• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про внесення змін до рішення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення від 21 січня 2016 року N 2

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення  | Рішення від 17.06.2022 № 330
Реквізити
  • Видавник: Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення
  • Тип: Рішення
  • Дата: 17.06.2022
  • Номер: 330
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення
  • Тип: Рішення
  • Дата: 17.06.2022
  • Номер: 330
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ
РІШЕННЯ
17.06.2022 № 330
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
18 серпня 2022 р.
за № 937/38273
Про внесення змін до рішення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення від 21 січня 2016 року № 2
Відповідно до статті 12 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статті 17, частини другої статті 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення ВИРІШИЛА:
1. Внести до рішення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення від 21 січня 2016 року № 2 "Про затвердження Порядку подання телерадіоорганізаціями та провайдерами програмної послуги інформації про структуру власності та відповідних форм документів телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 лютого 2016 року за № 251/28381 (зі змінами), такі зміни:
1) у заголовку рішення слова "та відповідних форм документів телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги" виключити;
2) пункт 1 викласти у такій редакції:
"1. Затвердити Порядок подання телерадіоорганізаціями та провайдерами програмної послуги інформації про структуру власності, що додається.".
2. Внести зміни до Порядку подання телерадіоорганізаціями та провайдерами програмної послуги інформації про структуру власності, затвердженого рішенням Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення від 21 січня 2016 року № 2, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 лютого 2016 року за № 251/28381 (зі змінами), виклавши його в новій редакції, що додається.
3. Юридичному управлінню подати це рішення на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
4. Відділу зв'язків з медіа та суспільними інституціями оприлюднити це рішення на офіційному вебсайті Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення після державної реєстрації в Міністерстві юстиції України.
5. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Бурмагіна О.

Голова

О. Герасим'юк
ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення
Національної ради України
з питань телебачення
і радіомовлення
21 січня 2016 року № 2
(у редакції рішення
Національної ради України
з питань телебачення
і радіомовлення
від 17 червня 2022 року № 330)
ПОРЯДОК
подання телерадіоорганізаціями та провайдерами програмної послуги інформації про структуру власності
I. Загальні положення
1. Цей Порядок визначає процедуру подання телерадіоорганізаціями та провайдерами програмної послуги (далі - суб'єкти інформаційної діяльності) Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення (далі - Національна рада) інформації про структуру власності та здійснення Національною радою контролю за дотриманням суб'єктами інформаційної діяльності вимог щодо розкриття інформації про структуру власності відповідно до Закону України "Про телебачення і радіомовлення".
Вимоги, установлені цим Порядком, також застосовуються при поданні до Національної ради заяви про видачу (продовження), а також про переоформлення ліцензії у зв'язку зі зміною відомостей про прямого власника (співвласників) та/або кінцевого бенефіціарного власника (контролера).
2. У цьому Порядку терміни вживаються у значеннях, наведених у Законі України "Про телебачення і радіомовлення".
3. Для цілей розкриття інформації про структуру власності під ключовим учасником юридичної особи розуміється будь-яка фізична особа, яка володіє корпоративними правами такої юридичної особи, юридична особа, яка володіє п'ятьма і більше відсотками корпоративних прав такої юридичної особи, і при цьому:
1) якщо юридична особа має більше ніж 10 учасників - фізичних осіб, ключовими учасниками вважаються 10 учасників - фізичних осіб, частки яких є найбільшими;
2) якщо однакові за розміром пакети корпоративних прав юридичної особи належать більше ніж 10 учасникам - фізичним особам, ключовими учасниками вважаються всі фізичні особи, які володіють п'ятьма і більше відсотками корпоративних прав такої юридичної особи;
3) вважається, що публічна компанія не має ключових учасників.
4. Структура власності суб'єкта інформаційної діяльності є прозорою, якщо інформація про структуру власності, оприлюднена на його офіційному вебсайті та надана Національній раді, дає змогу визначити всіх осіб, які мають пряму та/або опосередковану істотну участь у юридичній особі чи можливість значного або вирішального впливу на управління та/або діяльність юридичної особи, у тому числі відносини контролю між усіма особами в ланцюгу володіння корпоративними правами щодо цієї юридичної особи, а також визначити кінцевого бенефіціарного власника.
