• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 14 травня 2019 року № 67

Національний банк України  | Постанова від 13.01.2026 № 3
Реквізити
  • Видавник: Національний банк України
  • Тип: Постанова
  • Дата: 13.01.2026
  • Номер: 3
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Національний банк України
  • Тип: Постанова
  • Дата: 13.01.2026
  • Номер: 3
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
Офіційно опубліковано 13.01.2026
Правління Національного банку України
П О С Т А Н О В А
13.01.2026 № 3
Про внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 14 травня 2019 року № 67
Відповідно до статей 6, 7, 15, 25, 44, 56 Закону України "Про Національний банк України", статті 13 Закону України "Про валюту і валютні операції"розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2019 року № 76-р "Про затвердження переліку товарів та (або) галузей економіки, для яких Національний банк має право встановлювати винятки та (або) особливості запровадження заходу захисту, передбаченого абзацом першим частини першої статті 13 Закону України " (зі змінами), з метою доповнення та уточнення переліку операцій з експорту та імпорту товарів, на які не поширюються встановлені Національним банком України граничні строки розрахунків за операціями з експорту та імпорту товарів, Правління Національного банку України
постановляє:
1. Унести до пункту 1 постанови Правління Національного банку України від 14 травня 2019 року № 67 "Про встановлення винятків та (або) особливостей запровадження граничних строків розрахунків за операціями з експорту та імпорту товарів і внесення змін до деяких нормативно-правових актів" (зі змінами) такі зміни:
1) у підпункті 5 слова "і страхових" виключити;
2) пункт доповнити новим підпунктом такого змісту:
"16) товари, які експортуються згідно із зовнішньоекономічним договором (контрактом), право вимоги за яким перейшло до приватного акціонерного товариства "Експортно-кредитне агентство" на підставі договору страхування, укладеного відповідно до Закону України "Про фінансові механізми стимулювання експортної діяльності", на суму сплаченого цим товариством страхового відшкодування експортеру товарів (з дня зарахування страхового відшкодування на поточний рахунок експортера в банку в Україні).".
2. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на заступника Голови Національного банку України Юрія Гелетія.
3. Постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її офіційного опублікування.
ГоловаАндрій ПИШНИЙ
Інд. 40
(Текст взято з сайту НБУ http://www.bank.gov.ua/)