• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про затвердження інструкцій щодо заповнення форм державних статистичних спостережень зі статистики оборонно-промислового комплексу

Державний комітет статистики України  | Наказ, Інструкція від 23.06.2008 № 201 | Документ не діє
Реквізити
  • Видавник: Державний комітет статистики України
  • Тип: Наказ, Інструкція
  • Дата: 23.06.2008
  • Номер: 201
  • Статус: Документ не діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Державний комітет статистики України
  • Тип: Наказ, Інструкція
  • Дата: 23.06.2008
  • Номер: 201
  • Статус: Документ не діє
Документ підготовлено в системі iplex
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ
Н А К А З
23.06.2008 N 201
( Гриф "ДСК" знято Акт N 1 22.06.2011 р. )
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
15 липня 2008 р.
за N 645/15336
Про затвердження інструкцій щодо заповнення форм державних статистичних спостережень зі статистики оборонно-промислового комплексу
Відповідно до статей 4, 14, 18 Закону України "Про державну статистику", враховуючи положення частини восьмої статті 19 та статті 55 Господарського кодексу України та статей 80, 81 Цивільного кодексу України, з метою подальшого вдосконалення державних статистичних спостережень щодо виробництва, поставки продукції військового та спеціального призначення, виконання наукових і науково-технічних робіт військового призначення і державного оборонного замовлення на науково-дослідні і дослідно-конструкторські роботи та експорту (імпорту) продукції військового призначення та подвійного використання
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити:
1.1. Інструкцію щодо заповнення форми державного статистичного спостереження N 1-ПО "Звіт про виробництво продукції (товарів, послуг) військового та спеціального призначення", що додається.
1.2. Інструкцію щодо заповнення форми державного статистичного спостереження N 1-ПО (поставки) "Звіт про поставку продукції (товарів, послуг) військового та спеціального призначення", що додається.
1.3. Інструкцію щодо заповнення форми державного статистичного спостереження N 1-ЕІО "Звіт про експорт (імпорт) продукції (товарів, послуг) військового призначення та подвійного використання", що додається.
1.4. Інструкцію щодо заповнення форми державного статистичного спостереження N 1-НО (наука/оборона) "Звіт про виконання наукових та науково-технічних робіт військового призначення", що додається.
1.5. Інструкцію щодо заповнення форми державного статистичного спостереження N 5-НО (наука/оборона) "Звіт про виконання державного оборонного замовлення на науково-дослідні і дослідно-конструкторські роботи", що додається.
2. Поширити інструкції щодо заповнення форм державних статистичних спостережень, затверджені цим наказом, на юридичних осіб та їхні відокремлені підрозділи, які відповідно випускають, поставляють продукцію військового та спеціального призначення, виконують наукові та науково-технічні роботи військового призначення і державне оборонне замовлення на науково-дослідні і дослідно-конструкторські роботи та здійснюють експорт (імпорт) продукції військового призначення та подвійного використання.
3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Держкомстату від 05.10.2004 N 540-дск "Про затвердження Інструкцій щодо заповнення форм державних статистичних спостережень по статистиці оборонно-промислового комплексу", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 18.10.2004 за N 1321/9920.
4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Піщейка В.О.
Голова О.Г.Осауленко
( Знято гриф обмеження доступу "Для службового користування" згідно з рішенням експертної комісії Держкомстату (акт від 22.06.2011 N 1, лист від 22.07.2011 N 17/1-19/87) )
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Держкомстату
23.06.2008 N 201
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
15 липня 2008 р.
за N 645/15336
ІНСТРУКЦІЯ
щодо заповнення форми державного статистичного спостереження N 1-ПО "Звіт про виробництво продукції (товарів, послуг) військового та спеціального призначення"
1. Склад та оцінка обсягу виробленої продукції (товарів, послуг) військового та спеціального призначення у порівнянних цінах
1.1. До складу виробленої промислової продукції включається вартість вироблених у звітному періоді готових виробів та виконаних робіт військового та спеціального призначення на замовлення державних замовників України та споживачів за її межами.
Обсяг виробленої продукції (товарів, послуг) військового та спеціального призначення визначається без вартості внутрішньозаводського обороту, тобто без тієї частини готових виробів і напівфабрикатів, які використані для подальшої переробки в межах одного підприємства.
1.2. Не включається до обсягу виробленої продукції доход, одержаний від непромислових видів діяльності підприємства, таких як:
- проведення технічного контролю, лабораторних аналізів, випробувань продукції, надання транспортних, вантажно-розвантажувальних послуг;
- вартість капітального ремонту власного виробничого обладнання;
- вартість покупної сировини, матеріалів, заготовок у разі, якщо підприємство виробляє з них не готову продукцію, а здійснює одну або декілька операцій з її виготовлення, а також якщо здійснюється доробка (додаткова обробка) продукції;
- вартість послуг сторонніх організацій з доставки продукції від станції відправлення до станції призначення;
- вартість покупних комплектуючих, запчастин, матеріалів, використаних при здійсненні ремонту всіх видів машин і устаткування (включаючи транспортні засоби, крім суден) на замовлення "зі сторони".
В обсязі виробництва не враховується доход від реалізації відходів, одержаних у процесі виробництва готової продукції.
1.3. При визначенні показника обсягу виробництва в порівнянних цінах за порівнянні ціни беруться фактичні ціни виробників (без ПДВ, акцизу та інших непрямих податків) за станом на 1 січня звітного року, тобто ціни, які діяли у грудні попереднього до звітного року.
1.4. Продукція (товари, послуги) військового та спеціального призначення, що поставляється на експорт включається за цінами внутрішнього ринку, які склалися за станом на 1 січня звітного року з урахуванням трудомісткості виробів у експортному виконанні.
