• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про Порядок забезпечення сільськогосподарських товаровиробників мінеральними добривами і засобами захисту рослин

Міністерство агропромислового комплексу України  | Наказ від 25.06.1996 № 200/126/134/84
Реквізити
  • Видавник: Міністерство агропромислового комплексу України
  • Тип: Наказ
  • Дата: 25.06.1996
  • Номер: 200/126/134/84
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Міністерство агропромислового комплексу України
  • Тип: Наказ
  • Дата: 25.06.1996
  • Номер: 200/126/134/84
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
МІНІСТЕРСТВО СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА І ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ
Н А К А З
N 200/126/134/84 від 25.06.96 Зареєстровано в Міністерстві
м.Київ юстиції України
18 липня 1996 р.
за N 365/1390
Про Порядок забезпечення сільськогосподарських товаровиробників мінеральними добривами і засобами захисту рослин
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 1996 року N 562 "Про забезпечення сільськогосподарських товаровиробників мінеральними добривами і засобами захисту рослин у 1996 році" та розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 березня 1996 року N 221-р,
НАКАЗУЄМО:
1. Затвердити Порядок забезпечення сільськогосподарських товаровиробників мінеральними добривами і засобами захисту рослин, що додається.
2. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра сільського господарства і продовольства Супіханова Б.К., першого заступника Міністра промисловості Голубова О.Г., заступника Міністра фінансів Тентюка В.П., заступника Міністра економіки Пошивайла В.К.
Перший заступник Міністра сільського господарства і продовольства України Б.К.Супіханов Міністр промисловості України В.І.Мазур Міністр економіки України В.М.ГуреєвПерший заступник Міністрафінансів України М.О.Гончарук
Затверджено
наказом Міністерства сільського
господарства і продовольства,
Міністерства промисловості,
Міністерства фінансів та
Міністерства економіки 25 червня
1996 року N 200/126/134/84
Порядок забезпечення сільськогосподарських товаровиробників мінеральними добривами і засобами захисту рослин
Цей Порядок розроблено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 1996 року N 562 "Про порядок забезпечення сільськогосподарських товаровиробників мінеральними добривами і засобами захисту рослин у 1996 році":
1. На підставі Угод про передачу природного газу, укладених Державною акціонерною компанією "Укрресурси" (далі - ДАК "Укрресурси") з Міністерством промисловості України, а Торговельно-енергетичною фірмою "ITERA Energy" (далі - ТЕФ "ITERA Energy") з хімічними підприємствами по виробництву мінеральних добрив і засобів захисту рослин, Акціонерне товариство "Укргазпром" (далі - АТ "Укргазпром") здійснює подачу природного газу заводам-виробникам засобів хімізації у визначені цими Угодами строки.
Оплата витрат на транспортування природного газу до заводів-виробників засобів хімізації здійснюється постачальниками цього газу в межах загальних цін, встановлених постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 1996 року N 562.
2. Постачання природного газу заводам-виробникам засобів хімізації здійснюється за реєстрами, підписаними керівниками та завіреними печатками зацікавлених сторін. Газ поставляється після укладання угод між регіональним управлінням Укргазпрому, ДЗЕП "Укрзовнішхімпром" та підприємствами-виробниками мінеральних добрив і засобів захисту рослин.
3. ДЗЕП "Укрзовнішхімпром" в межах виділеного йому природного газу забезпечує згідно із заявками хімічних підприємств закупівлю сировини для виробництва фосфорних добрив та відшкодування витрат на їх виробництво.
4. Виділений ДЗЕП "Укрзовнішхімпром" хімічним підприємствам-виробникам мінеральних добрив і засобів захисту рослин природний газ надається як:
а) сировина для виробництва фосфорних мінеральних добрив;
б) еквівалент виробленого карбаміду та аміаку з подальшою реалізацією цієї продукції на експорт з метою отримання валюти для забезпечення хімічних підприємств апатитовим концентратом та іншою сировиною для виготовлення фосфорних мінеральних добрив;
в) на відшкодування витрат, пов'язаних з виробництвом фосфорних мінеральних добрив.
У разі, якщо підприємства-виробники мінеральних добрив забезпечені сировиною, ДЗЕП "Укрзовнішхімпром" сплачує їм вартість добрив коштами.
5. Міністерство промисловості за погодженням з Міністерством сільського господарства і продовольства визначає ліміти щомісячного постачання хімічними підприємствами сільськогосподарським товаровиробникам мінеральних добрив, організовує їх виробництво і передачу в обсягах, зазначених у постанові Кабінету Міністрів України від 25 травня 1996 року N 562.
6. Державне підприємство "Агрохім" (далі - ДП "Агрохім" (м.Київ)) через агрохімічні формування Автономної Республіки Крим, областей і районів за погодженням із відділеннями Державного казначейства України в районах організовує укладання договорів згідно з додатком N 1 про постачання сільськогосподарським товаровиробникам мінеральних добрив і засобів захисту рослин на умовах заготовлення продовольчого зерна в заготівельних підприємствах Головхлібопродукту згідно з еквівалентами, наведеними в додатку до постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 1996 року та в розпорядженні Кабінету Міністрів України від 27 березня 1996 року N 221-р.
