• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про затвердження Порядку обліку зобовязань розпорядників коштів бюджету в органах Державного казначейства

Державне казначейство України  | Наказ, Порядок від 19.10.2000 № 103 | Документ не діє
Реквізити
  • Видавник: Державне казначейство України
  • Тип: Наказ, Порядок
  • Дата: 19.10.2000
  • Номер: 103
  • Статус: Документ не діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Державне казначейство України
  • Тип: Наказ, Порядок
  • Дата: 19.10.2000
  • Номер: 103
  • Статус: Документ не діє
Документ підготовлено в системі iplex
ДЕРЖАВНЕ КАЗНАЧЕЙСТВО УКРАЇНИ
Н А К А З
N 103 від 19.10.2000
м.Київ

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
30 жовтня 2000 р.
за N 759/4980
Про затвердження Порядку обліку зобов'язань розпорядників коштів бюджету в органах Державного казначейства
На виконання статті 24 Закону України "Про Державний бюджет України на 2000 рік" та п.27 постанови Кабінету Міністрів України "Про формування проекту Державного бюджету України на 2001 рік, його попередні показники та заходи щодо підготовки проекту Закону про Державний бюджет України на 2001 рік" від 9 червня 2000 року N 937
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Порядок обліку зобов'язань розпорядників коштів бюджету в органах Державного казначейства, що додається.
2. Управлінню методології по виконанню бюджету, бухгалтерського обліку та звітності (Чечуліна О.О.) довести зазначений Порядок управлінням Державного казначейства в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі до відома та керівництва в роботі.
3. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Голови Бердія М.Г. та заступника Голови Даневича О.С.
Голова О.І.Кірєєв
Затверджено
Наказ Державного казначейства
України
19.10.2000 N 103
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
30 жовтня 2000 р.
за N 759/4980
Порядок обліку зобов'язань розпорядників коштів бюджету в органах Державного казначейства
1. Загальні положення
1.1. Цей Порядок розроблено з метою здійснення контролю за станом кредиторської заборгованості розпорядників коштів бюджету та прийняттям поточних зобов'язань, а також для удосконалення механізму управління наявними залишками бюджетних коштів.
1.2. Установлення контролю за здійсненням видатків бюджету розпорядниками коштів бюджету здійснюється на підставі вимог таких нормативно-правових актів:
постанови Кабінету Міністрів України від 06.05.2000 N 774 "Про заходи щодо організації виконання Закону України "Про Державний бюджет України на 2000 рік";
постанови Кабінету Міністрів України від 09.01.2000 N 17 "Про Порядок складання, розгляду, затвердження та основні вимоги щодо виконання кошторисів доходів і видатків бюджетних установ та організацій";
постанови Кабінету Міністрів України від 09.06.2000 N 937 "Про формування проекту Державного бюджету України на 2001 рік, його попередні показники та заходи щодо підготовки проекту Закону про Державний бюджет України на 2001 рік".
2. Визначення основних термінів
Визначення основних термінів, які вживаються в цьому Порядку, наводяться в постанові Кабінету Міністрів України від 09.01.2000 N 17 "Про Порядок складання, розгляду, затвердження та основні вимоги щодо виконання кошторисів доходів і видатків бюджетних установ та організацій".
Визначення інших термінів, які вживаються в такому значенні тільки у цьому порядку:
Одержувачі коштів бюджету - це підприємства, організації, установи, що не мають статусу бюджетних установ чи організації, які отримують кошти з бюджету безпосередньо через розпорядників коштів бюджету.
Зобов'язання - що виникає із договорів (угод, замовлень) згідно з якими розпорядник коштів бюджету як споживач товарів, робіт, послуг повинен сплатити належну суму виконавцю за умов реалізації цих договорів (надалі - зобов'язання).
Зобов'язання обліковуються органами Державного казначейства на рахунках позабалансового обліку плану рахунків виконання державного та місцевих бюджетів.
Зобов'язання розпорядника коштів бюджету сплатити кошти за надані товари (послуги) чи інші ідентичні операції на виконання зобов'язання або відповідно до первинних фінансових документів (надалі - фінансове зобов'язання).
Фінансові зобов'язання обліковуються:
розпорядниками коштів бюджету, як кредиторська заборгованість;
органами Державного казначейства на рахунках позабалансового обліку плану рахунків виконання державного та місцевих бюджетів.
3. Взаємовідносини органів Державного казначейства з розпорядниками коштів бюджету
3.1. Ураховуючи, що у попередні роки облік зобов'язань розпорядників коштів бюджету в органах Державного казначейства не здійснювався, при його запровадженні розпорядники коштів бюджету подають до відповідних органів Державного казначейства звіт форми N 7 Звіт про заборгованість бюджетних установ у порядку передбаченому Інструкцією про порядок складання звітів установами й організаціями, основна діяльність яких здійснюється за рахунок коштів державного та/або місцевих бюджетів, затвердженою наказом Державного казначейства України від 10.07.2000 N 62 та зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 31.07.2000 за N 460/4681.
