• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про бюджет міста Києва на 2005 рік

Київська міська рада | Рішення, Перелік від 28.12.2004 № 1050/2460
КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія IV скликання
Р І Ш Е Н Н Я
N 1050/2460 від 28.12.2004
Про бюджет міста Києва на 2005 рік
( Із змінами, внесеними згідно з Рішенням Київміськради N 115/2691 ( ra0115023-05 ) від 24.02.2005 )
Відповідно до статті 76, статті 77 Бюджетного кодексу України( 2542-14 ), пункту 23 частини 1 статті 26 Закону України "Промісцеве самоврядування в Україні" ( 280/97-ВР ), враховуючирозпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київськоїміської державної адміністрації) від 17.12.2004 N 2309( ra2309017-04 ) "Про схвалення проекту рішення Київської міськоїради "Про бюджет міста Києва на 2005 рік", Київська міська радаВ И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити:
1.1. Загальний обсяг надходжень міського бюджету міста Києвана 2005 рік у сумі 4423170,6 тис. грн., у тому числі субвенція зДержавного бюджету України ( 2285-15 ) 290952,7 тис. грн. на:
1.1.1. Виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченимсім'ям, інвалідам з дитинства і дитинства.
( Підпункт 1.1.1 пункту1 в редакції Рішення Київміськради N 115/2691 ( ra0115023-05 ) від24.02.2005 )
1.1.2. Надання пільг ветеранам війни і праці, ветеранамвійськової служби, ветеранам органів внутрішніх справ, ветеранамдержавної пожежної охорони, вдовам ветеранів військової служби,ветеранів органів внутрішніх справ та державної пожежної охорони,а також звільненим із служби за віком, хворобою або вислугою роківвійськовослужбовцям Служби безпеки, працівникам міліції, особамначальницького складу податкової міліції, рядового іначальницького складу кримінально-виконавчої системи, державноїпожежної охорони, дітям (до досягнення повноліття) працівниківміліції, осіб начальницького складу податкової міліції, рядового іначальницького складу кримінально-виконавчої системи, державноїпожежної охорони, загиблих або померлих у зв'язку з виконаннямслужбових обов'язків, непрацездатним членам сімей, які перебувалина їх утриманні, звільненим з військової служби особам, які сталиінвалідами під час проходження військової служби, батькам тачленам сімей військовослужбовців, які загинули, померли або сталиінвалідами при проходженні військової служби, реабілітованимгромадянам, які стали інвалідами внаслідок репресій абопенсіонерам, громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильськоїкатастрофи, пільг, передбачених пунктом "і" частини першої статті77 Основ законодавства України про охорону здоров'я ( 2801-12 ),частини другої статті 29 Основ законодавства України про культуру( 2117-12 ), абзацом першим частини четвертої статті 57 ЗаконуУкраїни "Про освіту" ( 1060-12 ) та житлових субсидій населенню наоплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-,водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезенняпобутового сміття та рідких нечистот.
( Підпункт 1.1.2 пункту 1 вредакції Рішення Київміськради N 115/2691 ( ra0115023-05 ) від24.02.2005 )
1.1.3. Надання пільг ветеранам війни і праці, ветеранамвійськової служби, ветеранам органів внутрішніх справ, ветеранамдержавної пожежної охорони, вдовам ветеранів військової служби,ветеранів органів внутрішніх справ та державної пожежної охорони,а також звільненим із служби за віком, хворобою або вислугою роківвійськовослужбовцям Служби безпеки, працівникам міліції, особамначальницького складу податкової міліції, рядового іначальницького складу кримінально-виконавчої системи, державноїпожежної охорони, дітям (до досягнення повноліття) працівниківміліції, осіб начальницького складу податкової міліції, рядового іначальницького складу кримінально-виконавчої системи, державноїпожежної охорони, загиблих або померлих у зв'язку з виконаннямслужбових обов'язків, непрацездатним членам сімей, які перебувалина їх утриманні, звільненим з військової служби особам, які сталиінвалідами під час проходження військової служби, батькам тачленам сімей військовослужбовців, які загинули, померли або сталиінвалідами при проходженні військової служби, реабілітованимгромадянам, які стали інвалідами внаслідок репресій абопенсіонерам, громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильськоїкатастрофи, пільг, передбачених пунктом "і" частини першої статті77 Основ законодавства України про охорону здоров'я ( 2801-12 ),частини другої статті 29 Основ законодавства України про культуру( 2117-12 ), абзацом першим частини четвертої статті 57 ЗаконуУкраїни "Про освіту" ( 1060-12 ) та житлових субсидій населенню напридбання твердого та рідкого пічного побутового палива іскрапленого газу.
( Підпункт 1.1.3 пункту 1 в редакції РішенняКиївміськради N 115/2691 ( ra0115023-05 ) від 24.02.2005 )
1.1.4. Надання пільг ветеранам війни і праці, ветеранамвійськової служби, ветеранам органів внутрішніх справ, ветеранамдержавної пожежної охорони, реабілітованим громадянам, які сталиінвалідами внаслідок репресій або пенсіонерам та громадянам, якіпостраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи з послуг зв'язкута інших передбачених законодавством пільг (крім пільг наодержання ліків, зубопротезування, оплату електроенергії,природного і скрапленого газу, твердого та рідкого пічногопобутового палива, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення,квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот)та компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян.
