• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про залучення інвестора до реконструкції будинку N 33-35 (літ. Б, В) на вул. Дмитрівській у Шевченківському районі

Київська міська державна адміністрація | Розпорядження від 23.07.2002 № 1469
Реквізити
  • Видавник: Київська міська державна адміністрація
  • Тип: Розпорядження
  • Дата: 23.07.2002
  • Номер: 1469
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Київська міська державна адміністрація
  • Тип: Розпорядження
  • Дата: 23.07.2002
  • Номер: 1469
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
N 1450 від 19.07.2002
Про створення комунального підприємства "Екотранс"
З метою практичної реалізації Київської міської програми"Екологія транспорту", затвердженої рішенням Київської міськоїради від 29.11.2001 N 157/1591 ( ra0157023-01 ) та на виконаннярішення Київської міської ради від 28.03.2002 N 407/1841( ra0407023-02) "Про створення комунального підприємства"Екотранс":
1. Затвердити Статут комунального підприємства "Екотранс", щодадається.
2. Призначити директором комунального підприємства "Екотранс"Богдана Вадима Миколайовича.
3. Заступнику голови Київської міської державноїадміністрації Салію І.М. укласти з директором комунальногопідприємства "Екотранс" трудовий контракт.
4. Головному управлінню комунальної власності м. КиєваКиївської міської державної адміністрації у встановленому порядкувнести пропозиції щодо закріплення майна за комунальнимпідприємством "Екотранс" на праві повного господарського відання.
5. Згідно зі ст.22 Бюджетного кодексу України ( 2542-14 ),пункту 2 рішення Київради від 29.11.2001 N 157/1591( ra0157023-01 ) та на виконання підпункту 2.3 пункту 2 рішенняКиївради від 28.03.2002 N 407/1841 ( ra0407023-02 ):
- Головному управлінню транспорту Київської міської державноїадміністрації, як головному розпоряднику бюджетних коштів, приформуванні бюджетного запиту на 2003 рік розглянути питаннявключення видатків на облаштування та організацію діяльності КП"Екотранс" в сумі 250,0 тис.грн.;
- Державному управлінню екології та природних ресурсів ум. Києві щорічно при формуванні переліку природоохоронних заходівпередбачати кошти для фінансування екологічних заходів натранспорті.
6. Комунальне підприємство "Екотранс" визначити замовникомвиконання заходів щодо реалізації Київської міської програми"Екологія транспорту" ( ra0157023-01 ) та доручити йому вноситипропозиції до Державного управління екології та природних ресурсіву м. Києві для фінансування екологічних заходів на транспорті зміського фонду охорони навколишнього природного середовища.
7. Підпорядкувати комунальне підприємство "Екотранс"Головному управлінню транспорту Київської міської державноїадміністрації.
8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти назаступника голови Київської міської державної адміністраціїСалія І.М.
Голова О.Омельченко
Затверджено
розпорядженням Київської
міської державної
адміністрації
від 19.07.2002 N 1450
СТАТУТ
комунального підприємства "Екотранс"
Стаття 1. Загальні положення
1.1. Комунальне підприємство "Екотранс" (далі за текстом -Підприємство) створено на комунальній власності територіальноїгромади м. Києва відповідно до рішення Київської міської ради від28.03.2002 N 407/1841 ( ra0407023-02) "Про створення комунальногопідприємства "Екотранс" і безпосередньо підпорядковуєтьсяГоловному управлінню транспорту Київської міської державноїадміністрації.
Стаття 2. Найменування та місцезнаходження
2.1. Повне найменування Підприємства - комунальнепідприємство "Екотранс".
Скорочена назва - КП "Екотранс".
2.2. Місцезнаходження (юридична адреса) Підприємства:м. Київ, 01030 вул. Леонтовича, 6.
Стаття 3. Юридичний статус Підприємства
3.1. У своїй діяльності Підприємство керується Конституцією( 254к/96-ВР ) і законами України, постановами Верховної РадиУкраїни, указами і розпорядженнями Президента України, декретами,постановами та розпорядженнями Кабінету Міністрів України,рішеннями Київської міської ради, розпорядженнями Київськоїміської державної адміністрації та цим Статутом.