3.2. Дані звіту форми N 7 Звіт про заборгованість бюджетних установ розпорядників коштів бюджету органи Державного казначейства звіряють з відповідними даними бухгалтерського обліку розпорядників коштів (баланс, меморіальні ордери N 4, 6, 7), за винятком установ та організацій Міністерства оборони України, Державного комітету у справах охорони державного кордону України та інших, відповідно до п.4 наказу Головного управління Державного казначейства України від 10.12.99 N 114 "Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку бюджетних установ та Порядку застосування Плану рахунків бухгалтерського обліку бюджетних установ". Вищезазначені установи повинні вести облік, аналогічний обліку бюджетних установ, у регістрах, передбачених відповідними відомчими інструкціями.
Органами Державного казначейства, за наявності документів розпорядників зазначених у пункті 3.1, фіксуються суми кредиторської та дебіторської заборгованостей розпорядників коштів бюджету у формі 7 кдк Звіт про заборгованість бюджетних установ. Зазначені суми можуть змінюватися розпорядниками коштів бюджету тільки в сторону їх зменшення.
3.3. Розпорядники коштів бюджету мають право брати зобов'язання на витрачання бюджетних коштів тільки в межах асигнувань, наданих їм на бюджетний рік відповідно до бюджетного призначення:
при виконанні кошторису за загальним фондом бюджету розпорядники коштів бюджету беруть зобов'язання відповідно до кошторисних призначень, а фінансові - відповідно до розпису асигнувань, установлених планом асигнувань, наростаючим підсумком з початку року, виходячи з необхідності забезпечення виконання пріоритетних заходів поточного бюджетного року та з урахуванням погашення заборгованості минулих періодів;
при виконанні спеціального фонду бюджету розпорядники коштів бюджету беруть зобов'язання та/або фінансові зобов'язання в межах кошторисних призначень (відповідно до зведення показників спеціального фонду кошторису).
3.4. За зобов'язаннями та фінансовими зобов'язаннями розпорядників коштів, які виникають у процесі виконання кошторису доходів та видатків, розпорядники складають на паперових та електронних носіях Реєстр зобов'язань розпорядників коштів бюджету (додаток 1), Реєстр фінансових зобов'язань розпорядників коштів бюджету (додаток 2). В обов'язковому порядку до зазначених реєстрів додаються копії первинних документів про взяття зобов'язання та/або фінансового зобов'язання, засвідчених в установленому порядку. Копії документів залишаються в органах Державного казначейства. На відповідній копії документа проставляються: номер реєстраційного та/або спеціального реєстраційного рахунку розпорядника, порядковий номер і дата занесення в Картку обліку зобов'язань розпорядників коштів за загальним фондом кошторису доходів та видатків (додаток 3) або в Картку обліку зобов'язань розпорядників коштів за спеціальним фондом кошторису доходів та видатків (додаток 4). У виняткових випадках, коли такі документи розкривають плани оперативної діяльності чи специфіку органів державної влади, що забезпечують оборону або безпеку України, розпорядники подають тільки відповідні реєстри.
Аналогічні реєстри складаються за зобов'язаннями, в яких не зазначаються суми (угоди про надання комунальних послуг - газ, електроенергію, теплоенергію, воду, тощо). У реєстрі суми проставляються розпорядниками коштів бюджету розрахунково, на підставі доведених прогнозних натуральних показників.
Зобов'язаннями, які не оформлені конкретною угодою (наприклад заробітна плата, стипендії, нарахування на заробітну плату та стипендії, різні види допомог, витрати на службові відрядження тощо), уважаються показники відповідно до плану асигнувань за кодами економічної класифікації видатків. Якщо планом асигнувань передбачено включення відповідних видатків до узагальнюючого коду, то сума проставляється розрахунково, пропорційно до річної суми видатків, передбаченої кошторисом доходів та видатків.
За валютними договорами (контрактами), коли сума зобов'язання повинна сплачуватись у гривнях і вираховуватися у іноземній валюті, сума проставляється розпорядником коштів бюджету розрахунково на підставі вантажно-митних декларацій та інших відповідних документів.
Винятком є фінансові зобов'язання, які не оформлені конкретною угодою. Наприклад, кредиторська заборгованість за заробітною платою, стипендіями, нарахуваннями на заробітну плату та стипендії, різними видами допомог, витратами на службові відрядження тощо.
Фінансові зобов'язання, які не оформлені конкретною угодою (наприклад, кредиторська заборгованість за заробітною платою, стипендіями, нарахуваннями на заробітну плату та стипендії, різними видами допомог, витратами на службове відрядження тощо), оформлюються розпорядниками коштів бюджету Довідкою про суми фінансових зобов'язань (додаток 5) і подаються разом з відповідними реєстрами (додаток 2) до органів Державного казначейства на протязі 3 днів з моменту їх виникнення для резервування коштів на відповідну мету.
3.5. Органи Державного казначейства звіряють подані розпорядником реєстри зобов'язань та підтверджуючі документи на предмет відповідності даних, уключених до реєстру (додатки 1, 2), та перевіряють наявність залишків невикористаних асигнувань за відповідними кодами функціональної і економічної класифікації видатків.
3.6. Одночасно з реєстрами за зобов'язаннями та/або фінансовими зобов'язаннями розпорядників коштів, які перевищують граничну межу, за умов якої застосовуються конкурсні процедури, обов'язково подаються документи відповідно до статті 34 Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти" від 22.02.2000 N 1490-III.
