Про внесення змін до наказу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 25 квітня 2022 року N 75

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Наказ від 27.07.2022 №169
Реквізити

Видавник: Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Тип Наказ

Дата 27.07.2022

Номер 169

Статус Діє

Документ підготовлено в системі iplex
МІНІСТЕРСТВО З ПИТАНЬ РЕІНТЕГРАЦІЇ ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЙ УКРАЇНИ
НАКАЗ
27.07.2022 м. Київ N 169
Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
29 липня 2022 р. за N 857/38193
Про внесення змін до наказу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 25 квітня 2022 року N 75
Відповідно до абзацу дев'ятого пункту 3 Порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 року N 332,
НАКАЗУЮ:
2. Перелік територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні) станом на 08 липня 2022 року, затверджений наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 25 квітня 2022 року N 75, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 25 квітня 2022 року за N 453/37789 (у редакції наказу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 19 липня 2022 року N 159), викласти в новій редакції, що додається.
3. Департаменту правового забезпечення (Золотар С. А.) забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
Віце-прем'єр-міністр України - МіністрІрина ВЕРЕЩУК
ПОГОДЖЕНО:
Міністр оборони УкраїниОлексій РЕЗНІКОВ
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства з питань реінтеграції
тимчасово окупованих територій України
25 квітня 2022 року N 75
(у редакції наказу Міністерства з питань реінтеграції
тимчасово окупованих територій України
від 27 липня 2022 року N 169)
ПЕРЕЛІК
територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні) станом на 23 липня 2022 року
I. Дніпропетровська область
1. Криворізький район:
1) Широківська селищна територіальна громада;
2) Зеленодольська міська територіальна громада.
2. Нікопольський район:
Нікопольська міська територіальна громада.
3. Синельниківський район:
1) Великомихайлівська сільська територіальна громада;
2) Маломихайлівська сільська територіальна громада;
3) Новопавлівська сільська територіальна громада;
4) Покровська селищна територіальна громада.
II. Донецька область
1. Бахмутський район:
1) Бахмутська міська територіальна громада;
2) Званівська сільська територіальна громада;
3) Світлодарська міська територіальна громада;
4) Сіверська міська територіальна громада;
5) Соледарська міська територіальна громада;
6) Торецька міська територіальна громада;
7) Часовоярська міська територіальна громада.
2. Волноваський район:
1) Великоновоселківська селищна територіальна громада;
2) Волноваська міська територіальна громада;
3) Вугледарська міська територіальна громада;
4) Комарська сільська територіальна громада;
5) Мирненська селищна територіальна громада;
6) Ольгинська селищна територіальна громада;
7) Старомлинівська сільська територіальна громада;
8) Хлібодарівська сільська територіальна громада.
3. Горлівський район:
1) Вуглегірська міська територіальна громада;
2) Горлівська міська територіальна громада;
3) Дебальцівська міська територіальна громада;
4) Єнакієвська міська територіальна громада;
5) Жданівська міська територіальна громада;
6) Сніжнянська міська територіальна громада;
7) Хрестівська міська територіальна громада;
8) Чистяківська міська територіальна громада;
9) Шахтарська міська територіальна громада.
4. Донецький район:
1) Амвросіївська міська територіальна громада;
2) Донецька міська територіальна громада;
3) Іловайська міська територіальна громада;
4) Макіївська міська територіальна громада;
5) Харцизька міська територіальна громада;
6) Ясинуватська міська територіальна громада.
5. Кальміуський район:
1) Бойківська міська територіальна громада;
2) Старобешівська селищна територіальна громада;
3) Докучаєвська міська територіальна громада;
4) Кальміуська міська територіальна громада;
5) Новоазовська міська територіальна громада.
6. Краматорський район:
1) Андріївська сільська територіальна громада;
2) Дружківська міська територіальна громада;
3) Іллінівська сільська територіальна громада;
4) Костянтинівська міська територіальна громада;
5) Краматорська міська територіальна громада;
6) Лиманська міська територіальна громада;
7) Миколаївська міська територіальна громада;
8) Новодонецька селищна територіальна громада;
9) Олександрівська селищна територіальна громада;
10) Слов'янська міська територіальна громада;
11) Святогірська міська територіальна громада;
12) Черкаська селищна територіальна громада.
7. Маріупольський район:
1) Кальчицька сільська територіальна громада;
2) Мангушська селищна територіальна громада;
3) Маріупольська міська територіальна громада;
4) Нікольська селищна територіальна громада;
5) Сартанська селищна територіальна громада.
8. Покровський район:
1) Авдіївська міська територіальна громада;
2) Білозерська міська територіальна громада;
3) Гродівська селищна територіальна громада;
4) Добропільська міська територіальна громада;
5) Криворізька сільська територіальна громада;
6) Курахівська міська територіальна громада;
7) Мар'їнська міська територіальна громада;
8) Мирноградська міська територіальна громада;
9) Новогродівська міська територіальна громада;
10) Очеретинська селищна територіальна громада;
11) Покровська міська територіальна громада;
12) Селидівська міська територіальна громада;
13) Удачненська селищна територіальна громада;
14) Шахівська сільська територіальна громада.
III. Запорізька область
1. Бердянський район:
1) Андрівська сільська територіальна громада;
2) Андріївська селищна територіальна громада;
3) Бердянська міська територіальна громада;
4) Берестівська сільська територіальна громада;
5) Софіївська сільська територіальна громада;
6) Осипенківська сільська територіальна громада;
7) Приморська міська територіальна громада;
8) Чернігівська селищна територіальна громада.
2. Василівський район:
1) Благовіщенська сільська територіальна громада;
2) Василівська міська територіальна громада;
3) Великобілозерська сільська територіальна громада;
4) Водянська сільська територіальна громада;
5) Дніпрорудненська міська територіальна громада;
6) Енергодарська міська територіальна громада;
7) Кам'янсько-Дніпровська міська територіальна громада;
8) Малобілозерська сільська територіальна громада;
9) Михайлівська селищна територіальна громада;
10) Роздольська сільська територіальна громада;
11) Степногірська селищна територіальна громада.
3. Запорізький район:
1) Запорізька міська територіальна громада;
2) Комишуваська селищна територіальна громада;
3) Новоолександрівська сільська територіальна громада;
4) Петро-Михайлівська сільська територіальна громада;
5) Таврійська сільська територіальна громада.
4. Мелітопольський район:
1) Веселівська селищна територіальна громада;
2) Кирилівська селищна територіальна громада;
3) Костянтинівська сільська територіальна громада;
4) Мелітопольська міська територіальна громада;
5) Мирненська селищна територіальна громада;
6) Новенська сільська територіальна громада;
7) Новобогданівська сільська територіальна громада;
8) Нововасилівська селищна територіальна громада;
9) Новоуспенівська сільська територіальна громада;
10) Олександрівська сільська територіальна громада;
11) Плодородненська сільська територіальна громада;
12) Приазовська селищна територіальна громада;
13) Семенівська сільська територіальна громада;
14) Терпіннівська сільська територіальна громада;
15) Чкаловська сільська територіальна громада;
16) Якимівська селищна територіальна громада.
5. Пологівський район:
1) Воздвижівська сільська територіальна громада;
2) Воскресенська сільська територіальна громада;
3) Гуляйпільська міська територіальна громада;
4) Кам'янська селищна територіальна громада;
5) Комиш-Зорянська селищна територіальна громада;
6) Малинівська сільська територіальна громада;
7) Малотокмачанська сільська територіальна громада;
8) Молочанська міська територіальна громада;
9) Оріхівська міська територіальна громада;
10) Пологівська міська територіальна громада;
11) Преображенська сільська територіальна громада;
12) Розівська селищна територіальна громада;
13) Смирновська сільська територіальна громада;
14) Токмацька міська територіальна громада;
15) Федорівська сільська територіальна громада.
IV. Луганська область
1. Алчевський район:
1) Алчевська міська територіальна громада;
2) Зимогір'ївська міська територіальна громада;
3) Кадіївська міська територіальна громада.
2. Довжанський район:
1) Довжанська міська територіальна громада;
2) Сорокинська міська територіальна громада.
3. Луганський район:
1) Луганська міська територіальна громада;
2) Лутугинська міська територіальна громада
3) Молодогвардійська міська територіальна громада.
4. Ровеньківський район:
1) Антрацитівська міська територіальна громада;
2) Ровеньківська міська територіальна громада;
3) Хрустальненська міська територіальна громада.
5. Сватівський район:
1) Білокуракинська селищна територіальна громада;
2) Коломичийська сільська територіальна громада;
3) Красноріченська селищна територіальна громада;
4) Лозно-Олександрівська селищна територіальна громада;
5) Нижньодуванська селищна територіальна громада;
6) Сватівська міська територіальна громада;
7) Троїцька селищна територіальна громада.
6. Сєвєродонецький район:
1) Гірська міська територіальна громада;
2) Кремінська міська територіальна громада;
3) Лисичанська міська територіальна громада;
4) Попаснянська міська територіальна громада;
5) Рубіжанська міська територіальна громада;
6) Сєвєродонецька міська територіальна громада.
7. Старобільський район:
1) Біловодська селищна територіальна громада;
2) Білолуцька селищна територіальна громада;
