МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАКАЗ
24.09.2024 м. Київ № 1367
Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
27 вересня 2024 р. за № 1463/42808
Про деякі питання формування наборів даних з питань повної загальної середньої освіти
Відповідно до частини першої статті 72 Закону України "Про освіту", Закону України "Про інформацію", Положення про програмно-апаратний комплекс "Автоматизований інформаційний комплекс освітнього менеджменту", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 грудня 2021 року № 1255, пункту 8 Положення про Міністерство освіти і науки України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 630, та з метою приведення нормативно-правових актів у відповідність до законодавства
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити такі, що додаються:
Інструкцію про формування наборів даних з питань повної загальної середньої освіти з використанням програмно-апаратного комплексу "Автоматизований інформаційний комплекс освітнього менеджменту";
Перелік наборів (склад) даних з питань повної загальної середньої освіти.
2. Установити, що:
1) набори даних з питань повної загальної середньої освіти формуються виключно з використанням засобів програмно-апаратного комплексу "Автоматизований інформаційний комплекс освітнього менеджменту" або освітніх інформаційних систем, що мають з ним електронну інформаційну взаємодію;
2) набори даних формуються на підставі інформації про заклади освіти, працівників, дітей та здобувачів освіти, що міститься в АІКОМ;
3) набори даних з питань повної загальної середньої освіти за переліком показників та їх розрізів, визначеними Угодою щодо взаємообміну інформаційними ресурсами між Державною службою статистики України та Державною науковою установою "Інститут освітньої аналітики" передаються Державній службі статистики України щорічно (станом на 01 грудня поточного навчального року) шляхом електронної інформаційної взаємодії між її інформаційною системою та програмно-апаратним комплексом "Автоматизований інформаційний комплекс освітнього менеджменту";
4) заклади загальної середньої освіти 01 листопада 2024 року подають статистичну звітність за формами ЗНЗ-1 та 83-РВК на початок 2024/2025 навчального року без додаткової необхідності формування даних, визначених Переліком наборів (склад) даних з питань повної загальної середньої освіти.
3. Визнати такими, що втратили чинність:
наказ Міністерства освіти і науки України від 12 лютого 2007 року № 119 "Про затвердження форми звітності № 1-ЗСО "Звіт про продовження навчання для здобуття повної загальної середньої освіти випускниками 9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів" та Інструкції щодо її заповнення", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 21 лютого 2007 року за № 157/13424;
наказ Міністерства освіти і науки України від 25 листопада 2009 року № 1064 "Про затвердження форм звітності з питань діяльності дитячих будинків і загальноосвітніх (спеціальних) шкіл-інтернатів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та інструкцій щодо їх заповнення", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 17 грудня 2009 року за № 1224/17240;
наказ Міністерства освіти і науки України від 02 липня 2012 року № 766 "Про затвердження форм звітності з питань повної загальної середньої освіти та інструкцій щодо їх заповнення", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 19 липня 2012 року за № 1208/21520;
наказ Міністерства освіти і науки України від 27 серпня 2018 року № 938 "Про затвердження форми звітності про кількість дітей шкільного віку та інструкції щодо її заповнення", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 03 вересня 2018 року за № 998/32450;
наказ Міністерства освіти і науки України від 27 серпня 2018 року № 937 "Про затвердження форми звітності щодо чисельності та складу педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти та інструкції щодо її заповнення", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 03 вересня 2018 року за № 997/32449;
наказ Міністерства освіти і науки України від 30 липня 2021 року № 868 "Про затвердження форм звітності з питань діяльності закладів загальної середньої освіти" та інструкцій щодо їх заповнення", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 26 серпня 2021 року за № 1119/36741.
4. Директорату цифрової трансформації (Швадчак В.-Р.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України у встановленому законодавством порядку.
5. Департаменту забезпечення документообігу, контролю та інформаційних технологій (І. Єрко) зробити відмітку у справах архіву в установленому порядку.
6. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування, крім абзаців п'ятого та шостого пункту 3 цього наказу, які набирають чинності з 01 грудня 2024 року.
Установити 01 листопада 2024 року, як термін подання звітності ЗЗСО за формами ЗНЗ-1 та 83-РВК 2024/2025 навчального року без додаткової необхідності подання зведених форм на місцевому та регіональному рівнях.
7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Завгороднього Д.
