• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про затвердження Положення про порядок вилучення і надання земельних ділянок громадянам під індивідуальне житлове будівництво у м. Києві

Київська міська державна адміністрація | Розпорядження, Положення від 05.03.1996 № 320 | Документ не діє
Реквізити
  • Видавник: Київська міська державна адміністрація
  • Тип: Розпорядження, Положення
  • Дата: 05.03.1996
  • Номер: 320
  • Статус: Документ не діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Київська міська державна адміністрація
  • Тип: Розпорядження, Положення
  • Дата: 05.03.1996
  • Номер: 320
  • Статус: Документ не діє
Документ підготовлено в системі iplex
КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
N 320 від 05.03.96
( Розпорядження втратило чинність на підставі Рішення Київміськради N 149/250 ( ra0149023-99 ) від 04.03.99 )
Про затвердження Положення
про порядок вилучення і надання
земельних ділянок громадянам під
індивідуальне житлове будівництво
у м. Києві
( Із змінами, внесеними згідно з Розпорядженням КМДА N 1711 ( ra1711017-96 ) від 29.10.96 )
Відповідно до ст.53 Конституційного договору між ВерховноюРадою України та Президентом України "Про основні засадиорганізації та функціонування державної влади і місцевогосамоврядування в Україні на період до прийняття нової КонституціїУкраїни" ( 1к/95-ВР ) від 08.06.95 р. та згідно з Земельнимкодексом України ( 561-12 ):
1. Затвердити положення про порядок вилучення і наданняземельних ділянок громадянам під індивідуальне житлове будівництвоу м. Києві (додається).
2. Покласти на Київське міське управління земельних ресурсівфункції замовника на виконання робіт з відведення громадянамземельних ділянок під індивідуальне житлове будівництво.
3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти назаступника голови Київської міської державної адміністраціїОмельченка О.О.
Голова Л.Косаківський
Додаток
до розпорядження голови
Київської міської державної
адміністрації
від 05.03.96 р. N 320
Положення
про порядок вилучення і надання земельних ділянок
громадянам під індивідуальне житлове будівництво
у м. Києві
1. Загальна частина.
1.1. Положення розроблено відповідно до Конституційногодоговору між Верховною Радою України та Президентом України "Проосновні засади організації та функціонування державної влади імісцевого самоврядування в Україні на період до прийняття новоїКонституції України" ( 1к/95-ВР ) від 08.06.95 р., Земельногокодексу України ( 561-12 ), законів України "Про основимістобудування" ( 2780-12 ) та "Про власність" ( 697-12 ).
1.2. Земельні ділянки під індивідуальне житлове будівництвонадаються в першу чергу громадянам, які постійно проживають іпрописані в м. Києві та перебувають на квартирному абокооперативному обліку, та іншим громадянам згідно з чиннимзаконодавством.
1.3. Відведення земельних ділянок громадянам в постійнекористування під індивідуальне житлове будівництво проводиться запроектами їх відведення у порядку, встановленому цим положенням зурахуванням проектів детального планування та проектів забудовиміста, затвердженими у встановленому порядку.
1.4. Замовником виконання робіт по відведенню громадянамземельних ділянок під індивідуальне житлове будівництво є Київськеміське управління земельних ресурсів.
1.5. Розробка проектів відведення земельних ділянок підіндивідуальне житлове будівництво і перенесення їх меж в натуру(на місцевість) провадиться державними та іншими землевпоряднимиорганізаціями, які мають ліцензії на виконання таких робіт, закошти міського бюджету.
1.6. Умови та строки розробки проектів відведення земельнихділянок і перенесення їх меж в натуру (на місцевість) визначаютьсядоговором, укладеним Київським міським управлінням земельнихресурсів з виконавцем цих робіт.
1.7. Підготовку державних актів на право користування землеюздійснює Київське міське управління земельних ресурсів.
1.8. При переході права власності на будівлю і спорудунадання земельної ділянки без зміни її цільового призначенняпроводиться згідно зі ст.30 Земельного кодексу України ( 561-12 )за розпорядженням голови Київської міської державноїадміністрації.
1.9. Умови забудови земельної ділянки та дозволи набудівництво і благоустрій замовляються та одержуються вГоловкиївархітектурі у встановленому порядку.
2. Вилучення і надання земельних ділянок.
2.1. Громадянин, що має підстави та бажання одержати земельнуділянку під індивідуальне житлове будівництво в межах м. Києва,подає заяву про надання земельної ділянки на ім'я голови Київськоїміської державної адміністрації.
У заяві мають бути зазначені бажаний розмір земельноїділянки, місце її розташування, мета використання, а також складсім'ї та розмір ділянки, що вже є у користуванні (під садом абогородом).
