• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Деякі питання фінансування робіт з відновлення зруйнованого майна та інфраструктури

Кабінет Міністрів України  | Постанова, Інформація, Форма типового документа, Порядок від 29.07.2022 № 879
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова, Інформація, Форма типового документа, Порядок
  • Дата: 29.07.2022
  • Номер: 879
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова, Інформація, Форма типового документа, Порядок
  • Дата: 29.07.2022
  • Номер: 879
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 29 липня 2022 р. № 879
Київ
Деякі питання фінансування робіт з відновлення зруйнованого майна та інфраструктури
( Із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ № 1417 від 20.12.2022 № 291 від 30.03.2023 № 536 від 26.05.2023 № 1378 від 03.12.2024 )
Кабінет Міністрів України постановляє:
1. Затвердити Порядок використання коштів з рахунка "Фонд відновлення зруйнованого майна та інфраструктури", що додається.
2. Внести до пункту 3 Порядку використання офіційних рахунків для пожертв на підтримку України "United24", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 квітня 2022 р. № 472 "Деякі питання використання коштів, що надходять на офіційні рахунки для пожертв на підтримку України" (Офіційний вісник України, 2022 р., № 35, ст. 1915, № 44, ст. 2400), зміни, що додаються.

Прем'єр-міністр України

Д. ШМИГАЛЬ

Інд. 21


ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 29 липня 2022 р. № 879
ПОРЯДОК
використання коштів з рахунка "Фонд відновлення зруйнованого майна та інфраструктури"
1. Цей Порядок визначає механізм здійснення видатків та використання коштів з рахунка "Фонд відновлення зруйнованого майна та інфраструктури" (далі - кошти Фонду), відкритого Мінінфраструктури в Національному банку для зарахування добровільних внесків (благодійних пожертв) від фізичних та юридичних осіб приватного права та/або публічного права в національній та іноземній валюті, з метою відновлення зруйнованого майна та інфраструктури, шкода та збитки яким завдані бойовими діями, терористичними актами, диверсіями, спричиненими військовою агресією Російської Федерації проти України, які є джерелом формування спеціального фонду державного бюджету.
( Пункт 1 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 536 від 26.05.2023 )
2. Терміни, що вживаються у цьому Порядку, мають таке значення:
відновлення зруйнованого майна та інфраструктури - розроблення проектної документації та проведення її експертизи в установленому законодавством порядку, придбання об’єктів нерухомості на заміну знищених, будівництво, поточний ремонт;
зруйноване майно та інфраструктура - об’єкти нерухомого майна, які належать фізичним та юридичним особам всіх форм власності, та об’єкти інфраструктури, зруйновані (пошкоджені/знищені) внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.
3. Кошти Фонду можуть отримувати:
центральні органи виконавчої влади;
обласні та Київська міська військові адміністрації або обласні та Київська міська держадміністрації;
органи місцевого самоврядування;
державні підприємства, установи та організації, а також господарські товариства, 100 відсотків акцій (часток) яких належать державі або іншому господарському товариству, 100 відсотків акцій (часток) якого належать державі, предмет діяльності яких відповідно до установчих документів відповідає напряму, визначеному пунктом 4 цього Порядку, та які належать до сфери управління Мінінфраструктури, Мінекономіки, Мінцифри або МОН; АТ "Укрзалізниця".
( Пункт 3 в редакції Постанови КМ № 536 від 26.05.2023 )
4. Кошти Фонду використовуються для відновлення зруйнованого майна та інфраструктури:
1) залізничного транспорту - магістральних залізничних ліній загального користування та розміщених на них технологічних споруд, передавальних пристроїв, що безпосередньо використовуються для забезпечення процесу перевезень, зокрема залізничних станцій, пасажирських вокзальних комплексів, колій загального користування, тягових підстанцій, контактної мережі та інших пристроїв технологічного електропостачання, систем сигналізації, централізації, блокування та управління рухом поїздів;
2) дорожнього господарства - автомобільних доріг загального користування; вулиць і доріг міст та інших населених пунктів; виробничих потужностей дорожнього господарства (крім рухомого майна);
3) авіаційного транспорту - аеродромів та аеродромних об’єктів;
4) морського транспорту - об’єктів портової інфраструктури (крім рухомого майна);
5) внутрішнього водного транспорту (крім рухомого майна);
6) об’єктів туристичного призначення - готелів, інших об’єктів, призначених для надання послуг з розміщення, закладів харчування, курортних закладів;
7) електронних комунікаційних мереж;
8) об’єктів соціальної сфери - будівель навчальних та дослідних закладів, будівель лікарень та оздоровчих закладів, спортивних залів, споруд спортивного призначення, офісних будівель;
9) об’єктів житлово-комунального господарства - об’єктів (зокрема інженерних мереж) водо-, тепло-, електро- і газопостачання, водовідведення, зовнішнього освітлення, відведення зливових вод;
10) житлових об’єктів та об’єктів будівництва - житлових будинків (індивідуальні (садибні) житлові будинки, дво- та багатоповерхові житлові будинки, гуртожитки) та/або їх частин (квартири, інші житлові приміщення), спільного майна багатоквартирних будинків, інших житлових приміщень у будівлях; об’єктів будівництва, які є або після прийняття в експлуатацію стануть самостійними об’єктами нерухомого майна (квартири, інші житлові приміщення в будівлі); дачних, садових будинків, господарських будівель та споруд на присадибних дачних і садових земельних ділянках, гаражів, які перебувають у власності фізичних осіб.
