• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про річний звіт установ банків

Національний банк України  | Лист від 11.12.1996 № 12-111/1643-7426 | Документ не діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Національний банк України
  • Тип: Лист
  • Дата: 11.12.1996
  • Номер: 12-111/1643-7426
  • Статус: Документ не діє
Документ підготовлено в системі iplex
НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ
Департамент бухгалтерського обліку
Л И С Т
N 12-111/1643-7426 від 11.12.96
м.Київ
Кримському республіканському,
обласним управлінням
Національного банку України
Установам Національного банку
України
Комерційним банкам
( Лист втратив чинність на підставі Листа Нацбанку N 12-111/1323-9268 від 18.12.97 )
Про річний звіт установ банків
( Зміни в текст не внесені. Додатково див. Листи Нацбанку N 12-111/1717 від 28.12.96 N 12-111/63 від 20.01.97 )
При цьому направляються вказівки про порядок складання та подання бухгалтерського річного звіту установами банків за 1996 рік.
З виданням цього листа втрачає силу лист Національного банку України від 25 грудня 1995 року N 17003/1165-6262.
Заступник Голови Правління О.І.Кірєєв
Вказівки
про порядок складання та подання бухгалтерського річного звіту установами банків України за 1996 рік
1. Загальні положення
1.1. Річний бухгалтерський звіт установи банків подають разом з копією договору про проведення аудиторської перевірки аудиторською фірмою (організацією) за звітний рік в такому об'ємі:
- Баланс (форма N 1) (відсутній)
- Звіт про прибутки і збитки (форма N 2) (відсутній)
- Використання прибутку (форма N 3)
- Звіт про затрати на капітальні вкладення (форма N 3-а)
- Звіт про наявність і рух основних засобів (форма N 4)
- Звіт про розкрадання та прорахунки (форма N 113)
До зведеного бухгалтерського річного звіту додається зведений статистичний звіт про введені в дію об'єкти основних фондів і використання капітальних вкладень (форма 2-кб (річна) (подається тільки управліннями та установами НБУ).
Коротка пояснювальна записка до бухгалтерського річного звіту.
1.2. Всі форми бухгалтерського річного звіту складаються у гривнях. Баланс (форма N 1) та звіт про розкрадання та прорахунки (форма N 113) подаються в копійках.
Зразки бланків по складанню річного звіту наведені в додатках до листа. Бланки виготовляються установами банків самостійно.
Звертаємо Вашу увагу на те, що операції по заключних оборотах проводитися у звітному році не будуть, тому всі розрахунки за 1996 рік, включаючи взаєморозрахунки з місцевими бюджетами, міністерствами, відомствами та установами, завершити до 31 грудня поточного року.
Враховуючи це, баланс (ф.N 1) подається станом на 1 січня у копійках у складі річного звіту. Баланс (ф.N 1) передається Центральній розрахунковій палаті в загальновстановленому порядку, про строк передачі якого буде повідомлено додатково.
Залишків за рахунками NN 080, 100, 160, 162, 960, 969, 970, 971 в балансі (ф.N 1) на 1 січня 1997 року не повинно бути.
Не повинно бути розбіжностей між активом і пасивом рахунків NN 890, 893, 152, 155, 440, 441.
1.3. З метою своєчасного і якісного складання річного бухгалтерського звіту, відділення банків:
- нараховують і відображають по відповідних рахунках проценти по виданих кредитах за четвертий квартал (рік), проводять інвентаризацію всіх грошових коштів та цінностей, основних засобів, інвентаря, господарських та інших матеріалів, облік яких ведеться на балансових та забалансових рахунках; проводять іншу невідкладну роботу, з тим, щоб дані річного звіту відображали фактичний стан відповідних статей баланса на 1 січня нового року.