1.5. Нові види виробів, які не вироблялись у попередньому році, оцінюються виходячи з цін на сировину, матеріали, комплектуючі, заробітної плати та інших витрат на аналогічні за технологією та трудомісткістю вироби, які діяли у грудні попереднього до звітного року, з врахуванням рівня рентабельності нового виробу в першому місяці його випуску згідно із плановою калькуляцією.
2. Економічні показники (розділ I)
2.1. У розділі I дані про обсяги виробленої продукції військового та спеціального призначення у порівнянних цінах наводяться наростаючим підсумком за період з початку звітного та попереднього років.
2.2. У рядку 1 вказується загальна вартість виробленої продукції (товарів, послуг) військового та спеціального призначення, яка далі розподіляється за відповідними угрупуваннями, а саме:
у рядку 2 - вартість виробленого озброєння, боєприпасів, військової та спеціальної техніки, до яких відносяться: озброєння стрілецьке та артилерійське, ракетні і ракетно-космічні комплекси, керовані (некеровані) ракети, установки для їх запуску, засоби керування, обслуговування, їх складові частини, апарати торпедні та бомбомети; боєприпаси артилерійські та стрілецькі, гранати, боєголовки та вибухові компоненти керованих (некерованих) ракет та снарядів, міни, фугаси, торпеди, бомби, їх компоненти, військова піротехніка, пристрої підривні, піропатрони та їх складові одиниці, інструмент та обладнання для знешкодження боєприпасів, їх експлуатації, обслуговування; літальні апарати бойові, учбово-бойові, спеціальні, військові, транспортні, безпілотні, їх складові одиниці, пристрої та агрегати, обладнання для забезпечення зльоту, посадки, технічного обслуговування; кораблі, судна та катери бойові, спеціальні, апарати глибоководні; колісно-гусенична техніка бойова, військова, спеціальна; приладдя озброєння техніки; спеціальна техніка телефонного, телеграфного зв'язку та передачі даних, технічні засоби захисту апаратури, ліній і каналів зв'язку, апаратура шифрувальна, апаратура радіонавігаційних систем, для запису (відеозапису) та відтворення звуку (відеосигналів); обладнання радіолокаційне, гідролокаційне, техніка протидії радіоелектронним, інфрачервоним, оптичним, гідроакустичним засобам виявлення цілей, засобам зв'язку, радіорозвідки противника, технічного захисту та контролю, спеціальне обладнання для автоматизованого (автоматичного) оброблення даних військового призначення;
у рядку 3 - вартість вибухових речовин та порохів, вибухових компонентів та іншого приладдя для боєприпасів, продуктів хімії та хімікатів, сировини та матеріалів, що використовуються при створенні зброї та боєприпасів, а також у ядерній діяльності, військової піротехніки, пристроїв підривних, піропатронів та пристосувань приводних та їх складових одиниць, капсулів, підривників;
у рядку 4 - вартість послуг, виконаних для потреб оборони і безпеки по установці, ремонту та технічному обслуговуванню зброї, систем озброєння, військової та спеціальної техніки, модернізації, утилізації тощо;
у рядку 5 - вартість виробленого речового майна: обмундирування, головних уборів, текстильно-галантерейних виробів і взуття, спеціального військового спорядження;
2.3. Вироби з тривалим циклом виробництва (більше двох місяців) включаються до обсягу виробленої продукції (графа 1) за вартістю закінчених етапів, вузлів відповідно до порядку щодо приймання такої продукції, передбаченого угодою на її виготовлення (за вартістю виконаних робіт у звітному періоді).
3. Виробництво продукції (товарів, послуг) військового та спеціального призначення (розділі II)
3.1. У розділі II наводяться дані щодо виробництва зазначеної продукції згідно з Номенклатурою продукції промисловості (далі - НПП), що затверджена наказом Держкомстату від 30.08.2002 N 320 (з урахуванням усіх змін) та Державним класифікатором оборонної продукції (далі - ДКОП), який затверджений наказом Держстандарту України від 28.12.99 N 15т. Дані наводяться за кожний місяць року.
3.2. У графі А вказується назва продукції військового та спеціального призначення.
3.3. У графі Б проставляється одиниця виміру виробленої продукції. Обов'язковим є надання інформації в одиницях виміру, передбачених НПП.
3.4. У графах В та Г вказуються коди продукції відповідно до НПП та ДКОП.
3.5. У графі 1 проставляються дані про випуск готової продукції у звітному місяці.
3.6. У графі 2 наводиться вартість продукції, врахованої у графі А, а по рядку "Усього" - сума (контрольна) за усіма позиціями, наведеними у графі А. Оцінка продукції здійснюється за фактичними цінами виробників (без ПДВ, акцизу, інших непрямих податків). Дані наводяться у тисячах гривень з одним десятковим знаком.
3.7. У графі 3 надаються дані про виробництво продукції за попередній звітному місяць з урахуванням коригувань, якщо вони мали місце.
3.8. У графі 4 вказуються дані про залишки виробленої готової продукції на кінець звітного періоду. Дані подаються за всіма позиціями НПП та ДКОП, крім видів продукції, що обліковуються у вартісному виразі.
3.9. По виробах з тривалим циклом виробництва відображаються дані щодо кількості та вартості тільки повністю готових виробів, тому у графі 2 не відображається вартість виробів, виробництво яких ще не завершено.
4. Гриф таємності визначається підприємством і проставляється на бланку форми.
Заступник директора
департаменту статистики
виробництва - начальник
відділу зведених робіт
статистики промисловості




Л.М.Лісова