КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IV сесія V скликання
РІШЕННЯ
15.03.2007 № 260/921 |
Про затвердження Умов організації та проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Києві
( Із змінами, внесеними згідно з Рішеннями Київміськради № 564/564 від 30.10.2008 № 5/1060 від 22.01.2009 - скасовано на підставі Рішення Київміськради № 329/1385 від 23.04.2009 № 534/1590 від 28.05.2009 № 772/1828 від 09.07.2009 N 6/6222 від 13.09.2011 )
Відповідно до статті 22 Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", статті 44 Закону України "Про автомобільний транспорт", в редакції Закону України від 23.02.2006 № 3492-IV, постанови Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 139 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування", постанови Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 141 "Про внесення змін до Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту"та з метою впорядкування та належної організації перевезень пасажирів у столиці України - м. Києві Київська міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Умови організації та проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Києві(далі - Умови) згідно з додатком.
2. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) при проведенні конкурсів на право обслуговування автобусних маршрутів загального користування керуватись Умовами, затвердженими пунктом 1 цього рішення.
3. Делегувати виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) повноваження щодо погодження умов та маршрутів перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у приміському і міжміському сполученні, пунктом призначення яких є столиця України - місто Київ.
4. Доручити виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) розробити та затвердити Порядок погодження умов і маршрутів перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у приміському та міжміському сполученні, пунктом призначення яких є столиця України - місто Київ.
5. Дія цього рішення поширюється на всі установи, підприємства і організації, які забезпечують та контролюють виконання чинного законодавства у галузі автомобільного транспорту, і суб'єктів підприємницької діяльності, що надають послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Києві.
6. Вважати такими, що втратили чинність, рішення Київської міської ради від 10.07.2003 № 587/747 "Про затвердження Умов організації та проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Києві", рішення Київської міської ради від 26.12.2002 № 228/388 "Про встановлення Правил надання послуг з перевезення пасажирів та їх багажу на таксі в м. Києві"та рішення Київської міської ради від 24.04.2003 № 369/529 "Про делегування виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) повноважень щодо погодження умов та маршрутів перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у приміському і міжміському сполученні (в межах Київської області), пунктом призначення яких є столиця України - місто Київ".
7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань транспорту та зв'язку.
Київський міський голова | Л.Черновецький |
Додаток
до рішення Київради
від 15.03.2007 № 260/921
(в редакції Рішення Київміськради
від 09.07.2009 № 772/1828 ( ra0772023-09 ))
УМОВИ
організації та проведення конкурсу на право перевезення пасажирів міськими автобусними маршрутами загального користування у м. Києві
Загальні положення
1. Ці умови, що розроблені відповідно до законів України "Про столицю України - місто-герой Київ", "Про автомобільний транспорт", постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування", постанови Кабінету Міністрів України від 21.05.2009 № 525 "Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування", постанови Кабінету Міністрів України від 18.02.97 № 176 "Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту" (зі змінами), доповнюють та конкретизують вимоги щодо проведення конкурсу на право перевозити пасажирів міськими автобусними маршрутами загального користування в м. Києві і є обов'язковими для виконання Головним управлінням транспорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (далі - Організатор), робочим органом конкурсного комітету (далі - Робочий орган), конкурсним комітетом та перевізниками (далі - Перевізники).
2. Метою проведення конкурсу є створення конкурентного середовища, обмеження монополізму на ринку пасажирських транспортних послуг та відбір на конкурсних засадах Перевізників, які спроможні забезпечувати належну якість обслуговування міських пасажирських маршрутів, створення безпечних та комфортних умов, виконання необхідних обсягів перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у м. Києві.
3. Об'єктом конкурсу є окремий міський автобусний маршрут (група маршрутів) загального користування. Об'єкт конкурсу визначається Організатором.
4. У конкурсі на визначення пасажирського Перевізника на автобусному маршруті загального користування можуть брати участь претенденти, які мають ліцензію на право надання послуг з перевезення пасажирів автомобільним транспортом, на законних підставах використовують у достатній кількості транспортні засоби відповідного класу та відповідають вимогам статті 34 Закону України "Про автомобільний транспорт".
Транспортні засоби, які претендент пропонує використати для перевезень у м. Києві, повинні мати не менше 21 місця для сидіння, кількість дверей входу-виходу не менше двох і бути обладнаними пристроями для їх автоматичного відкривання та двигунами, що відповідають нормам екологічної безпеки не нижче "Євро-2", відповідати вимогам безпеки, охорони праці, державним стандартам, мати відповідний сертифікат, бути зареєстрованими відповідно до чинного законодавства, перебувати в належному технічному і санітарному стані, строк використання їх не повинен перевищувати семи років. У разі відкриття нового автобусного маршруту загального користування мають використовуватися лише ті транспортні засоби, строк використання яких не перевищує п'яти років.
( Абзац третій пункту 4 виключено згідно з Рішенням Київміськради N 6/6222 від 13.09.2011 )
Перевізники зобов'язані обладнати транспортні засоби, які використовуються для перевезень пасажирів у м. Києві в усіх режимах руху, до 01.01.2010 системами GPS, GPRS та підключитися до системи автоматизованого диспетчерського управління пасажирським автомобільним транспортом Організатора.
5. У центральній частині міста (перелік вулиць визначається відповідним рішенням Київської міської ради) перевезення мають здійснюватись автобусами великої та надвеликої місткості, що працюють у звичайному режимі руху, виготовленими за новітніми технологіями, з низьким рівнем підлоги, пристосованими для перевезення інвалідів на візках, а також обладнаними двигунами, що відповідають нормам екологічної безпеки не нижче "Євро-2".
Даний пункт має бути введений в дію після детального дослідження існуючих пасажиропотоків, здійснення прогнозування зростання навантажень на міську транспортну інфраструктуру.
6. Організатор затверджує умови конкурсу, до яких включаються обгрунтована структура парку автобусів, що працюватимуть у межах визначеного об'єкта конкурсу, за пасажиромісткістю, класом, технічними та екологічними показниками та державними соціальними нормативами у сфері транспортного обслуговування пасажирів (регулярність руху, питання диспетчерського контролю та управління перевезеннями тощо), режим руху, що повинні відповідати зазначеним Умовам.
7. До участі у конкурсі не допускаються юридичні або фізичні особи, які:
7.1. Визнані банкрутами, або щодо яких порушено процедуру банкрутства (за винятком тих, стосовно яких проводиться процедура санації), або які проходять процедуру ліквідації як суб'єкти господарювання.
