• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про затвердження Правил державної реєстрації та обліку тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, тракторних причепів

Міністерство аграрної політики України  | Наказ, Заява, Акт, Правила від 25.05.2000 № 75 | Документ не діє
Реквізити
  • Видавник: Міністерство аграрної політики України
  • Тип: Наказ, Заява, Акт, Правила
  • Дата: 25.05.2000
  • Номер: 75
  • Статус: Документ не діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Міністерство аграрної політики України
  • Тип: Наказ, Заява, Акт, Правила
  • Дата: 25.05.2000
  • Номер: 75
  • Статус: Документ не діє
Документ підготовлено в системі iplex
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
Н А К А З
N 75 від 25.05.2000
м.Київ

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
28 липня 2000 р.
за N 456/4677
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства аграрної політики та продовольства N 304 від 19.06.2017 ) ( Про відновлення дії Наказу додатково див. Наказ Міністерства аграрної політики N 110 від 24.03.2005 ) ( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства аграрної політики N 221 від 11.06.2004 )
Про затвердження Правил державної реєстрації та обліку тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, тракторних причепів
( Із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства аграрної політики N 142 від 30.04.2004 )
З метою встановлення єдиного на території України порядку державної реєстрації та обліку, а також видачі реєстраційних документів та державних номерних знаків на трактори, самохідні шасі, самохідні сільськогосподарські, дорожньо-будівельні і меліоративні машини, тракторні причепи
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Правила державної реєстрації та обліку тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, тракторних причепів (додаються).
2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства сільського господарства і продовольства України від 09.02.94 N 40 "Про затвердження Правил державної реєстрації та обліку тракторів, самохідних шасі, самохідних меліоративних та дорожньо-будівельних машин і тракторних причепів" (зареєстровано в Мін'юсті 21.02.94. за N 28/237).
3. Державній інспекції по нагляду за технічним станом машин, обладнання та якістю пально-мастильних матеріалів (Гордієнко В.А.), Юридичному управлінню (Бочковська С.М.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Яковенка В.П.
Міністр І.Кириленко
Затверджено
Наказ Міністерства аграрної
політики України
25.05.2000 N 75
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
28 липня 2000 р.
за N 456/4677
Правила
державної реєстрації та обліку тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, тракторних причепів
1. Загальні положення
1.1. Правила розроблені відповідно до ст. 2 Указу Президента України "Про забезпечення економічних інтересів і соціального захисту працівників соціальної сфери села та вирішення окремих питань, що виникли в процесі проведення земельної реформи" від 12.04.2000 N 584/2000.
Цими Правилами встановлюється єдиний на території України порядок державної реєстрації, обліку, видачі реєстраційних документів та державних номерних знаків на трактори, самохідні шасі, самохідні сільськогосподарські, дорожньо-будівельні і меліоративні машини, тракторні причепи (надалі - машини), які підлягають експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування.
1.2. Ці Правила є обов'язковими для всіх фізичних і юридичних осіб, які є власниками машин або діяльність яких пов'язана з їх виготовленням, реалізіцією та експлуатацією.
1.3. Державна реєстрація машин здійснюється інспекціями державного технічного нагляду Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій (надалі - органи Держтехнагляду) з метою забезпечення єдиного обліку машин, контролю за відповідністю їх конструкцій та технічного стану до діючих в Україні правил, нормативів і стандартів, дотримання законодавства про сплату встановлених платежів та податків, зборів та інших платежів, а також попередження протиправних дій окремих осіб щодо машин.
