• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Регламент (ЄС) N 1893/2006 Європейського Парламенту та Ради "Стосовно впровадження Статистичного класифікатору видів економічної діяльності NACE ред. 2 та внесення змін до Регламенту Ради (ЄЕС) N 3037/90, а також до деяких Регламентів ЄС щодо певних областей статистики" від 20 грудня 2006 року

Європейський Союз | Регламент, Міжнародний документ від 20.12.2006 № 1893/2006
Реквізити
  • Видавник: Європейський Союз
  • Тип: Регламент, Міжнародний документ
  • Дата: 20.12.2006
  • Номер: 1893/2006
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Європейський Союз
  • Тип: Регламент, Міжнародний документ
  • Дата: 20.12.2006
  • Номер: 1893/2006
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
02006R1893 - UA - 26.07.2019 - 002.001
Цей текст слугує суто засобом документування і не має юридичної сили. Установи Союзу не несуть жодної відповідальності за його зміст. Автентичні версії відповідних актів, включно з їхніми преамбулами, опубліковані в Офіційному віснику Європейського Союзу і доступні на EUR-Lex
(До Розділу V: Економічне та галузеве співробітництво
Глава 5. Статистика)
РЕГЛАМЕНТ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ПАРЛАМЕНТУ І РАДИ (ЄС) № 1893/2006
від 20 грудня 2006 року
про встановлення статистичної класифікації видів економічної діяльності NACE (Revision 2) та внесення змін до Регламенту Ради (ЄЕС) № 3037/90, а також до деяких регламентів ЄС щодо конкретних областей статистики
(Текст стосується ЄЕП)
(OB L 393, 30.12.2006, с. 1)
Зі змінами, внесеними: Офіційний вісник
сторінка дата
РЕГЛАМЕНТОМ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ПАРЛАМЕНТУ І РАДИ (ЄС) № 295/2008 від 11 березня 2008 року L 97 13 09.04.2008
РЕГЛАМЕНТОМ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ПАРЛАМЕНТУ І РАДИ (ЄС) № 2019/1243 від 20 червня 2019 року L 198 241 25.07.2019
РЕГЛАМЕНТ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ПАРЛАМЕНТУ І РАДИ (ЄС) № 1893/2006
від 20 грудня 2006 року
про встановлення статистичної класифікації видів економічної діяльності NACE (Revision 2) та внесення змін до Регламенту Ради (ЄЕС) № 3037/90, а також до деяких регламентів ЄС щодо конкретних областей статистики
(Текст стосується ЄЕП)
СЕКЦІЯ I
ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
Стаття 1. Предмет та сфера застосування
1. Цей Регламент встановлює спільну статистичну класифікацію видів економічної діяльності в Європейському Співтоваристві, далі - NACE (Rev. 2). Ця класифікація забезпечує відповідність класифікацій Співтовариства економічній дійсності та підвищує порівнянність національних, міжнародних класифікацій, класифікацій Співтовариства і, відповідно, національної, міжнародної статистики та статистики Співтовариства.
2. Цей Регламент застосовується лише в разі використання класифікації для статистичних цілей.
NACE (Rev. 2)
1. NACE (Rev. 2) включає:
(a) перший рівень, що складається із заголовків, позначених буквеним кодом (секції);
(b) другий рівень, що складається із заголовків, позначених двозначним цифровим кодом (розділи);
(c) третій рівень, що складається із заголовків, позначених тризначним цифровим кодом (групи); та
(d) четвертий рівень, що складається із заголовків, позначених чотиризначним цифровим кодом (класи).
2. NACE (Rev. 2) визначена в додатку I.
Стаття 3. Використання NACE (Rev. 2)
Комісія повинна використовувати NACE (Rev. 2) для всієї статистики, класифікованої за видами економічної діяльності.
Стаття 4. Національні класифікації видів економічної діяльності
1. Статистика держав-членів, представлена за видами економічної діяльності, повинна бути вироблена з використанням NACE (Rev. 2) або похідної від неї національної класифікації.
2. Національна класифікація може мати додаткові заголовки та рівні, а також використовувати інше кодування. Кожен із рівнів, за винятком найвищого рівня, повинен складатися з таких самих заголовків, що й відповідний рівень NACE (Rev. 2), або із заголовків, що є їх точним розподілом.
3. Держави-члени повинні направити до Комісії для затвердження перед публікацією проекти документів, що визначають або змінюють їхні національні класифікації. Комісія повинна перевірити такі проекти на відповідність параграфу 2 протягом двох місяців. Комісія повинна передати затверджену національну класифікацію іншим державам-членам для ознайомлення. Національні класифікації держав-членів повинні включати таблицю відповідності між такими національними класифікаціями та NACE (Rev. 2).