7.2. Подали на розгляд документи не у повному обсязі або такі, що містять недостовірну інформацію.
7.3. Не відповідають вимогам статті 34 Закону України "Про автомобільний транспорт".
7.4. Пропонують використовувати автобуси, переобладнанні з вантажних автомобілів.
7.5. Мають несплачені штрафні санкції, накладені Головавтотрансінспекцією або Державтоінспекцією МВС, не оскаржені у судовому порядку (що були накладені не пізніше ніж за 20 днів до дати проведення конкурсу).
7.6. Не мають власної чи орендованої матеріальної бази, яка забезпечує 100 % збереження рухомого складу в нічний час, проведення технічного обслуговування, можливості власними спеціалістами проводити передрейсовий медогляд водіїв та техогляд автобусів.
7.7. Не мають достатньої кількості транспортних засобів для виконання перевезень, обумовлених об'єктом конкурсу, та тих, що вже мають виконуватися відповідно до чинних договорів.
( Пункт 8 виключено згідно з Рішенням Київміськради N 6/6222 від 13.09.2011 )
9. До проведення конкурсу на автобусному маршруті Організатором повинні бути визначені місця для зупинок з урахуванням пасажиропропускної спроможності зупинки залежно від кількості транспортних засобів, що одночасно можуть здійснювати посадку/висадку пасажирів на зупинці. У разі, якщо пропускна спроможність існуючої зупинки не відповідає Правилам розміщення та обладнання зупинок міського електро- та автомобільного транспорту КДП 204/12 Україна 240-95, Організатору необхідно провести роботи з розширення зупинки або облаштування нової.
10. Види та обсяги пільгових перевезень встановлюються замовленням, у якому визначається порядок компенсації автомобільним перевізникам, які здійснюють перевезення пасажирів на маршрутах загального користування, збитків від цих перевезень.
Автомобільному Перевізнику, який здійснює перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, забороняється відмовлятися від пільгового перевезення, крім випадків, передбачених законом.
Безпідставна відмова від пільгового перевезення тягне за собою відповідальність згідно із законодавством.
Види та обсяги пільгових перевезень та порядок компенсації автомобільним Перевізникам, які здійснюють перевезення пасажирів на маршрутах загального користування, визначаються відповідно до чинного законодавства.
Підготовка конкурсу
11. Конкурс є відкритим для всіх претендентів. Рішення щодо проведення конкурсу приймає Організатор, виходячи з потреб міста у пасажирських перевезеннях.
12. Для проведення конкурсів виконавчий орган Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація) утворює конкурсний комітет.
13. Конкурсний комітет є колегіальним органом, що здійснює свою діяльність відповідно до законодавства України, рішень Київської міської ради, розпоряджень Київського міського голови, розпоряджень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
14. Персональний склад, голова, заступник та секретар конкурсного комітету затверджуються розпорядженням виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) за погодженням з постійною комісією Київради з питань транспорту та зв'язку.
Голова конкурсного комітету обирається із представників органів місцевого самоврядування (депутатів Київради).
Секретар конкурсного комітету обирається з представників Організатора або робочого органу і включається до складу конкурсного комітету, однак не має права голосу.
15. Склад конкурсного комітету формується із претендентів за згодою за принципом: 50 відсотків - представники виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та органів місцевого самоврядування, представники управління Головавтотрансінспекції в місті Києві та Державтоінспекції в місті Києві; 50 відсотків - представники громадських організацій, діяльність яких пов'язана з автомобільним транспортом.
16. До складу конкурсного комітету не можуть входити представники суб'єктів господарювання - автомобільних перевізників, які є Перевізниками-претендентами або які провадять діяльність на ринку перевезень пасажирів, а також представляють інтереси окремих автомобільних перевізників.
17. Члени конкурсного комітету:
17.1. Беруть участь в обговоренні, розгляді оцінки за бальною системою та зіставленні конкурсних пропозицій Перевізників-претендентів і забезпечують прийняття рішення про визначення переможця конкурсу.
17.2. Мають право на ознайомлення з усіма матеріалами, що стосуються проведення оцінки за бальною системою пропозицій Перевізників-претендентів, а також на відображення своєї окремої думки у протоколі засідання комітету на підставі інформації, що підтверджена документально та врахування якої не порушуватиме процедуру проведення конкурсу.
17.3. Зобов'язані дотримуватися норм законодавства, цих Умов, об'єктивно та неупереджено розглядати конкурсні пропозиції Перевізників-претендентів.
18. У випадках, коли члени (або член) комітету не з'являються без поважних причин на засідання комітету три та більше разів, голова комітету може порушити питання про недоцільність перебування членів (члена) комітету у його складі. Після розгляду зазначеного питання на засіданні комітету, на підставі прийнятого комітетом рішення у встановленому порядку вносяться зміни до персонального складу комітету.
Визначення на конкурсних засадах підприємства (організації) для здійснення функцій Робочого органу
19. Для організації, забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету Організатор на конкурсній основі на договірних умовах залучає підприємство (організацію), що має фахівців у галузі автомобільного транспорту, матеріальні ресурси та технології, а також досвід роботи не менш як три роки з питань організації пасажирських перевезень (далі - Робочий орган).
Не допускаються до участі в конкурсі підприємства (організації), які надають послуги з перевезень, провадять діяльність на ринку транспортних послуг, представляють інтереси окремих автомобільних Перевізників.
20. Робочий орган визначається на конкурсних засадах, для чого Організатор:
20.1. Утворює комітет з визначення Робочого органу.
20.2. Визначає форму заяви та перелік документів, що подаються для участі в конкурсі.
20.3. Визначає умови конкурсу.
20.4. Розміщує не пізніше ніж за 30 днів до початку конкурсу у засобах масової інформації оголошення про проведення конкурсу та його умови.
21. Переможцем конкурсу визначається підприємство (організація), яке за оцінкою конкурсного комітету найбільше відповідає умовам конкурсу.
22. Організатор укладає з переможцем конкурсу договір про виконання функцій Робочого органу.
Строк дії договору встановлюється за домовленістю між Організатором та Робочим органом, але не більше ніж на три роки.
23. У разі відсутності претендентів на здійснення функцій Робочого органу Організатор повинен забезпечити проведення конкурсу самостійно, однак протягом періоду не більш як два роки з моменту оголошення конкурсу з визначення Робочого органу.
