• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про затвердження Інструкції про встановлення лімітів викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Міністерство екології та природних ресурсів України | Наказ, Інструкція, Форма, Перелік від 10.10.2000 № 161 | Документ не діє
Реквізити
  • Видавник: Міністерство екології та природних ресурсів України
  • Тип: Наказ, Інструкція, Форма, Перелік
  • Дата: 10.10.2000
  • Номер: 161
  • Статус: Документ не діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Міністерство екології та природних ресурсів України
  • Тип: Наказ, Інструкція, Форма, Перелік
  • Дата: 10.10.2000
  • Номер: 161
  • Статус: Документ не діє
Документ підготовлено в системі iplex
МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ
Н А К А З
N 161 від 10.10.2000


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
2 листопада 2000 р.
за N 769/4990
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Мінекоресурсів N 104 від 14.03.2002 )
Про затвердження Інструкції про встановлення лімітів викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.03.99 N 303 "Про затвердження Порядку встановлення нормативів збору за забруднення навколишнього природного середовища і стягнення цього збору" щодо встановлення лімітів викидів забруднюючих речовин
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Інструкцію про встановлення лімітів викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, що додається.
2. Департаменту екологічної безпеки (Маторін Є.М.) подати цей наказ у п'ятиденний термін на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
3. Керівникам територіальних органів Міністерства екології та природних ресурсів України організувати та забезпечити виконання робіт щодо встановлення лімітів викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря в терміни, визначені Інструкцією.
4. Скасувати наказ Міністерства екології та природних ресурсів України "Про затвердження Тимчасової інструкції про порядок розробки, встановлення, доведення та перегляду лімітів викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря" від 17.08.2000 N 114.
5. Уважати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України "Про затвердження Інструкції про порядок розробки, встановлення, перегляду та доведення лімітів викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря" від 28.06.96 N 65, зареєстрований Міністерством юстиції України 15.07.96 за N 353/1378.
6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра М. Стеценка.
Міністр І.Заєць
Затверджено
Наказ Міністерства екології
та природних ресурсів
України
10.10.2000 N 161
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
2 листопада 2000 р.
за N 769/4990
Інструкція про встановлення лімітів викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря
1. Основні положення
1.1. Ця Інструкція розроблена на підставі Законів України "Про охорону навколишнього природного середовища" та "Про охорону атмосферного повітря", постанови Кабінету Міністрів України від 01.03.99 N 303 "Про затвердження Порядку встановлення нормативів збору за забруднення навколишнього природного середовища і стягнення цього збору".
Інструкція погоджена з Державним комітетом з питань регуляторної політики та підприємництва України.
1.2. Інструкція визначає єдиний на території України порядок подання документів для встановлення загального ліміту викидів стаціонарними джерелами забруднення для території Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя (далі - загальний ліміт) і ліміту викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами викидів (далі - ліміт викидів) платників збору за встановленими формами (додатки 1, 7).
Ліміт викидів для пересувних джерел не встановлюється.
2. Загальний ліміт для території Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя
2.1. Загальний ліміт викидів основних забруднюючих речовин згідно з таблицею 1.1 додатка 1 Порядку встановлення нормативів збору за забруднення навколишнього природного середовища і стягнення цього збору, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.03.99 N 303, для території Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя встановлює Міністерство екології та природних ресурсів України за формою, що додається (додаток 1).
2.2. Загальний ліміт установлюється на підставі проекту загального ліміту, який розробляється територіальними органами Міністерства екології та природних ресурсів України, за формою, що додається (додаток 2).
3. Ліміт викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення
3.1. Ліміт викиду - це обсяг викиду окремої забруднюючої речовини в цілому на підприємстві в тоннах на рік, який встановлюється для платника збору.
3.2. Ліміти викидів обов'язково встановлюються платникам збору за викиди в атмосферне повітря основних забруднюючих речовин згідно з таблицею 1.1 додатка 1 Порядку встановлення нормативів збору за забруднення навколишнього природного середовища і стягнення цього збору, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.03.99 N 303, потенційні обсяги викидів яких дорівнюють чи перевищують величини, зазначені в додатку 3 до цієї Інструкції.
Для підприємства, у викидах якого присутні декілька забруднюючих речовин і потенційний обсяг викидів хоча б однієї речовини перевищує величини, зазначені в додатку 3, ліміт викидів установлюється за всіма речовинами незалежно від обсягу викиду.
До "твердих речовин" і "вуглеводнів" належать речовини, що наведені в додатку 4 до цієї Інструкції.
3.3. При потребі, ураховуючи місцеві умови, Рада Міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські ради за поданням територіальних органів Міністерства екології та природних ресурсів України можуть збільшувати перелік видів забруднюючих речовин, на які встановлюється збір за викиди і відповідно для яких установлюються ліміти викидів. У додатковий перелік речовин, для яких установлюється збір за викиди, можуть бути включені окремі забруднюючі речовини, що ввійшли до "твердих речовин" та "вуглеводнів".