4. У випадку несумісності між певними заголовками NACE (Rev. 2) і національною економічною структурою Комісія може дозволити державі-члену використовувати угруповання заголовків NACE (Rev. 2) у певному секторі.
Щоб отримати такий дозвіл, відповідна держава-член повинна надати Комісії всю необхідну інформацію для розгляду її запиту. Комісія повинна ухвалити рішення протягом трьох місяців.
Однак, незважаючи на положення параграфа 2, такий дозвіл не повинен уповноважувати відповідну державу-член підрозділяти згруповані заголовки у спосіб, відмінний від NACE (Rev. 2).
5. Комісія разом з відповідною державою-членом повинні періодично переглядати дозволи, надані відповідно до параграфа 4, щоб перевірити, чи вони все ще обґрунтовані.
Стаття 5. Діяльність Комісії
Комісія, у співпраці з державами-членами, повинна забезпечувати розповсюдження, підтримку та просування NACE (Rev. 2), зокрема, шляхом:
(a) розроблення, оновлення та опублікування пояснювальних записок до NACE (Rev. 2);
(b) розроблення та опублікування настанов щодо класифікування статистичних одиниць відповідно до NACE (Rev. 2);
(c) опублікування таблиць відповідності між NACE (Rev. L1) і NACE (Rev. 2), а також між NACE (Rev. 2) і NACE (Rev. 1.1); та
(d) виконання робіт з метою підвищення узгодженості з іншими соціально-економічними класифікаціями.
Стаття 6. Делеговані та імплементаційні акти
1. Зазначені нижче інструменти для імплементації NACE (Rev. 2) повинні ухвалюватися відповідно до регуляторної процедури, вказаної у статті 7(2):
(a) рішення, необхідні у випадку виникнення проблем з імплементацією NACE (Rev. 2), включно з віднесенням видів економічної діяльності до певних класів; та
(b) технічні інструменти, що забезпечують повністю скоординований перехід від NACE (Rev. 1.1) до NACE (Rev. 2), особливо щодо питань, пов'язаних з розривами часових рядів, включно з подвійним обліком і ретроспективним перерахунком часових рядів.
2. Комісія наділена повноваженнями ухвалювати делеговані акти відповідно до статті 6а про внесення змін до додатка І для врахування технологічних або економічних змін чи для його узгодження з іншими соціально-економічними класифікаціями.
3. Необхідно враховувати принцип, згідно з яким вигоди від оновлення NACE (Rev. 2) повинні переважати над витратами, і принцип, згідно з яким додаткові витрати та навантаження повинні залишатися в розумних межах.
Стаття 6а. Здійснення делегованих повноважень
1. Повноваження ухвалювати делеговані акти надане Комісії на умовах, встановлених у цій статті.
2. Повноваження ухвалювати делеговані акти, зазначені у статті 6(2), надане Комісії на п’ятирічний період починаючи з 26 липня 2019 року. Комісія повинна скласти звіт про делегування повноважень не пізніше ніж за дев'ять місяців до завершення такого п'ятирічного періоду. Строк делегування повноважень повинен автоматично продовжуватися на такий самий період, за винятком випадків, коли Європейський Парламент або Рада заперечать проти такого продовження не пізніше ніж за три місяці до завершення кожного періоду.
3. Делеговані повноваження, зазначені у статті 6(2), можуть бути в будь-який час відкликані Європейським Парламентом або Радою. Рішення про відкликання припиняє делеговані повноваження, визначені в такому рішенні. Воно набуває чинності на наступний день після його публікації в Офіційному віснику Європейського Союзу або з пізнішої дати, вказаної в такому рішенні. Воно не впливає на чинність будь-яких делегованих актів, що вже набули чинності.
4. Перш ніж ухвалити делегований акт, Комісія повинна провести консультації з експертами, призначеними кожною державою-членом, відповідно до принципів, що встановлені в Міжінституційній угоді про краще законотворення від 13 квітня 2016 року (- 1).
5. Як тільки Комісія ухвалює делегований акт, вона повинна одночасно повідомити про це Європейський Парламент і Раду.
6. Делегований акт, ухвалений відповідно до статті 6(2), набуває чинності, тільки якщо ні Європейський Парламент, ні Рада не висловили жодних заперечень протягом тримісячного періоду з моменту надсилання такого акта Європейському Парламенту і Раді або якщо до закінчення такого періоду Європейський Парламент і Рада повідомили Комісії, що вони не заперечуватимуть. Такий строк продовжують іще на три місяці за ініціативою Європейського Парламенту або Ради.