24. На Робочий орган конкурсного комітету покладаються функції з підготовки матеріалів для проведення конкурсу, їх аналізу та оцінки відповідності конкурсних пропозицій Перевізника-претендента умовам конкурсу, підготовки паспортів автобусних маршрутів та матеріалів для подальшого встановлення відносин між організатором та автомобільним Перевізником - переможцем конкурсу.
Робочий орган конкурсного комітету веде єдиний реєстр Перевізників, реєстр транспортних засобів, які використовуються на діючих маршрутах, договорів Організатора з Перевізниками та паспортів міських маршрутів.
Оголошення про проведення конкурсу на визначення автомобільного Перевізника
25. Робочий орган конкурсного комітету за дорученням Організатора не пізніше ніж за 60 днів до закінчення строку діючого договору з Перевізником на перевезення пасажирів готує проведення конкурсу на обслуговування автобусних маршрутів загального користування.
За результатами проведення конкурсу, у випадку, якщо переміг Перевізник, який раніше не здійснював перевезення на маршруті, вказаному в договорі, перевезення пасажирів продовжує виконувати діючий Перевізник до кінця строку дії договору.
26. Робочий орган конкурсного комітету за дорученням Організатора не пізніше ніж за 30 днів до початку конкурсу розміщує у муніципальних засобах масової інформації оголошення, в якому міститься необхідна для Перевізників інформація про умови конкурсу, а саме:
26.1. Найменування Організатора та Робочого органу.
26.2. Порядковий номер та основні характеристики кожного об'єкта конкурсу: номер маршруту, найменування кінцевих зупинок, кількість оборотних рейсів або кількість автобусів для забезпечення перевезень, режим руху та інтервал, особливості періодичності здійснення перевезень (сезонна, у певні дні тижня тощо), вимоги до автобусів щодо класу (категорії), комфортності та пасажиромісткості.
26.3. Умови конкурсу.
26.4. Порядок одержання необхідної інформації про об'єкт конкурсу.
26.5. Кінцевий строк прийняття документів на участь у конкурсі.
26.6. Найменування організації, режим її роботи та адреса, за якою подаються документи для участі в конкурсі.
26.7. Місце та дата одержання бланків документів для участі в конкурсі.
26.8. Місце, дата та час початку проведення засідання конкурсного комітету.
26.9. Розмір та строк оплати за участь у конкурсі та банківські реквізити для оплати.
26.10. Телефон для довідок (електронна адреса або адреса веб-сайту) з питань проведення конкурсу.
27. Організатор складає паспорт маршруту (у трьох примірниках) і погоджує його в установленому порядку з Управлінням ДАІ ГУ МВС України в м. Києві та відповідними міськими службами.
28. Організатор та Робочий орган для виконання своїх функцій можуть залучати фахівців та експертів.
Подання документів на конкурс
29. Претенденти на перевезення пасажирів можуть брати участь у конкурсі на один або декілька маршрутів.
30. Для участі у конкурсі Претендент подає на кожний об'єкт конкурсу окремо заяву за визначеною формою та наступні документи:
30.1. Копію свідоцтва про державну реєстрацію суб'єкта господарювання.
30.2. Нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезень пасажирів (може подаватися в одному примірнику, якщо Перевізник-претендент бере участь у кількох конкурсах, які проводяться на одному засіданні).
30.3. Перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті, які не використовуються на інших діючих маршрутах.
30.4. Копії ліцензійних карток на кожний автобус, який пропонується до використання на автобусному маршруті.
30.5. Документ, що підтверджує внесення плати за участь у конкурсі.
30.6. Копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті.
30.7. Копію документа, що підтверджує проведення процедури санації (за умови проведення санації).
30.8. Письмову інформацію про наявність або відсутність транспортних засобів, що пристосовані для перевезення осіб з особливими потребами.
30.9. Анкету, яка додається до заяви і передбачає питання, що будуть враховані під час перевірки достовірності даних, наданих для участі у конкурсі, та розрахунків за бальною системою оцінки пропозицій Перевізників-претендентів.
30.10. Інвестиційний проект-зобов'язання щодо оновлення парку автобусів (обов'язково в разі невідповідності транспортних засобів умовам конкурсу).
30.11. Дані про рівень тарифів (або вартості проїзду), зниження вартості проїзду для окремих груп пасажирів.
30.12. Відомості про додаткові сервісні послуги пасажирам під час перевезення.
30.13. Інші документи, що на думку перевізника-претендента можуть мати значення під час конкурсу (за бажанням Перевізника-претендента).
Подані документи перевіряються Організатором у міру їх надходження.
31. Документи для участі в конкурсі подаються у закритому конверті (пакеті).
Конверт (пакет), який містить документи Перевізника-претендента для участі в конкурсі, відкривається наступного дня після завершення прийняття документів.
Кінцевий строк прийняття документів на конкурс визначається Організатором і не може становити менше 10 робочих днів до дати проведення конкурсу.
32. Документи, що безпосередньо стосуються конкурсу, які надійшли до Організатора у зазначений в оголошенні про проведення конкурсу строк від підприємств, установ та організацій, які не є Перевізниками-претендентами, подаються на розгляд конкурсного комітету.
33. Документи, які надійшли до Організатора після встановленого строку, не розглядаються.
34. Якщо Перевізник-претендент бере участь у кількох конкурсах, які проводяться на одному засіданні конкурсного комітету, а подані ним пропозиції достатні для виконання перевезень тільки на частині об'єктів конкурсів, він повинен визначити пріоритети щодо визнання його переможцем у конкурсах, про що робиться запис у заяві, і в разі визнання його переможцем у конкурсі (конкурсах) з вищим пріоритетом до участі в інших конкурсах він не допускається. При цьому плата за участь у конкурсах не повертається.
35. За роз'ясненнями щодо оформлення документів для участі в конкурсі Перевізник-претендент має право звернутися до Робочого органу, який зобов'язаний надати їх в усній чи письмовій формі (за вибором Перевізника-претендента) протягом трьох днів.
36. Інформація про будь-які зміни умов конкурсу повинна бути доведена до відома всіх Перевізників-претендентів не менш як за 20 днів до дати проведення конкурсу шляхом публікації в ЗМІ, в яких було розміщено оголошення про конкурс.
37. Подані на конкурс документи реєструються Організатором або Робочим органом у журналі обліку. Документи, подані несвоєчасно, не реєструються і повертаються автомобільному перевізнику з повідомленням про спосіб повернення коштів, внесених за участь у конкурсі.
