таких осіб зіскаргами на дії посадових осіб, а також вивчити кримінальні справиза фактами перевищення влади і службових повноважень припроведенні дізнання та судового слідства. Відреагувати на викритіпорушення закону. Результати обговорити на колегіях відомств,оперативних нарадах. Матеріали використати на семінарах слідчих іоперативних працівників.
Міське управління юстиції, Київський
міський суд та прокуратура м. Києва
(за згодою), ГУ МВС України в
м. Києві, Управління податкової
міліції ДПА у м. Києві.
2002-2006 рр. Щорічно.
8. Здійснити заходи щодо виявлення фактів незаконноювідчуження житла, насамперед такого, що належить особам похилоговіку, самотнім, хворим, визнаним недієздатними, хворим наалкоголізм та поновлення прав потерпілих. Забезпечити облік такихосіб для їх соціально-правового захисту.
Головне управління соціального
захисту населення, Головне управління
охорони здоров'я Київської міської
державної адміністрації, міське
управління юстиції, районні у місті
Києві державні адміністрації, ГУ МВС
України в м. Києві.
2002-2006 рр.
9. Започаткувати систематичне проведення
інформаційно-просвітницьких заходів щодо запобігання зникненню
людей. З цією метою із залученням працівників правоохоронних
органів створити спеціальний цикл телерадіопередач, окремі рубрики
в друкованих та електронних засобах масової інформації, в яких
оприлюднювати відомості про негативні наслідки безпідставного
залишення громадянами місць свого постійного проживання або
навчання, нелегального виїзду за межі України для
працевлаштування.
Головне управління преси та
інформації, управління у справах
сім'ї та молоді, управління по
фізичній культурі і спорту, головні
управління освіти і науки, охорони
здоров'я та з питань внутрішньої
політики Київської міської державної
адміністрації, ГУ МВС України в
м. Києві.
2002-2006 рр.
10. Згідно з угодами купівлі-продажу та законностінадходження коштів, які використовують юридичні та фізичні особина придбання об'єктів та пакетів акцій підприємств, щоприватизуються, здійснити перевірки виконання покупцямиінвестиційних зобов'язань. Особливу увагу приділити інвесторам, щозареєстровані в офшорних зонах. За результатами перевірокпідготувати звіт (кожні півроку).
Регіональне відділення фонду
державного майна України по м. Києву,
ГУ МВС України в м. Києві, УСБУ у
м. Києві.
2002-2006 рр.
11. З метою запобігання втратам з державного та міськогобюджетів, вивчити порядок оподаткування товарів, які закуповуютьсята ввозяться у столицю з використанням коштів кредитів, наданихУкраїні згідно з кредитними угодами між Україною та міжнароднимифінансовими організаціями.
Головне управління
зовнішньоекономічних зв'язків та
інвестицій Київської міської
державної адміністрації, Київська
регіональна митниця, ДПА у м. Києві.
2003 р.
12. Перевірити державні підприємства та організації, щопередали в оренду приміщення, майно, земельні ділянки, стосовносвоєчасності та повноти розрахунків за орендну плату,відповідності її розмірів встановленим законодавством нормам,оприбуткуванню отриманих коштів.
Головне управління з питань майна
Київської міської державної
адміністрації, ДПА у м. Києві, КРУ у
м. Києві.
Щорічно.
13. За матеріалами кримінальних справ проаналізувати данідосудового слідства та судову практику щодо причин та умовхабарництва і зловживань владою, інших корупційних діянь посадовихосіб. Результати аналізу та ефективність вжитих заходів щодовикорінення таких правопорушень розглянути на координаційнійнараді керівників правоохоронних органів міста.
Прокуратура м. Києва та Апеляційний
суд у м. Києві (за згодою), ГУ МВС
України в м. Києві, УСБУ у м. Києві.
Щорічно.
14. Проаналізувати стан виконання державними органами вимогстатті 18 Закону України "Про організаційно-правові основиборотьби з організованою злочинністю" ( 3341-12 ) щодо участі увиявленні фактів організованих злочинів і корупції та реагуванняна ці діяння.
Прокуратура міста (за згодою),
управління НБУ по м. Києву і
Київській області, КРУ у м. Києві,
ГУ МВС України в м. Києві.
2003 р.