1.4. Органи Держтехнагляду видають суб'єктам підприємницької діяльності довідки-рахунки встановленого зразка. Забезпечують бланками довідок-рахунків, а також актів приймання-передавання машин підприємств-виробників, розробляють порядок видачі цих бланків, обліку та контролю за їх використанням. Бланки довідок-рахунків є документами суворої звітності, що зумовлює:
облік їх одержання, зберігання та використання як бланків суворої звітності;
їх виготовлення з друкарською нумерацією відповідно до Правил виготовлення бланків цінних паперів і документів суворого обліку, затверджених спільним наказом Міністерства фінансів України, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ України від 25.11.93 N 98, зареєстрованим Міністерством юстиції України від 14.01.94 за N 8/217;
видачу бланків форм документів тій посадовій особі підприємства (організації), на яку покладено обов'язки з реєстрації виданих та повернутих форм первинного обліку за прибутково-видатковою накладною на бланки суворої звітності (обліку) (типова форма N СЗ-1);
списання використаних бланків за Актом на списання використаних бланків суворої звітності (типова форма N СЗ-3).
2. Документи, що підтвержують правомірність придбання машин
2.1. Правомірність придбання машини підтверджується відповідними документами, а саме:
2.2. Довідкою-рахунком за формою згідно з додатком 1 до цих Правил, що дає право реалізації повнокомплектних машин, вузлів і агрегатів, що мають ідентифікаційні номери.
2.3. Договорами купівлі-продажу, міни, дарування.
2.4. Свідоцтвами про право власності на частку в спільному майні подружжя, дорученнями та іншими документами, посвідченими або виданими в установленому порядку.
2.5. Договорами лізингу та застави майна, актами приймання-передавання машини за формою згідно з додатком 2 до цих Правил, виданими підприємством-виробником машини або підприємствами, які переобладнали чи встановили на машині спеціальний пристрій згідно із свідоцтвом про відповідність конструкції машини до вимог безпеки руху із зазначенням їх ідентифікаційних номерів та конкретного одержувача, скріпленими підписом посадової особи підприємства і печаткою.
2.6. Вантажною митною декларацією на машини, що ввозяться, для оформлення юридичними і фізичними особами або посвідченнями митного органу про реєстрацію увезених із-за кордону машин, вузлів і агрегатів, що мають ідентифікаційні номери.
2.7. Квитанцією до прибуткового касового ордера, накладною і приймально-здавальним актом, виданими підприємством, організацією або установою, платіжними дорученнями, квитанціями банку.
2.8. Рішенням уповноваженого органу про відчуження машини; актом технічного огляду; документами, що підтверджують реалізацію на аукціоні (для державної і комунальної власності); нотаріально посвідченою угодою.
2.9. Реєстраційним свідоцтвом з відміткою про зняття з обліку за місцем попередньої реєстрації для машин, що були в експлуатації.
2.10. Копією рішення суду і виконавчого листа про належність машини.
3. Реєстрація машин
3.1. Реєстрація машин власників проводиться органами Держтехнагляду з видачею свідоцтва про реєстрацію.
( Пункт 3.1 в редакції Наказу Міністерства аграрної політики N 142 від 30.04.2004 )
3.2. У разі виявлення недостовірності документів, поданих для реєстрації машин, відповідна інформація передається у правоохоронні органи.
( Пункт 3.2 в редакції Наказу Міністерства аграрної політики N 142 від 30.04.2004 )
3.3. Реєстрація машин власників - юридичних та фізичних осіб проводиться на підставі поданої заяви (додатки 3 і 4), документів, які посвідчують особу власника, довіреної особи та правомірність придбання машини (пункт 2 цих Правил).
3.4. Машини, що належать декільком громадянам або сім'ї, реєструються на ту особу, на яку оформлено документи, що підтверджують правомірність їх придбання. За згодою співвласників, членів сім'ї на підставі їх заяви в розділі "Особливі відмітки" свідоцтва про реєстрацію може бути зроблений запис: "Має право керувати (прізвище, ім'я, по батькові)". Запис скріплюється печаткою інспекції.
3.5. Власники зобов'язані зареєструвати належні їм машини протягом 10 днів після їх придбання або закінчення митного оформлення у разі ввезення (у тому числі і тимчасового) на територію України. Термін реєстрації може бути продовжений на підставі заяви власника за умови наявності поважних причин, які унеможливлюють її вчасне проведення.
3.6. Реєстрація машин проводиться за умови сплати передбачених податків і зборів.
3.7. Реєстрація машин, що належать фізичним особам, може здійснюватись через довірену особу за наявності нотаріально посвідченої довіреності.
Машини, отримані громадянами в рахунок майнових паїв на правах власності, реєструються за одним із співвласників згідно з рішенням зборів співвласників.
3.8. Машини, передані в оренду суб'єктам господарської діяльності, реєструються на цих суб'єктів господарської діяльності (згідно з рішенням зборів співвласників). При цьому в усіх випадках у реєстраційних документах робиться відмітка: "Без права відчуження". Відчуження цих машин проводиться за рішенням зборів співвласників.
3.9. При заміні вузлів і агрегатів, що мають ідентифікаційні номери, фізичним і юридичним особам, у належних ним машинах, необхідно в 10-денний строк з'явитися в органи Держтехнагляду для внесення змін у реєстраційні документи. Підставою для внесення цих змін є документи, що підтверджують правомірність їх придбання.
Машини, отримані суб'єктом господарської діяльності (правонаступником ліквідованого КСП) для покриття боргів, реєструються на суб'єкта господарської діяльності на підставі запису в статуті про правонаступництво та переліку майна під забезпечення боргів, затверджених загальними зборами КСП.
3.10. На кожну зареєстровану машину видається державний номерний знак та свідоцтво про реєстрацію. На зареєстровані технічно справні машини, крім того, видається талон про проходження технічного огляду.
Свідоцтва про реєстрацію машин мають необмежений термін дії.
3.11. На технічно не справні машини державні номерні знаки і талони про проходження технічного огляду не видаються. Видача номерного знака і талона може бути проведена тільки після усунення несправностей на машині і повторного проведення технічного огляду.
Експлуатація машин без номерного знака, свідоцтва про реєстрацію, талона про проходження технічного огляду або з номерним знаком, виданим на іншу машину, не допускається.
3.12. Машини юридичних осіб реєструються за місцезнаходженням цих осіб.
3.13. Машини, що належать фізичним особам, реєструються за місцем постійного або тимчасового проживання фізичних осіб.
Допускається реєстрація машин за місцем розташування земельної ділянки громадян. У цьому разі до заяви про реєстрацію додаються копії документів, які підтверджують право власності на земельну ділянку, а реєстрація погоджується з органом Держтехнагляду за місцем проживання власника.
3.14. Машини, які належать неповнолітнім, реєструються на них за умови досягнення неповнолітніми 15-річного віку.
В обліковій картці та книзі обліку таких машин також зазначаються прізвище, ім'я та по батькові батьків неповнолітнього або його опікуна (піклувальника) і ставиться відмітка про заборону зняття з обліку машини без їх дозволу та погодження з органами опіки і піклування.
Після досягнення 18-річного віку всі обмеження щодо реєстрації, зняття з обліку машин, які встановлюються для неповнолітніх, знімаються.
3.15. Якщо машина за технічними параметрами не може бути допущена до участі в дорожньому русі вулично-дорожньою мережею загального користування, то в свідоцтві про реєстрацію в розділі "Особливі відмітки" робиться запис: "Забороняється експлуатація на автомобільних дорогах". Запис скріплюється печаткою органів Держтехнагляду.
3.16. Відомості про зареєстровані і перереєстровані машини, їх власників, видані державні номерні знаки та реєстраційні документи заносяться в книги реєстрації машин (додатки 5 і 6).
3.17. Державний номерний знак встановлюється:
на машинах, які мають жорстку кабіну - на лівому верхньому боці задньої стінки кабіни (у межах її верхнього габариту);
на машинах з м'якою (знімною) кабіною або без неї - на задній частині крила лівого заднього колеса;
на причепі до трактора - на кронштейні, який встановлюється під лівим боком заднього борту.
У всіх випадках державний номерний знак повинен бути надійно закріплений і обладнаний освітленням, яке забезпечує його видимість на відстані не менше 20 метрів у темний період доби.
3.18. Державні номерні знаки або реєстраційні документи замість таких, що стали непридатними, видаються на підставі заяви власника, а також після проходження технічного огляду машини, якщо з дня проведення останнього минуло більше одного місяця.
Державні номерні знаки або реєстраційні документи замість загублених видаються на підставі заяви власника та виданої державною автомобільною інспекцією довідки про відсутність факту їх вилучення після проведення огляду машини з метою звірки відповідності номерних агрегатів обліковим даним.
Свідоцтво про реєстрацію та номерний знак видаються одночасно, незалежно від того, що підлягає заміні (свідоцтво про реєстрацію чи номерний знак), у верхньому лівому куті свідоцтва ставиться штамп "дублікат", а в книзі реєстрації робиться запис про видачу дубліката.
3.19. Самостійно складені машини реєструються на їхніх власників на підставі документів, передбачених у розділі 2 цих Правил, які підтверджують правомірність придбання основних вузлів і агрегатів, необхідних для складання машини.
Складання машин серійного зразка допускається з вузлів, агрегатів і деталей тільки заводського виготовлення.
Допускається реєстрація самостійно складених машин несерійного зразка за умови, що складена машина відповідає правилам, нормам і стандартам конструкції саморобних тракторів (крім малогабаритних), самохідних машин, тракторних причепів і напівпричепів, за наявності висновку про проведення технічної експертизи органами Держтехнагляду та спеціалістами з охорони праці.
3.20. Відчуження машин, які не зареєстровані в органах Держтехнагляду, не допускається.
Відчуження машин без їх реєстрації в органах Держтехнагляду можуть проводити суб'єкти підприємницької діяльності, які мають право на реалізацію машин.
Реєстрація новим власником машин, які не були зареєстровані в органах Держтехнагляду попереднім власником, допускається тільки у випадках, коли машини були реалізовані суб'єктами підприємницької діяльності, які мають право реалізації цих машин.
3.21. Після реєстрації машини в органах Держтехнагляду залишається на зберігання заява власника з переліком усіх пред'явлених документів на придбання машини та документи на сплату встановлених зборів при реєстрації. Документи зберігаються в органах Держтехнагляду протягом 20 років, а книги реєстрації - протягом 45 років. Документи, що підлягають архівному зберіганню, відповідно оформляються в органах Держтехнагляду.
4. Тимчасова реєстрація машин
4.1. Тимчасова реєстрація машин здійснюється:
у разі тимчасового ввезення на територію України під зобов'язання про зворотне вивезення. Тимчасові реєстраційні талони і номерні знаки видаються із зазначенням строку їх дії, який визначається митними органами. При проведенні тимчасової реєстрації в органи Держтехнагляду здаються номерні знаки і реєстраційні документи машини, зареєстрованої за межами України, які повертаються власнику після закінчення строку тимчасової реєстрації;
при виїзді машин за межі України. На ці машини видаються тимчасові реєстраційні талони та номерні знаки, серіям яких присвоєні літери латинського алфавіту. Підставою для видачі реєстраційних документів для поїздки за кордон можуть бути відкриті в'їзні візи, відповідно посвідчені договори. Тимчасові реєстраційні документи повертаються в органи Держтехнагляду не пізніше ніж через 10 днів після повернення машини з-за кордону. На машинах, що виїжджають за кордон, повинен бути розпізнавальний знак України.
4.2. При переміщенні машини, що має тимчасову реєстрацію, територією України органами Держтехнагляду в реєстраційних документах у графі "Особливі відмітки" або в документах, що підтверджують правомірність придбання машини, робляться відмітки про тимчасову видачу номерних знаків "Транзит", у яких установлюється термін їх дії.
Після закінчення вказаного терміну машина вважається не зареєстрованою.
4.3. Для тимчасово зареєстрованих машин ведеться окремо книга реєстрації. Тимчасова реєстрація проводиться тільки за письмовою згодою обласного органу Держтехнагляду.
5. Перереєстрація машин
5.1. Перереєстрація машин проводиться на підставі письмової заяви власника і документа, що посвідчує особу, у таких випадках: зміни власника машини, прізвища власника, місця його проживання, зміни назви підприємства, форми його власності або його адреси, зміни типу машини при переобладнанні та заміні номерних агрегатів і вузлів, що мають ідентифікаційні номери.
