• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Деякі питання управління об’єктами державної власності

Кабінет Міністрів України  | Постанова, Перелік, Порядок від 10.03.2017 № 143
Редакції
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова, Перелік, Порядок
  • Дата: 10.03.2017
  • Номер: 143
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова, Перелік, Порядок
  • Дата: 10.03.2017
  • Номер: 143
  • Статус: Документ діє
Редакції
Документ підготовлено в системі iplex
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 10 березня 2017 р. № 143
Київ
Деякі питання управління об’єктами державної власності
Відповідно до підпункту "ф" пункту 18 частини другої статті 5 Закону України "Про управління об’єктами державної власності" Кабінет Міністрів України постановляє:
1. Затвердити Порядок визначення та затвердження кандидатур представників держави, які призначаються до наглядових рад державних унітарних підприємств, і тих, які беруть участь у загальних зборах та обираються до наглядових рад господарських товариств, у статутному капіталі яких більше 50 відсотків акцій (часток) належать державі, що додається.
2. Установити, що:
1) визначення та затвердження кандидатур представників держави в наглядовій раді державного унітарного підприємства та господарського товариства, у статутному капіталі якого більше 50 відсотків акцій (часток) належать державі, та їх призначення (обрання) здійснюються з дотриманням принципу різноманітності складу наглядових рад з урахуванням компетенцій, якими володіють незалежні члени та представники держави в наглядових радах.
( Підпункт 2 пункту 2 виключено на підставі Постанови КМ № 1804 від 31.12.2025 )( Пункт 2 в редакції Постанови КМ № 643 від 31.05.2022 )
3. Внести до постанов Кабінету Міністрів України від 29 серпня 2012 р. № 802 "Про затвердження Порядку перетворення державного унітарного комерційного підприємства в акціонерне товариство" (Офіційний вісник України, 2012 р., № 65, ст. 2663; 2015 р., № 79, ст. 2646) і від 30 жовтня 2014 р. № 678 "Про деякі питання управління корпоративними правами держави" (Офіційний вісник України, 2014 р., № 97, ст. 2803; 2015 р., № 54, ст. 1741, № 62, ст. 2034, № 98, ст. 3365) зміни, що додаються.
4. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

Прем'єр-міністр України

В.ГРОЙСМАН

Інд. 25


ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 10 березня 2017 р. № 143
(в редакції постанови Кабінету Міністрів України
)
ПОРЯДОК
визначення та затвердження кандидатур представників держави, які призначаються до наглядових рад державних унітарних підприємств, і тих, які беруть участь у загальних зборах та обираються до наглядових рад господарських товариств, у статутному капіталі яких більше 50 відсотків акцій (часток) належать державі
1. Цей Порядок встановлює процедуру визначення та затвердження кандидатур представників держави, які призначаються до наглядових рад державних унітарних підприємств (далі - підприємства), і тих, які беруть участь у загальних зборах та обираються до наглядових рад господарських товариств, у статутному капіталі яких більше 50 відсотків акцій (часток) належать державі (далі - товариства).
2. У разі застосування на підприємстві, у товаристві однорівневої структури управління невиконавчі члени ради директорів, які не є незалежними, визначаються із застосуванням вимог цього Порядку.
3. Представником держави, який призначається суб’єктом управління об’єктами державної власності, що здійснює функції з управління підприємством або корпоративними правами держави у статутному капіталі товариства (далі - суб’єкт управління), до складу наглядової ради підприємства є фізична особа, що відбирається та призначається (обирається) відповідно до цього Порядку (далі - представник держави).
4. У разі перетворення підприємства представники держави такого підприємства, яких було призначено відповідно до цього Порядку, призначаються на відповідні посади до товариства - правонаступника, до кінця строку, на який їх було призначено до наглядової ради підприємства.
5. Визначення та затвердження кандидатур представників держави, які призначаються до наглядових рад підприємств та пропонуються для обрання до наглядових рад товариств (далі - кандидатура представника держави) здійснюється з дотриманням принципів колективної придатності, різноманітності складу, рівності вимог, професійності, відкритості, прозорості.
Принцип колективної придатності полягає в тому, що за укомплектованості кількісного складу наглядової ради підприємства, товариства (далі - наглядова рада) члени наглядової ради, зокрема представники держави, сукупно відповідають кваліфікаційним вимогам, зокрема додатковим кваліфікаційним вимогам до компетенцій, навичок та професійного досвіду з урахуванням потреб, виду та особливостей діяльності підприємства, товариства, що визначені статутом та/або положенням про наглядову раду, та/або положенням про принципи формування наглядової ради підприємства, товариства.
