• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Порядок розгляду органами Державного комітету України по земельних ресурсах справ про адміністративні правопорушення земельного законодавства

Державний комітет України по земельних ресурсах  | Порядок від 08.04.1993 № 25 | Документ не діє
Реквізити
  • Видавник: Державний комітет України по земельних ресурсах
  • Тип: Порядок
  • Дата: 08.04.1993
  • Номер: 25
  • Статус: Документ не діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Державний комітет України по земельних ресурсах
  • Тип: Порядок
  • Дата: 08.04.1993
  • Номер: 25
  • Статус: Документ не діє
Документ підготовлено в системі iplex
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ ПО ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСАХ
П О Р Я Д О К
N 25 від 08.04.93
м.Київ
Затверджено
наказом Державного комітету
України по земельних ресурсах
від 8 квітня 1993 р. N 25
(Із змінами, внесеними згідно
з Наказом Держкомзему
N 37 ( v0037219-97 ) від
06.03.97)
Порядок розгляду органами Державного комітету України по земельних ресурсах справ про адміністративні правопорушення земельного законодавства
1. Загальні положення
Цей Порядок встановлений відповідно до Закону України від 03.02.93 N 2977-XII "Про внесення змін і доповнень до Кримінального кодексу України та Кодексу України про адміністративні правопорушення" та Закону України від 06.03.96 "Про внесення змін і доповнень до деяких законодавчих актів України з питань охорони навколишнього природного середовища".
Кодексом України про адміністративні правопорушення (ст. 238-1) органам Державного комітету України по земельних ресурсах надано право розглядати справи про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 53, 53-2, 55, 56 вказаного Кодексу (додаток N 1).
2. Оформлення документів при виявленні порушень земельного законодавства
2.1. Оформлення документів (вказівок і протоколів) при виявленні порушень земельного законодавства проводиться спеціалістами центрального апарату Держкомзему та його органів на місцях, на яких згідно з посадою покладено здійснення державного контролю за використанням та охороною земель і які є державними інспекторами по використанню та охороні земель.
Перелік службових осіб, на яких покладені функції державних інспекторів по використанню та охороні земель, затверджується Головним державним інспектором по використанню та охороні земель України.
2.2. При виявлення земельних ділянок, які використовуються не за цільовим призначенням, нераціонально або способами, що призводять до зниження родючості грунтів та забруднення, державний інспектор по використанню та охороні земель відповідно до статті 29 Земельного кодексу України виносить вказівку з встановленням місячного терміну для усунення порушень, про що складається відповідний документ (додаток N 2).
Вказівка складається у двох примірниках, з яких перший примірник вручається порушнику земельного законодавства, другий залишається у службової особи, яка складала цей документ.
2.3. У випадку неусунення порушень у вказаний термін службова особа складає протокол про порушення земельного законодавства (додаток N 3).
При виявлення інших порушень, які вказані в статті 115 Земельного кодексу України протокол може бути складений і без попередження.
Відповідно до статті 256 Кодексу України про адміністративні правопорушення в протоколі вказуються: дата і місце його складання, посада, прізвище, ім'я та по батькові особи, яка склала протокол; відомості про особу порушника; місце, час вчинення і суть адміністративного правопорушення; пояснення порушника; інші відомості, необхідні для вирішення справи. Протокол підписується особою, яка його склала, і особою, яка вчинила адміністративне правопорушення. У разі відмови особи, яка вчинила правопорушення, від підписання протоколу, в ньому робиться запис про це. Особа, яка вчинила правопорушення, має право подати пояснення і зауваження щодо змісту протоколу, які додаються до нього, а також викласти мотиви своєї відмови від його підписання.
При складанні протоколу порушникові роз'яснюються його права і обов'язки, передбачені статтею 268 Кодексу України про адміністративні правопорушення, про що робиться відмітка у протоколі.
Особа, яка притягується до адміністративної відповідальності, має право: знайомитися з матеріалами справи, давати пояснення, подавати докази, заявляти клопотання; при розгляді справи користуватися юридичною допомогою адвоката, виступати рідною мовою і користуватися послугами перекладача, якщо не володіє мовою, якою ведеться провадження; оскаржити постанову по справі.