5.2. Перереєстрація машин, у т.ч. тих, що були під заставою, проводиться при наявності документів, передбачених цими Правилами.
5.3. При перереєстрації проводиться огляд машини і видається нове реєстраційне свідоцтво. У новому реєстраційному свідоцтві в графі "Свідоцтво видано на підставі" зазначаються серія і номер попереднього реєстраційного документа і найменування органу, який його видав.
5.4. Машини, що передаються від власника іншим юридичним та фізичним особам, перереєстровуються на підставі заяви власника; документа, що засвідчує факт оплати та передачі машини; угод, закріплених печатками (підписами) обох сторін.
5.5. Перереєстрація машини на одного з подружжя проводиться на підставі їх спільної заяви і копії свідоцтва про право власності на частку в спільному майні подружжя, виданих у встановленому порядку, та свідоцтва про реєстрацію машини. Підставою для перереєстрації машини є також копії договорів про поділ спільного майна подружжя, свідоцтв про право на спадщину або рішень суду про визнання недійсними договорів купівлі-продажу, дарування тощо, засвідчені в установленому порядку, та свідоцтва про реєстрацію.
5.6. Перереєстрація машин, що є спільною сумісною власністю осіб, як ведуть селянське (фермерське) господарство, у разі смерті однієї із осіб, на яку було зареєстровано транспортний засіб, проводиться на підставі заяви члена цього господарства (за наявності кількох членів господарства - їх спільної заяви), копії свідоцтва про смерть, довідки виконавчого органу відповідної ради про склад селянського (фермерського) господарства і про перебування машини в спільній сумісній власності його членів. Зазначені документи засвідчуються у виконавчому органі відповідної ради, до них додається свідоцтво про реєстрацію.
5.7. Перереєстрація машин, які підлягають обліку в органах Держтехнагляду, у період реформування колективних сільськогосподарських підприємств згідно з Указом Президента України від 3 грудня 1999 р. N 1529/99 "Про невідкладні заходи щодо прискорення реформування аграрного сектора економіки" проводиться тільки на підставі рішень загальних зборів членів КСП або актів ліквідаційних комісій про передачу транспортних засобів. Їх перереєстрація проводиться безоплатно (за винятком оплати за бланки свідоцтв про реєстрацію), а номерні знаки на транспортні засоби можуть бути замінені на нові виключно за бажанням нових власників за їх кошти.
6. Зняття машин з обліку
6.1. Зняття машин з обліку проводиться тільки після їх огляду органами Держтехнагляду з метою звіряння відповідності номерних агрегатів до облікових даних на підставі заяви власника (довіреної особи) і документа, що посвідчує особу власника (довіреної особи).
Зняття машин з обліку у зв'язку з їх вибракуванням проводиться без огляду машин. Вибракування машин, що належать юридичним особам, підтверджується актом на списання основних засобів (типова форма N 03-8, затверджена наказом Мінстату України від 29.12.95 N 352), а фізичним особам - їх заявою.
6.2. При знятті машин з обліку номерні знаки підлягають здаванню в органи Держтехнагляду.
Якщо машини знімаються з обліку у зв'язку з їх відчуженням, то в свідоцтві про реєстрацію (технічному паспорті) робиться відмітка "Машина знята з обліку для реалізації в межах України", номерні знаки здаються і видаються номерні знаки "Транзит".
6.3. Машини, що вибувають за межі України, знімаються з обліку з дозволу митних органів.
Зазначений дозвіл також може бути підставою для отримання в органах Держтехнагляду свідоцтва про реєстрацію та номерних знаків "Транзит", якщо нова машина була придбана в Україні громадянином іншої держави чи особою без громадянства і на обліку в органах Держтехнагляду не перебувала.
6.4. Про зняття з обліку машин, що належать фізичним особам і зареєстровані не за місцем їх проживання, повідомляється орган Держтехнагляду за місцем проживання власника машини, з яким проводилось погодження дозволу на таку реєстрацію.
