• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про затвердження змін до Регламенту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Київська міська державна адміністрація | Розпорядження від 17.06.2016 № 448
Реквізити
  • Видавник: Київська міська державна адміністрація
  • Тип: Розпорядження
  • Дата: 17.06.2016
  • Номер: 448
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Київська міська державна адміністрація
  • Тип: Розпорядження
  • Дата: 17.06.2016
  • Номер: 448
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
17.06.2016 р. N 448
Про затвердження змін до Регламенту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Затвердити зміни до Регламенту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 08 жовтня 2013 року N 1810 , що додаються.
ГоловаВ. Кличко
ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
17 червня 2016 року N 448
Зміни до Регламенту
виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 08 жовтня 2013 року N 1810
1. У пункті 3.9 глави 3 розділу VII слова "Головного управління юстиції у місті Києві" замінити словами "Головного територіального управління юстиції у м. Києві".
2. Абзац другий пункту 6.1 глави 6 розділу VII викласти в такій редакції:
"Погодження проектів розпоряджень з кадрових питань, з питань направлення делегацій та здійснення відряджень за кордон, з питань надання, відмови у наданні, продовження строку дії, відмови у продовженні або скасування дозволів на розміщення зовнішньої реклами відбувається тільки у паперовому вигляді у послідовності, встановленій у абзаці першому пункту 6.4 цієї глави".
3. У пункті 13.1 глави 13 розділу VII слова "Головного управління юстиції у м. Києві" замінити словами "Головного територіального управління юстиції у м. Києві".
4. У пункті 13.2 глави 13 розділу VII слова "Головне управління юстиції у м. Києві" у всіх відмінках замінити словами "Головне територіальне управління юстиції у м. Києві" у відповідних відмінках.
5. У пункті 13.4 глави 13 розділу VII слова "Головному управлінні юстиції у м. Києві" замінити словами "Головному територіальному управлінні юстиції у м. Києві".
6. Абзац восьмий пункту 13.6 глави 13 розділу VII викласти у такій редакції:
"Разом з нормативно-правовим актом до Головного територіального управління юстиції у м. Києві подається довідка щодо відповідності зобов'язанням України у сфері європейської інтеграції та праву Європейського Союзу (acquis ЄС) (додаток 3), а також висновок про проведення антидискримінаційної експертизи за встановленою формою."
7. Додаток 3 викласти у такій редакції:
"Додаток 3
до Регламенту виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
ДОВІДКА
щодо відповідності зобов'язанням України у сфері європейської інтеграції та праву Європейського Союзу (acquis ЄС)
проекту ______________________________
(назва проекту розпорядження)
Проект розпорядження розроблено
____________________________________________
(найменування органу виконавчої влади)
1. Належність проекту до сфер, правовідносини в яких регулюються правом Європейського Союзу (acquis ЄС)
Визначається належність проекту до сфер, правовідносини в яких регулюються правом Європейського Союзу (acquis ЄС).
Зазначається сфера або сфери правового регулювання, джерела права Європейського Союзу (acquis ЄС), що регулюють правовідносини, аналогічні тим, що планується врегулювати проектом.
2. Зобов'язання України у сфері європейської інтеграції (у тому числі міжнародно-правові)
Визначається наявність та джерела міжнародно-правових зобов'язань України у сфері європейської інтеграції щодо предмета правового регулювання проекту (Угода про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, інші міжнародні договори України у сфері європейської інтеграції), а також строки впровадження відповідних зобов'язань.
У разі коли між Україною та ЄС було досягнуто міжнародні домовленості з предмета, що регулюється проектом, наводяться посилання та зміст відповідних домовленостей (спільні заяви, декларації, меморандуми, що не мають сили міжнародного договору, домовленості за результатами засідань двосторонніх органів тощо).
3. Програмні документи у сфері європейської інтеграції
Якщо проект розроблено відповідно до програмних документів у сфері європейської інтеграції Президента України та/або Кабінету Міністрів, робиться посилання на відповідні статті, частини або пункти таких документів.
4. Порівняльно-правовий аналіз
Наводиться інформація про відповідність положень проекту відповідним положенням права Європейського Союзу (acquis ЄС) та міжнародно-правовим зобов'язанням України у сфері європейської інтеграції.
Інформація наводиться відповідно до однієї з форм, наведених нижче, залежно від змісту положень проекту та пріоритетів або строків виконання міжнародно-правових зобов'язань у сфері європейської інтеграції:
крім випадків, зазначених в абзаці п'ятому цього розділу, інформація наводиться у порівняльній таблиці за такою формою:
Порядковий номерПоложення проектуВідповідні положення джерел права Європейського Союзу (acquis ЄС)Оцінка відповідності праву Європейського Союзу (acquis ЄС) (відповідає, не суперечить, частково враховує, не відповідає, не врегульовано)Відповідні положення джерел міжнародно-правових зобов'язань України у сфері європейської інтеграціїОцінка відповідності міжнародно-правовим зобов'язанням (відповідає, не суперечить, частково враховує, не відповідає, не врегульовано)
у разі, коли предмет правового регулювання проекту регулюється актом/актами законодавства ЄС, імплементація яких передбачена Угодою про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, і до завершення строку такої імплементації відповідно до зазначеної Угоди та/або відповідно до організаційно-розпорядчих актів Кабінету Міністрів з моменту початку розроблення проекту залишилося не більше двох років, - головний розробник готує таблицю відповідності з постатейним аналізом відповідності законодавства України відповідному акту законодавства ЄС (для кожного акта окремо у разі впровадження кількох актів законодавства ЄС) за такою формою:
Порядковий номерПоложення акта законодавства ЄС та/або інших джерел права Європейського Союзу (acquis ЄС) (положення наводяться постатейно)Міжнародно-правові зобов'язання у сфері європейської інтеграції (наводяться норми, що стосуються положень, наведених у колонці 2)Оцінка відповідності (дається оцінка відповідності законодавства України положенням, наведеним у колонках 2 і 3 (відповідає, не суперечить, частково відповідає, не відповідає, не врегульовано, наводяться норми законодавства України з посиланням на акти законодавств, що регулюють відповідний предмет і у яких впроваджено відповідні положення)Необхідні подальші заходи для належного наближення законодавства (необхідні проекти законів, підзаконних актів, методичних настанов тощо)
5. Очікувані результати
Відображаються результати економічного, соціального та політичного аналізу реалізації акта, а також у разі потреби обґрунтування обраних шляхів впровадження відповідних положень акта законодавства ЄС. Наводяться результати проведеної оцінки регуляторного впливу (або здійснюється посилання на таку оцінку).
6. Узагальнений висновок
Наводиться узагальнена інформація про відповідність проекту зобов'язанням України у сфері європейської інтеграції, у тому числі міжнародно-правовим, та праву Європейського Союзу (acquis ЄС).
У разі коли проект не відповідає зобов'язанням у сфері європейської інтеграції (крім міжнародно-правових), програмним документам Кабінету Міністрів або праву Європейського Союзу (acquis ЄС), обґрунтовується необхідність його прийняття та строк дії акта.
_____________________________________________ _____________ _____________________
(посада керівника органу виконавчої влади) (підпис) (ім'я та прізвище)
___ ____________ 20__ р. ".
Керівник апаратуВ. Бондаренко