• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Інструкція про порядок заповнення форми N 5-с "Звіт про витрати на виробництво продукції, робіт, послуг"

Міністерство статистики України  | Інструкція від 15.10.1996 № 306 | Документ не діє
Реквізити
  • Видавник: Міністерство статистики України
  • Тип: Інструкція
  • Дата: 15.10.1996
  • Номер: 306
  • Статус: Документ не діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Міністерство статистики України
  • Тип: Інструкція
  • Дата: 15.10.1996
  • Номер: 306
  • Статус: Документ не діє
Документ підготовлено в системі iplex
МІНІСТЕРСТВО СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ
І Н С Т Р У К Ц І Я
N 306 від 15.10.96
м.Київ
( Інструкцію скасовано на підставі Наказу Держкомстату N 72 від 08.12.97 )
Затверджено
наказом Міністерства статистики
України від 15.10.96 р. N 306
Інструкція про порядок заповнення форми N 5-с "Звіт про витрати на виробництво продукції, робіт, послуг"
1. Загальні положення
1.1. Статистичний звіт по формі N 5-с (квартальна, річна) складається підприємствами та організаціями, що перебувають на господарському розрахунку і є юридичними особами, та виділеними на окремий баланс відособленими підрозділами підприємства, а також організаціями, що не перебувають на господарському розрахунку, але одержують доходи від господарської або іншої комерційної діяльності, незалежно від форм власності та умов господарювання (крім кооперативів, малих підприємств та бюджетних організацій).
Слід звернути увагу, що звіт по формі N 5-с (квартальна) заповнюється на дискретній основі, тобто за I, II, III, IV квартали окремо.
Спільні підприємства звітують по формі N 5-с (річна).
1.2. Адресна частина бланку заповнюється в такому порядку:
- сітка кодів заповнюється статистичним органом;
- реквізит "Міністерство (відомство), МДО, концерн, асоціація" - вказується повне найменування відомства, якому підпорядковане підприємство (організація), що звітує;
- реквізит "Організація" - вказується повне найменування підприємства, що звітує (згідно з установчими документами);
- реквізит "Адреса" - вказується його повна поштова адреса;
- реквізит "Форма власності" - вказується форма власності згідно з класифікатором форм власності (КВФ);
- реквізит "Вид діяльності (основний)" - вказується повне найменування виду діяльності (галузі), до якого підприємство віднесене статистичним органом згідно з "Загальним класифікатором галузей народного господарства" (ЗКГНГ), затвердженого наказом Міністерства статистики України 24.01.94 року N 21.
1.3. Звіт по формі N 5-с (квартальна) заповнюють усі підприємства, вказані в пункті 1.1 (крім підприємств сільськогосподарського виробництва).
1.4. Звіт надсилається на адресу та в строки, вказані в адресній частині.
2. Заповнення I розділу "Витрати на виробництво"
2.1. Заповнення форми проводиться на підставі даних первинного обліку, складених розрахунків і регістрів бухгалтерського обліку.
2.2. Графа 1 "Всього" заповнюється в цілому по підприємству, тобто включає показники господарської діяльності всіх структурних підрозділів підприємства.
2.3. Графа 2 - показуються результати господарської діяльності підприємства по основному виду діяльності, виходячи з галузевої належності та обсягу виробленої продукції (робіт, послуг). По графах 3-7 наводиться подальший розклад показників неосновних видів діяльності.
Розклад показників по видах діяльності (графи 2-7) необхідно наводити по укрупнених галузях згідно з додатком N 1.
Наприклад, якщо на підприємстві є види діяльності легка промисловість та харчова промисловість, воно покаже результати діяльності по одній графі як вид діяльності "Промисловість" (код 10000). Сільськогосподарські підприємства види діяльності рослинництво, тваринництво та інші сільськогосподарські галузі показують по одній графі як вид діяльності "Сільське господарство" (код 20000).
2.4. Графа 8 "Контрольна сума" заповнюється статистичним органом.
2.5. Дані графи 1 повинні дорівнювати сумі даних граф 2, 3, 4, 5, 6, 7.
2.6. По рядку 010 "Вартість продукції, робіт, послуг" показується вартість виробленої продукції, виконаних робіт та наданих послуг у діючих цінах без урахування податку на добавлену вартість та акцизного збору (з включенням вартості давальницької сировини).
2.7. По рядках 011-018 наводяться дані про витрати на виробництво продукції в розрізі елементів витрат відповідно до Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" від 28 грудня 1994 року та Типових положень планування, обліку і калькулювання собівартості продукції (робіт, послуг) по окремих галузях народного господарства.
Рядки 011, 012 заповнюються з включенням вартості давальницької сировини.
2.8. По рядках 012-018 наводиться розшифровка витрат на виробництво продукції, робіт, послуг по елементах витрат. Сума даних рядків 012, 014, 015, 017, 018 повинна дорівнювати даним рядка 011.
2.9. По рядку 013 "Витрати, пов'язані з використанням природної сировини" показуються витрати в частині відрахувань на геологорозвідувальні та геологопошукові роботи, рекультивацію земель, включаючи витрати на оплату робіт з рекультивації земель, що здійснюються спеціалізованими підприємствами, плати за деревину, продану на пні, плати до бюджету за воду, відшкодування в межах нормативу втрат сільськогосподарського виробництва при вилучені угідь для розширення видобутку мінеральної сировини.
2.10. По рядку 019 "Собівартість виробленої продукції" показується собівартість продукції, виконаних робіт і наданих послуг (з включенням вартості давальницької сировини).
2.11. Між показниками витрати на виробництво (рядок 011) та собівартості виробленої продукції (рядок 019) може бути різниця, обумовлена:
- списанням витрат з рахунка виробництва на невиробничі рахунки,
- приростом або зменшенням залишку витрат майбутніх періодів, резерву наступних платежів,
- приростом або зменшенням залишків незавершеного виробництва, напівфабрикатів, інструментів та пристроїв власного виробництва, які не включаються у вартість продукції.
2.12. Показник "Середньоспискова чисельність штатних працівників спискового складу" (рядок 020) заповнюється по графі 1, розраховується згідно з інструкцією зі статистики чисельності працівників, зайнятих у народному господарстві України, яка затверджена наказом Мінстату від 07.07.95 р. N 171. Для промислових підприємств, будівельних організацій, радгоспів цей показник повинен відповідати даним рядка 121, графа 1 "Середньоспискова чисельність штатних працівників спискового складу" ф. N 2 - ПВ "Звіт з праці", для решти галузей народного господарства - даним рядка 17, графа 1 "Середньоспискова чисельність штатних працівників спискового складу" ф.N 1 - ПВ (термінова) місячна "Звіт з праці".
2.13. Рядок 023 "Контрольна сума" заповнюється статистичним органом.
2.14. Якщо у підприємства більше шести видів діяльності або галузей, треба заповнювати другий бланк форми 5-с, як продовження бланку без заповнення 1 графи.
3. Особливості заповнення форми 5-с по окремих галузях та видах діяльності
3.1. Промисловість.
По рядку 010 "Вартість продукції, робіт, послуг" підприємства, які виробляють промислову продукцію, проводять роботи і надають послуги промислового характеру, показують обсяг продукції в діючих цінах. Звертаємо увагу, що по промислових підприємствах дані рядка 010 по графі "Всього" повинні відповідати показнику рядка 821 "Обсяг продукції (робіт, послуг) в оптових цінах без податку на добавлену вартість, акцизного збору в діючих цінах відповідного року" форми N 1-П (річна) "Річний звіт підприємства (об'єднання) по продукції". При цьому до показника "Обсяг продукції (робіт, послуг) в оптових цінах без податку на добавлену вартість, акцизного збору в діючих цінах відповідного року" необхідно включити вартість давальницької сировини.
По рядку 011 "Витрати на виробництво" відображаються дані про фактичні витрати на виробництво без вартості продукції, яка вироблена і спожита на виробничі потреби підприємства, за винятком тих галузей, в яких згідно з методологією внутрішній обіг включається у витрати на виробництво і собівартість продукції.
У вартість продукції та витрати на виробництво включається вартість сировини, матеріалів, напівфабрикатів і палива, фактично використаних безпосередньо на виробництво продукції. Якщо підприємство реалізує покупні матеріали, їх вартість до рядків 010 та 011 не включається.
По підприємствах електроенергетики (електромережах) до складу вартості продукції та витрат на виробництво не включаються витрати на електричну енергію, куплену у підприємств Міненерго і продану стороннім споживачам (внутрішній обіг).
Лісозаготівельна діяльність не входить до складу деревообробної промисловості і включається до галузі "Лісове господарство".
3.2. Сільське господарство.
По рядку 010 "Вартість продукції, робіт, послуг" наводиться валова продукція, яка є сумою даних собівартості виробленої сільськогосподарської продукції і прибутку (збитку) від її реалізації. Включає вона також і ту частину продукції, що використана на виробничі потреби в самому господарстві.
3.3. Лісове господарство.
По рядку 010 "Вартість продукції, робіт, послуг" відображається вартість робіт у фактичних цінах по закладці, вирощуванню лісонасаджень, догляду за лісами та їх захисту, по заготівлі ділової деревини, дров, живиці, барасу, осмолу, а також вартість реалізованого на сторону насіння, саджанців та вартість приросту (зменшення) незавершеного виробництва.
3.4. Рибне господарство.
По рядку 010 "Вартість продукції, робіт, послуг" відображається вартість робіт у фактичних цінах по риборозведенню та риболовству.
3.5. Транспорт і зв'язок.
Рядок 010 "Вартість продукції, робіт, послуг" включає в себе доходи від послуг зв'язку або перевезень та діяльності, безпосередньо пов'язаної перевезеннями (вантажно-розвантажувальні, транспортно-експедиційні роботи та послуги, обслуговування транспорту та інше).
По дорожньому господарству відображається загальний обсяг робіт по утриманню шосейних доріг загального користування, крім доріг в містах, які відносяться до комунального господарства.
По трубопровідному транспорту вартість продукції визначається як дохід від транспортування нафти, нафтопродуктів, газу та інших продуктів без вартості самих продуктів. У витратах на виробництво вартість вказаних продуктів теж не враховується.
Рядок 011 "Витрати на виробництво дорівнює рядку 019 "Собівартість виробленої продукції".
3.6. Будівництво.
По рядку 010 "Вартість продукції, робіт, послуг" відображається вартість будівельних робіт у договірних цінах, виконаних власними силами. У вартість будівельних робіт включаються будівельно-монтажні роботи, проектно-вишукувальні роботи, капітальний і поточний ремонт будівель і споруд, інші підрядні роботи, а також витрати, пов'язані з діяльністю підрядчика, доплати та витрати. пов'язані з дією ринкових відносин, які компенсуються замовником.