5. Структура власності суб'єкта інформаційної діяльності, заявника на отримання ліцензії на мовлення або ліцензії провайдера програмної послуги є непрозорою (такою, що не відповідає вимогам щодо її прозорості), якщо:
1) суб'єкт інформаційної діяльності не розкрив інформацію про свою структуру власності в порядку та обсязі, визначених у Законі України "Про телебачення і радіомовлення" та цьому Порядку;
2) з інформації про структуру власності, поданої суб'єктом інформаційної діяльності, неможливо встановити всіх осіб, визначених у пункті 4 цього розділу, а також характер відносин між ними (зокрема, наявність або відсутність між ними відносин контролю).
6. Розмір сукупної участі особи в суб'єкті інформаційної діяльності розраховується шляхом додавання прямої та опосередкованої участі особи в суб'єкті інформаційної діяльності за всіма ланцюгами володіння корпоративними правами в суб'єкті інформаційної діяльності.
7. Якщо особа прямо або через інших осіб здійснює контроль акціонера (учасника) суб'єкта інформаційної діяльності, то розмір опосередкованої участі такої особи в суб'єкті інформаційної діяльності дорівнює розміру прямої участі в суб'єкті інформаційної діяльності акціонера (учасника) суб'єкта інформаційної діяльності, якого вона контролює.
8. Розмір опосередкованої участі в суб'єкті інформаційної діяльності особи, яка має істотну участь за довіреністю акціонерів (учасників) суб'єкта інформаційної діяльності, розраховується шляхом додавання часток участі в статутному капіталі суб'єкта інформаційної діяльності акціонерів (учасників) суб'єкта інформаційної діяльності, які видали такі довіреності.
9. У разі наявності у структурі власності суб'єкта інформаційної діяльності іноземних юридичних або фізичних осіб суб'єкт інформаційної діяльності подає також документи, що підтверджують належність цій особі корпоративних прав у суб'єкті інформаційної діяльності.
10. Щодо кінцевих бенефіціарних власників подаються також документи, що підтверджують можливість здійснювати вирішальний вплив на управління або господарську діяльність суб'єкта інформаційної діяльності у сфері телебачення і радіомовлення.
II. Порядок щорічного подання суб'єктами інформаційної діяльності інформації про структуру власності
1. Телерадіоорганізація щороку до 31 березня подає до Національної ради звіт за попередній (звітний) рік діяльності про свою структуру власності у складі таких документів:
1) відомості про власників істотної участі та інших пов'язаних осіб, а також кінцевих бенефіціарних власників, складені за формою № 1 (додаток 1);
2) схематичне зображення структури власності станом на 31 грудня звітного року, складене відповідно до вимог пункту 3 цього розділу, за зразком, наведеним у додатку 2 до цього Порядку;
3) відомості про зміни у структурі власності у звітному році, складені за формою № 2 (додаток 3).
2. Провайдер програмної послуги щороку до 31 березня подає до Національної ради звіт за попередній (звітний) рік діяльності про свою структуру власності у складі таких документів:
1) відомості про власників істотної участі та інших пов'язаних осіб, а також кінцевих бенефіціарних власників, складені за формою № 1;
2) схематичне зображення структури власності станом на 31 грудня звітного року, складене відповідно до вимог пункту 3 цього розділу, за зразком, наведеним у додатку до цього Порядку;
3) відомості про зміни у структурі власності у звітному році, складені за формою № 2;
4) відомості про осіб, які впродовж звітного року надавали провайдеру програмної послуги фінансування (кредити, позики, фінансову допомогу тощо), складені за формою № 3 (додаток 4), якщо загальна сума такого фінансування від однієї особи впродовж звітного року становила 125 і більше мінімальних заробітних плат.
Фізична особа - підприємець провайдер програмної послуги подає інформацію про структуру власності, складену за формами № 1, № 3.
3. На схематичному зображенні структури власності зазначаються:
1) всі особи, які володіють прямою та/або опосередкованою істотною участю у суб'єкті інформаційної діяльності;
2) всі ключові учасники суб'єкта інформаційної діяльності та кожної юридичної особи у кожному ланцюгу володіння корпоративними правами суб'єкта інформаційної діяльності;
3) розмір участі (відсоток корпоративних прав), який належить кожній фізичній або юридичній особі в іншій юридичній особі.