Принцип різноманітності складу полягає в тому, що призначення кожної визначеної суб’єктом управління кандидатури представника держави сприяє посиленню колективної придатності наглядової ради підприємства, товариства, зокрема підвищенню відповідності кваліфікаційним вимогам, зокрема додатковим кваліфікаційним вимогам, визначеним статутом та/або положенням про наглядову раду, та/або принципам формування наглядової ради підприємства, товариства, а також забезпеченню обрання до наглядової ради членів, що мають освіту, професійний досвід у різних сферах, а також є представниками різної статі, вікових та національних груп.
Принцип рівності вимог полягає в тому, що в разі, коли суб’єктом управління відповідно до пункту 7 цього Порядку прийнято рішення щодо проведення відкритого відбору кандидатур представників держави, до кандидатів незалежно від їх віку, статі, національності або політичних поглядів застосовуються однакові вимоги, процедури оцінювання, зокрема жодному кандидату під час процедури відбору не можуть надаватися будь-які неконкурентні переваги порівняно з іншими кандидатами.
Принцип професійності полягає в тому, що суб’єкт управління під час визначення кандидатури представника держави надає перевагу кандидатам, компетенції, навички та професійний досвід яких найкраще відповідають додатковим кваліфікаційним вимогам, що визначені статутом та/або положенням про наглядову раду, та/або положенням про принципи формування наглядової ради підприємства, товариства.
Принцип відкритості полягає в тому, що в разі, коли суб’єктом управління відповідно до пункту 7 цього Порядку прийнято рішення щодо проведення відкритого відбору кандидатур представників держави, у такому відборі може взяти участь будь-яка дієздатна особа, яка відповідає вимогам до посади.
Принцип прозорості полягає в тому, що в разі, коли суб’єктом управління відповідно до пункту 7 цього Порядку прийнято рішення щодо проведення відкритого відбору кандидатур представників держави, інформація про початок відбору, порядок участі та проходження, а також результати відбору кандидатур представників держави оприлюднюються на веб-сайті такого суб’єкта управління.
6. Визначення та затвердження кандидатур представників держави здійснюється відповідно до принципів формування наглядової ради згідно з профілем діяльності та стратегією підприємства, товариства.
Наглядова рада формується, зокрема, з урахуванням:
загальних вимог до кандидатів, функцій члена наглядової ради, а також сфери компетенції та сукупності професійних навичок, якими повинен володіти член наглядової ради, його професійних та особистісних якостей;
необхідності забезпечення різноманітності складу наглядової ради відповідно до вимог до кандидатів на посаду члена наглядової ради, що повинні бути однаковими для кандидата на посаду незалежного члена наглядової ради підприємства, товариства та кандидата на посаду представника держави в наглядовій раді такого підприємства, товариства, крім вимог незалежності для кандидата на посаду незалежного члена наглядової ради, визначених законом.
Визначення кандидатур представників держави здійснюється суб’єктом управління з урахуванням обов’язкових вимог до кандидатів на посаду представника держави в наглядовій раді підприємства, товариства та кваліфікаційних вимог до члена наглядової ради державного унітарного підприємства, господарського товариства, у статутному капіталі якого більше 50 відсотків акцій (часток) належать державі, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10 березня 2017 р. № 142 "Деякі питання управління державними унітарними підприємствами та господарськими товариствами, у статутному капіталі яких більше 50 відсотків акцій (часток) належать державі" (Офіційний вісник України, 2017 р., № 24, ст. 686), - із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 31 грудня 2025 р. № 1804.
Кандидатура представника держави повинна відповідати таким обов’язковим вимогам:
наявність вищої освіти, знань та професійних навичок, досвіду роботи та інших характеристик, необхідних для належного здійснення повноважень члена наглядової ради підприємства, товариства, з урахуванням виду діяльності та спеціалізації підприємства, товариства;
наявність повної цивільної дієздатності;
відсутність непогашеної судимості;
бездоганна ділова репутація, зокрема щодо дотримання закону та публічного порядку, виконання фінансових зобов’язань та професійної діяльності;
відсутність конфлікту інтересів між посадовими чи професійними обов’язками представника держави, що може вплинути на добросовісне виконання такою особою своїх повноважень, об’єктивність та неупередженість прийняття рішень та/або на вчинення чи невчинення дій під час виконання обов’язків представника держави, якщо такий конфлікт інтересів не може бути врегульований та не був урегульований до призначення такої особи представником держави.