6.5. При знятті з обліку тимчасово зареєстрованих машин, які вибувають за межі території України, в органи Держтехнагляду здаються державні номерні знаки та реєстраційні документи.
6.6. Номерні знаки, здані в органи Держтехнагляду після зняття машин з обліку і придатні для використання, оприбутковуються і видаються на інші машини. Номерні знаки, не придатні для використання, підлягають знищенню, про що складається відповідний акт.
Відмітки про зняття машин з обліку, а також здавання та знищення або повторну видачу номерних знаків та реєстраційних документів робляться в книзі реєстрації машин у розділі "Службові відмітки".
6.7. Не допускається знімати з обліку машини, на які накладено арешт чи заборону на зняття з обліку та в інших випадках, передбачених законодавством.
6.8. Документи, які подані для реєстрації, перереєстрації машини, унесення змін у реєстраційні документи та зняття машини з обліку, зберігаються в органах Держтехнагляду протягом 20 років після зняття машини з обліку, а книга реєстрації машини - протягом 45 років з часу проведення останнього запису за реєстрацією.
7. Виготовлення і облік номерних знаків
7.1. Номерні знаки виготовляються відповідно до вимог Державного стандарту України (ДСТУ 3650-97).
7.2. Серії номерних знаків на машини закріплюються за Автономною Республікою Крим і областями відповідно до чинного законодавства України.
7.3. Виготовлення і постачання номерних знаків здійснюються централізовано на замовлення інспекції Держтехнагляду Міністерства аграрної політики України.
7.4. Облік та інвентаризація номерних знаків, які зберігаються в органах Держтехнагляду, проводяться в порядку, встановленому для матеріальних цінностей.
7.5. Річні звіти про надходження і використання номерних знаків та свідоцтв про реєстрацію разом із замовленнями на наступний рік подаються інспекціям Держтехнагляду облдержадміністрацій, які, в свою чергу, подають зазначені документи інспекції Держтехнагляду Мінагрополітики України (додаток 7).
7.6. Облік надходження і видачі номерних знаків і реєстраційних документів в інспекції Державного технічного нагляду Автономної Республіки Крим і в обласних інспекціях Держтехнагляду ведеться в самостійних розділах "Журналу обліку надходження та видачі номерних знаків і свідоцтв про реєстрацію машини" (додаток 8).
Начальник Державної інспекції
по нагляду за технічним станом
машин, обладнання та якістю
пально-мастильних матеріалів



В.А.Гордієнко
Додаток 1
до Правил державної реєстрації
та обліку тракторів, самохідних шасі,
самохідних сільськогосподарських,
дорожньо-будівельних і меліоративних
машин, тракторних причепів
Машина повинна бути _______________________
зареєстрована (перереєстрована) (торговельна
в органах Держтехнагляду _______________________
протягом 10 діб з моменту організація)
придбання
"___" _________ 200__ р.
Довідка-рахунок
Серія _________ N ________
Видана _______________________________________________ про те, що
(прізвище, ім'я, по батькові, назва організації)
йому продано і видано ______________ марки _____________________,
заводський N ______, двигун N ______, шасі N ___________________,
свідоцтво про реєстрацію (техпаспорт) N ________________________,
вартістю ________________________________________________________
(сума літерами)
Адреса __________________________________________________________
Паспорт (документ, що його замінює) серія ___________ N ________,
виданий _________________________________________________________
(ким, коли)
Керівник ___________________
М.п. (підпис)
Бухгалтер __________________
(підпис)
Гроші в сумі ____________________________________________ гривень
(словами)
одержані касою торговельної організації.
