МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ
Н А К А З
Міністра оборони України
15.07.2005 N 410 |
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
27 липня 2005 р.
за N 805/11085
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства оборони N 123 від 28.02.2006 )
Про внесення змін до Умов оплати праці працівників установ, закладів та організацій культури Збройних Сил України, затверджених наказом Міністра оборони України від 27.08.2001 N 296
На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 15 січня 2005 року N 36 "Про підвищення з 1 січня 2005 р. посадових окладів (ставок заробітної плати) працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери"
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити розділи 2-5 Умов оплати праці працівників установ, закладів та організацій культури Збройних Сил України, затверджених наказом Міністра оборони України від 27 серпня 2001 року N 296 "Про впорядкування умов оплати праці працівників установ, закладів та організацій культури Збройних Сил України" (зі змінами та доповненнями), зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 31 серпня 2001 року за N 765/5956, виклавши в редакції, що додається.
2. Командирам (начальникам) військових частин, закладів, установ та організацій Збройних Сил України:
установити з 1 січня 2005 року посадові оклади (ставки заробітної плати) працівникам, виходячи з розмірів, передбачених розділами 2-5 у редакції цього наказу;
у разі, якщо із запровадженням цього наказу заробітна плата працівників за відпрацьовану місячну норму праці з урахуванням доплат, надбавок, премій та інших виплат, крім тих, що не враховуються до мінімальної заробітної плати відповідно до статті 3 Закону України "Про оплату праці", менша встановленого розміру мінімальної заробітної плати, провадити доплату до її розміру.
3. Контроль за виконанням наказу покласти на директора Департаменту фінансів Міністерства оборони України.
4. Наказ розіслати до окремої військової частини.
Міністр оборони України ПОГОДЖЕНО: Міністерство праці та соціальної політики України Заступник Міністра Міністерство фінансів України Заступник Міністра | А.С.Гриценко В.І.Тьоткін В.М.Матвійчук |
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністра оборони
України
27.08.2001 N 296
( z0765-01 )
(у редакції наказу Міністра
оборони України
від 15.07.2005 N 410)
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
27 липня 2005 р.
за N 805/11085
2. РОЗМІРИ посадових окладів працівників культурно-освітніх установ
Таблиця 1
Керівники
1. До бібліотечних відділів та до інших відділів з основної діяльності належать усі відділи бібліотеки, пов'язані з обслуговуванням читачів книгами (відділи абонемента, читацьких залів, спеціалізованих відділів з різних галузей літератури та видів видань, відділи інформаційної та довідково-бібліографічної роботи тощо), відділи комплектування і збереження книжкових фондів (відділи комплектування, збереження, обробки, організації каталогів тощо), відділи науково-методичної і науково-дослідної роботи та інші, що передбачені штатами.
2. Посадові оклади керівників установ з обсягом роботи нижче показників IV групи встановлюються на 10 відсотків нижче посадових окладів, передбачених для аналогічних працівників IV групи.
3. У бібліотеках з обсягом роботи нижче за показники, передбачені для бібліотек IV групи, які є структурними підрозділами військової частини, установи, військового навчального закладу та організації, посадові оклади завідувачів установлюються на рівні посадових окладів бібліотекарів відповідної категорії з урахуванням їх кваліфікаційних вимог.
4. Посадові оклади керівникам гуртків, студій та колективів за видами мистецтв і народної творчості встановлюються за 3 години в день. Оплата праці цих працівників може провадитись також за погодинними ставками.
5. Посадові оклади інших керівників культурно-освітніх установ установлюються на рівні посадових окладів керівників загальних (наскрізних) професій і посад бюджетних військових частин, закладів, установ та організацій Збройних Сил України, віднесених за показниками до відповідної групи культурно-освітніх установ.
Таблиця 2
Фахівці та інші працівники
Посадові оклади акомпаніаторам, концертмейстерам, лекторам (екскурсоводам) установлюються за 4 години роботи в день. Оплата праці цих працівників може провадитись також за погодинними ставками.
3. Розміри посадових окладів працівників театрально-видовищних закладів
Таблиця 3
Керівники та художній персонал
Посадові оклади директорів, керівників художніх, головних: режисерів, диригентів, балетмейстерів, хормейстерів, художників творчих колективів у складі театрів, концертних організацій установлюються на 3 відсотки менше від посадових окладів відповідних працівників.
Таблиця 4
Артисти драматичних театрів
Найменування посад | Посадові оклади, гривень |
Провідні майстри сцени | 409 |
Артисти драми: вищої категорії I категорії II категорії | 388 367 344 |
Артисти допоміжного складу | 271 |
Таблиця 5
Артисти ансамблів пісні й танцю, концертних ансамблів і оркестрів
Посадові оклади артистів оркестрів і ансамблів культурно-освітніх установ, об'єднань музичних ансамблів, кінотеатрів, ресторанів і бюро побутових послуг установлюються у розмірах, передбачених для артистів естрадних оркестрів і ансамблів, які мають відповідну кваліфікаційну категорію.
4. РОЗМІРИ посадових окладів працівників Галузевого державного архіву Міністерства оборони України
Таблиця 6
Керівники
Таблиця 7
Фахівці та інші працівники
В архівних установах, що утримуються на самостійних штатах, старшому зберігачу фондів установлюється посадовий оклад у розмірі 302 гривень, а зберігачу фондів - 280 гривень.
5. РОЗМІРИ посадових окладів працівників кінотеатрів, кінопрокатних баз, кінопрокатних пунктів та кінолабораторій
Таблиця 8
Посадові оклади начальників кінопрокатних баз і кінопрокатних пунктів з обсягом роботи нижче показників IV групи встановлюються на 10 відсотків нижче посадових окладів, передбачених для цих керівників за IV групою.
Директор Департаменту фінансів Міністерства оборони України генерал-лейтенант | І.Ю.Марко |