Рекомендований перелік забруднюючих речовин, для яких, при потребі, додатково встановлюється збір за викиди та відповідно ліміт викидів, наведено в додатку 5 до цієї Інструкції.
3.4. Ліміт викидів для платників збору визначається на підставі питомих викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря на одиницю використаної сировини або виробленої продукції.
3.5. Ліміт викидів не повинен перевищувати оцінювальну величину валового викиду в складі затверджених для платника збору проекту нормативів граничнодопустимих викидів (далі - ГДВ), і його встановлення не залежить від терміну дії затвердженого проекту нормативів ГДВ та дозволу на викиди.
4. Перелік документів, що надаються для встановлення ліміту викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря
4.1. Для встановлення ліміту викидів платники збору зобов'язані підготувати такі документи:
клопотання про встановлення ліміту викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря (за довільною формою на бланку заявника);
проект ліміту викидів за формою, що додається (додаток 6), - на магнітному носії відповідно до програмного продукту, затвердженого Міністерством екології та природних ресурсів України, та в одному примірнику в друкованому вигляді;
пояснювальну записку до проекту ліміту викидів, у якій слід зазначити таку інформацію: вихідні дані, що взяті для розрахунку ліміту (питомі показники на одиницю використаної сировини та виробленої продукції), розрахунки ліміту викидів на кожний з п'яти років, пояснення зменшення (збільшення) кількості речовин, що викидаються в атмосферне повітря, щодо встановлених величин попереднього і наступного років.
У разі збільшення величин викидів надається детальний розрахунок ліміту викидів та обгрунтування причин зростання.
5. Порядок розгляду документів при встановленні ліміту викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря
5.1. Платники збору за викиди зобов'язані надати до 1 березня попереднього року (відносно років, на які встановлюється ліміт) на адресу територіальних органів Міністерства екології та природних ресурсів України документи відповідно до п.4.1 цієї Інструкції для встановлення ліміту викидів.
5.2. Територіальні органи Міністерства екології та природних ресурсів України розглядають надані платниками збору за викиди проекти лімітів викидів протягом десяти днів. При наявності зауважень до проекту лімітів викидів територіальні органи Міністерства екології та природних ресурсів України направляють на адресу платника збору повідомлення (письмово) з викладенням зауважень.
5.3. На підставі проектів лімітів викидів для підприємств територіальні органи Міністерства екології та природних ресурсів України розробляють проект загального ліміту і направляють його до 15 квітня на адресу Міністерства екології та природних ресурсів України.
5.4. Міністерство екології та природних ресурсів України до 15 травня направляє на адресу територіальних органів Міністерства екології та природних ресурсів України встановлений загальний ліміт викидів.
5.5. Ліміт викидів для платників збору встановлюється територіальними органами Міністерства екології та природних ресурсів України терміном на п'ять років та доводиться платникам збору до 1 червня за формою, що додається (додаток 7).
Установлений ліміт викидів підлягає обліку територіальними органами Міністерства екології та природних ресурсів України в журналі реєстрації за формою, що додається (додаток 8).
5.6. У разі потреби платники збору мають право в поточному році звернутися до органу, який встановив ліміт викидів, з проханням скорегувати встановлений ліміт викидів.
Територіальні органи Міністерства екології та природних ресурсів України можуть корегувати встановлений ліміт викидів у поточному році за умови неперевищення оцінювальних величин викидів, затверджених у складі проектів нормативів ГДВ забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел.
5.7. У разі потреби до завершення дії встановленого ліміту його анулювання здійснюється за рішенням органу, який встановив ліміт, або за рішенням його вищого органу.
Начальник Управління
атмосферного повітря Міністерства
екології та природних ресурсів


В.Горбунов
Додаток 1
до пункту 2.1 Інструкції про
встановлення лімітів
викидів забруднюючих речовин
в атмосферне повітря
Титульна сторінка загального ліміту викидів забруднюючих
речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами (для
території Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та
Севастополя)
МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ
Загальний ліміт N _______
викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами
Видано ______________________________________________________
(назва установи, якій встановлюється загальний ліміт)
Адреса ______________________________________________________
Термін дії (до) _____________________________________________
(число, місяць, рік)
Дата видачі _________________________________________________
(число, місяць, рік)
Примітка. Ліміт викидів наведено в таблиці, що додається на
____ арк. в 1 прим.
Уповноважена особа органу,
який встановив загальний ліміт
_______________________ (підпис) _____________
(посада) (прізвище)
М.п.
