• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про затвердження Регламенту роботи конкурсних комісій з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад гласних та негласних штатних працівників, які мають спеціальні звання, у Бюро економічної безпеки України

Бюро економічної безпеки України | Наказ, Форма типового документа, Заява, Форма, Регламент від 23.10.2021 № 6 | Документ не діє
БЮРО ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ
НАКАЗ
23.10.2021  № 6
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
28 жовтня 2021 р.
за № 1392/37014
Про затвердження Регламенту роботи конкурсних комісій з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад гласних та негласних штатних працівників, які мають спеціальні звання, у Бюро економічної безпеки України
Відповідно до статей 1, 17, 21-23 Закону України "Про державну службу", статті 24 Кодексу законів про працю України, статей 1, 19, 24 Закону України "Про Бюро економічної безпеки України" та з метою визначення порядку роботи конкурсних комісій з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад гласних та негласних штатних працівників, які мають спеціальні звання, у Бюро економічної безпеки України НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Регламент роботи конкурсних комісій з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад гласних та негласних штатних працівників, які мають спеціальні звання, у Бюро економічної безпеки України, що додається.
2. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Директор

В. Мельник
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Бюро економічної
безпеки України
від 23 жовтня 2021 року № 6
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
28 жовтня 2021 р.
за № 1392/37014
РЕГЛАМЕНТ
роботи конкурсних комісій з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад гласних та негласних штатних працівників, які мають спеціальні звання, у Бюро економічної безпеки України
I. Загальні положення
1. Цей Регламент розроблено відповідно до статей 1, 17, 21-23 Закону України "Про державну службу", статті 24 Кодексу законів про працю України, статей 1, 19, 24 Закону України "Про Бюро економічної безпеки України" та визначає порядок роботи конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад гласних штатних працівників, які мають спеціальні звання, та конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад негласних штатних працівників, які мають спеціальні звання, у БЕБ (далі - конкурсні комісії).
2. Конкурсні комісії у своїй діяльності керуються Конституцією України, законами України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, іншими нормативними-правовими актами, у тому числі нормативно-правовими актами БЕБ.
3. Склад та порядок формування конкурсних комісій визначено статтею 19 Закону України "Про Бюро економічної безпеки України".
II. Організація та порядок проведення засідань конкурсних комісій
1. Конкурсні комісії:
1) організовують складання кандидатами на вакантні посади у БЕБ кваліфікаційного іспиту (тестування), який включає: тест на знання законодавства, кваліфікаційне тестування з фізичної підготовки (для кандидатів на посади, що передбачають спеціальні звання);
2) проводять співбесіду з кандидатами на вакантні посади у БЕБ, які успішно склали кваліфікаційні іспити (тестування), шляхом заслуховування кандидатів на своєму засіданні;
3) організовують проходження кандидатами психологічного тестування та психофізіологічного опитування із застосуванням поліграфа (за згодою кандидата);
2. Формою роботи конкурсних комісій є засідання. Засідання конкурсних комісій вважається правомочним приймати рішення в разі участі в засіданні не менше половини її складу.
Члени конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад гласних штатних працівників у БЕБ можуть брати участь у її засіданні дистанційно в режимі відеоконференції, про що зазначається у відповідному протоколі засідання конкурсної комісії.
Рішення конкурсних комісій з організаційних питань приймаються простою більшістю присутніх членів відповідної конкурсної комісії. При рівності голосів голос голови конкурсної комісії на засіданні відповідної конкурсної комісії є вирішальним.
3. Засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад негласних штатних працівників у БЕБ проводяться закрито з дотриманням вимог Закону України "Про державну таємницю".
4. Інформація про час та місце проведення засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад гласних штатних працівників у БЕБ розміщується на офіційному вебсайті БЕБ.
5. Інформація про час та місце проведення засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад негласних штатних працівників у БЕБ не розголошується та доводиться у встановленому умовами конкурсу порядку до відома лише тих осіб, які мають право на отримання такої інформації.
6. Якщо розгляд питань неможливий у зв’язку з відсутністю необхідної кількості членів відповідної конкурсної комісії, голова конкурсної комісії оголошує про відкладення засідання на визначений час або переносить засідання на інший день.
7. На засіданнях конкурсних комісій ведуться протоколи засідань. У протоколі засідання має бути відображений порядок денний засідання, кількість членів конкурсної комісії, присутніх на засіданні, всі пропозиції, які були поставлені на голосування, результати голосування по зазначених пропозиціях та прийняті рішення, результати кваліфікаційного іспиту (тестування).
