• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про перейменування Київського міського Центру роботи з жінками

Київська міська державна адміністрація | Розпорядження від 07.05.2020 № 677
Реквізити
  • Видавник: Київська міська державна адміністрація
  • Тип: Розпорядження
  • Дата: 07.05.2020
  • Номер: 677
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Київська міська державна адміністрація
  • Тип: Розпорядження
  • Дата: 07.05.2020
  • Номер: 677
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
07.05.2020 р. N 677
Про перейменування Київського міського Центру роботи з жінками
Відповідно законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків", "Про запобігання та протидію домашньому насильству", "Про соціальні послуги", постанов Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 року N 655 "Про затвердження Типового положення про притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі", від 22 серпня 2018 року N 658 "Про затвердження Порядку взаємодії суб'єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі", від 21 серпня 2019 року N 824 "Про затвердження типових положень про денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, та спеціалізовану службу первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі":
1. Перейменувати Київський міський Центр роботи з жінками в Київський міський Центр гендерної рівності, запобігання та протидії насильству.
2. Унести зміни до Положення про Київський міський Центр роботи з жінками, затвердженого розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 05 лютого 1998 року N 202 (у редакції розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 25 листопада 2019 року N 2033 ), виклавши його в новій редакції, що додається.
3. Київському міському Центру роботи з жінками забезпечити в установленому порядку державну реєстрацію змін до Положення.
4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень Хонду М. П.
ГоловаВ. Кличко
ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Київської міської державної адміністрації
05 лютого 1998 року N 202
(у редакції розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
від 07 травня 2020 року N 677)
ПОЛОЖЕННЯ
ПРО КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ГЕНДЕРНОЇ РІВНОСТІ, ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЇ НАСИЛЬСТВУ
(нова редакція)
Ідентифікаційний код 25412005
1. Загальні положення
1.1. Київський міський Центр гендерної рівності, запобігання та протидії насильству (далі - Центр) - заклад, метою якого є діяльність, спрямована на реалізацію рівних прав та можливостей жінок і чоловіків шляхом забезпечення гендерної рівності в усіх сферах суспільного життя, реалізацію соціально-освітніх програм та курсів, надання соціальних послуг особам, що постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.
Центр утворено розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 05 лютого 1998 року N 202 "Про створення Київського міського Центру роботи з жінками".
1.2. Центр заснований на комунальній власності територіальної громади міста Києва та підпорядкований Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (далі - Департамент).
Структурними підрозділами Центру є:
притулок для жінок, які постраждати від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, створений як спеціалізована служба підтримки для надання довготривалого місця безпечного тимчасового цілодобового перебування;
кімната кризового реагування для осіб, що постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, створена для екстреного надання короткострокового місця безпечного тимчасового цілодобового перебування;
цілодобова служба "телефон довіри", створена для належного та оперативного реагування на випадки звернень стосовно домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.
Діяльність структурних підрозділів Центру провадиться на підставі положень, затверджених директором Центру.
1.3. Соціальні послуги надаються жінкам, жінкам з дітьми та чоловікам міста Києва, що постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, та здійснюються на безоплатній основі в обсязі, визначеному державними стандартами надання соціальних послуг, затвердженими Міністерством соціальної політики України.
1.4. Центр у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, постановами Верховної Ради України, актами Президента України, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, рішеннями Київської міської ради, розпорядженнями Київського міського голови та виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), наказами Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), іншими нормативними актами та цим Положенням.
1.5. Центр є юридичною особою, має самостійний баланс, реєстраційні рахунки в органах Державної казначейської служби України, печатку зі своїм найменуванням та є неприбутковим закладом.
1.6. Центр розмішується на території зі спеціально побудованими або пристосованими приміщеннями, що мають відповідати безбар'єрній архітектурі, санітарним і технічним вимогам, вимогам пожежної безпеки та іншим нормам відповідно до законодавства.
1.7. Повне найменування Центру: Київський міський Центр гендерної рівності, запобігання та протидії насильству.
1.8. Скорочене найменування Центру: КМЦГР
1.9. Місцезнаходження (юридична адреса) Центру: вул. Юрія Іллєнка, 20, м. Київ, 04050.
2. Основні напрями діяльності Центру
2.1. Участь у реалізації завдань, визначених законами України "Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків", "Про запобігання та протидію домашньому насильству", для досягнення паритетного становища жінок і чоловіків у всіх сферах життєдіяльності суспільства шляхом правового забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, участь у роботі, спрямованої на підвищення рівня обізнаності суспільства щодо форм, причин і наслідків домашнього насильства, формування нетерпимого ставлення до насильницької моделі поведінки у приватних стосунках, небайдужого ставлення до постраждалих осіб, насамперед до постраждалих дітей, викорінення дискримінаційних уявлень про соціальні ролі та обов'язки жінок і чоловіків, а також будь-яких звичаїв і традицій, що на них ґрунтуються.