По рядку 011 "Витрати на виробництво" відображаються прямі та накладні витрати на всі види будівельних робіт, включаючи витрати, що відшкодовуються в порядку компенсації.
3.7. Торгівля.
Рядок 010 "Вартість продукції, робіт, послуг" дорівнює величині реалізованого накладення, яка визначається:
- у роздрібній торгівлі та громадському харчуванні - як валові доходи від торгівлі,
- у оптовій торгівлі - як фактичний валовий результат від реалізації з урахуванням сальдо транспортних витрат.
Рядок 011 "Витрати на виробництво" відповідають витратам обігу з урахуванням втрат товарно-матеріальних цінностей і втрат по тарі.
По рядку 019 "Собівартість виробленої продукції" слід показати різницю між даними по рядку 011 та оплатою послуг найманого транспорту.
3.8. Заготівлі, матеріально-технічне постачання та збут.
Рядок 010 "Вартість продукції, робіт. послуг" дорівнює величині реалізованого накладення, що знаходиться як сума витрат обігу та сальдо прибутку (збитку) від реалізації.
Рядок 011 "Витрати на виробництво" дорівнює витратам обігу.
По рядку 019 "Собівартість виробленої продукції" слід показати різницю між даними по рядку 011 та оплатою послуг найманого транспорту.
3.9. Інформаційно-обчислювальне обслуговування.
Рядок 010 "Вартість продукції, робіт, послуг" відображає обсяг виконаних робіт на сторону у відпускній вартості.
Рядок 011 "Витрати на виробництво" дорівнює рядку 019 "Собівартість виробленої продукції" та відповідає собівартості інформаційно-обчислювальних робіт.
3.10. Операції з нерухомим майном, загальна комерційна діяльність по забезпеченню функціонування ринку, виробничі види побутового обслуговування населення, інші види діяльності сфери матеріального виробництва, житлово-комунальне господарство, невиробничі види побутового обслуговування населення, охорона здоров'я, фізична культура і соціальне забезпечення, освіта, культура і мистецтво, наука і наукове обслуговування, фінанси, кредит, управління, об'єднання громадян.
Рядок 010 "Вартість продукції, робіт, послуг" відображає обсяг продукції (робіт, послуг), виробленої в даному періоді і призначеної для реалізації на сторону.
Рядок 011 "Витрати на виробництво" дорівнює рядку 019 "Собівартість виробленої продукції" та відповідає собівартості наданих послуг.
3.11. Геологія і розвідка надр, геодезична і гідрометеорологічна служба.
По рядку 010 "Вартість продукції, робіт, послуг" наводиться обсяг геологорозвідувальних, топографо-геодезичних робіт у договірних цінах.
4. Заповнення II розділу "Розшифровка інших витрат" (рядка 018)
4.1. У цьому розділі в цілому по підприємству показується по рядках 201-225 розшифровка рядка 018 "Інші витрати".
4.2. Дані рядка 201 дорівнюють сумі рядків 202-204, рядка 230 - сумі рядків 201, 205-225. Рядок 230 повинен дорівнювати рядку 018, графа 1.
4.3. У рядках 201-204 вказуються витрати на службові відрядження в межах норм, передбачених законодавством, з розподілом на добові, витрати на оплату проїзду та проживання в готелях.
4.4. У рядку 205 "Страхові платежі" відображаються платежі з обов'язкового страхування майна підприємств, цивільної відповідальності, страхування окремих категорій працівників.
4.5. У рядку 206 "Проценти за кредити" вказуються витрати на оплату процентів за фінансовими кредитами на поповнення власних обігових коштів, придбання основних фондів і нематеріальних активів для поточної виробничої діяльності, на сплату процентів за товарні і комерційні кредити.
4.6. У рядках 207-217 відображено оплату послуг, які надані підприємству сторонніми організаціями;
- ряд.207 "Зв'язку" - плата за використання та обслуговування вузлів зв'язку;
- ряд.208 "Транспорту (перевезення працівників)" - витрати на перевезення працівників до місця роботи, транспортне обслуговування апарату управління, перевезення працівників при роботі вахтовим методом;
- ряд.209 "Транспорту (експедиційні послуги по реалізації продукції)" - оплата послуг транспортно-експедиційних організацій, витрати на відшкодування складських, вантажно-розвантажувальних, перевалочних, пакувальних і транспортних витрат постачальника, що включаються до ціни продукції згідно з базисом поставки, передбаченим угодою сторін;
- ряд.210 "Обчислювальних центрів" - плата за використання та обслуговування обчислювальних центрів;
- ряд.211 "Загальної комерційної діяльності по забезпеченню функціонування ринку" - суми, сплачені універсальним біржам, брокерським конторам та іншим організаціям за надання посередницьких послуг по продажу-купівлі товарів, цінних паперів, валюти, рекламу, аудиторську діяльність, маркетингові дослідження, оцінку вартості майнових цінностей;
- ряд.212 "Операцій з нерухомим майном" - суми. сплачені універсальним (товарнофондовим) біржам, брокерським конторам та іншим організаціям за надання посередницьких послуг по продажу-купівлі та здачі в оренду нерухомого майна виробничо-технічного і невиробничого призначення та житла;
- ряд.213 "Житлово-комунального господарства" - оплата послуг підприємств житлово-комунального господарства, що здійснюють санітарну очистку, прибирання територій, вивіз сміття та інші побутові послуги, а також витрати на експлуатацію вахтового селища, які не компенсуються платою працівників за користування житлом;
- ряд.214 "Наукових організацій" - оплата послуг організацій, які здійснюють науково-дослідні і дослідно-конструкторські розробки, що входять до складу собівартості виробленої продукції (за винятком здійснених за рахунок позабюджетних фондів ряд.219), оплата послуг наукових організацій консультаційного характеру, пов'язаних із забезпеченням виробництва;
- ряд.215 "Кредитно-фінансових установ" - витрати (крім сплати процентів), пов'язані з оплатою послуг комерційних банків та інших фінансово-кредитних установ (плата за розрахункове обслуговування, отримання гарантій вексельного авалю, факторингових і довірчих операцій, облік боргових вимог і зобов'язань включаючи цінні папери, та інших витрат, пов'язаних з грошовим обігом, емісія цінних паперів);
- ряд.216 "Організацій управління" - оплата послуг інших підприємств щодо управління виробництвом, зберігання і реалізації продукції, якщо штатним розписом підприємства не передбачені відповідні функціональні служби, оплата послуг юридичних служб, організацій пожежної і сторожової охорони;
- ряд.217 "Інших послуг" - вказується оплата не перелічених вище послуг, наданих сторонніми організаціями.
4.7. По рядку 218 відображається знос нематеріальних активів, норми зносу яких визначаються самим підприємством, виходячи з їх первинної вартості. До нематеріальних активів відносяться: первісна вартість права користування землею, водою та іншими природними ресурсами, інших майнових прав (на використання винаходів, "ноу-хау", патентів, ліцензій, промислових зразків, товарних знаків, програмного забезпечення обчислювальної техніки та іншої інтелектуальної власності), що внесені у рахунок вкладів до статутного фонду підприємства і придбані у процесі діяльності підприємства.
4.8. По рядку 219 "Відрахування у позабюджетні фонди" показуються відрахування на будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання автомобільних доріг, до Державного інноваційного фонду, позабюджетних фондів фінансування галузевих і міжгалузевих науково-дослідних робіт і заходів щодо освоєння нових технологій і виробництва нових видів продукції тощо, а також до позабюджетних фондів регіону, створених як під певну довгострокову програму, так і з конкретною метою.
4.9. По рядку 220 відображаються податки, за винятком передбачених підпунктом 3.1.2. статті 3 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств", збори та інші обов'язкові платежі, оплата вартості ліцензії та інших державних дозволів для ведення господарської діяльності, сплата збору за реєстрацію підприємства в органах державного управління.
4.10. По рядку 222 показуються платежі за викиди і скиди забруднюючих речовин в межах встановленого ліміту.
4.11. По рядку 223 наводиться плата за оренду окремих об'єктів основних виробничих фондів у частині, яка за діючими нормативними документами відноситься на собівартість.
4.12. Рядок 240 та графа 2 "Контрольна сума" заповнюється статистичним органом.
5. Заповнення розділу III "Розшифровка матеріальних витрат"
5.1. Розшифровуються матеріальні витрати на виробництво продукції, робіт, послуг тільки основного виду діяльності, що відповідає графі 2 по рядку 012 "Матеріальні витрати" I розділу, за винятком витрат, пов'язаних з використанням природної сировини (рядок 013), що мають характер податку, який надходить до бюджету.
5.2. Дані про витрати придбаних зі сторони сировини, матеріалів, електроенергії, теплоенергії, комплектуючих виробів і напівфабрикатів, запасних частин для поточного ремонту устаткування, зносу інструментів, пристроїв, інвентарю, приладдя, зносу спецодягу, меблів та інших продуктів і товарів показуються в рядках 301-320.
5.3. Сума даних рядків 315 і 316 дорівнює даним рядка 314. Сума рядків 301-314 і 317-321 дорівнює даним рядка 325. Дані рядка 325 дорівнюють даним I розділу по 2 графі (рядок 012 "Матеріальні витрати за вирахуванням вартості зворотних відходів" мінус рядок 013 "Витрати, пов'язані з використанням природної сировини").
5.4. Перелік продуктів, що входять до складу кожної галузі, наведено в додатку 2 "Перелік галузей промисловості, народного господарства та продуктів, що входять у галузі".
5.5. У рядку 321 показується вартість транспортних послуг, наданих сторонніми організаціями по перевезенню вантажу по території підприємства (переміщення сировини, матеріалів, інструментів, деталей, заготовок, інших видів вантажів з базового (центрального) складу до цехів (відділень) і доставку готової продукції на склади зберігання.
5.6. Рядок 330 та графа 2 "Контрольна сума" заповнюється статистичним органом.
Додаток N 1
Перелік видів діяльності
Назва виду діяльностіКод
1 Промисловість
2 Сільське господарство
3 Лісове господарство
4 Рибне господарство
5 Транспорт
6 Зв'язок
7 Будівництво
8 Торгівля та громадське харчування
9 Матеріально-технічне постачання та збут
10 Заготівлі
11 Інформаційно-обчислювальне обслуговування
12 Операції з нерухомим майном
13 Загальна комерційна діяльність по забезпеченню
функціонування ринку
14 Геологія та розвідка надр, геодезична та
гідрометеорологічна служба
15 Виробничі види побутового обслуговування
населення
16 Інші види діяльності сфери матеріального
виробництва
17 Житлове господарство
18 Комунальне господарство
19 Невиробничі види побутового обслуговування
населення
20 Охорона здоров'я, фізична культура та соціальне
забезпечення
21 Освіта
22 Культура і мистецтво
23 Наука і наукове обслуговування
24 Фінанси, кредит, страхування, пенсійне
забезпечення
25 Управління
26 Громадські організації та об'єднання
10000
20000
30000
40000
51000
52000
60000
70000
80000
81000
82000
83000
84000