Мінінфраструктури може використовувати кошти Фонду в разі виникнення комісійних витрат у рамках виконання договору банківського рахунка з Національним банком.
5. Звернення щодо розподілу коштів Фонду та/або передачі коштів Фонду іншому головному розпоряднику коштів державного бюджету (далі - розподіл та/або передача коштів Фонду) подаються обласними, Київською міською держадміністраціями (обласними, Київською міською військовими адміністраціями), центральними органами виконавчої влади, АТ "Укрзалізниця" (далі - заявники).
( Абзац перший пункту 5 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 536 від 26.05.2023 )
Звернення подаються:
за напрямами, визначеними у підпунктах 1-6, 8-10 пункту 4 цього Порядку, - до Мінінфраструктури;
( Абзац третій пункту 5 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 1417 від 20.12.2022 )
за напрямом, визначеним у підпункті 7 пункту 4 цього Порядку, - до Мінцифри;
( Абзац п'ятий пункту 5 виключено на підставі Постанови КМ № 1417 від 20.12.2022 )
Мінінфраструктури та Мінцифри здійснюють координацію роботи з підготовки звернень щодо розподілу та/або передачі коштів Фонду за відповідними напрямами, визначеними пунктом 4 цього Порядку.
( Абзац шостий пункту 5 із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ № 1417 від 20.12.2022, № 536 від 26.05.2023 )
6. У зверненні зазначаються:
1) напрям використання коштів Фонду, визначений відповідно до пункту 4 цього Порядку;
2) інформація про пошкоджене та знищене нерухоме майно, внесена до Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації, відповідно до Порядку подання інформаційного повідомлення про пошкоджене та знищене нерухоме майно внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 березня 2022 р. № 380 "Про збір, обробку та облік інформації про пошкоджене та знищене нерухоме майно внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації" (Офіційний вісник України, 2022 р., № 28, ст. 1539, № 39, ст. 2089);
3) необхідний обсяг коштів з відповідним обґрунтуванням;
4) головний розпорядник коштів державного бюджету, у разі потреби - відповідальний виконавець бюджетної програми, розпорядники бюджетних коштів нижчого рівня, одержувачі бюджетних коштів, код економічної класифікації видатків бюджету;
( Підпункт 4 пункту 6 в редакції Постанови КМ № 536 від 26.05.2023 )
5) об’єкти зруйнованого майна та інфраструктури із пропозиціями щодо відповідного фінансуванням за періодами;
6) строки відновлення зруйнованого майна та інфраструктури.
Мінінфраструктури та Мінцифри визначають перелік матеріалів, що додаються до звернення, відповідно до напрямів, визначених у пункті 4 цього Порядку, та оприлюднюють їх на офіційних веб-сайтах.
( Абзац другий підпункту 6 пункту 6 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 1417 від 20.12.2022 )
Відповідальними за достовірність інформації, зазначеної у зверненні та доданих до нього матеріалах, є заявники.
7. Звернення разом із доданими до них матеріалами подаються заявниками в електронній формі з використанням системи електронної взаємодії органів виконавчої влади в установленому законодавством порядку.
Звернення разом із доданими до них матеріалами подаються із накладенням кваліфікованих електронних підпису та печатки.
8. Для розгляду звернень та підготовки пропозицій щодо розподілу та/або передачі коштів Фонду Мінінфраструктури та Мінцифри утворюють міжвідомчу комісію.
( Абзац перший пункту 8 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 536 від 26.05.2023 )
Склад міжвідомчої комісії затверджується на засіданні міжвідомчої комісії за поданням голови.