38. Достовірність інформації, викладеної Перевізниками-претендентами у заяві та документах, перевіряється Організатором із обов'язковим залученням членів конкурсного комітету (в тому числі шляхом виїзної перевірки на об'єкти Превізника-претендента, які зазначені у заяві та документах).
Для перевірки достовірності інформації, наданої Перевізниками-претендентами, Організатор може залучати територіальні підрозділи Мінтрансзв'язку, Робочий орган конкурсного комітету.
У випадку, якщо інформація, викладена Перевізником-претендентом у заяві та документах, є недостовірною, претендент до участі в конкурсі не допускається.
39. Дані щодо кількості порушень ліцензійних умов, вимог безпеки дорожнього руху та дорожньо-транспортні пригоди із вини водіїв Перевізника-претендента територіальне управління Головавтотрансінспекції та управління Державтоінспекції надають протягом трьох робочих днів із моменту отримання звернення Організатора або Робочого органу. Одночасно територіальне управління Головавтотрансінспекції надає інформацію щодо наявності та суми несплачених штрафних санкцій у Перевізників-претендентів, не оскаржених у судовому порядку (що були накладені не пізніше ніж за 20 днів до дати проведення конкурсу).
Дані щодо наявності та кількості під час попередньої роботи по перевезенню пасажирів на міських автобусних маршрутах м. Києва зареєстрованих (письмові та усні звернення, які надійшли до Організатора та/або Робочого органу) звернень громадян щодо незадовільного технічного та санітарного стану транспортних засобів, підтверджених відповідними перевірками, здійсненими Організатором, надаються Робочим органом.
Проведення конкурсу та визначення переможця
40. Після попереднього розгляду та реєстрації Робочим органом конкурсного комітету документів, поданих претендентами для участі у конкурсі, на черговому засіданні члени конкурсного комітету оцінюють пропозиції претендентів, документи яких були зареєстровані, за наступними показниками:
40.1. Наявність достатньої кількості автобусів, які відповідають умовам конкурсу за класом та пасажиромісткістю (категорія, пасажиромісткість, наявність багажних відділень, додаткового обладнання).
40.2. Наявність резерву автобусів для заміни рухомого складу в разі виходу техніки з ладу.
40.3. Наявність транспортних засобів, призначених для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.
40.4. Строк експлуатації автобусів (рік виготовлення, строк фактичної експлуатації).
40.5. Наявність сертифіката відповідності послуг з перевезення пасажирів автобусами ліцензійним умовам.
40.6. Наявність та характеристика виробничої бази.
40.7. Умови підтримання належного технічного та санітарного стану рухомого складу.
40.8. Умови контролю технічного стану транспортних засобів перед виїздом.
40.9. Умови для проведення передрейсового огляду водіїв.
40.10. Умови виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів.
40.11. Досвід роботи Перевізника-претендента.
40.12. Наявність та тяжкість порушень правил безпеки дорожнього руху, транспортного законодавства, ліцензійних умов.
40.13. Якість роботи автомобільного Перевізника на даному маршруті (у разі обслуговування на умовах договору, укладеного на підставі попереднього конкурсу).
40.14. Інвестиційний розвиток суб'єкта господарювання та соціальний ефект від його діяльності.
40.15. Інвестиційні пропозиції щодо подальшої заміни рухомого складу на сучасні автобуси великої і надвеликої місткості, участі у розбудові транспортної інфраструктури м. Києва.
40.16. Організація диспетчерського управління, облік руху та роботи транспортних засобів на лінії з використанням систем автоматизованого диспетчерського управління пасажирським автомобільним транспортом та безготівкового розрахунку з використанням електронних платіжних засобів.
40.17. Дотримання вимог трудового законодавства України, забезпечення належних умов праці (якщо претендент є діючим Перевізником на міській маршрутній мережі).
40.18. Використання альтернативних видів більш екологічного пального та засобів зменшення токсичності вихлопних газів (нейтралізаторів тощо), дотримання вимог природоохоронного законодавства України.
У Переліку показників нарахування балів за системою оцінки пропозицій Перевізників-претендентів можуть бути передбачені додаткові показники, як то: наявність систем GPS, GPRS, надання зобов'язань щодо закупівлі транспортних засобів, призначених для осіб з особливими потребами.
41. У разі участі в конкурсі двох або більше Перевізників-претендентів конкурсний комітет визначає кращого з використанням бальної системи оцінки пропозицій Перевізників-претендентів. Якщо в конкурсі взяв участь тільки один претендент, переможцем конкурсу може бути визнаний цей претендент.
Сумарна кількість балів, одержаних кожним Перевізником-претендентом, згідно з додатком 1, є підставою для визначення переможця конкурсу.
42. Під час проведення конкурсу запрошуються всі Перевізники-претенденти, що беруть участь у конкурсі, у присутності яких оголошуються конкурсні пропозиції. Претендентам надається право на обґрунтування наданих ними конкурсних пропозицій.
Під час проведення конкурсу додаткові пропозиції від Перевізників-претендентів не приймаються.
43. У разі відсутності керівника Перевізника-претендента на конкурсі його інтереси може представляти особа, яка має доручення, видане Перевізником-претендентом.
44. У разі відсутності на конкурсі представника Перевізника-претендента конкурсний комітет розглядає конкурсні пропозиції, викладені в поданих претендентом документах.
45. Переможцем конкурсу визнається Перевізник-претендент, який за результатами розгляду набрав найбільшу кількість балів відповідно до системи оцінки пропозицій Перевізників-претендентів.
Претендентом, який посів друге місце, визнається Перевізник-претендент, який за результатами розгляду набрав найбільшу кількість балів відповідно до системи оцінки пропозицій Перевізників-претендентів без урахування показника переможця конкурсу.
46. У разі, якщо учасники конкурсу набрали однакову кількість балів, під час визначення переможця конкурсу та Перевізника-претендента, який посів друге місце, перевагу має той Перевізник-претендент, що подав конкурсному комітетові сертифікат відповідності послуг з перевезення пасажирів ліцензійним умовам та має власну виробничу базу, а в разі неподання таких документів або подання їх кількома Перевізниками-претендентами, що набрали однакову кількість балів, переможець визначається шляхом голосування.
47. Рішення про результати конкурсу приймається конкурсним комітетом на закритому засіданні у присутності не менше ніж половини його складу, у тому числі голови конкурсного комітету або його заступника, простою більшістю голосів.
