• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Інструкція щодо заповнення форми державної статистичної звітності N 16 "Звіт про захворювання та причини інвалідності й смерті населення, що підлягає включенню у Державний реєстр України осіб, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС за 20___ рік"

Державний комітет статистики України , Міністерство охорони здоровя України  | Інструкція, Форма від 31.07.2000 № 256/184 | Документ не діє
Реквізити
  • Видавник: Державний комітет статистики України , Міністерство охорони здоровя України
  • Тип: Інструкція, Форма
  • Дата: 31.07.2000
  • Номер: 256/184
  • Статус: Документ не діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Державний комітет статистики України , Міністерство охорони здоровя України
  • Тип: Інструкція, Форма
  • Дата: 31.07.2000
  • Номер: 256/184
  • Статус: Документ не діє
Документ підготовлено в системі iplex
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
І Н С Т Р У К Ц І Я
N 256/184 від 31.07.2000
м.Київ

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
22 вересня 2000 р.
за N 643/4864
Затверджено
Наказ Держкомстату України
та МОЗ України
31.07.2000 N 256/184
( z0635-00 )
Інструкція щодо заповнення форми державної статистичної звітності N 16 "Звіт про захворювання та причини інвалідності й смерті населення, що підлягає включенню у Державний реєстр України осіб, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС за 20___ рік"
Форму державної статистичної звітності N 16 "Звіт про захворювання та причини інвалідності й смерті населення, що підлягає включенню у Державний реєстр України осіб, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС за 20___ рік" заповнюють лікувально-профілактичні заклади всіх профілів незалежно від відомчої підпорядкованості і форм власності, які здійснюють диспансерний нагляд за контингентом населення згідно із Законом України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи".
1. Амбулаторно-поліклінічні заклади (підрозділи) усіх профілів системи Міністерства охорони здоров'я України звіт подають головному лікарю центральної районної (міської) лікарні, інші заклади - Головному управлінню статистики в Автономній Республіці Крим, обласному, Київському та Севастопольському міським управлінням статистики за місцезнаходженням і своїй вищій організації 5 січня після звітного року.
2. Головний лікар центральної районної (міської) лікарні зведений звіт подає Міністерству охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, органу управління охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій у термін, установлений наказом відповідного органу управління охорони здоров'я.
3. Міністерство охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, органи управління охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій зведений звіт подають Головному управлінню статистики в Автономній Республіці Крим, обласному, Київському та Севастопольському міським управлінням статистики та Міністерству охорони здоров'я України в термін, установлений наказом Міністерства охорони здоров'я України.
4. Міністерство охорони здоров'я України зведений звіт по Україні та регіонах подає Державному комітету статистики України 17 березня.
Адресна частина заповнюється на підставі документів, що регламентують роботу закладу. Зазначаються назва закладу, його поштова адреса.
У рядку "Форма власності" зазначається форма власності лікувально-профілактичного закладу.
У звіті вказуються дані про загальну кількість зареєстрованих у даному лікувальному закладі захворювань та причин інвалідності й смерті населення, яке постраждало внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС і яке підлягає диспансерному нагляду: діти (від 0 до 14 років включно) 2, 3, 4 груп первинного обліку - таблиця 1000; підлітки (15-17 років включно) і дорослі (18 років і старші) 2, 3, 4 груп первинного обліку - таблиця 2000.
Дані про всі випадки зареєстрованих у хворих захворювань у закладах загальної лікувальної мережі для заповнення граф "Зареєстровано захворювань - усього" і в тому числі "з діагнозом, установленим уперше в житті"- одержують із "Зведеної відомості обліку захворювань..." - форма N 071/о, форма N 071/1-о, форма N 071-2/о, які заповнюються на підставі даних форми 025-2/о "Статистичний талон для реєстрації остаточних (уточнених) діагнозів" або форм 025-6/о, 025-7/о "Талон амбулаторного пацієнта"; на випадок інфекційних захворювань - форми N 060/о "Журнал обліку інфекційних захворювань", записи в якому уточнюються з територіальною санепідемстанцією. Зазначені облікові форми затверджені наказом МОЗ України від 27.12.99 N 302.
У рядку 1.0 таблиць 1000, 2000 "Всі хвороби" вказуються дані про всі випадки захворювань, зареєстрованих у хворих, які звернулися в лікувально-профілактичний заклад - усього, включаючи зареєстрованих уперше в житті, та про всіх хворих, які перебувають під диспансерним наглядом;
У рядках 2.0-20.0 таблиць 1000, 2000 включаються дані про захворювання за класами хвороб та окремими нозологіями відповідно до Міжнародної статистичної класифікації хвороб і проблем, пов'язаних із здоров'ям, 10-го перегляду.
У рядок 2.0 таблиць 1000, 2000 включаються дані про всіх хворих на венеричні, грибкові, шкірні та інші шкірні хвороби, трихомоніаз, які приймають лікування або закінчили його і перебувають під диспансерним наглядом. Не включаються дані про здорових осіб, що були в контакті з хворими на венеричні хвороби і приймали профілактичне лікування.
У рядок 2.1 таблиць 1000, 2000 включаються дані тільки про хворих на активний туберкульоз, що перебувають під диспансерним наглядом за I, II та V активними групами, і хворих з віддаленими наслідками туберкульозу (крім VI групи).
