Про затвердження Переліку територіальних громад, що розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні) станом на 25 квітня 2022 року

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Наказ, Перелік від 25.04.2022 №75
Реквізити

Видавник: Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Тип Наказ, Перелік

Дата 25.04.2022

Номер 75

Статус Діє

Редакції
29.07.2022 внесення змін (наказ від 27.07.2022 N 169 /z0857-22/) 26.07.2022 внесення змін (наказ від 19.07.2022 N 159 /z0812-22/) 15.07.2022 внесення змін (наказ від 14.07.2022 N 152 /z0791-22/) 08.07.2022 внесення змін (наказ від 08.07.2022 N 147 /z0753-22/) 01.07.2022 внесення змін (наказ від 01.07.2022 N 143 /z0725-22/) 29.06.2022 внесення змін (наказ від 24.06.2022 N 134 /z0703-22/) 24.06.2022 внесення змін (наказ від 22.06.2022 N 132 /z0694-22/) 22.06.2022 внесення змін (наказ від 21.06.2022 N 125 /z0684-22/) 17.06.2022 внесення змін (наказ від 14.06.2022 N 119 /z0672-22/) 10.06.2022 внесення змін (наказ від 10.06.2022 N 113 /z0625-22/) 03.06.2022 внесення змін (наказ від 01.06.2022 N 105 /z0600-22/) 31.05.2022 внесення змін (наказ від 31.05.2022 N 104 /z0587-22/) 25.05.2022 внесення змін (наказ від 25.05.2022 N 100 /z0569-22/) 20.05.2022 внесення змін (наказ від 20.05.2022 N 98 /z0554-22/) 17.05.2022 внесення змін (наказ від 14.05.2022 N 92 /z0521-22/) 13.05.2022 внесення змін (наказ від 11.05.2022 N 89 /z0511-22/) 03.05.2022 внесення змін (наказ від 01.05.2022 N 82 /z0476-22/) 03.05.2022 внесення змін (наказ від 28.04.2022 N 80 /z0466-22/) 25.04.2022 прийняття
Документ підготовлено в системі iplex
МІНІСТЕРСТВО З ПИТАНЬ РЕІНТЕГРАЦІЇ ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЙ УКРАЇНИ
НАКАЗ
25.04.2022 м. Київ № 75
Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
25 квітня 2022 р. за № 453/37789
Про затвердження Переліку територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні) станом на 23 липня 2022 року
( заголовок із змінами, внесеними згідно з наказами Міністерства з питань  реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 28.04.2022 р. № 80, від 01.05.2022 р. № 82, від 06.05.2022 р. № 85, від 11.05.2022 р. № 89, від 14.05.2022 р. № 92, від 20.05.2022 р. № 98, від 25.05.2022 р. № 100, від 31.05.2022 р. № 104, від 01.06.2022 р. № 105, від 10.06.2022 р. № 113, від 14.06.2022 р. № 119, від 21.06.2022 р. № 125, від 22.06.2022 р. № 132, від 24.06.2022 р. № 134, від 29.06.2022 р. № 138, від 01.07.2022 р. № 143, від 08.07.2022 р. № 147, від 14.07.2022 р. № 152, від 19.07.2022 р. № 159, від 27.07.2022 р. № 169 )( Із змінами і доповненнями, внесеними  наказами Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України  від 28 квітня 2022 року № 80, від 1 травня 2022 року № 82, від 6 травня 2022 року № 85, від 11 травня 2022 року № 89, від 14 травня 2022 року № 92, від 20 травня 2022 року № 98, від 25 травня 2022 року № 100, від 31 травня 2022 року № 104, від 1 червня 2022 року № 105, від 10 червня 2022 року № 113, від 14 червня 2022 року № 119, від 21 червня 2022 року № 125, від 22 червня 2022 року № 132, від 24 червня 2022 року № 134, від 29 червня 2022 року № 138, від 1 липня 2022 року № 143, від 8 липня 2022 року № 147, від 14 липня 2022 року № 152, від 19 липня 2022 року № 159, від 27 липня 2022 року № 169 )
Відповідно до абзацу дев'ятого пункту 3 Порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 року № 332,
( преамбула у редакції наказу Міністерства з питань реінтеграції  тимчасово окупованих територій України від 31.05.2022 р. № 104 )
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Перелік територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні) станом на 23 липня 2022 року, що додається.
( пункт 1 із змінами, внесеними згідно з наказами Міністерства з питань  реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 28.04.2022 р. № 80, від 01.05.2022 р. № 82, від 06.05.2022 р. № 85, від 11.05.2022 р. № 89, від 14.05.2022 р. № 92, від 20.05.2022 р. № 98, від 25.05.2022 р. № 100, від 31.05.2022 р. № 104, від 01.06.2022 р. № 105, від 10.06.2022 р. № 113, від 14.06.2022 р. № 119, від 21.06.2022 р. № 125, від 22.06.2022 р. № 132, від 24.06.2022 р. № 134, від 29.06.2022 р. № 138, від 01.07.2022 р. № 143, від 08.07.2022 р. № 147, від 14.07.2022 р. № 152, від 19.07.2022 р. № 159, від 27.07.2022 р. № 169 )
2. Юридичному управлінню (Колтирін О. О.) забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
 