Загальний ліміт викидів забруднюючих речовин в атмосферне
повітря стаціонарними джерелами
на _______________ роки
_________________________________________
(назва території)
Назва
речовин
Ліміт
викидів
на ___
рік,
тонн/
рік
Ліміт
викидів
на ___
рік,
тонн/
рік
Ліміт
викидів
на ___
рік,
тонн/
рік
Ліміт
викидів
на ___
рік,
тонн/
рік
Ліміт
викидів
на ___
рік,
тонн/
рік
123456
Керівник структурного підрозділу
органу, який встановив загальний ліміт
______________________ _____________
(посада) (підпис) (прізвище)
Додаток 2
до пункту 2.2 Інструкції про
встановлення лімітів викидів
забруднюючих речовин в
атмосферне повітря
Проект загального для території Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя ліміту викидів в атмосферне повітря на _______ роки _________________________________ (назва території)
N
з/п
Найменування
речовини
Викиди
за
звітний
рік,
тонн/рік
Ліміт
викидів на
рік, що
передує
року, для
якого
встановлюється
ліміт,
тонн/рік
Проект
ліміту
викидів
на ___
рік,
тонн/рік
Проект
ліміту
викидів
на ___
рік,
тонн/рік
Проект
ліміту
викидів
на ___
рік,
тонн/рік
Проект
ліміту
викидів
на ___
рік,
тонн/рік
Проект
ліміту
викидів
на ___
рік,
тонн/рік
123456789
Уповноважена особа органу,
який надає проект загального ліміту
_________________________ (підпис) _____________
(посада) (прізвище)
Додаток 3
до пункту 3.2 Інструкції про
встановлення лімітів викидів
забруднюючих речовин в
атмосферне повітря
Перелік основних речовин та критерії потенційних обсягів викидів, для яких установлюються ліміти викидів
Найменування
речовини
Потенційний
обсяг
викиду,
тонн/рік
Найменування речовиниПотенційний
обсяг
викиду,
тонн/рік
1. Азоту оксиди
2. Аміак
3. Ангідрид
сірчистий
4. Ацетон
5. Бенз(о)пирен
6. Бутилацетат
7. Ванадію
п'ятиокис
8. Водень
хлористий
9. Вуглецю окис
10. Вуглеводні
11. Газоподібні
фтористі сполуки
12. Тверді
речовини
13. Кадмію
сполуки
0.6
0.6
0.8

0.1
0.005
0.3
0.02

0.2

5.0
1.0
0.02

5.0

0.001
14. Марганець та
його сполуки
15. Нікель та
його сполуки
16. Озон
17. Ртуть та її
сполуки
18. Свинець та
його сполуки
19. Сірководень
20. Сірковуглець
21. Спирт
н-бутиловий
22. Стирол
23. Фенол
24. Формальдегід
25. Хром та його
сполуки
0.01

0.01

0.5
0.003

0.003

0.01
0.05
0.9

0.02
0.03
0.03
0.02
Примітка. Потенційний викид - це максимальний загальний викид забруднюючої речовини від стаціонарних джерел викиду при роботі підприємства в режимі номінального навантаження технологічного обладнання, що передбачається проектно-кошторисною документацією.
Додаток 4
до пункту 3.2 Інструкції про
встановлення лімітів викидів
забруднюючих речовин в
атмосферне повітря
Перелік речовин, які входять до "твердих речовин" та "вуглеводнів"
N
з/п
КодНайменування речовиниТехнічне
найменування речовини
1234
"Тверді речовини"
1103Альфа-3 (діючий початок дихлороцтового
кальцію)
Діючий початок
дихлороцтового
кальцію
2105Барій металевий
3106Барію оксид (у перерахунку на барій)
4107Барію хлорид (у перерахунку на барій)
5108Барію сульфат (у перерахунку на барій)
6109Берилій та його сполуки (у перерахунку
на берилій)
7111Вісмуту оксид
8112Вольфрам натрію (у перерахунку на
вольфрам)
9114Германію діоксид (у перерахунку на
германій)
10115Диборид магнію
11116Диборид титану
12118Діоксид титану
13121Заліза сульфат** (у перерахунку на