Стаття 7. Комітет
1. Комісії допомагає Комітет зі статистичних програм, створений на підставі Рішення 89/382/ЄЕС, Євратом.
2. У разі покликання на цей параграф застосовується процедура, встановлена у статтях 5 і 7 Рішення 1999/468/ЄС, беручи до уваги положення його статті 8.
Період, встановлений у статті 5(6) Рішення 1999/468/ЄС, повинен становити три місяці.
Стаття 8. Імплементація NACE (Rev. 2)
1. Статистичні одиниці, зазначені в реєстрах підприємств, що створені відповідно до Регламенту (ЄЕС) № 2186/93, повинні бути класифіковані за NACE (Rev. 2).
2. Статистика, що стосується видів економічної діяльності, що їх здійснюють починаючи з 1 січня 2008 року, повинна вироблятися державами-членами з використанням NACE (Rev. 2) або похідної від неї національної класифікації відповідно до статті 4.
3. Як відступ від параграфа 2, короткострокова статистика, що її регулює Регламент (ЄС) № 1165/98, а також індекс трудових витрат, що його регулює Регламент (ЄС) № 450/2003, повинні вироблятися з використанням NACE (Rev. 2)з 1 січня 2009 року.
4. Положення параграфа 2 не застосовуються для вироблення такої статистики:
(a) статистика національних рахунків відповідно до Регламенту (ЄС) № 2223/96;
(b) економічні рахунки для сільського господарства відповідно до Регламенту (ЄС) № 138/2004; та
(c) статистика щодо платіжного балансу, міжнародної торгівлі послугами та прямих іноземних інвестицій відповідно до Регламенту (ЄС) № 184/2005.
СЕКЦІЯ II
ЗМІНИ ДО ПОВ’ЯЗАНИХ АКТІВ
Стаття 9. Зміни до Регламенту (ЄЕС) № 3037/90
Статті 3, 10 та 12 Регламенту (ЄЕС) № 3037/90 вилучити.
Стаття 10. Зміни до Регламенту (ЄЕС) № 3924/91
Внести до Регламенту (ЄЕС) № 3924/91 такі зміни:
(1) "NACE (Rev. 1)" замінити на "NACE (Rev. 2)" в усьому тексті.
(2) Статтю 2(1) викласти в такій редакції:
"1. Сфера, яку охоплює спостереження, вказане у статті 1, перебуває в межах видів діяльності в секціях В та С класифікації видів економічної діяльності у Європейському Співтоваристві (NACE (Rev. 2)).".
Стаття 12. Зміни до Регламенту (ЄС) № 1165/98
Внести до Регламенту (ЄС) № 1165/98 такі зміни:
(1) Статтю 2(1) викласти в такій редакції:
"1. Цей Регламент застосовується до всіх видів ринкової діяльності у межах секцій B-N та P-S статистичної класифікації видів економічної діяльності в Європейському Співтоваристві (NACE (Rev. 2)).".
(2) Статтю 17 доповнити такими пунктами:
"(k) перший базисний рік, що застосовується для часових рядів у NACE (Rev. 2);
(l) для часових рядів до 2009 року, які необхідно передати відповідно до NACE (Rev. 2), рівень деталізації, форма, перший референтний період і референтний період.".
(3) До додатків внести зміни відповідно до додатка III до цього Регламенту.
Стаття 13. Зміни до Регламенту (ЄС) № 1172/98
У Регламенті (ЄС) № 1172/98 терміни "NACE (Rev. 1)" та "NACE (Rev. 1.1)" замінити на "NACE (Rev. 2)" в усьому тексті та в додатках.
Стаття 14. Зміни до Регламенту (ЄС) № 530/1999
Внести до Регламенту (ЄС) № 530/1999 такі зміни:
(1) "NACE (Rev. 1)" замінити на "NACE (Rev. 2)" в усьому тексті.
(2) У статті 3:
(a) параграф 1 викласти в такій редакції:
"1. Статистика повинна охоплювати всі види економічної діяльності, визначені в секціях В (добувна промисловість і розроблення кар'єрів), С (переробна промисловість), D (постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря), Е (водопостачання; каналізація, поводження з відходами та відновлення матеріалів), F (будівництво), G (оптова та роздрібна торгівля; ремонт моторних транспортних засобів і мотоциклів), Н (транспорт і складське господарство), I (тимчасове розміщування й організація харчування), J (інформація та телекомунікації), К (фінансова та страхова діяльність), L (операції з нерухомим майном), М (професійна, наукова та технічна діяльність), N (діяльність у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування), Р (освіта), Q (охорона здоров'я та надання соціальної допомоги), R (мистецтво, розваги та відпочинок) та S (надання інших видів послуг) статистичної класифікації видів економічної діяльності в Європейському Співтоваристві (NACE (Rev. 2)).";
(b) параграф 2 вилучити.
Стаття 15. Зміни до Регламенту (ЄС) № 2150/2002
Внести до Регламенту (ЄС) № 2150/2002 такі зміни:
(1) "NACE (Rev. 1)" та "NACE (Rev. 1.1)" замінити на "NACE (Rev. 2)" в усьому тексті та в додатках.
(2) До додатка І до Регламенту (ЄС) № 2150/2002 внести зміни відповідно до додатка IV до цього Регламенту.
Стаття 16. Зміни до Регламенту (ЄС) № 450/2003
Внести до Регламенту (ЄС) № 450/2003 такі зміни:
(1) "NACE (Rev. 1)" замінити на "NACE (Rev. 2)" в усьому тексті.
(2) Статтю 3 викласти в такій редакції:
"Стаття 3
Сфера застосування
1. Цей Регламент необхідно застосовувати до всіх видів ринкової діяльності, перерахованих у секціях B-N та P-S NACE (Rev. 2).
2. Включення економічної діяльності, визначеної в секціях O-S NACE (Rev. 2), до сфери застосування цього Регламенту необхідно визначати відповідно до процедури, вказаної в статті 12(2), враховуючи техніко-економічне обґрунтування, визначене у статті 10.".
(3) Статтю 5 викласти в такій редакції:
"Стаття 5
Частота та дані за минулі періоди
1. Дані для індексу трудових витрат вперше необхідно складати відповідно до NACE (Rev. 2) для першого кварталу 2009 року, а потім для кожного кварталу (що закінчується 31 березня, 30 червня, 30 вересня та 31 грудня кожного року).
2. Держави-члени повинні надати дані за минулі періоди з першого кварталу 2000 року по четвертий квартал 2008 року. Дані за минулі періоди повинні бути надані для кожної із секцій B-N NACE (Rev. 2) та для елементів трудових витрат, зазначених у статті 4(1).".
(4) Статтю 6(3) викласти в такій редакції:
"3. Дані за минулі періоди, вказані у статті 5, повинні бути передані до Комісії (Євростату) одночасно з індексом трудових витрат для першого кварталу 2009 року.".
(5) Пункт (с) статті 11 викласти в такій редакції:
"(с) включення секцій O-S NACE (Rev. 2) (стаття 3);".
Стаття 17. Зміни до Регламенту (ЄС) № 48/2004
Перший параграф статті 3 Регламенту (ЄС) № 48/2004 викласти в такій редакції:
"Цей Регламент охоплює дані про сталеливарну промисловість, що визначена як група 24.1 статистичної класифікації видів економічної діяльності в Європейському Співтоваристві (NACE (Rev. 2)).".
Стаття 18. Зміни до Регламенту (ЄС) № 808/2004
До додатка І до Регламенту (ЄС) № 808/2004 внести зміни відповідно до додатка V до цього Регламенту.
Стаття 19. Зміни до Регламенту (ЄС) № 1552/2005
Внести до Регламенту (ЄС) № 1552/2005 такі зміни:
(1) "NACE (Rev. 1.1)" замінити на "NACE (Rev. 2)" в усьому тексті.
(2) Статтю 2(2) вилучити.
(3) Статтю 4 викласти в такій редакції:
"Стаття 4
Сфера охоплення статистики
Статистика щодо професійно-технічного навчання на підприємствах повинна охоплювати щонайменше всі види економічної діяльності, визначені у секціях B-N та R-S NACE (Rev. 2).".
СЕКЦІЯ III
ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ
Стаття 21. Набуття чинності
Цей Регламент набуває чинності на двадцятий день після його публікації в Офіційному віснику Європейського Союзу.
Він застосовується з 1 січня 2008 року.
Цей Регламент обов'язковий у повному обсязі та підлягає прямому застосуванню в усіх державах- членах.