До заяви додаються:
- довідка по ф.3 про склад сім'ї;
- довідка про перебування в черзі квартирного абокооперативного обліку;
- копії документів про користування пільгами;
- заяву землекористувача (для громадян - нотаріальнозавірену) про згоду на вилучення частини його земельної ділянки (вразі, якщо намічувана для надання ділянка потребує такоговилучення).
Заявники, які мешкають в будинках, що належать громадянам направах спільної (часткової або сумісної) власності, додатковонадають:
- копію документа про право власності на жилий будинок чийого частину;
- копію "Технічного паспорту" з характеристиками будівель іземельної ділянки та довідку-характеристику на домоволодіння;
- нотаріально завірені заяви громадян, яким належить будинокна правах спільної власності, про згоду на вилучення частиниземельної ділянки (в разі, якщо намічувана для надання ділянкапотребує такого вилучення).
2.2. Голова Київської міської державної адміністрації або зайого дорученням заступник згідно з розподілом обов'язків даєдоручення Київському міському управлінню земельних ресурсів напідготовку необхідних матеріалів для розгляду на комісії.
2.3. Київське міське управління земельних ресурсів у тижневийстрок опрацьовує представлені матеріали та подає в постійнудепутатську комісію Київради з питань розвитку міста.
( Пункт 2.3із змінами, внесеними згідно з Розпорядженням КМДА N 1711( ra1711017-96 ) від 29.10.96 )
2.4. Комісія в тижневий строк розглядає подані матеріали таприймає відповідне протокольне рішення.
Протокол засідання комісії є підставою для наданнягромадянину дозволу на складання проекту відведення земельноїділянки або мотивованої відмови.
2.5. Дозвіл на складання проекту відведення земельної ділянкинадає Київське міське управління земельних ресурсів.
2.6. При складанні проекту відведення земельних діляноквирішуються такі основні питання:
- визначення та обгрунтування розмірів і меж земельноїділянки, яка намічена до відведення (розмір земельної ділянкиповинен бути не більше, ніж 0,1 га);
- відповідність площі і територіального розміщення земельнихділянок проектам детального планування району;
- розміщення проїздів та доріг загального користування;
- обчислення розмірів збитків землекористувачів, заподіянихвилученням земельних ділянок;
- визначення вихідних даних для встановлення розмірів платиза землю.
2.7. Проект відведення земельної ділянки, погоджений зземлекористувачем, міськими природоохоронним і санітарниморганами, Головкиївархітектурою, районною державною адміністрацієюза місцем розташування ділянки, подається до Київського міськогоуправління земельних ресурсів, яке має право за висновкамизазначених органів направляти замовника для розгляду і погодженняпроекту відведення земельної ділянки до інших управлінь таустанов.
2.8. Після отримання всіх необхідних матеріалів Київськеміське управління земельних ресурсів готує проект розпорядженняголови Київської міської державної адміністрації про затвердженняпроекту відведення та надання земельної ділянки.
2.9. Підготовлений проект розпорядження голови Київськоїміської державної адміністрації про затвердження проектувідведення та надання земельної за участю замовника погоджується:
- заступниками голови Київської міської державноїадміністрації;
- головним архітектором м. Києва;
- начальником квартирного управління;
- керівником юридичної служби.
2.10. Після прийняття розпорядження голови Київської міськоїдержавної адміністрації проекти відведення земельних ділянокнаправляються до Київського міського управління земельнихресурсів, яке вносить інформацію до земельнокадастровоїдокументації.
3. Оформлення державних актів на право постійногокористування землею.
3.1. Межі наданих земельних ділянок переносяться намісцевість державними та іншими землевпорядними організаціями задоговором з Київським міським управлінням земельних ресурсів.
Межі відведеної земельної ділянки закріплюються межовимизнаками та складається акт про перенесення меж земельної ділянкина місцевість, який підписується громадянином, виконавцем робіт таголовним землевпорядником району.
3.2. Після закінчення робіт виконавцем складається технічнийзвіт про перенесення проекту відведення земельної ділянки внатуру, який направляється до Київського міського управлінняземельних ресурсів разом з каталогом координат меж земельноїділянки.
За цими матеріалами виготовляється державний акт на правопостійного користування землею (в двох примірниках), якийподається на підпис до Київської міської державної адміністрації.
3.3. Підписаний головою Київської міської державноїадміністрації державний акт передається до Київського управлінняземельних ресурсів для реєстрації та видачі першого примірникагромадянину.
Другий примірник державного акта постійно зберігається уКиївському міському управлінні земельних ресурсів.
Заступник голови Київської
міської державної адміністрації В.Ковтун