• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про затвердження Інструкції щодо складання форм державних статистичних спостережень зі статистики капітальних інвестицій

Державний комітет статистики України  | Наказ, Перелік, Інструкція від 09.10.2006 № 476 | Документ не діє
Реквізити
  • Видавник: Державний комітет статистики України
  • Тип: Наказ, Перелік, Інструкція
  • Дата: 09.10.2006
  • Номер: 476
  • Статус: Документ не діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Державний комітет статистики України
  • Тип: Наказ, Перелік, Інструкція
  • Дата: 09.10.2006
  • Номер: 476
  • Статус: Документ не діє
Документ підготовлено в системі iplex
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ
Н А К А З
09.10.2006 N 476
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
23 жовтня 2006 р.
за N 1133/13007
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Державного комітету статистики N 436 від 10.11.2008 )
Про затвердження Інструкції щодо складання форм державних статистичних спостережень зі статистики капітальних інвестицій
( Із змінами, внесеними згідно з Наказом Державного комітету статистики N 262 від 27.07.2007 )
Відповідно до статей 14, 18 Закону України "Про державну статистику", з метою подальшого вдосконалення державних статистичних спостережень зі статистики капітальних інвестицій
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Інструкцію щодо складання форм державних статистичних спостережень N 2-інвестиції "Звіт про капітальні інвестиції" та N 1-інвестиції "Звіт про інвестиції в основний капітал (капітальні вкладення)" (далі - Інструкція), що додається, і ввести її в дію, починаючи зі звіту за 2006 рік.
2. Департаменту статистики виробництва (Овденко Л.М.) визначити потрібний тираж, підготувати і передати адміністративно-господарському департаменту (Царський В.І.) оригінал Інструкції, затвердженої пунктом 1 цього наказу, для виготовлення.
3. Адміністративно-господарському департаменту (Царський В.І.) забезпечити контроль за своєчасним виготовленням та доставкою Інструкції, затвердженої пунктом 1 цього наказу, на адресу головних управлінь статистики в Автономній Республіці Крим, областях, місті Києві та Управління статистики в місті Севастополі.
4. Департаменту фінансового забезпечення, бухгалтерського обліку та звітності (Кучіна І.Ю.) забезпечити фінансування послуг з виготовлення та доставки Інструкції, затвердженої пунктом 1 цього наказу.
5. Визнати такими, що втратили чинність, з 1 січня 2007 року:
наказ Держкомстату України від 12.12.2001 N 491 "Про затвердження форми державної статистичної звітності N 2-інвестиції "Звіт про капітальні інвестиції" та інструкції щодо її складання", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 26 грудня 2001 року за N 1076/6267 (із змінами), у частині затвердження Інструкції;
наказ Держкомстату України від 29.11.2005 N 389 "Про затвердження Інструкції щодо заповнення форми державного статистичного спостереження N 1-інвестиції "Звіт про інвестиції в основний капітал (капітальні вкладення)", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 9 грудня 2005 року за N 1480/11760.
6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Головка В.А.
Голова Комітету О.Г.Осауленко
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Держкомстату України
09.10.2006 N 476
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
23 жовтня 2006 р.
за N 1133/13007
ІНСТРУКЦІЯ
щодо складання форм державних статистичних спостережень N 2-інвестиції "Звіт про капітальні інвестиції" та N 1-інвестиції "Звіт про інвестиції в основний капітал (капітальні вкладення)"
Загальні положення
Форми державних статистичних спостережень N 2-інвестиції "Звіт про капітальні інвестиції" та N 1-інвестиції "Звіт про інвестиції в основний капітал (капітальні вкладення)" складаються звітувальною одиницею, яка безпосередньо освоювала (використовувала) капітальні інвестиції у звітному періоді. Дані заповнюються у тисячах гривень без десяткового знака.
( Абзац перший розділу "Загальні положення" із змінами, внесеними згідно з Наказом Державного комітету статистики N 262 від 27.07.2007 )
Звітність подається за адресою і в терміни, зазначені на бланках форм.
Якщо за вказівкою звітувальної одиниці зазначені звіти складають її відособлені (виділені на окремий баланс) філії, представництва, відділення та інші підрозділи, розташовані на відокремленій території (іншій області, районі, місті), то звітувальна одиниця дані за цими підрозділами не відображає.
Звітувальна одиниця, яка здійснює лінійне будівництво або яка у своєму складі має не виділені на окремий баланс структурні підрозділи, розміщені на території іншого регіону, ніж звітувальна одиниця, складає, крім зведеного звіту, звіти щодо кожної території окремо і подає їх управлінню статистики за місценаходженням.