( Підпункт 1.1.4 пункту 1 в редакції Рішення КиївміськрадиN 115/2691 ( ra0115023-05 ) від 24.02.2005 )
1.1.5. Будівництво і придбання житла військовослужбовцям таособам рядового і начальницького складу, в тому числі звільненим узапас або у відставку за станом здоров'я, віком, вислугою років тау зв'язку із скороченням штатів, які перебувають на квартирномуобліку за місцем проживання, членам сімей з числа цих осіб, якізагинули під час виконання ними службових обов'язків, а такожучасникам бойових дій в Афганістані та воєнних конфліктів -15975,3 тис. грн.
1.2. Обсяг доходів загального фонду міського бюджету містаКиєва у сумі 2517053,1 тис. грн. та обсяг надходжень спеціальногофонду міського бюджету міста Києва - 1906117,5 тис. грн., у томучислі бюджету розвитку - 13455514 тис. грн. (додаток N 1).
2. Державній податковій адміністрації у м. Києві довестиконтингенти надходжень податків і зборів, врахованих у бюджетіміста Києва, до районних у м. Києві державних податкових інспекційта спеціалізованої Державної податкової інспекції по роботі звеликими платниками податків у м. Києві, забезпечити мобілізаціюдоходів до бюджетів міста Києва, в т.ч. до міського бюджету, всумі 3555789,1 тис. грн.
3. Затвердити загальний обсяг витрат міського бюджету містаКиєва на 2005 рік у сумі 4391370,6 тис. грн., з урахуваннямсубвенцій із Державного бюджету України ( 2285-15 ), в тому числівидатки загального фонду бюджету у сумі 2505253,1 тис. грн., з нихобсяг коштів, що передається до Державного бюджету України -301040,4 тис. грн., резервний фонд - 1998,6 тис. грн., кошти, щопередаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку(спеціального фонду) - 15975,3 тис. грн. та витрати спеціальногофонду бюджету - 1886117,5 тис. грн. за функціональноюкласифікацією (додаток N 2) та бюджетні призначення головнимрозпорядникам коштів міського бюджету (додаток N 3).
4. Затвердити на 2005 рік обсяги повернення кредитів доспеціального фонду міського бюджету м. Києва в сумі1600,0 тис. грн. та обсяги надання довгострокових кредитів зспеціального фонду міського бюджету м. Києва у сумі21600,0 тис. грн. (додаток N 4).
5. Затвердити профіцит загального фонду міського бюджетуміста Києва на 2005 рік у сумі 11800,0 тис. грн. (додаток N 5),пов'язаний з поверненням коштів Світовому банку.
6. Якщо після прийняття рішення про бюджет м. Києвавідповідальність за виконання функцій або надання послуг, на якізатверджене бюджетне призначення, передається від одного головногорозпорядника коштів міського бюджету іншому головному розпорядникубюджетних коштів, то відповідно до пункту 6 статті 23 Бюджетногокодексу України ( 2542-14 ) дія бюджетного призначення неприпиняється і застосовується в порядку, встановленому цимрішенням.
7. Установити, що фінансування загальноміських видатківздійснюється через головних розпорядників бюджетних коштівміського бюджету міста Києва шляхом передачі їм відповіднихбюджетних призначень.
8. Затвердити основні напрямки фінансування видатків програмиздійснення м. Києвом столичних функцій згідно із Законом України"Про столицю України - місто-герой Київ" ( 401-14 ) (додаток N 6).
9. Установити, що фінансування головних розпорядниківбюджетних коштів проводиться відповідно до затверджених увстановленому порядку помісячних розписів доходів і видатків лишепо бюджетних зобов'язаннях, зареєстрованих в органах державногоказначейства, за умови виконання показників по мережі, штатах іконтингентах, дотримання термінів виплати заробітної плати тавиконання обсягів робіт, надання послуг та придбання товарів тощо.
10. Установити розмір оборотної касової готівки міськогобюджету міста Києва на 1 січня 2005 року у сумі 50100,0 тис. грн.
( Пункт 10 із змінами, внесеними згідно з Рішенням КиївміськрадиN 115/2691 ( ra0115023-05 ) від 24.02.2005 )
11. Встановити на 31 грудня 2005 року граничний обсягвнутрішнього боргу міста Києва в сумі 197120,0 тис. грн. тазовнішнього боргу в сумі 600000 тис. доларів США та9655,2 тис. євро.
12. Затвердити на 2005 рік нормативи відрахувань відзагальнодержавних податків до бюджетів районів міста:
у відсотках
------------------------------------------------------------------
| Назва районів | Податок з доходів | Плата за землю |
| | фізичних осіб | |
|------------------------+-------------------+-------------------|
| 1 | 2 | 3 |
|------------------------+-------------------+-------------------|
|Голосіївський | 13,6 | 50,0 |
|------------------------+-------------------+-------------------|
|Дарницький | 97,8 | 90,0 |
|------------------------+-------------------+-------------------|
|Деснянський | 100,0 | 100,0 |
|------------------------+-------------------+-------------------|
|Дніпровський | 70,5 | 50,0 |
|------------------------+-------------------+-------------------|
|Оболонський | 51,3 | 50,0 |
|------------------------+-------------------+-------------------|
|Печерський | 0,4 | 1,0 |
|------------------------+-------------------+-------------------|
|Подільський | 36,0 | 50,0 |
|------------------------+-------------------+-------------------|
|Святошинський | 59,4 | 50,0 |
|------------------------+-------------------+-------------------|
|Солом'янський | 24,2 | 50,0 |
|------------------------+-------------------+-------------------|
|Шевченківський | 3,0 | 50,0 |
|------------------------+-------------------+-------------------|
|Разом по бюджетах | 24,7 | 48,7 |
|районів | | |
|------------------------+-------------------+-------------------|
|Міський бюджет | 75,3 | 51,3 |
|------------------------+-------------------+-------------------|
|Всього по бюджету міста | 100,0 | 100,0 |
|Києва | | |
------------------------------------------------------------------
13. Затвердити на 2005 рік розрахунковий обсяг доходіврайонних бюджетів на 2005 рік, що враховуються при визначенніміжбюджетних трансфертів, та обсяг міжбюджетних трансфертів згідно(додаткок N 7):
13.1. Розрахунковий обсяг доходів, що враховується привизначенні міжбюджетних трансфертів, - в сумі 1098100,9 тис. грн.