2.4. Протокол про порушення земельного законодавства складається у трьох примірниках, з яких перший примірник в триденний термін передається службовій особі, уповноваженій розглядати справи про правопорушення земельного законодавства, другий примірник вручається порушнику земельного законодавства, третій примірник залишається у службової особи, яка склала протокол.
2.5. Якщо порушниками земельного законодавства є військовослужбовці та інші особи, на яких поширюється дія дисциплінарних статутів, а також іноземні громадяни та особи без громадянства, то вони притягуються до відповідальності відповідно до статей 15 і 16 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
3. Розгляд справ про порушення земельного законодавства
3.1. Справи про порушення земельного законодавства передбачені статтями 52, 53, 53-1, 53-2, 54, 55, 56 та 188-5 Кодексу України про адміністративні правопорушення розглядають відповідно посадові особи органів Держкомзему в п'ятнадцятиденний строк з дня одержання протоколу про адміністративне правопорушення від особи, яка склала протокол.
Від імені органів Держкомзему розглядати справи про адміністративні правопорушення і накладати адміністративні стягнення мають право: Голова Державного комітету України по земельних ресурсах та його заступники, Голова Державного комітету Автономної Республіки Крим по земельних ресурсах і єдиному кадастру та його заступники, начальники обласних, Київського та Севастопольського міських управлінь та їх заступники, начальники міських (міст обласного та районного підпорядкування), районних управлінь (відділів) земельних ресурсів та їх заступники, інженери-землевпорядники сіл і селищ.
3.2. На розгляд справи особа, яка притягується до адміністративної відповідальності, свідок, експерт, інші особи викликаються повістками (додаток N 4), доставка і вручення яких здійснюються відповідно до статей 90, 91, 94, 96 Цивільного процесуального кодексу України.
Повістки разом із зворотною розпискою надсилаються рекомендованим листом або через розсильних і повинні бути вручені особі, яка викликається, не пізніше ніж за п'ять днів до дня розгляду справи. Зворотна розписка з підписом підлягає поверненню із зазначенням часу одержання.
Повістка, адресована службовій особі державного підприємства, установи, організації, колективного сільськогосподарського підприємства, іншої кооперативної організації, вручається відповідній службовій особі, яка розписується про одержання її на зворотній стороні.
Коли особа, яка викликається, не буде виявлена у місці проживання, повістку вручають будь-кому з дорослих членів сім'ї, які проживають разом з нею, а при відсутності їх - домоуправлінню або адміністрації за місцем роботи, а в сільських місцевостях - виконавчому комітетові сільських (селищних) Рад народних депутатів. Службова особа, яка одержала повістку, зобов'язана під свою відповідальність негайно вручити її належній особі.
При відмові адресата одержати повістку, особа, яка її доставляє, робить відповідну відмітку на повістці, яка повертається. Відмітка про відмову одержати повістку стверджується підписом службової особи домоуправління чи виконкому сільської Ради народних депутатів, або представника адміністрації за місцем роботи, або підписами не менше двох громадян.
Відповідно до статті 268 Кодексу України про адміністративні правопорушення при відсутності особи, яка притягується до віповідальності, справу може бути розглянуто лише у випадках, коли є дані про своєчасне її сповіщення про місце і час розгляду справи і якщо від неї не надійшло клопотання про відкладення розгляду справи.
Привод, як захід забезпечення явки по справах про порушення земельного законодавства, не передбачений.
У розгляді справи відповідно до статей 269 - 274 Кодексу України про адміністративні правопорушення можуть брати участь: потерпілий, адвокат, свідок, експерт, перекладач.
3.3. Розглянувши справу про порушення земельного законодавства, службова особа, керуючись статтями 22, 23, 24, 25, 26, 27, 36, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, виносить одну із постанов (додаток N 5):
1) про накладення адміністративного стягнення;
2) про закриття справи.