У разі освоєння капітальних інвестицій на умовах пайової участі звіт подається тією звітувальною одиницею, якій в установленому порядку передані кошти і яка безпосередньо їх освоювала (використовувала).
Якщо у звітному році мала місце зміна структури звітної одиниці, то дані за період з початку звітного року, а також за відповідний період минулого року наводяться виходячи з її нової структури, яка утворилась на дату складання звітності.
Фактично освоєні у звітному періоді обсяги капітальних інвестицій відображаються у звітності на основі документів первинного обліку.
Витрати на придбання основних засобів (їх окремих частин), інших матеріальних та нематеріальних активів, з метою їх подальшого перепродажу, не належать до капітальних інвестицій і у звіти за формами N 2-інвестиції та N 1-інвестиції не включаються.
Витрати на придбання обладнання (об'єкта лізингу) уключаються в обсяги капітальних інвестицій таким чином:
лізингодавцем, якщо це обладнання передане ним за договором до оперативного лізингу;
лізингоодержувачем, якщо це обладнання передане йому за договором до фінансового лізингу.
Якщо розрахунки за виконані роботи (послуги) або витрати на придбання машин, обладнання, інших основних засобів здійснені в іноземній валюті, то ці витрати перераховуються у грошову одиницю України - гривню за курсом, установленим Національним банком України на дату здійснення операції.
Суми податку на додану вартість включаються в обсяги капітальних інвестицій у разі, якщо підприємство є платником цього податку (відповідно до чинного законодавства).
Форма N 2-інвестиції "Звіт про капітальні інвестиції" ( z1076-01 )
Розділ 1. Капітальні інвестиції
У розділі 1 відображаються дані про фактично освоєні (використані) у звітному періоді обсяги капітальних інвестицій за рахунок усіх джерел фінансування.
У рядку 110 відображаються капітальні інвестиції, до яких належать інвестиції в основний капітал (основні засоби), в інші необоротні матеріальні активи; витрати, пов'язані з поліпшенням об'єкта; інвестиції у необоротні нематеріальні активи, а також витрати на формування основного стада.
Дані рядка 110 дорівнюють відповідно сумі даних рядків 111, 114, 115, 117, 118.
У рядку 111 відображаються інвестиції в основний капітал (капітальні вкладення): витрати на капітальне будівництво; на придбання машин та обладнання, інструменту, приладів та інвентарю, транспортних засобів (без затвердження кошторису на будівництво). Дані рядка 111 дорівнюють відповідно сумі даних рядків 112 та 113.
У рядку 111 не відображаються авансові платежі для фінансування будівництва та придбання обладнання, а також вартість устаткування, яке потребує монтажу і знаходиться на складі.
У рядку 112 відображаються витрати на будівництво (що здійснюється як підрядним, так і господарським способом) нових, розширення, реконструкцію, технічне переоснащення та підтримання потужностей діючих підприємств; капітальні витрати на поліпшення земель (меліоративні, осушувальні, іригаційні та інші роботи); витрати на проведення культуртехнічних робіт на землях, що не потребують осушення, і на терасування крутих схилів; витрати на садіння і вирощування багаторічних плодово-ягідних культур (садів, виноградників тощо), на створення (закладку і догляд) захисних лісових смуг; роботи з експлуатаційного і глибокого розвідувального буріння на нафту, газ і на термальні води.
У рядку 113 відображаються витрати на придбання машин та обладнання, транспортних засобів, інструменту, приладів та інвентарю (без здійснення будівництва).
У цьому рядку також відображаються:
вартість обладнання, придбаного на умовах лізингу;
вартість малоцінних необоротних матеріальних активів.
У рядку 114 відображаються витрати на придбання або створення (будівництво) власними силами інших необоротних матеріальних активів:
бібліотечних фондів;
тимчасових (не титульних) споруд (крім витрат на зведення таких споруд, які замовник включає в обсяги інвестицій в основний капітал та оплачує);
природних ресурсів (нафти, газу, тощо), придбаних для наступного видобутку;
інвентарної тари;
предметів прокату - активів, призначених для прокату;
інших необоротних матеріальних активів.
У рядку 124 із рядка 114 виділяються витрати на придбання земельних ділянок для наступного видобутку (нафти, газу тощо).
У рядку 115 відображаються витрати, пов'язані з поліпшенням об'єкта, що призводить до збільшення майбутніх економічних вигод, первинно очікуваних від використання об'єкта, і на суму яких збільшується первісна вартість основних засобів (капітальний ремонт будівель, споруд, машин та обладнання).
