• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про затвердження Положення про Міжвідомчу комісію з питань державних закупівель

Міжвідомча комісія з питань державних закупівель , Рахункова палата  | Рішення, Форма, Форма типового документа, Положення від 21.03.2007 № 01/1рш
Реквізити
  • Видавник: Міжвідомча комісія з питань державних закупівель , Рахункова палата
  • Тип: Рішення, Форма, Форма типового документа, Положення
  • Дата: 21.03.2007
  • Номер: 01/1рш
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Міжвідомча комісія з питань державних закупівель , Рахункова палата
  • Тип: Рішення, Форма, Форма типового документа, Положення
  • Дата: 21.03.2007
  • Номер: 01/1рш
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
РАХУНКОВА ПАЛАТА
МІЖВІДОМЧА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ
Р І Ш Е Н Н Я
21.03.2007 N 01/1рш
Про затвердження Положення про Міжвідомчу комісію з питань державних закупівель
Відповідно до статті 3-3 Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти" Міжвідомча комісія з питань державних закупівель
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Положення про Міжвідомчу комісію з питань державних закупівель (додається).
2. Опублікувати Положення про Міжвідомчу комісію з питань державних закупівель в інформаційному бюлетені, що видає Тендерна палата України, відповідно до статті 33 Закону.
Голова Комісії
Перший заступник Голови Комісії
Заступник Голови Комісії
Секретар Комісії
В.Копилов
О.Ткаченко
М.Мельничук
О.Костусєв
ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення Міжвідомчої комісії
з питань державних
закупівель
21.03.2007 N 01/1рш
ПОЛОЖЕННЯ
про Міжвідомчу комісію з питань державних закупівель
Положення про Міжвідомчу комісію з питань державних закупівель (далі - Положення) регламентує порядок діяльності Міжвідомчої комісії з питань державних закупівель (далі - Комісія), оформлення матеріалів, що подаються на її розгляд, порядок прийняття Комісією рішень та висновків, а також контролю за їх виконанням.
Це Положення не застосовується до закупівель, на які не поширюється дія Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти" (далі - Закон).
I. Загальні положення
1.1. Комісія створена на виконання статті 3-3 Закону з метою забезпечення прозорості та відкритості державних закупівель.
1.2. Комісія є колегіальним постійно діючим органом з питань державних закупівель.
1.3. До складу Комісії входять по одному представнику від Рахункової палати, Державної контрольно-ревізійної служби України, Державного казначейства України, Антимонопольного комітету України, Міністерства економіки України, три представники, які відповідають за регулювання ринку державних закупівель від профільного Комітету Верховної Ради України, до предмета відання якого належать питання регулювання ринку державних закупівель, та три представники від Тендерної палати України.
1.4. Комісія здійснює свою діяльність на принципах верховенства права, законності, незалежності, об'єктивності, неупередженості, компетентності, професійності, колегіальності й обґрунтованості прийнятих рішень, повноти і всебічності здійснення нею функцій відповідно до Закону.
1.5. Комісія у своїй діяльності керується Конституцією України, Цивільним кодексом України, Господарським кодексом України, Законом, іншими законами України, а також цим Положенням.
1.6. Комісія не має права приймати рішення та висновки, що суперечать Закону або не передбачені та не регулюються цим Законом.
1.7. Місцезнаходження Комісії: 03035, м. Київ-35, вул. Урицького, 45 (приміщення Антимонопольного комітету України).
Комісія має свій бланк, форма якого затверджується рішенням Комісії.
1.8. Організаційно-методичне забезпечення діяльності Комісії здійснює Антимонопольний комітет України.
1.9. За зверненням Комісії Тендерна палата України відповідно до статті 17-3 Закону здійснює інформаційно-методологічне забезпечення діяльності Комісії відповідно до Закону.
II. Основні права та обов'язки Комісії
2.1. Комісія виконує функції та має права, передбачені статтею 33 та іншими нормами Закону.
2.2. Комісія зобов'язана:
1) приймати рішення в межах компетенції, встановленої Законом;
2) розглядати матеріали, що до неї надходять, в порядку і строки, визначені Комісією, згідно з нормами Закону та відповідно до цього Положення;
3) забезпечувати прозорість та відкритість державних закупівель в межах компетенції, наданої Законом.
III. Склад Комісії
3.1. Комісія складається з Голови, першого заступника Голови, заступника Голови, секретаря та інших членів Комісії.