Віце-прем'єр-міністр України - Міністр

Ірина ВЕРЕЩУК

ПОГОДЖЕНО:

 

Міністр оборони України

Олексій РЕЗНІКОВ
 
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України
25 квітня 2022 року № 75
(у редакції наказу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України
від 27 липня 2022 року № 169)
ПЕРЕЛІК
територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні) станом на 23 липня 2022 року
I. Дніпропетровська область
1. Криворізький район:
1) Широківська селищна територіальна громада;
2) Зеленодольська міська територіальна громада.
2. Нікопольський район:
Нікопольська міська територіальна громада.
3. Синельниківський район:
1) Великомихайлівська сільська територіальна громада;
2) Маломихайлівська сільська територіальна громада;
3) Новопавлівська сільська територіальна громада;
4) Покровська селищна територіальна громада.
II. Донецька область
1. Бахмутський район:
1) Бахмутська міська територіальна громада;
2) Званівська сільська територіальна громада;
3) Світлодарська міська територіальна громада;
4) Сіверська міська територіальна громада;
5) Соледарська міська територіальна громада;
6) Торецька міська територіальна громада;
7) Часовоярська міська територіальна громада.
2. Волноваський район:
1) Великоновоселківська селищна територіальна громада;
2) Волноваська міська територіальна громада;
3) Вугледарська міська територіальна громада;
4) Комарська сільська територіальна громада;
5) Мирненська селищна територіальна громада;
6) Ольгинська селищна територіальна громада;
7) Старомлинівська сільська територіальна громада;
8) Хлібодарівська сільська територіальна громада.
3. Горлівський район:
1) Вуглегірська міська територіальна громада;
2) Горлівська міська територіальна громада;
3) Дебальцівська міська територіальна громада;
4) Єнакієвська міська територіальна громада;
5) Жданівська міська територіальна громада;
6) Сніжнянська міська територіальна громада;
7) Хрестівська міська територіальна громада;
8) Чистяківська міська територіальна громада;
9) Шахтарська міська територіальна громада.
4. Донецький район:
1) Амвросіївська міська територіальна громада;
2) Донецька міська територіальна громада;
3) Іловайська міська територіальна громада;
4) Макіївська міська територіальна громада;
5) Харцизька міська територіальна громада;
6) Ясинуватська міська територіальна громада.
5. Кальміуський район:
1) Бойківська міська територіальна громада;
2) Старобешівська селищна територіальна громада;
3) Докучаєвська міська територіальна громада;
4) Кальміуська міська територіальна громада;
5) Новоазовська міська територіальна громада.
6. Краматорський район:
1) Андріївська сільська територіальна громада;
2) Дружківська міська територіальна громада;
3) Іллінівська сільська територіальна громада;
4) Костянтинівська міська територіальна громада;
5) Краматорська міська територіальна громада;
6) Лиманська міська територіальна громада;
7) Миколаївська міська територіальна громада;
8) Новодонецька селищна територіальна громада;
9) Олександрівська селищна територіальна громада;
10) Слов'янська міська територіальна громада;
11) Святогірська міська територіальна громада;
12) Черкаська селищна територіальна громада.
7. Маріупольський район:
1) Кальчицька сільська територіальна громада;
2) Мангушська селищна територіальна громада;
3) Маріупольська міська територіальна громада;
4) Нікольська селищна територіальна громада;
5) Сартанська селищна територіальна громада.
8. Покровський район:
1) Авдіївська міська територіальна громада;
2) Білозерська міська територіальна громада;
3) Гродівська селищна територіальна громада;
4) Добропільська міська територіальна громада;
5) Криворізька сільська територіальна громада;
6) Курахівська міська територіальна громада;
7) Мар'їнська міська територіальна громада;
8) Мирноградська міська територіальна громада;
9) Новогродівська міська територіальна громада;
10) Очеретинська селищна територіальна громада;
11) Покровська міська територіальна громада;
12) Селидівська міська територіальна громада;
13) Удачненська селищна територіальна громада;
14) Шахівська сільська територіальна громада.
III. Запорізька область
1. Бердянський район:
1) Андрівська сільська територіальна громада;