У рядку 116 з рядка 115 виділяються кошти, витрачені на капітальний ремонт будівель і споруд.
У рядку 117 відображаються витрати на придбання, створення власними силами необоротних нематеріальних активів.
До нематеріальних активів належать права користування природними ресурсами (надрами, геологічною та іншою інформацією про природне середовище), майном (земельною ділянкою, будівлею), права на знаки для товарів і послуг (товарні знаки, торгові марки, фірмові назви), на об'єкти промислової власності (права на винаходи, патенти, ліцензії, промислові зразки, сорт рослин, породи тварин, ноу-хау), авторські та суміжні з ними права (права на літературні та музичні твори, програми для ЕОМ, бази даних) тощо.
У рядку 118 відображаються витрати на формування основного стада робочої та продуктивної худоби.
У цьому рядку не відображаються витрати на утримання тварин, що перебувають на вирощуванні та відгодівлі, птиці, звірів, кролів, сімей бджіл, а також на худобу, вибракувану з основного стада й реалізовану без поставлення на відгодівлю, тварин, прийнятих від населення для реалізації.
У рядку 119 відображається сума податку на додану вартість (із загального обсягу капітальних інвестицій - рядок 110), якщо юридична особа, що освоювала інвестиції, є платником цього податку.
У рядку 125 з рядка 110 відображаються витрати капітального характеру на охорону навколишнього природного середовища і раціональне використання природних ресурсів (охорону і раціональне використання водних ресурсів, земель, природних рослинних, мінеральних ресурсів та ресурсів тваринного світу, охорону і збереження природно-заповідного фонду, раціональне використання, зберігання та знешкодження відходів виробництва та побутових відходів, охорону атмосферного повітря тощо).
У рядку 120 з рядка 111 виділяються витрати на здійснення будівельних і монтажних робіт (підрядним та господарським способом) зі зведення будівель і споруд та робіт з монтажу обладнання.
У рядку 121 з рядка 120 виділяються витрати на здійснення будівельних і монтажних робіт господарським способом. До обсягів будівельних і монтажних робіт, виконаних господарським способом, належать роботи, виконані власними силами робітників підприємства та оплачені за рахунок основної діяльності, а не за договором підряду.
У рядку 122 з рядка 111 виділяються витрати на придбання машин та обладнання, транспортних засобів, інструменту, приладів та інвентарю, які були у користуванні і обліковувались на балансі інших юридичних осіб як основні засоби.
У рядку 126 з рядка 117 виділяються витрати на придбання (створення) засобів програмного забезпечення, уключаючи бази даних за умови використання їх більше одного року. У цьому рядку також відображаються витрати на створення засобів програмного забезпечення, призначених для власного використання.
У рядку 127 з рядка 117 виділяються витрати на оплату послуг юристів, оцінювачів, агентів з нерухомості тощо, пов'язані з придбанням нематеріальних активів.
У рядку 123 з рядка 120 виділяються витрати на здійснення робіт з монтажу обладнання.
У рядку 128 відображаються капітальні інвестиції на придбання будівель, споруд, їх окремих частин (в тому числі квартир) та об'єктів незавершеного будівництва.
Розділ 2. Інвестиції в основний капітал за видами основних засобів
У розділі 2 наводяться дані з обсягів інвестицій в основний капітал за видами створених (збудованих), придбаних основних засобів:
будівлі (включаючи житлові) і споруди;
машини, обладнання, інструмент, інвентар (без транспортних засобів);
транспортні засоби;
інші основні засоби.
Визначення понять "будівля", "житлова будівля" і "споруда" наведено в Державному класифікаторі будівель та споруд, затвердженому наказом Держстандарту України від 17.08.2000 N 507.
У рядках 201 та 204 відображаються відповідно витрати на будівництво будівель та інженерних споруд, які складаються з фактичних витрат на виконання будівельних і монтажних робіт, вартості обладнання, що забезпечує функціонування цих будівель і споруд, вартості інших капітальних робіт і витрат (у частині, що відноситься до будівництва цих будівель та інженерних споруд - проектно-вишукувальних робіт, робіт з відведення земельних ділянок під будівництво та інших), які при введенні об'єкта в експлуатацію включаються в інвесторську вартість будівлі (споруди).
До витрат на будівництво будівель (споруд) уключаються витрати на комунікації всередині цих будівель, які необхідні для їх експлуатації (уся система опалення і каналізації всередині будівлі, внутрішня мережа газоводопроводу, силові та освітлювальні електропроводки, телефонна електропроводка, вентиляційні пристрої загальносанітарного призначення, підйомники, ліфти та ін.).