13.2. Кошти, що передаються до Державного бюджету України( 2285-15 ), - в сумі 301040,4 тис. гривень.
13.3. Дотацію вирівнювання на ліквідацію (зменшення)фінансових дисбалансів бюджетів районів, - в сумі100054,7 тис. грн.
13.4. Інші субвенції:
13.4.1. На розвиток міжрегіональних зв'язків - у сумі 2000,0тис.грн.
13.4.2. До Державного бюджету України на проведеннясоціальної реклами Державною податковою адміністрацією у м. Києві- у сумі 3000,0 тис.грн.
13.4.3. До Державного бюджету України на виконання програмиприватизації у м. Києві - у сумі 666 тис.грн.
13.4.4. До Державного бюджету України на виконання програмизміцнення законності, посилення боротьби зі злочинністю у м. Києвіна 2002-2006 роки ( ra0156023-02 ), міської програми забезпеченняпожежної безпеки у м. Києві ( ra_140023-02 ) та міської програмисприяння законності діяльності судів загальної юрисдикції та іншихсудових органіи у м. Києві на 2003-2005 роки ( ra0368023-03 ) - усумі 14600,0 тис.грн.
13.4.5. До районних бюджетів на виконання робіт з розробкипроектно-кошторисної документації з відновлення припливноївентиляції в загальноосвітніх закладах м. Києва - у сумі 122,6тис.грн.
( Підпункт 13.4 пункту 13 в редакції Рішення КиївміськрадиN 115/2691 ( ra0115023-05 ) від 24.02.2005 )
13.5. Дотацію бюджету Деснянського району - в сумі17963,8 тис. грн.
14. Закріпити за бюджетами районів міста у 2005 році такіджерела доходів:
14.1. Загальний фонд бюджету.
14.1.1. Частину податку з доходів фізичних осіб та плати заземлю, визначену відповідно до п. 12 цього рішення.
14.1.2. Плату за ліцензії та сертифікати, які виданімісцевими органами виконавчої влади, в тому числі плату заліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями татютюновими виробами.
14.1.3. Плату за державну реєстрацію суб'єктівпідприємницької діяльності.
14.1.4. Плату за оренду цілісних майнових комплексівкомунальної власності територіальних громад районів та плати заоренду іншого майна, що є у комунальній власності територіальнихгромад районів, яка залишилася після сплати обов'язкових платежівдо бюджету та експлуатаційних витрат.
14.1.5. Місцеві податки і збори, крім комунального податку таринкового збору, які сплачують підприємства, що належать докомунальної власності територіальної громади міста Києва.
14.1.6. Плату за спеціальне використання природних ресурсів. 14.1.7. Податок на промисел.
14.1.8. Державне мито в частині, що належить місцевимбюджетам.
14.1.9. Плату за торговий патент на деякі видипідприємницької діяльності.
14.1.10. Надходження адміністративних штрафів, щонакладаються виконавчими органами районних рад або утвореними нимив установленому порядку адміністративними комісіями.
14.1.11. Податок на прибуток підприємств, які належать докомунальної власності територіальних громад районів міста Києва.
14.1.12. Єдиний податок на підприємницьку діяльність.
14.1.13. Частку прибутку підприємств районної комунальноївласності, що вилучається до бюджету.
14.1.14. Фіксований сільськогосподарський податок.
14.2. Спеціальний фонд
14.2.1. Власні надходження бюджетних установ та організацій,що фінансуються з бюджетів районів.
14.2.2. Надходження до цільових фондів, створених районнимирадами.
14.2.3. Надходження коштів від приватизації майна комунальноївласності територіальних громад районів.
14.3. Взяти до відома, що фіксований податок на доходи відпідприємницької діяльності зараховується до відповідних районних ум. Києві бюджетів у порядку, визначеному пунктом 12 цього рішення,для податку з доходів фізичних осіб.
До набрання чинності Закону про спрощену системуоподаткування, обліку та звітності платники єдиного податкусплачують страхові внески на загальнообов'язкове державнесоціальне та пенсійне страхування у порядку та на умовах,визначених спеціальним законодавством з питань спрямування такихвнесків, зі сплатою юридичними особами єдиного податку у розмірі50 відсотків діючих ставок.
15. З метою ліквідації (зменшення) фінансових дисбалансівбюджетів районів по доходах, які враховуються в розрахункахміжбюджетних трансфертів, акумулювати у складі загального фондуміського бюджету міста Києва кошти для вирівнювання шляхомзменшення відрахувань від контингенту надходжень податку з доходівфізичних осіб до бюджетів районів та відповідно збільшеннявідрахувань до загального фонду міського бюджету.