3) Марківська селищна територіальна громада;
4) Міловська селищна територіальна громада;
5) Новопсковська селищна територіальна громада;
6) Старобільська міська територіальна громада;
7) Чмирівська сільська територіальна громада;
8) Шульгинська сільська територіальна громада.
8. Щастинський район:
1) Нижньотеплівська сільська територіальна громада;
2) Новоайдарська селищна територіальна громада;
3) Станично-Луганська селищна територіальна громада;
4) Широківська селищна територіальна громада;
5) Щастинська міська територіальна громада.
V. Миколаївська область
1. Баштанський район:
1) Баштанська міська територіальна громада;
2) Березнегуватська селищна територіальна громада;
3) Горохівська сільська територіальна громада;
4) Інгульська сільська територіальна громада;
5) Новобузька територіальна громада;
6) Привільненська сільська територіальна громада;
7) Снігурівська міська територіальна громада;
8) Широківська сільська територіальна громада.
2. Вознесенський район:
1) Бузька сільська територіальна громада;
2) Вознесенська міська територіальна громада;
3) Дорошівська сільська територіальна громада;
4) Єланецька селищна територіальна громада;
5) Прибужанівська сільська територіальна громада.
3. Миколаївський район:
1) Воскресенська селищна територіальна громада;
2) Галицинівська сільська територіальна громада;
3) Костянтинівська сільська територіальна громада;
4) Куцурубська сільська територіальна громада;
5) Миколаївська міська територіальна громада;
6) Мішково-Погорілівська сільська територіальна громада;
7) Нечаянська сільська територіальна громада;
8) Очаківська міська територіальна громада;
9) Первомайська селищна територіальна громада;
10) Радсадівська сільська територіальна громада;
11) Сухоєланецька сільська територіальна громада;
12) Шевченківська сільська територіальна громада.
VI. Сумська область
1. Конотопський район:
1) Новослобідська сільська територіальна громада;
2) Путивльська міська територіальна громада.
2. Охтирський район:
1) Великописарівська селищна територіальна громада;
2) Охтирська міська територіальна громада;
3) Тростянецька міська територіальна громада;
3. Сумський район:
1) Білопільська міська територіальна громада;
2) Ворожбянська міська територіальна громада;
3) Краснопільська селищна територіальна громада;
4) Миколаївська сільська територіальна громада;
5) Миропільська сільська територіальна громада;
6) Садівська сільська територіальна громада;
7) Хотінська селищна територіальна громада;
8) Юнаківська сільська територіальна громада.
4. Шосткинський район:
1) Глухівська міська територіальна громада;
2) Дружбівська міська територіальна громада;
3) Есманьська селищна територіальна громада;
4) Зноб-Новгородська селищна територіальна громада;
5) Свеська селищна територіальна громада;
6) Середино-Будська міська територіальна громада;
7) Шалигинська селищна територіальна громада
8) Шосткинська міська територіальна громада.
VII. Харківська область
1. Богодухівський район:
1) Богодухівська міська територіальна громада;
2) Валківська міська територіальна громада;
3) Золочівська селищна територіальна громада;
4) Коломацька селищна територіальна громада;
5) Краснокутська селищна територіальна громада.
2. Ізюмський район:
1) Балаклійська міська територіальна громада;
2) Барвінківська міська територіальна громада;
3) Борівська селищна територіальна громада;
4) Донецька селищна територіальна громада;
5) Ізюмська міська територіальна громада;
6) Куньєвська сільська територіальна громада;
7) Оскільська сільська територіальна громада;
8) Савинська селищна територіальна громада.
3. Красноградський район:
1) Зачепилівська селищна територіальна громада;
2) Кегичівська селищна територіальна громада;
3) Красноградська міська територіальна громада;
4) Наталинська сільська територіальна громада;
5) Сахновщинська селищна територіальна громада;
6) Старовірівська сільська територіальна громада.
4. Куп'янський район:
1) Великобурлуцька селищна територіальна громада;
2) Вільхуватська сільська територіальна громада;
3) Дворічанська селищна територіальна громада;
4) Кіндрашівська сільська територіальна громада;
5) Куп'янська міська територіальна громада;
6) Курилівська сільська територіальна громада;
7) Петропавлівська сільська територіальна громада;
8) Шевченківська селищна територіальна громада.
5. Лозівський район:
1) Біляївська сільська територіальна громада;
2) Близнюківська селищна територіальна громада;
3) Лозівська міська територіальна громада;
4) Олексіївська сільська територіальна громада;
5) Первомайська міська територіальна громада.
6. Харківський район:
1) Безлюдівська селищна територіальна громада;
2) Височанська селищна територіальна громада;
3) Вільхівська сільська територіальна громада;
4) Дергачівська міська територіальна громада;
5) Липецька сільська територіальна громада;
6) Люботинська міська територіальна громада;
7) Малоданилівська селищна територіальна громада;