3.2. Підприємство здійснює свою діяльність на засадах повноїгосподарської самостійності, госпрозрахунку, є юридичною особою,має самостійний баланс, розрахунковий та інші рахунки в установахбанку, круглу печатку із своїм найменуванням, штамп, бланки таінші реквізити. Права і обов'язки юридичної особи Підприємствонабуває з моменту його державної реєстрації.
3.3. Підприємство має право укладати угоди, набувати майновіта особисті немайнові права, нести обов'язки, бути позивачем івідповідачем у суді, господарському суді та третейському суді.
Стаття 4. Майно і кошти Підприємства
4.1. Майно Підприємства становлять основні фонди та оборотнікошти, а також інші матеріальні та фінансові ресурси, вартістьяких відображається в його самостійному балансі.
4.2. Майно Підприємства є комунальною власністютериторіальної громади м. Києва і закріплено за ним на правіповного господарського відання. Здійснюючи право повногогосподарського відання, Підприємство володіє, користується тарозпоряджається зазначеним майном на свій розсуд, вчиняючи щодонього будь-які дії, які не суперечать законодавству України тацьому Статуту.
4.3. Джерелами формування майна Підприємства є:
4.3.1. Грошові та матеріальні внески власника абоуповноваженого ним органу.
4.3.2. Доходи, одержані від надання послуг, виконання робітта від реалізації продукції, а також від інших видівфінансово-господарської діяльності.
4.3.3. Кредити банків.
4.3.4. Благодійні внески, пожертвування організацій,підприємств і громадян.
4.3.5. Інші джерела, не заборонені законодавством України.
4.4. Підприємство має право за згодою власника абоуповноваженого ним органу здавати в оренду, надавати іншимпідприємствам, організаціям та установам безоплатно в тимчасовекористування або в позику належні йому будинки, споруди,устаткування та інші матеріальні цінності, а також списувати їх збалансу.
Стаття 5. Предмет та мета діяльності
5.1. Підприємство створено з метою зменшення негативноговпливу транспорту на стан довкілля столиці та практичноїреалізації заходів, передбачених Київською міською програмою"Екологія транспорту" ( ra0157023-01 ).
5.2. Предметом діяльності КП "Екотранс" є:
5.2.1. Організація роботи із використання стиснутого газу таскрапленого газу пропан-бутану як моторного палива наавтомобільному транспорті.
5.2.2. Створення на території міста Києва розгалуженої мережіавтомобільних газонаповнювальних, газозаправних та багатопаливнихстанцій.
5.2.3. Забезпечення потреб транспортного сектора міста Києваполегшеними газовими балонами.
5.2.4. Забезпечення потреб транспортного сектора міста Києвагазопаливною апаратурою.
5.2.5. Створення у місті Києві мережі спеціалізованихсервісних станцій з переобладнання автотранспорту на газове пальнета сервісного обслуговування такого автотранспорту у процесіексплуатації.
5.2.6. Оснащення міського комунального автотранспортугазобалонною апаратурою для роботи на стиснутому природному газі,газодизельній суміші або скрапленому газі пропан-бутані.
5.2.7. Запровадження для використання у транспортному секторіміста Києва автобусів надвеликої місткості, легкових автомобілів здвигунами, які працюють на стиснутому природному газі,газодизельній суміші або скрапленому газі пропан-бутані.
5.2.8. Впровадження сучасних технічних засобів для зменшенняшкідливих викидів від автомобільного транспорту.
5.2.9. Заходи щодо поліпшення якості моторних палив.
5.2.10. Забезпечення комунальних автотранспортних підприємствпаливно-мастильними матеріалами підвищеної якості таконтрольно-вимірювальним обладнанням для контролю їх якості.
5.2.11. Розробка та впровадження систем регулювання рухомтранспортних засобів у місті.