ДОДАТОК І
NACE (REV. 2)
н.в.і.у.: не віднесені до інших угруповань *
частина
Розділ Група Клас ISIC
(Rev. 4)
СЕКЦІЯ А - СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО, ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО ТА РИБНЕ ГОСПОДАРСТВО
01 Сільське господарство, мисливство та надання пов’язаних із ними послуг
01.1 Вирощування однорічних культур
01.11 Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур 0111
01.12 Вирощування рису 0112
01.13 Вирощування овочів і баштанних культур, коренеплодів і бульбоплодів 0113
01.14 Вирощування цукрової тростини 0114
01.15 Вирощування тютюну 0115
01.16 Вирощування прядивних культур 0116
01.19 Вирощування інших однорічних культур 0119
01.2 Вирощування багаторічних культур
01.21 Вирощування винограду 0121
01.22 Вирощування тропічних і субтропічних фруктів 0122
01.23 Вирощування цитрусових 0123
01.24 Вирощування зерняткових і кісточкових фруктів 0124
01.25 Вирощування ягід, горіхів та інших фруктів 0125
01.26 Вирощування олійних плодів 0126
01.27 Вирощування культур для виробництва напоїв 0127
01.28 Вирощування пряних, ароматичних і лікарських культур 0128
01.29 Вирощування інших багаторічних культур 0129
01.3 Відтворення рослин
01.30 Відтворення рослин 0130
01.4 Тваринництво
01.41 Розведення великої рогатої худоби молочних порід 0141*
01.42 Розведення іншої великої рогатої худоби та буйволів 0141*
01.43 Розведення коней та інших тварин родини конячих 0142
01.44 Розведення верблюдів та інших тварин родини верблюдячих 0143
01.45 Розведення овець і кіз 0144
01.46 Розведення свиней 0145
01.47 Розведення свійської птиці 0146
01.49 Розведення інших тварин 0149
01.5 Змішане сільське господарство
01.50 Змішане сільське господарство 0150
01.6 Допоміжна діяльність у сільському господарстві та післяурожайна діяльність
01.61 Допоміжна діяльність у рослинництві 0161
01.62 Допоміжна діяльність у тваринництві 0162
01.63 Післяурожайна діяльність 0163
01.64 Оброблення насіння для відтворення 0164
01.7 Мисливство, відловлювання тварин і надання пов’язаних із ними послуг
01.70 Мисливство, відловлювання тварин і надання пов’язаних із ними послуг 0170
02 Лісове господарство та лісозаготівлі
02.1 Лісівництво та інша діяльність у лісовому господарстві
02.10 Лісівництво та інша діяльність у лісовому господарстві 0210
02.2 Лісозаготівлі
02.20 Лісозаготівлі 0220
02.3 Збирання дикорослих недеревних продуктів
02.30 Збирання дикорослих недеревних продуктів 0230
02.4 Надання допоміжних послуг у лісовому господарстві
02.40 Надання допоміжних послуг у лісовому господарстві 0240
03 Рибне господарство
03.1 Рибальство
03.11 Морське рибальство 0311
03.12 Прісноводне рибальство 0312
03.2 Рибництво (аквакультура)
03.21 Морське рибництво (аквакультура) 0321
03.22 Прісноводне рибництво (аквакультура) 0322
СЕКЦІЯ В - ДОБУВНА ПРОМИСЛОВІСТЬ І РОЗРОБЛЕННЯ КАР'ЄРІВ
05 Добування кам’яного та бурого вугілля
05.1 Добування кам’яного вугілля
05.10 Добування кам’яного вугілля 0510
05.2 Добування бурого вугілля
05.20 Добування бурого вугілля 0520
06 Добування сирої нафти та природного газу
06.1 Добування сирої нафти
06.10 Добування сирої нафти 0610
06.2 Добування природного газу
06.20 Добування природного газу 0620
07 Добування металевих руд
07.1 Добування залізних руд
07.10 Добування залізних руд 0710
07.2 Добування руд кольорових металів
07.21 Добування уранових і торієвих руд 0721
07.29 Добування руд інших кольорових металів 0729
08 Добування інших корисних копалин і розроблення кар’єрів
08.1 Добування каменю, піску та глини
08.11 Добування декоративного та будівельного каменю, вапняку, гіпсу, крейди та глинистого сланцю 0810*
08.12 Добування піску, гравію, глин і каоліну 0810*
08.9 Добування корисних копалин і розроблення кар’єрів, н.в.і.у.
