• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про затвердження Порядку використання у 2007 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо комплексної реконструкції кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду

Кабінет Міністрів України  | Постанова, Порядок від 16.04.2007 № 629
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова, Порядок
  • Дата: 16.04.2007
  • Номер: 629
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова, Порядок
  • Дата: 16.04.2007
  • Номер: 629
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 16 квітня 2007 р. N 629
Київ
Про затвердження Порядку використання у 2007 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо комплексної реконструкції кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду
( Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 1272 від 31.10.2007 )
Кабінет Міністрів України
постановляє:
Затвердити Порядок використання у 2007 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо комплексної реконструкції кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду, що додається.
Прем'єр-міністр України В.ЯНУКОВИЧ
Інд. 21
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 16 квітня 2007 р. N 629
ПОРЯДОК
використання у 2007 році коштів, передбачених у державному бюджеті ( 489-16 ) для здійснення заходів щодо комплексної реконструкції кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду
( У тексті Порядку слово "Мінбуд" в усіх відмінках замінено словом "Мінжитлокомунгосп" у відповідному відмінку згідно з Постановою КМ N 1272 від 31.10.2007 )
1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2007 році коштів, передбачених Мінжитлокомунгоспу в державному бюджеті за програмою "Заходи з реалізації комплексної реконструкції кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду" (далі - бюджетні кошти).
2. Бюджетні кошти спрямовуються на реконструкцію житлового фонду державної і комунальної власності (роботи, пов'язані з надбудовою, прибудовою та перебудовою житлових будинків, установленням шатрових дахів, надбудовою мансардних поверхів, реконструкцією вбудованих бойлерних, внутрішньобудинкових мереж опалення, водопостачання і обладнання тощо) (далі - реконструкція житлових будинків), виконання робіт з якої передбачено у 2007 і 2008 роках.
3. Бюджетні кошти розподіляються Мінжитлокомунгоспом за погодженням з Мінфіном між Міністерством житлово-комунального господарства Автономної Республіки Крим, структурними підрозділами з питань житлово-комунального господарства обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій (далі - розпорядники бюджетних коштів нижчого рівня) пропорційно кількості житлових будинків, що перебувають у державній і комунальній власності та належать згідно з Єдиним класифікатором житлових будинків залежно від якості житла та наявного інженерного обладнання до 4-6 класу.
4. Роботи з реконструкції житлових будинків можуть виконуватися лише у разі:
наявності підготовленої та затвердженої в установленому законодавством порядку проектно-кошторисної документації;
наявності актів обстеження щодо необхідності проведення реконструкції житлового будинку, які погоджуються власником будинку та затверджуються керівником місцевого органу з питань житлово-комунального господарства;
упровадження енергозберігаючих технологій;
попереднього спрямування коштів місцевих бюджетів.
До переліку житлових будинків, на реконструкцію яких спрямовуються бюджетні кошти, включаються також будинки, передбачені місцевими програмами економічного та соціального розвитку, а також будинки, що перебувають на балансі підприємств-банкрутів і таких, що повністю припинили свою діяльність.
5. Бюджетні кошти спрямовуються на фінансування робіт з реконструкції житлових будинків на умовах співфінансування з місцевих бюджетів з розрахунку на кожний будинок, розташований:
у м. Києві, - не менш як 50 відсотків суми коштів з державного бюджету, передбачених для фінансування будинку;
у мм. Севастополі, Сімферополі та обласних центрах, - не менш як 25 відсотків суми коштів з державного бюджету, передбачених для фінансування будинку;
у містах республіканського (Автономної Республіки Крим) та обласного значення, - не менш як 10 відсотків суми коштів з державного бюджету, передбачених для фінансування будинку;
у районних центрах, - не менш як 5 відсотків суми коштів з державного бюджету, передбачених для фінансування будинку.
Дія цього пункту не поширюється на житлові будинки, що перебувають у комунальній власності сільських та селищних територіальних громад, а також на будинки, що перебувають на балансі підприємств-банкрутів і таких, що повністю припинили свою діяльність.
Вартість розроблення проектно-кошторисної документації включається до загальної суми співфінансування з місцевих бюджетів.
6. Перелік житлових будинків, на реконструкцію яких спрямовуються бюджетні кошти, затверджується Мінжитлокомунгоспом за погодженням з Мінфіном на підставі пропозицій розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня, розроблених відповідно до пункту 5 цього Порядку.
До пропозицій, які вносяться за формою, затвердженою Мінжитлокомунгоспом, додаються:
копії титульних аркушів проектно-кошторисної документації, затвердженої її замовником та погодженої керівниками розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня;
копії актів обстеження щодо необхідності проведення реконструкції житлового будинку;
розрахунки обсягів економії енергоносіїв у разі впровадження енергозберігаючих технологій.
7. Мінжитлокомунгосп делегує функції замовника відповідних робіт за бюджетною програмою розпорядникам бюджетних коштів нижчого рівня.
8. Визначення виконавців робіт з реконструкції житлових будинків і укладення з ними відповідних договорів здійснюється розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня відповідно до Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти".
9. Бюджетні кошти перераховуються за розподілом Мінжитлокомунгоспу на реєстраційні рахунки розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня, відкриті в територіальних органах Державного казначейства, відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками, затвердженого Державним казначейством.
10. Попередня оплата робіт з реконструкції житлових будинків здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 жовтня 2006 р. N 1404 "Питання попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти" (Офіційний вісник України, 2006 р., N 41, ст. 2752).
11. Бюджетні зобов'язання за спеціальним фондом державного бюджету беруться лише після надходження відповідних коштів до спеціального фонду.
12. Балансоутримувач житлових будинків відображає у бухгалтерському обліку вартість робіт, виконаних у 2007 році за рахунок бюджетних коштів.
13. Розпорядники бюджетних коштів нижчого рівня подають щокварталу до 15 числа наступного місяця інформацію Мінжитлокомунгоспу та Мінфіну в розрізі житлових будинків про використання та перерахування бюджетних коштів.
14. Складення та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються відповідно до законодавства.