16. Доручити Головному фінансовому управлінню виконавчогооргану Київської міської ради (Київської міської державноїадміністрації) розробити та подати на затвердження виконавчомуоргану Київської міської ради (Київській міській державнійадміністрації) за погодженням з постійною комісією Київськоїміської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвиткупорядок утворення та використання фонду фінансового вирівнювання ум. Києві в 2005 році.
17. Управлінню Державного казначейства України у м. Києвіздійснювати казначейське обслуговування бюджету міста Києва задоходами, зараховувати доходи по податках і зборах до районнихбюджетів згідно з пп. 12-14 цього рішення та до міського бюджетувідповідно до п. 1, п. 12 цього рішення та видатками з урахуваннямположень цього рішення.
18. Взяти до відома, що у 2005 році надходження доходівзагального фонду Державного бюджету України ( 2285-15 ) у грошовійформі на відповідні аналітичні рахунки, відкриті на ім'я управліньДержавного казначейства України у м. Києві, понад річні обсяги,визначені у додатку N 7 до Закону України "Про Державний бюджетУкраїни на 2005 рік" ( 2285-15 ), розподіляються між Державнимбюджетом України та бюджетом міста Києва у таких пропорціях:
- до Державного бюджету України - 40,0%
- до бюджету міста Києва - 40%
- 20% акумулюється на рахунку Державного казначейства Українита розподіляється між зведеними бюджетами Автономної РеспублікиКрим, областей, бюджетами міст Києва та Севастополя, виходячи іззатверджених критеріїв з урахуванням фактичного приросту вказанихдоходів загального фонду у поточному році до минулого бюджетногоперіоду.
Зазначені надходження до відповідних бюджетів відображаютьсяу звітності як додаткова дотація, отримана з Державного бюджетуУкраїни ( 2285-15 ).
Установити, що надходження доходів загального фондуДержавного бюджету ( 2285-15 ) понад річні розрахункові обсяги вчастині додаткової дотації бюджету міста Києва розподіляються утаких пропорціях:
- до міського бюджету міста Києва - 50%
- до районних у м. Києві бюджетів - 50%.
19. Встановити, що підприємства комунальної власностітериторіальної громади міста Києва сплачують у першому кварталі2005 року частку прибутку до бюджету міста Києва в розмірі15 відсотків від обсягу прибутку по податковому обліку післясплати податку на прибуток, крім Комунального комерційногоунітарного підприємства "Фінансова компанія "Житло-інвест",Генеральної дирекції Київської міської ради з обслуговуванняіноземних представництв.
Постійній комісії Київської міської ради з питань власностіразом з Головним управлінням комунальної власності виконавчогооргану Київської міської ради (Київської міської державноїадміністрації) підготувати пропозиції щодо встановленнядиференційованих нормативів відрахувань частки прибуткупідприємств комунальної власності, але не менше 15 відсотків відобсягу прибутку по податковому обліку після сплати податку наприбуток та подати їх до 01.03.2005 Київській міській раді нарозгляд та затвердження.
Після затвердження Київською міською радою диференційованихнормативів відрахувань частки прибутку підприємства комунальноївласності територіальної громади міста Києва, крім Комунальногокомерційного унітарного підприємства "Фінансова компанія"Житло-інвест", Генеральної дирекції Київської міської ради зобслуговування іноземних представництв, сплачують відрахуваннячастки прибутку від обсягу прибутку по податковому обліку післясплати податку на прибуток відповідно до затвердженихдиференційованих нормативів від обсягу прибутку по податковомуобліку після сплати податку на прибуток.
20. Установити, що контроль за справлянням (стягненням)платежів до бюджету здійснюється органами, які повиннізабезпечувати їх надходження (додаток N 8).
21. Кошти, отримані від продажу основних засобіворганізаціями і установами, що фінансуються з бюджету міста Києваабо належать до комунальної власності міста, зараховувати добюджету розвитку міського бюджету і спрямовувати на фінансуваннязаходів, передбачених бюджетом розвитку.
22. Затвердити перелік видатків бюджетів районів у м. Києві,які враховані в бюджеті міста Києва, при закріпленні за бюджетамирайонів джерел надходжень та встановленні нормативів відрахуваньзагальнодержавних податків до бюджетів районів (додаток N 9).
23. Визначити перелік захищених статей видатків загальногофонду бюджету міста Києва на 2005 рік за економічною структуроювидатків:
- оплата праці працівників бюджетних установ (код 1110);
- нарахування на заробітну плату (код 1120);
- придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів(код 1132);
- забезпечення продуктами харчування (код 1133);
- виплата процентів за боргом (код 1200);
- трансферти населенню (код 1340);
- трансферти місцевим бюджетам (код 1320).
24. Створити в складі спеціального фонду бюджету цільовийфонд. Установити, що формування та використання цільового фондуспеціального фонду міського бюджету у 2005 році проводиться такимчином:
24.1. Джерелами надходжень коштів до цільового фондуспеціального фонду міського бюджету є:
24.1.1. Пайові кошти інвесторів (забудовників) на розвитокінженерно-транспортної та соціальної інфраструктури, кошти, щосплачуються в порядку компенсації за інженерну підготовкутериторії та кошти інвесторів, залучених до реконструкції будинківу центральній частині міста.
24.1.2. Кошти від плати за право тимчасового використаннямісць для розташування об'єктів зовнішньої реклами, якіперебувають у комунальній власності міста.