Представник держави не може одночасно бути членом наглядових рад або рад директорів більше ніж п’яти юридичних осіб.
Суб’єкт управління у разі прийняття рішення щодо проведення відкритого відбору відповідно до пункту 7 цього Порядку може визначити інші вимоги до кандидатури представника держави, що не можуть відрізнятися від вимог до незалежного члена наглядової ради підприємства, товариства.
7. У разі коли суб’єктом управління прийнято рішення визначити кандидатуру представника держави шляхом відкритого відбору, такий відкритий відбір здійснюється в порядку, визначеному суб’єктом управління з урахуванням вимог пункту 6 цього Порядку, або за рішенням суб’єкта управління - із застосуванням вимог пунктів 5-27 Порядку проведення конкурсного відбору кандидатів на посаду незалежного члена наглядової ради державного унітарного підприємства та їх призначення, а також проведення конкурсного відбору кандидатів на посаду незалежного члена наглядової ради господарського товариства, у статутному капіталі якого більше 50 відсотків акцій (часток) належать державі, що пропонуються суб’єктом управління об’єктами державної власності до обрання на посаду незалежних членів наглядової ради, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 березня 2017 р. № 142 (далі - Порядок проведення конкурсного відбору).
Під час визначення кандидатури представника держави суб’єкт управління має право:
звертатися із запитом до українських та/або іноземних асоціацій корпоративного управління, які провадять свою діяльність більше 10 років, крім тих, що зареєстровані в державі, яку визнано державою-агресором;
використовувати список потенційних кандидатів, сформований відповідно до абзацу шостого пункту 44 Порядку проведення конкурсного відбору.
Суб’єкт управління самостійно обирає спосіб визначення кандидатури представника держави.
8. Суб’єкт управління визначає кандидатури представників держави у разі:
прийняття рішення уповноваженим органом управління підприємства, загальними зборами акціонерів (учасників) товариства про утворення наглядової ради - у кількості, необхідній для призначення на всі вакантні посади представників держави, відповідно до визначеного кількісного складу наглядової ради;
не пізніше ніж за 180 календарних днів до закінчення строку повноважень представника держави - у кількості, необхідній для призначення замість представників держави, стосовно яких суб’єкт управління не планує переобрання (призначення) на новий строк;
дострокового припинення повноважень, зокрема подання представником держави особистої письмової заяви про припинення повноважень, - у кількості, необхідній для призначення замість представників держави, повноваження яких припинено достроково;
заміни представника держави - у кількості, необхідній для заміни представників держави.
9. Підприємство, товариство повідомляє суб’єкту управління про настання випадків, визначених пунктом 8 цього Порядку, протягом двох робочих днів з дати їх настання.
Підприємство, товариство повідомляє суб’єкту управління про випадки, передбачені абзацом третім пункту 8 цього Порядку, не пізніше ніж за 180 календарних днів до закінчення строку повноважень представника держави.
10. Суб’єкт управління не пізніше ніж протягом трьох місяців з дати прийняття рішення про утворення наглядової ради визначає кандидатуру представника держави. Датою рішення про утворення наглядової ради є дата державної реєстрації змін до статуту підприємства, товариства, якими наглядова рада визначена як орган управління підприємства, товариства.
11. Суб’єкт управління після отримання від підприємства, товариства повідомлення про закінчення строку повноважень представника держави, але не пізніше ніж за три місяці до закінчення строку повноважень представника держави може прийняти рішення про призначення його на новий строк відповідно до абзацу сьомого частини другої статті 11-2 Закону України "Про управління об’єктами державної власності".
У разі коли суб’єктом управління не прийнято рішення про призначення на новий строк представника держави відповідно до вимог абзацу першого цього пункту, суб’єкт управління не пізніше дати припинення повноважень представника держави визначає нову кандидатуру представника держави.
12. Суб’єкт управління після отримання від підприємства, товариства повідомлення про дострокове припинення повноважень представника держави, але не пізніше ніж протягом 10 робочих днів з дати дострокового припинення повноважень представника держави, вживає заходів для визначення кандидатури представника держави.
13. У разі заміни представника держави суб’єкт управління визначає кандидатури представників держави та надсилає на адресу підприємства, товариства письмове повідомлення про заміну члена наглядової ради.