4. На схематичному зображенні структури власності щодо кожної фізичної особи вказуються її повне ім'я та громадянство, щодо кожної юридичної особи - повне найменування юридичної особи та країна її державної реєстрації.
Зразок складання схематичного зображення структури власності наведений у додатку 2 до цього Порядку.
5. Документи, передбачені пунктами 1 та 2 цього розділу, подаються до Національної ради в електронній формі через електронний сервіс "Особистий кабінет" (далі - "Особистий кабінет").
6. Документи, передбачені пунктами 1 та 2 цього розділу, подаються в електронній формі у форматі EXCEL (.xlsx) відповідно до затверджених цим Порядком форм та розміщених на офіційному вебсайті Національної ради.
Документи, що подаються до Національної ради в електронній формі через електронний сервіс "Особистий кабінет", підписуються керівником або уповноваженою особою суб'єкта інформаційної діяльності кваліфікованим електронним підписом (КЕП).
7. Для отримання доступу до електронного сервісу "Особистий кабінет" суб'єкт інформаційної діяльності офіційним листом подає до Національної ради адресу постійно діючої електронної пошти, на яку буде надіслано дані для доступу. Доступ здійснюється з використанням електронного цифрового підпису.
8. У разі подання до Національної ради відповідно до вимог, визначених Законом України "Про телебачення і радіомовлення" та цим Порядком, документів, що підтверджують належність особі корпоративних прав юридичної особи, перехід прав на корпоративні права, інших документів, на підставі яких особа набула істотну участь у суб'єкті інформаційної діяльності, документів, які дають змогу зробити висновок про майновий (фінансовий) стан особи тощо, такі документи мають пред'являтись у вигляді оригіналів або надаватись їх копії, засвідчені в установленому законодавством порядку.
9. Документи щодо іноземних юридичних осіб та фізичних осіб - іноземців, документи, видані органами іноземної держави, документи, складені іноземною мовою, мають подаватися до Національної ради з перекладом на українську мову, засвідченим нотаріально.
10. Документи, видані органом іноземної держави, мають бути засвідчені нотаріально за місцем видачі та легалізовані в установленому порядку, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України.
11. У разі виявлення технічної помилки в інформації про структуру власності, поданій Національній раді, суб'єкт інформаційної діяльності у сфері телебачення і радіомовлення повинен оновити інформацію.
12. Щорічна інформація про структуру власності подається та зберігається в "Особистому кабінеті".
III. Порядок подання інформації про структуру власності заявниками на отримання (продовження) ліцензії або переоформлення ліцензії у зв'язку зі зміною відомостей про прямого власника (співвласників) та/або кінцевого бенефіціарного власника (контролера)
1. Заявник разом із заявою про видачу (продовження) ліцензії або переоформлення ліцензії у зв'язку зі зміною відомостей про прямого власника (співвласників) та/або кінцевого бенефіціарного власника (контролера) подає до Національної ради:
1) відомості про власників істотної участі та інших пов'язаних осіб, а також кінцевих бенефіціарних власників, складені за формою № 1;
2) схематичне зображення структури власності суб'єкта інформаційної діяльності, складене відповідно до пункту 3 розділу II цього Порядку, за зразком, наведеним у додатку 2 до цього Порядку;
3) відомості про зміни у структурі власності за поточний рік, складені за формою № 2;
4) відомості про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру кінцевого бенефіціарного власника за рік, який передує даті звернення із заявою, за формою податкової декларації про майновий стан і доходи, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року № 859, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 26 жовтня 2015 року за № 1298/27743 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 17 грудня 2020 року № 783) (без додатків).
2. Відомості, передбачені підпунктами 1-3 пункту 1 цього розділу, що подаються на отримання (продовження) ліцензії, зазначаються за поточний рік станом на останнє число місяця, який передує даті звернення із заявою.