Міністр | Оксен ЛІСОВИЙ |
ПОГОДЖЕНО: | |
Перший заступник Міністра цифрової трансформації України | Олексій ВИСКУБ |
Голова Державної служби статистики України | Ігор ВЕРНЕР |
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства освіти і науки України
24 вересня 2024 року № 1367
Інструкція
про формування наборів даних з питань повної загальної середньої освіти з використанням програмно-апаратного комплексу "Автоматизований інформаційний комплекс освітнього менеджменту"
1. Набори даних з питань повної загальної середньої освіти (далі - набори даних) формуються засобами програмно-апаратного комплексу "Автоматизований інформаційний комплекс освітнього менеджменту" (далі - АІКОМ) або освітніх інформаційних систем, що мають з ним електронну інформаційну взаємодію.
2. Набори даних формуються на підставі інформації про заклади освіти, працівників, дітей та здобувачів освіти, що міститься в АІКОМ (далі - інформація).
Інформація вноситься закладами освіти, що забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти, їх філіями (крім закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти) (далі - заклади освіти) тощо, та отримується в порядку електронної інформаційної взаємодії з іншими державними системами та реєстрами засобами системи електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів "Трембіта".
3. Інформація має обов'язкові поля в інтерфейсі АІКОМ, за якими відбувається перевірка у державних реєстрах для уникнення дублювання та/або помилок у даних. В АІКОМ вводяться параметри, визначені програмним забезпеченням, та переліком наборів даних з питань повної загальної середньої освіти.
4. Заклади освіти ведуть в актуальному стані інформацію щодо своєї діяльності у сфері повної загальної середньої освіти, що має постійно оновлюватися в АІКОМ уповноваженими працівниками закладів освіти по мірі надходження актуальної інформації, але не пізніше п'яти робочих днів з моменту її отримання.
5. Набори даних в АІКОМ оновлюються автоматично за результатами оновлення інформації закладами освіти. Якщо після автоматичного формування наборів даних була виявлена помилка, то заклад освіти повинен невідкладно (упродовж одного робочого дня) виправити інформацію через кабінет користувача АІКОМ.
АІКОМ забезпечує збирання та зведення інформації про засоби навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій, засоби навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи, комп'ютерне обладнання для закладів загальної середньої освіти, інформації про засоби навчання та обладнання для забезпечення викладання предмета "Захист України", переліки яких визначені законодавством.
6. Органи управління у сфері освіти з використанням засобів АІКОМ переглядають інформацію підпорядкованих закладів освіти, відстежують та контролюють постійне та якісне надання інформації для формування наборів даних підпорядкованими закладами освіти.
7. Набори даних з питань повної загальної середньої освіти передаються Державній службі статистики України за переліком показників та їх розрізів, передбачених Угодою щодо взаємообміну інформаційними ресурсами між Державною службою статистики України та Державною науковою установою "Інститут освітньої аналітики".
8. Обсяг та структура даних, якими обмінюються суб'єкти електронної взаємодії через програмні інтерфейси електронних інформаційних ресурсів (сервіси), визначаються договорами про інформаційну взаємодію, укладеними відповідно до Порядку електронної (технічної та інформаційної) взаємодії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08 вересня 2016 року № 606.
Генеральний директор директорату цифрової трансформації | В.-Р. ШВАДЧАК |
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства освіти і науки України
24 вересня 2024 року № 1367
Перелік
наборів (склад) даних з питань повної загальної середньої освіти
1. Набори даних про заклад освіти та його філії:
1. Повне найменування закладу освіти.
2. Скорочене найменування закладу освіти.
3. Назва закладу англійською мовою.
4. Код ЄДРПОУ закладу освіти.
5. Тип закладу освіти.
6. Рік реєстрації закладу.
7. Підпорядкування закладу.
8. Опорний заклад / Філія.
9. Відомості про керівника закладу освіти.
10. Інформація про юридичних осіб (відокремлені підрозділи), правонаступником яких є суб'єкт ведення (його відокремлений підрозділ).
11. Географічні координати місце знаходження закладу та його філії.
12. Форма власності на якій засновано заклад.
13. Адреса розташування.
14. Код адміністративно-територіальної одиниці.
15. Профіль навчання.
16. Форма здобуття освіти.
17. Наявність пансіону.
18. Тип місцевості, в якій розташовано заклад освіти.