2) Андріївська селищна територіальна громада;
3) Бердянська міська територіальна громада;
4) Берестівська сільська територіальна громада;
5) Софіївська сільська територіальна громада;
6) Осипенківська сільська територіальна громада;
7) Приморська міська територіальна громада;
8) Чернігівська селищна територіальна громада.
2. Василівський район:
1) Благовіщенська сільська територіальна громада;
2) Василівська міська територіальна громада;
3) Великобілозерська сільська територіальна громада;
4) Водянська сільська територіальна громада;
5) Дніпрорудненська міська територіальна громада;
6) Енергодарська міська територіальна громада;
7) Кам'янсько-Дніпровська міська територіальна громада;
8) Малобілозерська сільська територіальна громада;
9) Михайлівська селищна територіальна громада;
10) Роздольська сільська територіальна громада;
11) Степногірська селищна територіальна громада.
3. Запорізький район:
1) Запорізька міська територіальна громада;
2) Комишуваська селищна територіальна громада;
3) Новоолександрівська сільська територіальна громада;
4) Петро-Михайлівська сільська територіальна громада;
5) Таврійська сільська територіальна громада.
4. Мелітопольський район:
1) Веселівська селищна територіальна громада;
2) Кирилівська селищна територіальна громада;
3) Костянтинівська сільська територіальна громада;
4) Мелітопольська міська територіальна громада;
5) Мирненська селищна територіальна громада;
6) Новенська сільська територіальна громада;
7) Новобогданівська сільська територіальна громада;
8) Нововасилівська селищна територіальна громада;
9) Новоуспенівська сільська територіальна громада;
10) Олександрівська сільська територіальна громада;
11) Плодородненська сільська територіальна громада;
12) Приазовська селищна територіальна громада;
13) Семенівська сільська територіальна громада;
14) Терпіннівська сільська територіальна громада;
15) Чкаловська сільська територіальна громада;
16) Якимівська селищна територіальна громада.
5. Пологівський район:
1) Воздвижівська сільська територіальна громада;
2) Воскресенська сільська територіальна громада;
3) Гуляйпільська міська територіальна громада;
4) Кам'янська селищна територіальна громада;
5) Комиш-Зорянська селищна територіальна громада;
6) Малинівська сільська територіальна громада;
7) Малотокмачанська сільська територіальна громада;
8) Молочанська міська територіальна громада;
9) Оріхівська міська територіальна громада;
10) Пологівська міська територіальна громада;
11) Преображенська сільська територіальна громада;
12) Розівська селищна територіальна громада;
13) Смирновська сільська територіальна громада;
14) Токмацька міська територіальна громада;
15) Федорівська сільська територіальна громада.
IV. Луганська область
1. Алчевський район:
1) Алчевська міська територіальна громада;
2) Зимогір'ївська міська територіальна громада;
3) Кадіївська міська територіальна громада.
2. Довжанський район:
1) Довжанська міська територіальна громада;
2) Сорокинська міська територіальна громада.
3. Луганський район:
1) Луганська міська територіальна громада;
2) Лутугинська міська територіальна громада
3) Молодогвардійська міська територіальна громада.
4. Ровеньківський район:
1) Антрацитівська міська територіальна громада;
2) Ровеньківська міська територіальна громада;
3) Хрустальненська міська територіальна громада.
5. Сватівський район:
1) Білокуракинська селищна територіальна громада;
2) Коломичийська сільська територіальна громада;
3) Красноріченська селищна територіальна громада;
4) Лозно-Олександрівська селищна територіальна громада;
5) Нижньодуванська селищна територіальна громада;
6) Сватівська міська територіальна громада;
7) Троїцька селищна територіальна громада.
6. Сєвєродонецький район:
1) Гірська міська територіальна громада;
2) Кремінська міська територіальна громада;
3) Лисичанська міська територіальна громада;
4) Попаснянська міська територіальна громада;
5) Рубіжанська міська територіальна громада;
6) Сєвєродонецька міська територіальна громада.
7. Старобільський район:
1) Біловодська селищна територіальна громада;
2) Білолуцька селищна територіальна громада;
3) Марківська селищна територіальна громада;
4) Міловська селищна територіальна громада;
5) Новопсковська селищна територіальна громада;