У рядках 209 та 210 відображається вартість технологічного, енергетичного, підйомно-транспортного й іншого обладнання, машин, інструменту, інвентарю та транспортних засобів, які не пов'язані безпосередньо з функціонуванням будівель (споруд).
У рядку 216 з рядка 209 виділяються витрати на електричне та електронне устаткування. До такого обладнання належать електронно-обчислювальні та електричні машини і апаратура (комп'ютери, друкувальні пристрої тощо), устаткування для радіо, телебачення та зв'язку (телефонні апарати, телефакси тощо), медичні прилади (електродіагностична апаратура), точні вимірювальні та оптичні пристрої та ін.
У рядки 201, 204, 209 та 216 уключаються також витрати на здійснення робіт з монтажу обладнання.
У рядку 211 відображається вартість інших видів основних засобів (багаторічні насадження, робоча та продуктивна худоба, капітальні витрати на поліпшення земель тощо).
У рядку 215 із рядків 201 та 204 виділяється вартість обладнання, що забезпечує функціонування будівель та споруд.
Сума даних по рядках 201, 204, 209, 210, 211 дорівнює даним рядка 111 графи 1.
Розділ 3. Капітальні інвестиції за джерелами фінансування
У розділі 3 наводяться дані з освоєних обсягів капітальних інвестицій та інвестицій в основний капітал (капітальних вкладень), з них на житлове будівництво, за джерелами фінансування.
У рядку 310 відображаються обсяги інвестицій, фактично освоєних у звітному періоді за рахунок коштів Державного бюджету України (отриманих на поворотній чи безповоротній основі), незалежно від того, виділені ці кошти у звітному році чи у попередніх роках.
У рядку 320 відображаються обсяги інвестицій, які освоєні за рахунок коштів бюджету Автономної Республіки Крим, коштів місцевих бюджетів різних рівнів.
У рядку 330 відображаються обсяги інвестицій, освоєних за рахунок власних коштів підприємств усіх форм власності - коштів, отриманих підприємством внаслідок звичайної діяльності, а також амортизаційних відрахувань з матеріальних та нематеріальних необоротних активів, нарахованих протягом звітного періоду.
У рядку 343 з рядка 330 відображаються обсяги інвестицій, освоєних за рахунок використаних амортизаційних відрахувань.
У рядку 331 відображаються обсяги інвестицій, освоєних за рахунок кредитів банків - іноземних та вітчизняних (крім тих, що відображені у рядку 310), та інших позик.
У рядку 342 з рядка 331 відображаються обсяги інвестицій, освоєних за рахунок кредитів іноземних банків.
У рядку 344 з рядка 331 відображаються обсяги інвестицій, освоєних у процесі іпотечного кредитування, яке здійснюється на підставі договору про іпотечний кредит.
У рядку 345 з рядка 344 відображаються обсяги іпотечного кредитування населення на будівництво власних квартир.
У рядку 332 відображаються обсяги інвестицій, освоєних за рахунок коштів іноземних інвесторів (інших держав, міжнародних організацій, юридичних та фізичних осіб інших держав).
У рядку 333 відображаються обсяги інвестицій, освоєних за рахунок коштів вітчизняних інвестиційних компаній, фондів (фондів фінансування будівництва, фондів операцій з нерухомістю тощо).
У рядку 340 відображаються обсяги інвестицій, освоєних за рахунок коштів населення на будівництво власних квартир без врахування коштів, отриманих за рахунок іпотечного кредитування.
У рядку 341 відображаються обсяги інвестицій, освоєних за рахунок інших джерел фінансування (уключаючи кошти населення на будівництво індивідуальних житлових будівель, кошти фермерів, інших приватних забудовників тощо), не перерахованих у рядках 310, 320, 330, 331, 332, 333, 340.
Сума даних по рядках 310, 320, 330, 331, 332, 333, 340 та 341 розділу дорівнює:
за графою 1 - рядку 110 графи 1 розділу 1;
за графою 2 - рядку 111 графи 1 розділу 1;
за графою 3 - рядку 201 графи 1 розділу 2.
Розділ 4. Інвестиції в основний капітал за видами економічної діяльності
У розділі 4 відображаються дані з освоєних (використаних) обсягів інвестицій в основний капітал (капітальних вкладень) за видами економічної діяльності. Розподіл здійснюється відповідно до Класифікації видів економічної діяльності ДК 009:2005, затвердженої наказом Держспоживстандарту України від 26.12.2005 N 375 (далі - КВЕД), у розвиток яких вони були спрямовані.
Дані вказуються у вільних рядках розділу за переліком видів економічної діяльності за КВЕД, який наведено у додатку до цієї Інструкції.