Оформлення результатів засідання конкурсної комісії проводиться протягом трьох робочих днів з дня проведення засідання конкурсної комісії. Протоколи засідання конкурсної комісії оприлюдненню не підлягають.
III. Проведення конкурсу
1. Конкурс на зайняття вакантних посад гласних та негласних штатних працівників БЕБ, які передбачають спеціальні звання, у БЕБ складається з таких етапів:
1) прийняття рішення про оголошення конкурсу;
2) оприлюднення оголошення про умови, місце та строки проведення конкурсу;
3) прийняття та розгляд інформації від осіб, які бажають взяти участь у конкурсі;
4) проведення кваліфікаційного іспиту (тестування) на знання законодавства та визначення його результатів;
5) проведення кваліфікаційного тестування з фізичної підготовки (перевірка рівня фізичної підготовки, якщо до відповідної посади кваліфікаційними вимогами та/або критеріями професійної придатності передбачений певний рівень фізичної підготовки) та визначення його результатів;
6) проведення співбесіди з конкурсною комісією та визначення її результатів;
7) проведення психологічного тестування;
8) проведення психофізіологічного дослідження із застосуванням поліграфа (за згодою кандидата);
9) складення загального рейтингу кандидатів;
10) визначення переможців та оприлюднення результатів конкурсу.
2. Проведення повторного тестування не допускається, крім випадків, коли тестування було перервано або не відбулося з технічних причин, про що складається відповідний акт, який підписується присутніми членами конкурсної комісії або адміністраторами Центру оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби.
3. Повідомлення про оголошення конкурсу на зайняття посади в БЕБ розміщується на офіційному вебсайті БЕБ не пізніше ніж за 10 днів до завершення строку подання заяв на участь у конкурсі.
4. Оголошення про проведення конкурсу має містити:
1) найменування і місцезнаходження органу;
2) назву посади, кваліфікаційні вимоги і критерії професійної придатності;
3) порядок та строки подання документів для участі в конкурсі;
4) перелік документів, що подаються для участі у конкурсі;
5) дату і місце проведення конкурсу;
6) умови проведення конкурсу;
7) іншу необхідну інформацію для участі у конкурсі.
5. Документи для участі у конкурсі надсилаються поштою до БЕБ з поміткою "Для участі у конкурсі" або подаються особисто через спеціальну поштову скриньку Бюро економічної безпеки України, за адресою, визначеною в оголошенні та умовах конкурсу.
6. Прийом документів починається після оприлюднення оголошення конкурсу та закінчується у день, визначений як останній день для їх подання.
До розгляду комісією не приймаються документи, що надійшли до БЕБ після закінчення строку подання документів, а також ті, що надійшли поштою після спливу триденного строку від останнього дня подання документів для участі у конкурсі.
7. Документи, надіслані електронною поштою, до розгляду не приймаються. У разі відправлення документів поштою датою їх прийому конкурсною комісією вважається дата поштового штемпелю, що підтверджує поштове відправлення.
8. Вся інформація щодо етапів проведення конкурсу розміщується на вебсайті БЕБ та окремо кандидатам не надсилається.
IV. Розгляд документів осіб, які претендують на участь у конкурсі (перевірка на відповідність встановленим вимогам), прийняття рішення конкурсної комісії про допуск кандидатів до участі у конкурсі
1. Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, особисто (або в інший спосіб, визначений конкурсною комісією) подає до конкурсної комісії такі документи:
1) заяву про участь у конкурсі за формою, наведеною у додатку 1 до цього Регламенту;
2) автобіографію (прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), число, місяць, рік і місце народження, громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (на виборних посадах, членство в політичних партіях, у тому числі в минулому), наявність трудових або будь-яких інших договірних відносин з політичною партією протягом року, що передує поданню заяви (незалежно від тривалості), а також відомості про наявність чи відсутність судимості);
3) резюме;
4) копію паспорта громадянина України;
5) копію документа про вищу освіту з додатками;
6) копію трудової книжки з відомостями про трудову діяльність станом на дату оголошення конкурсу та/або копію послужного списку (за наявності);
7) копію реєстраційної картки платника податків;
8) фотокартку розміром 4 x 6 см;
9) заяву особи про обмеження, передбачені частиною першою статті 27 Закону України "Про запобігання корупції" за формою, наведеною у додатку 2 до цього Регламенту;
10) заяву, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", і надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до Закону України "Про очищення влади" за формою, визначеною постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563 "Деякі питання реалізації Закону України "Про очищення влади"" (зі змінами);
11) заяву про надання згоди на проведення спеціальної перевірки, передбаченої Законом України "Про запобігання корупції", як кандидата на посаду;
12) медичну довідку про проходження обов’язкових попереднього та періодичного психіатричних оглядів (форма № 122-2/о);
13) сертифікат про проходження профілактичного наркологічного огляду (форма № 140/о);
14) довідку про відсутність (наявність) судимості;
15) копію військового квитка (за наявності);
16) довідку про допуск до державної таємниці (за наявності);
17) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за рік, що передує року, у якому було оприлюднено оголошення про конкурс;
18) копію державного сертифіката про рівень володіння державною мовою.
