• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про затвердження переліку товарів та (або) галузей економіки, для яких Національний банк має право встановлювати винятки та (або) особливості запровадження заходу захисту, передбаченого абзацом першим частини першої статті 13 Закону України “Про валюту і валютні операції”

Кабінет Міністрів України  | Розпорядження, Перелік від 13.02.2019 № 76-р
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 13 лютого 2019 р. № 76-р
Київ
Про затвердження переліку товарів та (або) галузей економіки, для яких Національний банк має право встановлювати винятки та (або) особливості запровадження заходу захисту, передбаченого абзацом першим частини першої статті 13 Закону України "Про валюту і валютні операції"
Затвердити перелік товарів та (або) галузей економіки, для яких Національний банк має право встановлювати винятки та (або) особливості запровадження заходу захисту, передбаченого абзацом першим частини першої статті 13 Закону України "Про валюту і валютні операції", згідно з додатком.
Прем'єр-міністр УкраїниВ.ГРОЙСМАН
Інд. 67
Додаток
до розпорядження Кабінету Міністрів України
від 13 лютого 2019 р. № 76-р
ПЕРЕЛІК
товарів та (або) галузей економіки, для яких Національний банк має право встановлювати винятки та (або) особливості запровадження заходу захисту, передбаченого абзацом першим частини першої статті 13 Закону України "Про валюту і валютні операції"
1. Товари, які використовуються для виконання робіт з виготовлення (розробки) агрегатів, систем космічних ракетних комплексів (космічних ракет-носіїв), космічних апаратів, наземного сегмента космічних систем та їх агрегатів, систем і комплектувальних виробів, а також з розробки, виробництва, переобладнання, ремонту, модифікації, технічного обслуговування авіаційної техніки та авіаційних двигунів для суб’єктів космічної діяльності, визначених відповідно до статті 1 Закону України "Про космічну діяльність" , а також суб’єктів літакобудування, що підпадають під дію статті 2 Закону України "Про розвиток літакобудівної промисловості" .
2. Товари, які експортуються та (або) імпортуються для потреб угоди про розподіл продукції та передбачені такою угодою.
3. Товари, імпорт яких здійснюється в рамках виконання державних контрактів з оборонного замовлення на постачання (закупівлю) продукції, виконання робіт та надання послуг, укладених відповідно до Закону України "Про державне оборонне замовлення" та договорів (контрактів), укладених із службою замовника, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2011 р. № 464 "Питання державного оборонного замовлення" (Офіційний вісник України, 2011 р., № 34, ст. 1402).
4. Товари і послуги, що підлягають закупівлі відповідно до угод щодо закупівлі, що укладаються МОЗ із спеціалізованими організаціями, які здійснюють закупівлі, або угод щодо закупівлі лікарських засобів, медичних виробів, допоміжних засобів та інших товарів медичного призначення і послуг, що укладаються централізованою закупівельною організацією - державним підприємством, засновником якого є МОЗ.
5. Послуги, роботи (крім транспортних і страхових), права інтелектуальної власності та (або) інші немайнові права, що експортуються.
6. Медичні послуги, що імпортуються для забезпечення лікування (у тому числі обстеження та діагностики) за кордоном громадян України із захворюваннями згідно із затвердженим МОЗ переліком рідкісних (орфанних) захворювань, які призводять до скорочення тривалості життя хворих або їх інвалідізації та для яких існують визнані методи лікування.