5.2.12. Будівництво та експлуатація автотранспортнихтерміналів, майданчиків для відстою та стоянки автотранспортнихзасобів.
5.2.13. Створення належних умов для відстою транзитногоавтотранспорту у складі автотерміналів на основних в'їздах доміста Києва.
5.2.14. Організація роботи пунктів екологічного контролютранспортних засобів, що прибувають в місто Київ.
5.2.15. Організація контролю виконання екологічних заходів наавтотранспортних підприємствах та об'єктах дорожнього сервісуміста різних форм власності.
5.2.16. Поводження з транспортними відходами.
5.2.17. Організація збору відпрацьованих мастил,автомобільних шин, акумуляторів, металевого брухту.
5.2.18. Створення потужностей для відновлення автомобільнихшин за методом "холодного наварювання" з метою подальшого їхвикористання.
5.2.19. Створення дільниці зі зберігання, різки, пресуваннята пакетування відпрацьованих кузовів автотранспортних засобів.
5.2.20. Запровадження пересувних постів екологічного контролюсистем двигунів автотранспортних засобів.
5.2.21. Створення на в'їздах до міста Києваконтрольно-регулювальних пунктів з перевірки та регулювання системдвигунів автотранспортних засобів.
5.2.22. Виробництво та реалізація продукції
виробничо-технічного призначення, товарів народного споживання та
продуктів харчування.
5.2.23. Створення, будівництво та експлуатація закладівоптової, оптово-роздрібної та роздрібної торгівлі.
5.2.24. Операції купівлі-продажу, обміну, здачі в оренду,надання безкоштовно та в позику юридичним і фізичним особамосновних фондів, сировини, матеріалів та напівфабрикатів, готовоїпродукції та товарів, фінансових ресурсів, рухомого та нерухомогомайна, лізингові та консигнаційні операції.
5.2.25. Оптово-роздрібні операції купівлі-продажу, обмінунафтогазопродуктів.
5.2.26. Надання консультаційних, маркетингових,
посередницьких та різноманітних комерційних, юридичних послуг.
5.2.27. Надання транспортно-експедиційних послуг.
5.2.28. У випадках, передбачених чинним законодавством, КП"Екотранс" одержує ліцензії на право заняття певними видамидіяльності.
5.2.29. Крім того, Підприємство має право займатися іншимивидами діяльності, які не суперечать чинному законодавствуУкраїни.
Стаття 6. Права і обов'язки Підприємства
6.1 Підприємство має право:
6.1.1. Самостійно планувати свою діяльність і основнінапрямки свого розвитку відповідно до науково-технічних прогнозівта пріоритетів, кон'юнктури ринку продукції, товарів, робіт,послуг та економічної ситуації.
6.1.2. Створювати відособлені підрозділи без права юридичноїособи (з правом відкриття поточних і розрахункових рахунків) ізатверджувати положення про них.
6.2. На Підприємство покладаються такі обов'язки:
6.2.1. Забезпечення своєчасної сплати податків та іншихвідрахувань до державного і місцевого бюджетів згідно ззаконодавством України.
6.2.2. Здійснення розвитку основних фондів, забезпеченнясвоєчасного введення в дію придбаного обладнання, оперативногоматеріально-технічного постачання засобів виробництва.
6.2.3. Створення належних умов для високопродуктивної ібезпечної праці працівників підприємства, додержання законодавстваУкраїни про працю та соціальне страхування.
6.2.4. Дотримання вимог охорони праці, передбачених ЗакономУкраїни "Про охорону праці" ( 2694-12 ) та іншими нормативнимидокументами з охорони праці.
6.2.5. Здійснення заходів з метою підвищення матеріальноїзацікавленості працівників Підприємства, забезпечення економного іраціонального використання фонду споживання, своєчаснихрозрахунків з працівниками Підприємства.
6.3. Здійснення бухгалтерського, податкового, оперативногообліку та ведення статистичної звітності згідно з законодавствомУкраїни.