3.2. Голова Комісії, перший заступник Голови, заступник Голови та Секретар обираються з числа її членів не менше ніж двома третинами голосів членів Комісії.
3.3. Голова Комісії:
- очолює Комісію, здійснює загальне керівництво Комісією та забезпечує її організацію;
- головує на засіданнях Комісії;
- організовує в межах своїх повноважень взаємодію роботи Комісії з іншими органами, що здійснюють державний нагляд та контроль у сфері закупівель;
- одночасно із першим заступником Голови Комісії, заступником Голови Комісії та Секретарем Комісії підписує рішення, висновки, що приймаються Комісією;
- одночасно із іншими членами Комісії підписує протокол засідання Комісії;
- бере участь у заходах щодо висвітлення діяльності Комісії.
У разі відсутності Голови Комісії головує на засіданнях Комісії перший заступник Голови Комісії. У разі відсутності Голови Комісії та першого заступника Голови Комісії головує на засіданнях Комісії заступник Голови Комісії. У разі відсутності Голови Комісії, першого заступника Голови Комісії та заступника Голови Комісії головує на засіданнях Комісії член Комісії, якого обрано Комісією.
3.4. Перший заступник Голови Комісії у разі відсутності Голови Комісії виконує його обов'язки.
3.5. Заступник Голови Комісії у разі відсутності Голови Комісії та першого заступника виконує його обов'язки.
3.6. Секретар Комісії:
- організовує підготовку та розсилку повідомлень всім членам Комісії та Тендерній палаті України про час проведення засідання, проекту порядку денного та проектів рішень та висновків з питань, що включені до проекту порядку денного, але не менше ніж за 3 робочі дні до засідання Комісії, ведення реєстру відправлених повідомлень членам Комісії вищезазначених документів;
У разі тимчасової відсутності Секретаря Комісії його функції виконує особа, яка згідно з наказом органу, установи, організації, від якого її було делеговано, виконує його обов'язки.
3.7. Члени Комісії мають право:
- брати участь у підготовці проектів рішень та висновків Комісії;
- брати участь в обговоренні рішень, висновків, інших питань, що винесені на розгляд Комісії;
- ознайомлюватися з матеріалами, поданими на її розгляд;
- отримувати копії необхідних документів, що стосуються роботи Комісії;
- брати участь у прийнятті рішення шляхом голосування.
3.8. Члени Комісії зобов'язані:
- дотримуватись чинного законодавства України;
- постійно брати участь у засіданні Комісії;
- підписувати протокол засідання Комісії.
Всі члени Комісії мають рівні права та обов'язки.
Кожен член Комісії має один голос.
Член комісії не може передавати свої повноваження іншому члену Комісії або третій особі. У разі тимчасової відсутності з поважних причин Голови Комісії, першого заступника Голови Комісії, заступника Голови Комісії, Секретаря Комісії, члена Комісії орган, який направив свого представника до складу Комісії, має право своїм рішенням тимчасово направити на заміну іншого представника.
3.9. Персональний склад Комісії може бути змінений внаслідок відкликання члена Комісії та введення замість нього нового члена Комісії за рішенням органу, установи, організації, від яких їх було делеговано.
IV. Організація роботи Комісії
4.1. Організаційною формою роботи Комісії є засідання, які проводяться у разі потреби, але не рідше одного разу на тиждень. Комісією ведеться протокол засідання Комісії за формою, встановленою цим Положенням, який підписується всіма членами Комісії (Форма 6).
4.2. Порядок денний засідання Комісії (Форма 1) затверджується рішенням Комісії, яке підписується Головою Комісії, першим заступником Голови Комісії, заступником Голови Комісії та секретарем Комісії. На розгляд Комісії забороняється винесення та розгляд питань, що не включені до порядку денного (в тому числі з голосу).
4.3. Засідання Комісії вважається правомочним, якщо на ньому присутні не менше ніж дві третини членів Комісії (8 осіб).
4.4. Роботу Комісії на її засіданнях організовує Головуючий.
4.5. Відповідальність за достовірність та повноту наданих на розгляд Комісії документів, матеріалів несе замовник або учасник, які надали такі документи та матеріали.
V. Рішення та висновки Комісії
5.1. За результатами розглянутих в межах своєї компетенції питань Комісія може приймати виключно рішення (Форма 5) або висновки (Форма 4).
Забороняється прийняття Комісією інших, ніж рішення або висновки, документів.