19. Проєктна потужність будівлі закладу освіти.
20. Інформація про рішення органу ліцензування щодо видачі суб'єкту освітньої діяльності ліцензії на здійснення освітньої діяльності.
21. Рік будівництва.
22. Рік проведення останнього капітального ремонту закладу освіти.
23. Тип основного конструктиву будівлі закладу освіти.
24. Код місцевого бюджету.
25. Статус функціонування закладу освіти.
26. Контактна інформація закладу освіти (телефон, електронна пошта, вебсайт).
27. Наявність філій у закладі освіти.
28. Територія обслуговування закладу освіти.
2. Набори даних про здобувачів освіти:
1. Дані документу здобувача освіти (дата народження, номер документу, дата видачі документа, орган, що видав документ).
2. Пільгова категорія.
3. Статус ВПО.
4. Соціальний статус.
5. Стать.
6. Наявність державної соціальної допомоги.
7. Наявність особливих освітніх потреб (далі - ООП).
8. Рівень підтримки учня з ООП.
9. Ознака внутрішньо переміщеної особи.
10. Ознака дитини з сім'ї, що опинилися в складних життєвих обставинах.
11. Інформація про інвалідність.
12. Інформація про знаходження за кордоном.
13. Медична довідка.
14. Форма здобуття освіти.
15. Інформація про перебування на обліку в ювенальній превенції (КМСД).
16. Інформація про невідвідування навчання.
17. Місце навчання.
18. Інформація про цілодобове перебування в закладі освіти.
19. Інформація про потребу у підвезенні.
20. Інформація про забезпечення підвезення.
21. Дані про нагороди.
22. Дані про вступ до ЗППТО.
23. Дані документів про освіту (за наявності).
24. Інформація про законних представників дитини.
25. Інформація про забезпечення комп'ютерною технікою.
26. Інформація про потребу у комп'ютерному обладнанні.
3. Набори даних про контингент здобувачів освіти:
1. Кількість учнів, крім тих, що навчаються індивідуально (осіб):
1.1. з них у класах із денною формою здобуття освіти;
1.1.1. з них в інклюзивних класах;
1.1.2. в т. ч. учні з ООП у класах з денною формою навчання.
1.2. з них у класах змішаного навчання:
1.2.1. з них в інклюзивних класах;
1.2.2. в т. ч. учні з ООП у класах змішаного навчання.
1.3. з них у класах із дистанційною формою здобуття освіти (для учнів, які знаходяться на території України):
1.3.1. з них в інклюзивних класах;
1.3.2. в т. ч. учні з ООП.
1.4. з них у класах із дистанційною формою здобуття освіти (для учнів, які знаходяться за кордоном (українознавчий компонент).
1.4.1. з них в інклюзивних класах;
1.4.2. в т. ч. учні з ООП в інклюзивних класах.
1.5. з них у класах із вечірньою формою здобуття освіти;
1.6. з них у класах із заочною формою здобуття освіти;
1.7. з них у спеціальних класах.
2. Крім того, учнів що навчаються індивідуально (осіб):
2.1. з них за екстернатною формою здобуття освіти;
2.2. з них за сімейною (домашньою) формою здобуття освіти;
2.3. з них за формою педагогічний патронаж в т. ч.
2.4. по причині несформованості класу;
2.5. по причині стаціонарного лікування;
2.6. по причині стану здоров'я;
2.7. по причині засудження;
2.8. по причині біженства;
2.9. по причині перебування на ТОТ (дистанційна індивідуальна форма здобуття освіти для учнів, які перебувають на ТОТ).
4. Набори даних про склад працівників закладу освіти:
1. Документ, що посвідчує особу (дата народження, номер документу, дата видачі документа, орган, що видав документ).
2. Реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності).
3. Унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (за наявності).
4. Дані документа про освіту (освітньо-кваліфікаційний (кваліфікаційний). рівень), ступінь освіти, професію, спеціальність та спеціалізацію).
5. Кваліфікаційна категорія.
6. Місце роботи.
7. Кількість ставок.
8. Кількість годин на тиждень.
9. Педагогічне звання.
10. Посада.
11. Ознака зовнішньо переміщеної особи.
12. Ознака внутрішньо переміщеної особи.
13. Мова викладання.
14. Трудовий статус посади.
15. Строковість трудового договору.
16. Дата прийому на роботу.
17. Дата звільнення.