2. Забороняється вимагати відомості та документи, подання яких не передбачено цим Регламентом.
3. Документи складаються державною мовою. Документи та копії подаються особою, яка звертається із заявою та повинні бути доступними для читання, повно і чітко відображати інформацію незалежно від її змісту, посвідчені підписом кандидата на кожній сторінці, крім документів, які засвідчуються в іншому установленому законодавством порядку, а також містити дату складення документа.
4. Особи, які є працівниками центрального апарату БЕБ та бажають взяти участь у конкурсі, подають резюме та заяву про участь у конкурсі, у якій зазначають відомості щодо державного сертифіката про рівень володіння державною мовою (якщо вони відсутні у особовій справі).
Особи, які є працівниками територіальних управлінь БЕБ та бажають взяти участь у конкурсі, подають резюме та заяву про участь у конкурсі, у якій зазначають відомості щодо документа про освіту, вчені звання та/або наукові ступені, трудову діяльність та/або послужного списку (за наявності), державного сертифіката про рівень володіння державною мовою.
5. Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі на декілька вакантних посад, подають до відповідної конкурсної комісії один пакет документів на конкурс та заяви на кожну вакантну посаду.
6. Достовірність поданих до конкурсної комісії документів і правильність їх оформлення забезпечує особа, яка їх подає.
Інформація, яка міститься в документах (матеріалах), що подаються особою для участі у конкурсі, має бути актуальною на дату їх направлення до конкурсної комісії. Дата заповнення документів повинна відповідати строку, встановленому для подання документів (не раніше дати оголошення конкурсу та не пізніше дати завершення прийому документів).
7. Особа має право відкликати подану заяву або припинити участь у конкурсі на будь-якому етапі шляхом подання відповідної заяви.
8. Документи, подані кандидатами для участі в конкурсі, поверненню не підлягають.
9. Конкурсна комісія перевіряє подані документи на відповідність визначеним умовам.
10. Стаж професійної діяльності у відповідній сфері та стаж роботи на керівних посадах обраховуються на дату подання документів.
11. У разі якщо із заяви неможливо визначити на яку саме посаду претендує особа або вказана посада не відповідає назві посади, на яку оголошено конкурс, такі документи не розглядаються та поверненню не підлягають. Особа, яка подала такі документи, до участі у конкурсі не допускається.
12. За результатами перевірки документів на відповідність визначеним умовам на вебсайті БЕБ розміщується інформація про допущених до складання кваліфікаційного іспиту осіб та окремо кандидатам не надсилається.
13. У разі подання кандидатом неповного пакета документів, визначених цим розділом, виявлення невідповідності поданої кандидатом інформації щодо кваліфікаційних вимог до освіти та/або досвіду роботи, неправильності заповнення заяви такий кандидат не допускається до проходження конкурсу.
V. Кваліфікаційний іспит (тестування) на знання законодавства
1. Конкурсні комісії визначають час і місце проведення кваліфікаційного іспиту (тестування).
2. Кваліфікаційний іспит (тестування) проводиться у формі тестування на знання законодавства.
3. Кандидати можуть використовувати попередні результати тестування на знання законодавства шляхом надсилання конкурсній комісії відповідного повідомлення із зазначенням відповідних видів тестувань та дати їх проходження. Результати попереднього тестування на знання законодавства діють протягом одного року з дня його проходження у разі участі кандидата в інших конкурсах, у тому числі в день отримання таких результатів.
4. Кандидати, які успішно склали тестування на знання законодавства, допускаються конкурсною комісією до проходження наступного етапу.