85000

86000

87000

90100
90200
90300

91000

92000
93000
95000
96000

97000
98000
Додаток N 2
Перелік галузей промисловості та народного господарства і продуктів, що входять в галузі
N рядкаНазва галузей та продуктів, що входять до складу галузей
301


302








303




304



305






















306







307



































































308




































309







310













311








































312































































313


































314
315













316









317






318


319



320
Електроенергетика
Електроенергія, теплоенергія, гаряча вода, які отримані
зі сторони.
Продукти нафтогазової промисловості
Нафта, газ попутний, озокерит природний, бензин, гас,
дизельне паливо, масло, змазка, сортові мазути,
нафтобітум, рубракс, парафін, кокс нафтовий, зелене
масло, вазелін, воскові продукти, контакти, азолят, сирі
нафтові кислоти.
Газ природний, газ штучний із вугілля, нафти та сланців,
газ газобензинових заводів, газ підземної газифікації
вугілля, газобензин, гелій.
Вугільна промисловість
Кам'яне вугілля (включаючи антрацит), буре вугілля.
Продукція переробки вугілля на збагачувальних фабриках:
концентрат, промпродукт, шлам, вугільні брикети, інша
продукція переробки вугілля на вугільних підприємствах.
Продукти торф'яної та сланцевої промисловості
Торф, торф'яні брикети та напівфабрикати.
Горючі сланці, інша продукція переробки сланців
(бітум, шпалопросочувальне масло та ін.).
Чорна металургія
Руди чорних металів: залізна, марганцева, хромітова.
Агломерат та окатиші.
Нерудна сировина для чорної металургії.
Чавун всіх видів.
Сталь. Прокат чорних металів.
Вироби подальшої переробки: листова оцинкована,
освинцьована та луджена сталь, сріблянка, гнуті профілі
та ін.
Труби: сталеві - всіх видів, труби чавунні (напірні
водопровідні) та фасони до них.
Електроферосплави.
Лом (брухт) оброблений, металеві порошки чорних металів.
Кулі сталеві помольні. Кокс, газ коксовий. Інша
коксохімічна продукція.
Шамотні вироби, динасові вироби, магнезитові та
хромомагнезитові вироби, магнезитовий металургійний
порошок, інші вогнетриви.
Металеві вироби виробничого призначення: стрічка сталева
холоднокатана, пружини годинникові, дріт сталевий, трос
сталевий, дріт сталевий багатожильний, електроди
зварювальні, шайби пружинні, болти з гайками чорні та
сортові, інші металеві вироби.
Кольорова металургія
Руди кольорових та рідкісних металів. Золотомісткі руди
та пісок. Алмазомістка сировина. Концентрати (баритовий
та вольфрамовий концентрат, молібденовий промисловий
продукт та інші). Кольорові метали: алюміній первинний,
включаючи силумін, алюміній вторинний, барій, ванадій,
вісмут, вольфрам, гафній, галій, германій, індій, кадмій,
кобальт та інші.
Хімічна та нафтохімічна промисловість
Продукти гірничої хімії: апатато-нефелінові та
фосфоритні руди, природні калійні солі, природні руди,
які містять сірку, бор, миш'як і барит (добування та
збагачення); доломітовий, апататовий та нефеліновий
концентрати, бентоніт натрію та інша хімічна сировина.
Продукти основної хімії: неорганічні кислота та
ангідриди, солі, окисли, луги, стиснуті та зріджені гази
(кисень, водень, криптон, ксенон, аргон), продукція
автогенних заводів, сорбенти та каталізатори, вибухові
речовини, мінеральні добрива та інші. Синтетичні
барвники: сірчані, прямі, кубові, протравні для вовни,
бавовни, продукти для холодного забарвлення, барвники
кисневі, барвники для хутра, барвники, що розчиняються в
органічних речовинах, нигрозіни, індуліни, кубозолі,
індигозолі, барвники спеціальні для хімічних волокон,
актавні барвники, барвники для шкіри та овчини шубної,
пігменти, лаки та лакові барвники.
Напівпродукти для синтетичних барвників (анілін,
глікозин, метазин). Текстильно допоміжні речовини
(закріплювачі нілан, хромалан, уремін та інші).
Хімікати - добавки до каучуку, гуми та пластмаси.
Продукти основного органічного синтезу: синтетичні спирти
- етиловий, метиловий, пропиловий, буталовий,
ізобуталовий та інші одноатомні спирти, спирти
багатоатомні, кислоти та спирти синтетичні жирні. Феноли.
Катони. Ацетон. Альдегіди - формалін, хлораль, параформ,
ронгалит.
Органічні кислоти: оцтова, акрилова, метакрилова,
олеїнова, мурашина, пропіонова та інші. Синтетичні
мийні засоби та напівпродукти до них. Продукти
шинної промисловості.
Оплата ремонту шин, знос шин.
Продукти гумовоазбестової промисловості: гумовотехнічні
вироби: рукави, ремені, шланги, транспортерні стрічки,
пластини, деталі для автомобілів, тракторів та
сільськогосподарських машин, інші гумовотехнічні вироби,
прогумовані тканини та вироби з них, вироби з латексу і
регенерату, клеї гумові, ізоляційна стрічка гумова,
рукавиці діелектричні. Ебонітові вироби. Водолазне
спорядження та деталі. Індивідуальні засоби захисту та
вироби до них: протигази, гідрокостюми, респіратори,
маски, напівмаски.
Азботехнічні вироби: пароніт, азбестове волокно, тканини,
шнур. Гумове взуття всіх видів. Знос гумового взуття,
ремонт гумового взуття. Гумові вироби народного
споживання: спортивний інвентар, іграшки. Предмети
санітарії та гігієни, гумові медичні вироби та інші
гумові вироби.
Продукти інших галузей хімічної та нафтохімічної
промисловості. Хімічні реактиви та особливо чисті
речовини. Фотохімічні продукти: фотопапір, фотоплівка,
плівка для рентгенівських знімків, кіноплівка,
фотожелатин, магнітна стрічка, фотохімічні товари та інші
фотохімічні вироби.
Продукти побутової хімії: засоби для відбілення,
підсинення та підкрохмалення виробів із тканин,
плямовивідні, засоби для чищення та полірувальні засоби,
засоби догляду за виробами із шкіри, замші, автомобілями,
клеючі засоби, товари побутової хімії в аерозольній
упаковці. Розфасовані: мінеральні добрива, хімічні засоби
захисту рослин садів та городів, лакофарбові продукти,
засоби проти побутових комах та гризунів, дезінфекційні
засоби.
Інші хімічні продукти: активоване вугілля, карбюризатори,
хімпоглиначі, кремнійорганічні сполуки та інші. Сажа
(технічний вуглець) усіх видів. Продукти
хіміко-фармацевтичної промисловості.
Машинобудування та металообробка
Продукти машинобудування: продукція машинобудування, яка
використовується на виробничо-експлуатаційні потреби та
для комплектації виробленої продукції. Вироби
загальномашинобудівного призначення: гідроприводи та
гідроавтоматика, редуктори нормалізовані, зубчаті колеса,
змащувальна апаратура, пневмоприводи та пневмоавтомати.
Промислова трубопровідна арматура з кольорових металів,
сірого та ковкого чавуну, сталі, засувки та затвори
чавунні та сталеві, електроприводи до арматури та
засувок.
Кабельні вироби. Приводи. Продукція електротехнічної та
радіоелектронної промисловості. Інші придбані зі сторони
комплектуючі вироби, напівфабрикати та послуги
машинобудівного виробництва. Ливарні вироби, поковки,
зварні конструкції для машинобудування, одержані зі
сторони. Знос інструментів усіх видів технологічної
оснастки, пристосування та штампів, які одержані ззовні.
Запасні частини, деталі та вузли для ремонту всіх видів
устаткування. Металеві вироби виробничого призначення:
будівельні металовироби (металеві та чавунні грати,
поручні, східці), стругові та пічні ливарні вироби,
металева тара (металеві діжки, барабани, газові балони та
інші), ручний сільськогосподарський та садово-огородній
інвентар, сокири, молотки загального призначення,
шоферський інструмент, трикотажні, швейні машинні голки,
металеве полотно та сито, ланцюги технічні та
господарські, якорі, металева фурнітура, інші виробничі
металовироби (крім віднесених до галузі "Металовироби
виробничого призначення"), штучні алмази, абразивні
матеріали та інструменти з них: електрокорунд, карбід
кремнію, штучні алмази, надтверді матеріали, інші
алмазоабразивні матеріали, інструмент з них. Медична
техніка. Вартість поточного ремонту машин та обладнання,
виконаного сторонніми підприємствами або структурними
підрозділами підприємства, що не належать до основного
виду діяльності.
Деревообробна та целюлозно-паперова промисловість
Пиломатеріали всіх видів. Шпали, перевідні бруски,
продукти деревообробки, меблі, комплекти деталей для
меблів.
Дерев'яні конструкції, тара. Дерев'яні машинобудівні
деталі та футляри, допоміжні матеріали з дерева для
легкої промисловості. Фанера всіх видів, гнуті деталі та
шпон.
Промисловість будівельних матеріалів (включаючи скляну та
фарфоро-фаянсову промисловість)
Цемент усіх видів. Керамічна сировина. Нерудні матеріали:
будівельний камінь, щебінь, гравій, піщано-гравійна
суміш, будівельний пісок. Азбест: азбестова руда
(видобування), азбест та азбокартон.
Неметалорудні матеріали: каолін, пегматит, слюда-сирець
(видобування та збагачення), слюдяні вироби, слюда
щипана, слюдопласт, андезитовий щебінь, мука андезитова,
вироби з андезиту, асфальтиту, графіту та інші вироби.
Вапно, гіпс та інші місцеві в'яжучі матеріали. Товарний
бетон, будівельний розчин та інші будівельні матеріали.