18. Загальний стаж (на дату прийому).
19. Педагогічний стаж (на дату прийому) (років, місяців).
20. Підтвердження вільного володіння державною мовою.
21. Інформація про державні нагороди та відзнаки.
22. Перелік предметів, що викладає.
23. Відомості про сертифікацію працівника.
24. Відомості про підвищення кваліфікації працівника.
25. Дата виходу на пенсію.
26. Керівництво класом / факультативом / гуртком.
27. Потреба у підвезенні до закладу освіти.
28. Інформація про забезпечення комп'ютерною технікою.
29. Інформація про потребу у комп'ютерному обладнанні.
30. Тип працівника (педагогічний чи непедагогічний).
31. Тип залучення співробітника (сумісництво).
32. Стать.
5. Набори даних про мережу класів, з'єднаних класів (класи-комплекти):
1. Кількість класів для дітей одного року навчання.
1.2. з яких із денною формою здобуття освіти.
1.2.1. в т. ч. інклюзивних.
1.3. з яких із змішаним навчанням.
1.3.1. в т. ч. інклюзивних.
1.4. з яких із дистанційною формою здобуття освіти (для учнів, які знаходяться на території України.
1.4.1. в т. ч. інклюзивних.
1.5. з яких із дистанційною формою здобуття освіти (для учнів, які знаходяться за кордоном (українознавчий компонент).
1.5.1. в т. ч. інклюзивних.
1.6. з яких за вечірньою формою здобуття освіти.
1.7. з яких за заочною формою здобуття освіти.
1.8. з яких спеціальні.
2. Кількість класів за типами.
3. Кількість класів, що діляться на підгрупи.
4. Кількість класів - комплектів.
5. Кількість учнів у класах за віком та статтю.
6. Склад учнів у класах-комплектах:
6.1. одного класу;
6.2. двох класів;
6.3. трьох класів;
6.4. чотирьох класів;
6.5. з них інклюзивних класів.
7. Кількість груп подовженого дня.
8. Кількість підготовчих класів.
6. Набори даних про мови навчання та мови, що вивчаються:
1. Перелік мов, що вивчаються у закладі освіти.
2. Перелік мов, якими проводиться навчання у закладі освіти.
3. Мова, яка вивчається як самостійний предмет.
4. Мова, яка вивчається у рамках вибіркових навчальних предметів, курсів, інтегрованих курсів (у тому числі іноземною).
5. Кількість учнів, які вивчають мови, за віком та кількістю мов.
7. Набори даних про організацію інклюзивного навчання у закладі освіти:
1. Кількість ресурсних кімнат у закладі освіти
2. Кількість дітей на візку, що навчаються у закладі освіти
3. Кількість асистентів вчителя в інклюзивних класах.
4. Кількість асистентів учня в інклюзивних класах.
5. Кількість закладів загальної середньої освіти з інклюзивним навчанням.
6. Кількість класів з інклюзивним навчанням.
7. Кількість учнів з ООП, що потребують I - V рівні підтримки.
8. Кількість осіб з інвалідністю.
9. Наявність пандусів.
10. Наявність трапів.
11. Наявність поручнів.
12. Наявність облаштованих вбиралень для дітей з ООП.
13. Наявність ліфтів (підйомників).
14. Кількість поверхів в основній будівлі закладу.
15. Поверх, до якого є безперешкодний доступ дітей з інвалідністю.
7.1. Набори даних про забезпечення допоміжними засобами для навчання осіб з особливими освітніми потребами:
1. Наявність обладнання загального корекційного призначення.
2. Наявність спеціальних комп'ютерних програм.
3. Наявність засобів корекції ігрової діяльності осіб з особливими освітніми потребами різного віку та з різними порушеннями психофізичного розвитку.
4. Наявність обладнання для осіб з порушеннями опорно-рухового апарату та осіб зі складною структурою порушення.
5. Наявність корекційних засобів навчання для осіб з тяжкими порушеннями мовлення, з порушенням опорно-рухового апарату та осіб з інтелектуальними порушеннями, в тому числі з розладами аутистичного спектра.
6. Наявність обладнання для забезпечення корекції мовленнєвої сфери осіб з особливими освітніми потребами, в тому числі з тяжкими порушеннями мовлення.
7. Наявність корекційних засобів навчання для осіб із сенсорними порушеннями (зі зниженим слухом та глухих учнів).