15. Вивчити стосовно конкретних осіб кримінальні справи пророзкрадання державного та колективного майна в особливо великихрозмірах, з яких допущено тяганину, порушені результати і заходищодо покращення їх розслідування розглянути на Координаційнійнараді керівників правоохоронних органів.
Прокуратура міста (за згодою), ГУ МВС
України в м. Києві.
2002-2006 рр.
16. Здійснити комплексні перевірки та узагальнити станвиконання Закону України "Про адміністративний нагляд за особами,звільненими з місць позбавлення волі" ( 264/94-ВР ). Вжити заходівщодо усунення виявлених недоліків.
Прокуратура міста (за згодою), ГУ МВС
України в м. Києві, Управління
державного департаменту України з
питань виконання покарань.
2002-2006 рр.
17. З метою попередження та подолання негативних явищ умолодіжному середовищі створити в системі соціальних служб длямолоді центри соціальної роботи в районах міста, де зафіксовановисокий рівень вживання наркотиків.
Управління у справах сім'ї та молоді,
Головне управління охорони здоров'я
Київської міської державної
адміністрації.
2002-2006 рр.
18. Забезпечити контроль за впровадженням уніфікованихстандартів надання наркологічної допомоги населенню всімасуб'єктами діяльності, незалежно від форм власності, що маютьдозвіл на здійснення наркологічної допомоги.
Головне управління охорони здоров'я
Київської міської державної
адміністрації.
Постійно.
19. Перевірити дотримання медичними установами статті 6Закону України "Про обіг в Україні наркотичних засобів,психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів" ( 60/95-ВР ).Застосовувати необхідні заходи щодо усунення умов, що сприяютьнадходженню наркотичних засобів в незаконний обіг.
Головне управління охорони здоров'я
міськдержадміністрації, ГУ МВС
України в м. Києві.
Постійно.
20. Вивчити стан виконання Закону України "Про органи таслужби у справах неповнолітніх і спеціальні установи длянеповнолітніх" ( 20/95-ВР ) службами у справах неповнолітніхміської і районних у м. Києві державних адміністрацій,кримінальною міліцією та спеціальними установами для неповнолітніхГУ МВС України в м. Києві, загальноосвітніми школами іпрофесійними училищами, центрами медико-соціальної реабілітаціїнеповнолітніх Управління охорони здоров'я Київської міськоїдержавної адміністрації з питань протидії та профілактикипідліткової злочинності. Результати розглянути на колегіїміськдержадміністрації.
Головне управління освіти і науки,
Головне управління охорони здоров'я,
служба у справах неповнолітніх
Київської міської державної
адміністрації, ГУ МВС України в
м. Києві, КРУ в м. Києві.
2002 р.
21. Розробити та забезпечити виконання програми організаціїфізкультурно-оздоровчої і спортивно-масової роботи, спрямованої настворення за місцем проживання дітей і молоді спортивних клубів,спеціалізованих спортивних класів у загальноосвітніх тапрофесійно-технічних навчальних закладах.
Управління по фізичній культурі і
спорту, Головне управління освіти і
науки, районні у місті Києві державні
адміністрації.
2002-2003 рр.
22. Удосконалити програму інформатизації правоохороннихорганів, в якій передбачити створення механізму автоматизованогозбирання, переробки, надання та використання всього обсягуінформації, що стосується питань охорони громадського порядку таборотьби зі злочинністю. Передбачити можливість отриманняінформації про адміністративні правопорушення, про нещасні випадкита безвісно зниклих громадян, даних щодо обліку транспортнихзасобів, посвідчень водія, дорожньо-транспортних пригод, а такожінших відомостей, необхідних для правоохоронних органів.
ГУ МВС України в м. Києві, відділ
взаємодії з правоохоронними органами
апарату Київської міської державної
адміністрації, УСБУ у м. Києві,
прокуратура міста (за згодою), міське
управління юстиції.
2001-2003 рр.
23. Розробити районні плани спільних заходів місцевихдержавних адміністрацій, правоохоронних органів і громадськихорганізацій щодо забезпечення охорони громадського порядку в разімасових його порушень, стихійного лиха, великих аварій, катастрофта інших надзвичайних обставин.
Районні у місті Києві державні
адміністрації, Головне управління з
питань надзвичайних ситуацій
Київської міської державної
адміністрації, ГУ МВС України в
м. Києві.
2002-2006 рр.