Письмове повідомлення про заміну члена наглядової ради повинне містити таку інформацію:
власне ім’я, по батькові (за наявності) та прізвище представника держави, який повинен бути замінений;
власне ім’я, по батькові (за наявності) та прізвище представника держави, на якого замінений представник держави;
дату припинення повноважень представника держави, якого замінюють, та дату початку повноважень представника держави, на якого відбулася заміна. При цьому суб’єкт управління визначає дату припинення повноважень відповідного представника держави та дату початку повноважень нового представника держави. Датою початку повноважень нового представника держави є дата не пізніше наступного дня з дати припинення повноважень попереднього представника держави.
14. У разі коли для підприємства, товариства підстави, визначені абзацами другим - четвертим пункту 8 цього Порядку, настали одночасно з підставами для початку конкурсного відбору на посади незалежних членів наглядової ради, передбаченими пунктом 7 Порядку проведення конкурсного відбору , суб’єкт управління визначає кандидатуру представника держави не пізніше дати завершення конкурсного відбору на посаду незалежного члена наглядової ради.
У разі коли для підприємства, товариства підстави, визначені абзацами другим - четвертим пункту 8 цього Порядку, настали під час проведення конкурсного відбору на посаду незалежного члена наглядової ради згідно з Порядком проведення конкурсного відбору та не пізніше ніж за 45 робочих днів до дати завершення конкурсного відбору, суб’єкт управління визначає кандидатуру представника держави не пізніше завершення конкурсного відбору на посаду незалежного члена наглядової ради.
У разі коли для підприємств, товариств, які включені до переліку особливо важливих для економіки підприємств, товариств державного сектору економіки, призначення членів наглядових рад яких здійснюється за участю комітету з призначення членів наглядових рад особливо важливих для економіки підприємств, визначених у додатку 1 до Порядку проведення конкурсного відбору (далі - особливо важливі для економіки підприємства, товариства), підстави, визначені пунктом 8 цього Порядку, настали одночасно з підставами для початку конкурсного відбору на посади незалежних членів наглядової ради, передбачені абзацами другим - четвертим пункту 7 Порядку проведення конкурсного відбору , суб’єкт управління подає комітету з призначення членів наглядових рад особливо важливих для економіки підприємств (далі - комітет з призначення) пропозиції щодо кандидатур представників держави протягом 60 робочих днів з дати прийняття рішення суб’єктом управління про оголошення конкурсного відбору незалежного члена наглядової ради.
У разі коли для особливо важливого для економіки підприємства, товариства підстави, визначені абзацами другим - четвертим пункту 8 цього Порядку, настали під час проведення конкурсного відбору на посаду незалежного члена наглядової ради згідно з Порядком проведення конкурсного відбору та не пізніше ніж за 60 робочих днів до дати його завершення, суб’єкт управління подає комітету з призначення пропозиції щодо кандидатур представників держави не пізніше завершення конкурсного відбору незалежного члена наглядової ради.
15. Після визначення кандидатури представника держави суб’єкт управління своїм рішенням призначає представника держави до наглядової ради підприємства, товариства, у статутному капіталі якого 100 відсотків акцій (часток) належать державі, або пропонує відповідну кандидатуру до обрання згідно із законом до складу наглядової ради товариства, у статутному капіталі якого більше 50 відсотків акцій (часток) належать державі, як представника акціонера (учасника).
Визначення кандидатури представника держави є підставою для укладення представником держави цивільно-правового договору протягом 10 робочих днів з дати призначення (обрання) такого представника держави.
Визначена суб’єктом управління кандидатура представника держави для підприємства, товариства, яке є великим підприємством відповідно до Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні", до прийняття рішення про призначення (обрання) погоджується Кабінетом Міністрів України за поданням керівника суб’єкта управління.
Проект рішення Кабінету Міністрів України щодо погодження кандидатури представника держави до складу наглядової ради підприємства, товариства, яке є великим підприємством відповідно до Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні", подається керівником суб’єкта управління Кабінетові Міністрів України.
16. У разі визначення кандидатури представника держави особливо важливого для економіки підприємства, товариства суб’єкт управління протягом 60 робочих днів з дати настання підстав, передбачених пунктом 8 цього Порядку, та з урахуванням строків, визначених пунктом 14 цього Порядку, подає комітетові з призначення:
пропозиції двох кандидатур представників держави на кожну вакансію;
документи, що підтверджують відповідність такої кандидатури вимогам до посади (довідку компетентного органу країни постійного місця проживання кандидата про наявність або відсутність у нього судимості, копію документа про вищу освіту, копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство, відомості про трудову діяльність з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування або копію трудової книжки (за наявності), або інших документів, що підтверджують наявність досвіду роботи);
заповнену анкету кандидата згідно з додатком 2 до Порядку проведення конкурсного відбору;
інформацію про фінансово-економічний стан підприємства, товариства, а саме: відомості про баланс ( форма № 1), звіт про фінансові результати ( форма № 2);
заяву кандидата про згоду на призначення (обрання) членом наглядової ради.