8. Наявність обладнання для осіб із сенсорними порушеннями (зі зниженим зором та для сліпих учнів).
9. Наявність корекційних засобів навчання для осіб сліпих та зі зниженим зором.
10. Наявність обладнання для кабінету психологічної реабілітації.
11. Наявність обладнання для проведення уроків фізкультури, корекційних занять з лікувальної фізкультури, ритміки.
12. Наявність у закладі обладнання загального корекційного призначення
13. Наявність комп'ютерних програм для осіб з тяжкими порушеннями мовлення, осіб з порушенням опорно-рухового апарату, осіб з інтелектуальними порушеннями, для глухих осіб та осіб зі зниженим слухом, для осіб із сенсорними порушеннями (зі зниженим зором та сліпих).
14. Наявність засобів корекції ігрової діяльності осіб з особливими освітніми потребами різного віку та з різними порушеннями психофізичного розвитку дидактичні матеріали для розвитку ігрової діяльності.
15. Наявність обладнання для осіб з порушеннями опорно-рухового апарату та осіб зі складною структурою порушення меблі спеціального призначення.
16. Наявність корекційних засобів навчання для осіб з тяжкими порушеннями мовлення, з порушенням опорно-рухового апарату та осіб з інтелектуальними порушеннями, в тому числі з розладами аутистичного спектра моделі площинні, об'ємні, муляжі.
17. Наявність обладнання для забезпечення корекції мовленнєвої сфери осіб з особливими освітніми потребами, в тому числі з тяжкими порушеннями мовлення індивідуального призначення для логопедичної роботи.
18. Корекційні засоби навчання для осіб із сенсорними порушеннями (зі зниженим слухом та глухих учнів) моделі площинні, об'ємні.
19. Наявність обладнання для осіб із сенсорними порушеннями (зі зниженим зором та для сліпих учнів) обладнання колективного та індивідуального призначення.
20. Корекційні засоби навчання для осіб сліпих та зі зниженим зором моделі та макети об'ємні, рельєфно- графічні посібники.
21. Наявність обладнання для кабінету психологічної реабілітації обладнання та прилади.
22. Наявність обладнання для проведення уроків фізкультури, корекційних занять з лікувальної фізкультури, ритміки (для різних нозологій) обладнання та спортивне знаряддя.
23. Обладнання для ресурсної кімнати меблі, технічне обладнання.
8. Набори даних про гуртки, секції, організовані закладом (за напрямами):
1. Кількість гуртків за напрямами та типами.
2. Кількість учнів за списком у гуртках, секціях за напрямками.
3. Джерело фінансування гурткової роботи.
4. Організатор гуртка.
9. Набори даних про приміщення та матеріально-технічну базу закладу освіти:
1. Загальна площа всіх приміщень.
2. Площа приміщень, зданих в оренду.
3. Площа орендованих приміщень.
4. Кількість класних кімнат (включаючи навчальні кабінети і лабораторії).
5. Площа класних кімнат.
6. Кількість навчальних кабінетів у розрізі дисциплін.
7. Кількість обладнаних комп'ютерною технікою робочих місць вчителя.
8. Кількість обладнаних комп'ютерною технікою робочих місць учня.
9. Наявність медіатеки.
10. Кількість STEM-лабораторій.
11. Кількість майстерень.
12. Наявність фізкультурно-спортивної зали.
13. Кількість універсальних залів для молодших школярів.
14. Наявність басейну.
15. Наявність підсобного господарства.
16. Наявність опалення.
17. Наявність власної котельні.
18. Наявність пічного опалення.
19. Наявність водогону.
20. Наявність водогону з гарячою водою.
21. Наявність каналізації.
22. Наявність ресурсної кімнати.
23. Наявність стрілецького тиру.
24. Наявність медичного кабінету.
25. Перелік окремих будівель, де навчаються учні.
26. Наявність у закладі бібліотечного фонду.
27. Кількість книг, брошур, журналів, прим, підручників.
28. Наявність навчально-консультаційного пункту.
10. Набори даних про використання сучасних інформаційних технологій:
1. Кількість персональних комп'ютерів (ПК) придбано за кошти бюджету.
2. Кількість персональних комп'ютерів (ПК) придбано за кошти партнерів з розвитку (донорів).
3. Кількість персональних комп'ютерів (ПК) на балансі не працюючих.