Стаття 7. Управління Підприємством і самоврядування
трудового колективу
7.1. Управління Підприємством здійснюється директором.
7.2. Директор Підприємства призначається на посаду тазвільняється з посади власником або уповноваженим ним органом наконтрактних умовах.
7.3. Директор підприємства:
7.3.1. Самостійно вирішує питання діяльності Підприємства вмежах своєї компетенції, передбаченої Статутом.
7.3.2. Несе персональну відповідальність за виконанняпокладених на Підприємство завдань, визначених цим Статутом,дотримання державної фінансової дисципліни, ефективне використаннята охорону майна, закріпленого за Підприємством, дотриманнязаконодавства України.
7.3.3. Затверджує структуру і штатний розпис Підприємства,положення про його структурні підрозділи і функціональні обов'язкипрацівників Підприємства та встановлює систему оплати праці.
7.3.4. Оперативно керує роботою Підприємства на основієдиноначальності відповідно до цього Статуту.
7.3.5. Діє без доручення від імені Підприємства, представляєПідприємство в усіх установах та організаціях, суді,господарському суді, третейскому суді.
7.3.6. Розпоряджається майном та коштами Підприємствавідповідно до законодавства України та цього Статуту.
7.3.7. Видає у межах своєї компетенції накази, розпорядженнята організує контроль їх виконання, відкриває розрахункові рахункив банках, укладає угоди, в тому числі трудові.
7.3.8. Забезпечує своєчасну виплату заробітної платипрацівникам Підприємства згідно з законодавством України.
7.3.9. Створює на Підприємстві умови праці відповідно довимог нормативних актів, передбачених законодавством про охоронупраці, забезпечує функціонування системи охорони праці наПідприємстві, розробляє комплексні заходи щодо забезпеченняпожежної безпеки та виробничої санітарії.
7.4. Несе персональну відповідальність за додержання порядкуведення і достовірності обліку та статистичної звітності.
7.5. Заступники директора Підприємства, головні інженери,керівники та спеціалісти структурних підрозділів, інші працівникипризначаються і звільняються з посади директором Підприємства.
7.6. Право укладання колективного договору від іменіадміністрації Підприємства надається директорові Підприємства.
7.7. Інтереси трудового колективу Підприємства представляєпрофспілковий комітет, що обирається на загальних зборах трудовогоколективу Підприємства.
7.8. Вищим керівним органом Підприємства є загальні зборитрудового колективу, які розглядають і вирішують згідно з СтатутомПідприємства і законодавством України питання самоврядуваннятрудового колективу.
7.9. Трудовий колектив Підприємства становлять усі громадяни,які своєю працею беруть участь в його діяльності на основітрудового договору (контракту, угоди), а також інших форм, щорегулюють трудові відносини працівника з Підприємством.
Трудовий колектив Підприємства:
- розглядає і затверджує проект колективного договору;
- розглядає і вирішує згідно з статутом Підприємства питаннясамоврядування трудового колективу;
- визначає і затверджує перелік і порядок надання працівникамПідприємства соціальних пільг;
- бере участь у матеріальному і моральному стимулюванніпродуктивності праці, заохочує винахідницьку і раціоналізаторськудіяльність, порушує клопотання про представлення працівників додержавних нагород.
Стаття 8. Господарська та соціальна діяльність
Підприємства
8.1. Основним узагальнюючим показником фінансових результатівгосподарської діяльності Підприємства є прибуток.
8.2. Планування фінансово-господарської діяльності
здійснюється Підприємством шляхом укладання у порядку та за
формою, що визначаються Київською міською державної
адміністрацією, річних фінансових планів, які затверджуються
Головним управлінням комунальної власності міста Києва Київської
міської державної адміністрації.
В річних фінансових планах Підприємства передбачається розмірвідрахування частини прибутку до бюджету міста Києва.
8.3. Відрахування Підприємством частини прибутку до бюджетуміста Києва в межах розміру, передбаченого затвердженим фінансовимпланом на поточний рік, здійснюється першочергово.