6) Старобільська міська територіальна громада;
7) Чмирівська сільська територіальна громада;
8) Шульгинська сільська територіальна громада.
8. Щастинський район:
1) Нижньотеплівська сільська територіальна громада;
2) Новоайдарська селищна територіальна громада;
3) Станично-Луганська селищна територіальна громада;
4) Широківська селищна територіальна громада;
5) Щастинська міська територіальна громада.
V. Миколаївська область
1. Баштанський район:
1) Баштанська міська територіальна громада;
2) Березнегуватська селищна територіальна громада;
3) Горохівська сільська територіальна громада;
4) Інгульська сільська територіальна громада;
5) Новобузька територіальна громада;
6) Привільненська сільська територіальна громада;
7) Снігурівська міська територіальна громада;
8) Широківська сільська територіальна громада.
2. Вознесенський район:
1) Бузька сільська територіальна громада;
2) Вознесенська міська територіальна громада;
3) Дорошівська сільська територіальна громада;
4) Єланецька селищна територіальна громада;
5) Прибужанівська сільська територіальна громада.
3. Миколаївський район:
1) Воскресенська селищна територіальна громада;
2) Галицинівська сільська територіальна громада;
3) Костянтинівська сільська територіальна громада;
4) Куцурубська сільська територіальна громада;
5) Миколаївська міська територіальна громада;
6) Мішково-Погорілівська сільська територіальна громада;
7) Нечаянська сільська територіальна громада;
8) Очаківська міська територіальна громада;
9) Первомайська селищна територіальна громада;
10) Радсадівська сільська територіальна громада;
11) Сухоєланецька сільська територіальна громада;
12) Шевченківська сільська територіальна громада.
VI. Сумська область
1. Конотопський район:
1) Новослобідська сільська територіальна громада;
2) Путивльська міська територіальна громада.
2. Охтирський район:
1) Великописарівська селищна територіальна громада;
2) Охтирська міська територіальна громада;
3) Тростянецька міська територіальна громада;
3. Сумський район:
1) Білопільська міська територіальна громада;
2) Ворожбянська міська територіальна громада;
3) Краснопільська селищна територіальна громада;
4) Миколаївська сільська територіальна громада;
5) Миропільська сільська територіальна громада;
6) Садівська сільська територіальна громада;
7) Хотінська селищна територіальна громада;
8) Юнаківська сільська територіальна громада.
4. Шосткинський район:
1) Глухівська міська територіальна громада;
2) Дружбівська міська територіальна громада;
3) Есманьська селищна територіальна громада;
4) Зноб-Новгородська селищна територіальна громада;
5) Свеська селищна територіальна громада;
6) Середино-Будська міська територіальна громада;
7) Шалигинська селищна територіальна громада
8) Шосткинська міська територіальна громада.
VII. Харківська область
1. Богодухівський район:
1) Богодухівська міська територіальна громада;
2) Валківська міська територіальна громада;
3) Золочівська селищна територіальна громада;
4) Коломацька селищна територіальна громада;
5) Краснокутська селищна територіальна громада.
2. Ізюмський район:
1) Балаклійська міська територіальна громада;
2) Барвінківська міська територіальна громада;
3) Борівська селищна територіальна громада;
4) Донецька селищна територіальна громада;
5) Ізюмська міська територіальна громада;
6) Куньєвська сільська територіальна громада;
7) Оскільська сільська територіальна громада;
8) Савинська селищна територіальна громада.
3. Красноградський район:
1) Зачепилівська селищна територіальна громада;
2) Кегичівська селищна територіальна громада;
3) Красноградська міська територіальна громада;
4) Наталинська сільська територіальна громада;
5) Сахновщинська селищна територіальна громада;
6) Старовірівська сільська територіальна громада.
4. Куп'янський район:
1) Великобурлуцька селищна територіальна громада;
2) Вільхуватська сільська територіальна громада;
3) Дворічанська селищна територіальна громада;
4) Кіндрашівська сільська територіальна громада;
5) Куп'янська міська територіальна громада;
6) Курилівська сільська територіальна громада;
7) Петропавлівська сільська територіальна громада;
8) Шевченківська селищна територіальна громада.
5. Лозівський район:
1) Біляївська сільська територіальна громада;
2) Близнюківська селищна територіальна громада;
3) Лозівська міська територіальна громада;
4) Олексіївська сільська територіальна громада;
5) Первомайська міська територіальна громада.
6. Харківський район:
1) Безлюдівська селищна територіальна громада;
2) Височанська селищна територіальна громада;
3) Вільхівська сільська територіальна громада;
4) Дергачівська міська територіальна громада;
5) Липецька сільська територіальна громада;
6) Люботинська міська територіальна громада;
7) Малоданилівська селищна територіальна громада;
8) Мереф'янська міська територіальна громада;
9) Нововодолазька селищна територіальна громада;
10) Південноміська міська територіальна громада;
11) Пісочинська селищна територіальна громада;
12) Роганська селищна територіальна громада;
13) Солоницівська селищна територіальна громада;
14) Харківська міська територіальна громада;
15) Циркунівська сільська територіальна громада.
7. Чугуївський район:
1) Вовчанська міська територіальна громада;
2) Зміївська міська територіальна громада;
3) Малинівська селищна територіальна громада;
4) Новопокровська селищна територіальна громада;
5) Печенізька селищна територіальна громада;
6) Слобожанська селищна територіальна громада;
7) Старосалтівська селищна територіальна громада;
8) Чкаловська селищна територіальна громада;
9) Чугуївська міська територіальна громада.
VIII. Херсонська область
1. Бериславський район:
1) Бериславська міська територіальна громада;
2) Борозенська сільська територіальна громада;
3) Великоолександрівська селищна територіальна громада;
4) Високопільська селищна територіальна громада;
5) Калинівська селищна територіальна громада;
6) Кочубеївська сільська територіальна громада;
7) Милівська сільська територіальна громада;
8) Нововоронцовська селищна територіальна громада;
9) Новоолександрівська сільська територіальна громада;
10) Новорайська сільська територіальна громада;
11) Тягинська сільська територіальна громада.
2. Генічеський район:
1) Генічеська міська територіальна громада;
2) Іванівська селищна територіальна громада;
3) Нижньосірогозька селищна територіальна громада;
4) Новотроїцька селищна територіальна громада.
3. Каховський район:
1) Асканія-Нова селищна територіальна громада;
2) Великолепетиська селищна територіальна громада;
3) Верхньорогачицька селищна територіальна громада;
4) Горностаївська селищна територіальна громада;
5) Зеленопідська сільська територіальна громада;
6) Каховська міська територіальна громада;
7) Костянтинівська сільська територіальна громада;
8) Любимівська селищна територіальна громада;
9) Новокаховська міська територіальна громада;
10) Присиваська сільська територіальна громада;
11) Рубанівська сільська територіальна громада;
12) Тавричанська сільська територіальна громада;
13) Таврійська міська територіальна громада;
14) Хрестівська сільська територіальна громада;
15) Чаплинська селищна територіальна громада.
4. Скадовський район:
1) Бехтерська сільська територіальна громада;
2) Голопристанська міська територіальна громада;
3) Долматівська сільська територіальна громада;
4) Каланчацька селищна територіальна громада;
5) Лазурненська селищна територіальна громада;
6) Мирненська селищна територіальна громада;
7) Новомиколаївська сільська територіальна громада;
8) Скадовська міська територіальна громада;
9) Чулаківська сільська територіальна громада.
5. Херсонський район:
1) Білозерська селищна територіальна громада;
2) Великокопанівська сільська територіальна громада;
3) Виноградівська сільська територіальна громада;
4) Дар'ївська сільська територіальна громада;
5) Музиківська сільська територіальна громада;
6) Олешківська міська територіальна громада;
7) Станіславська сільська територіальна громада;
8) Херсонська міська територіальна громада;
9) Чорнобаївська сільська територіальна громада;
10) Ювілейна сільська територіальна громада.
IX. Чернігівська область
1. Корюківський район:
1) Корюківська міська територіальна громада;
2) Сновська міська територіальна громада.
2. Новгород-Сіверський район:
1) Новгород-Сіверська міська територіальна громада;
2) Семенівська міська територіальна громада.
3. Чернігівський район:
Городнянська міська територіальна громада.
 