У графі 1 наводиться обсяг інвестицій в основний капітал, освоєних за період з початку року.
У графі 2 з графи 1 виділяються витрати на виконання усіх видів будівельних робіт та робіт з монтажу обладнання.
У графі 3 з графи 1 виділяються витрати на придбання машин та обладнання (що потребує і не потребує монтажу); інструменту, приладів та інвентарю; транспортних засобів.
Не включаються у дані граф 2 та 3 інші капітальні роботи і витрати (вартість проектних та вишукувальних робіт для поточного будівництва і для будівництва майбутніх років, робіт з благоустрою та озеленення територій, витрати на утримання служби замовника і авторський нагляд, капітальні витрати на поліпшення земель тощо).
У графі 4 із графи 1 виділяються інвестиції в основний капітал, освоєні за рахунок коштів державного бюджету.
Форма N 1-інвестиції "Звіт про інвестиції в основний капітал (капітальні вкладення)" ( va378202-05 )
Розділ 1. Інвестиції в основний капітал за видами робіт і витрат
У розділі 1 із загального обсягу інвестицій в основний капітал, наведених за формою N 2-інвестиції (розділ 1, ряд. 111, гр. 1), відображаються дані за окремими видами робіт та витрат.
У рядку 030 наводяться дані з інших капітальних робіт і витрат.
З рядка 030:
у рядку 031 наводяться дані з вартості проектних та вишукувальних робіт для поточного будівництва і для будівництва майбутніх років, витрати на розробку техніко-економічних обґрунтувань, що здійснюються за рахунок капітальних вкладень;
у рядку 032 (з рядка 031) - вартість проектно-вишукувальних робіт за титульними списками для будівництва майбутніх років;
у рядку 033 відображається вартість багаторічних насаджень (садів, виноградників та інших багаторічних плодово-ягідних культур, полезахисних, садозахисних, водорегулювальних та інших лісових смуг);
у рядку 036 відображаються капітальні витрати на роботи з глибокого розвідувального буріння на нафту, газ і термальні води;
у рядку 037 відображаються витрати на роботи з експлуатаційного буріння на нафту, газ і термальні води.
У рядку 034 відображаються витрати на поліпшення земель - проведення культуртехнічних робіт на землях, що не потребують осушення (планування земельних ділянок, корчування площ під ріллю, очищення поля від каміння та валунів, розчищення заростей, терасування крутих схилів); рекультивацію земельних ділянок; меліоративні, осушувальні, іригаційні роботи (витрати на спорудження ставків, водоймищ, водосховищ і лиманів, протиерозійних гідротехнічних, протисельових, протизсувних, протилавинних та берегоукріплювальних споруд, на підсипання та намивання ґрунту, роботи з осушення земель) тощо.
У рядку 038 наводяться дані з вартості обладнання, що потребує монтажу і знаходиться на складі, які не включаються до обсягів інвестицій в основний капітал.
Розділ 2. Інвестиції в основний капітал за видами будівель і споруд
Із загального обсягу інвестицій в основний капітал, відображених за формою N 2-інвестиції (розділ 1, рядок 111, гр.1) виділяються дані за окремими видами будівель та споруд.
Сума даних за рядками (220-222, 223, 230) має дорівнювати сумі даних за рядками 201 та 204 розділу 2 форми N 2-інвестиції.
У рядку 226 відображаються дані з обсягів інвестицій в основний капітал, освоєних у ході будівництва офісних будинків та будівель для надання послуг у сфері транспорту, оптової та роздрібної торгівлі, готельного та ресторанного господарства, а також для надання платних послуг госпрозрахунковими підприємствами та організаціями з охорони здоров'я, освіти, культури та ін.
У рядку 227 відображаються дані з обсягів інвестицій в основний капітал, освоєних у ході будівництва адміністративних будівель органів виконавчої, законодавчої та судової влади, будівель підприємств та організацій з охорони здоров'я, освіти, культури та ін., що утримуються за рахунок коштів державного бюджету, а також службових приміщень громадських організацій (уключаючи релігійні).
У рядку 235 згідно з Державним класифікатором будівель та споруд, затвердженим наказом Держстандарту України від 17.08.2000 N 507, відображаються дані щодо споруд гірничопромислових та добувних підприємств, споруд підприємств електроенергетики, хімічної промисловості та чорної металургії.
У рядку 236 відображаються дані щодо інших споруд, дані про які не наведено в рядках 231-235.
