МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
НАКАЗ
16.11.2020 № 3966/5 |
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
16 листопада 2020 р.
за № 1132/35415
Про затвердження Змін до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади директора Координаційного центру з надання правової допомоги
Відповідно до пункту 10 Положення про Міністерство юстиції України , затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 липня 2014 року № 228, пункту 16 Положення про Координаційний центр з надання правової допомоги , затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06 червня 2012 року № 504,
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Зміни до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади директора Координаційного центру з надання правової допомоги, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 10 травня 2017 року № 1515/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11 травня 2017 року за № 589/30457 (у редакції наказу Міністерства юстиції України від 06 вересня 2017 року № 2823/5), що додаються.
2. Директорату правосуддя та кримінальної юстиції (Олійник О.) подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року № 493 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади".
3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Коломієць В.
Міністр | Д. Малюська |
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
юстиції України
16 листопада 2020 року № 3966/5
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
16 листопада 2020 р.
за № 1132/35415
ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади директора Координаційного центру з надання правової допомоги
1. Абзац п’ятий пункту 5 викласти в такій редакції:
"визначає кандидатів, які успішно пройшли конкурс, та передає Наглядовій раді Центру інформацію про кандидатів, які отримали три найвищі конкурсні бали за результатами проведеного конкурсу.".
2. Абзац перший пункту 6 викласти в такій редакції:
"6. Комісія утворюється у складі восьми осіб: чотири особи, які є працівниками Міністерства юстиції, або особами, рекомендованими Міністерством юстиції, дві особи, рекомендовані міжнародними партнерами, що протягом тривалого часу співпрацюють з Центром, та дві особи, які є членами Наглядової ради Центру.".
3. У пункті 7 слова "перший заступник Міністра юстиції" замінити словами "заступник Міністра юстиції, який координує напрями роботи та спрямовує діяльність Центру".
4. В абзаці першому пункту 11 слова "та три члени Комісії - рекомендовані проектами міжнародної технічної допомоги" замінити словами ", один член Комісії, рекомендований міжнародними партнерами, два члени Комісії - члени Наглядової ради Центру".
5. Пункт 12 доповнити новим абзацом другим такого змісту:
"У разі неможливості проведення очного засідання таке засідання проводиться дистанційно в режимі відеоконференції за умови наявності технічної можливості.".
6. У пункті 14 слова "державним секретарем Міністерства юстиції" замінити словами "Міністром юстиції".
7. У пункті 16 слова "внесення відповідних пропозицій на розгляд державному секретарю Міністерства юстиції" замінити словами "передачі відповідної інформації Наглядовій раді Центру".
8. В абзаці першому пункту 19 слова "(через поштову скриньку Міністерства юстиції або поштою та надсилають на зазначену в оголошенні про проведення конкурсу електронну адресу)" замінити словами "(поштовим відправленням або на адресу електронної пошти, вказану в оголошенні про проведення конкурсу)".
9. У пункті 22:
в абзаці першому слова "абстрактного та логічного мислення" замінити словами "абстрактно-логічного та вербального інтелекту";
абзаци сьомий та восьмий викласти в такій редакції:
"Тест загальних навичок складається з 60 тестових питань та включає два блоки: абстрактно-логічний (30 питань) та вербальний (30 питань).
Тест загальних навичок спрямований на визначення здатності кандидатів гнучко мислити, ефективно обробляти вербальну інформацію, розуміти прочитане тощо.";
доповнити пункт після абзацу восьмого новими абзацами дев’ятим-чотирнадцятим такого змісту:
"Максимальна кількість балів, яку може отримати кандидат за кожним із блоків, становить 145.
Для переведення зазначених балів у бали підрахунку рівня загальних навичок кожного кандидата з максимальною кількістю 60 балів використовується коефіцієнт 4,833 за формулою:
(Sv + Sa) / 4,833 = ТЗН,
де
Sv - результат вербального тесту у балах;
Sa - результат абстрактно-логічного тесту у балах;
ТЗН - бал підрахунку рівня загальних навичок кандидата, округлений до сотої.
".
У зв’язку з цим абзаци дев’ятий-десятий вважати відповідно абзацами п’ятнадцятим-шістнадцятим;
абзаци п’ятнадцятий та шістнадцятий викласти в такій редакції:
"Для оцінки рівня загальних навичок кандидатів за результатами тестування мінімальну кількість балів, яку кандидат повинен набрати для допуску до наступного етапу проходження конкурсу, Комісія затверджує на засіданні.
Кандидати, які набрали менше мінімальної кількості балів, затвердженої Комісією, на тестуванні загальних навичок, не допускаються до наступного етапу проходження конкурсу, про що складається відповідний протокол, який підписується членами Комісії."
10. Пункт 23 доповнити новим абзацом четвертим такого змісту:
"У разі проведення співбесіди дистанційно в режимі відеоконференції канал зв’язку, час і дата початку проведення такої співбесіди узгоджуються з кандидатом будь-яким доступним способом, у тому числі засобами телекомунікаційного зв’язку.".
11. У пункті 24:
абзац перший після слів "проводиться Комісією" доповнити словами ", а в разі неможливості очної співбесіди, за рішенням Комісії,- дистанційно в режимі відеоконференції за умови наявності технічної можливості,";
доповнити пункт після абзацу сьомого новими абзацами восьмим та дев’ятим такого змісту:
"При проведенні співбесіди дистанційно в режимі відеоконференції, використовувані технічні засоби та/або технології повинні забезпечити належну якість зображення та звуку.
Перед проходженням співбесіди в режимі відеоконференції кандидат пред’являє паспорт громадянина України або інший документ, який посвідчує особу та підтверджує громадянство України, що дає змогу ідентифікувати цього кандидата.".
У зв’язку з цим абзац восьмий вважати відповідно абзацом десятим.
12. Абзац десятий пункту 25 викласти у такій редакції:
"З переліком обов’язкових запитань кожен кандидат ознайомлюється секретарем Комісії за 15 хвилин до початку співбесіди, у тому числі засобами телекомунаційного зв’язку, якщо співбесіда проводиться дистанційно.".
13. Пункт 28 викласти в такій редакції:
За результатами всіх етапів конкурсу Комісія протягом 3-х робочих днів з дня проходження співбесіди всіма кандидатами визначає конкурсний бал шляхом складання загального балу, отриманого кандидатом за результатами співбесіди, помноженого на три та отриманого ним балу підрахунку рівня загальних навичок кандидата, і розрахування за формулою
(С х 3) + ТЗН = КБ,
де
С - загальний бал кандидата за результатами співбесіди;
3 - коефіцієнт множення;
ТЗН - бал підрахунку рівня загальних навичок кандидата, округлений до сотої;
КБ - конкурсний бал.
Кандидати, які отримали три найвищі конкурсні бали за результатами проведеного конкурсу, вважаються такими, що успішно пройшли конкурс. У випадку, якщо три найвищі конкурсні бали набрали декілька кандидатів, усі вони включаються до списку рекомендованих кандидатів.
14. У пункті 29:
слова "на розгляд та прийняття остаточного рішення державному секретарю Міністерства юстиції" замінити словами "Наглядовій раді Центру";
доповнити пункт новим абзацом другим такого змісту:
"У п’ятнадцятиденний строк з дня отримання такої інформації Наглядова рада Центру за результатами додаткової співбесіди з кандидатами, у тому числі проведеної дистанційно в режимі відеоконференції з дотриманням умов, визначених для проведення конкурсу, подає Міністру юстиції рекомендації щодо кандидатів для розгляду та прийняття остаточного рішення.".
Директор Директорату правосуддя та кримінальної юстиції | О. Олійник |