залізо)
14123Заліза оксид** (у перерахунку на
залізо)
15125Калію карбонат (поташ)Поташ
16126Калію хлорид
17127Кальцію гіпохлорид
18128Кальцію оксид (негашене вапно)Негашене вапно
19129Кальцію карбід
20136Літію хлорид
21137Магнію поліборид
22138Магнію оксидПалена магнезія
23139Магнію хлорат
24148Натрієва сіль дихлоризоціанурової
кислоти
25149Натрієва сіль а,а-дихлорпропіонової
кислоти (пропінат, делапон)
Пропінат, делапон
26150Натрію гідроокис (натр їдкий, сода
каустична)
Натр їдкий, сода
каустична
27151Натрій олов'янокислий (гідрат)
28152Натрію хлорид (кухонна сіль)Кухонна сіль
29154Натрію гіпохлорид
30155Натрію карбонат (сода кальцинована)Сода кальцинована
31156Натрію нітрит
32157Натрію перборат (натрій
надборнокислий)
Натрій надборнокислий
33158Натрію сульфат
34159Натрію сульфіт
35160Натрію сульфіт-сульфатні солі
36161Натрію триполіфосфат
37162Натрію тіопентал (натрієва сіль 5-етил-
5-(метилбутил)-2-тіобарбітурової
кислоти)
38168Олова оксид (2)
39169Олова діоксид (4)
40170Олова сульфат
41171Олова хлорид (у перерахунку на олово)
42173Парамолібдат амонію (у перерахунку на
молібден)
43189Стибію сульфід (5)
44190Стибію окис (3)
45195Фероціанід калію (жовта кров'яна сіль)Жовта кров'яна сіль
46196Ферит барієвий (у перерахунку на барій)
47202Фероціанід калію (червона кров'яна сіль)Червона кров'яна сіль
48204Цинку хлорид (у перерахунку на цинк)
49206Цинку нітрат (у перерахунку на цинк)
50207Цинку окис (у перерахунку на цинк)
51208Алюмінію стеарат (у перерахунку на
алюміній)
52209Заліза стеарат ** (у перерахунку на
залізо)
53210Калімагнезія (калімаг-40)Калімаг-40
54211Калій сірчанокислий кислий
55212Калію пірофосфат
56213Кальцію ацетат (кальцій оцтовокислий)Кальцій оцтовокислий
57214Кальцію гідрооксид (гашене вапно)Гашене вапно
58215Кислота мета-титанова
59217Кобальту карбонат (у перерахунку на
кобальт)
60218Міді стеарат (у перерахунку на мідь)
61219Натрієві солі мефенамінової та
ізомефенамінової кислот
62221Натрій кислий сірчанокислий гідрат
63222Натрію олеат
64223Цис-платина
65229Цинку ацетат (у перерахунку на цинк)
66230Цинку стеарат (у перерахунку на цинк)
67305Амонію нітрат (аміакова селітра)Аміакова селітра
68306Амоній роданистий
69308Кислота борна
70309Бор аморфний
71310Бору нітрид
72311Борат кальцію
73323Кремнію діоксид аморфний (аеросил-175)Аеросил-175
74328Сажа
75331Сірка елементарна
76335Сульсен
77336Сурма
78339Фосфор білий
79340Фосфор жовтий
80341Фосфор червоний
81346Фосфор чотирихлористий
82350Амонію персульфат
83351Амонію сульфат
84406Поліетилен
85512Дициклопентадієни
86513н-Додекатетраєн-2,4,6,10
87519Олефіни фракцій С(15)-С(18)
88520Пентадієн-1,3 (піперилен)(пил)Піперилен
89607о-Динітробензол
90608п-Динітробензол
916112,4-Динітротолуол
926221,2,4,5-Тетраметилбензолдурол
93633Полікарбонат(Полі-2,2-(4,4-фенокси)-
пропанкарбонат
94701альфа-Аміноантрахінон
(1-аміноантрахінон, антрахіноніламін)
1-Аміноантрахінон,
антрахіноніламін
957029,10-Антрахінон
967041,2,3,4,10,10-Гексахлор-1,4,4а,5,8,8а-
гекс.-1,4-ендоекзо-5-8-д.
Альдрин
97708Нафталін
98710а-Нафтиламін
99714Аценафтен
100715Індатрон (кубовий синій О, пігмент синій
антрахіновий)
101716Фенантрен
102824п-Бромтолуол (пил)
103830Гексахлорбензол
104832Гексахлор-п-ксилол
105849Динітрохлорбензол
106853п-Дихлорбензол
107864Йодоформ
108865Ізопропіл-N-(3-хлорфеніл)карбамат(хлор-
ІФК)
Хлор-ІФК
109870Мільбекс (суміш 1,1-біс-4-хлор-феніл-
етанол і п-хлор-феніл-2,4,5)
110875Пентафторбензол
111876Пентахлорбензол
112877Пентахлорнітробензол
1138861,2,4,5-Тетрахлорбензол
114890Трибромметан(бромоформ)(пил)Бромоформ
115897Трихлорбензол
116904Трихлордифеніл
117914Хлоралкани С(12)-С(15)
1189213-Хлор-4-метиланілін
1199222-Хлор-4-нітротолуол
120925N-2-Хлор-4-нітрофеніл-5-
хлорсаліциланілід (фенасал)
Фенасал
121926альфа-Хлорацетофенон
1229341,1-Ди-(4-метоксифеніл)-2,2,2-
трихлоретан (мезокс, метоксихлор)
Мезокс, метокси-
хлор
123937Тетрабромдифенілолпропан
1241001п-Амінофенол
1251003м-Бутилфенол
1261004п-Бутилфенол
1271008м-Бромфенол
12810112,4-Дибромфенол (пил)
12910122,6-Дибромфенол
1301013Динітрофенол
13110141,3-Дигідробензол(резорцин)Резорцин
13210192,4-Динітро-2-втор-бутилфенол
(диносеб, гебутокс)
Диносеб,
гебутокс
13310202,4-Динітро-о-крезол
1341022Дихлорфенол
1351031альфа-Нафтол
1361033п-Нітрофенол
1371035Пентафторфенол
1381036Пентахлорфенол
1391065Тридеканол
14010672,4,6-Трихлорфенол
1411080Дифенілолпропан (бісфенол А, діан)Бісфенол А, діан
1421081Спирт полівініловий
1431103Диніл (суміш 25% дифенілу і
75% дифенілоксиду)
1441228Метиловий ефір 3,5-ди-трет-бутил-4-
гідроксифенілпропіонової кислоти
Фенозан
1451229Метиловий ефір п-толуїлової кислоти
14612442-Етилгексилакрилат
1471247Ефір 3,5-дитретбутил-4-
гідроксифенілпропіонової кислоти та
пентаеритриту
Фенозан 23
1481248Ефір 3,5-дитретбутил-4-
гідроксифенілпропіонової кислоти та
діетиленгліколю
Фенозан 28
1491318п-Бромбензальдегід
15013224-Окси-3-метоксибензальдегід (ванілін)Ванілін
15114101,5,5-Триметилциклогексанон (ізофорон)Ізофорон
1521501Аланін
1531502п-Анізидин
1541511Аспарагінова кислота
1551513Кислота аскорбінова (вітамін С)Вітамін С
1561514Кислота м-бромбензойна
1571515Кислота о-бромбензойна
1581516Кислота п-бромбензойна
1591518Валін
1601520Гістидин
1611521Глютарова кислота
1621524Гліцин
1631525Диметиламінова сіль 3,6-дихлор-2-
метоксибензойної кислоти
Діанат
1641526альфа,альфа-Дихлорпропіонова кислота
1651527Ізолейцин, лейцин
1661529Імід о-сульфобензойної кислоти
(сахарин)
Сахарин
1671532Діамід вугільної кислоти
(карбамід, сечовина)
Карбамід, сечовина
1681533Лізин
1691536Метіонін
1701538Кислота п-нітробензойна
1711541Кислота перфторвалеріанова
1721542Кислота перфторенантова
1731543Піромелітовий діангідрид
1741544Поліетилентерефталат
1751547Кислота себацинова
1761549Кислота сульфамінова
1771550Серин
1781552Тирозин
1791553Треонін
1801554Триптофан
1811556Фенілаланін
1821560Цистеін, цистин
1831563Кислота кротонова
1841564Кислота ізофталева (кислота 1,3-
дикарбонова)
1851602Діангідрид 1,4,5,8-
нафталінтетракарбонової кислоти
(мономер)
1861604Дихлорангідрид терефталевої кислоти
1871703Бензолсульфокислоти метиловий ефір
1881704Біс/(3,5-ди-трет-бутил-4-гідроксифеніл)
етоксикарбонілетил/сульфід
Фенозан-30
18917094,4-Дихлордифенілсульфон
1901710Калію ксантогенат ізобутиловий
1911711Калію ксантогенат ізопропіловий
19217134,4-ДіамінодифенілсульфонДапсон
1931717Олефінсульфокислота із внутрішніх
олефінів С(15)-С(18)
1941718Олефінсульфонати натрію С(12)-С(14)
1951719Олефінсульфонати на основі внутрішніх
олефінів С(15)-С(18)
1961721Сульфоетоксилати натрію С(10)-С(13)