Відомості, передбачені підпунктами 1-3 пункту 1 цього розділу, що подаються для переоформлення ліцензії у зв'язку зі зміною відомостей про прямого власника (співвласників) та/або кінцевого бенефіціарного власника (контролера), зазначаються за поточний або рік, коли відбулися зміни, станом на день відповідних змін.
3. Національна рада додатково на підставі мотивованого запиту може витребувати від заявника копії документів, які підтверджують достовірність інформації, включеної до декларації кінцевого бенефіціарного власника.
4. У разі зміни інформації щодо діяльності ліцензіата, яка потребує внесення змін до ліцензії щодо відомостей про структуру власності ліцензіата, зокрема складу пов'язаних осіб, ліцензіат подає до Національної ради відомості за відповідною формою, передбаченою цим Порядком.
5. Якщо протягом звітного року у структурі власності змін не відбулося, суб'єкт інформаційної діяльності може не подавати відомості, складені за формою № 2, але повинен обов'язково зазначити про це у формі № 1.
IV. Порядок здійснення Національною радою контролю за дотриманням суб'єктами інформаційної діяльності вимог щодо розкриття інформації про структуру власності
1. У разі виявлення недоліків у поданих документах про структуру власності Національна рада має право надати суб'єкту інформаційної діяльності строк для усунення виявлених недоліків, але не більше ніж один місяць.
2. За неподання або несвоєчасне подання інформації про структуру власності або подання недостовірної інформації про структуру власності Національною радою вживаються заходи, передбачені чинним законодавством.
3. Національна рада на підставі інформації про структуру власності, поданої суб'єктом інформаційної діяльності, може визнати структуру власності непрозорою за наявності підстав, визначених Законом України "Про телебачення і радіомовлення".
4. У випадку визнання структури власності суб'єкта інформаційної діяльності непрозорою Національна рада повідомляє про це суб'єкта інформаційної діяльності листом із зазначенням підстав для визнання структури власності непрозорою.
Одночасно Національна рада пропонує суб'єкту інформаційної діяльності, його учасникам (акціонерам) вжити заходів протягом встановленого Національною радою строку для приведення структури власності суб'єкта інформаційної діяльності у відповідність до вимог щодо її прозорості.
5. Національна рада має право розмістити інформацію про статус опрацювання структур власності суб'єктів інформаційної діяльності, а також про визнання структури власності суб'єкта інформаційної діяльності непрозорою на офіційному вебсайті Національної ради.
6. Для забезпечення дотримання визначених законодавством антимонопольних обмежень та обмежень стосовно частки іноземних власників у статутному капіталі телерадіоорганізації Національна рада під час розгляду заяви про видачу (продовження) ліцензії або переоформлення ліцензії у зв'язку зі зміною відомостей про прямого власника (співвласників) та/або кінцевого бенефіціарного власника (контролера) має право додатково запитати і отримати від телерадіоорганізації:
1) інформацію щодо розподілу часток статутних капіталів юридичних осіб, які є її засновниками або власниками, зокрема акціонерами, а також юридичних осіб, що входять до структури власності заявника, у тому числі копії правочинів та інших документів, на підставі яких будь-який із власників заявника набув прямої або опосередкованої істотної участі у юридичній особі, яка подала відповідну заяву про видачу (продовження) ліцензії або переоформлення ліцензії у зв'язку зі зміною відомостей про прямого власника (співвласників) та/або кінцевого бенефіціарного власника (контролера);
2) за наявності обґрунтованих сумнівів у достовірності наданої заявником інформації, на підставі мотивованого запиту Національної ради - копії документів, що дають змогу зробити висновок про майновий стан будь-якого із власників заявника;
3) податкові декларації про майновий стан і доходи (про сплату податку на доходи фізичних осіб та про відсутність податкових зобов'язань з такого податку) (у разі подання такої декларації) за рік, що передує року, в якому направлено відповідний запит, за встановленою формою (у разі наявності доходів, отриманих в Україні);
4) довідки уповноваженого органу держави проживання іноземця про його доходи та про стан виконання ним зобов'язань як платника податків.