По результатах інвентаризації установи банків приймають заходи по врегулюванню виявлених розбіжностей (лишки та недостачі повинні бути відображені по балансу у звітному році), оформляють документи на стягнення сум з винних осіб, списують з балансу в межах повноважень вартість непридатних до застосування основних засобів, господарського інвентаря та матеріалів;
- проводять з робітниками та службовцями банку, а також з підприємствами та організаціями розрахунки по підзвітних сумах, включаючи вивірку підзвітних сум з підприємствами Міністерства зв'язку та нотаріальними органами;
- аналізують дебіторську та кредиторську заборгованість, що значиться за рахунками N 904 та N 096 по господарській діяльності, і рахунку N 932 по капітальному будівництву з метою завершення розрахунків з підприємствами та організаціями за виконані роботи та надані послуги;
- аналізують залишки рахунків N 931, 937 і 940, приймають заходи щодо реалізації зайвого і непотрібного господарського інвентаря, матеріалів та введення в дію невстановленого обладнання.
1.4. Статистична звітність, що надсилається у першій половині січня, крім звітності про касові обороти, висилається установами банків на один день пізніше встановлених строків. П'ятиденна звітність про касові обороти повинна надсилатися у встановлені строки.
1.5. Відповідальність за своєчасне та якісне складання річного звіту покладається на керівників та головних бухгалтерів установ банків.
1.6. По всіх розрахункових, поточних та бюджетних особових рахунках клієнтів повинні бути вручені або надіслані через підприємства зв'язку в перший робочий день нового року виписки із особових рахунків з залишками на 1 січня 1997 року.
По всіх розрахункових, поточних, бюджетних рахунках клієнтів повинні бути одержані письмові підтвердження залишків їх особових рахунків станом на 1 січня нового року (по даних виписок із особових рахунків).
Для цього установи банків складають перевірочні відомості залишків на 1 січня по всіх особових рахунках, по яких повинні бути одержані підтвердження залишків на 1 січня, і при отриманні підтверджень роблять у відомостях відповідні відмітки.
Робота по отриманню підтверджень залишків рахунків повинна бути закінчена до 20 січня 1997 року.
У разі непідтвердження залишків рахунків, а також у випадку розходжень даних обліку банку і обліку клієнтів, установи банків повідомляють по підпорядкованості до 1 лютого 1997 року, вказуючи причину і повідомляють про завершення роботи по одержанню підтверджень залишків і врегулюванню розходжень.
Комерційні банки та їх установи отримують підтвердження залишків по коррахунках в установах Національного банку на загальних умовах.
1.7. Головний бухгалтер установи банку повинен особисто звірити всі звітні дані з даними балансу на 1 січня нового року, з актами ревізій і інвентаризації грошових засобів, майна та матеріалів, а також перевірити їх повноту, наявність усіх передбачених звітними формами підписів і заповнення всіх реквізитів. Якщо інвентаризація проводилася станом не на 1 січня, то її дані уточнюються по оборотах, які мали місце після інвентаризації.
1.8. Усі форми річного звіту складаються у необхідній кількості примірників.
1.9. Примірник річного звіту, який залишається в установі банку, брошурується разом з усіма матеріалами до річного звіту, а також з рекламацією вищестоящої установи банку по річному звіту, зберігається у сховищі або у вогнетривкій шафі до складання звіту за наступний рік, після чого передається до архіву.
1.10. Державний спеціалізований комерційний Ощадний банк України, Державний експортно-імпортний банк України, Український акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк, Акціонерно-комерційний банк соціального розвитку України, Акціонерно-комерційний банк "Україна" подають річний звіт Національному банку України до 10 березня 1997 року.
Інші комерційні банки подають річні звіти відповідним обласним управлінням Національного банку у встановлені ними строки.
Комерційні банки встановлюють строки представлення річного звіту своїм філіям самостійно.
1.11. У зведені річні звіти включаються звіти ліквідованих, а також новоутворених у звітному році установ, підприємств та організацій банків.
1.12. Обласні управління Національного банку складають зведений річний звіт по комерційних банках, що не мають відомчого підпорядкування в цілому по регіону, по всіх формах і подають його у строки, визначені для бухгалтерського річного звіту.
1.13. Центральна розрахункова палата, Державна скарбниця, Центр міждержавних розрахунків, Центральне сховище, Банкнотно-монетний двір, Інженерно-технічний центр представляють ф.ф. 2, 3-а, 4, 113 5 лютого 1997 року Операційному управлінню Національного банку України, який складає зведений річний звіт по цих формах і подає його у строки, визначені для бухгалтерського річного звіту.
2. Особливості складання та заповнення окремих форм
2.1. Річний баланс (форма N 1).