При укладанні договорів вартість мінеральних добрив та засобів захисту рослин повинна дорівнювати вартості продовольчого зерна, яке закладається до заготівельних підприємств Головхлібопродукту в рахунок ДП "Агрохім" (м.Київ) відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 1996 року N 562. Зерно пшениці III класу, що заготовляється до державних ресурсів, оприбутковується за ціною 100 доларів США за тонну (без ПДВ).
Договори реєструються в районних інспекціях по заготівлі і якості сільськогосподарської продукції.
Міністерство сільського господарства і продовольства Автономної Республіки Крим, управління сільського господарства та продовольства обласних і районних держадміністрацій забезпечують виконання постачальниками та товаровиробниками зазначених договорів.
7. ДП "Агрохім" (м.Київ), в межах виділених Міністерством промисловості України та Міністерством сільського господарства і продовольства України лімітів мінеральних добрив, здійснює прикріплення агрохімічних формувань Автономної Республіки Крим і областей до заводів-виробників засобів хімізації, укладає договори із цими формуваннями, а також із районними агрохімічними підприємствами, товаровиробниками та іншими суб'єктами підприємницької діяльності на одержання ними мінеральних добрив та засобів захисту рослин в обмін на продовольче зерно.
8. Районні агрохімічні формування під гарантії районних держадміністрацій укладають договори з агрохімічними формуваннями Автономної Республіки Крим і областей на отримання від заводів-виробників засобів хімізації в рахунок авансування під зустрічну закладку у липні-жовтні 1996 року продовольчого зерна в заготівельних підприємствах Головхлібопродукту.
9. Після визначення необхідних обсягів виробництва мінеральних добрив в асортименті ДП "Агрохім" (м.Київ) укладає договори із хімічними підприємствами на відвантаження цих добрив на умовах поставки їх до залізничних станцій отримувачів.
Вироблені мінеральні добрива за планами прикріплення агрохімічних формувань Автономної Республіки Крим та областей відвантажуються хімічними підприємствами споживачам. На відвантажувальних документах ставиться відмітка: "Вироблено з давальницького газу в обмін на зерно".
10. На підставі укладених договорів та отриманих засобів хімізації Міністерство сільського господарства і продовольства України надає Міністерству фінансів України розподіл вартості мінеральних добрив та засобів захисту рослин у розрізі Автономної Республіки Крим і областей в частині поставки зерна до державних ресурсів.
11. Вартість природного газу, переданого ДАК "Укрресурси", враховується Міністерством фінансів України в погашення її боргів перед державним бюджетом за обов'язковими платежами в 1995-1996 роках, а також тих боргів, що виникли у зв'язку з виконанням Міністерством фінансів гарантійних зобов'язань за кредитними угодами, укладеними цією компанією з комерційними банками, підтвердженими податковою інспекцією Печерського району м.Києва.
Залік вказаних боргів, погоджених з Міністерством фінансів України, за пропозицією ДАК "Укрресурси" враховується Головним управлінням Державного казначейства України як доходи Державного бюджету України, а у витратах - як надання ДП "Агрохім" (м.Київ) бюджетної позички на закупівлю за державним замовленням продовольчого зерна, елітного і сортового насіння 1996 року (розділ 160, параграф 5, стаття 32, символ звітності 41).
12. Підтвердженням факту одержання споживачами засобів хімізації і передачі їм заборгованості є акт передачі-приймання мінеральних добрив і засобів захисту рослин в обмін на продовольче зерно, який підписується агрохімічними формуваннями та товаровиробниками згідно з додатком N 2.
Копії зазначеного акта передаються районним інспекціям по заготівлі і якості сільськогосподарської продукції, а реєстри цих актів районні агрохімічні формування подають управлінням сільського господарства та продовольства районних держадміністрацій і обласним агрохімформуванням, які, в свою чергу, передають їх ДП "Агрохім" (м.Київ).
Датою надання сільськогосподарським товаровиробникам засобів хімізації вважається дата відвантаження їм хімічними підприємствами мінеральних добрив і засобів захисту рослин.
13. Списання з хімічних підприємств вартості отриманого ними природного газу здійснюється на підставі документального підтвердження Міністерства сільського господарства і продовольства України, Міністерства промисловості України, АТ "Укргазпром", ДАК "Укрресурси" та ТЕФ "ITERA Energy" про фактичні витрати природного газу (включаючи вартість сировини та витрат на її переробку і транспортування, а також суму податку на добавлену вартість) та кількості поставлених мінеральних добрив сільськогосподарським товаровиробникам згідно з додатком N 3.
Для проведення розрахунків з бюджетом, "Укрзалізницею", та за електроенергію і заробітну плату, дозволити Стебницькому ДГХП "Полімінерал" вільну реалізацію надлишків природного газу, одержаного у період виконання постанови Кабінету Міністрів від 25 травня 1996 року N 562 за відвантажений за рознарядками ДП "Агрохім" каїніт.