У рядок 10.1 таблиці 1000 "Гіпертонічна хвороба" включається тільки есенціальна гіпертензія.
У рядок 10.1 таблиці 2000 "Гіпертонічна хвороба" (всі форми) вказуються всі випадки гіпертонічної хвороби, включаючи гіпертонію з ішемічною хворобою серця та гіпертонічну хворобу з цереброваскулярними хворобами мозку.
У таблиці 2000 із загальної кількості випадків ішемічної хвороби серця (рядок 10.2) виділяються дані про хворих, які перенесли у звітному році стенокардію (рядок 10.3), гострий інфаркт міокарда (рядок 10.4), інші форми гострої ішемічної хвороби (рядок 10.5).
У рядок 10.3 "Стенокардія" включають усі форми стенокардії, у тому числі і нестабільну.
У рядок 10.4 "Гострий інфаркт міокарда" включають дані про хворих, які перенесли гострий інфаркт міокарда протягом 4 тижнів (28 днів) і менше. Крупновогнищевий (трансмуральний) інфаркт міокарда шифрується рубрикою I21.3; дрібновогнищевий - рубрикою I21.4.
Кількість хворих на інфаркт міокарда по закінченню 4-тижневого строку з часу встановлення діагнозу повинні бути віднесені у рядок 10.2 "Ішемічна хвороба серця".
Випадки захворювань на інфаркт міокарда реєструються незалежно від того, чи був хворий вже зареєстрований у даному звітному році як хворий з ішемічною хворобою серця. У графи 1, 2, 4, 5 слід включати і посмертні випадки інфаркту міокарда, про яких у поліклініці стало відомо із форми 027/о "Виписка з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого", одержаної зі стаціонару, а також і посмертні випадки інфаркту міокарда померлих поза стаціонаром.
У графі 1 таблиці 2000 вказуються дані про всі випадки інфаркту міокарда, діагностованого вперше в даному звітному році, а також випадки повторних інфарктів міокарда у даному звітному році, число випадків як гострих так і повторних інфарктів, які не були зареєстровані в минулому році (за грудень місяць).
У графі 2 зазначаються хворі з уперше в житті встановленим діагнозом гострого інфаркту міокарда, повторні інфаркти в одного й того самого хворого протягом року також включаються у дані графи, тобто різниці між графою 1 і графою 2 практично не буде.
У рядок 10.4 "Гострий інфаркт міокарда" не включаються: інфаркт міокарда, перенесений в минулому (I25.2); уточнений як хронічний або з тривалістю більше 4 тижнів (28 днів) від початку (I25.8); повторний інфаркт (I22,-); післяінфарктний міокардіальний синдром (I24.1).
Повторний інфаркт міокарда включає рецидивний інфаркт міокарда. Рецидивний інфаркт міокарда характеризується розвитком повторних інфарктів з короткими паузами між ними. Рецидивним вважають інфаркт міокарда, який виник раніше 4 тижнів з моменту попереднього інфаркту від 72 годин після його розвитку.
Післяінфарктний кардіосклероз шифрується I25.8.
У рядок 10.5 "Інші форми гострої ішемічної хвороби серця" (I24) включаються: коронарний тромбоз, який не призводить до інфаркту міокарда (I24), за винятком коронарного тромбозу хронічного або встановленого з тривалістю більше 4 тижнів від початку (I25.8); синдром Дреслера (I24.1), інші форми гострої ішемічної хвороби серця (I24.8) (гостра коронарна недостатність); гостра ішемічна хвороба серця неуточнена (I24.9).
У рядок 10.6 включаються цереброваскулярні хвороби як з гіпертонією, так і без неї. Не включаються транзиторні церебральні ішемічні напади і споріднені синдроми (G45,-); травматичний внутрішньочерепний крововилив (S06.-);
У рядок 11.1 "Пневмонії" включаються тільки гострі пневмонії.
У рядок 12.0 "Хвороби органів травлення" не включаються дані про захворювання зубів, крім випадків, коли хворий підлягає диспансерному нагляду в зв'язку з захворюванням зубів. У такому разі дані беруться на підставі форми 030/о "Контрольна карта диспансерного нагляду", затвердженої наказом МОЗ України від 27.12.99 N 302. Форма 025-2/о "Статистичний талон для реєстрації остаточних (уточнених) діагнозів" повинна заповнюватися на захворювання ясен, слизової оболонки ротової порожнини, хвороб губ і язика.
У рядок 16.0 "Вагітність, пологи та післяпологовий період" включаються випадки акушерської патології у жінок, у тому числі й ускладнені аборти. Не включаються одноплідні пологи, мимовільне розродження, куди включені нормальні пологи.
У графах 4 і 5 таблиць 1000, 2000 "Визнано інвалідами внаслідок аварії на ЧАЕС" указується кількість осіб, які перебували під диспансерним наглядом та проживали на території обслуговування даного амбулаторно-поліклінічного закладу.
У графі 4 вказується кількість інвалідів усього, що перебували на обліку, у графі 5 - уперше визнані, які повинні дорівнювати даним звітної форми N 15 "Звіт про медичне обслуговування населення, що підлягає включенню у Державний реєстр України осіб, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС за 20__ рік". Дані заповнюють на підставі первинної облікової медичної документації: корінця форми N 088/о "Направлення на МСЕК"; корінця форми N 080/о "Медичного висновку на дитину (підлітка) - інваліда з дитинства у віці до 16 років", затверджених наказом МОЗ України від 27.12.99 N 302.
У графах 6 і 7 таблиць 1000, 2000 "Померлі з причин" указуються дані про осіб, що померли, і які теж повинні дорівнювати даним звітної форми N 15. Дані заповнюють на підставі первинної облікової медичної документації: корінця форми N 106/о "Лікарського свідоцтва про смерть"; корінця форми N 106-1/о "Фельдшерської довідки про смерть"; корінця форми N 106-2/о "Свідоцтва про перинатальну смерть", затверджених наказом МОЗ України від 03.07.95 N 124, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 01.08.95 за N 266/802.
В.о.Начальника Центру
медичної статистики МОЗ України

М.В. Голубчиков
Державна статистична звітність
Коди
форми
доку-
мента
за
ДКУД
організа-
ції-скла-
дача іде-
нтифіка-
ційний
код за
ЄДРПОУ
терито-
рії за
КОАТУУ
галузі
за
ЗКГНГ
виду
еконо-
мічної
діяль-
ності
за
КВЕД
форми
влас-
ності
за
КФВ
органі-
заційно-
правової
форми
господа-
рювання
за КОПФГ
міністер-
ства, ін-
шого цен-
трального
органу
виконав-
чої влади
за СПОДУ
органі-
зації
вищого
рівня
іденти-
фікаці-
йний
код за
ЄДРПОУ
КС
1234567891011
Кому подається Форма N 16
(назва і поштова адреса одержувача)
__________________________________________ Затверджено
__________________________________________ Наказ Держкомстату
Ким подається України та МОЗ України
(назва і поштова адреса організації) 31.07.2000 N 256/184
__________________________________________ ( z0635-00 )
__________________________________________ Поштова - річна
Форма власності __________________________
__________________________________________
Подають:
1. Амбулаторно-поліклінічні заклади (підрозділи) усіх
профілів, що здійснюють диспансерний нагляд і облік осіб,
включених у відповідний Державний реєстр України, незалежно
від відомчої підпорядкованості та форм власності 5 січня:
системи Міністерства охорони здоров'я - головному лікарю
центральної районної (міської) лікарні;
інші амбулаторно-поліклінічні заклади - Головному управлінню
статистики в Автономній Республіці Крим, обласному,
Київському та Севастопольському міським управлінням
статистики за місцезнаходженням і своїм вищим організаціям.
2. Головний лікар центральної районної (міської) лікарні
зведений звіт - Міністерству охорони здоров'я Автономної
Республіки Крим, органу управління охорони здоров'я обласних,
Київської та Севастопольської міських держадміністрацій у
термін, установлений наказом відповідного органу управління
охорони здоров'я.
3. Міністерство охорони здоров'я Автономної Республіки Крим,
органи управління охорони здоров'я обласних, Київської та
Севастопольської міських держадміністрацій зведений звіт -
Головному управлінню статистики в Автономній Республіці Крим,
обласному, Київському та Севастопольському міським
управлінням статистики та Міністерству охорони здоров'я
України в термін, установлений наказом Міністерства охорони
здоров'я України.
4. Міністерство охорони здоров'я України зведений звіт по
Україні та регіонах - Державному комітету статистики України
17 березня.
"Звіт про захворювання та причини інвалідності й смерті населення, що підлягає включенню у Державний реєстр України осіб, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС за 20___ рік"
Таблиця 1000 Діти до 14 років включно
Найменування класів і
окремих хвороб
Номер
рядка
Шифр за
МКХ-10
Зареєстровано захворюваньВизнано інвалідами
внаслідок аварії
на ЧАЕС
Померлі з
причин
Усьогоу тому числі
з діагнозом,
що встанов-
лений вперше
у житті
з них у
дітей
до 1 року
Усьогоу тому
числі
до
1 року
Усьогоу тому
числі
вперше
АБВ1234567
Усі хвороби1.0A00-T98
у тому числі
деякі інфекційні та
паразитарні хвороби
2.0A00-B99
з них
туберкульоз