2.1.1. Річний баланс (форма N 1) по залишках на кінець року, передається центральній розрахунковій палаті Національного банку України по каналах зв'язку у строки, які забезпечують подання річного звіту у встановлений строк.
2.2. Звіт про прибутки та збитки (форма N 2).
2.2.1. Звіт про прибутки та збитки подається фінансовому департаменту згідно з встановленими строками.
Річний звіт за формою N 2 та відображення доходів і витрат у ній по статтях складається згідно з Законом України "Про оподаткування прибутку підприємств", Правилами користування цим Законом та Тимчасовими вказівками щодо застосування Плану рахунків бухгалтерського обліку банків України за діючою формою з урахуванням доповнень, відображених у вказівках фінансового департаменту.
При складанні форми необхідно звернути увагу:
1) отримана плата за підкріплення кас комерційних банків готівкою до 0,5 відсотків від її загальної суми, за електронні розрахунки та поштові послуги відображаються за символом 022 рахунку 960 "Доходи і комісія по послугах, наданих банкам на основі кореспондентських відносин";
2) штрафи, отримані за порушення умов господарських договорів, за невиконання комерційними банками та їх філіями банківських нормативів тощо, відносяться на доходи від позареалізаційних операцій; символ 10 рахунку 96, рахунок 969 "Штрафи, пені, неустойки одержані" не заповнюється;
3) витрати на оренду нежитлових приміщень, утримання і обслуговування цих приміщень відображаються за символом 14 рахунку 970 "Інші витрати";
4) витрати на утримання і плата за проживання у гуртожитку при наявності дозволу НБУ проводяться за рахунок прибутку по фонду споживання;
5) витрати на медичні послуги та утримання медпункту проводяться за рахунок прибутку по фонду накопичення;
6) витрати на проведення капітального ремонту основних засобів відображати за символом 11 рахунку N 970 у сумі, що не перевищує суму амортизаційних відрахувань і включена до символу 10 "Амортизаційні відрахування на повне відновлення основних фондів", які в свою чергу відповідають рахунку 012.
У річному звіті рахунки N 96 і N 97 необхідно закрити.
Рахунки N 950 (дебет) та N 980 (кредит) на 01.01.97 року не закриваються. Сума по балансовому рахунку N 950 повинна відповідати сумі по балансовому рахунку N 980, якщо у звітному році банк працював без збитків.
Головні банки зобов'язані за рахунок власних коштів або реалізації активів погасити збитки філій. При наявності неперекритих збитків їх слід показати по активу рахунку N 980 у ф.N 1, при цьому актив балансового рахунку N 950 має відповідати пасиву балансового рахунку N 980.
Доводимо до відома, що вказівки по складанню нової форми N 2 з 01.01.97 р. будуть надіслані після затвердження Верховною Радою України змін до Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств".
2.3. Використання прибутку (форма N 3).
2.3.1. У довідці, наведеній у першій частині форми N 3 відображаються платежі та відрахування в бюджет. При розрахунках з бюджетом необхідно мати на увазі законодавство України.
2.3.2. У другій частині звіту відображаються відрахування до централізованих фондів та резервів, у фонди накопичення, споживання та інші фонди.
2.4. Звіт про витрати банків на капітальні вкладення (форма N 3-а).
2.4.1. Графа 1 звіту заповнюється обласними управліннями та установами НБУ на основі виділених та отриманих коштів, включаючи невикористані залишки коштів по відповідних об'єктах на початок року.
2.4.2. В графі 2 відображаються всі витрати звітного року по капітальних вкладеннях, включаючи незакінчені витрати, які перейшли на наступний рік у залишках по рахунках N 931, 933, 937.
Залишки минулих років, облік яких ведеться по рахунках N 931, 932, 933, та 937 у звіт ф.N 3-а не включаються, оскільки вони відображені у звітності за минулі роки.
По символу 3027 показуються витрати, які проводилися за рахунок коштів бюджету та пайщиків.
2.4.3. Витрати госпрозрахункових підприємств та організацій банку по придбанню інвентаря та обладнання показуються по символу 3044 тільки у графі 2. Ці витрати по рахунку N 93 в установах банків не відображаються.
2.5. Звіт про наявність та рух основних засобів (форма N 4).