У випадку рівної кількості голосів голос голови конкурсного комітету є вирішальним, а в разі відсутності голови конкурсного комітету вирішальним є голос його заступника.
48. Під час засідання конкурсного комітету здійснюється технічний аудіо- та відеозапис.
Аудіо- та відеоматеріали засідань зберігаються в Організатора протягом усього строку дії укладеного за результатами конкурсу договору.
49. Рішення конкурсного комітету про визначення переможця конкурсу, а також Перевізника-претендента, який за результатами розгляду посів друге місце, оголошується Перевізникам-претендентам під час конкурсу, у 10-денний строк оформляється протоколом, який підписують голова, секретар та члени конкурсного комітету, і подається Організатору.
50. Протокол засідання конкурсного комітету повинен містити інформацію про:
50.1. Номери та назви об'єктів конкурсу.
50.2. Найменування Перевізників-претендентів.
50.3. Результати голосування членів конкурсного комітету або результати, отримані за бальною системою оцінки пропозицій Перевізників-претендентів.
50.4. Рішення конкурсного комітету про визначення переможця конкурсу та Перевізника-претендента, який за результатами розгляду посів друге місце.
51. Рішення конкурсного комітету щодо визначення переможця конкурсу вводяться в дію наказом Організатора протягом не більше ніж 10 робочих днів із дня проведення конкурсу.
52. Витяги з протоколу засідання конкурсного комітету подаються на підставі письмової заяви Перевізника-претендента протягом 30 днів з дня її надходження.
53. Організатор має право не вводити в дію рішення конкурсного комітету стосовно окремих конкурсів у разі виявлення та підтвердження фактів подання Перевізником-претендентом, який за результатами конкурсу визнаний переможцем конкурсу, недостовірної інформації. У такому разі Перевізнику-претенденту, який подав недостовірну інформацію, не повертається плата за участь у конкурсі, а надсилається відповідне повідомлення протягом 30 днів із дня проведення конкурсу.
54. На засіданні конкурсного комітету розглядаються в робочому порядку (без публікації в засобах масової інформації) заяви Перевізників про перезакріплення маршрутів у разі зміни форми власності та в інших випадках відповідно до чинного законодавства. Питання часткової зміни схем руху маршрутів (продовження або скорочення без зміни виду сполучення), що не перевищує 25 відсотків загальної протяжності маршруту; шляху проходження (без зміни кінцевих зупинок та виду сполучення), якщо така зміна стосується не більш як 30 відсотків загальної протяжності маршруту), порядку перевезень пасажирів, розкладу роботи маршрутів, зміни типу транспортних засобів та їх кількості на маршруті за поданням Перевізника або за ініціативою Організатора, в тому числі з причин технічного характеру (закриття руху транспорту у зв'язку з капітальним ремонтом проїзної частини вулиць, комунікацій, трамвайних колій, будівництвом будинків, підземних переходів тощо), вирішується Організатором без винесення на засідання конкурсного комітету.
55. Організатор має право:
55.1. Провести конкурс до моменту закінчення строку дії договору, однак не раніше ніж за три місяці до цього. У такому разі дія договору, укладеного за результатами конкурсу, починається після закінчення строку дії чинних документів на перевезення.
55.2. Достроково розірвати договір з Перевізником у разі порушення ним умов договору і укласти договір з автомобільним Перевізником, який брав участь у відповідному конкурсі і посів друге місце, на строк дії договору, який було розірвано, а у разі його відмови, укласти договір з іншим, який уже працює на відповідному напрямку, один раз на строк до трьох місяців до проведення конкурсу.
55.3. У разі відкриття автобусного маршруту, який не має паспорта, призначати один раз тимчасового автомобільного перевізника на термін до трьох місяців, після чого за результатами функціонування маршруту приймати рішення щодо доцільності відкриття маршруту та проведення конкурсу.
55.4. У разі відмови Перевізника-претендента, який визнаний переможцем конкурсу, та Перевізника-претендента, який посів друге місце, від укладення договору укласти договір з автомобільним перевізником один раз на строк до трьох місяців до проведення конкурсу.
55.5. У разі визнання недійсним чи скасування судом рішення конкурсного комітету, договору укласти договір один раз на строк до трьох місяців автомобільним перевізником для здійснення перевезень, обумовлених об'єктом конкурсу, та винести об'єкт на новий конкурс.
У разі зупинення судом рішення конкурсного комітету призначити тимчасового (до винесення судом рішення по суті) автомобільного перевізника для виконання перевезень, обумовлених об'єктом конкурсу.
55.6. Якщо конкурс не відбувся через відсутність бажаючих узяти в ньому участь, призначити пасажирського Перевізника на термін до трьох місяців і провести новий конкурс.
55.7. Достроково розірвати договір автомобільного перевізника в разі виявлення фактів надання на конкурс недостовірних даних.
При використанні права Організатором про призначення Перевізника на термін не більше ніж три місяці, Перевізник надає Організатору документи, зазначені в пункті 30 цих Умов.
56. Конкурсний комітет за поданим Організатором обґрунтованим клопотанням має право перенести дату проведення конкурсу. Інформація про перенесення дати проведення конкурсу в обов'язковому порядку доводиться Робочим органом до всіх учасників.
Оформлення переможцем конкурсу необхідних документів
57. Форма договору погоджується і затверджується Організатором у встановленому порядку. Договір укладається за результатами проведеного конкурсу між Організатором і претендентом, який став переможцем конкурсу.
58. Переможець конкурсу у 10-денний термін після введення наказом Організатора рішення конкурсу укладає із Організатором договір на перевезення пасажирів за конкретним міським автобусним маршрутом (далі - договір), за формою, встановленою Організатором, в якому визначаються права, обов'язки та відповідальність сторін, тарифи на проїзд, питання організації роботи на маршрутах, контроль за дотриманням Перевізником умов укладеного договору, технічним станом рухомого складу та виробничо-технічної бази, організації диспетчерського управління з подальшим впровадженням системи автоматизованого диспетчерського управління пасажирським автомобільним транспортом, перелік порушень транспортного законодавства, при допущенні яких дію договору з Перевізником може бути припинено, запропоновані цим Перевізником інші умови, якщо вони були прийняті конкурсним комітетом як більш вигідні (зокрема, інвестиційні пропозиції щодо подальшої заміни рухомого складу на сучасні автобуси великої і надвеликої місткості, визначення обсягів перевезень пасажирів пільгових категорій, які здійснюються за рахунок господарської діяльності Перевізника без бюджетної компенсації, страхування пасажирів), показники якості транспортного обслуговування населення, термін дії договору, зобов'язання органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо облаштування маршруту, підтримки проїзної частини автомобільної дороги та під'їзних шляхів у належному стані, розмір компенсації витрат Перевізника внаслідок перевезення пільгових пасажирів та регулювання тарифів, механізм їх виплати тощо. До договору можуть бути включені інші питання за згодою сторін.