3.7. У ході виконання умов одного зобов'язання, можуть виникати декілька фінансових зобов'язань у різні періоди часу. Дані про таке зобов'язання включаються розпорядником коштів бюджету до реєстру зобов'язань (додаток 1), а дані про фінансові зобов'язання у цьому випадку розпорядник уключає до відповідних реєстрів фінансових зобов'язань (додаток 2).
3.8. Зобов'язання розпорядників коштів бюджету можуть переоформлюватись у разі внесення змін до кошторисів доходів і видатків розпорядників як за загальним, так і за спеціальним фондами згідно з вимогами нормативно-правових актів.
У разі змін умов зобов'язань розпорядник коштів бюджету повинен письмово повідомити про це органи Державного казначейства та подати відповідні підтверджуючі документи для внесення змін до обліку з виконання бюджетів.
3.9. Розпорядники коштів бюджету відповідають за правильність заповнення реєстрів (додатки 1, 2), достовірність та фактичну наявність зобов'язань та фінансових зобов'язань, уключених до них.
3.10. У випадках неналежного оформлення реєстрів (додатки 1, 2) або відсутності підтверджуючих документів, залишків бюджетних асигнувань за відповідними кодами функціональної та економічної класифікації видатків, окремо за загальним та спеціальним фондами, органами Державного казначейства ці зобов'язання не обліковуються, а повертаються на доопрацювання розпорядникам коштів бюджету.
3.11. Якщо сума зобов'язання та/або фінансового зобов'язання перевищує загальну суму асигнувань на взяття зобов'язань на відповідну мету, то реєстрація зобов'язання не проводиться, а фіксується органами Державного казначейства в окремому Журналі реєстрації укладених угод розпорядниками коштів бюджету, суми яких перевищують бюджетні призначення (додаток 6). Про зазначене подається Інформація про зобов'язання розпорядників коштів бюджету, які перевищують річну суму асигнувань (додаток 7) до органів Контрольно-ревізійного управління та вищим органам Державного казначейства.
4. Облік та звітність органів Державного казначейства
4.1. Зобов'язання розпорядників коштів бюджету реєструються органами Державного казначейства в бухгалтерському обліку виконання бюджетів на рахунках позабалансового обліку Плану рахунків бухгалтерського обліку виконання державного та місцевих бюджетів.
4.2. Реєстрація органами Державного казначейства в бухгалтерському обліку виконання бюджетів зобов'язань та/або фінансових зобов'язань розпорядників коштів бюджету здійснюється на підставі реєстрів зобов'язань розпорядників коштів бюджету (додатки 1, 2).
4.3. Для відображення даних про зобов'язання та/або фінансові зобов'язання розпорядників коштів бюджету, які виникають у процесі виконання загального та спеціального фондів кошторису доходів та видатків розпорядників, органи Державного казначейства в автоматичному режимі заносять дані з реєстрів (додатки 1, 2) у картки обліку зобов'язань згідно з додатками 3, 4 за відповідними кодами економічної класифікації видатків. Реєстраційний номер присвоюється відповідно до порядку, зазначеного в пункті 3.4 цього Порядку.
4.4. При реєстрації в бухгалтерському обліку виконання бюджетів органами Державного казначейства зобов'язань розпорядників коштів бюджету зменшуються їх асигнування на взяття зобов'язань за відповідним кодом економічної класифікації видатків. У момент реєстрації в бухгалтерському обліку виконання бюджетів фінансових зобов'язань розпорядників зменшуються на зазначену суму відповідні зобов'язання, наслідком яких є ці фінансові зобов'язання.
4.5. Зобов'язання розпорядників коштів бюджету, суми яких перевищують граничну межу, за якими застосовуються конкурсні процедури, додатково реєструються органами Державного казначейства в Журналі реєстрації укладених угод розпорядниками коштів бюджету, суми яких перевищують граничну межу, за якими застосовуються конкурсні процедури (додаток 8).
4.6. На підставі даних бухгалтерського обліку органи Державного казначейства за загальним та спеціальним фондами бюджету в терміни, установлені вищими органами Державного казначейства, подають Інформацію про наявність фінансових зобов'язань розпорядників коштів бюджету (додаток 9). Щомісячно дані органів Державного казначейства звіряються зі звітами бюджетних установ.
5. Оплата рахунків розпорядників коштів бюджету
5.1. Оплата рахунків розпорядників коштів бюджету здійснюється лише за наявності в обліку органів Державного казначейства їх зобов'язань та/або фінансових зобов'язань та залишків коштів на рахунках розпорядників.
5.2. Бюджетні установи та організації мають право на визначення черговості оплати рахунків самостійно, виходячи з потреби забезпечення виконання пріоритетних заходів.
5.3. Наявність узятих на облік реєстрів фінансових зобов'язань розпорядників та копій підтвердних документів є обов'язковою підставою для проведення видатків.
6. Прикінцеві положення
6.1. Розпорядники коштів бюджету, які не знаходяться на казначейському обслуговуванні, повинні укладати угоди на взяття зобов'язань та здійснювати видатки за виконанням загального та спеціального фондів кошторисів доходів і видатків у межах бюджетних асигнувань.
6.2. Керівники бюджетних установ відповідають за невиконання та/або недотримання вимог, зазначених у розділі 3 цього Порядку.
6.3. Дія даного Порядку поширюється на розпорядників коштів місцевих бюджетів, які знаходяться на казначейському обслуговуванні, та на одержувачів коштів бюджету за умови відкриття ними рахунків у органах Державного казначейства, і здійснення останніми оплати рахунків.
Начальник управління методології по
виконанню бюджету, бухгалтерського
обліку та звітності