2.5.1. В період складання звіту ф.N 4 необхідно отримати від установ банків (інших організацій) підтвердження по переданих їм основних засобах, про що необхідно повідомити в пояснювальній записці.
Основні засоби, передані (одержані) банкам інших областей, необхідно відобразити по символах N 4114, 4211.
Про причини розходжень даних символу 4112 звіту ф.N 4 з сумою витрат на будівництво, реконструкцію та придбання з врахуванням витрат, що переходять на 1 січня 1997 року, відображених в звіті ф.N 3-а (символ 3060) - необхідно пояснити.
2.5.2. По символах 4112-4116, 4010 і 4020 показуються річні обороти по відповідних рахунках, за винятком випадків транзитних, помилкових та виправлених оборотів по цих рахунках.
2.5.3. У другому розділі звіту залишок рахунку N 923 відображається по символу 4322. Загальна площа службових (символ 4322) та житлових (символ 4328) будинків показується у повних квадратних метрах.
У символ 4328 включається площа житлових будинків і гуртожитків учбових закладів банків.
Житлова площа в особистому службовому будинку, якщо вона є, відображається по символу 4328 і в символ 4322 не включається.
2.5.4. Сума показників графи 1 по символах 4322 та 4328 ф. N 4 не повинна бути менше вартості будинків і споруд, яка показана по балансовому рахунку N 920.
2.5.5. Показники символу 4321 повинні відповідати загальним даним символів 4322, 4324, 4326 та 4327; показники по символу 4325 повинні бути меншими або дорівнювати даним по символу 4324 (колонка 1).
2.5.6. Сума по символах 4321 та 4328 повинна дорівнювати даним символу 4040.
2.6. Звіт про розкрадання та прорахунки (форма N 113).
2.6.1. Заборгованість по розкраданнях, розтратах, інших зловживаннях та прорахунках, облік якої ведеться в установах банків на балансовому рахунку N 904 "Інші дебітори і кредитори", повинна відповідати залишку цієї заборгованості на 1 січня 1994 року, відображеної у формі N 113 за символом 9 графи 6 (за винятком заборгованості по сплаченому державному миту).
2.7. Бухгалтерська пояснювальна записка до річного звіту.
2.7.1. Пояснювальна записка повинна дати оцінку стану обліку в установах банків та підпорядкованих йому підприємствах та організаціях; розшифрувати залишки окремих рахунків та привести деякі дані, які не відображені у звітності, але є важливими для характеристики роботи установ банку.
У записці обов'язково відображаються:
2.7.2. Оцінка результатів інвентаризації матеріальних цінностей, облік яких ведеться на рахунках N 920, 921, 931, 937, 940 та 942, дані про наявність непотрібних банку матеріальних цінностей та заходах щодо ліквідації цих залишків в установах банків та підлеглих підприємствах і організаціях.
По рахунку N 937 слід розшифрувати вартість невстановленого обладнання з відображенням дати його придбання та причини невстановлення.
Обласним управлінням Національного банку України необхідно обов'язково детально розшифрувати вибуття основних засобів по символах 4211, 4213 та 4214 (форма N 4) згідно з наведеною нижче формою:
NN
п/п
Сим-
вол
Дата прид-
бання ос-
новних за-
собів
Наймену-
вання ос-
новних
засобів
Найменування
організації,
якій передано
(реалізовано)
основні засоби
Причина
передачі
(реалі-
зації)
Балансова
вартість
основних
засобів
1234567
2.7.3. Коротко охарактеризувати склад дебіторської заборгованості по рахунках NN 904, 096 та заходи щодо її зниження.
Привести дані щодо характеру та давнини боргу, наявності виконавчих листів на стягнення заборгованості, у якому становищі знаходяться справи з боргами, які не забезпечені виконавчими листами органів суду.
Надати розшифровку сум, що значаться на рахунку N 902 по невивірених розрахунках за 1992, 1993 роки, в тому числі з країнами СНГ.
Надати розшифровку сум, що значаться на рахунку N 727, та вказати дату їх виникнення.
2.7.4. Розшифрувати основні надходження та видатки, відображені на рахунках N 960 та 970 по статті "Інші надходження" та "Інші видатки".
