Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України | Тарас ВИСОЦЬКИЙ |
Документ підготовлено в системі iplex
Міністерство аграрної політики та продовольства України | Наказ від 27.05.2025 № 1790
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ
НАКАЗ
27.05.2025 м. Київ № 1790
Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
30 травня 2025 р. за № 839/44245
Про врахування висловлених органом державної реєстрації зауважень до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 12 травня 2025 року № 1735
Відповідно до абзацу одинадцятого пункту 13 Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року № 731,
НАКАЗУЮ:
1. Внести до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 12 травня 2025 року № 1735 "Про внесення змін до Порядку ідентифікації та реєстрації великої рогатої худоби та Порядку оформлення і видачі паспорта великої рогатої худоби", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23 травня 2025 року за № 798/44204, такі зміни:
1) у пункті 1:
в абзаці третьому підпункту 1 слова "слова та цифру", "словами та цифрами" замінити словами "цифри та слова", "цифрами та словами";
у підпункті 2 слова та цифру "додаток 5 Порядку" замінити словами та цифрою "додаток 5 до цього Порядку";
2) викласти відмітку до додатка 5 до Порядку ідентифікації та реєстрації великої рогатої худоби, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 04 грудня 2017 року № 642, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 13 лютого 2018 року за № 166/31618, у такій редакції:
"Додаток 5
до Порядку ідентифікації та реєстрації великої рогатої худоби
(пункт 3 розділу III)".
2. Департаменту аграрного розвитку в установленому законодавством порядку забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра аграрної політики та продовольства України згідно з розподілом обов'язків.