2.2. Інформаційно-просвітницька діяльність, створення умов для соціальної інтеграції жінок, які потерпають від домашнього насильства, в суспільство, проведення просвітницької роботи з особами, які вчиняють насильство.
2.3. Організація та проведення семінарів, засідань за круглим столом, тренінгів, конференцій, пресконференцій та зустрічей; робота із засобами масової інформації; співпраця з органами державної влади, міжнародними організаціями, об'єднаннями громадян у проведенні просвітницької та виховної роботи з питань запобігання домашньому насильству.
2.4. Надання базових соціальних послуг: консультування юрисконсультів, психологів; інформування та організація роботи цілодобової служби "телефон довіри"; надання притулку для жінок, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі; здійснення соціального супроводу постраждалих осіб; екстрене (кризове) втручання.
2.5. Забезпечення діяльності притулку для жінок, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.
2.6. Взаємодія з центрами у справах сім'ї та жінок районних в місті Києві державних адміністрацій.
2.7. Забезпечення діяльності кімнати кризового реагування для осіб, що постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.
3. Управління Центром
3.1. Центр очолює директор, якого призначає на посаду та звільняє з посади директор Департаменту за погодженням із заступником голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.
3.2. Директор Центру:
3.2.1. Представляє Центр без довіреності у відносинах з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями всіх форм власності, укладає договори.
3.2.2. У межах компетенції видає накази, організовує і контролює їх виконання, затверджує функціональні обов'язки працівників, приймає і звільняє з роботи працівників Центру, вживає заходів заохочення та дисциплінарного стягнення.
3.2.3. Затверджує правила внутрішнього розпорядку.
3.2.4. Розпоряджається в установленому порядку майном і коштами Центру.
3.2.5. Відповідає за ведення бухгалтерського та статистичного обліку, складання звітності за затвердженими формами і подання її в установлені терміни відповідним органам.
3.2.6. Несе персональну відповідальність за результати діяльності Центру.
3.2.7. Здійснює інші повноваження з урахуванням вимог, встановлених цим Положенням.
3.3. Штатний розпис, структуру, кошторис Центру затверджує директор Департаменту за поданням директора Центру.
4. Фінансова та господарська діяльність Центру
4.1. Майно Центру належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва і закріплене за Центром на праві оперативного управління.
Центр має право виключно за згодою Власника або уповноваженого ним органу: відчужувати закріплене за ним майно, надавати в оренду, передавати в заставу нерухоме майно, обладнання, інвентар та інші цінності, а також списувати з балансу основні засоби в установленому порядку.
4.2. Джерелами формування майна Центру є майно, закріплене за Центром, передане йому підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності згідно із законодавством України.
4.3. Центр фінансується за рахунок коштів бюджету міста Києва та інших джерел, не заборонених законодавством України.
4.4. Центр є неприбутковою установою. Доходи Центру використовуються виключно для фінансування видатків на утримання установи, реалізації мети (цілей, завдань) та напрямів діяльності, визначених цим Положенням.
4.5. Забороняється розподіл отриманих доходів (прибутків) або їх частини серед засновника(ів), учасників Центру (у розумінні Цивільного кодексу України), членів, працівників (крім оплати їх праці, нарахування єдиного соціального внеску), членів органів управління Центру та інших пов'язаних з ними осіб.
4.6. Центр здійснює оперативний та бухгалтерський облік результатів своєї діяльності й складає фінансову, статистичну та іншу звітність у порядку, встановленому законодавством України.
4.7. Фінансова звітність Центру подається Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в установленому порядку.
5. Контроль за діяльністю Центру
5.1. Контроль за діяльністю Центру здійснює Департамент.
5.2. Перевірку роботи і ревізію фінансової та господарської діяльності Центру проводять Департамент та інші спеціально уповноважені органи відповідно до законодавства України.
6. Припинення Центру
6.1. Припинення Центру здійснюється шляхом його реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення) або ліквідації за рішенням власника або суду в порядку, встановленому законодавством.
6.2. У разі припинення Центру працівникам, які звільняються, гарантується додержання їх прав та інтересів відповідно до законодавства України про працю.
6.3. У разі припинення Центру його активи, майно буде передано іншій неприбутковій організації відповідного виду або зараховано до доходу бюджету.
6.4. Центр вважається припиненим з дня внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань запису про державну реєстрацію припинення юридичної особи.
Директор Департаменту соціальної політикиР. Світлий