• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про затвердження Положення про Управління з питань цивільного захисту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Київська міська державна адміністрація | Розпорядження від 19.10.2018 № 1880
Реквізити
  • Видавник: Київська міська державна адміністрація
  • Тип: Розпорядження
  • Дата: 19.10.2018
  • Номер: 1880
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Київська міська державна адміністрація
  • Тип: Розпорядження
  • Дата: 19.10.2018
  • Номер: 1880
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
19.10.2018 р. N 1880
Про затвердження Положення про Управління з питань цивільного захисту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
1. Затвердити Положення про Управління з питань цивільного захисту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), що додається.
2. Управлінню з питань цивільного захисту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити державну реєстрацію Положення, затвердженого пунктом 1 цього розпорядження, у порядку, встановленому законодавством України.
3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.
ГоловаВ. Кличко
ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
19 жовтня 2018 року N 1880
ПОЛОЖЕННЯ
ПРО УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
1. Управління з питань цивільного захисту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (далі - Управління) є структурним підрозділом виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), підпорядковується Київському міському голові, підзвітне та підконтрольне Київській міській раді, а з питань виконання функцій органу державної виконавчої влади - Державній службі України з надзвичайних ситуацій.
Управління утворено відповідно до рішення Київської міської ради від 22 березня 2018 року N 374/4438 "Про деякі питання діяльності виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)" з метою забезпечення реалізації державної політики у сфері цивільного захисту на території міста Києва відповідно до завдань, визначених Кодексом цивільного захисту України.
2. Управління у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, постановами Верховної Ради України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, наказами центральних органів виконавчої влади, рішеннями Київської міської ради, розпорядженнями Київського міського голови і виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), іншими нормативно-правовими актами, а також цим Положенням.
3. Основними завданнями Управління є:
забезпечення реалізації державної політики у сфері цивільного захисту на території міста Києва;
забезпечення сталого функціонування територіальної підсистеми міста Києва єдиної державної системи цивільного захисту (далі - Територіальна підсистема);
забезпечення захисту населення і території від надзвичайних ситуацій в місті Києві, запобігання надзвичайним ситуаціям та реагування на них, ліквідація їх наслідків;
забезпечення оповіщення та інформування керівного складу органів управління та сил Територіальної підсистеми та населення про загрозу і виникнення надзвичайних ситуацій;
організація створення за погодженням з Державною службою України з надзвичайних ситуацій та підтримання у постійній готовності територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення, здійснення її модернізації та забезпечення функціонування;
розроблення та здійснення заходів щодо підтримання у готовності підпорядкованих органів управління та сил Територіальної підсистеми до дій за призначенням у мирний час та в особливий період;
організація аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт, робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території міста Києва, а також радіаційного, хімічного, біологічного, медичного захисту населення та інженерного захисту територій від наслідків таких ситуацій;
організація відновлювальних робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій;
організація роботи щодо планування, підготовки і проведення евакуаційних заходів та організація евакуації населення, майна у безпечні райони, їх розміщення;
організація укриття населення у разі виникнення надзвичайної ситуації;
забезпечення роботи з поповнення, перевірки наявності, якості, умов зберігання, готовності до використання матеріальних цінностей матеріального резерву виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в місті Києві;
розроблення та здійснення на території міста Києва заходів, спрямованих на забезпечення сталого функціонування суб'єктів господарювання, що належать до сфери управління виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), в особливий період;
організація виконання вимог законодавства щодо створення, використання, утримання та реконструкції фонду захисних споруд цивільного захисту;
розроблення та забезпечення реалізації міських програм та планів заходів у сфері цивільного захисту, зокрема спрямованих на захист населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню, забезпечення техногенної безпеки.
4. Управління відповідно до покладених на нього завдань:
4.1. Визначає основні напрямки роботи Територіальної підсистеми відповідно до законодавства України.
4.2. Здійснює в межах своїх повноважень керівництво створеними аварійно-рятувальними службами, формуваннями та спеціалізованими службами цивільного захисту, забезпечення (організацію забезпечення) їх діяльності та здійснення контролю за готовністю до дій за призначенням.
4.3. Організує планування діяльності Територіальної підсистеми.
4.4. Організовує, забезпечує розроблення і здійснення заходів захисту населення і території міста Києва від надзвичайних ситуацій, запобігання надзвичайним ситуаціям, реагування на надзвичайні ситуації та ліквідації їх наслідків.