5.2. Рішення або висновки на засіданні Комісії з будь-якого питання, що винесено на її розгляд, приймаються колегіально, після їх обговорення. Члени комісії користуються рівним правом голосу при прийнятті рішень. Кожен член Комісії має один голос.
Брати участь у голосуванні можуть лише члени Комісії або особи, які їх тимчасово заміщають.
Голосування з усіх питань, що належать до компетенції Комісії, здійснюється шляхом таємного голосування.
5.3. Голосування здійснюється членами Комісії особисто, окремо щодо кожного питання, винесеного на розгляд Комісії, шляхом заповнення бюлетеня за встановленою формою (Додаток 1).
5.4. З питань, що стосуються надання висновку щодо можливості застосування процедур закупівель з обмеженою участю та в одного учасника та щодо можливості замовника у договорах, укладених за результатами процедур закупівель, у разі закупівлі товарів та послуг передбачати здійснення попередньої оплати на строк, що не може перевищувати 90 календарних днів, а у разі закупівлі робіт - на строк, що не може перевищувати 180 календарних днів, рішення Комісії вважається прийнятим, якщо за нього проголосували не менше ніж дві третини членів Комісії, присутніх на засіданні.
5.5. Підрахунок кількості голосів здійснюється відповідно до таблиці, наведеної у додатку 1.
5.6. Всі інші рішення Комісії вважаються прийнятими, якщо за них проголосували більше ніж половина членів, присутніх на засіданні Комісії.
При рівному розподілі голосів членів голос голови Комісії, а у разі його відсутності - головуючого на засіданні, є вирішальним.
5.7. Всі рішення та висновки Комісії, прийняті в межах її компетенції, відповідно до вимог цього Закону, є обов'язковими для виконання замовниками, учасниками, іншими особами, яких вони стосуються. Всі рішення та висновки Комісії можуть бути оскаржені у судовому порядку згідно зі статтями 33, 173 Закону.
5.8. Комісією не можуть прийматись рішення або висновки, предметом яких є будь-які витрати, понесені учасником у процесі здійснення процедури закупівлі та укладення договору про закупівлю, у тому числі пов'язані з його нотаріальним посвідченням, а також цивільні правовідносини між замовниками та експертами, консультантами, учасниками, інформаційними системами в мережі Інтернет, що виникають у сфері державних закупівель (статті 4-1, 21, 29, 34, 36 Закону).
5.9. Рішення та висновки Комісії в обов'язковому порядку надсилаються Тендерній палаті України відповідно до вимог Закону.
5.10. Комісія може вносити зміни до рішень (висновків) та приймати рішення про відкликання прийнятих Комісією рішень (висновків).
5.11. Рішення та висновки Комісії, передбачені абзацами третім, дванадцятим - сімнадцятим, дев'ятнадцятим - двадцять четвертим частини другої статті 3-3 Закону, набирають чинності з дати їх опублікування в інформаційному бюлетені, що видає Тендерна палата України, але не пізніше п'яти робочих днів з дати їх прийняття, крім випадків зупинення процедури закупівлі або подання Тендерною палатою України позову до суду про оскарження висновків або рішень Комісії (стаття 17-3 Закону). Якщо рішення та висновки Комісії опубліковано в інформаційному бюлетені, що видає Тендерна палата України, пізніше ніж через 5 робочих днів, такі рішення та висновки Комісії набирають чинності через 5 робочих днів з моменту прийняття.
Інші рішення та висновки Комісії набирають чинності через п'ять робочих днів після дати їх прийняття, крім випадків зупинення процедури закупівлі або подання Тендерною палатою України позову до суду про оскарження висновків або рішень Комісії (стаття 17-3 Закону).
5.12. Якщо відповідно до абзацу 6 частини 8 статті 17-3 Закону Тендерною палатою України з метою здійснення громадського контролю було подано позов до суду про оскарження рішень або висновків Комісії, або дій чи бездіяльності Замовників, такі рішення та висновки Комісії не набирають чинності до моменту прийняття рішення суду.
VI. Участь у засіданнях Комісії запрошених осіб
6.1. Комісія під час розгляду заяв, скарг може вирішувати питання щодо необхідності залучення експертів, консультантів, провідних учених, фахівців, інших компетентних осіб тощо, участь яких повинна забезпечити об'єктивний і повний розгляд справи.