V. Опублікування інформації про структуру власності суб'єктів інформаційної діяльності
1. Суб'єкт інформаційної діяльності зобов'язаний розміщувати на своєму офіційному вебсайті (за його наявності) інформацію про свою структуру власності у складі документів, передбачених пунктом 1 (для телерадіоорганізацій) або пунктом 2 (для провайдерів програмної послуги) розділу II цього Порядку, з урахуванням особливостей, установлених цим розділом.
2. Інформація про структуру власності на офіційному вебсайті суб'єкта інформаційної діяльності розміщується станом на 31 грудня року, що передує поточному року, в якому здійснюється розміщення, а також за всі попередні звітні періоди, за які суб'єкт інформаційної діяльності подавав інформацію про структуру власності до Національної ради.
3. Інформація про структуру власності або пряме гіперпосилання на інформацію про структуру власності повинні бути розміщені на початковій (стартовій) сторінці офіційного вебсайту суб'єкта інформаційної діяльності.
4. Перелік гіперпосилань на вебсторінках, на яких суб'єкти інформаційної діяльності розміщують щорічну звітну інформацію про свою структуру власності відповідно до вимог розділу II цього Порядку, публікується на офіційному вебсайті Національної ради.
5. Суб'єкти інформаційної діяльності у формі № 1 зазначають пряме гіперпосилання на інформацію про структуру власності. У разі відсутності офіційного вебсайту про це зазначається у формі № 1.
6. У разі надання суб'єктами інформаційної діяльності у формі № 1 прямого гіперпосилання, за яким інформація про структуру власності не розміщена, Національна рада на запити фізичних та юридичних осіб стосовно нерозміщення такої інформації може звернутися до відповідного суб'єкта інформаційної діяльності з проханням розмістити таку інформацію та/або надати актуальне гіперпосилання.

Начальник
юридичного управління


Г. Літвіщенко
Додаток 1
до Порядку подання
телерадіоорганізаціями та провайдерами
програмної послуги
інформації про структуру власності
(підпункт 1 пункту 1 розділу II)
ФОРМА № 1
ВІДОМОСТІ
про власників істотної участі та інших пов'язаних осіб, а також кінцевих бенефіціарних власників
Додаток 2
до Порядку подання
телерадіоорганізаціями та провайдерами
програмної послуги
інформації про структуру власності
(підпункт 2 пункту 1 розділу II)
ЗРАЗОК
СХЕМАТИЧНЕ ЗОБРАЖЕННЯ
структури власності суб'єкта інформаційної діяльності
станом на ____________ 20__ року
Додаток 3
до Порядку подання
телерадіоорганізаціями та провайдерами
програмної послуги
інформації про структуру власності
(підпункт 3 пункту 1 розділу II)
ФОРМА № 2
ВІДОМОСТІ
про зміни у структурі власності у 20__ році
__________________________________________________________
(повне найменування суб'єкта інформаційної діяльності, код згідно з ЄДРПОУ)

з/п
Особа, щодо якої відбулась зміна Дата зміни Опис зміни Тип правочину та документ, на підставі якого відбулась зміна
1 2 3 4 5
___________________________
(посада уповноваженої особи)
__________________
(підпис)
_______________________
(Власне ім'я ПРІЗВИЩЕ)
_________________
(дата)
_______________________
(контактний телефон)
Опис
параметрів заповнення відомостей про зміни у структурі власності
1. У відомостях про зміни у структурі власності зазначаються зміни, які відбулись у складі кінцевих бенефіціарних власників та власників істотної участі суб'єкта інформаційної діяльності протягом звітного року, а також зміни у розмірі істотної участі вказаних осіб у суб'єкті інформаційної діяльності, якщо розмір сукупної участі особи змінився на п'ять і більше відсотків.
2. У колонці 2 зазначається повне найменування (прізвище, ім'я та по батькові (за наявності)) кінцевого бенефіціарного власника та/або власника істотної участі у суб'єкті інформаційної діяльності.
3. У колонці 3 зазначається дата настання змін у форматі ДД.ММ.РРРР. Наприклад, 01.01.2022.
4. У колонці 4 зазначається короткий опис зміни, яка відбулась. Наприклад, "Особа набула пряму істотну участь у суб'єкті інформаційної діяльності шляхом придбання 32% акцій СІД у "Особи 2", або "Розмір участі особи у суб'єкті інформаційної діяльності зменшився з 47% до 21% внаслідок продажу корпоративних прав "Юридичної особи 1", яка є акціонером СІД", або "Особа перестала бути власником істотної участі у суб'єкті інформаційної діяльності внаслідок смерті".