4.5. Забезпечує організацію навчання з питань цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки посадових осіб виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районних в місті Києві державних адміністрацій, суб'єктів господарювання, що належать до їх сфери управління, керівників та їх заступників, здійснення підготовки населення до дій у надзвичайних ситуаціях.
4.6. Здійснює, із залученням у разі необхідності інших органів, інформаційне забезпечення у сфері цивільного захисту, впровадження сучасних інформаційних технологій.
4.7. Забезпечує виконання завдань ланками створеної Територіальної підсистеми.
4.8. Забезпечує дотримання вимог техногенної безпеки на потенційно небезпечних об'єктах та інших суб'єктах господарювання, які можуть створити реальну загрозу в разі виникнення аварії, що належать до сфери управління виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районних в місті Києві державних адміністрацій.
4.9. Розробляє та забезпечує реалізацію міських програм та планів заходів у сфері цивільного захисту, спрямованих на захист населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню, забезпечення техногенної та пожежної безпеки.
4.10. Готує та подає Київському міському голові пропозиції щодо:
забезпечення реалізації державної політики у сфері цивільного захисту на території міста Києва;
проектів державних та міських програм і прогнозів щодо удосконалення організації цивільного захисту, запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, контролює в межах своєї компетенції виконання зазначених програм;
включення до проектів Державного бюджету України та бюджету міста Києва витрат на розвиток і функціонування Територіальної підсистеми, систем зв'язку та централізованого оповіщення, здійснення заходів щодо захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, ліквідації їх наслідків;
утворення та складу спеціальних комісій з ліквідації надзвичайних ситуацій, бере участь у їх роботі;
створення, використання, поповнення матеріальних резервів для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.
4.11. Здійснює у межах своїх повноважень збір, накопичення, обробку, аналіз і оприлюднення інформації про стан техногенно-екологічної безпеки в місті Києві.
4.12. Здійснює у межах своїх повноважень керівництво та координацію діяльності у сфері цивільного захисту у місті Києві.
4.13. Забезпечує цивільний захист у місті Києві.
4.14. Координує діяльність органів управління та сил Територіальної підсистеми, суб'єктів господарювання незалежно від форми власності з питань цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій і їх наслідків та координує проведення робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.
4.15. Забезпечує оповіщення та інформування керівного складу органів управління та сил територіальної підсистеми цивільного захисту, населення про загрозу виникнення, виникнення надзвичайних ситуацій, у тому числі в доступній для осіб з вадами зору та слуху формі.
4.16. Подає пропозиції щодо складу Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
4.17. Здійснює функції робочого органу Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (секретаріату), що забезпечує підготовку, скликання та проведення засідань, а також контроль за виконанням її рішень.
4.18. Організовує аварійно-рятувальні та інші невідкладні роботи, роботи з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на відповідній території, а також радіаційного, хімічного, біологічного, медичного захисту населення та інженерного захисту територій від наслідків таких ситуацій.
4.19. Організовує та керує проведенням відновлювальних робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.
4.20. У межах своїх повноважень бере участь у заходах щодо захисту населення і території у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій, пов'язаних з терористичними проявами, ліквідації їх наслідків під час проведення антитерористичних операцій.
4.21. Готує та подає центральному органу виконавчої влади, який забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері цивільного захисту, пропозиції щодо віднесення міста Києва до відповідної групи цивільного захисту.
4.22. Готує пропозиції щодо віднесення відповідно до основних показників суб'єктів господарювання, що належать до сфери управління виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районних в місті Києві державних адміністрацій, до категорії цивільного захисту і подає їх перелік на затвердження у встановленому порядку.
4.23. Організовує та в установленому порядку здійснює заходи, пов'язані зі створенням, поповненням (накопиченням), збереженням, використанням матеріального резерву виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в місті Києві.
4.24. Організовує та в установленому порядку здійснює заходи, пов'язані з накопиченням та підтриманням в постійній готовності засобів індивідуального захисту для населення, яке проживає у прогнозованих зонах хімічного забруднення і зонах спостереження суб'єктів господарювання радіаційної небезпеки I і II категорій, та формувань цивільного захисту, а також приладів дозиметричного і хімічного контролю та розвідки.