2.1

A15-A19
вірусний гепатит2.2B15-B19
Новоутворення3.0C00-D48
з них
злоякісні новоутворення
- усього

3.1

C00-C97
у тому числі
злоякісні пухлини
органів травлення

3.2

C15-C26
органів дихання3.3C30-C39
щитовидної залози3.4C73
злоякісні новоутворення
лімфоїдної і
кровотворної тканини
3.5C81-C96
з них
гострий лімфолейкоз

3.6

C91.0
гострий мієлолейкоз3.7C92.0
гострий
моноцитарний лейкоз
3.8C93.0
гострий еритромієлоз3.9C94.0
інші гострі лейкози3.10C95.0
Хвороби крові,
кровотворних органів і
окремі порушення з
залученням імунного
механізму
4.0D50-D89
з них анемії4.1D50-D64
у тому числі
залізодефіцитні анемії
4.2D50 хх
гемолітичні анемії4.3D55-D59
апластичні анемії4.4D60,D61
сидеробластичні анемії4.5D64.0-3
первинна
тромбоцитопенія
4.6D69.4
агранулоцитоз4.7D70
деякі порушення
із залученням імунного
механізму
4.8D80-D89
Хвороби ендокринної
системи, розладу
харчування, порушення
обміну речовин
5.0E00-E90
у тому числі хвороби
щитовидної залози
5.1E00-E07
з них порушення
щитовидної залози,
пов'язані з йодною
недостатністю
5.2E00,
E01.1,2,8,
E02
дифузний зоб I ступеня5.3E01.0,
E04.0(I)
уроджений гіпотиреоз5.4E03.0-1
набутий гіпотиреоз5.5E03.2-9
нетоксичний вузловий зоб5.6E04.1,2 хх
тиреотоксикоз із зобом
та без нього
5.7E05
тиреоїдит5.8E06
цукровий діабет5.9E10-E14
затримка статевого
дозрівання
5.10E30.0
Розлади психіки та
поведінки
6.0F00-F99
з них розумова
відсталість
6.1F70-F79
Хвороби нервової системи7.0G00-G99
з них хвороби
периферичної нервової
системи
7.1G50-G52,
G54,
G56-G58,
G60-G62,
G64,
G70-G72
вегетосудинна дистонія7.2G90.9 хх
Хвороби ока та його
придаткового апарата
8.0H00-H59
з них катаракта8.1H25-H26 хх
Хвороби вуха та
соскоподібного відростка
9.0H60-H95
Хвороби системи
кровообігу
10.0I00-I99
з них гіпертонічна
хвороба
10.1I10
Хвороби органів дихання11.0J00-J99
з них пневмонії11.1J12-J16,
J18
алергічний риніт11.2J30.0-4
хронічний фарингіт,
риніт, назофарингіт,
синусит
11.3J31-J32 хх
хронічні хвороби
мигдалин та аденоїдів
11.4J35 хх
бронхіт хронічний і
неуточнений, емфізема
11.5J40-J44
бронхіальна астма11.6J45-J46
Хвороби органів
травлення
12.0K00-K93
з них
виразка шлунка
та 12-палої кишки