( Абзац другий пункту 8 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 1378 від 03.12.2024 )
Міжвідомчу комісію очолює голова, яким є за посадою Віце-прем’єр-міністр з відновлення України - Міністр розвитку громад та територій.
( Абзац третій пункту 8 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 291 від 30.03.2023; в редакції Постанови КМ № 1378 від 03.12.2024 )
До складу міжвідомчої комісії включаються представники Мінінфраструктури та Мінцифри.
Секретар міжвідомчої комісії обирається на засіданні міжвідомчої комісії.
До роботи міжвідомчої комісії залучаються представники інших органів державної влади, представники неурядових організацій, незалежних інформаційно-аналітичних центрів та громадських організацій (за згодою).
Регламент роботи міжвідомчої комісії затверджується на засіданні відкритим голосуванням простою більшістю голосів присутніх на засіданні членів міжвідомчої комісії.
Формою роботи міжвідомчої комісії є відкрите засідання, що проводиться, зокрема, дистанційно в режимі відеоконференції з дотриманням вимог цього Порядку. Засідання міжвідомчої комісії є правоможним, якщо в ньому бере участь більш як половина членів міжвідомчої комісії. Інформація про дату, час, місце та порядок денний засідання міжвідомчої комісії оприлюднюється за три дні до проведення засідання на офіційних веб-сайтах Мінінфраструктури та Мінцифри. Рішення міжвідомчої комісії вважається прийнятим, якщо за нього проголосувала більшість присутніх на засіданні членів міжвідомчої комісії.
Рішення міжвідомчої комісії оформляється протоколом, що розміщується на офіційних веб-сайтах Мінінфраструктури та Мінцифри і містить інформацію, зокрема, про результати персонального голосування членів міжвідомчої комісії.
( Пункт 8 в редакції Постанови КМ № 1417 від 20.12.2022 )
9. Мінцифри за дорученням Мінінфраструктури може отримувати виписку з рахунка "Фонд відновлення зруйнованого майна та інфраструктури", відкритого в Національному банку, для визначення цільових надходжень на зазначений рахунок щодо фінансування відновлення конкретних зруйнованих/пошкоджених об’єктів інфраструктури та майна або конкретного населеного пункту відповідно до напрямів, визначених у пункті 4 цього Порядку, та веде їх облік і звітність.
( Абзац перший пункту 9 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 1417 від 20.12.2022 )
У разі прийняття Мінцифри чи Мінінфраструктури рішення про оголошення цільового збору коштів на конкретний об’єкт зруйнованого майна та інфраструктури або переліки таких об’єктів за напрямом, визначеним пунктом 4 цього Порядку (далі - значні об’єкти), такий збір та витрати зазначених коштів проводяться з урахуванням особливостей, визначених у цьому пункті.
( Абзац другий пункту 9 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 1417 від 20.12.2022 )
Переліки значних об’єктів затверджуються наказом відповідного міністерства згідно з пунктом 5 цього Порядку. Інформація про значні об’єкти є відкритою та публікується на офіційному веб-сайті відповідного міністерства та Єдиному державному вебпорталі для збору пожертв на підтримку України "United24".
Донор, який має намір виділити фінансування на значний об’єкт в повному обсязі, інформує про таке рішення листом Мінінфраструктури чи Мінцифри (далі - офіційне повідомлення).
( Абзац четвертий пункту 9 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 1417 від 20.12.2022 )
Мінінфраструктури чи Мінцифри протягом трьох робочих днів після надходження офіційного повідомлення ініціює проведення засідання міжвідомчої комісії, на яке запрошується донор або його представник. Міжвідомча комісія розглядає офіційне повідомлення про виділення фінансування на значний об’єкт на предмет його актуальності, доцільності та запобігання подвійному фінансуванню. За результатами розгляду Мінінфраструктури чи Мінцифри письмово повідомляє донору про прийняте рішення щодо доцільності виділення фінансування на значний об’єкт.
( Абзац п'ятий пункту 9 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 1417 від 20.12.2022 )
Донор здійснює перерахування коштів на рахунок "Фонд відновлення зруйнованого майна та інфраструктури" протягом 21 календарного дня після отримання повідомлення про доцільність такого фінансування.
Пропозиція щодо фінансування значного об’єкта включається до проекту акта Кабінету Міністрів України про розподіл та/або передачу коштів Фонду під час підготовки відповідно до пунктів 10 і 11 цього Порядку.