4.25. Організовує забезпечення життєдіяльності постраждалих від надзвичайних ситуацій, а також під час ведення воєнних (бойових) дій або внаслідок таких дій.
4.26. Організовує роботу з планування укриття населення у захисних спорудах, визначає потреби фонду захисних споруд цивільного захисту.
4.27. Планує та організовує роботу з дообладнання або спорудження в особливий період підвальних та інших заглиблених приміщень для укриття населення.
4.28. Здійснює у межах своїх повноважень контроль за утриманням та станом готовності захисних споруд цивільного захисту, бере участь у роботі комісій з питань визначення стану готовності таких споруд.
4.29. Готує пропозиції щодо прийняття в установленому порядку рішень про подальше використання захисних споруд цивільного захисту державної та комунальної власності, а також у разі банкрутства (ліквідації) суб'єкта господарювання, на балансі якого перебуває споруда цивільного захисту, та наявності безхазяйних споруд цивільного захисту.
4.30. Здійснює контроль з організації планування укриття населення у фонді захисних споруд, забезпечує та веде облік фонду захисних споруд цивільного захисту міста Києва.
4.31. Здійснює організацію проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту міста Києва, готує пропозиції щодо виключення їх за погодженням з центральним органом виконавчої влади, який забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері цивільного захисту, з фонду захисних споруд цивільного захисту.
4.32. Розробляє та подає в установленому порядку Київському міському голові на розгляд плани у сфері цивільного захисту та пропозиції стосовно здійснення заходів щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків.
4.33. Взаємодіє з Державною службою України з надзвичайних ситуацій з питань виконання завдань цивільного захисту.
4.34. Здійснює у межах своїх повноважень заходи щодо участі органів управління та сил цивільного захисту Територіальної підсистеми в територіальній обороні в місті Києві.
4.35. Організовує підготовку до дій за призначенням органів управління та сил цивільного захисту Територіальної підсистеми.
4.36. Бере участь:
у прогнозуванні ймовірності виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, здійснює районування територій за наявністю потенційно небезпечних об'єктів і об'єктів підвищеної небезпеки та визначає і контролює показники ризику на об'єктах господарювання і територіях;
у виконанні в межах своїх повноважень завдань з мобілізаційної підготовки;
у розгляді вихідних даних та вимог на розроблення розділу інженерно-технічних заходів цивільного захисту у складі містобудівної документації;
у розробленні заходів та організації проведення евакуації населення, матеріальних і культурних цінностей із зон надзвичайних ситуацій та зон можливих бойових дій у безпечні райони;
в організації та проведенні національних і міжнародних виставково-ярмаркових заходів, методичних і науково-практичних семінарів, конференцій тощо.
4.37. Організовує роботу розрахунково-аналітичних груп з оцінки радіаційного і хімічного стану в умовах надзвичайних ситуацій.
4.38. Організовує та забезпечує роботу оперативно-чергової служби.
4.39. Здійснює організаційне забезпечення роботи комісії з питань евакуації при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації), контроль за виконанням її рішень.
4.40. Вносить на розгляд Київському міському голові пропозиції щодо погодження проекту плану проведення потенційно небезпечних заходів за участю особового складу Збройних Сил України, інших військових формувань та правоохоронних органів з використанням озброєння і військової техніки за умови присутності цивільного населення, організовує під час розроблення та виконання такого плану взаємодію з органами військового управління під час планування та проведення таких заходів з метою запобігання і недопущення надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків.
4.41. Готує та вносить на розгляд Київському міському голові пропозиції щодо оголошення окремих районів зонами надзвичайної ситуації у разі її виникнення.
4.42. Бере участь відповідно до законодавства у перевірках стану цивільного захисту на відповідній території та контролює проведення навчань з цивільного захисту в місті Києві.
4.43. Вносить пропозиції щодо створення комунальних аварійно-рятувальних служб для обслуговування відповідних територій та об'єктів комунальної власності територіальної громади міста Києва.
4.44. Бере участь у погодженні проектів нормативно-правових актів, розроблених іншими органами виконавчої влади. Готує пропозиції щодо вдосконалення нормативно-правових актів з питань, що належать до його компетенції.
4.45. Здійснює підготовку проектів розпоряджень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Київського міського голови, рішень Київської міської ради, нормативно-правових актів з питань, що належать до компетенції Управління.
4.46. Розглядає в установленому законодавством порядку звернення підприємств, установ, організацій і громадян з питань, що належать до компетенції Управління.