24. Для виявлення й усунення обставин, несприятливих длязабезпечення громадського порядку і безпеки громадян провестидодаткову перевірку стану вулиць, площ, парків, транспортнихмагістралей та інших місць масового перебування людей.
Головне управління контролю за
благоустроєм міста, районні у
м. Києві державні адміністрації, ДКП
"Київжитлоспецексплуатація", КО
"Київміськгідрошляхміст", ГУ МВС
України в м. Києві.
2002-2006 рр.
25. Комісійно обстежити горища, котельні, підвальні та іншіпідсобні приміщення житлового сектора, будинки, з яких відселенімешканці. Вжити заходів щодо недопущення вільного проникнення доних п'яниць, наркоманів, бродяг, інших антигромадських елементів.
Головне управління житлового
господарства Київської міської
державної адміністрації, районні у
місті Києві державні адміністрації,
ГУ МВС України в м. Києві.
2002-2006 рр.
26. Забезпечити новостворені громадські формування з охорониправопорядку і державного кордону необхідними приміщеннями,телефонним зв'язком, меблями, інвентарем та світловим таблоєдиного зразка. При складанні прогнозних показників до проектубюджету на відповідний рік передбачати кошти для цих громадськихформувань. Не рідше двох разів на рік на засіданнях районних ум. Києві державних адміністрацій розглядати питання проефективність діяльності, вживати заходи щодо усунення недоліків.
Районні у місті Києві державні
адміністрації, Головне фінансове
управління Київської міської
державної адміністрації, ГУ МВС
України в м. Києві, міський штаб
громадських формувань з охорони
громадського порядку і державного
кордону.
2002-2006 рр.
27. Створити належні умови роботи дільничним інспекторамміліції, вирішити питання про забезпечення їх житлом, службовимикабінетами, телефонним зв'язком і транспортом. Довестинавантаження на одного дільничного інспектора не більше 3 тис.осіб.
Районні у місті Києві державні
адміністрації, ГУ МВС України в
м. Києві.
2002-2006 рр.
28. Забезпечити реалізацію заходів, передбачених Програмоюборотьби з незаконною міграцією на 2001-2004 роки, затвердженоюУказом Президента України від 18 січня 2001 р. N 22/2001( 22/2001 ) щодо недопущення проникнення на територію міста осіб,які незаконно прибувають з інших держав, втратили підстави дляподальшого перебування в Україні і ухиляються від виїзду,посилення контролю за додержанням правил в'їзду, виїзду,перебування в Києві іноземців та осіб без громадянства.
ГУ МВС України в м. Києві, Управління
у справах національностей та міграції
КМДА, УСБУ у м. Києві.
2002-2006 рр.
29. Розширити Web-сторінку Київської міської державноїадміністрації в мережі Інтернет, розмістивши та постійнопоновлюючи на ній інформацію про стан злочинності у місті, рішенняі розпорядження Київської міської державної адміністрації; заходи,які застосовують правоохоронні органи, міська та районні ум. Києві державні адміністрації для зміцнення законності таправопорядку.
Відділ взаємодії з правоохоронними
органами Київської міської державної
адміністрації, ГУ МВС України в
м. Києві.
2002-2006 рр.
30. Забезпечити переведення установ, що утримуються за коштимісцевих бюджетів на казначейське обслуговування. Провести роботущодо відкриття рахунків розпорядникам коштів в органах Державногоказначейства з одночасним закриттям їх в установах комерційнихбанків.
Управління Державного казначейства у
м. Києві, Головне фінансове
управління КМДА, Головне управління
НБУ по м. Києву і Київській області.
2002-2003 рр.
31. Здійснення перевірок з питань відповідності фактичнихнадходжень до бюджету коштів Державного мита при реалізаціїбезхозних автомобілів до довідок, наданих органам ДАІ.
Управління Державного казначейства у
м. Києві, ДПА у м. Києві, ГУ МВС
України в м. Києві, УСБУ у м. Києві.
2002 р.
32. Згідно з Указом Президента України "Про створенняантитерористичних центрів" забезпечити проведення комплексузаходів у м. Києві, спрямованих на координацію діяльності органіввиконавчої влади у запобіганні терористичним актам щодо державнихдіячів, критичних об'єктів життєзабезпечення м. Києва, об'єктівпідвищеної небезпеки, актам, що загрожують життю, здоров'ю людейта їх припинення. Проаналізувати та передбачити можливу появупотенційних джерел небезпеки та розробити план нейтралізації такихоб'єктів в Київському регіоні.