6.2. За рішенням Головуючого на засіданні Комісії можуть бути запрошені представники замовника, учасника, скаржника для надання вмотивованих пояснень на запитання членів Комісії з питань, що винесені на її розгляд.
6.3. У засіданнях Комісії без запрошення можуть брати участь народні депутати України, представники Рахункової палати, Державної контрольно-ревізійної служби України, Державного казначейства України, Антимонопольного комітету України, Міністерства економіки України, профільного Комітету Верховної Ради України, до предмета відання якого належать питання регулювання ринку державних закупівель, Тендерної палати України.
Вищезазначені особи мають право виступати на засіданнях Комісії без права голосу.
VII. Забезпечення діяльності Комісії
7.1. Організаційно-методичне забезпечення діяльності Комісії здійснює Антимонопольний комітет України.
7.2. На виконання абзацу 3 частини 10 статті 17-3 Закону Тендерна палата України здійснює інформаційно-методологічне забезпечення діяльності Комісії відповідно до цього Закону, зокрема:
- направляє своїх представників для забезпечення взаємодії Тендерної палати та Комісії;
- звертається до Комісії з питань, що належать до її компетенції. Комісія зобов'язана невідкладно розглянути такі звернення.
VIII. Взаємодія Комісії з іншими органами влади та управління
8.1. Комісія є незалежною у своїй діяльності. Втручання у діяльність Комісії та вчинення тиску на її членів забороняється.
8.2. У разі виявлення у процесі розгляду питань Комісією ознак злочину чи іншого правопорушення Комісія приймає рішення про передачу цих матеріалів до правоохоронних органів.
IX. Лічильна комісія
9.1. Лічильна комісія створюється для організації процедури голосування на засіданнях Комісії та підрахунку голосів у кількості 3 (трьох) членів Комісії.
9.2. Склад Лічильної комісії призначається із представника профільного Комітету Верховної Ради України, до предмета відання якого належать питання регулювання ринку державних закупівель, представника від Тендерної палати України та Секретаря Комісії.
9.3. Лічильна комісія:
- організовує голосування на засіданнях Комісії;
- роз'яснює порядок голосування щодо питань, винесених на голосування;
- здійснює підрахунок голосів та підбиває підсумки голосування.
Голосування щодо кожного питання проводиться після обговорення кожного питання порядку денного.
Голосування здійснюється проставленням у бюлетені для таємного голосування (Форма 2) позначки ("+") навпроти варіанта рішення, за яке він голосує. Після голосування з усіх питань, що включені до порядку денного, заповнені бюлетені для таємного голосування передаються до Лічильної комісії для підбиття підсумків голосування.
Підрахунок результатів голосування здійснюється Лічильною комісією. Результати голосування заносяться до протоколу Лічильної комісії щодо підбиття підсумків голосування (Форма 3) із зазначенням кількості голосів "за" та "проти" та кінцевим рішенням щодо даного питання.
Кожна сторінка бюлетеня для таємного голосування та протоколу Лічильної комісії щодо підбиття підсумків голосування засвідчується підписами членів Лічильної комісії.
У разі якщо бюлетень для таємного голосування містить незаповнену або незрозуміло заповнену графу щодо конкретного питання порядку денного, Лічильна комісія приймає рішення про анулювання волевиявлення члена Комісії з даного питання. Така інформація заноситься до протоколу Лічильної комісії щодо підбиття підсумків голосування із зазначенням номера бюлетеня та порядкового номера питання порядку денного, з якого було анульовано волевиявлення члена Комісії.
Протокол Лічильної комісії щодо підбиття підсумків голосування зберігається разом з бюлетенями для таємного голосування.
X. Порядок внесення змін та доповнень до Положення
10.1. Зміни та доповнення до цього Положення вносяться Комісією на її засіданні.
10.2. Зміни та доповнення до цього Положення обов'язково повинні бути опубліковані в інформаційному бюлетені, що видає Тендерна палата України.
ФОРМА 1
до Положення про Міжвідомчу
комісію з питань державних
закупівель
Форма
порядку денного Комісії (на бланку Міжвідомчої комісії з питань державних закупівель)
ПОРЯДОК ДЕННИЙ
засідання Комісії
від "___" ____________ N ____
ЗАТВЕРДЖЕНО:
Голова Комісії
____________________________
(П.І.Б., підпис)
Перший заступник Голови
Комісії
____________________________
(П.І.Б., підпис)
Заступник Голови Комісії
____________________________
(П.І.Б., підпис)
Секретар Комісії
____________________________
(П.І.Б., підпис)
Питання порядку денного
N за/п
1.