24.1.3. Кошти від права на оренду нежитлових приміщень.
24.1.4. Кошти з інвестиційних угод.
24.1.5. Надходження від проведення відкритих торгів ізпродажу права оренди земельних ділянок.
24.1.6. Кошти, отримані на розвиток житлового будівництвавнаслідок реалізації пп. 25-28 цього рішення.
24.1.7. Надходження, отримані від операцій із борговимизобов'язаннями міста Києва, в тому числі надходження, отримані відрозміщення облігацій місцевої позики та інших цінних паперів містаКиєва в сумі, що перевищує номінальну вартість; надходження,отримані у разі дострокового погашення боргових зобов'язань містаКиєва, в тому числі викупу облігацій місцевої позики та іншихцінних паперів міста Києва за ціною нижче номінальної; іншінадходження від операцій з боргом міста Києва.
24.2. Кошти цільового фонду спеціального фонду міськогобюджету спрямовуються на капітальні вкладення та погашенняосновної суми боргу.
24.3. Головними розпорядниками коштів цільового фондуспеціального фонду міського бюджету є:
24.3.1. Головне управління житлового забезпечення виконавчогооргану Київської міської ради (Київської міської державноїадміністрації) - за коштами, визначеними пунктом 24.1.6, зподальшим спрямуванням цих коштів на будівництво житла дляпоточного розподілу, службового житла, житла за змішаними схемамифінансування відповідно до пункту 62 цього рішення.
24.3.2. Головне фінансове управління виконавчого органуКиївської міської ради (Київської міської державноїадміністрації) - за коштами, визначеними пунктом 24.1.7 цьогорішення.
24.3.3. Головне управління економіки та інвестиційвиконавчого органу Київської міської ради (Київської міськоїдержавної адміністрації) - за всіма іншими коштами цільовихфондів.
25. Установити, що при передачі в оренду або постійнекористування земельних ділянок за рішеннями Київської міської радипід будівництво (реконструкцію) житлових будинків (кріміндивідуального житлового будівництва) обов'язковою умовоюдоговорів оренди (рішення про передачу в постійне користування)таких ділянок повинно бути зобов'язання орендаря(землекористувача) сплатити до цільового фонду спеціального фондуміського бюджету міста Києва у термін не пізніше одного місяця змоменту здачі в експлуатацію збудованої житлової площі кошти врозмірі 5% витрат з будівництва загальної площі цих житловихбудинків, виходячи з опосередкованої вартості спорудження житла,установленої Державним комітетом України з будівництва таархітектури для міста Києва станом на 1 січня 2005 року.
26. Доручити Головному управлінню житлового забезпеченнявиконавчого органу Київської міської ради (Київської міськоїдержавної адміністрації) укласти договори з усіма забудовникамиміста Києва, незалежно від форм власності (крім індивідуальногожитлового будівництва), які здають житлові будинки в експлуатаціюу 2005 році, на перерахування до цільового фонду спеціальногофонду міського бюджету 5% витрат з будівництва загальної площі цихжитлових будинків, виходячи з опосередкованої вартості спорудженняжитла, установленої Державним комітетом України з будівництва таархітектури для міста Києва станом на 1 січня 2005 року.
27. Установити такі завдання комунальним підприємствам щодоперерахування коштів до цільових фондів на розвиток житловогобудівництва:
- Комунальне комерційне унітарне підприємство "Фінансовакомпанія "Житло-інвест" - 35,0 млн. грн.;
- Генеральна дирекція Київської міської ради з обслуговуванняіноземних представництв - 10,0 млн. грн.
Головному управлінню житлового забезпечення виконавчогооргану Київської міської ради (Київської міської державноїадміністрації) забезпечити надходження зазначених коштів доцільового фонду спеціального фонду міського бюджету.
28. Враховуючи те, що акціонерному товариству холдинговійкомпанії "Київміськбуд" за рішеннями Київської міської ради булинадані земельні ділянки під будівництво житлових будинків длякомерційної реалізації та те, що в статутному фонді товариства 80%акцій належать територіальній громаді міста Києва, доручитивиконавчому органу Київської міської ради (Київській міськійдержавній адміністрації) внести на загальних зборах АТ ХК"Київміськбуд" пропозицію щодо спрямування не менше 10% одержаногоним чистого прибутку (але не менше 18,0 млн. грн.) до спеціальногофонду міського бюджету міста Києва на розвиток житловогобудівництва в місті Києві.
29. Доручити районним у місті Києві державним адміністраціямпередати Головному управлінню житлового забезпечення виконавчогооргану Київської міської ради (Київської міської державноїадміністрації) функції замовника по будівництву житлових будинківдля черговиків квартирного обліку, по яких у 2004 році буливиділені кошти з міського бюджету на розробку проектно-кошторисноїдокументації, в разі, якщо введення цих житлових будинків вексплуатацію в 2005 році є неможливим.
30. Встановити, що сума нарахованої орендної плати закористування майном територіальної громади міста Києва, яканадходить на рахунок КП "Київжитлоспецексплуатація" та залишаєтьсяпісля проведення розрахунків з бюджетом та покриття витрат повиконанню функцій з утримання житлового та нежитлового фонду міста(експлуатаційні витрати), залишається в розпорядженні КП"Київжитлоспецексплуатація" для формування цільового фонду,напрямки використання якого погоджуються з постійною комісієюКиївської міської ради з питань бюджету та соціально-економічногорозвитку міста.