8.4. Керівник Підприємства несе персональну відповідальністьза виконання затвердженого фінансового плану.
8.5. Підприємство звітує про стан виконання фінансового планув порядку, що визначається Головним управлінням комунальноївласності міста Києва Київської міської державної адміністрації.
8.6. Підприємство самостійно сплачує податки та іншіобов'язкові платежі і відрахування згідно з чинним законодавством.
8.7. Джерелами формування фінансових ресурсів Підприємства єкапітальні вкладення, асигнування із бюджету; доходи, одержані відреалізації продукції, робіт та послуг, інші джерела, не забороненізаконодавством України.
8.8. Взаємовідносини Підприємства з іншими підприємствамибудуються на договірній основі.
8.9. Ревізія фінансово-господарської діяльності Підприємстваздійснюється згідно з законодавством України.
8.10. Прибуток Підприємства використовується відповідно дофінансових планів.
8.11. Контроль за діяльністю Підприємства та відношення йогоз органами державної виконавчої влади здійснюються згідно ззаконодавством України.
8.12. Питання соціального розвитку, зокрема поліпшення умовпраці, життя та здоров'я, забезпечення гарантій обов'язковогомедичного страхування членів трудового колективу вирішуютьсядиректором Підприємства за згодою трудового колективу тапрофспілкового комітету Підприємства.
Стаття 9. Зовнішньоекономічна діяльність
9.1. Підприємство самостійно здійснює зовнішньоекономічнудіяльність, для чого вступає у відносини з іншими юридичними, атакож фізичними особами іноземних країн згідно з метою і предметомдіяльності Підприємства у межах, що встановлені чиннимзаконодавством України.
9.2. В процесі здійснення зовнішньоекономічної діяльностіПідприємство користується у повному обсязі правами юридичної особизгідно з чинним законодавством України та цим Статутом на основівалютної самоокупності.
9.3. Підприємство експортує продукцію (послуги) власноговиробництва, продукцію (послуги), що вироблені Підприємством врезультаті спільної діяльності з іншими підприємствами згідно зчинним законодавством України.
9.4. Підприємство імпортує товари (послуги) для забезпеченнястатутної діяльності, інше майно, а також товари споживчого ринкудля задоволення потреб колективу Підприємства.
9.5. Зовнішньоторговельні угоди, що укладаютьсяПідприємством, повинні бути підписані директором та головнимбухгалтером.
9.6. Валютна виручка, одержана Підприємством в результатізовнішньоекономічної діяльності, використовується Підприємством упорядку, визначеному валютним законодавством України.
Стаття 10. Ліквідація та реорганізація Підприємства
10.1. Ліквідація та реорганізація (злиття, приєднання, поділ,виділення, перетворення) Підприємства здійснюється за рішеннямвласника, рішенням суду або господарського суду.
10.2. Ліквідація здійснюється ліквідаційною комісією, якаутворюється органом, що прийняв рішення про ліквідацію. Порядок ітермін проведення ліквідації, а також термін заяви претензійкредиторами визначається органом, що прийняв рішення проліквідацію Підприємства.
У разі банкрутства Підприємства його ліквідація проводитьсязгідно із Законом України "Про відновлення платоспроможностіборжника або визнання його банкрутом" ( 2343-12 ).
10.3. Від моменту призначення ліквідаційної комісії до неїпереходять повноваження щодо управління Підприємством.Ліквідаційна комісія складає ліквідаційний баланс Підприємства таподає його органу, що прийняв рішення про ліквідацію.
10.4. Працівникам, що звільняються у результаті реорганізаціїабо ліквідації, гарантується додержання їх інтересів відповідно дотрудового законодавства України.
10.5. Майно, що залишилось після задоволення претензійкредиторів і розрахунків з членами трудового колективу,використовується за вказівкою власника.
10.6. Підприємство вважається реорганізованим аболіквідованим з моменту виключення його з державного реєструУкраїни.
10.7. У разі реорганізації Підприємства його права іобов'язки переходять до правонаступника.
Перший заступник голови І.Фоменко