Документи, визначені цим пунктом, заповнюються українською мовою, а також додатково можуть заповнюватися англійською мовою, за винятком анкети кандидата на посаду, що повинна бути заповнена виключно українською мовою, та подаються на адресу електронної пошти секретаріату комітету з призначення.
Комітет з призначення приймає рішення щодо погодження кандидатури представника держави в строк до 30 робочих днів з дати надходження відповідних матеріалів від суб’єкта управління. За рішенням комітету з призначення зазначений строк може бути продовжено ще на 30 робочих днів. У випадках, передбачених пунктом 14 цього Порядку, комітет з призначення приймає рішення щодо погодження/непогодження кандидатури представника держави не пізніше прийняття рішення про визначення переможців конкурсного відбору на посаду незалежного члена наглядової ради.
Розгляд комітетом з призначення пропозицій щодо кандидатур представників держави здійснюється відповідно до абзаців першого та третього пункту 48 та пункту 49 Порядку проведення конкурсного відбору .
Суб’єкт управління перед поданням комітету з призначення кандидатури представника держави особливо важливого для економіки підприємства, товариства зобов’язаний перевірити її на відповідність вимогам ділової репутації. Зазначена перевірка проводиться суб’єктом управління на підставі таких документів:
заповненої та поданої суб’єктові управління анкети кандидата;
відомостей про трудову діяльність з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування або копії трудової книжки (за наявності), або документів, що підтверджують наявність досвіду роботи. Такі документи повинні містити інформацію щодо точного періоду роботи, назви посад, які займав кандидат, обов’язків, які виконувалися на зазначених посадах, та кількості працівників, що перебували в його підпорядкуванні;
довідки компетентного органу країни постійного місця проживання кандидата про наявність або відсутність у нього судимості;
інформації про кандидата з офіційних джерел, таких як веб-сайти органів державної влади, юридичних осіб, державні реєстри України та інших країн тощо.
У разі коли Кабінет Міністрів України є суб’єктом управління особливо важливого для економіки підприємства, товариства, функції суб’єкта управління, передбачені цим пунктом, виконує центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у відповідній сфері, або інший центральний орган виконавчої влади, визначений Кабінетом Міністрів України.
Проект рішення Кабінету Міністрів України щодо погодження кандидатури представника держави до складу наглядової ради особливо важливого для економіки підприємства, товариства вносить на розгляд Кабінету Міністрів України Мінекономіки на підставі протоколу комітету з призначення.
17. У разі непогодження комітетом з призначення кандидатури представника держави суб’єкт управління у 15-денний строк з дати прийняття такого рішення подає пропозиції щодо інших кандидатур представника держави комітету з призначення, які розглядаються на засіданні комітету з призначення за участю представника суб’єкта управління.
У разі повторного непогодження комітетом з призначення кандидатур представника держави, поданих відповідно до абзацу першого цього пункту, визначений Кабінетом Міністрів України центральний орган виконавчої влади у 15-денний строк з дати прийняття відповідного рішення комітетом з призначення вносить на розгляд Кабінету Міністрів України проект рішення Кабінету Міністрів України щодо визначення кандидатури представника держави.
18. До проекту рішення Кабінету Міністрів України щодо погодження кандидатури представника держави до складу наглядової ради підприємства, товариства додаються біографічна довідка з кольоровою фотокарткою кандидата, заява кандидата про згоду на призначення (обрання) членом наглядової ради, копія документа про вищу освіту, копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство, і в разі наявності - трудової книжки, а також інформація та документи, визначені абзацами третім - п’ятим пункту 16 цього Порядку.
До проекту рішення Кабінету Міністрів України щодо погодження кандидатури представника держави до складу наглядової ради особливо важливого для економіки підприємства, товариства додаються документи, визначені абзацом першим цього пункту, та витяг з протоколу засідання комітету з призначення.