2.7.5. Розшифрувати кошти, облік яких ведеться на позабалансовому рахунку N 9963, на кінець звітного року, згідно з наведеною формою:
Характер заборгова-
ності
СимволСума пе-
реданих
коштів
Рік пере-
дачі
Наявність підтве-
рдження залишку
заборгованості
генеральним забу-
довником
12345
Житлове будівництво
Будівництво службо-
вих будинків
Будівництво обчислю-
вальних центрів
(комп'ютерних)
Будівництво об'єктів
соціально-культурно-
го призначення
Кошти, передані на
інші цілі
01

02


03


04

05
Всього
по рахунку N 9963
Станом на 1 січня 1997 року необхідно звірити з генеральними забудовниками і одержати письмові підтвердження про залишки заборгованості, яка знаходиться в залишку рахунку N 9963 "Кошти на будівництво, передані в порядку дольової участі" див. додаток 1 (тільки по Національному банку України).
2.7.6. До статистичного звіту ф.N 2-КБ додати перелік об'єктів, зданих в експлуатацію у звітному році, з зазначенням у ньому дати прийняття державною комісією, кошторисної та фактичної вартості, кубатури будинку, а по житлових будинках - загальної (корисної) площі та кількість квартир і перелік об'єктів, які переходять на наступний рік з зазначенням загальної кошторисної вартості та вартості виконаних робіт, у тому числі будівельно-монтажних робіт.
2.7.7. Привести причини відхилень від нормального стану окремих статей балансу і звітних даних (якщо є показники, не передбачені у звіті, наприклад дебетові залишки по пасивних рахунках та інше).
2.7.8. Повідомити повноту отримання від клієнтів підтверджень залишків по їх рахунках у банку (див. пункт 1.6 цього листа).
2.7.9. Зробити короткий огляд роботи у звітному році щодо поліпшення організації документообороту, нагляду, впровадження нових методів автоматизації обліково-операційної роботи, забезпечення зберігання цінностей.
2.8. Особливості складання зведених звітів.
2.8.1. Обласні управління Національного банку України та головні комерційні банки забезпечують перевірку звітів, які подають підзвітні установи банків, та складання зведених звітів.
У зведені звіти включаються дані по всіх установах банків на кінець звітного року, а також по закритих у цьому році установах банків.
2.8.2. Виправлення в річних звітах підвідомчих установ здійснюються лише на підставі документальних даних, що є у матеріалах звітів або додатково отримані від установ банків.
2.8.3. Внесені виправлення у річні звіти відділень реєструються. Всі виправлення у відомостях річного звіту повинні бути підтверджені підписами працівників, які перевіряли звіт та головним бухгалтером або його заступником.
2.8.4. Помилки у звітних даних, які мали місце при їх перевірці, порушення встановленого порядку складання річного звіту, а також внесені виправлення у річний звіт відмічаються у листі по звіту, який надсилається установі банку за підписами керівника та головного бухгалтера.
У листі даються відповідні вказівки щодо недоліків, які встановлені при розгляданні звіту; або повідомляється, що зауважень до звіту не має.
2.8.5. Залишки на рахунках на кінець року у зведеному балансі повинні бути звірені з даними зведеного звітного балансу за грудень.
2.8.6. Зведені бухгалтерські річні звіти підписуються керівником та головним бухгалтером, по ф.113 додатково начальником управління (відділу) касових операцій (головним касиром).
2.8.7. Аудиторський висновок діяльності Національного банку України робиться в цілому по системі на рівні Національного банку України.
2.8.8. Всі матеріали бухгалтерського річного звіту з урахуванням строків (додаток N 2) подаються особисто головними бухгалтерами обласних управлінь та установ НБУ чи їх заступниками.
Заступник Голови Правління О.І.Кірєєв
Додаток 1
Розшифровка рахунку 9963
Залишок на
01.01.96 р.
Повернено
гензабу-
довниками
-
Одержано
житла

-
Перераховано
гензабудовни-
кам
+
Інші
зміни

+ -
Залишок на
01.01.97 р.