Будівельне та технічне скло, дзеркала та інші. Кварцовий
пісок. Медичні вироби із скла, фарфору та пластмаси.
Продукти легкої промисловості
Бавовняні вироби: бавовна-волокно (чистка бавовни-сирцю),
лінт (пух) бавовняний, пухові відходи. Пряжа бавовняна
для трикотажного і ткацького виробництва. Бавовняні
сурові та готові тканини, включаючи технічні тканини
(бельтинг, корд, привідні ремені, пожежні рукави та
інше). Клапоть мірний, марля, тарні пакувальні тканини,
вата, бавовняний ватин, нитки та інші вироби.
Шовкові вироби: шовк-сирець, шовкова пряжа, кручений
шовк, шовкові нитки.
Шовкові тканини сурові, шовкові тканини готові (з
природного, штучного, синтетичного шовку, зі штапельного
шовку, включаючи технічні тканини), Вовняні вироби: вовна
мита (вовна натуральна, вовна заводська, вовна, одержана
від згону бракованих хутряних овечих шкір). Вовняна пряжа
для ткацького і трикотажного виробництва. Вовняні тканини
сурові. Вовняні технічні тканини (пресове сукно, технічне
сукно, природні ремені та інше). Вовняні тканини готові,
штучні вироби (хустки, ковдри, килими, килимові вироби).
Льняні вироби: льон-волокно (включаючи луб), клоччя
льняне, чесаний льон, пачоси льняні, льняна пряжа, нитки.
Сурові та готові льняні тканини, включаючи штучні вироби,
вироблені на ткацьких станках. Брезентові та інші
технічні та пакувальні тканини. Привідні ремені, пожежні
рукави та інші технічні вироби з льону. Трикотажні
напівфабрикати, трикотажне полотно, технічне трикотажне
полотно, трикотажний ватин. Інші текстильні вироби.
Неткані матеріали типу тканин та неткані ватини з
різноманітних видів волокон.
Коноплеволокно (включаючи луб), клоччя конопляне, волокно
кенафу, джуту та інші луб'яні волокна, чесане прядиво.
Конопляна пряжа і тканини, канати, мотузки (технічні,
господарчі, риболовні), шпагат різний, мотузяні вироби.
Риболовні сітки та снасті (з усіх видів волокон).
Повстина всіх видів. Інші текстильні вироби. Продукти
шкіряної промисловості: натуральна шкіра усіх видів,
штучні м'які та жорсткі шкіри, оздоблювальні матеріали
(декоративний рант, кедр та інші), інші продукти шкіряної
промисловості.
Продукти хутрової промисловості з натурального та
штучного хутра. Дубителі - рослинні та синтетичні.
Харчова промисловість
Продукти цукрової промисловості: цукор-пісок та
цукор-рафінад, жом, патока рафінадного виробництва. Хліб
та хлібобулочні вироби всіх видів, макаронні вироби всіх
видів.
Кондитерські вироби всіх видів: какао-порошок, халва,
карамель та цукерки всіх видів, шоколадні вироби, драже,
ірис, пастила, глазуровані фрукти, східні солодощі,
штучний мед, мучні кондитерські вироби.
Продукти масложирової промисловості: олія, маргаринова
продукція, саломас, майонез, мило господарське, олеїн,
стеарин, свічки та оліфа натуральна.
Продукти парфумерно-косметичної промисловості: ефірні
масла та синтетичні ароматичні речовини, одеколон, духи,
запашні рідини, пудра, зубний порошок, зубна паста, крем,
туалетне мило, інші парфумерно-косметичні вироби.
Продукти спиртової та лікеро-горілчаної промисловості:
спирт-сирець етиловий, спирт-ректифікат, горілка та
лікеро-горілчані вироби.
Продукти виноробної промисловості: виноградні вина,
шампанське, коньяки, плодоягідні вина.
Продукти плодоовочевої промисловості: сухі овочі та
картопля, сухі фрукти, квашена капуста, солоні огірки,
помідори та інші солоні овочі і фрукти; солоні гриби,
маринади фруктові, овочеві та грибні; свіжоморожені
плоди, овочі, ягоди; цукрова кукурудза та ягоди; соки
напівфабрикати; сиропи, екстракти, соки натуральні, соки
овочеві, тісто-пюре фруктове сульфітоване, плоди та ягоди
сульфітовані, начинка фруктова, цукати; плодоовочеві
консерви, включаючи м'ясо-рослинні та сало-бобові
консерви, інші продукти плодоовочевоі промисловості.
Продукти тютюно-махоркової промисловості: ферментований
тютюн, цигарки, тютюн, махорка, сигарети.
Продукти інших галузей харчосмакової промисловості:
дріжджі пекарські, пиво, солод, харчові концентрати,
соєва продукція, продукти з кукурудзи, вівса та інших
зернових культур, кава натуральна та сурогати кави,
толокно, геркулес, дитячі харчувальні суміші, дитяча
мука, цикорій, чайні та кавові напої, суміші та прянощі,
мінеральні води та інші безалкогольні напої, продукти
крохмале-патокової промисловості, сирий та сухий
крохмаль, патока крохмальна, декстрин, глюкоза, мальтоза,
саго, кукурудзяний екстракт та інші крохмалепродукти,
кухонна сіль харчова, інші продукти харчосмакової
промисловості: харчові кислоти, оцет, сухий лід, сахарин.
М'ясо та м'ясопродукти: м'ясо (включаючи субпродукти),
ковбасні вироби, холодець, сосиски і сардельки та ін.,
жир топлений, харчовий і технічний, шпиг та бекон
солоний, солонина, котлети, пельмені, м'ясні
напівфабрикати та кулінарні вироби, концентрати, бульйон,
меланж, яєчний порошок, м'ясні консерви, білкові котлети,
желатин, клей казеїновий, мездровий та кістковий.
Молоко та молочні продукти: молоко (продукція молочних
заводів), сухе молоко, продукція з незбираного молока,
тваринне масло, сир, бринза, казеїн, морозиво, молочні
відвійки, маслянка, сироватка та інша молочна продукція,
молочні консерви.
Риба та рибопродукти всіх видів: рибні консерви, вітамін
А в жирі, агар, агароід, жир китів, морського звіра та
риби (технічний, медичний, харчовий).
Продукти борошномельно-круп'яної промисловості: мука,
включаючи муку обойного помелу на корм худобі, крупа всіх
видів, дроблене зерно, мука кормова, висівки, відходи
кормові.
Комбікормове, мікробіологічне, поліграфічне та інші
промислові виробництва
Продукти комбікормової промисловості: комбікорми та
білково-вітамінні добавки. Оброблені гібридне та сортове
насіння кукурудзи.
Поліграфічна продукція: оплата послуг друкарні,
палітурних фабрик, бланків форм обліково-звітної
документації, штемпелі, печатки.
Художні вироби з металу, дерева, гіпсу та цементу,
каменю, кості, пап'є-маше.
Музичні інструменти та приладдя.
Хімчистка, фарбування та прання білизни (оплата послуг).
Іграшки всіх видів: металеві, дерев'яні, м'яконабивні,
гончарні, з пап'є-маше, целулоїду, пластмаси та інших
матеріалів (без іграшок гумових, які відносяться до
хімічної промисловості (рядок 307), настільні, друкарські
ігри, музичні дитячі іграшки, ялинкові прикраси та інші
іграшки).
Водопровідна вода.
Креслярське та канцелярське приладдя: олівці, чорнило,
чорнильний порошок, чорнильниці та чорнильне приладдя,
пенали, лінійки, стакани для олівців, підставки для
календарів, ручки учнівські та інші. Наочне приладдя:
чучела звірів, птахів, муляжі, карти рельєфні і т.п.
Оплата послуг будинків звукозапису.
Протезні вироби.
Продукти мікробіологічної промисловості: кормові дріжджі
з вуглецевого сирцю, кормові дріжджі з рослинного сирцю,
етиловий спирт, багатоатомні спирти та інша продукція,
одержана методом гідролізу деревини і рослинних відходів
сільського господарства. Продукти інших галузей
мікробіологічноі промисловості: амінокислоти, ферментні
препарати, кормові вітаміни тощо.
Вироби з пуху та пера. Матраци з вати, мочала, волосу,
трави.
Продукти сільського господарства
Продукти рослинництва
Зернові та зернобобові культури: жито, пшениця, овес,
ячмінь, просо, гречка, кукурудза, рис, горох, квасоля,
вика та інші зернобобові.
Технічні культури: бавовна-сирець, льон-солома,
льон-треста, конопля-солома, конопля-треста, стебло
кенафу, канатника, південної коноплі, рамі, цукровий
буряк тощо. Махорка-сирець, тютюн ферментований в
сільському господарстві та неферментований. Насіння
олійних по культурах: соняшник, насіння льняне,
конопляне, інше насіння олійних. Картопля, баштанні
культури та овочі: капуста, помідори, морква, зелений
горошок тощо. Фрукти та ягоди. Какао-боби. Кава
натуральна в сирих зернах.
Продукти тваринництва
Молоко (незбиране), яйця, мед, велика рогата худоба,
свині, вівці та кози, птахи різні та інша жива худоба.
Вовна брудна - овеча, козяча, верблюжа. Кокони тутові,
дубові. Шкури великої рогатої худоби, коней, овець, кіз,
свиней, верблюдів та іншої худоби: каракуль, смушка,
кролячі шкури, інша хутряна сировина, пух-перо, яке
одержане від внутрішньогосподарчого забою і зняте з
загиблої худоби в сільському господарстві (одержані через
споживчу кооперацію); інші продукти тваринництва.
Продукти лісового господарства
Продукція лісозаготівель. Ділова деревина, дрова, живиця,
барас, осмол.
Продукція лісорозведення. Дикоростучі плоди, ягоди,
гриби, фрукти, горіхи, насіння, березовий сік, лікарські
трави (збір та первинна обробка). Продукти полювання та
звіроловства.
Продукти рибного господарства
Продукція вилову риби, морського звіра та морепродуктів.
Продукція риборозведення.
Будівництво
Вартість поточного ремонту будівель, споруд та
передавальних пристроїв, виконаного сторонніми
організаціями.
Продукти інших видів діяльності сфери матеріального
виробництва
Продукція видавництв та редакцій (книги, журнали, газети,
ноти та інші).
Класифікатор видів діяльності
КодНазва укр.
10000
11100
11110
11120
11130
11160
11180
11190
11200
11210
11220
11230
11231
11232
11233
11300
11310
11311
11312
11320
11330
11410
11610
11611
11612
11700
11710