4. Кількість персональних комп'ютерів термін придбання становить понад 5 років.
5. Кількість персональних комп'ютерів, що використовуються в управлінсько-господарській діяльності.
6. Кількість персональних комп'ютерів, що використовуються в управлінсько-господарській діяльності та мають підключення до інтернету.
7. Кількість пристроїв з операційною системою.
8. Кількість портативних ПК на балансі.
9. Кількість ноутбуків на балансі.
10. Кількість нетбуків на балансі.
11. Кількість мобільних пристроїв на балансі.
12. Кількість планшетів на балансі.
13. Кількість класів з інтерактивною панеллю.
14. Кількість класів із проєкторами з інтерактивними функціями.
15. Кількість класів з іншими інтерактивними засобами (інтерактивними столами, підлогами тощо).
16. Кількість класів із засобами візуалізації (без інтерактиву).
17. Кількість Wi-Fi точок для пристроїв, задіяних в освітньому процесі, яке дає можливість працювати в мережі Інтернет в навчальних кабінетах.
18. Кількість апаратних засобів захисту Інтернет доступу.
19. Наявність програмних засобів захисту Інтернет доступу.
20. Використання платформи організації дистанційного навчання.
21. Використання ОІС в навчальному процесі.
22. Наявність системного адміністратора (інженера з обслуговування ПК) шкільної локальної мережі.
23. Кількість кабінетів, у яких побудована дротова локальна мережа.
24. Кількість кабінетів, які мають підключення до WiFi.
25. Кількість серверів.
26. Кількість 3D принтерів.
27. Кількість принтерів.
28. Кількість принт-серверів.
29. Кількість брайлівських принтерів.
30. Наявність у закладі технології, за якою надається дротовий широко-смуговий доступ до Інтернет (ШСД).
31. Наявність у закладі технології, за якою надається бездротовий доступ до інтернету.
32. Наявність у закладі швидкісного дротового ШСД до Інтернет.
33. Наявність у закладі бездротового доступу до Інтернету.
11. Набори даних про засоби та заходи безпеки:
1. Заклад охороняється поліцією охорони.
2. Встановлено тривожну сигналізацію (тривожна кнопка, пожежна сигналізація тощо).
3. Наявність відеоспостереження.
4. Наявність огорожі.
5. Організовано пропускний режим (СКД).
6. Встановлені стаціонарні металодетектори.
7. Наявність укриття.
8. Тип укриття.
9. Наявність підключення укриття до швидкісного інтернету, організовано WiFi доступ.
10. Рік останнього будівництва, капітального ремонту чи реконструкції укриття.
11. Площа укриття.
12. Місткість укриття.
13. Розташування укриття.
14. Наявність більше одного входу/виходу.
15. Наявність опалення.
16. Наявність вентиляції.
17. Наявність освітлення.
18. Наявність відеоспостереження в укритті.
19. Наявність оснащення для тимчасового перебування (меблі, устаткування).
20. Наявність підвального приміщення основної будівлі закладу освіти.
21. Розмір підвального приміщення основної будівлі закладу освіти (м. кв.).
22. Можливість облаштування укриття у підвальному приміщенні основної будівлі закладу освіти.
23. Наявність відеоспостереження в споруді фонду цивільного захисту.
24. Наявність оснащення для тимчасового перебування (меблі, устаткування).
25. Організовано пункт незламності.
12. Набори даних про харчування здобувачів освіти:
1. Наявність їдальні з гарячим харчуванням.
2. Наявність буфету з гарячим харчуванням.
3. Число посадкових місць у їдальні.
4. Кількість учнів, які користуються гарячим харчуванням.
5. Кількість учнів що отримують безоплатне харчування в розрізі пільгових категорій.
6. Наявність технологічного обладнання відповідно до вимог НАССР.
7. Разовість харчування в закладі освіти.
8. Спосіб організації харчування в закладі освіти.
9. Ознака надання закладом освіти послуги з харчування для інших закладів освіти, у тому числі філій.
10. Ознака отримання закладом освіти послуги з харчування від іншого закладу освіти.
11. Технологічна модель здійснення харчування в закладі освіти.
12. Використання при організації харчування системи фільтрації питної води.
13. Наявність питних фонтанів.
14. Середня вартість харчування за одну порцію гарячого харчування.
Генеральний директор директорату цифрової трансформації | В.-Р. ШВАДЧАК |