Розділ 3. Відтворювана структура інвестицій в основний капітал за видами економічної діяльності (без витрат на експлуатаційне і глибоке розвідувальне буріння на нафту, газ і термальні води і на проектно-вишукувальні роботи для будівництва майбутніх років)
У розділі 3 із загального обсягу інвестицій в основний капітал, відображених за формою N 2-інвестиції (розділ 1, рядок 111, гр.1), виділяються дані за основними напрямками відтворюваної структури та окремими видами економічної діяльності.
У графі 1 виділяються капітальні витрати на технічне переоснащення і реконструкцію діючих підприємств, будівель і споруд.
У графі 2 виділяються витрати на нове будівництво (включаючи розширення діючих підприємств, будівель і споруд).
У графі 3 виділяються витрати на заходи, пов'язані з постійним поновленням основних засобів, що перебувають в процесі виробничої діяльності.
У розділ не включаються дані з витрат на експлуатаційне і глибоке розвідувальне буріння на нафту, газ і термальні води і на проектно - вишукувальні роботи для будівництва майбутніх років, вартості обладнання, що не входить до кошторисів на будівництво (рухомий склад), якщо це не передбачено проектно-кошторисною документацією на технічне переоснащення та реконструкцію об'єкта.
Директор департаментустатистики виробництва Л.М.Овденко
Додаток
до Інструкції
ПЕРЕЛІК
видів економічної діяльності*
Коди КВЕД,
на рівні яких
заповнюється
формаN 2-інвестиції
Код КВЕД Назва
Секція AСільське господарство,
мисливство, лісове господарство
01Сільське господарство, мисливст-
во та пов'язані з ними послуги
01.101.1Рослинництво
01.11.0Вирощування зернових та
технічних культур
01.12.0Овочівництво, декоративне
садівництво та вирощування
продукції розсадників
01.13.0Вирощування фруктів, ягід,
горіхів, культур для виробництва
напоїв і прянощів
01.201.2Тваринництво
01.21.0Розведення великої рогатої
худоби
01.22.0Розведення овець, кіз, коней
01.23.0Розведення свиней
01.24.0Розведення птиці
01.25.0Розведення інших тварин
01.301.3Змішане сільське господарство
01.30.0Змішане сільське господарство
01.401.4Надання послуг у рослинництві і
тваринництві; облаштування
ландшафту
01.41.0Надання послуг у рослинництві;
облаштування ландшафту
01.42.0Надання послуг у тваринництві
01.501.5Мисливство
01.50.0Мисливство
0202Лісове господарство та пов'язані
з ним послуги
02.01.1Лісівництво та лісозаготівлі
02.01.2Одержування продукції лісового
господарства
02.02.0Надання послуг у лісовому
господарстві
Секція BРибальство, рибництво
0505Рибальство, рибництво та
пов'язані з ними послуги
05.01.0Рибальство; надання послуг у
рибальстві
05.02.0Рибництво; надання послуг у
рибництві
Секція CДобувна промисловість
Підсекція CAДобування паливно-енергетичних
корисних копалин
10Добування вугілля, лігніту і
торфу
10.110.1Добування, збагачення та
агломерація кам'яного вугілля
10.10.1Добування та збагачення
кам'яного вугілля
10.10.3Агломерація кам'яного вугілля
10.210.2Добування, збагачення та
агломерація лігніту
--------------
* Витяг із Класифікації видів економічної діяльності
(ДК 009:2005), затвердженої наказом Держспоживстандарту України
від 26.12.2005 N 375
.