11720
11740

11730
12100
12110

12111
12112
12120

12130
12140
12150
12160
12170
12180
12190
12200
12210
12211
12212
12220
12221
12222
12230
12231
12232
12240
12241
12242
12250
12251
12252
12260
12270
12271
12272
12280
12281
12282
12310

12311
12312
12313
12410
12411
12412
12413
12510
12511

12512

12610
12710
12810

12910
12920
13000

13100
13101
13110
13112
13112

13113
13114
13115
13116
13120
13130
13140

13141

13142

13143

13144
13145

13146
13150
13160

13170
13180
13190
13199
13300
13310
13320

13330
13350
13351
13352
13360
13361
13362
13363
13364
14000

14100
14101
14110
14111
14112
14120
14130
14140
14150
14151
14152
14153
14154
14155
14156


14160
14170
14171

14172
14173
14174
14175
14176
14180
14181
14182
14183

14184
14185

14186
14187
14191
14192
14193

14194
14195
14196

14197
14200
14210
14220
14230
14240
14251
14252
14253

14254
14290
14291
14292

14293


14320


14321

14322
14323
14324

14325

14326
14327

14328
14329

14330
14331

14332
14333
14340
14341

14342
14343

14344
14350
14400
14410
14420
14430
14500
14510
14511
14512
14520

14530

14531

14532
14540
14541

14542

14600

14610
14611

14612

14613


14614

14620

14630

14640

14650
14651


14652
14710

14711

14712
14720
14730
14740
14750
14760
14771

14772

14780
14781


14782
14783

14784
14800
14810
14811
14812
14813

14820

14830


14831
14832

14834
14839
14840

14841

14842
14843

14900
14911

14912
14913
14914
14921
14931
14932

14934
14941
14951
14961

14965
14971
14972
15000
15200
15210
15220
15230

15240


15250
15260
15270
15271

15272

15280
15290
15300
15310

15320
15330
15400
16100
16110
16111
16112
16120
16130

16140


16150
16151
16152
16160
16161
16162
16163

16170

16160
16210

16211

16212

16220
16221

16222

16230

16231
16232

16233
16240
16250
16260
16261
16262
16270

16271
16272
16273
16500


16510
16511

16512
16513
16514

16515

16516
16550
16551

16552

17000
17100
17111
17112
17113
17114
17115
17116
17117
17120
17121

17131
17132
17133
17134
17140
17141

17150
17151

17160
17161

17200
17210

17300
17310
17320
17330
17340
17341

17360
17361

17370

17371

17380
17410
17510
17900
18000
18100

18111
18113
18114
18115
18120
18121

18122
18131
18141
18142
18143
18144
18145
18147
18149
18150
18151

18152
18160
18170
18171
18172
18180
18181
18132
18191
16192
18200
18210
18211
18212
18220
18221

18222
18300
19100
19110
19111

19112
19120
19121
19122



19123
19200
19210
19211
19212
98400

98500

98600
98700
О
О
О

О
О
91511
97840
93150

11170
О
21279

21271
21272
21273
98900
19220
19300
19310
19320
19330

15400
19700
19710
19720
19730
19731

19732


19740

19750
19751
19760
19770
19780
19790
19800


19900
20000
21000
21100
21110
21120
21130
21140
21150
21160
21170
21190
21200
21210
21220
21230
21240
21250
21250
22ООО
22100
22200
22300
29000
30000
31000
31200
31300
31400

31500
32000
50000
51000
51100
51110
51111

51112
51113
51114
51120
51121
51122
51123
51130
51200
51210
51220
51221
51222
51300
51400
51500
51510

51600
52000
52100
52200
52300
60000
61000


61100

61101
61110
61120
61121
61122
61123
61124
61125
61126
61127
61128

61129
61130

61131
61132
61133
61134
61135
61180
61190
61200

62000

63000


63100
65000
66000

69000
70000
71000
71100
71110
71120

71130

71200
71210
71211

71212
71240
71250

71260
71300
71310
71320
71330

71390

71391

71392

71500

72000
72100
72200
80000
80100
80190

80200
80290
80300

81000
81100
81190
81200

82000
82100
82200

82300

83000
83100

83200

83300


83400


84000

84100


84200



84300
84400
84500

84600
85000

85100
85110

85120

85130

85140

85150
85200
85300
85900

87000

87100
87300
87400
87500

87900

86000
86010


86020


86030

86040

86050

86060

86070
86080
66090

86100
86110

86120
86130
86140
86150
86160
86170

85180
86190
86200

86210

63200

86230

86290

90000
90101
90110
90120
90190
90200
90210
90211
90212
90213
90214
90215
90220
90230
90240
90290
90300

90310


90320

90390

91000

91500
91510
91512
91513
91514
91515

91516
91517
91530
91531
91532
91540

91600
91610
91620
91700
91800
91900

92000
92100
92110
92120
92200

92300
92310
92320
92400
92500

93000
93100
93110
93120
93130
93131
93132
93141
93145
93150
93160
93170
93180
93190
93600
93610
93611
93612
93613
93614
93615
93620
93621