5. У колонці 5 зазначаються правочин, на підставі якого відбулась зміна, та реквізити документа, яким підтверджується зміна. Наприклад, "Купівля акцій; Договір купівлі-продажу акцій від 01.01.2022 № 00-БВ" або "Спадкування; Заповіт від 01.01.2020".
Додаток 4
до Порядку подання
телерадіоорганізаціями та провайдерами
програмної послуги
інформації про структуру власності
(підпункт 4 пункту 2 розділу II)
ФОРМА № 3
ВІДОМОСТІ
про осіб, які впродовж 20__ року надавали провайдеру програмної послуги фінансування (кредити, позики, фінансову допомогу тощо)
__________________________________________________________
(повне найменування провайдера програмної послуги, код згідно з ЄДРПОУ /
прізвище, ім'я, по батькові (за наявності)
для фізичних осіб - підприємців провайдерів програмної послуги)

з/п
Особа Країна Ідентифікаційні дані Адреса Інформація про послугу фінансування
1 2 3 4 5 6
___________________________
(посада уповноваженої особи)
__________________
(підпис)
_______________________
(Власне ім'я ПРІЗВИЩЕ)
_________________
(дата)
_______________________
(контактний телефон)
Опис
параметрів заповнення відомостей про осіб, які впродовж звітного року надавали провайдеру програмної послуги фінансування (кредити, позики, фінансову допомогу тощо)
1. Цей додаток заповнюється і подається провайдером програмної послуги, якщо загальна сума фінансування провайдера програмної послуги, отриманого від однієї особи впродовж звітного року, становила 125 і більше мінімальних заробітних плат.
2. У колонці 2 зазначаються:
1) щодо фізичних осіб - громадян України - прізвище, ім'я та по батькові (за наявності) особи згідно з паспортом;
2) щодо фізичних осіб - іноземців та осіб без громадянства - повне ім'я англійською мовою та його транслітерація українською мовою;
3) щодо юридичних осіб України - повне найменування відповідно до установчих документів;
4) щодо іноземних юридичних осіб - повне найменування англійською мовою та його транслітерація українською мовою.
3. У колонці 3 зазначається:
1) щодо фізичних осіб - країна громадянства, а у разі, якщо особа є громадянином декількох країн, - всі країни її громадянства. Якщо особа у звітному році була податковим резидентом країни, відмінної від країни свого громадянства, або якщо особа є громадянином декількох країн, додатково зазначається країна, податковим резидентом якої була особа у звітному році;
2) щодо юридичних осіб - країна, в якій зареєстрована юридична особа.
4. У колонці 4 зазначаються:
1) щодо фізичних осіб - громадян України - серія та номер паспорта громадянина України та реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності);
2) щодо фізичних осіб - іноземців та осіб без громадянства - номер документа, що посвідчує особу, із зазначенням типу документа (посвідчення особи, водійське посвідчення, закордонний паспорт тощо);
3) щодо юридичних осіб України - ідентифікаційний номер у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та громадських формувань;
4) щодо іноземних юридичних осіб - реєстраційний (ідентифікаційний) номер у комерційному, торговому, судовому або іншому реєстрі юридичних осіб країни реєстрації юридичної особи.
5. У колонці 5 зазначається повна адреса (поштовий індекс, країна, область (регіон), район, населений пункт, вулиця, номер будинку, номер квартири) постійного місця проживання фізичної особи або місцезнаходження юридичної особи. Щодо фізичних осіб - іноземців, осіб без громадянства (крім тих, що постійно проживають на території України), іноземних юридичних осіб адреса зазначається додатково англійською мовою.
6. У колонці 6 зазначається інформація про послугу фінансування: правочин, реквізити договору, сума договору, строк погашення (крім безповоротної допомоги), відсоток за користування послугою фінансування (крім договорів безоплатного фінансування). Наприклад, "Позика; договір від 01.01.2022; 30 млн грн; 01.01.2022; 20% річних".