8) Мереф'янська міська територіальна громада;
9) Нововодолазька селищна територіальна громада;
10) Південноміська міська територіальна громада;
11) Пісочинська селищна територіальна громада;
12) Роганська селищна територіальна громада;
13) Солоницівська селищна територіальна громада;
14) Харківська міська територіальна громада;
15) Циркунівська сільська територіальна громада.
7. Чугуївський район:
1) Вовчанська міська територіальна громада;
2) Зміївська міська територіальна громада;
3) Малинівська селищна територіальна громада;
4) Новопокровська селищна територіальна громада;
5) Печенізька селищна територіальна громада;
6) Слобожанська селищна територіальна громада;
7) Старосалтівська селищна територіальна громада;
8) Чкаловська селищна територіальна громада;
9) Чугуївська міська територіальна громада.
VIII. Херсонська область
1. Бериславський район:
1) Бериславська міська територіальна громада;
2) Борозенська сільська територіальна громада;
3) Великоолександрівська селищна територіальна громада;
4) Високопільська селищна територіальна громада;
5) Калинівська селищна територіальна громада;
6) Кочубеївська сільська територіальна громада;
7) Милівська сільська територіальна громада;
8) Нововоронцовська селищна територіальна громада;
9) Новоолександрівська сільська територіальна громада;
10) Новорайська сільська територіальна громада;
11) Тягинська сільська територіальна громада.
2. Генічеський район:
1) Генічеська міська територіальна громада;
2) Іванівська селищна територіальна громада;
3) Нижньосірогозька селищна територіальна громада;
4) Новотроїцька селищна територіальна громада.
3. Каховський район:
1) Асканія-Нова селищна територіальна громада;
2) Великолепетиська селищна територіальна громада;
3) Верхньорогачицька селищна територіальна громада;
4) Горностаївська селищна територіальна громада;
5) Зеленопідська сільська територіальна громада;
6) Каховська міська територіальна громада;
7) Костянтинівська сільська територіальна громада;
8) Любимівська селищна територіальна громада;
9) Новокаховська міська територіальна громада;
10) Присиваська сільська територіальна громада;
11) Рубанівська сільська територіальна громада;
12) Тавричанська сільська територіальна громада;
13) Таврійська міська територіальна громада;
14) Хрестівська сільська територіальна громада;
15) Чаплинська селищна територіальна громада.
4. Скадовський район:
1) Бехтерська сільська територіальна громада;
2) Голопристанська міська територіальна громада;
3) Долматівська сільська територіальна громада;
4) Каланчацька селищна територіальна громада;
5) Лазурненська селищна територіальна громада;
6) Мирненська селищна територіальна громада;
7) Новомиколаївська сільська територіальна громада;
8) Скадовська міська територіальна громада;
9) Чулаківська сільська територіальна громада.
5. Херсонський район:
1) Білозерська селищна територіальна громада;
2) Великокопанівська сільська територіальна громада;
3) Виноградівська сільська територіальна громада;
4) Дар'ївська сільська територіальна громада;
5) Музиківська сільська територіальна громада;
6) Олешківська міська територіальна громада;
7) Станіславська сільська територіальна громада;
8) Херсонська міська територіальна громада;
9) Чорнобаївська сільська територіальна громада;
10) Ювілейна сільська територіальна громада.
IX. Чернігівська область
1. Корюківський район:
1) Корюківська міська територіальна громада;
2) Сновська міська територіальна громада.
2. Новгород-Сіверський район:
1) Новгород-Сіверська міська територіальна громада;
2) Семенівська міська територіальна громада.
3. Чернігівський район:
Городнянська міська територіальна громада.
Заступник директора Департаменту
соціально-гуманітарної політики та
внутрішньо переміщених осіб -
начальник відділу з питань доступу
до адміністративних послуг
Владислав ЗАКАБЛУК
МІНІСТЕРСТВО З ПИТАНЬ РЕІНТЕГРАЦІЇ ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЙ УКРАЇНИ
НАКАЗ
27.07.2022 м. Київ N 169
Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
29 липня 2022 р. за N 857/38193
Про внесення змін до наказу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 25 квітня 2022 року N 75
Відповідно до абзацу дев'ятого пункту 3 Порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 року N 332,
НАКАЗУЮ:
2. Перелік територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні) станом на 08 липня 2022 року, затверджений наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 25 квітня 2022 року N 75, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 25 квітня 2022 року за N 453/37789 (у редакції наказу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 19 липня 2022 року N 159), викласти в новій редакції, що додається.
3. Департаменту правового забезпечення (Золотар С. А.) забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

30 днiв передплати безкоштовно!