• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про затвердження рішення Ліцензійної комісії МОЗ України

Міністерство охорони здоровя України  | Наказ, Протокол від 07.10.2004 № 484
Реквізити
  • Видавник: Міністерство охорони здоровя України
  • Тип: Наказ, Протокол
  • Дата: 07.10.2004
  • Номер: 484
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Міністерство охорони здоровя України
  • Тип: Наказ, Протокол
  • Дата: 07.10.2004
  • Номер: 484
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
Н А К А З
07.10.2004 N 484
Про затвердження рішення Ліцензійної комісії МОЗ України
( Наказ скасовано в частині анулювання ліцензії серії АА N327641 від 26.04.02, виданої ТОВ "Донецький центр терапії ока" (ідентифікаційний код 300098972, місцезнаходження: м. Донецьк, вул. Словацька, 53, кв. 14) на здійснення медичної практики з офтальмології, анестезіології, медицини невідкладних станів, ультразвукової діагностики, фізіотерапії, функціональної діагностики, клінічної лабораторної діагностики, терапії, отоларингології, терапевтичної та ортопедичної стоматології згідно з Наказом Міністерства охорони здоров'я N 140 від 30.03.2005 )
Відповідно до Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики, затверджених спільним наказом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва і Міністерства охорони здоров'я України від 16.02.2001 р. N 38/63, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 02.03.2001 за N 189/5380, Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з проведення дезінфекційних, дезінсекційних та дератизаційних робіт (крім робіт на об'єктах ветеринарного контролю), затверджених спільним наказом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва і Міністерства охорони здоров'я України від 16.02.2001 р. N 38/63, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 02.03.2001 за N 190/5381, та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з переробки донорської крові та її компонентів, виготовлення з них препаратів, затверджених спільним наказом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва і Міністерства охорони здоров'я України від 16.02.2001 р. N 38/63, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 02.03.2001 за N 188/5379,
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити рішення Ліцензійної комісії МОЗ України (протокол від 07.10.2004 N 176 додається) щодо:
1.1 анулювання ліцензії МОЗ України від 26.04.2002, серія АА N327641, виданої ТОВ "Донецький центр терапії ока" (ідентифікаційний код 300098972, місцезнаходження: м. Донецьк, вул. Словацька, 53, кв. 14) на провадження медичної практики за спеціальностями офтальмологія, анестезіологія, медицина невідкладних станів, ультразвукова діагностика, фізіотерапія, функціональна діагностика, клінічна лабораторна діагностика, терапія, отоларингологія, терапевтична стоматологія, ортопедична стоматологія, у зв'язку з неможливістю ліцензіата забезпечити виконання ліцензійних умов (абз. 10 статті 21 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності";
1.2 проведення позапланової перевірки додержання ліцензійних умов провадження медичної практики консультативно-оздоровчого центру "Мандрагора" (ліцензія МОЗ України від 17.05.2002, N 327811);
2. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
Заступник Міністра,
Голова Ліцензійної комісії