93630
93690
95000
95100
95110
Промисловість
Електроенергетика
Теплові електростанції
Атомні електростанції
Гідроелектростанції
Інші електростанції
Теплові мережі
Самостійні котельні
Паливна промисловість
Нафтодобувна промисловість
Нафтопереробна промисловість
Газова промисловість
Видобуток природного газу
Переробка природного газу
Переробка супутнього нафтового газу
Вугільна промисловість
Видобуток вугілля
Видобуток вугілля відкритим способом
Видобуток вугілля підземним способом
Збагачення вугілля
Виробництво вугільних брикетів
Сланцева промисловість
Торф'яна промисловість
Видобуток торфу
Виробництвз торф'яних брикетів
Атомна промисловість
Добування, первинне збагачення та переробка
уранової руди
Переробка цирконію і гафнію
Зберігання, переробка ядерного палива та заховання
радіоактивних відходів
Виробництво ядерного палива
Чорна металургія
Видобуток та збагачення рудної сировини для чорної
металургії
Підземний видобуток руд чорних металів
Відкритий видобуток руд чорних металів
Видобуток та збагачення нерудної сировини для
чорної металургії
Виробництво чорних металів
Виробництво труб
Виробництво електроферосплавів
Коксохімічна промисловість
Виробництво вогнетривів
Вторинна обробка чорних металів
Виробництво метизів
Кольорова металургія
Алюмінієва промисловість
Видобуток та збагачення сировини
Виробництво алюмінію, глинозему та фтористих солей
Мідна промисловість
Видобуток та забагачення руди
Виробництво міді
Свинцево-цинкова промисловість
Видобуток та збагачення руд
Виробництво свинцю та цинку
Нікель-кобальтова промисловість
Видобуток і збагачення руд
Виробництво нікелю та кобальту
Титаномагнієва промисловість
Видобуток та збагачення титанової сировини
Виробництво титану та магнію
Вольфрамо-молібденова промисловість
Олов'яна промисловість
Видобуток та збагачення олов'яної руди
Виробництво олова
Сурм'яно-ртутна промисловість
Видобуток та збагачення сурм'яних та ртутних руд
Виробництво сурми та ртуті
Промисловість рідкісних металів та
напівпровідникових матеріалів
Видобуток та збагачення руд рідкісних металів
Виробництво рідкісних металів
Виробництво напівпровідникових матеріалів
Промисловість дорогоцінних металів та алмазів
Видобуток дорогоцінних металів
Виробництво дорогоцінних металів та сплавів
Видобуток алмазів
Обробка кольорових металів
Обробка кольорових металів та сплавів (без прокату
легких металів)
Виробництво алюмінієвого, магнієвого та титанового
прокату
Виробництво вторинних кольорових металів
Електродна промисловість
Промисловість твердих сплавів, тугоплавких і
жароміцних металів
Вторинна переробка дорогоцінних металів
Вторинна переробка неметалевих відходів та лому
Хімічна і нафтохімічна промисловість (без хіміко-
фармацевтичної промисловості)
Хімічна промисловість
Гірничо-хімічна промисловість
Основна хімія
Азотна промисловість
Виробництво фосфатних добрив та іншоі продукції
неорганічної хімії
Содова промисловість
Хлорна промисловість
Йодобромна промисловість
Виробництво інших продуктів основної хімії
Промисловість волокон і ниток хімічних
Промисловість синтетичних смол і пластичних мас
Промисловість пластмасових виробів, скловолокнистих
матеріалів, склопластиків та виробів з них
Виробництво виробів із пластмас (без виробництва
грамплатівок, магнітних касет і компакт-дисків)
Виробництво плівок, труб і листів з полімерних
матеріалів
Виробництво безперервного скловолокна та виробів
з нього
Виробництво склопластиків і виробів з них
Виробництво платівок, магнітофонних касет та
компакт-дисків
Виробництво полімерної транспортної тари
Лакофарбова промисловість
Промисловість хімічних реактивів і особливо чистих
речовин
Промисловість синтетичних барвників
Хіміко-фотографічна промисловість
Промисловість побутової хімії
Інші виробництва хімічної промисловості
Нафтохімічна промисловість
Виробництво синтетичного каучуку
Виробництво продуктів основного органічного
синтезу
Виробництво технічного вуглецю
Шинна промисловість
Виробництво шин
Ремонт шин
Гумоазбестова промисловість
Виробництво гумотехнічних виробів
Виробництво азбестотехнічних виробів
Виробництво гумового взуття
Виробництво гумових виробів широкого вжитку
Машинобудування і металообробка (без промисловості
медичної техніки)
Машинобудування
Важке, енергетичне і транспортне машинобудування
Енергетичне машинобудування (без дизелебудування)
Турбобудування
Котлобудування
Дизелебудування
Металургійне машинобудування
Гірничошахтне і гірничорудне машинобудування
Підйомно-транспортне машинобудування
Виробництво кранів (без будівельних)
Виробництво кранів для будівництва
Виробництво устаткування безперервного транспорту
Виробництво ліфтів
Виробництво авто- і електронавантажувачів
Виробництво іншого підйомно-транспортного,
вантажно-розвантажувального і складського
устаткування
Залізничне машинобудування
Електротехнічна промисловість
Виробництво електротехнічних машин, устаткування,
апаратури і виробів виробничого призначення
Кабельна промисловість
Електролампова промисловість
Електроізоляційна промисловість
Акумуляторна та елементна промисловість
Виробництво електрозварювального устаткування
Хімічне і нафтове машинобудування
Хімічне машинобудування
Полімерне машинобудування
Виробництво нафтопромислового і бурового
геологорозвідувального устаткування
Виробництво нафтогазопереробного устаткування
Виробництво устаткування для целюлозно-паперової
промисловості
Компресорне машинобудування
Холодильне машинобудування
Виробництво вакуумних насосів і агрегатів
Кисневе і кріогенне машинобудування
Виробництво устаткування для газополум'яної обробки
металів і металізації виробів
Виробництво насосів
Виробництво промислової трубопровідної арматури
Виробництво устаткування та апаратури для
газоочистки і пиловловлювання
Виробництво фарбувального устаткування
Верстатобудівна та інструментальна промисловість
Виробництво металорізальних верстатів
Виробництво деревообробного устаткування
Виробництво ковальсько-пресового устаткування
Виробництво ливарного устаткування
Виробництво інструменту для метало- і деревообробки
Виробництво технологічної оснастки
Промисловість з виробництва штучних алмазів,
абразивних матеріалів та інструменту з них
Виробництво механічного зварювального устаткування
Промисловість міжгалузевих виробництв
Виробництво заготовок
Виробництво виробів загальномашинобудівного
застосування
Виробництво формувальних матеріалів для
виготовлення фасонних відливок з чорних і
кольорових металів
Приладобудування (включаючи спеціалізовані приладо-
будівні заводи авіаційної, оборонної, електронної,
суднобудівної промисловості та радіопромисловості)
Виробництво приладів контролю і регулювання
технологічних процесів
Виробництво електровимірювальних приладів
Виробництво радіовимірювальних приладів
Виробництво оптичних і оптико-механічних приладів і
апаратури
Виробництво приладів для вимірювання механічних
величин
Виробництво приладів часу
Виробництво приладів для механізації і
автоматизації інженерної та управлінської праці
Виробництво приладів для фізичних досліджень
Виробництво приладів для медицини, фізіології та
біології
Промисловість засобів обчислювальної техніки
Виробництво засобів обчислювальної техніки та
запасних частин до них
Виробництво технічних носіїв інформації
Виробництво (тиражування) програмних засобів
Автомобільна промисловість
Виробництво автомобілів, автобусів, тролейбусів і
причепів до автомобілів і тракторів
Виробництво мотоциклів і велосипедів
Виробництво автомобільного і тракторного
електроустаткування і приладів
Виробництво іншого устаткування та інструменту
Підшипникова промисловість
Сільськогосподарське і тракторне машинобудування
Тракторне машинобудування
Сільськогосподарське машинобудування
Машинобудування для тваринництва і кормовиробництва
Будівельно-шляхове і комунальне машинобудування
Будівельно-шляхове машинобудування
Виробництво шляхових і землерийних машин
Виробництво будівельних машин
Виробництво устаткування для промисловості
будівельних матеріалів
Виробництво устаткування для меліоративних робіт,
лісозаготівельної і торф'яної промисловості
Виробництво устаткування для лісозаготівельної
промисловості і меліоративних робіт
Виробництво устаткування для торфяної промисловості
Комунальне машинобудування
Виробництво устаткування для комунального
господарства
Виробництво устаткування для підприємств побутового
обслуговування
Машинобудування для легкої і харчової промисловості
та побутових приладів
Виробництво устаткування для легкої промисловості
Виробництво технологічного устаткування для
текстильної промисловості
Виробництво технологічного устаткування для швейної
і трикотажної промисловості
Виробництво технологічного устаткування для
взуттевої, шкіряної, хутрової і шкіргалантерейної
промисловості
Виробництво технологічного устаткування для
виробництва хімічного волокна
Виробництво технологічного устаткування для
харчової і комбікормової промисловості
Виробництво технологічного устаткування для
підприємств торгівлі і громадського харчування
Виробництво технологічного устаткування для
поліграфічної промисловості
Промисловість побутових приладів і машин
Виробництво швейних і електропобутових машин і
приладів (без виробництва побутових холодильників і
морозильників)
Виробництво побутових холодильників і морозильників
Виробництво санітарно-технічного і газового
устаткування та виробів
Виробництво санітарно-технічного устаткування і
виробів
Виробництво газового устаткування і апаратури
Авіаційна промисловість
Оборонна промисловість
Суднобудівна промисловість
Радіопромисловість
Промисловість засобів зв'язку
Електронна промисловість (без виробництва
спеціального технологічного устаткування)
Виробництво спеціального технологічного (включаючи
контрольно-дослідне) устаткування
Інші виробництва машинобудування і металообробки
Види виробництв машинобудування виробничого
призначення (без обозобудування та устаткування для
скляної промисловості)
Виробництво монтажних заготовок, вузлів і деталей
Виробництво технологічного устаткування для скляної
промисловості
Обозобудування
Промисловість металевих конструкцій і виробів
Виробництво металевих конструкцій
Виробництво будівельних і сталевих конструкцій
Виробництво легких металевих конструкцій
Виробництво будівельних конструкцій і виробів з
алюмінію та алюмінієвих сплавів
Виробництво контейнерних і збірно-розбірних
будівель і приміщень
Промисловість металевих виробів виробничого
призначення (крім металевих виробів, які віднесені
до галузі "Чорна металургія")
Виробництво будівельних металовиробів
Виробництво сільськогосподарського і городнього
інструменту
Виробництво металевої транспортної тари
Виробництво інших металевих виробів
Промисловість металевих виробів невиробничого
призначення
Виробництво господарського посуду і кухонного
інвентарю
Виробництво предметів особистого користування
Виробництво металевого спортивного інвентарю для
фізичної культури і спорту
Ремонт машин і устаткування
Ремонт металорізальних і деревообробних верстатів,
ковальсько-пресового і ливарного устаткування
Ремонт іншого промислового устаткування і приладів
Ремонт вимірювальних приладів
Ремонт рухомого складу залізниць
Ремонт суден
Ремонт вантажних автсмобілів і автобусів
Ремонт легкових автомобілів (без ремонту на
замовлення населення)