59. Перевізники не мають права працювати на маршрутах без укладання договору на перевезення пасажирів.
60. У разі письмової відмови Перевізника-претендента, який став переможцем конкурсу, від укладання договору з Організатором договір укладається з Перевізником-претендентом, який посів друге місце.
У випадку відмови претендента, який зайняв друге місце, від укладання договору або якщо в конкурсі брав участь один претендент, який відмовився від укладання договору, конкурс вважається таким, що не відбувся, і плата за участь у конкурсі не повертається.
Конкурс може бути оголошеним таким, що не відбувся, не з вини Організатора та/або Робочого органу, коли:
- протягом строку прийняття документів не надійшло жодної заявки щодо участі у конкурсі;
- усі подані пропозиції не відповідають умовам конкурсу;
- усі подані заявки оформлені з порушенням вимог, визначених у конкурсній документації, та чинного законодавства;
- у випадку відмови переможця конкурсу та претендента, який зайняв друге місце, від укладання договору або якщо в конкурсі брав участь один претендент, який відмовився від укладання договору.
61. Якщо Перевізник-претендент брав участь і визнаний переможцем у кількох конкурсах, договір укладається на кожний об'єкт конкурсу окремо.
62. Організатор видає один екземпляр паспорта Перевізнику. Другий екземпляр паспорта зберігається в Організатора, третій надсилається Управлінню ДАІ ГУ МВС України в м. Києві.
63. Організатор надає безкоштовно Перевізнику на кожний транспортний засіб талон, який підтверджує наявність укладання з Організатором договору (далі - талон). Талон затверджується Організатором, видається одноразово одночасно з підписанням договору і на строк його дії.
64. Організатор має право достроково розірвати договір з Перевізником у разі:
64.1. Систематичного (три та більше разів) порушення ним умов договору.
Контроль за виконанням умов договору здійснюють Організатор та інші органи виконавчої влади згідно з компетенцією за наявності відповідного звернення або доручення Організатора. За результатами перевірки складається акт перевірки, який підписують Організатор та Перевізник.
64.2. Наявності протягом кварталу трьох порушень Закону України "Про автомобільний транспорт", Правил перевезень пасажирів автомобільним транспортом, виявлених і оформлених протоколом в установленому порядку Державною інспекцією на автомобільному транспорті Мінтрансзв'язку України.
Наявності протягом місяця трьох порушень Правил дорожнього руху , виявлених і оформлених протоколом в установленому порядку ДАІ ГУ МВС України в м. Києві.
У такому випадку Організатор може призначити для роботи на автобусному маршруті загального користування (групі маршрутів) автомобільного Перевізника, який за результатами конкурсу зайняв друге місце, а в разі його відмови - призначати до проведення конкурсу автомобільного перевізника один раз на термін не більше ніж три місяці.
64.3. Здійснення водіями транспортних засобів, які здійснюють перевезення пасажирів на маршрутах, наданих для обслуговування Перевізнику, зупинки для посадки/висадки пасажирів у місцях, не визначених дорожніми знаками "Місце зупинки автобуса", на відстані 15 метрів до знаку і 15 метрів після знаку та у межах дії дорожнього знаку "Зупинка заборонена".
65. У разі припинення Перевізником перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування Організатор може призначати Перевізника який за результатами конкурсу зайняв друге місце, а в разі його відмови - призначати до проведення конкурсу автомобільного перевізника один раз на термін не більше ніж три місяці.
66. Якщо Перевізник, з яким укладений договір на перевезення пасажирів за конкретним міським автобусним маршрутом, запропонує зміну тарифів на проїзд, то Організатор спільно з Перевізником розглядає її обгрунтованість і приймає відповідне рішення.
67. Строк дії договору, який укладається за результатами конкурсу, складає п'ять років.
Договір з переможцем конкурсу у разі відсутності у нього автобусів, що відповідають умовам конкурсу, Організатор може укласти лише на строк до одного року.
68. Дія договору не може бути достроково зупинена в частині відносин щодо обслуговування окремих маршрутів та/або виконання окремих рейсів, а тільки на весь об'єкт конкурсу.
Строк дії договору не може бути продовжено, а маршрути/рейси включено до об'єкта іншого конкурсу.
69. Контроль за виконанням умов договору здійснюють Організатор та інші органи виконавчої влади згідно з компетенцією за наявності відповідного звернення або доручення Організатора.
Фінансування проведення конкурсу та розгляд спорів
70. Фінансування підготовки та проведення конкурсу здійснюється Організатором за рахунок коштів, внесених претендентами як плата за участь у конкурсі, а також за рахунок власних коштів.
71. Плата за участь у конкурсі вноситься Перевізником-претендентом на рахунок Організатора.
72. Розмір плати за участь у конкурсі встановлюється Організатором на підставі складеного кошторису витрат і не може перевищувати 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на дату подання Перевізником заяви про участь у конкурсі на участь за окремим об'єктом конкурсу.
73. Кошторис може складатися окремо за видами об'єктів конкурсу з урахуванням таких характеристик:
73.1. Кількість рейсів (маршрутів) в одному об'єкті конкурсу.
73.2. Наявність в об'єкті конкурсу нових та/або діючих рейсів (маршрутів).
74. Перевізник-претендент, який бере участь у кількох конкурсах, вносить плату за участь у кожному конкурсі окремо.
75. Кошторис витрат, пов'язаних з підготовкою та проведенням конкурсу, включає витрати з:
75.1. Підготовки пропозицій щодо об'єктів та умов конкурсу.
75.2. Розміщення інформації про об'єкти та умови конкурсу в засобах масової інформації.
75.3. Організації приймання документів.
75.4. Перевірки достовірності одержаної від Перевізника-претендента інформації.
75.5. Аналізу та оцінки відповідності пропозицій Перевізника-претендента умовам конкурсу.
75.6. Підготовки інформаційних матеріалів для членів конкурсного комітету.
75.7. Доведення результатів конкурсу до відома Перевізників-претендентів.
75.8. Подання Перевізникам-претендентам інформації про участь у конкурсі.