1971722Тетраметилтіурамдисульфід (тіурам Д,ТМТД)Тіурам Д, ТМТД
1981723Тетраетилтіурампісульфід (тіурам Е)Тіурам Е
1991724Тіокарбамід (тіосечовина)Тіосечовина
2001726о-Толуолсульфокислота
2011727п-Толуолсульфокислота
2021731Диметилдитіокарбамат кальцію
2031801Алкілдиметиламіни С(17)-С(20)
2041809п-Броманілін
2051817Гексаметилентетрамін (уротропін)Уротропін
2061826Динітроанілін
20718272,6-Динітро-4-трифторметил-N,N-
дипропіланілін (трефлан)
Трефлан
2081828Дихлоранілін
20918293,4-Дихлорпропіонанілід (пропанід)Пропанід
2101842Карбонат циклогексиламіну (КЦА)Інгібітор
корозії КЦА
21118432,3-Ксилідин (пил)
21218463,4-Ксилідин (пил)
2131848N,бета-Метоксіетилхлор-ацетат-о-
толуїдин (толуїн)
Толуїн
2141853Поліамін Т
2151855Тіоациланілід (тіоанілід синтетичних
жирних кислот фракцій С(5)-С(6)
2161858п-Толуїдин
2171859м-Толуїлендіамін
2181867м-Фенілендіамін
2191875Алкілдиметиламіни фракцій С(10) - С(16)
2201876п-Амінодіетиланілінсульфат (N,N-
диметил-п-фенілендіамінсульфат)
2211879Дифеніламін
2221881Діетилендіамін (піперазин)Піперазин
2231883N-Феніл-2-нафтиламін (нафтам-2, неозон Д)Нафтам-2, неозон Д
2241902м-Нітроанілін
2251903о-Нітроанілін
2261904п-Нітроанілін
2271911N-Нітро-N-метил-2,4,6-тринітроанілін
2281914п-Нітростиролу оксид
2291917п-Нітротолуол
23019222,4,6-Тринітро-м-ксилол
23119232,4,6-ТринітротолуолТротил
2321924Тринітроетилбензол
23320042-Бензотіазолілсульфенморфолід
(сульфенамід М)
Сульфенамід М
23420072,3-Дигідро-5-карбоксианілід-6-метил-
1,4-оксатіїн (вітавакс)
Вітавакс
2352011Дифенілметандіізоціанат
2362015епсилон-Капролактон
2372016Метилізоціанат
2382018N-Метил-N-метокси-N(3,4-
дихлорфеніл)сечовина (лінурон)
Лінурон
2392019N-Метил-о-толілкарбамат (дикрезил)Дикрезил
24020203-Метоксикарбамідофеніл-N-(толіл-3)-
карбамат (бетанал)
Бетанал
2412024Полі-(N`-гідпроксилетилуреідо)
фенілметан (М-42)
24220253-Тетрафторетоксифенілсечовина
(томілон, тетрафлурон)
Томілон,
тетрафлурон
2432026Поліізоціанат
2442027Полі-/N`-біс-(триметилсилоксіетилен)-
уреідо/фенілметан (ДЕМ-31)
24520282,4,4-Триамінобензанілід
2462029N-1,2,3-Тіадіазоніл-5-N`-фенілсечовина
(дроп)
Дроп
24720302,4,4-Тринітробензанілід
2482032N-(3-Трифторметилфеніл)N`,N`-
диметилтіосечовина (которан)
Которан
2492033N,N`-Фенілендималеїмід (малеїмід)Малеїмід
2502041Акриламід
25120444,4-Дифенілметандіізоціанат
2522046Нітрили синтетичних жирних кислот С(10) -
С(16)
2532047N-(6-хлоргексил)-
N`(гідроксіетил)сечовина (МЕ-344)
2542048Нітрили синтетичних жирних кислот С(17) -
С(20)
25521012-(1-Ацетокси-2,2,2-трихлоретил)-0,0-
біфенілфосфонат (афос)
Афос
2562102S-Бензил-0,0-діізопропілтіофосфат
(рицид П)
Рицид П
2572104Ди(алкілфенілполігліколь) фосфіт (біс-
Фосфіт)
біс-Фосфіт
25821050,0-Діметил-S(4,6-діаміно-1,3,5-
триазил-2) метилтіофосфат
Сайфос
25921070,0-Диметил-0-2-хлор 1,2,4,5-
трихлорфеніл(вініл), фосфат
Гардона
26021090,0,-Диметил-S-(N-метил-N-
формілкарбомоілметил)дитіофосфат
Антіо
26121180,0-Діетилтіофосфорил-0-(а-
ціанобензальдоксим) (валексон)
Валексон
2622120Кислота нітрилотриметиленфосфонова
2632121Кислота оксіетилідендифосфонова
2642122S-Пропіл-о-фенілоетилтіофосфат
(гетерофос)
Гетерофос
2652127Тринатрієва сіль
оксіетиліденфосфонової кислоти
2662133Алкілфосфати фракцій С(10)-С(18)
2672134Алкілфосфати фракцій С(12)-С(16)