Доповідач: ____________
2.
Доповідач: ____________
3.
Доповідач: ____________
4.
Доповідач: ____________
ФОРМА 2
до Положення про Міжвідомчу
комісію з питань державних
закупівель
Форма
бюлетеня для таємного голосування
БЮЛЕТЕНЬ
N _____
------------------------------------------------------------------
|N питання в| Питання, що виноситься на | Підтримую | Не |
| порядку | голосування | наступне | підтримую |
| денному | | рішення | наступне |
| засідання | | (висновок) | рішення |
| Комісії | | |(висновок) |
|-----------+---------------------------+------------+-----------|
| | | | |
|-----------+---------------------------+------------+-----------|
| | | | |
|-----------+---------------------------+------------+-----------|
| | | | |
|-----------+---------------------------+------------+-----------|
| | | | |
|-----------+---------------------------+------------+-----------|
| | | | |
|-----------+---------------------------+------------+-----------|
| | | | |
------------------------------------------------------------------
(на кожній сторінці бюлетеня)
Член Лічильної
комісії __________ _____________________________
(підпис) (прізвище, ім'я, по батькові)
Член Лічильної
комісії __________ _____________________________
(підпис) (прізвище, ім'я, по батькові)
Член Лічильної
комісії __________ _____________________________
(підпис) (прізвище, ім'я, по батькові)
ФОРМА 3
до Положення про Міжвідомчу
комісію з питань державних
закупівель
Форма
протоколу Лічильної комісії щодо підбиття підсумків голосування
Протокол Лічильної комісії
щодо підбиття підсумків голосування
від "___" ____________ N _____
------------------------------------------------------------------
|N питання|Питання, що виносилось| Кількість голосів |Результат|
|в порядку| на голосування |---------------------| голосу- |
| денному | |підтримую | не | вання |
|засідання| | наступне |підтримую | |
| Комісії | | рішення | наступне | |
| | |(висновок)| рішення | |
| | | |(висновок)| |
|---------+----------------------+----------+----------+---------|
| | | | | |
|---------+----------------------+----------+----------+---------|
| | | | | |
|---------+----------------------+----------+----------+---------|
| | | | | |
|---------+----------------------+----------+----------+---------|
| | | | | |
|---------+----------------------+----------+----------+---------|
| | | | | |
|---------+----------------------+----------+----------+---------|
| | | | | |
------------------------------------------------------------------
Під час підрахунку голосів було виявлено, що в бюлетені
N ____ з питання N ____ не заповнена або неповністю заповнена
графа щодо волевиявлення зданого питання. Волевиявлення члена
Комісія зданого питання анульовано.
Член Лічильної
комісії __________ _____________________________
(підпис) (прізвище, ім'я, по батькові)
Член Лічильної
комісії __________ _____________________________
(підпис) (прізвище, ім'я, по батькові)
Член Лічильної
комісії __________ _____________________________
(підпис) (прізвище, ім'я, по батькові)
(на кожній сторінці бюлетеня)
Член Лічильної
комісії __________ _____________________________
(підпис) (прізвище, ім'я, по батькові)
Член Лічильної
комісії __________ _____________________________
(підпис) (прізвище, ім'я, по батькові)
Член Лічильної
комісії __________ _____________________________
(підпис) (прізвище, ім'я, по батькові)
ФОРМА 4
до Положення про Міжвідомчу
комісію з питань державних
закупівель
Форма
висновку Комісії
(НА БЛАНКУ Міжвідомчої комісії
з питань державних закупівель)
ВИСНОВОК
від "___" ____________ N ______
Відповідно до статті 3-3 Закону України "Про закупівлю
товарів, робіт і послуг за державні кошти" Міжвідомча комісія з
питань державних закупівель
ВСТАНОВИЛА:
1.
2.
3.
Голова Комісії ____________________________
П.І.Б.
Перший заступник Голови Комісії ____________________________
П.І.Б.
Заступник Голови Комісії ____________________________
П.І.Б.
Секретар Комісії ____________________________
П.І.Б.
ФОРМА 5
до Положення про Міжвідомчу
комісію з питань державних
закупівель
Форма рішення Комісії
(НА БЛАНКУ Міжвідомчої комісії
з питань державних закупівель)
РІШЕННЯ
від "___" ____________ N ____
Відповідно до статті 33 Закону України "Про закупівлю
товарів, робіт і послуг за державні кошти" Міжвідомча комісія з
питань державних закупівель
ВИРІШИЛА:
1.