СБУ у м. Києві, Головне управління з
питань надзвичайних ситуацій КМДА,
ГУ МВС в м. Києві.
Постійно.
33. Проведення спільних нарад Київської міської державноїадміністрації, Державної податкової адміністрації у м. Києві,Апеляційного суду м. Києва, Київського апеляційного Господарськогосуду, Господарського суду, Київського міського управління юстиціїз питань покращення взаємодії державних та виконавчих органів щодонаповнення державних і місцевих бюджетів та детінізації економіки.
ДПА у м. Києві, Апеляційний суд
м. Києва, Київський апеляційний
господарський суд, Господарський суд
м. Києва, Київське міське управління
юстиції.
Постійно.
34. Запровадити щорічну інвентаризацію простроченихподаткових боргів перед міським бюджетом станом на 1 січня кожногороку та планування відповідних заходів щодо їх погашення.Здійснювати постійний моніторинг невиконання юридичними особами -боржниками зобов'язань щодо погашення та обслуговування іноземнихкредитів, залучених державою або під державні гарантії.
ДПА у м. Києві, НБУ в м. Києві, СБУ в
м. Києві.
2002-2006 рр.
III. Прикінцеві положення
1. Для фінансування першочергових заходів, передбаченихПрограмою, вирішити питання щодо виділення в 2002 р. коштів в сумі23343500 грн.
2. Для забезпечення належного рівня виконання заходів зізміцнення законності, посилення боротьби зі злочинністю тавирішення матеріально-технічних і соціальних потреб органівпрокуратури м. Києва, ГУ МВС України в м. Києві, УСБУ в м. Києві,Апеляційного суду м. Києва, Київського міського управлінняюстиції, ДПА в м. Києві, Київського міського громадськогоформування з охорони громадського порядку і державного кордону таКРУ в м. Києві, Головного управління з питань надзвичайнихситуацій виконавчого органу Київради (Київської міської державноїадміністрації), управління Державного казначейства у м. Києві,Київської міської санітарно-епідеміологічної станції, Київськоїрегіональної митниці, управління Державного департаменту України зпитань виконання покарань в м. Києві та Київській області,Військової прокуратури Північного регіону України, Військовогоапеляційного суду Центрального регіону України Київська міськарада на підставі бюджетних запитів передбачає в міському тарайонних бюджетах асигнування на матеріально-технічне забезпеченняорганів, які будуть виконувати Програму.
( Пункт 2 частини 3 іззмінами, внесеними згідно з Рішеннями Київміськради N 214/1088( ra0214023-03 ) від 27.11.2003, N 273/1148 ( ra_273023-03 ) від18.12.2003 )
3. Питання забезпечення житлом працівників органівпрокуратури м. Києва, ГУ МВС України в м. Києві, УСБУ в м. Києві,Апеляційного суду м. Києва, Київського міського управлінняюстиції, ДПА в м. Києві та КРУ в м. Києві вирішується виконавчиморганом Київради (Київською міською державною адміністрацією)згідно з законами України "Про прокуратуру" ( 1789-12 ), "Простатус суддів" ( 2862-12 ), "Про міліцію" ( 565-12 ), "Про Службубезпеки України" ( 2229-12 ), Постановою Кабінету МіністрівУкраїни N 171 ( 171-2002-п ) від 15 лютого 2002 р. "Прозатвердження Порядку розподілу та узгодження обсягів інвестицій,які спрямовуються на будівництво і придбання житла длявійськовослужбовців та членів їх сімей", а також інших нормативнихактів.
4. Постійній комісії Київської міської ради з питань правовоїполітики та депутатської етики спільно з постійною комісієюКиївради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку:
4.1. Заслуховувати щорічні інформаційні звіти керівниківпрокуратури м. Києва, ГУ МВС України в м. Києві, УСБУ в м. Києві,Апеляційного суду м. Києва, Київського міського управлінняюстиції, ДПА в м. Києві та КРУ в м. Києві , щомісяця Державногоказначейства у м. Києві про хід виконання Програми та використаннякоштів, направлених цим органам.
4.2. Звіти правоохоронних і судових органів про використанікошти надавати депутатам Київради.
Заступник міського голови -
секретар Київради В.Яловий
"Хрещатик" N 141 (2152) від 24 вересня 2002 року