2682135Алкілфосфати С(12)-С(14) із спиртів
алюмоорганічного синтезу
2692136Діізопропілітіофосфат амонію
27021370,0-Діізопропілфосфіт
2712201Камфара синтетична (Державний СТ 1123-72)
2722205Терпінгідрат
2732207Ізоборнеол
2742208Камфен
2752301п-Діоксибензол (гідрохінон)Гідрохінон
2762304п-Хінондіоксим
27724062,2-Дибензтіазолілдисульфід (альтакс)Альтакс
27824122-Меркаптобензотіазол (каптакс)Каптакс
2792417Піперазин
2802427Ціанурхлорид
28124292-Ізопропіл-4-гідрокси-6-
метилпіримідин (оксипіримідин)
Оксипіримідин
28224321,2,4-Триазол
2832506Пеніцилін
2842508Тетрацин
2852510Ампіцилін (натрієва сіль, тригідрат)Натрієва сіль,
тригідрат
2862511Стрептоміцину сульфат
2872603Мікроорганізми та мікроорганізми-
продуценти (тисяч кл./куб.м)
2882604Амілаза
2892605L-Аспарагіназа
2902606Пектиназа грибна
2912701Амофос (суміш моно- та диамоній фосфату
з домішкою сульфату амонію)
Амофос
2922702Алкілфеноли на а-олефінах фракції С(8)-
С(10) (неонол АФ-14)
Неонол АФ-14
2932703Алкілфеноли на основі тримерів (неонол
АФ-12)
Неонол АФ-12
2942715Інгібітор корозії ВНХ-1
2952716Інгібітор корозії ВНХ-5
2962717Інгібітор корозії ВНХ-Л-20 (ТУ-6-02-7-
140-80)
2972718Інгібітор корозії ІФХАН-31-1
2982719Інгібітор корозії ІФХАН-31-2
2992720Інгібітор корозії ІФХАН-31-3
3002721Інгібітор корозії ЛНХ-В-11
3012722Інгібітор корозії ЛНХ-В-19
3022723Інгібітор корозії М-1 (ТУ-6-02-1132-78)
3032724Інгібітор корозії КЛОЕ-15 (ТУ-6-06-32-
293-79)
3042725Інгібітор корозії ТАФ
3052726Каніфоль талова (ГОСТ-14201-74)
3062731Фарба порошкова епоксидна (ПЕП-971)
3072744Синтетичний мийний засіб типу "Лотос"
3082745Синтетичний мийний засіб типу "Ока"
3092746Синтетичний мийний засіб типу "Ера"
3102753Флюс каніфольний активований (ФКТ)
(контроль за каніфоллю)
3112761Замаслювач БВ
3122762Замаслювач Синтокс-12
3132763Замаслювач Синтокс 20 м
3142764Інгібітор корозії ІФХАН-25
3152765Інгібітор корозії ІФХАН-29
3162766Інгібітор корозії ФАН
3172767Капрозоль коричневий 4К
3182768Ксероформ (трибромфенолят вісмуту
основний з окисом вісмуту)
3192770Мийний-дезінфіційний засіб МДС-4 (за
Синтанолом ДС-10)
3202781Стеарин
3212903Зола сланцева
3222905Пил аерозолеутворювальних
вибухостримувальних складових (за
хлоридом натрію)
3232906Пил меліоранту
3242907Пил неорганічний, який містить двоокис
кремнію у %: понад 70 (динас)
3252908Пил неорганічний, який містить двоокис
кремнію у %: 70-20 (шамот, цемент)
3262909Пил неорганічний, який містить двоокис
кремнію у %: нижче 20 (доломіт)
3272910Пил клею карбамідного сухого
3282911Пил комбікормовий (у перерахунку на
білок)
3292912Пил кісткового борошна (у перерахунку
на білок)
3302913Пил м'ясокісткового борошна (у
перерахунку на білок)
3312914Пил (неорганічний) гіпсового в'яжучого
із фосфогіпсу з цементом
3322915Пил скловолокна
3332916Пил склопластику
3342917Пил бавовни
3352918Пил цементного виробництва (оксид
кальцію > 60% та діоксид кремнію > 20%)
3362919Пил капрону
3372920Пил хутряний (вовняний, пуховий)
3382921Пил полівінілхлориду
3392922Пил поліропілену
3402923Сополімер метилакрилату, бутилакрилату
та стиролу (лакрис 25 т)
Лакрис 25 т
3412924Сополімер метилметакрилату та
метакрилової кислоти (лакрис 20)
Лакрис 20
3422925Сополімер М-14 ВВ-метакрилату
34330013-Феноксибензил-(+ /-)цис.,транс-3(2,2-
дихлорвініл)2,2-циклопр.