Постанова повинна містити: відомості про службову особу, яка винесла постанову, дату розгляду справи; відомості про особу - відповідача; викладення обставин справи; посилання на нормативний акт, який передбачає відповідальність за дане адміністративне правопорушення; прийняте по справі рішення, розмір, термін і порядок оплати штрафу; порядок і термін оскарження постанови.
Постанова по справі про адміністративне правопорушення підписується службовою особою, яка розглянула справу.
3.4. Постанова оголошується негайно після закінчення розгляду справи, підписується в трьох примірниках і реєструється у відповідній книзі (додаток N 6), Копія постанови протягом трьох днів вручається або висилається особі, щодо якої її винесено. Копія постанови вручається під розписку. В разі, якщо копія постанови висилається, про це робиться відмітка у справі.
3.5. Штраф може бути накладений не пізніше як через два місяці з дня вчинення правопорушення, при триваючому правопорушення - два місяці з дня його виявлення, а також в місячний термін після закінчення строку, встановленого вказівкою.
При накладенні стягнення враховується характер вчиненого правопорушення, особа правопорушника, ступінь її вини, майновий стан, обставини, що пом'якшують або обтяжують відповідальність.
Обставинами, що пом'якшують відповідальність за адміністративне правопорушення, визнаються:
1) щире каяття;
2) відвернення шкідливих наслідків правопорушення, добровільне відшкодування збитків або усунення заподіяної шкоди;
3) вчинення правопорушення неповнолітнім.
Обставинами, що обтяжують відповідальність за адміністративне правопорушення, визнаються:
1) продовження протиправних дій, незважаючи на вимогу уповноважених на те осіб припинити їх;
2) повторне, протягом року вчинення однорідного правопорушення, за яке особа притягалась до адміністративної відповідальності;
3) правопорушення вчинено групою осіб.
4. Порядок оскарження і опротестування постанов по справі про адміністративне правопорушення
4.1. Постанову по справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржено особою, щодо якої її внесено, протягом десяти днів з дня винесення постанови. В разі пропуску зазначеного строку з поважних причин цей строк за заявою особи, щодо якої винесено постанову, може бути поновлено службовою особою, правомочною розглядати скаргу.
Постанову по справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржено вищестоящій службовій особі або в районний (міський) суд, рішення якого є остаточним.
Особа, яка оскаржила постанову, звільняється від сплати державного мита.
4.2. Постанову по справі про адміністративне правопорушення може бути опротестовано прокурором.
4.3. Подання скарги або протесту зупиняє виконання постанови до їх розгляду.
4.4. Вищестояща службова особа розглядає скаргу або протест в десятиденний термін з дня подання і приймає одне з рішень:
1) залишає постанову без зміни, а скаргу або протест без задоволення;
2) скасовує постанову і надсилає справу на повторний розгляд;
3) скасовує постанову і закриває справу;
4) змінює захід стягнення в межах, передбачених нормативним актом про відповідальність за адміністративне правопорушення, з тим, однак, щоб стягнення не було посилено.
4.5. Копія рішення по скарзі або протесту на постанову по справи про адміністративне правопорушення протягом трьох днів надсилається особі щодо якої її винесено.
Про результати розгляду протесту повідомляється прокуророві.
4.6. Скасування постанови із закриттям справи про адміністративне правопорушення тягне за собою повернення стягнених грошових сум, а також скасування інших обмежень, зв'язаних з постановою.
4.7. Рішення по скарзі на постанову по справі про адміністративне правопорушення може бути опротестовано прокурором.
Протест на рішення по скарзі вноситься вищестоящій службовій особі відносно службової особи, яка прийняла рішення по скарзі.
5. Виконання постанов про накладення штрафу
5.1. Штраф має бути сплачений порушником не пізніш як через п'ятнадцять днів з днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження або опротестування такої постанови - не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня повідомлення про незадоволення (відхилення) протесту.
5.2. Не підлягає виконанню постанова про накладення штрафу, якщо її не було повернуто до виконання протягом трьох місяців з дня винесення.