О.О.Чечуліна
Додаток 1
до Порядку обліку зобов'язань
розпорядників коштів бюджету
в органах Державного казначейства,
затвердженого наказом ДКУ
19.10.2000 N 103
____________________________
Назва розпорядника коштів
____________________________
Номер реєстраційного рахунку
Реєстр зобов'язань розпорядників коштів бюджету
від "___"______________ 200_ року
N
з/п
ДатаКЕКВДані зобов'язання
датаномер
доку-
мента
з ким укладено угоду
(код за ЄДРПОУ)
термін
дії
угоди
сума
зобов'язання*
(грн.)
12345678
* Заповнюється, якщо сума проставлена в угоді, за відсутності - сума проставляється розрахунково
Керівник установи
Головний бухгалтер
М.п.
Начальник управління методології
по виконанню бюджету, бухгалтерського
обліку та звітності


О.О.Чечуліна
Додаток 2
до Порядку обліку зобов'язань
розпорядників коштів бюджету
в органах Державного казначейства,
затвердженого наказом ДКУ
19.10.2000 N 103
____________________________
Назва розпорядника коштів
____________________________
Номер реєстраційного рахунку
Реєстр фінансових зобов'язань розпорядників коштів бюджету
від "___"______________ 200_ року
N
з/п
ДатаКЕКВДані фінансового зобов'язанняПримітки
датаномер
доку-
мента
сума
зобо-
в'яза-
ння
(грн.)
реквізити кредитора
код за
ЄДРПОУ
креди-
тора
назва
банку
МФО
банку
номер
рахунку
в банку
дата
реє-
стру
номер
з/п у
реєстрі
123456789101112
Керівник установи
Головний бухгалтер
М.п.
Начальник управління методології
по виконанню бюджету, бухгалтерського
обліку та звітності