Касир ________________
(підпис)
Зазначений транспортний засіб (агрегат) одержав _________________
(непотрібне закреслити) (підпис)
Додаток 2
до Правил державної реєстрації
та обліку тракторів, самохідних шасі,
самохідних сільськогосподарських,
дорожньо-будівельних і меліоративних
машин, тракторних причепів
Акт
приймання-передавання машини
Серія _________ N __________
Машина __________________________________________________________
(категорія, тип, марка, модель машини)
_________________________________________________________________
------------------------------------------------
|Заводський номер | Номер двигуна | Номер шасі |
------------------------------------------------
Транспортний засіб виготовлений і укомплектований відповідно до
_______________________ і придатний до експлуатації.
(номер технічних умов)
Дата виготовлення "__"_____________ 200_ р.
Підприємство-виробник ___________________________________________
(найменування, адреса)
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
Видані номерні знаки "Транзит" __________________________________
ВТК _____________________________________________________________
Відділ збуту ______________________________
М.п.
Керівник підприємства-виробника ___________
___________________________________________
Організація-одержувач (фізична особа) ___________________________
(для юридичних осіб -
_________________________________________________________________
найменування, адреса; для фізичних осіб - прізвище, ім'я,
_________________________________________________________________
по батькові, серія, номер паспорта, ким і коли виданий,
місце проживання)
Представник організації (фізична особа) _________________________
(для юридичних осіб -
_________________________________________________________________
посада, підпис; для фізичних осіб - підпис)
Дата видачі ___________ 200_ р.
Додаток З
до Правил державної реєстрації
та обліку тракторів, самохідних шасі,
самохідних сільськогосподарських,
дорожньо-будівельних і меліоративних
машин, тракторних причепів
районній (міській) інспекції
Держтехнагляду
Заява
Прошу зареєструвати і видати державний номерний знак:
1. Назва машини ______________ 2. Марка і модель ________________
3. Дата випуску _________ 4. Заводський N __________ 5. Шасі N __
6. Марка двигуна ___________ 7. Двигун N________
8. Рік випуску ______
9. Завод-виготовлювач ___________________________________________
10. Адреса стоянки машини _______________________________________
Для реєстрації пред'являються:
1. Документи на придбання _______________________________________
2. Технічний паспорт (формуляр) машини __________________________
3. Реєстраційне свідоцтво або довідка-рахунок ___________________
4. Платіжне доручення або квитанція банку на оплату за реєстрацію
N _____ від ____
5. Платіжне доручення або квитанція банку на оплату податку
N _______ від ____
Реєстрацію доручається провести _____________________________
_________________________________________________________________
Керівник __________________
(підпис, прізвище)
М.П.
Службові відмітки інспекції Держтехнагляду:
1. Відповідність облікових даних машини, зазначеної в заяві _____
2. Видано:
Номерний знак: серія ______ N _________
Свідоцтво про реєстрацію: серія ______ N _________
Дата реєстрації _________________
Інспектор ___________________________________________________
(прізвище, підпис)
Додаток 4
до Правил державної реєстрації
та обліку тракторів, самохідних шасі,
самохідних сільськогосподарських,
дорожньо-будівельних і меліоративних
машин, тракторних причепів
____________ інспекції Держтехнагляду
громадянина _________________________
_____________________________________
Паспорт: серія ___, N ______, виданий
_______ р. ____________________ РВВС
Місце роботи ________________________
Заява
Прошу зареєструвати і видати державний номерний знак:
1. Назва машини ________________ 2. Марка і модель ______________
3. Дата випуску ________ 4. Заводський N ______ 5. Шасі N _______
6. Марка двигуна _______ 7. Двигун N ____ 8. Рік випуску ________
9. Адреса стоянки машини ________________________________________
До заяви додаю такі документи:
1. ______________________________________________________________
2. ______________________________________________________________
3. ______________________________________________________________
4. ______________________________________________________________
5. ______________________________________________________________
"___" _________ 200_ р. _______________
(підпис)
Службові відмітки інспекції Держтехнагляду:
1. Відповідність облікових даних машини, зазначеної в заяві _____