4.47. Опрацьовує запити і звернення народних депутатів України та депутатів Київської міської ради.
4.48. Забезпечує доступ до публічної інформації, розпорядником якої є.
4.49. У межах своїх повноважень готує (бере участь у підготовці) проекти угод, договорів, меморандумів, протоколів зустрічей делегацій і робочих груп.
4.50. Організовує в установленому порядку публічні закупівлі, необхідні для виконання своїх завдань.
4.51. Забезпечує в межах своїх повноважень реалізацію державної політики стосовно державної таємниці.
4.52. Координує та контролює у межах своїх повноважень діяльність підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва та підпорядковані Управлінню.
4.53. Здійснює організаційні заходи щодо проведення конкурсів на заміщення вакантних посад керівників підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва та підпорядковані Управлінню.
4.54. Забезпечує ефективне і цільове використання відповідних бюджетних коштів.
4.55. Забезпечує у межах своїх повноважень захист прав і законних інтересів фізичних та юридичних осіб.
4.56. Організовує виконання Конституції і законів України, постанов Верховної ради України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, наказів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, а також цього Положення та здійснює контроль у межах своїх повноважень за їх реалізацією.
4.57. Забезпечує здійснення заходів щодо запобігання і протидії корупції та захисту персональних даних.
4.58. Бере участь у підготовці звітів Київського міського голови для їх розгляду на сесії Київської міської ради.
4.59. Готує самостійно або разом з іншими структурними підрозділами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інформаційні та аналітичні матеріали для подання Київському міському голові.
4.60. Організовує роботу з укомплектування, зберігання, обліку та використання архівних документів.
4.61. Забезпечує у межах своїх повноважень реалізацію державної політики стосовно захисту інформації з обмеженим доступом.
4.62. Здійснює інші повноваження відповідно до законодавства.
5. Управління в межах своєї компетенції має право:
5.1. Скликати наради, проводити семінари та конференції з питань, що належать до його компетенції.
5.2. Залучати спеціалістів інших структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), підприємств, установ та організацій, громадських об'єднань (за погодженням з їх керівниками) до розгляду питань, що належать до його компетенції.
5.3. Одержувати в установленому порядку від структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), підприємств, установ, організацій та посадових осіб інформацію, документи, пояснення (письмово чи усно) та інші матеріали, необхідні для виконання покладених завдань.
5.4. Користуватися в установленому порядку інформаційними базами органів виконавчої влади, системами зв'язку і комунікацій, мережами спеціального зв'язку та іншими технічними засобами.
5.5. Готувати пропозиції щодо вдосконалення нормативно-правових актів з питань цивільного захисту та в установленому порядку вносити їх на розгляд Київській міській раді та виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації).
5.6. Надавати в межах наданих повноважень підпорядкованим комунальним підприємствам, установам, організаціям обов'язкові для виконання доручення та контролювати їх виконання.
5.7. Вносити в установленому порядку пропозиції Київському міському голові:
щодо удосконалення роботи у сфері цивільного захисту;
щодо залучення до здійснення заходів, пов'язаних із забезпеченням запобігання виникненню надзвичайних ситуацій сил цивільного захисту згідно з планами взаємодії, сил і засобів підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, а окремих спеціалістів - за погодженням з їх керівниками;
щодо проведення заходів, спрямованих на вивчення та здійснення контролю стану техногенної безпеки територій, підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності із залученням у встановленому порядку спеціалістів відповідних контролюючих органів, розташованих на території міста та інших адміністративно-територіальних одиниць, брати в них участь.
5.8. За дорученням представляти інтереси Київського міського голови, Київської міської ради, виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у відносинах з підприємствами, установами, організаціями (в тому числі міжнародними організаціями), а також у судах за довіреністю з питань, що належать до компетенції Управління.
5.9. Подавати відповідно до законодавства правоохоронним та контролюючим органам інформацію про наявні правопорушення у сфері цивільного захисту.
5.10. Брати участь у роботі комісій, утворених Київською міською радою та виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією).
5.11. Заслуховувати керівників структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та районних в місті Києві державних адміністрацій, керівників підприємств, установ, організацій, розташованих на території міста Києва, з питань цивільного захисту та надавати Київському міському голові пропозиції щодо усунення порушень вимог цивільного захисту і техногенної безпеки.