75.9. Технічного забезпечення конкурсу, оренди або утримання приміщень для його проведення.
75.10. Виготовлення паспортів автобусних маршрутів.
Кошторис затверджується Організатором.
76. У разі, коли сума одержаних від Перевізників-претендентів за участь у конкурсі коштів менша ніж сума, передбачена кошторисом, різницю оплачує Організатор в установленому порядку.
77. Кошти, сплачені за участь у конкурсі, повертаються повністю у разі, якщо конкурс не відбувся або переможця не було визначено з вини Організатора (Робочого органу).
78. Перевізникам-претендентам, які не стали переможцями конкурсу, плата за участь у конкурсі не повертається і використовується на покриття витрат, пов'язаних з підготовкою та проведенням конкурсу.
79. У разі, якщо Перевізник-претендент до початку проведення конкурсу офіційно відмовився від участі у конкурсі, йому повертається частина суми, сплаченої за участь у конкурсі:
79.1. За умови відкликання заяви до завершення приймання документів - 80 відсотків від суми плати.
79.2. За умови відкликання заяви після завершення приймання документів, але до проведення конкурсу - 60 відсотків від суми плати.
80. Скарги за результатами конкурсу можуть подаватися протягом 10 днів з дати його проведення та розглядатися Організатором протягом 30 днів з дня надходження скарги від Перевізника-претендента. Рішення конкурсного комітету може бути оскаржене до виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
Неврегульовані спори вирішуються в установленому законом порядку.
Скарги, що надійшли з порушенням установленого строку, не розглядаються.
( Умови із змінами, внесеними згідно з Рішенням Київміськради N 6/6222 від 13.09.2011 )
Заступник міського голови - секретар Київради | О.Довгий |
Додаток
до Умов організації та
проведення конкурсу на
право перевезення пасажирів
міськими автобусними маршрутами
загального користування
у м. Києві
ПЕРЕЛІК
показників нарахування балів за системою оцінки пропозицій Перевізників-претендентів
Показники, які оцінюються конкурсним комітетом | Кількість балів | Механізм нарахування балів |
Технічні вимоги | ||
Наявність матеріально-технічних ресурсів, що дають змогу: | ||
здійснювати щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів власними силами на території підприємства | 15 | бали нараховуються за наявності механіків, які працюють у штаті підприємства або за трудовим договором не менше ніж одного року до дати оголошення конкурсу, та використання власного або орендованого контрольно-технічного пункту бали не нараховуються: у разі, коли протягом одного року до дати оголошення конкурсу зафіксовано більше ніж п'ять випадків випуску транспортних засобів на лінію без проведення огляду технічного стану (за інформацією Головавтотрансінспекції); у разі розташування матеріально-технічної бази, що має власний або орендований контрольно-технічний пункт, на відстані понад 50 кілометрів від одного з кінцевих пунктів маршруту |
проводити щоденний передрейсовий огляд водіїв штатним медичним працівником в облаштованому медичному пункті підприємства | 10 | бали нараховуються за наявності медиків, які працюють у штаті підприємства або за трудовим договором не менше ніж один рік до дати оголошення конкурсу, та використання власного або орендованого медичного пункту бали не нараховуються: у разі, коли протягом одного року до дати оголошення конкурсу зафіксовано більше ніж п'ять випадків виїзду водіїв на лінію без проведення передрейсового медичного огляду (за інформацією Головавтотрансінспекції); у разі розташування матеріально-технічної бази, що має власний або орендований медичний пункт, на відстані понад 50 кілометрів від одного з кінцевих пунктів маршруту |
забезпечити зберігання та охорону транспортних засобів на власній або орендованій території | 5 | бали нараховуються, якщо зберігання транспортних засобів забезпечують штатні працівники або працівники, які працюють за трудовим договором, на власній або орендованій території не менше ніж один рік до дати оголошення конкурсу бали не нараховуються: у разі, коли протягом одного року до оголошення конкурсу зафіксовано більше ніж 5 випадків зберігання транспортних засобів поза межами спеціально призначеного та обумовленого умовами ліцензування місця (за інформацією Головавтотрансінспекції); у разі розташування місця зберігання на відстані понад 50 кілометрів від одного з кінцевих пунктів маршруту |
Строк експлуатації автобусів (рік виготовлення, строк практичної експлуатації): | ||
до одного року з моменту виготовлення, новий рухомий склад | 15 | кількість балів нараховується за кожний автобус, який відповідає умовам конкурсу та запропонований для виконання перевезень, зумовлених об'єктом конкурсу |
від одного до трьох років з моменту виготовлення | 10 | |
від трьох до семи років з моменту виготовлення | 6 | |
від семи до десяти років | 2 | |
за автобуси, строк експлуатації яких перевищує десять років, бали не нараховуються | ||
результат визначається як середньозважене значення (шляхом ділення суми балів за кожний автобус на кількість автобусів, що пропонуються для використання на об'єкті конкурсу) | ||
строк експлуатації для автобусів визначається згідно з технічним паспортом (за основу розрахунку береться рік виготовлення) | ||
Наявність у Перевізника-претендента транспортних засобів, призначених для перевезення осіб з особливими потребами: | ||
рухомий склад, призначений для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями | 5 | бали додаються за кожний автобус, призначений для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, який відповідає умовам конкурсу та запропонований для виконання перевезень, зумовлених об'єктом конкурсу |
Професійні вимоги та характеристика роботи автоперевізника | ||
Наявність досвіду роботи Перевізника-претендента: | ||
від одного до п'яти років | 10 | бали нараховуються, якщо суб'єкт господарювання діє на підставі діючої ліцензії на виконання пасажирських перевезень, отриманої вперше, не менше ніж один рік |
від п'яти до десяти років | 15 | бали нараховуються, якщо суб'єкт господарювання має ліцензію на виконання пасажирських перевезень протягом більше ніж п'яти років безперервно |
понад десять років | 20 | бали нараховуються, якщо суб'єкт господарювання має ліцензію на здійснення пасажирських перевезень протягом більше ніж десяти років безперервно |
Наявність у керівному або інженерному складі працівника: що має вищу профільну освіту, працює на підприємстві не менше одного року до дати оголошення конкурсу | 5 | бали нараховуються, якщо керівник, його заступник або інженер, які працюють на підприємстві не менше одного року до дати оголошення конкурсу, мають профільну вищу освіту з питань організації перевезень та управління на автомобільному транспорті |