( Абзац сьомий пункту 9 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 536 від 26.05.2023 )
10. Мінцифри та Мінінфраструктури щомісяця до 10 числа узагальнюють інформацію, подану заявниками, опрацьовують звернення, що відповідають вимогам підготовки документів згідно з пунктом 6 цього Порядку, та подають пропозиції в електронній формі для розгляду на засіданні міжвідомчої комісії щодо розподілу та/або передачі коштів Фонду та формування переліку об’єктів з урахуванням пріоритезації фінансування за періодами.
( Абзац перший пункту 10 із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ № 1417 від 20.12.2022, № 536 від 26.05.2023 )
Відповідно до рішення міжвідомчої комісії Мінінфраструктури готує у строк не більше п’яти робочих днів проект акта Кабінету Міністрів України про розподіл та/або передачу коштів Фонду і подає його в установленому порядку на розгляд Кабінету Міністрів України.
( Абзац другий пункту 10 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 536 від 26.05.2023 )
11. У проекті акта Кабінету Міністрів України про розподіл та/або передачу коштів Фонду, зокрема, зазначаються:
головний розпорядник коштів державного бюджету;
у разі потреби - відповідальний виконавець бюджетної програми, розпорядники бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачі бюджетних коштів;
напрям використання коштів Фонду, визначений відповідно до пункту 4 цього Порядку;
код і назва бюджетної програми, за якою встановлені бюджетні асигнування, або у разі потреби відкриття нової бюджетної програми (включаючи трансферти місцевим бюджетам) - положення щодо спрямування коштів Фонду на нову бюджетну програму (включаючи трансферти місцевим бюджетам);
обсяг коштів (тис. гривень) з визначенням видатків споживання і видатків розвитку;
у разі потреби - обсяг коштів у вигляді трансфертів місцевим бюджетам у розрізі місцевих бюджетів;
об’єкти зруйнованого майна та інфраструктури;
строки відновлення зруйнованого майна та інфраструктури;
положення про надання доручення щодо внесення Мінфіном в установленому порядку змін до розпису державного бюджету та у разі потреби - визначення нових коду і назви бюджетної програми;
положення про надання доручення щодо перерахування Мінінфраструктури коштів Фонду на відповідний рахунок Казначейства.
Замовниками на виконання робіт, замовлення послуг та придбання товарів на виконання цього Порядку є розпорядники бюджетних коштів або одержувачі бюджетних коштів.
( Пункт 11 в редакції Постанови КМ № 536 від 26.05.2023 )
12. Операції з перерахування, використання коштів Фонду, відображення таких операцій в бухгалтерському обліку про виконання державного бюджету та складення звітності про надходження та використання коштів Фонду здійснюються у встановленому законодавством порядку.
( Пункт 12 в редакції Постанови КМ № 536 від 26.05.2023 )( Пункт 13 виключено на підставі Постанови КМ № 536 від 26.05.2023 )( Пункт 14 виключено на підставі Постанови КМ № 536 від 26.05.2023 )( Пункт 15 виключено на підставі Постанови КМ № 536 від 26.05.2023 )
16. Головні розпорядники коштів державного бюджету подають Мінінфраструктури інформацію про невикористаний залишок коштів Фонду.
Пропозиція щодо фінансування інших об’єктів за рахунок невикористаного залишку коштів Фонду включається до проекту акта Кабінету Міністрів України про розподіл та/або передачу коштів Фонду під час підготовки відповідно до пунктів 10 і 11 цього Порядку.
( Пункт 16 в редакції Постанови КМ № 536 від 26.05.2023 )
17. Розроблення проектної документації на будівництво здійснюється відповідно до Порядку розроблення проектної документації на будівництво об’єктів, затвердженого Мінінфраструктури.
( Абзац перший пункту 17 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 1417 від 20.12.2022 )
Проекти будівництва розробляються відповідно до будівельних норм і стандартів, обов’язковість яких встановлена законодавством, із забезпеченням комплексного підходу до здійснення робіт і заходів на об’єкті будівництва, зокрема шляхом розподілу коштів Фонду на виконання проектних, науково-проектних, вишукувальних робіт, проведення експертизи проектів будівництва, будівництво об’єктів, включаючи авторський нагляд, утримання служби замовника, здійснення технічного нагляду та надання послуг інженера-консультанта, науково-технічний супровід, компенсацію витрат, пов’язаних із наданням висновку з оцінки впливу на довкілля, придбання устаткування та інші витрати, включені до зведеного кошторисного розрахунку, складеного відповідно до кошторисних норм України.
18. Затвердження проектної документації на будівництво та проведення її експертизи здійснюються відповідно до Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 р. № 560 (Офіційний вісник України, 2011 р., № 41, ст. 1674).