31. Заборонити керівникам головних управлінь, управлінь,відділів та інших структурних підрозділів виконавчого органуКиївської міської ради (Київської міської державної адміністрації)збільшувати в 2005 році планову штатну чисельність працівниківбюджетних установ соціально-культурної сфери, затверджену в їхштатних розписах на 2004 рік.
Рекомендувати районним у місті Києві радам не збільшувати в2005 році чисельність працівників бюджетних установ протичисельності, затвердженої у 2004 році.
32. Установити, що керівники бюджетних установ утримуютьчисельність працівників та здійснюють фактичні видатки назаробітну плату, включаючи видатки на премії та інші видизаохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фондузаробітної плати, затвердженого для бюджетних установ укошторисах.
33. Головному управлінню охорони здоров'я та медичногозабезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київськоїміської державної адміністрації) передбачити в межах загальнихобсягів бюджету по галузі "Охорона здоров'я" на 2005 рік видаткина:
33.1. Покриття збитків КП "Молочна фабрика-кухня", якатимчасово зупинена на технічне переоснащення, - 1100,0 тис. грн.
33.2. Забезпечення цілодобової невідкладної стоматологічноїдопомоги мешканцям міста через КП "Київська міська стоматологічнаполіклініка" - 500,0 тис. грн.
34. Встановити, що по господарських товариствах, більше 50%акцій яких належать територіальній громаді міста Києва, зменшеннячастки власності територіальної громади міста Києва можездійснюватись виключно за рішенням Київської міської ради.
35. Районним у м. Києві державним адміністраціям, головнимрозпорядникам бюджетних коштів міського бюджету погодити зГоловним управлінням палива, енергетики та енергозбереженнявиконавчого органу Київської міської ради (Київської міськоїдержавної адміністрації) та затвердити ліміти споживанняенергоносіїв у фізичних обсягах по кожній бюджетній установі ізабезпечити їх в повному обсязі асигнуваннями на 2005 рік.
36. Головному управлінню освіти і науки виконавчого органуКиївської міської ради (Київської міської державної адміністрації)та районним у місті Києві державним адміністраціям забезпечити:
36.1. Організацію безкоштовних гарячих обідів для учнів1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста відповіднодо статті 5 Закону України "Про охорону дитинства" ( 2402-14 ),дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітейіз малозабезпечених сімей відповідно до постанови КабінетуМіністрів України від 19 червня 2002 року N 856 ( 856-2002-п )"Про організацію харчування окремих категорій учнів узагальноосвітніх навчальних закладах" зі змінами.
36.2. Надання одноразової допомоги дітям-сиротам та дітям,позбавленим батьківського піклування, яким у 2005 році виповниться18 років, виходячи з кількості таких дітей та видатків на однудитину в розмірі 795 гривень.
36.3. Оздоровлення учнів загальноосвітніх шкіл та вихованцівшкіл-інтернатів за рахунок районних бюджетів на рівні, не нижчомурівня 2004 року. Видатки на оздоровлення дітей-сиріт, вихованцівшкіл-інтернатів, учнів загальноосвітніх шкіл в міських таборах іза межами міста, які раніше проводилися в межах видатків по галузі"Освіта", в 2005 році передбачати по коду 091108 "Заходи пореалізації регіональних програм відпочинку та оздоровлення дітей".
37. Головним розпорядникам коштів бюджету міста Києва:
37.1. Забезпечити в повному обсязі фондом заробітної платипрацівників бюджетної сфери з врахуванням підвищення розмірумінімальної заробітної плати з 1 січня 2005 року до 262 грн., а з1 грудня - до 282 грн. із збереженням міжпосадових(міжкваліфікаційних) співвідношень в оплаті праці, виходячи знових розмірів мінімальної заробітної плати, а також введенням вдію окремих положень законодавчих актів, які були зупинені упопередніх роках.
37.2. Передбачити у кошторисах доходів і видатків бюджетнихустанов у повному обсязі асигнування на:
- заробітну плату працівників бюджетних установ, виходячи зумов оплати праці, визначених законодавством;
- нарахування на заробітну плату;
- проведення розрахунків за електричну і теплову енергію,водопостачання і водовідведення та природний газ, які споживаютьсябюджетними установами.
38. Доручити Головному управлінню освіти і науки виконавчогооргану Київської міської ради (Київської міської державноїадміністрації) та Головному управлінню охорони здоров'я тамедичного забезпечення виконавчого органу Київської міської ради(Київської міської державної адміністрації) опрацювати звідповідними міністерствами питання щодо повного та своєчасногозабезпечення передачі навчальних засобів, високовартісногомедичного обладнання та медикаментів, видатки на придбання якихдля міста Києва передбачені у Державному бюджеті України на2005 рік ( 2285-15 ) за визначеними напрямами.
39. Доручити Головному фінансовому управлінню виконавчогооргану Київської міської ради (Київської міської державноїадміністрації):
39.1. Отримувати та спрямовувати в разі необхідності добюджетів районів в м. Києві середньострокові безвідсотковіпозички, на умовах повернення за рахунок коштів єдиногоказначейського рахунку, на невиконання розрахунково визначенихМіністерством фінансів України прогнозних надходжень доходівміського бюджету м. Києва на 2005 рік, що враховуються привизначенні обсягів міжбюджетних трансфертів, брати зобов'язання наотримання короткотермінових позичок на момент виникнення касовогорозриву, що виникає під час виконання загального фонду міськогобюджету м. Києва, на його покриття в органах Державногоказначейства та фінансово-кредитних установах в межах сумиполовини граничного розміру боргу.