12.1

K25-K27
Гастрит, дуоденіт12.2K29
хвороби печінки,
жовчного міхура та
жовчних шляхів,
підшлункової залози
12.3K70-K77
K80-K87
Хвороби шкіри та
підшкірної клітковини
13.0L00-L99
з них
дерматит і екзема

13.1

L20-L30
Хвороби кістково-
м'язової системи та
сполучної тканини
14.0M00-M99
Хвороби сечостатевої
системи
15.0N00-N99
з них
нефрит, нефритичний
синдром, нефроз

15.1

N00-N07
інфекції нирок15.6N10-N12
розлад менструацій15.10N91-N92,
N94
хх
Вагітність, пологи та
післяпологовий період
16.0O00-O99
(крім O80)
Окремі стани, які
виникли в
перинатальному періоді
17.0P05-P96
Уроджені аномалії
(вади розвитку,
деформації і хромосомні
порушення)
18.0Q00-Q99
з них нервової системи18.1Q00-Q07
уроджена катаракта18.2Q12.0
системи кровообігу18.3Q20-Q28
органів дихання18.4Q30-Q34
органів травлення18.5Q35-Q45
статевих органів18.6Q50-Q56
кістково-м'язової
системи
18.7Q65-Q79
синдром Дауна18.8Q90
множинні вроджені
аномалії
18.9Q89.7
Симптоми, ознаки та
відхилення від норми,
що виявлені при
лабороторних та
клінічних дослідженнях,
не класифіковані в
інших рубриках
19.0R00-R99
Травми, отруєння та
деякі інші наслідки
дії зовнішніх причин
20.0S00-T98
у тому числі
променева хвороба

20.1

T66
Таблиця 2000 Дорослі та підлітки
Найменування класів і
окремих хвороб
Номер
рядка
Шифр за
МКХ-10
Зареєстровано
захворювань
Визнано інвалідами
внаслідок аварії
на ЧАЕС
Померлі
з причин
Усьогоу тому числі з
діагнозом, що
встановлений
вперше у житті
Усьогоу тому
числі
вперше
АБВ12345
Усі хвороби1.0A00-T98
у тому числі
деякі інфекційні та
паразитарні хвороби
2.0A00-B99
з них
туберкульоз

2.1

A15-A19
вірусний гепатит2.2B15-B19
Новоутворення3.0C00-D48
з них
злоякісні новоутворення
- усього

3.1

C00-C97
у тому числі
злоякісні пухлини
органів травлення

3.2

C15-C26
органів дихання3.3C30-C39
щитовидної залози3.4C73
злоякісні новоутворення
лімфоїдної і
кровотворної тканини
3.5C81-C96
з них
гострий лімфолейкоз