2.
3.
Голова Комісії ____________________________
П.І.Б.
Перший заступник Голови Комісії ____________________________
П.І.Б.
Заступник Голови Комісії ____________________________
П.І.Б.
Секретар Комісії ____________________________
П.І.Б.
ФОРМА 6
до Положення про Міжвідомчу
комісію з питань державних
закупівель
Форма протоколу засідання Комісії
(НА БЛАНКУ Міжвідомчої комісії
з питань державних закупівель)
від "___" ____________ N _____
Присутні:
Порядок денний:
1.
Доповідач: ____________________________
2.
Доповідач: ____________________________
3.
Питання 1.
Голосували:
Підтримали рішення (висновок) -
Не підтримали рішення (висновок) -
Вирішили:
Питання 2.
Голосували:
Підтримали рішення (висновок) -
Не підтримали рішення (висновок) -
Вирішили:
Голова Комісії __________ _____________________________
(підпис) (прізвище, ім'я, по батькові)
Перший заступник
Голови Комісії __________ _____________________________
(підпис) (прізвище, ім'я, по батькові)
Заступник Голови
Комісії __________ _____________________________
(підпис) (прізвище, ім'я, по батькові)
Секретар Комісії __________ _____________________________
(підпис) (прізвище, ім'я, по батькові)
Член Комісії __________ _____________________________
(підпис) (прізвище, ім'я, по батькові)
Член Комісії __________ _____________________________
(підпис) (прізвище, ім'я, по батькові)
Член Комісії __________ _____________________________
(підпис) (прізвище, ім'я, по батькові)
Член Комісії __________ _____________________________
(підпис) (прізвище, ім'я, по батькові)
Член Комісії __________ _____________________________
(підпис) (прізвище, ім'я, по батькові)
Член Комісії __________ _____________________________
(підпис) (прізвище, ім'я, по батькові)
Член Комісії __________ _____________________________
(підпис) (прізвище, ім'я, по батькові)
Додаток 1
ТАБЛИЦЯ
щодо кількості голосів, необхідних для прийняття рішення, залежно від фактично присутніх на засіданні членів Комісії наводиться нижче
------------------------------------------------------------------
| Питання, щодо яких приймається | Питання, щодо яких |
| рішення (висновок) | приймається рішення |
| | (висновок) |
|-----------------------------------------+----------------------|
|- надання висновку щодо можливості |Розгляд скарг та інших|
|застосування процедури закупівлі з |питань, що належать до|
|обмеженою участю; |компетенції Комісії |
|- надання висновку щодо можливості | |
|застосування процедури закупівлі в одного| |
|учасника; | |
|- надання висновку щодо можливості | |
|замовника у договорах, укладених за | |
|результатами процедур закупівель, у разі | |
|закупівлі товарів та послуг передбачати | |
|здійснення попередньої оплати на строк, | |
|що не може перевищувати 90 календарних | |
|днів, а у разі закупівлі робіт - на | |
|строк, що не може перевищувати 180 | |
|календарних днів; | |
|- обрання Голови Комісії, першого | |
|заступника Голови Комісії, заступника | |
|Голови Комісії та Секретаря Комісії; | |
|- затвердження цього Положення та змін до| |
|нього | |
------------------------------------------------------------------
Засідання Комісії вважається правомочним, якщо на ньому
присутні не менше ніж 2/3 членів Комісії, тобто від 8 до 11 її
членів, фактично присутніх на засіданні.
------------------------------------------------------------------
| Фактично | Кількість | Фактично | Кількість |
| присутні на | голосів, | присутні на | голосів, |
| засіданні |необхідних для | засіданні | необхідних для |
| | прийняття | | прийняття |
| | рішення | | рішення |
|---------------+---------------+---------------+----------------|
| 11 | 8 | 11 | 7 |
|---------------+---------------+---------------+----------------|
| 10 | 7 | 10 | 6 |
|---------------+---------------+---------------+----------------|
| 9 | 6 | 9 | 5 |
|---------------+---------------+---------------+----------------|
| 8 | 6 | 8 | 5 |
------------------------------------------------------------------
"Інформаційний бюлетень
Тендерної палати України",
N 14, 2 квітня 2007 р.