2. Видано:
Номерний знак: серія ________ N ________
Свідоцтво про реєстрацію: серія ______ N ____
Дата реєстрації _______________________
Інспектор ___________________________________________________
(прізвище, підпис)
Додаток 5
до Правил державної реєстрації
та обліку тракторів, самохідних шасі,
самохідних сільськогосподарських,
дорожньо-будівельних і меліоративних
машин, тракторних причепів
Книга
державної реєстрації тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, тракторних причепів
---------------------------------------------------------------------------
| N |Тип та марка | Дані про машину | Номер |Найменування|
|з/п|машини |--------------------------------|формуляра|підприємства|
| | | рік |заводський| номер |номер| | |
| | |випуску| номер |двигуна|шасі | | |
|---+-------------+-------+----------+-------+-----+---------+------------|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
---------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------
| Видано свідоцтво | Видано номерний |Підпис про| Службові відмітки |
| про реєстрацію | знак |одержання |(дата зняття з обліку|
|------------------+------------------| |машини та здачі |
|серія|номер|дата |серія|номер|дата | |номерного знака і |
| | |видачі| | |видачі| |свідоцтва про |
| | | | | | | |реєстрацію) |
|-----+-----+------+-----+-----+------+----------+---------------------|
| 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
------------------------------------------------------------------------
Додаток 6
до Правил державної реєстрації
та обліку тракторів, самохідних шасі,
самохідних сільськогосподарських,
дорожньо-будівельних і меліоративних
машин, тракторних причепів
Книга
державної реєстрації тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, тракторних причепів
-----------------------------------------------------------------------------
| N |Тип та марка| Дані про машину | Номер |Прізвище, ім'я,|
|з/п| машини |--------------------------------|формуляра|по батькові |
| | | рік |заводський| номер |номер| |власника та |
| | |випуску| номер |двигуна|шасі | |його адреса |
|---+------------+-------+----------+-------+-----+---------+---------------|
|1 | 2 | 3 | 4 |5 | 6 | 7 | 8 |
-----------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------
|Видано свідоцтво | Видано номерний |Підпис про|Службові відмітки|
|про реєстрацію | знак | одержання|(дата зняття з |
|------------------+------------------| |обліку машини та |
|серія|номер| дата |серія|номер| дата | |здачі номерного |
| | |видачі| | |видачі| |знака і свідоцтва|
| | | | | | | |про реєстрацію) |
|-----+-----+------+-----+-----+------+----------+-----------------|
| 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
--------------------------------------------------------------------
Додаток 7
до Правил державної реєстрації
та обліку тракторів, самохідних шасі,
самохідних сільськогосподарських,
дорожньо-будівельних і меліоративних
машин, тракторних причепів
Звіт
про надходження та видачу номерних знаків і свідоцтв про реєстрацію машин за _______ рік
(штук)
---------------------------------------------------------------------
| N |Залишок на|Надійшло | Було |Витрачено |Залишок на|Замовлено на|
|з/п|01.01.200_|за звітний|всього|за звітний|01.01.200_|виготовлення|
| | |період | |період | | у 200_ |
|---+----------+----------+------+----------+----------+------------|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
---------------------------------------------------------------------
Додаток 8
до Правил державної реєстрації
та обліку тракторів, самохідних шасі,
самохідних сільськогосподарських,
дорожньо-будівельних і меліоративних
машин, тракторних причепів
Журнал обліку
надходження та видачі номерних знаків і свідоцтв про реєстрацію машин
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
| Надходження | Видача |
|-------------------------------------+-------------------------------------------------------------|
| |звідки надійшли,| |серія| | | | | | | |
|дата |номер накладної |кіль- | та |дата |підстава|кому видано | | | | |
|надход-|або супровідного|кість,|номе-|видачі| для |(найменування|кіль- |серія| підпис |примітка|
|ження | документа | шт. | ри | | видачі |інспекції, |кість,| та | про | |
| | | | | | |прізвище та | шт. |номе-|одержання| |
| | | | | | |ініціали | | ри | | |
| | | | | | |одержувача) | | | | |
|-------+----------------+------+-----+------+--------+-------------+------+-----+---------+--------|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Усього:
1. Номерні знаки для тракторів.
2. Номерні знаки для тракторних причепів.
3. Бланки свідоцтв про реєстрацію машин.