що має середню спеціальну освіту в галузі та працює на підприємстві не менше одного року до дати оголошення конкурсу | 3 | бали нараховуються, якщо керівник, його заступник або інженер, які працюють на підприємстві не менше одного року до дати оголошення конкурсу, не мають вищої профільної освіти, але мають середню спеціальну освіту з питань організації перевезень або експлуатації автомобільного транспорту |
Наявність та тяжкість порушень безпеки дорожнього руху, транспортного законодавства, ліцензійних умов: | ||
наявність протягом одного року до оголошення конкурсу порушень ліцензійних умов, які впливають на безпеку перевезень, або невиконання припису про усунення порушень ліцензійних умов, кількість яких щодо кількості автобусів становить понад 0,1 (за інформацією Головавтотрансінспекції) | -10 | бали знімаються, якщо сумарна кількість порушень ліцензійних умов, які впливають на безпеку перевезень, та невиконаних приписів про усунення порушень щодо кількості ліцензованих автобусів перевищує 0,1 територіального підрозділу Головавтотрансінспекції |
наявність протягом одного року дорожньо-транспортних пригод, що сталися з вини водія-перевізника, кількість яких щодо кількості автобусів становить понад 0,1 (за інформацією Головавтотрансінспекції) або наявність протягом одного року до дати оголошення конкурсу порушень, передбачених частинами першою та другою статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення | -15 | бали знімаються, якщо кількість дорожньо-транспортних пригод, що сталися з вини водія Перевізника-претендента, внаслідок яких є постраждалі, щодо кількості ліцензованих автобусів перевищує 0,1 або мали місце порушення, передбачені частинами першою та другою статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення територіального підрозділу Головавтотрансінспекції Враховуються дорожньо-транспортні пригоди, що сталися протягом одного року до дати оголошення конкурсу |
Характеристика роботи на автобусному маршруті, що є об'єктом конкурсу: | ||
наявність протягом року до оголошення конкурсу порушень умов договору на вказаному маршруті, зокрема в частині невиконання запланованої кількості рейсів | -10 | бали нараховуються або знімаються тільки щодо Перевізників-претендентів, які здійснювали перевезення, зумовлені об'єктом конкурсу, на умовах діючого на момент проведення конкурсу договору, крім випадків обслуговування на тимчасових умовах згідно з пунктом 54 цього Порядку |
відсутність протягом року до оголошення конкурсу порушень в частині дотримання виконання запланованої кількості рейсів (кількість рейсів понад 98 відсотків) та використання рухомого складу | 10 | інформація подається організатором конкурсу |
Порушення, допущені Перевізником-претендентом, стали причиною розірвання договору (анулювання дозволу) на перевезення, зумовлені об'єктом конкурсу | -20 | |
Інвестиційний розвиток суб'єкта господарювання та соціальний ефект від його діяльності | ||
Капіталовкладення у придбання рухомого складу, призначеного для перевезень пасажирів: | ||
кількість автобусів - не менше ніж 10 одиниць (загальна кількість / вік яких не перевищує п'яти років) | 2/4 | 2 бали нараховуються у разі, коли кількість автобусів (власних, кредитних, які перебувають в лізингу або використовуються на праві спільної власності) становить від 10 до 20 одиниць 4 бали нараховуються у разі, коли кількість автобусів (власних, кредитних, які перебувають в лізингу або використовуються на праві спільної власності) становить від 10 до 20 одиниць і вік щонайменше десяти з них - не більше ніж п'ять років |
кількість автобусів - не менше ніж 20 одиниць (загальна, кількість / вік яких не перевищує п'яти років) | 5/10 | 5 балів нараховуються у разі, коли кількість автобусів (власних, кредитних, які перебувають в лізингу або використовуються на праві спільної власності) становить від 20 до 50 одиниць 10 балів нараховуються у разі, коли кількість автобусів (власних, кредитних, які перебувають в лізингу або використовуються на праві спільної власності) становить від 20 до 50 одиниць і вік щонайменше двадцяти з них - не більше ніж п'ять років |
кількість автобусів становить не менше ніж 50 одиниць (загальна кількість / вік яких не перевищує п'яти років) | 10/20 | 10 балів нараховуються у разі, коли кількість автобусів (власних, кредитних, які перебувають в лізингу або використовуються на праві спільної власності) перевищує 50 одиниць 20 балів нараховуються у разі, коли кількість автобусів (власних, кредитних, які перебувають в лізингу або використовуються на праві спільної власності) віком не більше ніж п'ять років становить не менше ніж 50 одиниць |
Інвестиції, вкладені протягом останнього періоду: | ||
загальна кількість нових автобусів, придбаних протягом одного року, становить не менше ніж 3 одиниці | 5 | бали нараховуються у разі, коли протягом одного року до дати оголошення конкурсу було придбано за власні, кредитні кошти або на умовах лізингу від 3 до 9 автобусів, вік яких становить менше ніж два роки |
загальна кількість нових автобусів, придбаних протягом одного року, не менше ніж 10 одиниць | 10 | бали нараховуються у разі, коли протягом одного року придбано за власні, кредитні кошти або на умовах лізингу не менше ніж 10 автобусів, вік яких становить менше ніж два роки |
Інвестиції, вкладені у рухомий склад для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями протягом останнього періоду: | ||
загальна кількість автобусів, призначених для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, становить не менше ніж 2 одиниці | 5 | бали нараховуються у разі, коли протягом одного року було придбано за власні, кредитні кошти або на умовах лізингу не менше ніж 2 автобуси, які мають додаткове устатковання для зручного обслуговування осіб з обмеженими фізичними можливостями |
Рівень заробітної плати на підприємстві: | ||
середній рівень заробітної плати водіїв не нижчий, ніж визначено Галузевою угодою | 5 | для розрахунку береться показник, зазначений у відповідній Галузевій угоді між Мінтрансзв'язку, профспілками та організацією роботодавців транспорту |
середній рівень заробітної плати водіїв не нижчий, ніж 120 відсотків від визначеної Галузевою угодою | 10 | бали нараховуються у разі, коли цей рівень заробітної плати діє протягом не менше шести місяців до дати оголошення конкурсу |
( Додаток в редакції Рішення Київміськради № 564/564 від 30.10.2008; із змінами, внесеними згідно з Рішенням Київміськради № 534/1590 від 28.05.2009; в редакції Рішення Київміськради № 772/1828 від 09.07.2009 )
Заступник міського голови - секретар Київради | О.Довгий |
"Хрещатик" N 76 (3066) від 23 травня 2007 року