О.О.Чечуліна
Додаток 3
до Порядку обліку зобов'язань
розпорядників коштів бюджету
в органах Державного казначейства,
затвердженого наказом ДКУ
19.10.2000 N 103
____________________________________
Назва органу Державного казначейства
____________________________________
Назва розпорядника коштів
-------------------------
-------------------------
КВК КФК КЕКВ КО
Картка обліку зобов'язань розпорядників коштів за загальним фондом кошторису доходів та видатків
(грн.)
N
з/п
ДатаЗатверджено з
урахуванням змін
Зобов'язанняФінансове
зобов'язання
Залишок
невикористаних
призначень про
взяття зобов'язань
Відмітка про хід виконання
фінансових зобов'язань
кошто-
рисом
на рік
планом асигнувань
(загальний фонд)
часткове
виконання
повне виконання
на ріку т.ч. на
звітний
період
датаномер
доку-
мента
примі-
тка
сумадатаномер
доку-
мента
сумана рік
(гр.3 або
гр.4 - 9)
на звітний
період
(гр.5 - 9)
датасумадатасума
123456789101112131415161718
Начальник управління методології
по виконанню бюджету, бухгалтерського
обліку та звітності


О.О.Чечуліна
Додаток 4
до Порядку обліку зобов'язань
розпорядників коштів бюджету
в органах Державного казначейства,
затвердженого наказом ДКУ
19.10.2000 N 103
____________________________________
Назва органу Державного казначейства
____________________________________
Назва розпорядника коштів
-------------------------
-------------------------
КВК КФК КЕКВ КО
Картка обліку зобов'язань розпорядників коштів за спеціальним фондом кошторису доходів та видатків
(грн.)
N
з/п
ДатаЗатверджено
асигнування
на рік з
урахуванням
змін
Зобов'язанняФінансове
зобов'язання
Залишок
невикористаних
призначень на
взяття
зобов'язань
(гр.3 - 7)
Відмітка про хід виконання
фінансових зобов'язань
датаномер
доку-
мента
при-
мітка
сумадатаномер
доку-
мента
сумачасткове
виконання
повне виконання
датасумадатасума
123456789101112131415
Начальник управління методології
по виконанню бюджету, бухгалтерського
обліку та звітності


О.О.Чечуліна
Додаток 5
до Порядку обліку зобов'язань
розпорядників коштів бюджету
в органах Державного казначейства,
затвердженого наказом ДКУ
19.10.2000 N 103
____________________________________
Назва органу Державного казначейства
____________________________________
Назва розпорядника коштів
Довідка про суми фінансових зобов'язань*
(грн.)
N з/пКВККФККЕКВСума фінансового
зобов'язання
12345
* Фінансові зобов'язання, які оформлені конкретною угодою згідно з п.3.4 Порядку реєстрації зобов'язань розпорядників коштів бюджету в органах Державного казначейства.
Керівник установи
Головний бухгалтер
М.п.
Начальник управління методології
по виконанню бюджету, бухгалтерського
обліку та звітності