08.91 Добування мінеральної сировини для хімічної промисловості та виробництва мінеральних добрив 0891
08.92 Добування торфу 0892
08.93 Добування солі 0893
08.99 Добування інших корисних копалин і розроблення кар’єрів, н.в.і.у. 0899
09 Надання допоміжних послуг у сфері добувної промисловості та розроблення кар’єрів
09.1 Надання допоміжних послуг у сфері добування нафти та природного газу
09.10 Надання допоміжних послуг у сфері добування нафти та природного газу 0910
09.9 Надання допоміжних послуг у сфері добування інших корисних копалин і розроблення кар’єрів
09.90 Надання допоміжних послуг у сфері добування інших корисних копалин і розроблення кар’єрів 0990
СЕКЦІЯ C - ПЕРЕРОБНА ПРОМИСЛОВІСТЬ
10 Виробництво харчових продуктів
10.1 Виробництво м’яса та м’ясних продуктів
10.11 Виробництво м’яса 1010*
10.12 Виробництво м’яса свійської птиці 1010*
10.13 Виробництво м’ясних продуктів 1010*
10.2 Перероблення та консервування риби, ракоподібних і молюсків
10.20 Перероблення та консервування риби, ракоподібних і молюсків 1020
10.3 Перероблення та консервування фруктів і овочів
10.31 Перероблення та консервування картоплі 1030*
10.32 Виробництво фруктових і овочевих соків 1030*
10.39 Інші види перероблення та консервування фруктів і овочів 1030*
10.4 Виробництво олії та тваринних жирів
10.41 Виробництво олії та тваринних жирів 1040*
10.42 Виробництво маргарину і подібних харчових жирів 1040*
10.5 Виробництво молочних продуктів
10.51 Перероблення молока, виробництво масла та сиру 1050*
10.52 Виробництво морозива 1050*
10.6 Виробництво продуктів борошномельно-круп’яної
промисловості, крохмалів і крохмальних продуктів
10.61 Виробництво продуктів борошномельно-круп’яної
промисловості
1061
10.62 Виробництво крохмалів і крохмальних продуктів 1062
10.7 Виробництво хліба, хлібобулочних і борошняних виробів
10.71 Виробництво хліба та хлібобулочних виробів; виробництво борошняних кондитерських виробів, тортів і тістечок нетривалого зберігання 1071*
10.72 Виробництво сухарів і сухого печива; виробництво борошняних кондитерських виробів, тортів і тістечок тривалого зберігання 1071*
10.73 Виробництво макаронних виробів і подібних борошняних виробів 1074
10.8 Виробництво інших харчових продуктів
10.81 Виробництво цукру 1072
10.82 Виробництво какао, шоколаду та цукрових кондитерських виробів 1073
10.83 Виробництво чаю та кави 1079*
10.84 Виробництво прянощів і приправ 1079*
10.85 Виробництво готової їжі та страв 1075
10.86 Виробництво дитячого харчування та дієтичних харчових продуктів 1079*
10.89 Виробництво інших харчових продуктів, н.в.і.у. 1079*
10.9 Виробництво готових кормів для тварин
10.91 Виробництво готових кормів для тварин, що утримуються на фермах 1080*
10.92 Виробництво готових кормів для домашніх тварин 1080*
11 Виробництво напоїв
11.0 Виробництво напоїв
11.01 Дистиляція, ректифікація та змішування алкогольних напоїв 1101
11.02 Виробництво виноградних вин 1102*
11.03 Виробництво сидру та інших плодово-ягідних вин 1102*
11.04 Виробництво інших недистильованих напоїв із зброджуваних продуктів 1102*
11.05 Виробництво пива 1103*
11.06 Виробництво солоду 1103*
11.07 Виробництво безалкогольних напоїв; виробництво мінеральних вод та інших вод, розлитих у пляшки 1104
12 Виробництво тютюнових виробів
12.0 Виробництво тютюнових виробів
12.00 Виробництво тютюнових виробів 1200
13 Текстильне виробництво
13.1 Підготування та прядіння текстильних волокон
13.10 Підготування та прядіння текстильних волокон 1311
13.2 Ткацьке виробництво
13.20 Ткацьке виробництво 1312
13.3 Оздоблення текстильних виробів
13.30 Оздоблення текстильних виробів 1313
13.9 Виробництво інших текстильних виробів
13.91 Виробництво трикотажного полотна 1391
13.92 Виробництво готових текстильних виробів, крім одягу 1392
13.93 Виробництво килимів і килимових виробів 1393
13.94 Виробництво канатів, мотузок, шпагату та сіток 1394
13.95 Виробництво нетканих текстильних матеріалів і виробів із них, крім одягу 1399*
13.96 Виробництво інших текстильних виробів технічного та промислового призначення 1399*