5.3. Накладення штрафів не звільняє винних осіб від усунення допущених порушення і відшкодування заподіяних збитків (статті 116, 117 Земельного кодексу України).
Одночасно з винесенням постанови про накладення штрафу службова особа встановлює термін (не більше місяця) для усунення порушення земельного законодавства, про що відмічається у постанові. В разі неусунення порушень в установлений термін винні притягаються до відповідальності в установленому законом порядку.
5.4. При несплаті штрафу порушником у встановлений термін, постанова про накладення штрафу надсилається для відрахування суми штрафу в примусовому порядку шляхом відрахувань із заробітної плати чи іншого заробітку (доходу) відповідно до правил, установлених Цивільним процесуальним кодексом України.
Якщо особа, що оштрафована, не працює, або якщо стягнення штрафу із заробітної плати чи іншого заробітку (доходу) порушника неможливе з інших причин, стягнення провадиться на підставі постанови службової особи про накладення штрафу судовим виконавцем районного (міського) суду в установленому законом порядку (додаток N 7).
Кодексом України про адміністративні правопорушення (стаття 308) забороняється віднесення накладених на службових осіб штрафів за рахунок підприємств, установ і організацій.
5.5. Постанова про накладення штрафу, за якою стягнення штрафу проведено повністю, з відміткою про виконання повертається службовій особі, яка винесла постанову.
5.6. Для примусового виконання постанови про усунення порушення земельного законодавства клопотання і матеріали справи про порушення направляються в суд або арбітражний суд.
5.7. (Пункт 5.7 виключено)
5.8. В разі самовільного зайняття земельних ділянок, коли вичерпані заходи адміністративного впливу, службові особи приймають рішення про передачу матеріалів в слідчі органи.
Додаток 1
Закон України "Про внесення змін і доповнень
до Кримінального кодексу України та Кодексу України про адміністративні правопорушення ( 2977-12 )
Додаток 2
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ ПО ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСАХ
Управління земельних ресурсів
обласної державної адміністрації ________________________________
__________________________________________________________________
Вказівка
Службової особи _________________________________________________
(назва державного органу по контролю)
__________________________________________________________________
"___" _____________ 199_ р. N _____ _________________________
(місце складання)
__________________________________________________________________
В порядку здійснення державного контролю за використанням
та охороною земель мною __________________________________________
__________________________________________________________________
(посада, місце роботи службової особи, яка здійснює
__________________________________________________________________
держконтроль, її прізвищ, ім'я та по батькові)
була проведена перевірка додержання земельного законодавства ____
__________________________________________________________________
(назва землевласника, землекористувача)
При перевірці встановлено, що _______________________________
(опис порушень)
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Вказані порушення допущені __________________________________
(службова особа, громадянин,
__________________________________________________________________
прізвище, ім'я та по батькові, місце роботи, адреса)
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Відповідно до статті 29 Земельного кодексу України зобов'язую
__________________________________________________________________
(зміст вказівки і строк її виконання)
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
При невиконанні цієї вказівки у вказаний термін матеріали про
порушення земельного законодавства будуть направлені
__________________________________________________________________
(назва державного органу по контролю)
__________________________________________________________________
для притягнення винних до адміністративної відповідальності
__________________________________________________________________
(посада особи, яка дала вказівку)
_________________ _______________________________
(підпис) (прізвище, ім'я та по батькові)
М.П.