О.О.Чечуліна
Додаток 6
до Порядку обліку зобов'язань
розпорядників коштів бюджету
в органах Державного казначейства,
затвердженого наказом ДКУ
19.10.2000 N 103
____________________________________
Назва органу Державного казначейства
Журнал реєстрації укладених угод розпорядниками коштів бюджету, суми яких перевищують бюджетні призначення
(грн.)
N
з/п
Дата
реєст-
рації в
органі
Держав-
ного
казна-
чейства
номер та
дата угоди
Назва
розпорядника
коштів
Код
одер-
жува-
ча
КВККФККЕКВЗ ким
укла-
дено
угоду
Термін
дії
угоди
Сума*План асигнувань
(кошторисні
призначення,
загальний фонд)**
Кошторисні
призначення
(спеціальний
фонд)**
датаномер
на ріку т.ч. на
звітний
період
123456789101112131415
* У графі наводяться дані про суму коштів за якою укладено угоду (при зазначенні суми коштів в угоді) або розрахунково
** Наводяться дані про суми коштів передбачені планом асигнувань, наростаючим підсумком з початку року на звітну дату - за загальним фондом та кошторисні призначення - за спеціальним фондом
М.п.
Начальник управління методології
по виконанню бюджету, бухгалтерського
обліку та звітності


О.О.Чечуліна
Додаток 7
до Порядку обліку зобов'язань
розпорядників коштів бюджету
в органах Державного казначейства,
затвердженого наказом ДКУ
19.10.2000 N 103
Інформація про зобов'язання розпорядників коштів бюджету, які перевищують річну суму асигнувань
за ______________________________________
(відділення Державного казначейства)
(грн.)
N
з/п
ДатаНазва
розпо-
рядника
коштів
Код
одер-
жувача
Номер
реєст-
рацій-
ного
рахун-
ку
Коди бюджетної
класифікації
Реквізити
зобов'язання
Сума
зобо-
в'я-
зання
Реквізити фінансового
зобов'язання
Сума
фінан-
сового
зобо-
в'яза-
ння
Невикори-
станні
асигну-
вання
(кошто-
рисні
призна-
чення)
Відхи-
лення
(гр.13
- 20)
функ-
ціона-
льної
відом-
чої
еконо-
мічної
датаномер
доку-
мента
з ким
укла-
дено
угоду
(код за
ЄДРПОУ)
термін
дії
угоди
датаномер
доку-
мента
реквізити
одержувача коштів
назва
банку
МФО
банку
номер
рахунку
в банку
123456789101112131415161718192021
Начальник управління (відділення)
Державного казначейства
Головний бухгалтер
М.п.
Начальник управління методології
по виконанню бюджету, бухгалтерського
обліку та звітності


О.О.Чечуліна
Додаток 8
до Порядку обліку зобов'язань
розпорядників коштів бюджету
в органах Державного казначейства,
затвердженого наказом ДКУ
19.10.2000 N 103
____________________________________
Назва органу Державного казначейства
Журнал реєстрації укладених угод розпорядниками коштів бюджету, суми яких перевищують граничну межу, за якими застосовуються конкурсні процедури
(грн.)
N
з/п
Дата
реєст-
рації в
органі
Держав-
ного
казна-
чейства
Номер та
дата угоди
Назва
розпо-
рядника
коштів
Код
одер-
жувача
КВККФККЕКВЗ ким
укладено
угоду
Термін
дії
угоди
Сума*План асигнувань
(кошторисні
призначення,
загальний фонд)**
Кошторисні
призначення
(спеціальний
фонд)**
датаномер
на ріку т.ч. на
звітний
період
123456789101112131415
* У графі наводяться дані про суму коштів, на яку укладено угоду (при зазначенні суми коштів в угоді), або розрахунково
** Наводяться дані про суми коштів передбачені планом асигнувань, наростаючим підсумком з початку року, на звітну дату - за загальним фондом та кошторисні призначення - за спеціальним фондом
Начальник управління методології
по виконанню бюджету, бухгалтерського
обліку та звітності


О.О.Чечуліна
Додаток 9
до Порядку обліку зобов'язань
розпорядників коштів бюджету
в органах Державного казначейства,
затвердженого наказом ДКУ
19.10.2000 N 103
____________________________________
Назва органу Державного казначейства
____________________________________
Код області
Інформація про наявність фінансових зобов'язань розпорядників коштів бюджету
станом на "___"____________ 200__ року
(тис.грн.)
Код бюджетної
класифікації
Найменування видатківНа звітну датуУ тому числі
неоплачені більше
30 днів
неоплачені більше
60 днів
функ-
ціона-
льної
відом-
чої
еконо-
мічної
усього
сума
зага-
льний
фонд
спеці-
альний
фонд
усього
сума
зага-
льний
фонд
спеці-
альний
фонд
усього
сума
зага-
льний
фонд
спеці-
альний
фонд
12345678910111213
1000
1100