В.В.Загородній
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ МОЗ України
07.10.2004 N 484
ПРОТОКОЛ N 176 засідання Ліцензійної комісії МОЗ України 07.10.2004
На засіданні присутні:
Загородній В.В., Лапушенко О.В., Жданова М.П., Гарник Т.П., Алешко Д.В., Зозовська Л.П.
Порядок денний:
1. Про результати позапланової перевірки додержання Ліцензійних умов провадження медичної практики ТОВ "Донецький центр терапії ока".
2. Про розгляд звернень та скарг щодо провадження медичної практики з народної та нетрадиційної медицини.
По першому питанню слухали
Жданову М.П. - директора Департаменту організації медичної практики населенню:
Відповідно до наказу МОЗ України від 30.04.2004 N 143-Адм. була проведена позапланова перевірка додержання ліцензійних умов провадження медичної практики ТОВ "Донецький центр терапії ока", яке отримало ліцензію МОЗ України від 26.04.2002, серія АА N327641, на провадження медичної практики з офтальмології, анестезіології, медицини невідкладних станів, ультразвукової діагностики, фізіотерапії, функціональної діагностики, клінічної лабораторної діагностики, терапії, отоларингології, терапевтичної стоматології та ортопедичної стоматології за адресою: м. Донецьк, пр. Миру, 8.
За результатами перевірки виявлені порушення у ведені медичної документації та лікувального процесу.
Так, по багатьох нозологічних одиницях описання об'єктивного статусу не відповідає встановленому діагнозу. У деяких випадках у порушення вимог наказу МОЗ України від 28.12.2002 N 507 "Про затвердження нормативів надання медичної допомоги та показників якості медичної допомоги" обсяг призначеного лікування не відповідає нормативам надання медичної допомоги у амбулаторно-поліклінічних закладах. Обстеження хворих проводиться не в повному обсязі. Має місце безпідставне призначення лікування, яке є платним, тощо.
Вирішили:
За результатами позапланової перевірки додержання ліцензійних умов провадження медичної практики:
- анулювати ліцензію МОЗ України від 26.04.2002, серія АА N327641, видану ТОВ "Донецький центр терапії ока" (ідентифікаційний код 300098972, місцезнаходження: м. Донецьк, вул. Словацька, 53, кв. 14) на провадження медичної практики за спеціальностями офтальмологія, анестезіологія, медицина невідкладних станів, ультразвукова діагностика, фізіотерапія, функціональна діагностика, клінічна лабораторна діагностика, терапія, отоларингологія, терапевтична стоматологія, ортопедична стоматологія, у зв'язку з неможливістю ліцензіата забезпечити виконання ліцензійних умов (абз. 10 статті 21 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності".
По другому питанню слухали
Гарник Т.П. - Голову Комітету з питань народної та нетрадиційної медицини МОЗ України щодо:
- діяльності гр. Фудим Г.Л., який не пройшов атестацію та експертизу цілительських здібностей за методом мануальної терапії в Українській асоціації народної медицини, проте надає рекламу у ЗМІ про свою медичну практику, яку він здійснює в консультативно-оздоровчому центрі "Мандрагора" (ліцензія МОЗ України від 17.05.2002 N 327811);
- листа УУР ДГУ УМВС України в Дніпропетровській області про результати перевірки діяльності Столбцова Віктора Гнатовича (ліцензія МОЗ України від 26.11.2001 N 267630), що працює без лікаря, який повинен контролювати його медичну практику;
- інформації від позаштатного спеціаліста з народної і нетрадиційної медицини Черкаської облдержадміністрації Волощенко І.В. стосовно діяльності ТОВ "Інститут східної медицини" (ліцензія від 23.07.2002 АА N 450589), в якому за спеціальним дозволом з народної і нетрадиційної медицини від 10.12.2002 N 676 практикує гр. Се Кайсін. Як стало відомо, він сфальсифікував свій спеціальний дозвіл, вилучивши з нього умови щодо роботи під контролем лікаря рефлексотерапевта та обмеження у здійсненні медичної практики;
- скарги гр. Запорожця А.П. (м. Київ, Оболонський проспект, 49, кв. 100), Зимухи О.П. (м. Київ, пр. Оболонський, 49, кв. 100) та Шатової Є.П. (м. Київ, пр. Саперне Поле, 26, кв. 21) на незадовільне медичне обслуговування, що призвело до погіршення стану їх здоров'я, Главчевим Юрієм Миколайовичем, який працює за ліцензією МОЗ України від 05.10.2001 N 216323 відповідно до спеціального дозволу з народної і нетрадиційної медицини від 10.09.2001 N 423.
Вирішили:
1. Провести позапланову перевірку додержання ліцензійних умов провадження медичної практики консультативно-оздоровчого центру "Мандрагора" (ліцензія МОЗ України від 17.05.2002, N 327811).
2. У зв'язку з закінченням термінів дії ліцензій МОЗ України Столбцова Віктора Гнатовича (ліцензія МОЗ України від 26.11.2001 N 267630) та Главчева Юрія Миколайовича (ліцензія від 05.10.2001 N 216323) не проводити перевірку їх діяльності, проте урахувати факти виявлених порушень при видачі їм наступних ліцензій.
3. Направити лист до МВС України з приводу ознак фальсифікації гр. Се Кайсіном спеціального дозволу з народної і нетрадиційної медицини від 10.12.2002 N 676.
Заступник Міністра,
Голова Ліцензійної комісії
МОЗ України
Секретар комісії


В.В.Загородній
Л.П.Зозовська