13.99 Виробництво інших текстильних виробів, н.в.і.у. 1399*
14 Виробництво одягу
14.1 Виробництво одягу, крім хутряного
14.11 Виробництво одягу зі шкіри 1410*
14.12 Виробництво робочого одягу 1410*
14.13 Виробництво іншого верхнього одягу 1410*
14.14 Виробництво спіднього одягу 1410*
14.19 Виробництво іншого одягу й аксесуарів 1410*
14.2 Виготовлення виробів із хутра
14.20 Виготовлення виробів із хутра 1420
14.3 Виробництво трикотажного та в’язаного одягу
14.31 Виробництво панчішно-шкарпеткових виробів 1430*
14.39 Виробництво іншого трикотажного та в’язаного одягу 1430*
15 Виробництво шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів
15.1 Дублення шкур і оздоблення шкіри; виробництво дорожніх виробів, сумок, лимарно-сідельних виробів; вичинка та фарбування хутра
15.11 Дублення шкур і оздоблення шкіри; вичинка та фарбування хутра 1511
15.12 Виробництво дорожніх виробів, сумок, лимарно-сідельних виробів зі шкіри та інших матеріалів 1512
15.2 Виробництво взуття
15.20 Виробництво взуття 1520
16 Оброблення деревини та виготовлення виробів з деревини та корка, крім меблів; виготовлення виробів із соломки та рослинних матеріалів для плетіння
16.1 Лісопильне та стругальне виробництво
16.10 Лісопильне та стругальне виробництво 1610
16.2 Виготовлення виробів з деревини, корка, соломки та рослинних матеріалів для плетіння
16.21 Виробництво фанери, дерев’яних плит і панелей, шпону 1621
16.22 Виробництво щитового паркету 1622*
16.23 Виробництво інших дерев’яних будівельних конструкцій і столярних виробів 1622*
16.24 Виробництво дерев’яної тари 1623
16.29 Виробництво інших виробів з деревини; виготовлення виробів з корка, соломки та рослинних матеріалів для плетіння 1629
17 Виробництво паперу та паперових виробів
17.1 Виробництво паперової маси, паперу та картону
17.11 Виробництво паперової маси 1701*
17.12 Виробництво паперу та картону 1701*
17.2 Виготовлення виробів з паперу та картону
17.21 Виробництво гофрованого паперу та картону, паперової та картонної тари 1702
17.22 Виробництво паперових виробів господарсько-побутового та санітарно-гігієнічного призначення 1709*
17.23 Виробництво паперових канцелярських виробів 1709*
17.24 Виробництво шпалер 1709*
17.29 Виробництво інших виробів з паперу та картону 1709*
18 Поліграфічна діяльність, тиражування записаної інформації
18.1 Поліграфічна діяльність і надання пов’язаних із нею послуг
18.11 Друкування газет 1811*
18.12 Друкування іншої продукції 1811*
18.13 Виготовлення друкарських форм і надання інших поліграфічних послуг 1812*
18.14 Брошурувально-палітурна діяльність і надання пов’язаних із нею послуг 1812*
18.2 Тиражування звуко-, відеозаписів і програмного забезпечення
18.20 Тиражування звуко-, відеозаписів і програмного забезпечення 1820
19 Виробництво коксу та продуктів нафтоперероблення
19.1 Виробництво коксу та коксопродуктів
19.10 Виробництво коксу та коксопродуктів 1910
19.2 Виробництво продуктів нафтоперероблення
19.20 Виробництво продуктів нафтоперероблення 1920
20 Виробництво хімічних речовин і хімічної продукції
20.1 Виробництво основної хімічної продукції, добрив і азотних сполук, пластмас і синтетичного каучуку в первинних формах
20.11 Виробництво промислових газів 2011*
20.12 Виробництво барвників і пігментів 2011*
20.13 Виробництво інших основних неорганічних хімічних речовин 2011*
20.14 Виробництво інших основних органічних хімічних речовин 2011*
20.15 Виробництво добрив і азотних сполук 2012
20.16 Виробництво пластмас у первинних формах 2013*
20.17 Виробництво синтетичного каучуку в первинних формах 2013*
20.2 Виробництво пестицидів та іншої агрохімічної продукції
20.20 Виробництво пестицидів та іншої агрохімічної продукції 2021
20.3 Виробництво фарб, лаків і подібної продукції, друкарської фарби та мастик
20.30 Виробництво фарб, лаків і подібної продукції, друкарської фарби та мастик 2022
20.4 Виробництво мила та мийних засобів, засобів для чищення та полірування, парфумних і косметичних засобів
20.41 Виробництво мила та мийних засобів, засобів для чищення та полірування 2023*