39.2. Проводити витрати по розрахунках з нерезидентами віноземній валюті з валютних рахунків, відкритих на ім'я Головногофінансового управління виконавчого органу Київської міської ради(Київської міської державної адміністрації) у відкритомуакціонерному товаристві комерційному банку "Хрещатик".
39.3. Проводити організаційно-правові дії щодо здійсненнязапозичень, управління боргом міста Києва (здійснювати операції зборгом міста Києва з метою економії бюджетних коштів тареструктуризовувати заборгованість за кредитами, залученими містомКиєвом, або під його гарантії шляхом укладання з юридичнимиособами - позичальниками та/або юридичними особами - кредиторамивідповідних угод тощо).
39.4. Розміщувати тимчасово вільні залишки бюджетних коштів,в тому числі валютних, в банках та інших фінансово-кредитнихустановах на умовах платності, терміновості та повернення.
39.5. У процесі виконання міського бюджету за обґрунтованимподанням головних розпорядників коштів міського бюджетуздійснювати перерозподіл видатків, в тому числі тих, щоздійснюються за рахунок субвенції з Державного бюджету України( 2285-15 ), за підфункціями та кодами економічної класифікаціївидатків в межах загального обсягу його бюджетних призначень.
40. Уповноважити заступника голови Київської міськоїдержавної адміністрації - начальника Головного фінансовогоуправління виконавчого органу Київської міської ради (Київськоїміської державної адміністрації) здійснювати організаційно-правовідії щодо здійснення запозичень та залучати короткотерміновіпозички в органах Державного казначейства та фінансово-кредитнихустановах, отримувати та спрямовувати в разі необхідності добюджетів районів в м. Києві середньострокові безвідсотковіпозички, що надаються Міністерством фінансів України, здійснюватиінші правові та організаційні дії щодо отримання, обслуговуваннята повернення залучених коштів, з урахуванням в бюджеті міста навідповідний рік видатків на їх обслуговування та поверненнязапозичень.
41. З метою оздоровлення фінансового стану комунальнихпідприємств та підприємств, які виконують роботи ізжиттєзабезпечення міста Києва, надати пільги по сплаті земельногоподатку в 2005 році, за винятком площ будівель та споруд, щоздаються в оренду іншим організаціям (додаток N 10).
42. Звільнити від сплати комунального податку комунальніпідприємства "Київпастранс" та "Київський метрополітен".
43. Державній податковій адміністрації у м. Києві провестиперевірки правильності надання пільг по платі за землю,нарахуванню та сплаті земельного податку.
У разі несвоєчасної сплати земельного податку підприємствамита установами матеріали перевірок направити Головному управліннюземельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради(Київської міської державної адміністрації) для підготовкипропозицій Київській міській раді щодо вилучення таких земельнихділянок для використання їх згідно з законодавством.
Контроль за правильністю обчислення і справляння орендноїплати, нарахування пені за несвоєчасну сплату орендної плати та їїстягнення здійснюють органи державної податкової служби за місцемрозташування земельної ділянки.
44. Доручити виконавчому органу Київської міської ради(Київській міській державній адміністрації) вносити на загальнихзборах господарських товариств, крім акціонерного товариствахолдингової компанії "Київміськбуд", акції (частки, паї) якихналежать територіальній громаді міста Києва, пропозиції щодоспрямування не менше 30% одержаного ними чистого прибутку навиплату дивідендів.
45. Покласти персональну відповідальність на голову Державноїподаткової адміністрації у м. Києві та голів районних у м. Києвіподаткових інспекцій за забезпечення нарахування і сплату податківсуб'єктами підприємницької діяльності до бюджетів тих районів, девони були зареєстровані станом на 01.01.2005, без зміни порядкусплати за рахунок консолідації та децентралізації.
46. Виконавчому органу Київської міської ради (Київськійміській державній адміністрації) у І кварталі 2005 року вжитизаходів щодо встановлення тарифів на перевезення пасажирів міськимелектро- та автотранспортом на рівні стовідсоткового покриттяекономічно обґрунтованих витрат на перевезення пасажирів.
47. Установити, що підприємства, які здійснюють заходи зексплуатації та розвитку майна територіальної громади міста Києва,благоустрою міста та інші заходи, спрямовані на економічний тасоціальний розвиток міста за рахунок коштів бюджету, що надаютьсяїм як одержувачам через розпорядників бюджетних коштів, приформуванні власних фінансових результатів застосовують рівеньрентабельності не вище 12%.
48. Продовжити до 01.01.2006 дію рішення Київської міськоїради від 11.07.02 N 142/142 ( ra0142023-02 ) "Про заходи щодовизначення справедливої вартості основних засобів комунальноївласності територіальної громади міста Києва" із змінами,внесеними рішеннями Київської міської ради від 27 лютого 2003 рокуN 311/471 ( ra0311023-03 ), від 10 липня 2003 року N 597/757( ra0597023-03 ), від 15 квітня 2004 року N 172/1382( ra0172023-04 ).
Встановити, що джерелом фінансування заходів щодо визначеннясправедливої вартості основних засобів, що проводятьсяпідприємствами, госпрозрахунковими організаціями та установами,бюджетними організаціями та установами, є кошти від надходжень заоренду майна, яке належить до комунальної власності територіальноїгромади міста Києва, що залишаються в їх розпорядженні.
