• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про внесення змін до Порядку допуску осіб до складання кваліфікаційного іспиту та проведення кваліфікаційного іспиту Вищою кваліфікаційною комісією нотаріату

Міністерство юстиції України  | Наказ від 01.06.2020 № 1832/5
Реквізити
  • Видавник: Міністерство юстиції України
  • Тип: Наказ
  • Дата: 01.06.2020
  • Номер: 1832/5
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Міністерство юстиції України
  • Тип: Наказ
  • Дата: 01.06.2020
  • Номер: 1832/5
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
НАКАЗ
01.06.2020 № 1832/5
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
04 червня 2020 р.
за № 492/34775
Про внесення змін до Порядку допуску осіб до складання кваліфікаційного іспиту та проведення кваліфікаційного іспиту Вищою кваліфікаційною комісією нотаріату
Відповідно до статті 10 Закону України "Про нотаріат" та з метою вдосконалення процесу складання кваліфікаційного іспиту особами у Вищій кваліфікаційній комісії нотаріату
НАКАЗУЮ:
1. Унести до Порядку допуску осіб до складання кваліфікаційного іспиту та проведення кваліфікаційного іспиту Вищою кваліфікаційною комісією нотаріату, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 28 липня 2011 року № 1905/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28 липня 2011 року за № 926/19664 (із змінами), такі зміни:
1) в абзаці другому пункту 17 слова ", окреме автоматизоване робоче місце для адміністрування системи з підключеним до нього принтером та відповідне комунікаційне обладнання" виключити;
2) у пунктах 31, 32 слово "сімдесяти" замінити словом "вісімдесяти";
3) у пункті 33 слова "такі завдання: п’ять проектів нотаріальних документів; п’ять задач" замінити словами "ситуаційні завдання та практичні завдання";
4) пункти 36 та 37 викласти в такій редакції:
"36. Ситуаційні завдання практичної частини електронного анонімного тестування (далі - ситуаційні завдання) включають в себе п’ять завдань по п’ять питань кожне.
До кожного питання ситуаційного завдання пропонується чотири варіанти відповідей, один з яких є правильним та оцінюється системою в один бал.
На виконання ситуаційних завдань надається одна година.
Якщо не обрано жодної відповіді, у тому числі через закінчення встановленого часу, така відповідь зараховується як неправильна.
Після закінчення виконання ситуаційних завдань або часу, відведеного для їх виконання, тестування автоматично припиняється системою незалежно від стану виконання завдання.
Ситуаційні завдання вважаються виконаними, якщо за результатами їх виконання набрано не менше двадцяти балів. У цьому випадку особа автоматично допускається системою до виконання практичних завдань.
У разі набрання меншої кількості балів, у тому числі через закінчення часу, відведеного для виконання ситуаційних завдань, електронне анонімне тестування автоматично припиняється системою та особа вважається такою, що не склала іспит.
Результати виконання ситуаційних завдань формуються системою у вигляді відповідного повідомлення.
37. Виконання практичних завдань практичної частини електронного анонімного тестування (далі - практичні завдання) полягає у вирішенні особою запропонованих їй системою п’яти практичних ситуацій, що виникають під час здійснення нотаріальної діяльності, шляхом опрацювання запропонованого системою до кожного практичного завдання одного нотаріального документа або його фрагмента та надання відповіді на одне тестове питання.
Нотаріальний документ або його фрагмент містить п’ять змістовних помилок. До нотаріального документа або його фрагмента системою пропонується десять варіантів можливих помилок, з яких п’ять дійсно є помилками.
Надання відповіді на це завдання полягає у виявленні в нотаріальному документі або його фрагменті п’яти помилок та їх виборі із запропонованих системою варіантів.
Правильно вибрана помилка оцінюється системою в один бал.
Якщо не обрано жодної помилки із запропонованих системою варіантів, у тому числі у зв’язку зі спливом встановленого часу, така відповідь оцінюється системою в нуль балів.
Тестове питання сформовано відповідно до наданої системою практичної ситуації і містить чотири варіанти відповідей, один з яких є правильним.
Правильно вибраний варіант відповіді оцінюється системою в один бал.
На виконання практичних завдань надається одна година.
Практичні завдання вважаються виконаними, якщо за результатами їх виконання набрано не менше двадцяти чотирьох балів.
У разі набрання меншої кількості балів, у тому числі через закінчення часу, відведеного для виконання практичних завдань, електронне анонімне тестування автоматично припиняється системою та особа вважається такою, що не склала іспит.
Результати виконання практичних завдань формуються системою у вигляді відповідного повідомлення.";
5) пункти 38-40 виключити.
У зв’язку з цим пункти 41-52 вважати відповідно пунктами 38-49;
6) в абзаці другому пункту 40 слово "головою" замінити словами "головуючим на засіданні".
2. Департаменту приватного права (Ференс О.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року № 493 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади".
3. Департаменту нотаріату та державної реєстрації (Кирилюк Д.) спільно з державним підприємством "Національні інформаційні системи" (Бережний О.) забезпечити належне виконання цього наказу.
4. Цей наказ набирає чинності з дня, наступного за днем його офіційного опублікування.
5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Горовця Є.
МіністрД. Малюська
ПОГОДЖЕНО:

Генеральний директор державного підприємства
"Національні інформаційні системи"



О. Бережний