Амбуш
3443002Арилокс-100
3453003Арилокс-200
3463004Біоресметрин
3473006Меліорант
3483007Перліт
3493011а-Тетралон
3503017Тілозин фосфат
3513018Болетин
3523019Карпатол-3
3533020Протеаза лужна
3543021Тинувін-350
3553022Целюлоза
3563023Уродан
35710001Ангідрид вольфрамовий
35810002Алкілброміди С(10)-С(12) (за бромистим
ундецилом)
35910004Азофоска (суміш солей фосфату та
нітрату амонію, фосфату кальцію)
36010005Амоній щавлевокислий
36110006Амонію стеарат
36210008Апатитовий концентрат (фосфоровмісний
до 40%, торфу до 30%)
363100094-пара-Амінобензолсульфамідо-2,6-
диметилоксипіримідин
(сульфадиметоксин)
Сульфадиметоксин
364100122-Аміно-2-дезокси-Д-глюкоза
гідрохлорид (П(+)-глюкозамін
гідрохлорид)
П(+)-
Глюкозамін
гідрохлорид
36510017Барію стеарат(у перерахунку на барій)
36610018п-Бензоїламіносаліцилат кальцію
(бепаск)
Бепаск
36710019N-Бензоїл-N-(3,4-дихлордифеніл)-аланіну
етиловий ефір (суфікс)
Суфікс
36810020N-Бензоїл-N-(3-хлор-4-фторфеніл)-
аланіну ізопропіловий ефір-лямбда-(-)
ізомер/суфікс БВ
Суфікс БВ
369100241-Бутилбігуанідину гідрохлорид
(глібутид)
Глібутид
37010025Білково-мінеральна добавка (БМД)БМД
37110027Бромкамфара
372100291-Бромундекан (ундецил бромистий)Ундецил бромистий
373100301,4-Бутиндіол
37410031Вітатетрин (за тетрацикліном)
375100321,2,3,5-цис-4,6-
Гексаоксициклогексан (мезо-інозит)
Мезо-інозит
376100346,12-Гемікеталь-11-альфа-хлор-5-
окситетрациклін
Гемікеталь
окситетрацикліну
37710035Геовет (за тетрацикліном)
37810036Гетинакс
379100441-4-Діамінодифенілметан
38010047N,N`-Дибензилетилендіамінова сіль
хлортетрацикліну(дибіоміцин)
Дибіоміцин
381100484-Диметиламіно-1,4,4а,5,5а,6,11,12а-
октагідро-3,5,10,12,12а-пентагідрокси-
6-альфа-метил-1,11-діоксонафтацен-
альфакарбоксамиду гідрохлориду
геміетаноляту гемігідрат
Доксициклін
382100494-Диметиламіно-1,4,4а,5,5а,6,11,12-
октагідро-3,5,10,12,12а-пентагідрокси-
6-метилен 1,11-діоксинафтацен-2-
карбоксамиду гідрохлорид
Метациклін
383100542,4-Динітро-6-
второктилфенілкротонат (каратан)
Каратан
384100552,5-Діоксибензолсульфонат кальцію
38510056N-(2,6-Диметилфеніл)-N-(2-
метоксіацетил) аланіну метиловий ефір
Ридоміл
386100572,4-Дитретамілфеноксимасляної кислоти
хлорангідрид
38710058Дигідрострептоміцину
пароаміносаліцилова сіль (пасоміцин)
Пасоміцин
38810061Дифенілолпропан оксипропілірований
389100632-(6-Дихлорфеніл)-амінофеніл оцтової
кислоти натрієва сіль
Ортофен
39010064альфа-Діетиламіно-2,4,6-
триметилацетанілід гідрохлорид
Тримекоїн
39110070п-Диметиламінобензальдегід
39210074Замаслювачі: Н+С571-22, М-11, Н-1
39310075Замаслювач Тепрем-6
39410082N-Ізопропіл-N`-феніл-п-
фенілендіамін (діафен ФП)
Діафен ФП
39510086Каїніт природний
39610087Калію хлорат (бертолетова сіль)Бертолетова сіль
39710088Калію стеарат (у перерахунку на калій)
39810089Кальцію гліцерофосфат
39910090Кальцію глюконат
40010091Кальцію лактат
40110092Кальцію карбонат синтетичний
40210093Кальцію фосфат
40310094Кальцію хлорид
40410095Кальцію пантотенат (вітамін В(3)Вітамін В(3)
40510097Карбоксиметилцелюлози натрієва сіль
40610099Кислота ацетилсаліцилова(аспірин)Аспірин
40710100Кислота 7-аміноцефалоспоранова
40810101Кислота бензойна
40910104Кислота 2,4-дихлорфеноксіоцтова (2,4-Д)2,4-Д
41010107Кислота 3,6-дихлор-2-
метоксибензойна (банвел Д)
Банвел Д
41110108Кислота монохлороцтова
41210109Кислота парааміобензойна
41310110Кислота саліцилова
41410111Кислота тримелітова (1,2,4-
трикарбоксибензол)
41510112Кислота феноксіоцтова
41610113Кислота 0-хлорбензойна
41710115Барвники органічні активні
вінілсульфонові
41810120Три-н-бутиламін
41910121Децис
42010124Левоміцетин
42110125Леворин
42210126Лінкоміцин
42310131Метилкарбамат (фурадан)Фурадан
42410134Метилтестостерон
42510135Метилтетрогідрофталевий ангідрид (цис-
і-ізо)
42610140Молібдену дисульфід (у перерахунку на
молібден)
42710145Метил-N-(2-бензмідозоліл)карбамат (БМК)БМК
42810146Натрієва сіль-6-(альфа-
феноксикарбонілфенілацет-
амідо) пеніциланової кислоти (карфецилін)
Карфецилін
42910147Натрію гідроцитрат
43010148Натрію оксибутират