49. Взяти до відома, що в разі перевиконання обсягів власнихнадходжень бюджетних установ розміру відповідних витрат,встановлених додатком 3 до цього рішення, розпорядник бюджетнихкоштів передбачає спрямування таких сум, насамперед, на погашеннязаборгованості з оплати праці, нарахувань на заробітну плату,комунальних послуг та енергоносіїв.
У разі відсутності такої заборгованості розпорядник бюджетнихкоштів спрямовує:
- 50 відсотків коштів - на заходи, які здійснюються зарахунок відповідних надходжень;
- 50 відсотків коштів - на заходи, необхідні для виконанняосновних функцій, але не забезпечені коштами загального фондубюджету за відповідною бюджетною функцією.
Рішення Київської міської ради від 15.07.2004 N 467/1877( ra0467023-04 ) "Про відрахування закладами охорони здоров'я,освіти та культури 50 відсотків надходжень за оренду майна у2005 році" вважати таким, що втратило чинність.
50. Головному фінансовому управлінню виконавчого органуКиївської міської ради (Київської міської державної адміністрації)проводити розрахунки по всіх видах видатків, які здійснюються зарахунок субвенцій з Державного бюджету України ( 2285-15 ),передбачених у п. 1 цього рішення, через міський бюджет безрозподілу їх між бюджетами районів міста.
51. Встановити, що фінансування заходів міських програм можездійснюватися, як інші субвенції, бюджетам районів у встановленомупорядку.
52. Установити, що напрямки використання коштів бюджетурозвитку затверджуються Програмою соціально-економічного такультурного розвитку міста Києва на 2005 рік.
53. Встановити, що пропозиції головних розпорядників таодержувачів бюджетних коштів про збільшення видатківрозглядатимуться лише при формуванні проекту бюджету на 2006 рік.
54. Доручити Головним управлінням, управлінням, іншимструктурним підрозділам виконавчого органу Київської міської ради(Київської міської державної адміністрації) та районним у містіКиєві державним адміністраціям підготувати пропозиції до перелікуоб'єктів, на фінансування будівництва (реконструкцію) якихдоцільно спрямувати у 2005 році кошти субвенцій з державногобюджету місцевим бюджетам на виконання інвестиційних проектів тана виконання заходів з упередження аварій та запобіганнятехногенним катастрофам у житлово-комунальному господарстві та наінших аварійних об'єктах комунальної власності, та подати їх дляпогодження Головному управлінню економіки та інвестиційвиконавчого органу Київської міської ради (Київської міськоїдержавної адміністрації) та Головному управліннюжитлово-комунального господарства виконавчого органу Київськоїміської ради (Київської міської державної адміністрації).
Головному управлінню економіки та інвестицій виконавчогооргану Київської міської ради (Київської міської державноїадміністрації) та Головному управлінню житлово-комунальногогосподарства виконавчого органу Київської міської ради (Київськоїміської державної адміністрації) сформувати узагальнені перелікиоб'єктів та підготувати пропозиції Кабінету Міністрів України щодоврахування цих об'єктів при розподілі коштів субвенцій здержавного бюджету місцевим бюджетам на зазначені цілі.
55. Доручити Головному управлінню культури, мистецтв таохорони культурної спадщини виконавчого органу Київської міськоїради (Київської міської державної адміністрації) опрацювати разомз постійною комісією Київської міської ради з питань гуманітарноїполітики та звернутися до Комітету з питань культури і духовностіВерховної Ради України з пропозицією ініціювати питання внесеннязмін до Закону України "Про гастрольні заходи в Україні"( 1115-15 ) щодо включення міста Києва до порядку розподілу тавикористання коштів за проведення гастрольних заходів.
56. Встановити, що підприємства, установи та організації, якіотримують кошти з місцевих бюджетів, переглядають тарифи нанадання і отримання послуг і робіт за попереднім погодженням зГоловним управлінням з питань цінової політики виконавчого органуКиївської міської ради (Київської міської державноїадміністрації).
57. Відповідно до пункту 3 рішення Київської міської ради від27.11.2003 N 216/1090 ( ra0216023-03 ) "Про заходи щодо поліпшенняроботи по організації дорожнього руху, розвитку мережі паркінгів,автостоянок, місць для паркування та інших об'єктів дорожньогосервісу в м. Києві" встановити районним комунальним підприємствампо паркуванню та зберіганню транспортних засобів обсяги коштів, щопідлягають щомісячному перерахуванню комунальному підприємству"Київдорсервіс" для здійснення заходів щодо організації дорожньогоруху в м. Києві (додаток N 11).
58. Районним у м. Києві радам:
58.1. Формування пропозицій до адресної програми ізкомплексних загальноміських заходів "Твій дім, твоє подвір'я" іконтроль за їх виконанням здійснювати за погодженням з депутатамиКиївської міської ради, обраними в територіальних округахвідповідного району.
58.2. У комплексі робіт по облаштуванню приміщень длячергових в рамках загальноміських заходів "Твій дім, твоєподвір'я" передбачати встановлення вхідних дверей з кодовимизамками в під'їздах будинків, в яких економічно недоцільно аботехнічно неможливо облаштувати приміщення для чергових.
58.3. У зв'язку з невідповідністю чинних тарифів нажитлово-комунальні послуги їх економічно обґрунтованому рівню призатвердженні місцевих бюджетів та їх виконанні в складі видатківпо функції "Житлове господарство" передбачити кошти на покриттязаборгованості житлово-експлуатаційних організацій, яка виникла упопередні роки.