Додаток 2
Строки представлення річних звітів за 1996 рік
Звіт з виконання Річний
держбюджету бух.звіт
Кримське республіканське
управління 29.01 07.02
Вінницька 24.01 03.02
Волинська 24.01 03.02
Дніпропетровська 29.01 05.02
Донецька 29.01 07.02
Житомирська 24.01 03.02
Закарпатська 28.01 03.02
Запорізька 29.01 05.02
Івано-Франківська 24.01 03.02
Кіровоградська 27.01 04.02
Луганська 29.01 06.02
Львівська 28.01 05.02
Миколаївська 24.01 04.02
Одеська 29.01 06.02
Полтавська 28.01 04.02
Рівненська 27.01 03.02
Сумська 27.01 03.02
Тернопільська 27.01 04.02
Харківська 29.01 07.02
Херсонська 27.01 04.02
Хмельницька 27.01 05.02
Черкаська 27.01 04.02
Чернівецька 27.01 04.02
Чернігівська 24.01 05.02
м.Київ і область 30.01 07.02
ОПЕРУ НБУ 30.01 17.02
Головний бухгалтер П.М.Сенищ
Затверджено
рішенням Правління
Національного банку України
від 21.10.1992 р. N 36
погоджено з Міністерством
статистики України
Додаток до балансу
-----------
коди
Форма N 3 по ЗКУД -----------
Найменування банку Дата (рік) -----------
Його місце знаходження по ЗКПО -----------
----------------------------------------------------- -----------
Назва
головного банку по СПАТО
----------------------------------------------------- -----------
Одиниця виміру: грн. N кор.рахунку -----------
(МФО)
контрольна сума -----------
Використання прибутку
1. Платежі та відрахування у бюджет
------------------------------------------------------------------
Найменування показни- |Код |Належить| Фактично внесено
ків |стор.|по роз- |----------------------------
| |рахунку |на кінець|в т.ч. зайво вне-
| | |звітного |сено у минулому
| | |періоду |році, зараховано
| | | |в рахунок плате-
| | | |жів звітного року
----------------------+-----+--------+---------+------------------
1 | 2 | 3 | 4 | 5
------------------------------------------------------------------
Відрахування від при-
бутку:
- в республіканський
бюджет 003
- в місцеві бюджети 004
Прострочена заборгова-
ність по платежах у
бюджет 005
------------------------------------------------------------------
Інші направлення використання прибутку
-----------------------------------------------------------------
Найменування | код |На кінець звітного періоду
показників | стор.|
-----------------------------------------------------------------
Відрахування:
у централізовані фонди
і резерви 006
у фонди виробничого і
соціального розвитку 007
у фонд матеріального
заохочення 008
на благодійні цілі 009
на інші цілі 010
-----------------------------------------------------------------
Всього 015
Керівник Головний бухгалтер
Затверджено
рішенням Правління
Національного банку України
від 21.10.1992 року N 36
погоджено з Міністерством
статистики України
Звіт про затрати на капітальні вкладення за 1996 рік
-----------
коди
-----------
Форма N 3-А по ЗКУД -----------
Найменування банку і Дата (рік) -----------
його місцезнаходження по ЗКПО -----------
----------------------------------------------------- -----------
Найменування
головного банку по ЗКПО
----------------------------------------------------- -----------
МФО -----------
Одиниця виміру: грн. контрольна сума -----------
------------------------------------------------------------------
Найменування затрат |Символ|Дозволено вико-|Використано
| |ристати |
----------------------------+------+---------------+--------------
А | Б | 1 | 2
------------------------------------------------------------------
- будівництво житла 3023
- будівництво службових
будинків 3024
- будівництво ОЦ 3025
- будівництво об'єктів соці-
ально-культурного призна-
чення 3026
...................... 3027
------------------------------------------------------------------
Разом: 3030
Придбання будинків 3041
Придбання інвентаря і
устаткування 3042
..................... 3044
------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------
Всього капвкладень 3060
Керівник Головний бухгалтер
Затверджено
рішенням Правління
Національного банку України
від 21.10.1992 р. N 36
погоджено з Міністерством
статистики України
Звіт про наявність і рух основних засобів та амортизаційного фонду за 1996 рік
-------------
коди
-------------
Форма N 4 по ЗКУД -------------
Найменування банку і Дата (рік) -------------
його місценаходження по ЗКПО -------------
