• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Інструкція щодо заповнення форми державного статистичного спостереження N 1-ПО (поставки) "Звіт про поставку продукції (товарів, послуг) військового та спеціального призначення"

Державний комітет статистики України  | Наказ, Інструкція від 23.06.2008 № 201 | Документ не діє
Реквізити
  • Видавник: Державний комітет статистики України
  • Тип: Наказ, Інструкція
  • Дата: 23.06.2008
  • Номер: 201
  • Статус: Документ не діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Державний комітет статистики України
  • Тип: Наказ, Інструкція
  • Дата: 23.06.2008
  • Номер: 201
  • Статус: Документ не діє
Документ підготовлено в системі iplex
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ
( Знято гриф обмеження доступу "Для службового користування" згідно з рішенням експертної комісії Держкомстату (акт від 22.06.2011 N 1, лист від 22.07.2011 N 17/1-19/87) )
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Держкомстату
23.06.2008 N 201
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
15 липня 2008 р.
за N 646/15337
( Інструкція втратила чинність на підставі Наказу Державної служби статистики N 409 від 28.12.2022 )
ІНСТРУКЦІЯ
щодо заповнення форми державного статистичного спостереження N 1-ПО (поставки) "Звіт про поставку продукції (товарів, послуг) військового та спеціального призначення"
1. У формі державного статистичного спостереження N 1-ПО (поставки) "Звіт про поставку продукції (товарів, послуг) військового та спеціального призначення" (розділі I) наводяться відомості про обсяги поставленої продукції (товарів, послуг) військового та спеціального призначення (далі - продукція), наростаючим підсумком за період з початку звітного року.
1.1. У рядку 1 вказується обсяг всієї продукції, поставленої за державним оборонним замовленням, за прямими договорами та за межі України за дозволами, наданими Державною службою експортного контролю України. А саме: озброєння стрілецького та артилерійського, систем (комплексів) ракетних і ракетно-космічних, керованих (некерованих) ракет та їх складових частин, комплексів для їх запуску та складових одиниць до них, засобів керування зброєю (вогнем), систем дистанційного керування ракетами, обладнання для транспортування і обслуговування ракет, апаратів торпедних та бомбометів для глибинних бомб; боєприпасів артилерійських та стрілецьких, бомб авіаційних та їх складових одиниць, гранат, боєголовок та вибухових компонентів керованих (некерованих) ракет та снарядів, мін наземних та фугасних, мін морських, торпед, бомб глибинних та їх компонентів, інструментів та обладнання спеціального для знешкодження наземних та підводних боєприпасів, спеціального обладнання для експлуатації та обслуговування боєприпасів; літальних апаратів повітряних та космічних та їх складових частин; бойових кораблів та катерів, кораблів спеціального призначення; машин військових гусеничних і спеціальних колісних та їх частин; спеціальної техніки зв'язку та передачі даних та їх складових частин; технічних засобів захисту апаратури, ліній і каналів зв'язку, апаратури шифрувальної, спеціальної техніки факсимільного зв'язку, техніки спеціального радіозв'язку, апаратури радіонавігаційних систем, спеціальної апаратури для запису (відеозапису) та відтворення звуку (відеосигналів) та їх складових частин і одиниць, обладнання радіолокаційного та гідролокаційного; засобів зв'язку, радіорозвідки противника, технічного захисту інформації та комплексного технічного контролю, спеціального обладнання для автоматизованої (автоматичної) обробки даних військового призначення; вибухових речовин та порохів, вибухових компонентів та іншого приладдя для боєприпасів, продуктів хімії та хімікатів, сировини та матеріалів, що використовуються при створенні зброї та боєприпасів, а також у ядерній діяльності, військової піротехніки, пристроїв підривних, піропатронів та пристосувань приводних та їх складових одиниць, капсулів, підривників; речового майна; робіт (послуг) з установки, ремонту і технічного обслуговування зброї, систем озброєння, військової та спеціальної техніки, модернізації, утилізації та інших робіт.
1.2. У рядку 2 вказується вартість продукції, експортованої за дозволами, наданими Державною службою експортного контролю України, як безпосередньо самими підприємствами, так і через уповноважені посередницькі фірми.
1.3. У рядку 3 проставляється вартість продукції, яка поставлена державним замовникам України за прямими договорами та за державним оборонним замовленням, затвердженим щорічною постановою Кабінету Міністрів України "Про основні показники державного оборонного замовлення".
1.4. Продукція, поставлена державним замовникам та її споживачам за межами України, розподіляється за угрупуваннями (на рівні чотирьох знаків) згідно з Державним класифікатором оборонної продукції, затвердженим наказом Держстандарту України від 28.12.99 N 15т.
2. Розділ II. "Поставка продукції замовникам України за державним оборонним замовленням"
2.1. У графі 1 проставляється кількість продукції, передбаченої державним оборонним замовленням, щорічно затвердженим постановою Кабінету Міністрів України.
2.2. У графах 2 і 3 вказуються обсяги укладених договорів на поставку продукції, у графах 4 і 5 - обсяги фактично поставленої (відвантаженої) продукції, незалежно від того сплачена вона чи ні, у графі 6 - надходження коштів від замовників, включаючи авансові платежі.
3. Вартісні показники наводяться у тисячах гривень з одним десятковим знаком наростаючим підсумком за період з початку звітного року.
4. Підприємства, які не виконують державне оборонне замовлення звітують лише за розділом I, виходячи з обсягів фактично поставленої (відвантаженої) продукції.
5. Гриф таємності визначається підприємством і проставляється на бланку форми.
Заступник директорадепартаменту статистикивиробництва - начальниквідділу зведених робітстатистики промисловості Л.М.Лісова