Заступник директора Департаменту
соціально-гуманітарної політики та
внутрішньо переміщених осіб -
начальник відділу з питань доступу
до адміністративних послуг

Владислав ЗАКАБЛУК
( Перелік у редакції наказів Міністерства з питань реінтеграції  тимчасово окупованих територій України від 28.04.2022 р. № 80, від 01.05.2022 р. № 82, від 06.05.2022 р. № 85, від 11.05.2022 р. № 89, від 14.05.2022 р. № 92, від 20.05.2022 р. № 98, від 25.05.2022 р. № 100, від 31.05.2022 р. № 104, від 01.06.2022 р. № 105, від 10.06.2022 р. № 113, від 14.06.2022 р. № 119, від 21.06.2022 р. № 125, від 22.06.2022 р. № 132, від 24.06.2022 р. № 134, від 29.06.2022 р. № 138, від 01.07.2022 р. № 143, від 08.07.2022 р. № 147, від 14.07.2022 р. № 152, від 19.07.2022 р. № 159, від 27.07.2022 р. № 169 )
 
МІНІСТЕРСТВО З ПИТАНЬ РЕІНТЕГРАЦІЇ ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЙ УКРАЇНИ
НАКАЗ
25.04.2022 м. Київ № 75
Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
25 квітня 2022 р. за № 453/37789
Про затвердження Переліку територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні) станом на 23 липня 2022 року
Відповідно до абзацу дев'ятого пункту 3 Порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 року № 332,
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Перелік територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні) станом на 23 липня 2022 року, що додається.
2. Юридичному управлінню (Колтирін О. О.) забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
 

Віце-прем'єр-міністр України - Міністр

Ірина ВЕРЕЩУК

ПОГОДЖЕНО:

 

Міністр оборони України

Олексій РЕЗНІКОВ
 
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України
25 квітня 2022 року № 75
(у редакції наказу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України
від 27 липня 2022 року № 169)
ПЕРЕЛІК
територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні) станом на 23 липня 2022 року

30 днiв передплати безкоштовно!