Про затвердження форми довідки про нараховані суми грошового забезпечення та про сплачені страхові внески та Порядку розрахунку сум грошового забезпечення, якщо документи про його нарахування та про сплачені страхові внески зберігаються на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях, Автономної Республіки Крим та міста Севастополя або знищено

Пенсійний фонд України Постанова від 04.02.2021 №3-1
Реквізити

Видавник: Пенсійний фонд України

Тип Постанова

Дата 04.02.2021

Номер 3-1

Статус Діє

Документ підготовлено в системі iplex
ПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
04.02.2021 N 3-1
Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
07 квітня 2021 р.
за N 463/36085
Про затвердження форми довідки про нараховані суми грошового забезпечення та про сплачені страхові внески та Порядку розрахунку сум грошового забезпечення, якщо документи про його нарахування та про сплачені страхові внески зберігаються на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях, Автономної Республіки Крим та міста Севастополя або знищено
Відповідно до пунктів 9, 10 Положення про Пенсійний фонд України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 липня 2014 року N 280, пункту 2 Порядку зарахування періодів служби до страхового стажу військовослужбовцям (крім військовослужбовців строкової військової служби), особам начальницького і рядового складу за період з 1 січня 2004 р. по 31 грудня 2006 р., затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року N 770, правління Пенсійного фонду України
ПОСТАНОВЛЯЄ:
1. Затвердити такі, що додаються:
форму довідки про нараховані суми грошового забезпечення та про сплачені страхові внески;
Порядок розрахунку сум грошового забезпечення, якщо документи про його нарахування та про сплачені страхові внески зберігаються на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях, Автономної Республіки Крим та міста Севастополя або знищено.
2. Департаменту пенсійного забезпечення (Охріменко О.) подати цю постанову на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
3. Ця постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування.
Голова правлінняЄвгеній КАПІНУС
ПОГОДЖЕНО:
Виконавчий Віцепрезидент Конфедерації роботодавців УкраїниО. МІРОШНИЧННКО
Міністр внутрішніх справ УкраїниАрсен АВАКОВ
Міністр оборони УкраїниАндрій ТАРАН
Міністр соціальної політики УкраїниМарина ЛАЗЕБНА
Перший заступник Голови Служби безпеки УкраїниВасиль МАЛЮК
Голова СПО об'єднань профспілокГ. В. ОСОВИЙ
Уповноважений Верховної Ради України з прав людиниЛ. ДЕНІСОВА
Керівник Секретаріату Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівніР. ІЛЛІЧОВ
ЗАТВЕРДЖЕНО
Постанова правління Пенсійного фонду України
04 лютого 2021 року N 3-1
Штамп органу (установи), що видав довідку
________________ N _________
(дата)
ДОВІДКА
про нараховані суми грошового забезпечення та про сплачені страхові внески
Видана ______________________________________________________________________________
(прізвище, ім'я, по батькові (за наявності))
про те, що він (вона) проходив(ла) службу в
_____________________________________________________________________________________
(найменування органу)
з ________________________________________ по _________________________________________
___ у період служби йому (їй) нараховано суми грошового забезпечення (ГЗ) та сплачено страхові внески (СВ), які враховуються при обчисленні пенсії (грн):
___ за період служби йому (їй) розраховано суми грошового забезпечення (ГЗ), які враховуються при обчисленні пенсії (грн):
Місяці______ р._____ р.______ р.
Сума ГЗВідомості про сплату СВ* (так/ні)Сума ГЗВідомості про сплату СВ* (так/ні)Сума ГЗВідомості про сплату СВ* (так/ні)
1234567
Січень
Лютий
Березень
Квітень
Травень
Червень
Липень
Серпень
Вересень
Жовтень
Листопад
Грудень
Усього
Довідка видана на підставі:
_____________________________________________________________________________________
(назви документів)
_____________________________________________________________________________________,
які знаходяться за адресою*: ___________________________________________________________.
Не заперечуємо проти проведення перевірки первинних документів за період, зазначений у цій довідці.*
М ПКерівникпідписВласне ім'я ПРІЗВИЩЕ
Відповідальна особапідписВласне ім'я ПРІЗВИЩЕ
____________
* Не застосовується для військовослужбовців, осіб начальницького і рядового складу якщо документи про нарахування грошового забезпечення та про сплачені страхові внески зберігаються на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях, Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, знищені у зв'язку із стихійним лихом, аваріями, катастрофами або з інших незалежних від застрахованої особи обставин.
Директор Департаменту пенсійного забезпеченняОлена ОХРІМЕНКО
ЗАТВЕРДЖЕНО
Постанова правління Пенсійного фонду України
04 лютого 2021 року N 3-1
ПОРЯДОК
розрахунку сум грошового забезпечення, якщо документи про його нарахування та про сплачені страхові внески зберігаються на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях, Автономної Республіки Крим та міста Севастополя або знищено