Копію вказівки одержав ______________________________________
(посада, прізвище, ім'я та по батькові)
__________________________________________________________________
________________________
(підпис)
Додаток 3
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ ПО ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСАХ
Управління земельних ресурсів
обласної державної адміністрації ________________________________
__________________________________________________________________
Протокол
Службової особи _____________________________________________
(назва державного органу по контролю про
__________________________________________________________________
порушення земельного законодавства)
"___" __________ 199_ р. N ____ _________________________
(місце складання)
__________________________________________________________________
Відповідно до Кодексу України про адміністративні
правопорушення, мною _____________________________________________
(посада, місце роботи службової особи,
__________________________________________________________________
яка здійснює держконтроль, її прізвище, ім'я та по батькові)
в присутності ___________________________________________________
__________________________________________________________________
(посада, місце роботи, прізвище, ім'я та по батькові кожного
__________________________________________________________________
присутнього)
__________________________________________________________________
складений протокол про слідуюче: ________________________________
__________________________________________________________________
(опис, час і місце порушення земельного законодавства,
__________________________________________________________________
відповідальність згідно з Кодексом України про адміністративні
__________________________________________________________________
правопорушення, інших законодавчих і нормативних актів)
__________________________________________________________________
Вказане порушення земельного законодавства вчинено __________
__________________________________________________________________
(службова особа, громадянин, прізвище, ім'я та по батькові,
__________________________________________________________________
місце роботи, адреса правопорушника)
__________________________________________________________________
Пояснення винного (винних) в порушенні земельного
законодавства і пояснення причин невиконання вказівки службової
особи "___" ___________ 199_ р. N _______
(у випадках внесення такої вказівки) _____________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
На підставі вищенаведеного пропонується розглянути даний
протокол _________________________________________________________
__________________________________________________________________
(назва державного органу по контролю)
і притягнути винного (винних) до адміністративної відповідальності.
Додатки:
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Підпис особи, яка склала Підпис службової особи
протокол (громадянина) винних у порушенні
_______________________________ ________________________________
(підпис) (прізвище, ім'я та (підпис) (прізвище, ім'я та
по батькові) по батькові)
Підписи осіб, які були присутні при виявленні порушення
_________________________________________
(підпис) (прізвище, ім'я та по батькові)
_________________________________________
(підпис) (прізвище, ім'я та по батькові)
Додаток 4
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ ПО ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСАХ
Управління земельних ресурсів
обласної державної адміністрації ________________________________
__________________________________________________________________
Повістка
виклику на розгляд справи про порушення земельного законодавства
__________________________________________________________________
(назва державного органу по контролю)
"___" __________ 199_ р. N _______
Розгляд справи про порушення земельного законодавства
__________________________________________________________________
(прізвище, ім'я та по батькові, посада, місце роботи
__________________________________________________________________
службової особи або громадянина, який допустив порушення)
яке встановлене протоколом про порушення земельного законодавства
від "___" _________ 199_ р. N _____
призначено на "___" _________ 199_ р. на _____ годину
за адресою ______________________________________________________
(точна адреса місця розгляду справи)
Відповідно до Кодексу України про адміністративні
правопорушення викликаю __________________________________________
__________________________________________________________________
(прізвище, ім'я та по батькові особи, яка викликається на
__________________________________________________________________
розгляд справи, а також як хто - відповідач, свідок, експерт)
на розгляд справи і пропоную Вам подати наявні зауваження,
пояснення, докази, висновки по суті справи.
При собі необхідно мати паспорт, або документ, який його замінює. В разі Вашої неявки справу буде розглянуто без Вашої участі (ст. 268 Кодексу України про адміністративні правопорушення).
__________________ ____________ _______________________________
(посадова особа) (підпис) (прізвище, ім'я та по батькові)
М.П.