10.20.2Агломерація лігніту
10.310.3Добування та агломерація торфу
10.30.0Добування та агломерація торфу
11Добування вуглеводнів та
пов'язані з ним послуги
11.1Добування сирої нафти та
природного газу
11.10.111.10.1Добування нафти
11.10.211.10.2Добування природного газу
11.10.411.10.4Добування бітумінозних сланців
та пісковику
11.211.2Надання послуг, пов'язаних з
добуванням нафти і газу
11.20.0Надання послуг, пов'язаних з
добуванням нафти і газу
1212Добування уранової та торієвої
руд
12.00.0Добування уранової та торієвої
руд
Підсекція CBДобування корисних копалин, крім
паливно-енергетичних
13Добування металевих руд
13.113.1Добування залізних руд
13.10.0Добування залізних руд
13.213.2Добування руд кольорових металів
13.20.0Добування руд кольорових металів
14Інші галузі добувної
промисловості
14.1Добування каменю
14.1114.11.0Добування декоративного та
будівельного каменю
14.1214.12.0Добування вапняку, гіпсу та
крейди
14.1314.13.0Добування глинистого сланцю
14.214.2Добування піску та глини
14.21.0Добування піску та гравію
14.22.0Добування глини та каоліну
14.314.3Добування мінеральної сировини
для хімічної промисловості та
виробництва добрив
14.30.0Добування мінеральної сировини
для хімічної промисловості та
виробництва добрив
14.414.4Добування та виробництво солі
14.40.0Добування та виробництво солі
14.514.5Інші галузі добувної
промисловості, не віднесені до
інших групувань
14.50.0Інші галузі добувної
промисловості, не віднесені до
інших групувань
Секція DПереробна промисловість
Підсекція DAВиробництво харчових продуктів,
напоїв та тютюнових виробів
15Виробництво харчових продуктів,
напоїв
15.115.1Виробництво м'яса та м'ясних
продуктів
15.11.0Виробництво м'яса
15.12.0Виробництво м'яса свійської
птиці та кролів
15.13.0Виробництво м'ясних продуктів
15.215.2Виробництво рибних продуктів
15.20.0Виробництво рибних продуктів
15.315.3Перероблення та консервування
овочів та фруктів
15.31.0Перероблення та консервування
картоплі
15.32.0Виробництво фруктових та
овочевих соків
15.33.0Перероблення та консервування
овочів та фруктів, не віднесене
до інших групувань
15.415.4Виробництво олії та тваринних
жирів
15.41.0Виробництво нерафінованих олії
та жирів
15.42.0Виробництво рафінованих олії та
жирів
15.43.0Виробництво маргарину та
аналогічних харчових жирів
15.515.5Виробництво молочних продуктів
та морозива
15.51.0Перероблення молока та
виробництво сиру
15.52.0Виробництво морозива
15.615.6Виробництво продуктів
борошномельно-круп'яної
промисловості, крохмалю та
крохмальних продуктів
15.61.0Виробництво продуктів
борошномельно-круп'яної
промисловості
15.62.0Виробництво крохмалю та
крохмальних продуктів
15.715.7Виробництво готових кормів для
тварин
15.71.0Виробництво готових кормів для
тварин, що утримуються на фермах
15.72.0Виробництво готових кормів для
домашніх тварин
15.8Виробництво інших харчових
продуктів
15.8115.81.0Виробництво хліба та
хлібобулочних виробів
15.8215.82.0Виробництво сухарів, печива,
пирогів і тістечок тривалого
зберігання
15.8315.83.0Виробництво цукру
15.8415.84.0Виробництво какао, шоколаду та
цукристих кондитерських виробів
15.8515.85.0Виробництво макаронних виробів
15.8615.86.0Виробництво чаю та кави
15.8715.87.0Виробництво прянощів та приправ
15.8815.88.0Виробництво продуктів дитячого
харчування та дієтичних
продуктів
15.8915.89.0Виробництво харчових продуктів,
не віднесених до інших групувань
15.915.9Виробництво напоїв
15.91.015.91.0Виробництво дистильованих
алкогольних напоїв
15.92.0Виробництво етилового спирту із
зброджуваних продуктів
15.93.015.93.0Виробництво виноградних вин
15.94.0Виробництво сидру та інших
плодово-ягідних вин
15.95.0Виробництво інших напоїв зі
зброджуваних продуктів
15.96.015.96.0Виробництво пива
15.97.0Виробництво солоду
15.98.015.98.0Виробництво мінеральних вод та
інших безалкогольних напоїв
1616Виробництво тютюнових виробів
16.00.0Виробництво тютюнових виробів
Підсекція DBТекстильне виробництво;
виробництво одягу, хутра та
виробів з хутра
17Текстильне виробництво
17.117.1Прядіння текстильних волокон
17.11.0Прядіння бавовняних волокон
17.12.0Кардне прядіння вовняних волокон
17.13.0Камвольне прядіння вовняних
волокон
17.14.0Прядіння лляних волокон
17.15.0Прядіння натуральних шовкових,
штучних та синтетичних волокон
17.16.0Виробництво швацьких ниток
17.17.0Підготовка та прядіння інших
текстильних волокон
17.217.2Ткацьке виробництво