19. Видатки, пов’язані з фінансуванням капітального будівництва, здійснюються відповідно до Порядку державного фінансування капітального будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. № 1764 (Офіційний вісник України, 2001 р., № 52, ст. 2374), Порядку затвердження титулів об’єктів, будівництво яких здійснюється із залученням бюджетних коштів, коштів державних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 вересня 1997 р. № 995 (Офіційний вісник України, 1997 р., число 37, с. 17; 2015 р., № 97, ст. 3320), Загальних умов укладення та виконання договорів підряду в капітальному будівництві, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2005 р. № 668 (Офіційний вісник України, 2005 р., № 31, ст. 1867).
( Пункт 19 в редакції Постанови КМ № 536 від 26.05.2023 )
20. Авторський і технічний нагляд за будівництвом об’єктів та надання послуг інженера-консультанта здійснюються відповідно до Законів України "Про архітектурну діяльність", "Про регулювання містобудівної діяльності", Порядку здійснення авторського нагляду під час будівництва об’єкта архітектури і Порядку здійснення технічного нагляду під час будівництва об’єкта архітектури, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2007 р. № 903 (Офіційний вісник України, 2007 р., № 52, ст. 2107), єдиних вимог щодо проектування, нового будівництва, реконструкції та капітального ремонту автомобільних доріг загального користування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1065 (Офіційний вісник України, 2017 р., № 20, ст. 555, № 92, ст. 2796; 2021 р., № 76, ст. 4789).
21. Прийняття в експлуатацію об’єктів здійснюється відповідно до Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 р. № 461 (Офіційний вісник України, 2011 р., № 32, ст. 1359; 2015 р., № 78, ст. 2599).
22. Закупівля товарів, робіт і послуг здійснюється з дотриманням законодавства про проведення закупівель, зокрема в умовах воєнного стану.
23. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.
24. Відображення в первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття та закриття рахунків, реєстрація та облік бюджетних зобов’язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов’язаних із використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.
( Пункт 24 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 536 від 26.05.2023 )
25. Бухгалтерській облік надходжень та використання коштів Фонду здійснюється відповідно до законодавства.
26. Інформація про облік та використання коштів Фонду подається Мінінфраструктури щотижня головними розпорядниками коштів державного бюджету та розпорядниками бюджетних коштів або одержувачами бюджетних коштів (у разі визначення головним розпорядником коштів державного бюджету Мінінфраструктури) за формою згідно з додатком.
Мінінфраструктури щомісяця оприлюднює на своєму офіційному веб-сайті інформацію про суму отриманих добровільних внесків (благодійних пожертв) на рахунок "Фонд відновлення зруйнованого майна та інфраструктури", відкритий в Національному банку.
Головні розпорядники коштів державного бюджету щомісяця оприлюднюють на своїх офіційних веб-сайтах інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, придбаних (наданих) за рахунок коштів Фонду протягом звітного періоду, загальну кількість зазначених товарів, робіт і послуг та загальну суму здійснених видатків за кожним видом зазначених товарів, робіт і послуг.
( Пункт 26 в редакції Постанови КМ № 536 від 26.05.2023 )
Додаток
до Порядку
ІНФОРМАЦІЯ
про облік та використання коштів з рахунка "Фонд відновлення зруйнованого майна та інфраструктури"
____________________________________________________________
(головний розпорядник коштів державного бюджету; розпорядник бюджетних коштів
або одержувач бюджетних коштів)
__________________________________________________________
(акт Кабінету Міністрів України про розподіл та/або передачу коштів Фонду)
Загальна інформація
Найменування показника Сума, гривень
Отримано коштів
Витрачено коштів
Залишок коштів
Перелік об’єктів, на яких розпочато відновлювальні роботи
Порядковий номер Найменування об’єкта, на якому розпочато відновлювальні роботи Витрачено коштів, гривень
1
Перелік об’єктів, на яких завершено відновлювальні роботи
Порядковий номер Найменування об’єкта, на якому завершено відновлювальні роботи Опис проведених відновлювальних робіт Витрачено коштів, гривень
1
( Додаток із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 536 від 26.05.2023 )
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 29 липня 2022 р. № 879
ЗМІНИ,
що вносяться до пункту 3 Порядку використання офіційних рахунків для пожертв на підтримку України "United24"
1. Підпункт 2 викласти в такій редакції:
"2) Мінінфраструктури - з рахунка "Фонд відновлення зруйнованого майна та інфраструктури" для відновлення зруйнованого майна та інфраструктури;".
2. Підпункт 3 виключити.