__________________________________________________________________
(лінія відриву)
Розписка в одержанні повістки від _______________ N _________
Повістку одержав ____________________________________________
(прізвище, ім'я та по батькові)
___________________ __________________ ________________________
(дата) (час) (підпис)
Додаток 5
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ ПО ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСАХ
Управління земельних ресурсів
обласної державної адміністрації ________________________________
__________________________________________________________________
Постанова
службової особи про накладення штрафу за порушення земельного
законодавства
__________________________________________________________________
(назва державного органу по контролю)
"___" ___________ 199_ р. N ____________
Я, __________________________________________________________
(посада, прізвище, ім'я та по батькові службової особи,
__________________________________________________________________
яка розглядає справу)
розглянувши представлений _______________________________________
__________________________________________________________________
(прізвище, і.б., посада, місце роботи службової особи, яка
__________________________________________________________________
склала протокол)
протокол про порушення земельного законодавства від
"___" ____________ 199_ р. N ______
вчиненого
__________________________________________________________________
(службова особа, громадянин, прізвище, ім'я та по батькові,
__________________________________________________________________
місце роботи, адреса правопорушника)
і вислухавши винного (винних), свідків, експерта, встановив
слідуюче:
1. Виклад виявлених обставин правопорушення, заходи, прийняті
для його усунення у випадку вручення вказівки, сучасний стан
правопорушення, нормативний акт, який передбачає відповідальність
за це порушення __________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
2. Висновки експерта, показання свідків _____________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
3. Пояснення винного (винних) в порушенні земельного
законодавства ____________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Керуючись Кодексом України про адміністративні правопорушення і результатами розгляду справи про порушення земельного законодавства, постановляю:
1. Визнати __________________________________________________
(службова особа, громадянин, ім'я та по батькові,
__________________________________________________________________
місце роботи, адреса правопорушника)
винним в порушення земельного законодавства, яке полягає в
__________________________________________________________________
(короткий виклад суті правопорушення)
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
За це правопорушення відповідно до __________________________
__________________________________________________________________
(нормативний акт, який передбачає відповідальність)
на винного накладається штраф у розмірі __________________________
2. За допущене порушення стягнути з ________________________
(службова особа,
__________________________________________________________________
громадянин, прізвище, ім'я та по батькові, місце роботи,
__________________________________________________________________
адреса правопорушника)
штраф у розмірі __________________________________________________
(цифрами і літерами)
карбованців, який повинен бути внесений на рахунок
N ___________ в __________________________________________________
банку не пізніше 15 днів від дня вручення постанови про накладення
штрафу.
Постанову може бути оскаржено протягом десяти днів від дня її одержання.
__________________ ____________ _______________________________
(службова особа) (підпис) (прізвище, ім'я та по батькові)
М.П.
Додаток 6
Книга реєстрації постанов про накладення штрафів
за порушення земельного законодавства
__________________________________________________________________
(назва державного органу по контролю)
__________________________________________________________________
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
| N |Ким допущені|Характер| Заходи, прийняті по усуненню порушень |Розписка | Штраф стягнуто |Дата |
|п/п|порушення |порушень|---------------------------------------------|або дата |-----------------|усунення |
| |(службовою | |Дата |Дата і |Результати розгляду справ|направлен-|Органами|Судовим |порушення|
| |особою, гро-| |передачі |номер |-------------------------|ня поста- |Держком-|виконав-| |
| |мадянином, | |протоколу|постанови|Встановле-|Накла-|Пере- |нови по- |зему |цем | |
| |їх адреси | |службовою|по справі|но строк |дено |дано в |рушнику | | | |
| | | |особою на| |усунення |штраф,|слідчі | | | | |
| | | |розгляд | | |крб. |органи | | | | |
|---+------------+--------+---------+---------+----------+------+-------+----------+--------+--------+---------|
| | | | | | | | | | | | |
Додаток 7
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ ПО ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСАХ
Управління земельних ресурсів
обласної державної адміністрації ________________________________
__________________________________________________________________
В ___________________________________
(назва суду міста, району, області)
_____________________________________
_____________________________________
Відповідно до статей 348, 349, 350 Цивільного процесуального
кодексу України направляється для виконання в примусовому порядку
судовим виконавцем постанови службової особи _____________________
__________________________________________________________________
(назва державного органу по контролю)
__________________________________________________________________
від "___" ____________ N _______ про стягнення штрафу за порушення
земельного законодавства з порушника _____________________________
__________________________________________________________________
(службова особа, громадянин, прізвище, ім'я та по батькові,
__________________________________________________________________
місце роботи, адреса правопорушника)
Додаток: на ________ аркушах в _________ прим.
__________________________________________________________________
(службова особа державного органу по контролю)
___________________ _________________________________
(підпис) (прізвище, ім'я та по батькові)
_______________
Примітка. Постанова з відміткою про виконання підлягає поверненню (ст. 310 Кодексу УКраїни про адміністративні правопорушення).