1. Цей Порядок встановлює механізм розрахунку сум грошового забезпечення за періоди служби з 01 січня 2004 року по 31 грудня 2006 року при призначенні пенсії (переведенні на пенсію) відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (далі - Закон) військовослужбовцям (крім військовослужбовців строкової військової служби), особам начальницького і рядового складу (членам їх сімей - у разі призначення пенсії у зв'язку з втратою годувальника), за місяці, за які індивідуальні відомості про застраховану особу в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування (далі - Реєстр застрахованих осіб) та інформація Державної податкової служби України з податкового розрахунку сум доходу відсутні, а документи про нарахування грошового забезпечення та про сплачені страхові внески зберігаються на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях, Автономної Республіки Крим та міста Севастополя (далі - тимчасово окуповані території), знищені у зв'язку із стихійним лихом, аваріями, катастрофами або з інших незалежних від застрахованої особи обставин.
2. Якщо документи про нараховані суми грошового забезпечення та про сплачені страхові внески зберігаються на тимчасово окупованих територіях, знищені у зв'язку із стихійним лихом, аваріями, катастрофами або з інших незалежних від застрахованої особи обставин, розрахунок грошового забезпечення для обчислення пенсії здійснюється військовою частиною чи органом, який виплачує (виплачував) грошове забезпечення.
У разі ліквідації (припинення діяльності) військової частини чи органу, який виплачує (виплачував) грошове забезпечення, розрахунок грошового забезпечення здійснюється правонаступниками або органами, які уповноважені рішеннями керівників державних органів.
У зазначених цим пунктом випадках видається довідка про нараховані суми грошового забезпечення та про сплачені страхові внески за формою, затвердженою постановою правління Пенсійного фонду України від 04 лютого 2021 року N 3-1.
Довідка про нараховані суми грошового забезпечення та про сплачені страхові внески видається за зверненням особи, якій призначається пенсія відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", або територіального органу Пенсійного фонду України.
3. Для розрахунку грошового забезпечення використовуються документи особової справи військовослужбовця, особи начальницького і рядового складу (послужний список та інші документи з обліку особового складу), трудові книжки.
Під час розрахунку грошового забезпечення враховуються:
посадовий оклад (залежно від займаних посад за періоди проведення розрахунку), оклад за військовим (спеціальним) званням (відповідно до присвоєних звань за періоди проведення розрахунку) у розмірах, визначених законодавством, відповідній категорії військовослужбовців, осіб начальницького і рядового складу;
надбавка за вислугу років у відсотках посадового окладу з урахуванням окладу за військовим (спеціальним) званням залежно від вислуги років на період проведення розрахунку;
щомісячні додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії у розмірах, визначених законодавством, встановлених відповідно до займаних посад. Вказані вище виплати, розміри яких відповідно до законодавства встановлюються диференційовано (в залежності від складності завдань, результатів служби тощо), враховуються у середніх розмірах у відповідних місяцях відносно визначених законодавством таких виплат для відповідних посад.
Розрахунок грошового забезпечення здійснюється щомісячно відповідно до законодавства, яке діяло на період проведення розрахунку.
4. Відсутність первинних документів про нарахування грошового забезпечення та про сплачені страхові внески, а також час та причини, що призвели до знищення таких документів, знаходження первинних документів про нарахування грошового забезпечення та про сплачені страхові внески на тимчасово окупованих територіях підтверджується військовою частиною чи органом, який виплачує (виплачував) грошове забезпечення (у разі ліквідації (припинення діяльності) військової частини чи органу, який виплачує (виплачував) грошове забезпечення - їх правонаступниками або органами, які уповноважені рішеннями керівників державних органів).
Директор Департаменту пенсійного забезпеченняОлена ОХРІМЕНКО
ПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
04.02.2021 N 3-1
Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
07 квітня 2021 р.
за N 463/36085
Про затвердження форми довідки про нараховані суми грошового забезпечення та про сплачені страхові внески та Порядку розрахунку сум грошового забезпечення, якщо документи про його нарахування та про сплачені страхові внески зберігаються на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях, Автономної Республіки Крим та міста Севастополя або знищено
Відповідно до пунктів 9, 10 Положення про Пенсійний фонд України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 липня 2014 року N 280, пункту 2 Порядку зарахування періодів служби до страхового стажу військовослужбовцям (крім військовослужбовців строкової військової служби), особам начальницького і рядового складу за період з 1 січня 2004 р. по 31 грудня 2006 р., затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року N 770, правління Пенсійного фонду України
ПОСТАНОВЛЯЄ:
1. Затвердити такі, що додаються:
форму довідки про нараховані суми грошового забезпечення та про сплачені страхові внески;
Порядок розрахунку сум грошового забезпечення, якщо документи про його нарахування та про сплачені страхові внески зберігаються на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях, Автономної Республіки Крим та міста Севастополя або знищено.
2. Департаменту пенсійного забезпечення (Охріменко О.) подати цю постанову на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
3. Ця постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування.

30 днiв передплати безкоштовно!