5.12. Одержувати інформацію з питань цивільного захисту від районних в місті Києві державних адміністрацій, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, суб'єктів господарювання незалежно від форми власності про виконання завдань і заходів у сфері цивільного захисту.
5.13. У межах своїх повноважень спільно з територіальними органами управління з питань цивільного захисту проводити спільні перевірки стану виконання основних заходів з питань цивільного захисту Територіальної підсистеми, її ланок та суб'єктів господарювання незалежно від їх підпорядкування та форми власності.
5.14. Залучати до здійснення заходів, пов'язаних із забезпеченням запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, сили Територіальної системи цивільного захисту згідно з планами взаємодії, сили і засоби підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, а окремих спеціалістів - за погодженням з їх керівниками.
5.15. Подавати в установленому порядку пропозиції щодо вдосконалення законодавства з питань цивільного захисту.
5.16. Погоджувати в порядку, визначеному законодавством, номенклатуру та обсяги матеріального резерву.
5.17. Залучати в разі потреби в установленому законодавством порядку до ліквідації наслідків надзвичайної ситуації сили і засоби Територіальної підсистеми та її ланок.
5.18. Здійснювати організаційні заходи щодо проведення конкурсів на заміщення вакантних посад керівників підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва та підпорядковані Управлінню.
5.19. Набувати інших прав відповідно до законодавства України.
6. Управління у процесі виконання покладених на нього завдань у встановленому законодавством порядку та в межах своїх повноважень взаємодіє з постійними комісіями Київської міської ради, іншими структурними підрозділами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районними в місті Києві державними адміністраціями, органами місцевого самоврядування, територіальними органами міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, а також із підприємствами, установами, організаціями, громадськими об'єднаннями та громадянами.
7. Управління очолює начальник, якого призначає на посаду і звільняє з посади Київський міський голова в установленому законодавством порядку за погодженням з Державною службою України з надзвичайних ситуацій.
Кваліфікаційні вимоги до посади начальника Управління: вища освіта за ступенем магістра, досвід роботи на посадах державної служби категорій "Б" чи "В" або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років, вільне володіння державною мовою.
Начальник Управління має заступників, які призначаються на посаду і звільняються з посади начальником Управління у встановленому законодавством порядку.
Кваліфікаційні вимоги до посади заступника начальника Управління: вища освіта за ступенем магістра, досвід роботи на посадах державної служби категорій "Б" чи "В" або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років, вільне володіння державною мовою.
8. Начальник Управління:
8.1. Здійснює керівництво Управлінням, несе персональну відповідальність за організацію та результати його діяльності, сприяє створенню належних умов праці в Управлінні.
8.2. Вживає заходів до удосконалення організації та підвищення ефективності роботи Управління.
8.3. Подає на затвердження в установленому порядку положення про Управління.
8.4. Затверджує положення про підрозділи Управління, посадові інструкції працівників, розподіляє функціональні обов'язки між заступниками начальника Управління, керівниками підрозділів, іншими працівниками Управління.
8.5. Подає на затвердження Київському міському голові проекти кошторисів та штатного розпису Управління в установленому порядку.
8.6. Видає у межах своєї компетенції накази, організовує і контролює їх виконання.
Накази начальника Управління, які зачіпають права, свободи та законні інтереси громадян або мають міжвідомчий характер, підлягають державній реєстрації в установленому порядку.
Накази, які є регуляторними актами, розробляються, розглядаються, приймаються та оприлюднюються у порядку, встановленому законодавством України.
8.7. Розпоряджається коштами в межах затвердженого в установленому порядку кошторису Управління та несе персональну відповідальність за їх цільове використання.
8.8. Призначає на посади і звільняє з посад працівників Управління у порядку, передбаченому законодавством України.
8.9. Застосовує до працівників Управління заходи заохочення та накладає дисциплінарні стягнення.
8.10. Планує роботу Управління, вносить пропозиції щодо формування планів роботи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
8.11. Забезпечує комплексне вирішення питань роботи з керівниками комунальних підприємств, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва та підпорядкованих Управлінню, вирішує в межах своєї компетенції організаційні питання щодо проведення конкурсного відбору кандидатур на заміщення вакантних посад керівників суб'єктів господарювання комунального сектора економіки в місті Києві.