5. Перед проходженням кваліфікаційного іспиту (тестування) кожен кандидат пред’являє паспорт громадянина України або інший документ, який посвідчує особу та підтверджує громадянство України.
6. Під час складання кваліфікаційного іспиту (тестування) кандидатам забороняється спілкуватися між собою, користуватися будь-якими джерелами інформації, мобільними телефонами, іншими пристроями та аксесуарами до них, виходити з приміщення.
7. У разі виявлення членами конкурсних комісій факту використання кандидатом недозволених джерел інформації про це складається відповідний акт. Такий кандидат вважається таким, що припинив участь у конкурсі достроково, та до наступного етапу конкурсу не допускається, про що приймається відповідне рішення конкурсною комісією.
8. Кандидати, які за результатами кваліфікаційного іспиту (тестування) не набрали визначеної умовами конкурсу кількості прохідних балів, вважаються такими, що не пройшли конкурс. Такі кандидати не допускаються до наступного етапу конкурсу.
9. Про допущення/недопущення кандидатів до наступного етапу конкурсу конкурсною комісією приймається рішення, яке публікується на вебсайті БЕБ та окремо кожному кандидату не надсилається.
Кандидати, які не з’явилися на тестування, надалі до проходження тестування та конкурсу не допускаються.
10. Результати тестування зберігаються до завершення конкурсу.
VI. Кваліфікаційне тестування з фізичної підготовки (перевірка рівня фізичної підготовки)
1. Кваліфікаційне тестування з фізичної підготовки є обов’язковим під час проходження конкурсу кандидатами на зайняття посад БЕБ, до яких кваліфікаційними вимогами та/або критеріями професійної придатності передбачений певний рівень фізичної підготовки.
2. Основною метою такого тестування кандидатів є визначення їх придатності до служби в БЕБ, здатності переносити фізичні навантаження без зниження працездатності під час виконання службових завдань.
3. Рівень фізичної підготовки кандидатів, визначається шляхом проведення тестування з фізичної підготовки (їх основних фізичних якостей і навичок (сили, витривалості, швидкості)). Фізично підготовленим до служби є кандидат, який під час тестування виконав передбачені умовами конкурсу вправи та нормативи.
4. Для об’єктивного оцінювання кандидатів члени конкурсної комісії під час проведення тестування з фізичної підготовки кандидатів здійснює фіксацію результатів рівня фізичної підготовки відповідними технічними засобами та приладами (секундомір тощо).
5. Тестування з фізичної підготовки проводиться протягом одного дня. Кандидату для виконання контрольних вправ надається одна спроба. Виконання вправ повторно з метою поліпшення результату не допускається.
6. Кандидати перед проходженням тестування з фізичної підготовки надають конкурсній комісії згоду на проходження такого тестування за формою, наведеною в додатку 3 до цього Регламенту.
Кандидат, який не надав письмову згоду на проходження тестування з фізичної підготовки та/або неуспішно пройшов таке тестування вважається таким, що припинив участь у конкурсі достроково та до наступного етапу конкурсу не допускається, про що приймається відповідне рішення конкурсною комісією.
7. Результати тестування зберігаються до завершення конкурсу.
VII. Співбесіда
1. Співбесіда проводиться шляхом заслуховування презентацій кандидатів з метою отримання інформації від самого кандидата, визначення умінь, навичок, вузькопрофільних знань кандидатів, уточнення фактичних даних, які кандидат повідомив про себе, оцінки та підтвердження його досвіду та кваліфікації, визначення рівня комунікабельності, здатності керувати собою у різних ситуаціях.
2. До співбесіди допускаються кандидати, які успішно пройшли кваліфікаційний іспит (тестування), а кандидати на зайняття вакантних посад, які передбачають спеціальні звання БЕБ, до яких кваліфікаційними вимогами та/або критеріями професійної придатності передбачено певний рівень фізичної підготовки,- після успішного проходження кваліфікаційного іспиту (тестування) на знання законодавства та кваліфікаційного тестування з фізичної підготовки (перевірки рівня фізичної підготовки).
3. За рішенням конкурсної комісії проведення співбесіди може фіксуватися за допомогою відео- та/або аудіотехнічних засобів, про що кандидат обов’язково інформується до початку її проведення.
4. Кандидати, які під час проведення співбесіди отримали середній бал менш як 0,5 за однією з вимог, а також кандидати, які не з’явилися для проведення співбесіди, вважаються такими, що не пройшли конкурсний відбір та не можуть бути включеними до загального рейтингу.