--------------------------------------------------- -------------
Найменування
головного банку по ЗКПО
--------------------------------------------------- -------------
Одиниця виміру: грн. МФО -------------
контрольна сума -------------
Наявність і рух основних засобів
------------------------------------------------------------------
|Символ|Всього ос-|Незавершене|
| |новних за-|будівництво|
| |собів (ра-|(рах. 931, |
| |хунки 920,|932, 933, |
| |921, 923, |937) |
| |924 і 925)| |
-----------------------------------+------+----------+-----------|
А | Б | 1 | 2 |
------------------------------------------------------------------
Наявність на початок року 4001
Поступило
1. Побудовано, розширено і придбано 4112 х
2. Прийнято безоплатно від банків
та інших підприємств і організа-
цій 4114 х
3. Оприходуване майно, яке не раху-
ється на балансі, виявлене при
інвентаризації 4115 х
4. Інші обороти, крім транзитних,
помилкових і виправлених 4116 х
------------------------------------------------------------------
Разом: 4010
Вибуло
5. Передано безкоштовно банкам та
іншим підприємствам і організа-
ціям (включаючи витрати по
орендованих банком будинках,
якщо строк оренди закінчився 4211
6. Списані як непридатні до експлу-
атації 4213 х
7. Реалізовано 4214 х
8. Списана балансова вартість ос-
новних засобів, яких не вистачає 4215 х
9. Інші обороти, крім транзитних,
помилкових і виправлених 4216
------------------------------------------------------------------
Разом: 4020
Наявність на кінець року 4301
Примітка: дані графи 2 заповнюються по символах NN 4001, 4010,
4020 і 4301 підсумками.
II. Склад основних засобів
------------------------------------------------------------------
|Символ|Площа|Балансова вартість
| | в |(рахунки 920, 921,
| |кв.м.|923, 924 і 925) на
| | |кінець року
----------------------------------+------+-----+------------------
А | Б | | 1
------------------------------------------------------------------
А. Основні засоби банку (без
основних засобів житлового
господарства) - разом ......... 4321 х
в тому числі:
службові споруди .............. 4322
Машини і обладнання - разом ... 4324 х
з них:
Обчислювальна техніка ......... 4325 х
Транспортні засоби ............ 4326 х
Інструмент, виробничий та
господарський та інші види
основних засобів .............. 4327 х
Б. Основні засоби житлового
господарства 4328
------------------------------------------------------------------
Разом ............... 4040
Керівник Головний бухгалтер
Затверджено
рішенням Правління
Національного банку України
від 21.10.1992 року N 36
погоджено з Міністерством
статистики України
Звіт про розкрадання та прорахунки за 1996 рік
коди
------------
Форма N 113 по ЗКУД ------------
Найменування банку і Дата (рік) ------------
його місце знаходження
------------------------------------------- по ЗКПО ------------
Найменування
головного банку
------------------------------------------- по ЗКПО ------------
N кор.рахунку
МФО ------------
Одиниця виміру, коп. контрольна сума ------------
------------------------------------------------------------------
Ста|Характер недо-|Сим-|Зали-| Обороти за 1996 рік |Зали-
ття|стачі |вол |шок |-----------------------------|шок
| | |забор|заборгованість,|погашено і |забор-
| | |гова-|що виникла у |списано у |гова-
| | |ності|звітному році |збиток |ності
| | |на 1 |---------------+-------------|на 1
| | |січня|кількість|сума |забор-|забор-|січня
| | |1996 |випадків,| |гова- |гова- |1997
| | |р. |які мали | |ність,|ність,|р.
| | | |місце в | |яка |яка |
| | | |1996 році| |виник-|виник-|
| | | | | |ла до |ла в |
| | | | | |1 січ-|1996 |
| | | | | |ня |р. |
| | | | | |1996 | |
| | | | | |р. | |
---+--------------+----+-----+---------+-----+------+------+------
А | Б | В | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
------------------------------------------------------------------
1 Розкрадання та
прорахунки ка-
совими та ін-
шими інкасато-
рськими праці-
вниками банку 1
2 Розкрадання та
прорахунки ін-
шими працівни-
ками банку 2
3 Розкрадання та
прорахунки
особами, які
не працюють в
банку 3
4 Прорахунки
------------------------------------------------------------------
Всього
Керівник
Головний бухгалтер Зав.касою