3.6

C91.0
гострий мієлолейкоз3.7C92.0
гострий
моноцитарний лейкоз
3.8C93.0
гострий еритромієлоз3.9C94.0
інші гострі лейкози3.10C95.0
Хвороби крові,
кровотворних органів і
окремі порушення з
залученням імунного
механізму
4.0D50-D89
з них анемії4.1D50-D64
у тому числі
залізодефіцитні анемії
4.2D50
гемолітичні анемії4.3D55-D59
апластичні анемії4.4D60,D61 х
сидеробластичні анемії4.5D64.0-3
первинна
тромбоцитопенія
4.6D69.4
агранулоцитоз4.7D70
деякі порушення
із залученням імунного
механізму
4.8D80-D89
Хвороби ендокринної
системи, розладу
харчування, порушення
обміну речовин
5.0E00-E90
у тому числі хвороби
щитовидної залози
5.1E00-E07
з них порушення
щитовидної залози,
пов'язані з йодною
недостатністю
5.2E00,
E01.1,2,8,
E02
дифузний зоб I ступеня5.3E01.0,
E04.0(I)
уроджений гіпотиреоз5.4E03.0-1
набутий гіпотиреоз5.5E03.2-9
нетоксичний вузловий зоб5.6E04.1,2 х
тиреотоксикоз із зобом
та без нього
5.7E05
тиреоїдит5.8E06
цукровий діабет5.9E10-E14
затримка статевого
дозрівання
5.10E30.0
Розлади психіки та
поведінки
6.0F00-F99
з них невротичні,
пов'язані зі стресом та
соматоформні розлади
6.1F40-F48
розумова відсталість6.2F70-F79
Хвороби нервової
системи
7.0G00-G99
з них хвороби
периферичної нервової
системи
7.1G50-G52,
G54,
G56-G58,
G60-G62,
G64,
G70-G72
вегетосудинна дистонія7.2G90.9 х
Хвороби ока та його
придаткового апарата
8.0H00-H59
з них катаракта8.1H25-H26 х
глаукома8.2H40-H42 х
Хвороби вуха та
соскоподібного відростка
9.0H60-H95
Хвороби системи
кровообігу
10.0I00-I99
з них гіпертонічна
хвороба (усі форми)
10.1I10-I13,
I20.х.7-
I25.х.7,
I60.х.7-
I69.х.7
ішемічна хвороба серця10.2I20-I25
із загального числа
хворих на ішемічну
хворобу - хворі на
стенокардію
10.3I20
гострий інфаркт міокарда10.4I21-I22
інші форми гострої
ішемічної хвороби серця
10.5I24
цереброваскулярні
хвороби
10.6I60-I69
у тому числі інсульти та
інфаркт головного мозку
10.7I60-I62,
I63,I64
ендартеріїт, тромбангіїт
облітеруючий
10.8I73.0,1,9
Хвороби органів дихання11.0J00-J99
з них пневмонії11.1J12-J16,
J18
алергічний риніт11.2J30.0-4
хронічний фарингіт,
риніт, назофарингіт,
синусит
11.3J31-J32 х
хронічні хвороби
мигдалин та аденоїдів
11.4J35 х
бронхіт хронічний і
неуточнений, емфізема
11.5J40-J44
бронхіальна астма11.6J45-J46
Хвороби органів
травлення
12.0K00-K93
з них
виразка шлунка
та 12-палої кишки

12.1

K25-K27
гастрит, дуоденіт12.2K29
хвороби печінки,
жовчного міхура та
жовчних шляхів,
підшлункової залози
12.3K70-K77
K80-K87
у тому числі цироз
печінки
12.4K70.3,
K71.7,
K74.3,4,
5,6
хронічний гепатит12.5K73,
K75.2,3
жовчнокам'яна хвороба12.6K80,
хвороби підшлункової
залози
12.7K85, K86
Хвороби шкіри та
підшкірної клітковини
13.0L00-L99
з них
дерматит та екзема

13.1

L20-L30
Хвороби кістково-
м'язової системи та
сполучної тканини
14.0M00-M99
з них порушення щільно-
сті та структури кісток
14.1M80-M85
Хвороби сечостатевої
системи
15.0N00-N99
з них
нефрит, нефритичний
синдром, нефроз

15.1

N00-N07
у тому числі гострий
гломерунефрит
15.2N00
хронічний гломерунефрит15.3N03
інфекції нирок15.6N10-N12
у тому числі хронічний
пієлонефрит
15.5N11
хвороби передміхурової
залози
15.6N40-N42
чоловіча безплідність15.7N46 х
ендометріоз15.8N80
ерозія та ектропіон
шийки матки
15.9N86
розлад менструацій15.10N91-N92,
N94
х
порушення в менопаузі
та після менопаузи
15.11N95 х
жіноча безплідність15.12N97 х
Вагітність, пологи та
післяпологовий період
16.0O00-O99
(крім O80)
з них аборти спонтанні
та за медичними
показаннями
16.1O03-O04
Уроджені аномалії
(вади розвитку,
деформації і хромосомні
порушення)
17 0Q00-Q99
Симптоми, ознаки та
відхилення від норми,
що виявлені при
лабороторних та
клінічних дослідженнях,
не класифіковані в
інших рубриках
18 0R00-R99
Травми, отруєння та
деякі інші наслідки
дії зовнішніх причин
19.0S00-T98
у тому числі
променева хвороба

19.1

T66
Дата "___"__________ ____ р. Керівник закладу _____________
(підпис)
М.п. ______________________________
(прізвище, ім'я, по батькові)
Виконавець ______________________________________________
(прізвище, ім'я, по батькові, номер телефону)
В.о.Начальника Центру
медичної статистики МОЗ України

М.В.Голубчиков