Ремонт тракторів і сільськогосподарських машин
Ремонт будівельних і шляхових машин
Ремонт трамваїв, вагонів метро і тролейбусів
Ремонт цивільних літаків, вертольотів, їх
обладнання і авіаційних двигунів
Ремонт засобів обчислювальної техніки
Ремонт різного виробничого устаткування
Ремонт різного невиробничого устаткування
Деревообробна і целюлозно-паперова промисловість
Деревообробна промисловість
Лісопильне виробництво
Виробництво стандартних будинків
Виробництво будівельних деталей з деревини і плит
на деревній основі
Виробництво дерев'яних, контейнерних,
суцільноперевізних та збірно-розбірних будов і
приміщень
Виробництво фанери
Виробництво дерев'яної тари
Меблева промисловість
Виробництво нових меблів (крім виробництва меблів
на замовлення населення)
Ремонт меблів (крім ремонту меблів на замовлення
населення)
Виробництво сірників
Інші деревообробні виробництва
Целюлозно-паперова промисловість
Виробництво целюлози, деревної маси, паперу і
картону
Виробництво паперової і картонної тари
Виробництво виробів з паперу і картону
Лісохімічна промисловість
Промисловість будівельних матеріалів
Цементна промисловість
Видобуток цементної сировини
Виробництво цементу
Промисловість азбоцементних виробів
Промисловість м'яких покрівельних і
гідроізоляційних матеріалів
Промисловість збірних залізобетонних і бетонних
(за винятком стінових матеріалів) конструкцій і
виробів
Промисловість стінових матеріалів
Виробництво стінових блоків
Виробництво будівельної цегли і керамічної черепиці
Промисловість будівельної кераміки
Видобуток керамічної сировини
Виробництво будівельноі кераміки
Виробництво будівельного і технічного фарфору,
фаянсу, напівфарфору
Виробництво будівельних матеріалів і виробів з
полімерної сировини
Промисловість нерудних будівельних матеріалів
Промисловість по видобутку і обробці облицювальних
матеріалів з природного каменю
Видобуток природних каменів для облицювальних
матеріалів
Виробництво облицювальних матеріалів з природного
каменю
Промисловість пористих заповнювачів
Видобуток сировини для натуральних і штучних
пористих заповнювачів
Виробництво штучних і переробка натуральних
пористих заповнювачів
Промисловість вапнякових, гіпсових і місцевих
в'яжучих матеріалів і виробів з них
Видобуток вапнякового і гіпсового каменю
Виробництво вапна, гіпсу та інших місцевих в'яжучих
матеріалів і виробів з них
Виробництво вапняковоі і доломітової муки
Промисловість теплоізоляційних матеріалів
Азбестова промисловість
Неметалорудна промисловість
Видобуток неметалевих руд
Виробництво виробів з неметалевих руд
Інші виробництва промисловості будівельних
матеріалів
Виробництво товарного бетону і будівельного розчину
Виробництво асфальтобетону
Виробництво інших будівельних матеріалів
Скляна і фарфоро-фаянсова промисловість (крім
підприємств по виробництву медичних виробів зі
скла і фарфору)
Скляна промисловість
Видобуток вихідної сировини для скляної
промисловості
Видобуток будівельного і технічного скла
Виробництво скляної тари
Виробництво господарсько-побутових виробів із скла
та скляного посуду
Виробництво електротехнічного і електровакуумного
скла
Виробництво хіміко-лабораторного посуду
Фарфоро-фаянсова промисловість
Виробництво господарсько-побутового фарфору і
фаянсу
Виробництво господарсько-побутових гончарних
виробів
Легка промисловість
Текстильна промисловість
Бавовноочисна промисловість
Первинна обробка льону
Первинна обробка інших луб'яних волокон
Первинна обробка вовни
Шовкомотальна промисловість
Бавовняна промисловість
Льняна промисловість
Вовняна промисловість
Вовняна промисловість (крім виробництва килимів і
килимових виробів на эамовлення населення)
Шовкова промисловість
Виробництво нетканих матеріалів
Конопле-джутова промисловість
Сітков'язальна промисловість
Виробництво текстильної галантереї
Виробництво текстильної галантереї (крім
виробництва на замовлення населення)
Трикотажна промисловість
Виробництво трикотажних виробів (крім виробництва
на замовлення населення)
Валяльно-повстяна промисловість
Виробництво валяльно-повстяних виробів (крім
виробництва валянок на замовлення населення)
Швейна промисловість
Виробництво швейних виробів (крім пошиття на
замовлення населення)
Шкіряна, хутрова і взуттєва промисловість
Виробництво натуральних шкір
Виробництво штучних шкір і плівкових матеріалів
Виробництво штучного хутра
Шкіряно-галантерейна промисловість
Виробництво дорожніх і галантерейних виробів з
натуральних і штучних шкір
Хутрова промисловість
Виробництво хутра і хутряних виробів (без пошиву на
замовлення населення)
Взуттєва промисловість (крім виробництва гумового
взуття)
Виробництво взуття, крім гумового (без пошиву на
замовлення населення)
Щетинно-щіткова промисловість
Дубильно-екстрактова промисловість
Виробництво гудзиків
Інші виробництва легкої промисловості
Харчова промисловість
Харчосмакова промисловість, без рибної, м'ясної,
маслосироробної і молочної промисловості
Цукрова промисловість
Хлібопекарна промисловість
Кондитерська промисловість
Макаронна промисловість
Масложирова промисловість
Масложирова промисловість без виробництва
миломийних засобів
Виробництво мила і мийних засобів
Парфумерно-косметична промисловість
Спиртова промисловість
Лікеро-горілчана промисловість
Виноробна промисловість
Пивоварна промисловість
Виробництво безалкогольних напоїв
Дріжджова промисловість
Крохмале-патокова промисловість
Плодоовочева промисловість
Плодоовочева (крім виробництва плодоовочевих
консервів) промисловість
Виробництво плодоовочевих консервів
Соляна промисловість
Чайна промисловість
Переробка чайного листу
Розважування і пресування чаю
Тютюново-махоркова промисловість
Ферментація тютюну
Виробництво тютюново-махоркових виробів
Виробництво харчових концентратів
Інші виробництва харчосмакової промисловості
М'ясна і молочна промисловість
М'ясна промисловість
М'ясна промисловість (крім клеєжелатинової)
Клеєжелатинова промисловість
Маслосироробна і молочна промисловість
Маслоробна, сироробна і молочна промисловість (крім
виробництва молочних консервів)
Виробництво молочних консервів
Рибна промисловість
Мікробіологічна промисловість
Промисловість гормових білкових речовин
Виробництво кормових білкових речовин з вуглецевої
сировини
Гідролізна промисловість
Інші галузі мікробіологічної промисловості
Виробництво амінокислот і ферментних препаратів
Виробництво антибіотиків немедичного призначення,
біопрепаратів для ветеринарії, кормових вітамінів,
преміксів, бакдобрив, мікробіологічних засобів
захисту рослин
Виробництво розчинників
Борошномельно-круп'яна і комбікормова промисловість
Борошномельно-круп'яна промисловість
Борошномельна промисловість
Круп'яна промисловість
Творчі, науково-технічні і культурно-просвітні
громадські об'єднання
Фізкультурно-спортивні та оздоровчі громадські
об'єднання
Громадські об'єднання соціального захисту
Релігійні організації
Водне господарство
Добувна промисловість
Промисловість будівельних конструкцій, деталей і
матеріалів
Культурне й інформаційне обслуговування населення
Тарне господарство
Лікарняні заклади
Прокуратури
Земляцтва, товариства дружби з народами закордонних
держав
Електричні мережі
Господарче управління дєржавних підприємств
Розведення, вирощування, вилов риби та її переробка
на власних потужностях
Риборозведення
Рибальство
Обслуговування рибного господарства
Інші громадські організації
Комбікормова промисловість
Медична промисловість
Хіміко-фармацевтична промисловість
Промисловість медичної техніки
Виробництво медичних виробів зі скла, фарфору і
пластмас
Поліграфічна промисловість
Інші промислові виробництва
Виробництво художніх виробів
Виробництво музичних інструментів
Ювелірна промисловість
Видобуток дорогоцінних і напівдорогоцінних каменів,
самоцвітів і янтарю
Виробництво і ремонт ювелірних виробів (крім
виробництва і ремонту ювелірних виробів на
замовлення населения)
Хімчистка, фарбування, прання й обробка білизни та
інших виробів з тканин
Виробництво фотокінопродукції
Виробництво копіювальної продукції
Виробництво лікарських препаратів для ветеринарії
Виробництво іграшок (крім іграшок з гуми)
Повносистемні водопроводи
Інші виробництва
Державне приймання продукції в промисловості,
державний нагляд і контроль за стандартами та
засобами вимірювання
Господарське управління промисловістю
Сільське господарство
Сільськогосподарське виробництво
Рослинництво
Вирощування зернових культур
Вирощування картоплі, овочевих та баштанних культур
Вирощування буряків
Вирощування плодів, ягід і винограду
Вирощування луб'яних культур та бавовни
Вирощування олійних культур
Вирощування кормових культур
Вирощування інших культур
Тваринництво
М'ясне та молочне скотарство
Свинарство
Вівчарство і козівництво
Птахівництво
Конярство
Інші напрями тваринництва
Обслуговування сільського господарства
Експлуатація іригаційних і меліоративних систем
Ветеринарне обслуговування
Сільськогосподарські послуги, крім ветеринарних
Господарське управління сільським господарством
Лісове господарство
Виробничі підприємства лісового господарства
Лісозаготівля
Збирання диких і недеревинних лісопродуктів
Полювання, відлов і розведення диких тварин та
птахів, включаючи пов'язані з цим послуги
Змішане лісове господарство
Обслуговування лісового господарства
Транспорт і зв'язок
Транспорт
Сухопутний і трубопровідний транспорт
Залізничний транспорт
Наземний залізничний транспорт загального
користування (без трамвайного)
Трамвайний транспорт
Метрополітенний транспорт загального користування
Залізничний транспорт незагального користування
Шосейний транспорт
Автомобільне господарство
Тролейбусний транспорт
Шосейне господарство
Трубопровідний транспорт загального користування
Водний транспорт
Морський транспорт
Внутрішній водний транспорт
Перевезення на суднах
Лісосплав
Авіаційний транспорт
Інші види транспорту
Експедиційні роботи та послуги
Транспортно-експедиційні послуги без робіт і
послуг, що виконуються на замовлення населення
Обслуговування транспорту
Зв'язок
Поштовий зв'язок
Кур'єрський зв'язок
Електро- та радіозв'язок
Будівництво
Загальнобудівельні і спеціалізовані організації,
які здійснюють будівельні, монтажні та інші роботи
підрядним і господарським способом
Організації, які виконують роботи підрядним
способом
Державні організації
Загальнобудівельні організації
Спеціалізовані організації, які виконують
Земляні роботи
Роботи по нульовому циклу
Бурові та вибухові роботи
Монтажні роботи
Обробні роботи
Теплотехнічні і термоізоляційні роботи
Санітарно-технічні роботи
Водогосподарське будівництво і культуртехнічні
роботи
Лінійне будівництво
Будівництво метрополітенів, тунелів та інших
підземних споруд (крім шахт)
Будівництво шахт
Гідротехнічні роботи
Домобудівництво
Пусконалагоджувальні організації
Інші будівельні спеціалізовані організації
Будівництво об'єктів для сільського господарства
Будівельні організації споживкооперації
Організації, які здійснюють будівельно-монтажні
роботи господарським способом
Капітальний ремонт і реставрація будов і споруд
виробничого призначення
Ремонт будов і споруд невиробничого призначення,
ремонт і будівництво житла (квартир) на замовлення
населення
Ремонт будов і споруд невиробничого призначення
Організації, які здійснюють експлуатаційне буріння
Проектні, проектно-вишукувальні, вишукувальні
роботи