1110


1111
1112

1120

1121


1122

1130



1131

1132


1133
1134

1135


1136
1137


1138
1139

1140
1150




1160

1161
1162

1163
1164
1165


1170

1200


1300

1310




1320


1340

1341

1342
1343


1344

1350

2000
2100

2110



2111







2112







2120

2121
2122

2123



2124


2125
2130


2131


2132



2133




2134



2135

2136

2200

2300

2400
2410



2420


2430

2440

3000
4000

7000
7100



7200
7300
Поточні видатки
Видатки на товари і
послуги
Оплата праці
працівників бюджетних
установ
Заробітна плата
Грошове утримання
військовослужбовців
Нарахування на
заробітну плату
Збір на обов'язкове
державне пенсійне
страхування
Збір на обов'язкове
соціальне страхування
Придбання предметів
постачання і
матеріалів, утримання
бюджетних установ
Предмети, матеріали,
обладнання та інвентар
Медикаменти та
перев'язувальні
матеріали
Продукти харчування
М'який інвентар та
обмундирування
Оплата транспортних
послуг та утримання
транспортних засобів
Оренда
Поточний ремонт
обладнання, інвентаря
та будівель
Послуги зв'язку
Оплата інших послуг та
інші видатки
Видатки на відрядження
Матеріали, інвентар,
будівництво,
капітальний ремонт та
заходи спеціального
призначення
Оплата комунальних
послуг та енергоносіїв
Оплата теплопостачання
Оплата водопостачання і
водовідведення
Оплата електроенергії
Оплата природного газу
Оплата інших
комунальних послуг та
енергоносіїв
Дослідження і розробки,
державні програми
Виплата процентів
(доходу) за
зобов'язаннями
Субсидії і поточні
трансферти
Субсидії і поточні
трансферти
підприємствам
(установам,
організаціям)
Поточні трансферти
органам державного
управління інших рівнів
Поточні трансферти
населенню
Виплата пенсій і
допомоги
Стипендії
Оплата безплатно
наданих квартир і
комунальних послуг
Інші поточні трансферти
населенню
Поточні трансферти за
кордон
Капітальні видатки
Придбання основного
капіталу
Придбання обладнання і
предметів
довгострокового
користування
Придбання виробничого
обладнання і предметів
довгострокового
користування для
підприємств (установ) і
для реалізації
багатоцільових проектів
(програм)
Придбання невиробничого
обладнання і предметів
довгострокового
користування для
підприємств (установ) і
для реалізації
багатоцільових проектів
(програм)
Капітальне будівництво
(придбання)
Будівництво житла
Будівництво виробничих
об'єктів
Будівництво об'єктів
соціально-культурного
та побутового
призначення
Будівництво
адміністративних
об'єктів
Інше будівництво
Капітальний ремонт,
реконструкція та
реставрація
Капітальний ремонт та
реконструкція житлового
фонду
Капітальний ремонт та
реконструкція
виробничих об'єктів,
обладнання
Капітальний ремонт та
реконструкція об'єктів
соціально-культурного
та побутового
призначення
Капітальний ремонт та
реконструкція
адміністративних
об'єктів
Реставрація пам'яток
архітектури
Інший капітальний
ремонт
Створення державних
запасів і резервів
Придбання землі і
нематеріальних активів
Капітальні трансферти
Капітальні трансферти
підприємствам
(установам,
організаціям)
Капітальні трансферти
органам державного
управління інших рівнів
Капітальні трансферти
населенню
Капітальні трансферти
за кордон
Нерозподілені видатки
Кредитування з
вирахуванням погашення
Платежі до бюджету
Податки та обов'язкові
платежі (крім податку
на прибуток та податку
на додану вартість)
Податок на прибуток
Податок на додану
вартість
Усього:
Примітка. Дані у гр.1, 2 заповнюються відповідно за кодами функціональної і відомчої класифікації, за якими існують фінансові зобов'язання
Начальник управління (відділення)
Державного казначейства
Головний бухгалтер
М.п.
Начальник управління методології
по виконанню бюджету, бухгалтерського
обліку та звітності


О.О.Чечуліна