• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про затвердження Змін до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією

Міністерство розвитку громад та територій України | Наказ від 26.05.2026 № 987
Реквізити
  • Видавник: Міністерство розвитку громад та територій України
  • Тип: Наказ
  • Дата: 26.05.2026
  • Номер: 987
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Міністерство розвитку громад та територій України
  • Тип: Наказ
  • Дата: 26.05.2026
  • Номер: 987
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
МІНІСТЕРСТВО РОЗВИТКУ ГРОМАД ТА ТЕРИТОРІЙ УКРАЇНИ
НАКАЗ
26.05.2026  № 987
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
01 червня 2026 року
за № 782/46176
Про затвердження Змін до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією
Відповідно до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 06 грудня 2022 року № 1364 "Деякі питання формування переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією", пункту 8 Положення про Міністерство розвитку громад та територій України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 червня 2015 року № 460 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 17 грудня 2022 року № 1400), НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Зміни до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією, затвердженого наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 28 лютого 2025 року № 376, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11 березня 2025 року за № 380/43786, виклавши його в новій редакції, що додається.
2. Департаменту регіональної політики та реінтеграції територій забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
3. Сектору зовнішніх комунікацій забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному вебсайті Міністерства розвитку громад та територій України.
4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Олексія Рябикіна.
Віце-прем’єр-міністр
з відновлення України - Міністр
Олексій КУЛЕБА

ПОГОДЖЕНО:

Перший заступник Міністра оборони України



Олексій ВИСКУБ
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства розвитку громад
та територій України
28 лютого 2025 року № 376
(в редакції наказу
Міністерства розвитку громад
та територій України
від 26 травня 2026 р. № 987)
ПЕРЕЛІК
територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією