• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про внесення змін до Порядку залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги

Кабінет Міністрів України  | Постанова від 04.07.2012 № 623
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова
  • Дата: 04.07.2012
  • Номер: 623
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова
  • Дата: 04.07.2012
  • Номер: 623
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 4 липня 2012 р. № 623
Київ
Про внесення змін до Порядку залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги
Кабінет Міністрів України
постановляє:
Внести до Порядку залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 р. № 153 "Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги" (Офіційний вісник України, 2002 р., № 8, ст. 340; 2007 р., № 52, ст. 2106; 2011 р., № 4, ст. 213, № 99, ст. 3602), зміни, що додаються.
Прем'єр-міністр УкраїниМ.АЗАРОВ
Інд. 27
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 4 липня 2012 р. № 623
ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги
1. Пункт 2 після абзацу п’ятого доповнити новим абзацом такого змісту:
"координатор проекту (програми) - заступник керівника бенефіціара, який уповноважений керівником забезпечувати нагляд за реалізацією проекту (програми), підготовку результатів поточного та/або заключного моніторингу та подання їх Мінекономрозвитку;".
У зв’язку з цим абзаци шостий - дванадцятий вважати відповідно абзацами сьомим - тринадцятим.
2. У пункті 14:
1) доповнити підпункт 2-1 абзацами такого змісту:
"У разі внесення змін до плану закупівлі такий план подається із зазначенням дати внесення змін згідно з підпунктом 2-1 пункту 14 цього Порядку Мінекономрозвитку для надсилання у п’ятиденний строк одного примірника ДПС та розміщення його на офіційному сайті Мінекономрозвитку (крім інформації, що становить комерційну таємницю).
Для проектів (програм), які передбачають виконання робіт з підготовки до зняття і зняття енергоблоків Чорнобильської АЕС з експлуатації та перетворення об’єкта "Укриття" на екологічно безпечну систему за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги або за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті як внесок України до Чорнобильського фонду "Укриття" для виконання міжнародної програми - Плану здійснення заходів на об’єкті "Укриття" відповідно до Рамкової угоди між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку стосовно діяльності Чорнобильського фонду "Укриття" в Україні та Угоди про грант (Проект ядерної безпеки Чорнобильської АЕС) між Європейським банком реконструкції та розвитку як Розпорядником коштів, наданих згідно з Грантом з Рахунка ядерної безпеки, Урядом України та Чорнобильською атомною електростанцією, план закупівлі не подається;";
2) підпункт 3 викласти в такій редакції:
"3) документ (меморандум, заява про наміри, план діяльності, технічне завдання, партнерська угода тощо), який підтверджує узгодження цілей, завдань, діяльності за проектом (програмою) між донором або виконавцем і реципієнтом (бенефіціаром).
Зазначений документ повинен також містити:
назву проекту (програми);
мету проекту (програми);
строк реалізації проекту (програми);
завдання відповідно до контракту на виконання проекту (програми);
очікувані результати від реалізації проекту (програми);
кількісні та/або якісні критерії досягнення результативності проекту (програми);
перелік майна, робіт і послуг, прав інтелектуальної власності, інших ресурсів, що придбаваються, надаються в рамках проекту (програми);
очікуваний вплив проекту (програми) на розвиток відповідної галузі або регіону;
зобов’язання донора (виконавця) щодо допомоги;
зобов’язання реципієнта (бенефіціара);".
3. У пункті 18:
1) абзац перший після слів "та видається заявникові" доповнити словами "з одночасним надсиланням копії бенефіціарові";
2) в абзаці другому слова "у Державному реєстрі проектів (програм)" замінити словами "у єдиному реєстрі проектів, що реалізуються в Україні з використанням ресурсів міжнародних фінансових організацій та міжнародної технічної допомоги,".
4. Доповнити Порядок пунктом 18-1 такого змісту:
"18-1. Бенефіціар у місячний строк після отримання від Мінекономрозвитку копії реєстраційної картки проекту (програми) приймає рішення про організацію роботи з нагляду за його реалізацією, визначає координатора проекту (програми) та надсилає копію відповідного рішення Мінекономрозвитку.".
5. В абзаці першому пункту 19 слова "У Державному реєстрі проектів (програм)" замінити словами "У єдиному реєстрі проектів, що реалізуються в Україні з використанням ресурсів міжнародних фінансових організацій та міжнародної технічної допомоги".
6. Пункт 23 доповнити абзацами такого змісту:
"Виконавець, що реалізує право на податкові пільги, передбачені законодавством та міжнародними договорами України (крім договорів, пов’язаних із виконанням робіт з підготовки до зняття і зняття енергоблоків Чорнобильської АЕС з експлуатації та перетворення об’єкта "Укриття" на екологічно безпечну систему), щомісяця до 20 числа складає та подає в письмовому та електронному вигляді органові державної податкової служби, в якому перебуває на обліку як платник податків, та в копії Мінекономрозвитку інформаційне підтвердження за формою згідно з додатком 8 до цього Порядку. У разі коли виконавцем є юридична особа - нерезидент, що не перебуває на обліку як платник податків, інформаційне підтвердження подається в письмовому та електронному вигляді органові державної податкової служби за адресою акредитації такої особи на території України та в копії Мінекономрозвитку.