Відповідає за підготовку, своєчасне погодження та укладання контрактів з директорами підпорядкованих підприємств. Здійснює аналіз виконання умов та показників укладених контрактів з керівниками цих підприємств, забезпечує своєчасне продовження та розірвання контрактів.
8.12. Погоджує звільнення з посади керівників комунальних підприємств, установ, організацій, що підпорядковані Управлінню.
8.13. Діє від імені Управління без довіреності, представляє в установленому порядку Управління у відносинах з іншими структурними підрозділами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), з міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, районними в місті Києві державними адміністраціями, підприємствами, установами і організаціями в Україні та за її межами, укладає від імені Управління договори (угоди), видає доручення.
8.14. Може входити до складу Колегії виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
8.15. Вносить пропозиції щодо розгляду на засіданнях Колегії виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) питань, що належать до компетенції Управління, та розробляє проекти відповідних рішень.
8.16. Може брати участь у засіданнях Київської міської ради.
8.17. Забезпечує дотримання працівниками Управління правил внутрішнього трудового розпорядку та виконавської дисципліни.
8.18. Організовує роботу з підвищення рівня професійної компетентності державних службовців структурного підрозділу.
8.19. Звітує перед Київським міським головою, перед Київською міською радою в порядку, встановленому Регламентом Київської міської ради, про виконання покладених на Управління завдань.
8.20. Проводить особистий прийом громадян з питань, що належать до компетенції Управління, здійснює заходи щодо розгляду їх звернень, пропозицій.
8.21. Бере участь в антитерористичних заходах відповідно до наданих Управлінню повноважень.
8.22. Організовує розроблення та реалізацію заходів щодо участі підпорядкованих органів Управління і сил у процесі антитерористичної діяльності.
8.23. Організовує в Управлінні забезпечення охорони державної таємниці. Здійснює забезпечення охорони державної таємниці, постійний контроль за забезпеченням охорони державної таємниці в межах своїх повноважень, передбачених Законом України "Про державну таємницю".
Зберігає відому йому державну таємницю та іншу інформацію, яка згідно із законодавством України не підлягає розголошенню.
8.24. Здійснює інші повноваження, передбачені законодавством України та цим Положенням.
9. В Управлінні для вирішення питань, що належать до його компетенції, може утворюватися колегія як консультативно-дорадчий орган у складі начальника Управління (голови колегії), заступників начальника Управління (за посадою), інших працівників Управління.
До складу колегії можуть входити депутати Київської міської ради (за згодою), керівники інших структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), інших установ та громадських організацій.
Склад колегії затверджується наказом начальника Управління.
Рішення колегії вводяться в дію наказами начальника Управління.
10. Управління (крім об'єктів, які утримуються за рахунок коштів державного бюджету) утримується за рахунок коштів бюджету міста Києва.
Гранична чисельність працівників Управління затверджується розпорядженням Київського міського голови.
Структура Управління затверджується розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
Кошторис Управління затверджується у встановленому порядку.
Штатний розпис Управління в межах граничної чисельності і фонду оплати праці його працівників затверджує Київський міський голова після його погодження Департаментом фінансів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
11. Майно Управління становлять основні фонди та оборотні активи, а також інші цінності, вартість яких відображається в самостійному балансі.
Майно Управління (крім майна, придбаного за рахунок коштів державного бюджету) є комунальною власністю територіальної громади міста і закріплене за ним на праві оперативного управління.
12. Управління має право виключно за згодою власника або уповноваженого ним органу відчужувати закріплене за ним майно, надавати в оренду або в безоплатне користування (позичку), передавати в заставу нерухоме майно, обладнання, інвентар та інші цінності, а також списувати з балансу основні засоби в установленому порядку.
13. Управління є юридичною особою, має самостійний баланс, рахунки в органах Державної казначейської служби України, печатку із зображенням Державного Герба України, інші печатки і штампи зі своїм найменуванням та відповідні бланки.
Місцезнаходження Управління: вул. Вишгородська, 21, м. Київ, 04074.
14. Управління здійснює оперативний та бухгалтерський облік результатів своєї діяльності і подає фінансову, статистичну та іншу звітність у порядку, встановленому законодавством України.
15. Фінансова звітність Управління подається Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у встановленому порядку.
16. Припинення Управління здійснюється за рішенням Київської міської ради в порядку, визначеному законодавством України.
Директор Департаменту міського благоустрою виконавчого органу
Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

А. Фіщук