17.21.0Виробництво бавовняних тканин
17.22.0Виробництво вовняних тканин з
волокон кардного прядіння
17.23.0Виробництво вовняних тканин з
волокон камвольного прядіння
17.24.0Виробництво шовкових тканин
17.25.0Виробництво інших текстильних
тканин
17.317.3Оздоблення тканин та текстильних
виробів
17.30.0Оздоблення тканин та текстильних
виробів
17.417.4Виробництво готових текстильних
виробів, крім одягу
17.40.0Виробництво готових текстильних
виробів, крім одягу
17.517.5Виробництво інших текстильних
виробів
17.51.0Виробництво килимів та килимових
виробів
17.52.0Виробництво канатів, мотузок,
шпагату та сіток
17.53.0Виробництво нетканих текстильних
матеріалів та виробів з них
17.54.0Виробництво текстильних виробів,
не віднесених до інших групувань
17.617.6Виробництво трикотажного полотна
17.60.0Виробництво трикотажного полотна
17.717.7Виробництво трикотажних виробів
17.71.0Виробництво трикотажних
панчішно-шкарпеткових виробів
17.72.0Виробництво трикотажних
пуловерів, кардиганів та
аналогічних виробів
1818Виробництво одягу; виробництво
хутра та виробів з хутра
18.10.0Виробництво одягу зі шкіри
18.21.0Виробництво робочого одягу
18.22.0Виробництво верхнього одягу
18.23.0Виробництво спіднього одягу
18.24.0Виробництво іншого одягу та
аксесуарів
18.30.0Виробництво хутра та виробів з
хутра
Підсекція DCВиробництво шкіри, виробів зі
шкіри та інших матеріалів
1919Виробництво шкіри, виробів зі
шкіри та інших матеріалів
19.10.0Виробництво шкіри
19.20.0Виробництво галантерейних та
дорожніх виробів зі шкіри та
інших матеріалів
19.30.0Виробництво взуття
Підсекція DDОброблення деревини та
виробництво виробів з деревини,
крім меблів
2020Оброблення деревини та
виробництво виробів з деревини,
крім меблів
20.10.0Лісопильне та стругальне
виробництво; просочування
деревини
20.20.0Виробництво фанери, плит та
панелей, шпону
20.30.0Виробництво дерев'яних
будівельних конструкцій та
столярних виробів
20.40.0Виробництво дерев'яної тари
20.51.0Виробництво інших виробів з
деревини
20.52.0Виробництво виробів з корка,
соломки та матеріалів для
плетіння
Підсекція DEЦелюлозно-паперове виробництво;
видавнича діяльність
2121Виробництво паперової маси,
паперу, картону та виробів з них
21.11.0Виробництво паперової маси
21.12.0Виробництво паперу та картону
21.21.0Виробництво гофрованого картону,
паперової та картонної тари
21.22.0Виробництво паперових виробів
господарсько-побутового та
санітарно-гігієнічного
призначення
21.23.0Виробництво паперових
канцелярських виробів
21.24.0Виробництво шпалер
21.25.0Виробництво інших виробів з
паперу та картону
22Видавнича та поліграфічна
діяльність, тиражування
записаних носіїв інформації
22.122.1Видавнича діяльність
22.11.0Видання книг
22.12.0Видання газет
22.13.0Видання журналів та періодичних
публікацій
22.14.0Видання звукозаписів
22.15.0Інші види видавничої діяльності
22.222.2Поліграфічна діяльність та
пов'язані з нею послуги
22.21.0Друкування газет
22.22.0Інша поліграфічна діяльність
22.23.0Брошурувально-палітурна та
оздоблювальна діяльність
22.24.0Виготовлення друкованих форм
22.25.0Надання інших послуг у
поліграфічній діяльності
22.322.3Тиражування записаних носіїв
інформації
22.31.0Тиражування звукозаписів
22.32.0Тиражування відеозаписів
22.33.0Тиражування програмного
забезпечення
Підсекція DFВиробництво коксу, продуктів
нафтоперероблення та ядерних
матеріалів
23Виробництво коксу, продуктів
нафтоперероблення та ядерних
матеріалів
23.123.1Виробництво коксу
23.10.0Виробництво коксу
23.223.2Виробництво продуктів
нафтоперероблення
23.20.0Виробництво продуктів
нафтоперероблення
23.323.3Виробництво ядерних матеріалів
23.30.0Виробництво ядерних матеріалів
Підсекція DGХімічне виробництво
24Хімічне виробництво
24.124.1Виробництво основної хімічної
продукції
24.11.0Виробництво промислових газів
24.12.0Виробництво барвників та
пігментів
24.13.0Виробництво іншої основної
неорганічної хімічної продукції
24.14.024.14.0Виробництво іншої основної
органічної хімічної продукції
24.15.024.15.0Виробництво добрив та азотних
сполук
24.16.024.16.0Виробництво пластмас у первинних
формах
24.17.024.17.0Виробництво синтетичного каучуку
24.224.2Виробництво агрохімічної
продукції
24.20.0Виробництво агрохімічної
продукції
24.324.3Виробництво лаків та фарб
24.30.0Виробництво лаків та фарб
24.424.4Фармацевтичне виробництво
24.41.0Виробництво основних
фармацевтичних продуктів