• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про затвердження Порядку надання дозволу на ввезення незареєстрованих пестицидів і агрохімікатів, що використовуються для проведення державних випробувань та наукових досліджень, а також обробленого ними насіннєвого (посадкового) матеріалу

Кабінет Міністрів України  | Постанова, Порядок від 04.03.1996 № 288
П О С Т А Н О В А
від 4 березня 1996 р. N 288
Київ
Про затвердження Порядку надання дозволу на ввезення та застосування незареєстрованих пестицидів і агрохімікатів іноземного виробництва
Відповідно до статті 4 Закону України "Про пестициди і агрохімікати" Кабінет Міністрів України
постановляє:
Затвердити Порядок надання дозволу на ввезення та застосування незареєстрованих пестицидів і агрохімікатів іноземного виробництва (додається).
Прем'єр-міністр України Є.МАРЧУКМіністрКабінету Міністрів України В.ПУСТОВОЙТЕНКО
Інд.22
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 4 березня 1996 р. N 288
ПОРЯДОК
надання дозволу на ввезення та застосування незареєстрованих пестицидів і агрохімікатів іноземного виробництва
1. Цей Порядок визначає умови надання дозволу на ввезення та застосування незареєстрованих в Україні пестицидів і агрохімікатів іноземного виробництва.
2. Дозвіл на ввезення та застосування незареєстрованих пестицидів і агрохімікатів іноземного виробництва (далі - препаратів) надається Укрдержхімкомісією за умови, що препарат:
є митним вантажем і перебуває під митним наглядом;
використовується для наукових і дослідницьких цілей;
ввозиться під час виникнення загрози масових вогнищ розмноження окремих шкідливих організмів;
призначається для боротьби з рослинними мікроорганізмами в замкнених просторах або трубопровідних системах на підприємствах, в установах і організаціях гірничорудної, атомної та медичної промисловості;
ввозиться разом з насіннєвим матеріалом, обробленим захисно-стимулючими речовинами, які за хімічним складом і своєю дією відповідають аналогам, зареєстрованим в Україні.
3. Для розгляду питання про надання дозволу на ввезення та застосування препарату Укрдержхімкомісії подаються такі документи:
клопотання міністерства чи відомства, що здійснює контроль за застосуванням препарату, з обгрунтуванням необхідності надання дозволу на ввезення та застосування його, вибору препарату та його кількості;
копія свідоцтва про реєстрацію препарату в країні, де він виготовляється;
довідка державного об'єднання "Украгрохім" Мінсільгосппроду про відсутність в країні аналогічних препаратів у необхідній кількості в разі ввезення препарату під час виникнення загрози масових вогнищ розмноження окремих шкідливих організмів.
4. Клопотання про надання дозволу на ввезення та застосування препарату розглядається протягом 10 днів. У разі надання дозволу на ввезення та застосування препарату його копії надсилаються до митниці, що здійснює пропуск препарату на територію України, МОЗ, Мінекобезпеки та міністерству чи відомству, яке подало клопотання.
У дозволі на ввезення та застосування препарату зазначається назва препарату, назва та вміст діючої речовини, фірма та країна-виробник, назва та адреса організації, якій надається дозвіл на ввезення на застосування препарату, його кількість, призначення та місце використання (адреса), термін дії дозволу.
Рішення про відмову в наданні дозволу на ввезення та застосування препарату може бути оскаржене протягом 30 днів відповідно до чинного законодавства.