Реципієнт, що реалізує право на податкові пільги в рамках проведення операцій, пов’язаних із виконанням робіт з підготовки до зняття і зняття енергоблоків Чорнобильської АЕС з експлуатації та перетворення об’єкта "Укриття" на екологічно безпечну систему, щомісяця до 20 числа подає в письмовому та електронному вигляді органові державної податкової служби, в якому перебуває на обліку як платник податків, та в копії Мінекономрозвитку інформаційне підтвердження за формою згідно з додатком 9 до цього Порядку.".
7. Абзац перший пункту 26 після слова "критеріїв" доповнити словами і цифрою "за формою згідно з додатком 6 до цього Порядку".
8. Абзаци перший - четвертий пункту 28 замінити абзацом такого змісту:
"Бенефіціар аналізує та подає Мінекономрозвитку підписані координатором проекту (програми) результати поточного та/або заключного моніторингу згідно з додатком 7 до цього Порядку.".
У зв’язку з цим абзац п’ятий вважати абзацом другим.
9. Пункт 45 викласти у такій редакції:
"45. Реципієнт веде облік використаних коштів, які надаються в рамках міжнародної технічної допомоги у вигляді фінансових ресурсів (грантів), а бенефіціар за результатами моніторингу згідно з додатком 3 до цього Порядку здійснює нагляд за цільовим використанням міжнародної технічної допомоги.".
10. Додаток 3 до Порядку викласти у такій редакції:
"Додаток 3
до Порядку
(у редакції постанови Кабінету Міністрів України
від 4 липня 2012 р. № 623)
КАРТКА
піврічного моніторингу проекту (програми) "
11. Доповнити Порядок додатками 6-9 такого змісту:
"Додаток 6
до Порядку
ПІДСУМКОВИЙ ЗВІТ
про досягнуті результати реалізації проекту (програми)
1. Загальна інформація
Назва проекту (програми)Номер реєстраційної картки проекту (програми)Звітний періодДата підготовки звіту
ДонорРеципієнтБенефіціарВиконавецьКошторисна вартість
2. Результати реалізації проекту (програми)
Найменування заходуСтрок виконанняРезультати виконання заходу*Інформація про суму витрачених коштів міжнародної технічної допомоги для виконання заходу **Проблемні питання
плановийфактичний
Кількісні та/або якісні критерії досягнення результативності проекту (програми)Оцінка виконання зобов’язань донора (виконавця) проекту (програми), визначених у документі про узгодження цілей, завдань, діяльності за проектом
планованіфактичні
3. Вплив реалізації проекту (програми)
Вплив проекту (програми) на розвиток відповідної галузі або регіону
Пропозиції щодо забезпечення довгострокового використання результатів проекту (програми)
__________
* Інформація про строки проведення семінарів, кількість їх учасників, тематику, надане обладнання, передані (розроблені) технології, роботу консультантів (радників), розроблені документи, публікації, а також про навчання, стажування спеціалістів, надані гранти, стипендії тощо.
** Інформація зазначається за наявності.
Додаток 7
до Порядку
РЕЗУЛЬТАТИ
поточного та/або заключного моніторингу
1. Вихідні дані проекту (програми), у тому числі відомості про заплановану та фактичну дату початку реалізації проекту (програми) та її завершення; назву донора, виконавця, реципієнта та бенефіціара; координатора проекту (програми), інформація про наглядові ради та експертні групи, створені для супроводження діяльності за проектом (програмою) у разі, коли таке супроводження передбачається проектом (програмою).
2. Інформація про досягнення очікуваних результатів, у тому числі узагальнені результати впровадження проекту (програми), загальну суму витрачених коштів міжнародної технічної допомоги протягом строку реалізації проекту (програми), проблемні питання.
3. Порівняння запланованих кількісних та/або якісних критеріїв результативності проекту (програми) з досягнутими.
4. Результати проведення узагальненої оцінки бенефіціара про відповідність наданої донором (виконавцем) проекту (програми) потребам реципієнтів.
5. Результати проведення оцінки впливу реалізації проекту (програми) на соціальний та економічний розвиток держави, відповідної галузі та регіону (економічна та соціальна ефективність реалізації проекту (програми).
6. Пропозиції щодо забезпечення довгострокового використання результатів реалізації проекту (програми).
Додаток 8
до Порядку
ІНФОРМАЦІЙНЕ ПІДТВЕРДЖЕННЯ
придбання товарів, робіт і послуг у пільговому режимі за кошти міжнародної технічної допомоги за проектом (програмою)
Додаток 9
до Порядку
ІНФОРМАЦІЙНЕ ПІДТВЕРДЖЕННЯ
придбання товарів, робіт і послуг у пільговому режимі за кошти міжнародної технічної допомоги за проектом (програмою) в рамках проведення операцій, пов’язаних із виконанням робіт з підготовки до зняття і зняття енергоблоків Чорнобильської АЕС з експлуатації та перетворення об’єкта "Укриття" на екологічно безпечну систему, що придбаваються за кошти міжнародної технічної допомоги у пільговому режимі оподаткування
за _____________ 20__ року
(місяць)