20.42 Виробництво парфумних і косметичних засобів 2023*
20.5 Виробництво іншої хімічної продукції
20.51 Виробництво вибухових речовин 2029*
20.52 Виробництво клеїв 2029*
20.53 Виробництво ефірних олій 2029*
20.59 Виробництво іншої хімічної продукції, н.в.і.у 2029*
20.6 Виробництво штучних і синтетичних волокон
20.60 Виробництво штучних і синтетичних волокон 2030
21 Виробництво основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів
21.1 Виробництво основних фармацевтичних продуктів
21.10 Виробництво основних фармацевтичних продуктів 2100*
21.2 Виробництво фармацевтичних препаратів і матеріалів
21.20 Виробництво фармацевтичних препаратів і матеріалів 2100*
22 Виробництво гумових і пластмасових виробів
22.1 Виробництво гумових виробів
22.11 Виробництво гумових шин, покришок і камер; відновлення протектора гумових шин і покришок 2211
22.19 Виробництво інших гумових виробів 2219
22.2 Виробництво пластмасових виробів
22.21 Виробництво плит, листів, труб і профілів із пластмас 2220*
22.22 Виробництво тари з пластмас 2220*
22.23 Виробництво будівельних виробів із пластмас 2220*
22.29 Виробництво інших виробів із пластмас 2220*
23 Виробництво іншої неметалевої мінеральної продукції
23.1 Виробництво скла та виробів зі скла
23.11 Виробництво листового скла 2310*
23.12 Формування й оброблення листового скла 2310*
23.13 Виробництво порожнистого скла 2310*
23.14 Виробництво скловолокна 2310*
23.19 Виробництво й оброблення інших скляних виробів, у тому числі технічних 2310*
23.2 Виробництво вогнетривких виробів
23.20 Виробництво вогнетривких виробів 2391
23.3 Виробництво будівельних матеріалів із глини
23.31 Виробництво керамічних плиток і плит 2392*
23.32 Виробництво цегли, черепиці та інших будівельних виробів із випаленої глини 2392*
23.4 Виробництво іншої продукції з фарфору та кераміки
23.41 Виробництво господарських і декоративних керамічних виробів 2393*
23.42 Виробництво керамічних санітарно-технічних виробів 2393*
23.43 Виробництво керамічних електроізоляторів та ізоляційної арматури 2393*
23.44 Виробництво інших керамічних виробів технічного призначення 2393*
23.49 Виробництво інших керамічних виробів 2393*
23.5 Виробництво цементу, вапна та гіпсових сумішей
23.51 Виробництво цементу 2394*
23.52 Виробництво вапна та гіпсових сумішей 2394*
23.6 Виготовлення виробів із бетону, гіпсу та цементу
23.61 Виготовлення виробів із бетону для будівництва 2395*
23.62 Виготовлення виробів із гіпсу для будівництва 2395*
23.63 Виробництво бетонних розчинів, готових для використання 2395*
23.64 Виробництво сухих будівельних сумішей 2395*
23.65 Виготовлення виробів із волокнистого цементу 2395*
23.69 Виробництво інших виробів із бетону, гіпсу та цементу 2395*
23.7 Різання, оброблення та оздоблення каменю
23.70 Різання, оброблення та оздоблення каменю 2396
23.9 Виробництво абразивних виробів і неметалевих мінеральних виробів, н.в.і.у.
23.91 Виробництво абразивних виробів 2399*
23.99 Виробництво неметалевих мінеральних виробів, н.в.і.у. 2399*
24 Металургійне виробництво
24.1 Виробництво чавуну, сталі та феросплавів
24.10 Виробництво чавуну, сталі та феросплавів 2410*
24.2 Виробництво труб, порожнистих профілів і фітингів зі сталі
24.20 Виробництво труб, порожнистих профілів і фітингів зі сталі 2410*
24.3 Виробництво іншої продукції первинного оброблення сталі
24.31 Холодне волочіння прутків і профілів 2410*
24.32 Холодний прокат вузької штаби 2410*
24.33 Холодне штампування та гнуття 2410*
24.34 Холодне волочіння дроту 2410*
24.4 Виробництво дорогоцінних та інших кольорових металів
24.41 Виробництво дорогоцінних металів 2420*
24.42 Виробництво алюмінію 2420*
24.43 Виробництво свинцю, цинку й олова 2420*
24.44 Виробництво міді 2420*
24.45 Виробництво інших кольорових металів 2420*
24.46 Виробництво ядерних матеріалів 2420*
24.5 Лиття металів
24.51 Лиття чавуну 2431*
24.52 Лиття сталі 2431*
24.53 Лиття легких кольорових металів 2432*
24.54 Лиття інших кольорових металів 2432*
25 Виробництво готових металевих виробів, крім машин і устатковання
25.1 Виробництво будівельних металевих конструкцій і виробів