19. Суб’єкт управління своїм рішенням призначає представника держави до наглядової ради особливо важливого для економіки підприємства, товариства, у статутному капіталі якого 100 відсотків акцій (часток) належать державі, або пропонує відповідну кандидатуру до обрання згідно із законодавством до складу наглядової ради особливо важливого для економіки підприємства, товариства, у статутному капіталі якого більше 50 відсотків акцій (часток) належать державі, як представника акціонера (учасника) протягом 10 робочих днів з дати визначення кандидатури представника держави відповідно до вимог цього Порядку.
У разі коли кандидатура представника держави потребує додаткового погодження відповідно до вимог законодавства, суб’єкт управління своїм рішенням призначає представника держави до наглядової ради особливо важливого для економіки підприємства, товариства, у статутному капіталі якого 100 відсотків акцій (часток) належать державі, або пропонує відповідну кандидатуру до обрання згідно із законодавством до складу наглядової ради особливо важливого для економіки підприємства, товариства, у статутному капіталі якого більше 50 відсотків акцій (часток) належать державі, як представника акціонера (учасника) протягом 10 робочих днів з дати такого погодження.
Визначення кандидатури представника держави особливо важливого для економіки підприємства, товариства є підставою для укладення з представником держави цивільно-правового договору протягом 10 робочих днів з дати призначення (обрання) такого представника.
20. Представник держави може бути замінений відповідним рішенням суб’єкта управління в порядку, передбаченому пунктом 13 цього Порядку. Нова кандидатура представника визначається відповідно до вимог цього Порядку.
21. Передбачені цим Порядком проекти рішень щодо підприємств, товариств, суб’єктом управління яких є Кабінет Міністрів України, розробляються визначеним ним центральним органом виконавчої влади, крім випадку, передбаченого абзацом шістнадцятим пункту 16 цього Порядку.
( Порядок із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ № 957 від 13.12.2017, № 190 від 21.03.2018, № 927 від 15.11.2019, № 566 від 17.06.2020, № 643 від 31.05.2022, № 1282 від 01.12.2023, № 914 від 25.07.2025; в редакції Постанови КМ № 1804 від 31.12.2025 )
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 10 березня 2017 р. № 143
ЗМІНИ,
що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України від 29 серпня 2012 р. № 802 і від 30 жовтня 2014 р. № 678
( Див. текст )( Див. текст )( Пункт 1 втратив чинність на підставі Постанови КМ № 1104 від 08.09.2025 )
1) у постанові:
у пункті 1 слова "та засіданнях наглядової ради" виключити;
пункт 1-1 виключити;
у пункті 1-2 слова "та засіданнях наглядової ради" виключити;
у назві Порядку слова "та засіданнях наглядової ради" виключити;
у пункті 1 слова "та засіданнях наглядової ради" виключити;
у пункті 2:
в абзаці першому слова "або засідання наглядової ради" виключити;
в абзаці третьому слова "та засіданнях наглядової ради" виключити;
в абзаці третьому пункту 3 слова "та засідань наглядових рад" виключити;
в абзаці четвертому пункту 5 слова "і засідання наглядової ради" виключити.
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 10 березня 2017 р. № 143
ПЕРЕЛІК
постанов Кабінету Міністрів України, що втратили чинність
1. Постанова Кабінету Міністрів України від 15 травня 2000 р. № 791 "Про управління корпоративними правами держави" (Офіційний вісник України, 2000 р., № 20, ст. 827).
2. Постанова Кабінету Міністрів України від 16 травня 2001 р. № 518 "Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 15 травня 2000 р. № 791" (Офіційний вісник України, 2001 р., № 21, ст. 931).
3. Постанова Кабінету Міністрів України від 28 січня 2004 р. № 81 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 15 травня 2000 р. № 791" (Офіційний вісник України, 2004 р., № 4, ст. 163).
4. Пункт 4 змін, що вносяться до актів Кабінету Міністрів України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 р. № 483 (Офіційний вісник України, 2011 р., № 35, ст. 1451).
5. Пункт 1 змін, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України від 15 травня 2000 р. № 791 і від 11 лютого 2004 р. № 155, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 4 липня 2012 р. № 716 "Деякі питання управління Державним концерном "Укроборонпром" корпоративними правами держави" (Офіційний вісник України, 2012 р., № 59, ст. 2378).
6. Постанова Кабінету Міністрів України від 4 квітня 2015 р. № 148 "Про внесення змін до пункту 3 Порядку управління акціями (частками), які перебувають у державній власності, господарських товариств, створених за участю Фонду державного майна" (Офіційний вісник України, 2015 р., № 28, ст. 790).