Форму відомості про результати співбесіди наведено у додатку 4 до цього Регламенту.
5. За результатами співбесіди конкурсна комісія визначає кандидатів, які направляються на проходження психологічного тестування та проведення психофізіологічного дослідження із застосуванням поліграфа (за згодою кандидата).
6. Кандидати, які за результатами співбесіди не набрали визначеної конкурсною комісією кількості прохідних балів, вважаються такими, що не пройшли конкурс. Такі кандидати не допускаються до наступного етапу конкурсу.
VIII. Проведення психологічного тестування та психофізіологічного опитування із застосуванням поліграфа
1. До прийняття в БЕБ кандидати на посади, що передбачають спеціальні звання БЕБ, проходять психологічне тестування, спрямоване на виявлення серед кандидатів осіб з ознаками девіантної поведінки (форм особистої поведінки кандидата, що суперечать загальноприйнятим моральним або правовим (дисциплінарним) нормам), утрудненої або уповільненої адаптації, несформованої мотивації.
2. Кандидати на посади в БЕБ, що передбачають спеціальні звання БЕБ, за їхньою згодою проходять психофізіологічне опитування із застосуванням поліграфа. Організація цього процесу забезпечується відповідною конкурсною комісією.
3. Психофізіологічне опитування із застосуванням поліграфа полягає у проведенні нешкідливого для життя і здоров’я людини опитування з використанням поліграфа - багатоканального пристрою, призначеного для реєстрації та запису в реальному часі показників емоційного напруження особи, що виникає як реакція на інформацію у вигляді слів, зображень тощо.
4. Результати психофізіологічного опитування із застосуванням поліграфа не є підставою для прийняття рішення про відмову особі у зайнятті посади, а використовуються під час проведення співбесіди з нею виключно як інформація ймовірного характеру, що сприяє формуванню характеристики працівника.
5. Порядок проведення психологічного тестування та психофізіологічного опитування із застосуванням поліграфа визначається БЕБ.
6. Результати психофізіологічного опитування із застосуванням поліграфа є доступними виключно членам конкурсної комісії та підлягають обов’язковому знищенню через 14 днів після оголошення результатів конкурсу на зайняття відповідної посади. Забороняється виготовлення та збереження копій результатів психофізіологічного опитування із застосуванням поліграфа.
IX. Особливості проведення конкурсу на посади негласних штатних працівників БЕБ
1. Конкурс на посади негласних штатних працівників БЕБ проводиться з дотриманням вимог Закону України "Про державну таємницю".
2. Конкурс на посади негласних штатних працівників БЕБ проводиться відповідно до процедури, визначеної цим Регламентом з урахуванням таких особливостей:
в оголошенні про проведення конкурсу зазначаються лише узагальнені назва посади (без зазначення структурного підрозділу) та посадові обов’язки (без деталізації), відомості щодо критеріїв та вимог до професійної компетентності кандидата;
конкурсна комісія формується з числа осіб, які мають доступ до державної таємниці та яким Директором Бюро економічної безпеки України надано відповідний доступ до інформації про кандидатів на такі посади;
протоколи засідання конкурсної комісії не оприлюднюються;
проведення етапів конкурсу здійснюється з дотриманням Закону України "Про державну таємницю";
інформація про переможця конкурсу не оприлюднюється.
X. Відбір конкурсною комісією переможця конкурсу
1. Конкурсна комісія розглядає результати психологічного тестування, психофізіологічного опитування із застосуванням поліграфа для оцінки відповідності кандидата на посаду вимогам, які встановлюються до такої посади, проте такі результати не можуть мати вирішального значення при прийнятті остаточного рішення.
2. Під час оцінювання професійної компетентності кандидатів за кожною окремою вимогою на співбесіді виставляються такі бали:
2 бали - кандидатам, професійна компетентність яких відповідає вимозі та які виявили глибокі знання, уміння, компетенції, необхідні для ефективного виконання посадових обов’язків;
1 бал - кандидатам, професійна компетентність яких відповідає вимозі в обсязі, мінімально достатньому для виконання посадових обов’язків;
0 балів - кандидатам, професійна компетентність яких не відповідає вимозі.