Господарське управління будівництвом
Торгівля і громадське харчування
Внутрішня торгівля
Оптова торгівля
Державна оптова торгівля
Внутрішньосистемна оптова торгівля споживчої
кооперації
Оптова торгівля недержавних організацій, крім
споживчої кооперацїї
Роздрібна торгівля
Державна роздрібна торгівля
Підприємства державної торгівлі, крім аптечних
закладів
Аптечні заклади
Роздрібна торгівля споживчої кооперації
Роздрібна торгівля недержавних організацій, крім
споживчої кооперації
Ринкова торгівля
Громадське харчування
Громадське харчування державної торгівлі
Громадське харчування споживчої кооперації
Громадське харчування недержавних організацій, крім
споживчої кооперації
Господарче управління роздрібної і оптової торгівлі
та громадського харчування
Господарче управління державної торгівлі і
громадського харчування
Господарче управління торгівлі і громадського
харчування споживчої кооперації
Посередницькі послуги при купівлі-продажу товарів
народного споживання
Зовнішня торгівля
Державна зовнішня торгівля
Зовнішня торгівля недержавних організацій
Матеріально-технічне постачання і збут
Постачання
Господарче управління матеріально-технічним
постачанням
Збут
Господарське управління збутом
Здавання в найм (в оренду) устаткування і машин
виробничо-технічного призначення
Заготовки
Заготівля
Господарче управління по заготівлях
Посередницькі послуги при купівлі-продажу продукції
сільського господарства
Інформаційно-обчислювальне обслуговування
Розробка і поставка програмного забезпечення
Інформаційно обчислювальна діяльність, пов'язана з
базами даних й іншими інформаційними структурами
Інша діяльність, пов'язана з інформаційно
обчислювальним обслуговуванням
Операії з нерухомим майном
Продаж і здавання в найм (в оренду) нерухомого
майна виробничо-технічного призначення
Продаж і здавання в найм (в оренду) нерухомого
майна невиробничого призначення
Посередницькі послуги при купівлі-продажу і
здавання в найм (в оренду) нерухомого майна
виробничо-технічного призначення
Посередницькі послуги при купівлі-продажу і
здавання в найм (в оренду) житла і іншого
нерухомого майна невиробничого призначення
Загальна комерційна діяльність по забезпеченню
функціонування ринку
Посередницькі послуги при купівлі-продажу товарів,
цінних паперів, валюти і здавання в найм (в оренду,
в прокат) без чіткої спеціалізації
Посередницькі послуги в галузі транспорту, житлово-
комунального господарства, побутового
обслуговування, освіти, культури, охорони здоров'я
і науки
Реклама, представницькі послуги
Аудиторська діяльність
Маркетингові дослідження, консультації по питаннях
комерційної діяльності, фінансів і управління
Інша комерційна діяльність
Геологія та розвідування надр, геодезична та
гідрометеорологічна служби
Геологічна розвідка надр
Зйомки геологічного вмісту земної поверхні та дна
Світового океану і глибинне вивчення земної кори
Пошук і розвідка родовищ нафти і газу геофізичними
методами
Пошук і розвідка родовищ нафти і газу бурінням
свердловин
Пошук і розвідка родовищ твердих корисних копалин і
підземних вод
Спеціальні та допоміжні роботи геологічного змісту
Геодезична служба
Гідрометеорологічна служба
Господарське управління геологорозвідувальними,
геодезичними і гідрометеорологічними організаціями
Інші види діяльності сфери матеріального
виробництва
Редакції та видавництва
Заготконтори по збиранню металобрухту та утилю
Позавідомча охорона
Інші, не перераховані вище, організації сфери
матеріального виробництва
Господарське управління іншими видами діяльності
сфери матеріального виробництва
Виробничі види побутового обслуговування населення
Ремонт і технічне обслуговування легкових
автомобілів та інших транспортних засобів на
замовлення населення
Ремонт побутової радіоелектронної апаратури,
побутових машин, приладів та металовиробів на
замовлення населення
Виготовлення і ремонт меблів на замовлення
населення
Виготовлення і ремонт килимів та килимових виробів
на замовлення населення
Виготовлення і ремонт текстильної галантереї на
замовлення населення
Виготовлення трикотажних виробів на замовлення
населення
Ремонт трикотажних виробів
Виготовлення валянків на замовлення населення
Виготовлення швейних виробів на замовлення
населення
Ремонт швейних виробів
Ремонт дорожніх і галантерейних виробів з
натуральних і штучних шкір
Шорно-сідельне виробництво
Пошиття хутряних виробів на замовлення населення
Ремонт хутряних виробів
Пошиття взуття на замовлення населення
Ремонт взуття
Виготовлення і ремонт ювелірних виробів на
замовлення населення
Хімічна чистка і фарбування
Прання і обробка білизни та інших виробів з тканин
Виробництво фотокінопродукції на замовлення
населення
Транспортно-експедиційні послуги на замовлення
населення
Ремонт і будівництво житла (квартир) на замовлення
населення
Виробництво аматорських кінофільмів, послуги
звукозапису на замовлення населення
Інші, не перераховані вище виробничі види
побутового обслуговування населення
Житлово-комунальне господарство
Житлове господарство
Експлуатація житлового фонду
Експлуатація гуртожитків учбових закладів
Господарче управління житловим господарством
Комунальне господарство
Благоустрій
Зовнішній благоустрій
Зовнішне освітлення
Комунальне та побутове водопостачання
Газопостачання
Теплопостачання
Готельне господарство
Експлуатація службових будинків
Пожежна охорона
Господарче управління комунальним господарством
Невиробничі види побутового обслуговування
населення
Послуги підприємств і організацій, що займаються
невиробничими видами побутового обслуговування
населення
Прокат предметів культурно-побутового призначення й
господарського вжитку
Господарче управління підприємствами та
організаціями побутового обслуговування
Охорона здоров'я, фізична культура та соціальне
забезпечення
Охорона здоров'я
Профілактичні установи
Профілактичні установи окремого типу
Диспансери
Поліклінічні установи
Заклади швидкої та медичної допомоги і переливання
крові
Заклади охорони материнства і дитинства
Курортні заклади
Профілактичні заклади
Епідеміологічні заклади
Заклади санітарної освіти
Заклади судово-медичної експертизи, патолого-
анатомічні заклади
Відпочинок і туризм
Оздоровчі заклади і заклади відпочинку
Туризм
Фізична культура і спорт
Соціальне забезпечення
Заклади й організації охорони здоров'я, фізичної
культури та соціального забезпечення
Освіта
Підготовка кадрів з вищою та середньою освітою
Підготовка кадрів з вищою освітою
Підготовка кадрів із середньою спеціальною освітою
Підготовка і підвищення кваліфікації робітників та
інших працівників
Загальна освіта
Загальноосвітні дитячі школи
Загальноосвітні школи для робітничої молоді
Дошкільне виховання
Заклади для виховання дітей, які залишилися без
опікування батьків
Культура і мистецтво
Культура
Бібліотеки
Фільмо- і фонотеки
Музеї та виставки
Музеї
Виставки
Клубні заклади
Позашкільне виховання
Народні університети
Парки культури та відпочинку
Ботанічні сади і зоопарки
Редакції телебачення та радіомовлення
Книжкові палати
Мистецтво
Видовищні підприємства
Театри
Кінотеатри
Концертні організації та колективи
Цирки
Оформлювальні організації
Кіностудії, студії звукозапису
Виготовлення кінофільмів, звукозапис, крім робіт та
послуг, що виконуються на замовлення населення
Прокат кінофільмів
Господарське управління мистецтвом
Наука і наукове обслуговування
Установи, які проводять науково-дослідні роботи
Наукові установи академічного профілю
Державна статистична звітність
Коди
Форми
доку-
мента
за
ЗКУД
Органі-
зації-
склада-
ча за
ЗКПО
Терито
рії за
СПАТО
Галузі
за ЗКГНГ
Форми
власнос-
ті за
СКФВ
Міністер
ства, ві
домства,
МДО,кон-
церну,
асоціа-
ції за
СПОДУ
Вище-
стоя-
щої
органі
зації
за
ЗКПО
Контро-
льна
сума
(1-8)
123456789
Форма N 5-с
Затверджена наказом Мінстату
України від 20.05.94 р. N 135
Погоджена з Мінфіном та
Мінекономіки України
Поштова - квартальна
Подається за 1 квартал, І півріччя та 9 місяців - 21 числа
місяця, наступного за звітним періодом:
1) статистичному органу за місцем знаходження
2) вищестоящій організації
Міністерство (відомство)
МДО, концерн, асоціація _____________________________________
Організація _________________________________________________
Адреса ______________________________________________________
Форма власності _____________________________________________
Вид діяльності (основний) ___________________________________
Звіт про витрати на виробництво продукції, робіт, послуг
за _________________ 199_ р.
Витрати на виробництво
------------------------------------------------------------------
| Найменування показників | N |Всьо-|у тому числі по га|Кон|
| |рядка|го |лузях (видах діяль|тро|
| | | |ності |ль-|
| | |-----+------------------|на |
| | |код -|ко|ко|ко|ко|ко|код|су-|
| | |0000 |д-|д-|д-|д-|д-|- |ма |
|-----------------------------+-----+-----+--+--+--+--+--+---+---|
| А | Б | 1 |2 |3 |4 |5 |6 | 7 | 8 |
|-----------------------------+-----+-----+--+--+--+--+--+---+---|
|Вартість продукції, робіт, | 010 | | | | | | | | |
|послуг _____________________ | |-----+--+--+--+--+--+---+---|
|Витрати на виробництво _____ | 011 | | | | | | | | |
|____________________________ | |-----+--+--+--+--+--+---+---|
|у тому числі: | | | | | | | | | |
|матеріальні витрати (за вира-| 012 | | | | | | | | |
|хуванням вартості зворотніх | | | | | | | | | |
|відходів) __________________ | |-----+--+--+--+--+--+---+---|
|з них: | | | | | | | | | |
|витрати, пов'язані з викорис-| 013 | | | | | | | | |
|танням природної сировини __ | | | | | | | | | |
|____________________________ | |-----+--+--+--+--+--+---+---|
|сплата процентів за придбані | 014 | | | | | | | | |
|у кредит матеріальні ресурси | | | | | | | | | |
|____________________________ | |-----+--+--+--+--+--+---+---|
|капітальний ремонт _________ | 015 |-----+--+--+--+--+--+---+---|
|амортизація основних фондів | | | | | | | | | |
|____________________________ | 016 |-----+--+--+--+--+--+---+---|
|витрати на оплату праці ____ | | | | | | | | | |
|____________________________ | 017 |-----+--+--+--+--+--+---+---|
|з неї: | | | | | | | | | |
|виплати працівникам, звільне-| 018 | | | | | | | | |
|ним у зв'язку з реорганіза- | | | | | | | | | |
|цією та скороченням штатів, | | | | | | | | | |
|оплата навчальних відпусток, | | | | | | | | | |
|доплати до фактичного заробі-| | | | | | | | | |
|тку в разі тимчасової втрати | | | | | | | | | |
|працездатності _____________ | |-----+--+--+--+--+--+---+---|
|відрахування на соціальні за-| 019 | | | | | | | | |
|ходи _______________________ | |-----+--+--+--+--+--+---+---|
| | | | | | | | | | |
|інші витрати _______________ | 020 |-----+--+--+--+--+--+---+---|
| | | | | | | | | | |
|Собівартість виробленої про- | 021 | | | | | | | | |
|дукції _____________________ | |-----+--+--+--+--+--+---+---|
| | 022 | | | | | | | | |
|Контрольна сума (сума рядків | |-----+--+--+--+--+--+---+---|
|010- 021) __________________ | 025 | | | | | | | | |
------------------------------------------------------------------
"___"_______________ 199_ р.
____________________________
виконавець, телефон
М.П.
Керівник ________________________________________________________
(підпис)
Головний бухгалтер ______________________________________________
(підпис)
Надруковано: "Галицькі контракти", 29/97