3. Оцінювання професійної придатності кандидатів вимогою під час проведення співбесіди здійснюється кожним членом конкурсної комісії індивідуально після обговорення відповідності професійної компетентності кандидата за кожною окремою вимогою на засіданні конкурсної комісії шляхом виставлення балів, які вносяться до відомості про результати співбесіди.
Форму зведеної відомості середніх балів наведено у додатку 5 до цього Регламенту.
Остаточною оцінкою у балах за кожною вимогою під час проведення співбесіди є середнє арифметичне значення індивідуальних балів членів конкурсної комісії.
4. Конкурсні комісії обирають переможця конкурсу шляхом визначення особи, яка набрала найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів на вакантні посади у БЕБ.
Загальний рейтинг кандидатів складається за формою, наведеною у додатку 6 до цього Регламенту.
5. Конкурсні комісії визначають другу та третю особи, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів на вакантні посади у БЕБ та які можуть бути призначені на цю посаду протягом року у разі непризначення на посаду переможця конкурсу або його звільнення (переведення) після призначення. В такому випадку друга, третя особа почергово вважаються переможцями конкурсу на відповідну посаду.
6. У разі коли третій та наступні за ним кандидати у загальному рейтингу кандидатів мають однакову загальну кількість балів, третя кандидатура обирається шляхом відкритого голосування на засіданні Конкурсної комісії після обговорення відповідності професійної компетентності таких кандидатів.
7. Конкурсна комісія вносить Директору БЕБ пропозиції щодо переможця конкурсу, а також надає інформацію про кандидатів, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів на вакантні посади у БЕБ, або інформацію про відсутність таких кандидатів не пізніше наступного робочого дня з дати підписання відповідного протоколу.
8. Результати конкурсу фіксуються у протоколі засідання конкурсної комісії.
9. Результати конкурсу оприлюднюються не пізніше ніж протягом 45 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про його проведення.
10. У разі коли Директор БЕБ не прийняв рішення про призначення переможця (переможців) конкурсу або про його (їх) відсутність протягом 44 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу, вважається, що переможець (переможці) конкурсу відсутній (і).
11. Служба управління персоналом БЕБ веде облік других та третіх кандидатів, які можуть бути призначені на цю посаду протягом року у разі непризначення на посаду переможця конкурсу або його звільнення (переведення) після призначення.
12. Кандидат може ознайомитися із своїми результатами оцінювання та інформацією про себе за письмовим зверненням до конкурсної комісії.
13. Кандидат, якого не визначено переможцем конкурсу, має право оскаржити рішення конкурсної комісії до суду.
Оскарження рішення конкурсної комісії не зупиняє призначення переможця конкурсу на відповідну посаду.

Директор

В. Мельник
Додаток 1
до Регламенту роботи конкурсних комісій
з проведення конкурсу
на зайняття вакантних посад
гласних та негласних
штатних працівників,
які мають спеціальні звання,
у Бюро економічної безпеки України
(пункт 1 розділу IV)
ЗАЯВА
Додаток 2
до Регламенту роботи конкурсних комісій
з проведення конкурсу
на зайняття вакантних посад
гласних та негласних
штатних працівників,
які мають спеціальні звання,
у Бюро економічної безпеки України
(пункт 1 розділу IV)
ЗАЯВА
Додаток 3
до Регламенту роботи конкурсних комісій
з проведення конкурсу
на зайняття вакантних посад
гласних та негласних
штатних працівників,
які мають спеціальні звання,
у Бюро економічної безпеки України
(пункт 6 розділу VI)
ЗГОДА
Додаток 4
до Регламенту роботи конкурсних комісій
з проведення конкурсу
на зайняття вакантних посад
гласних та негласних
штатних працівників,
які мають спеціальні звання,
у Бюро економічної безпеки України
(пункт 4 розділу VII)
ВІДОМІСТЬ
про результати співбесіди
Додаток 5
до Регламенту роботи конкурсних комісій
з проведення конкурсу
на зайняття вакантних посад
гласних та негласних
штатних працівників,
які мають спеціальні звання,
у Бюро економічної безпеки України
(пункт 3 розділу X)
ЗВЕДЕНА ВІДОМІСТЬ
середніх балів
Додаток 6
до Регламенту роботи конкурсних комісій
з проведення конкурсу
на зайняття вакантних посад
гласних та негласних
штатних працівників,
які мають спеціальні звання,
у Бюро економічної безпеки України
(пункт 4 розділу X))
ЗАГАЛЬНИЙ РЕЙТИНГ КАНДИДАТІВ