14. Після отримання мінеральних добрив сільськогосподарськими товаровиробниками ТЕФ "ITERA Energy" відшкодовує Укрзалізниці вартість їх транспортування від хімічних підприємств до районних агрохімічних формувань, а також подання та прибирання вагонів.
Документи на вартість транспортування мінеральних добрив та засобів захисту рослин до станцій отримувачів цих засобів хімізації оформляють хімічні підприємства, а на вартість подачі і прибирання вагонів - залізничні станції отримувачів. Зазначені документи подаються регіональним агрохімічним формуванням.
Витрати підприємств-виробників за транспортування мінеральних добрив до станцій отримувачів та подання критих і прибирання завантажених вагонів відшкодовуються їм за рахунок виділеного природного газу.
Реєстри рахунків на транспортування мінеральних добрив та засобів захисту рослин, подачу і прибирання вагонів регіональні агрохімічні формування надають ДП "Агрохім" для подання їх фірмі "ITERA Energy".
15. Витрати регіональних агрохімічних формувань по прийманню, зберіганню і доставці засобів хімізації до сільськогосподарських товаровиробників відшкодовують безпосередньо сільськогосподарські товаровиробники за окремими угодами.
16. Міністерство сільського господарства і продовольства Автономної Республіки Крим, управління сільського господарства та продовольства обласних і районних держадміністрацій у липні-жовтні 1996 року забезпечують закладання у заготівельних підприємствах Головхлібопродукту продовольчого зерна м'якої пшениці III класу, а у разі його відсутності - еквівалентну кількість іншого продовольчого зерна за фактично отримані добрива.
17. Головхлібопродукт разом з ДП "Агрохім" пропорційно до одержаного природного газу передають заготовлене продовольче зерно до державних ресурсів і фірмі "ITERA Energy" для розрахунків за природний газ, використаний на виробництво та постачання мінеральних добрив (включаючи вартість сировини, витрат на її переробку, транспортування мінеральних добрив, подачу і прибирання вагонів та суму податку на добавлену вартість), а також на відшкодування власних витрат, пов'язаних з постачанням засобів хімізації, заготівлею та реалізацією зерна.
18. Заготівельні підприємства Головхлібопродукту на підставі договорів на поставку товаровиробниками продовольчого зерна та актів передачі-приймання мінеральних добрив і засобів захисту рослин сільськогосподарським товаровиробникам, приймають від них продовольче зерно, забезпечують його зберігання та облік. У квитанціях на приймання зерна (Ф-13) робиться відмітка: "В рахунок угоди з ДП "Агрохім" (м.Київ).
19. Для передачі зерна до державних ресурсів районні агрохімічні формування подають заготівельним підприємствам реєстри в 3-х примірниках з додатком перших примірників прибуткових накладних (Ф-13), на підставі яких виписуються приймальні квитанції (ф.ПК-10), а погашені накладні (Ф-13) повертаються постачальникам засобів хімізації.
На підставі приймальних квитанцій (ф.ПК-10) складаються акти передачі-приймання заборгованості за бюджетною позичкою між постачальниками і заготівельниками згідно з додатком N 4, а узагальнені акти - між обласними агрохімічними формуваннями та об'єднаннями "Елеваторзернопром", які подаються ДП "Агрохім".
Витрати по прийманню, зберіганню та відпуску зерна, що надійшло в державні ресурси, відшкодовуються заготівельними підприємствами Головхлібопродукту при його реалізації.
Витрати по транспортуванню зерна від товаровиробників до заготівельних та переробних підприємств проводяться за рахунок бюджетної позички, наданої для фінансування держконтракту в 1996 році.
Витрати заготівельних підприємств Головхлібопродукту по доробці зерна до базисних кондицій відшкодовуються товаровиробниками коштами або зерном.
Для передачі зерна ТЕФ "ITERA Energy" в погашення боргу за отриманий від неї природний газ ДП "Агрохім" дає доручення заготівельним підприємствам виписати цій торговельно-енергетичній фірмі квитанції (ф-13) і погасити на таку саму кількість зерна аналогічні квитанції ДП "Агрохім".
Після переоформлення документів витрати по прийманню, зберіганню та відвантаженню цього зерна відшкодовує заготівельним підприємствам ТЕФ "ITERA Energy".
20. За підтвердженням Головхлібопродукту ДП "Агрохім" подає Головному управлінню Державного казначейства України матеріали щодо кількості та вартості продовольчого зерна, переданого до державних ресурсів, та передачі заборгованості за бюджетною позичкою у розрізі областей.
Вартість зерна, що передане до державних ресурсів, зараховується Головним управлінням Державного казначейства України ДП "Агрохім" у погашення його заборгованості за бюджетною позичкою шляхом передачі цієї заборгованості Головхлібопродукту Мінсільгосппроду України і повідомляються ним управління Державного казначейства України Автономної Республіки Крим та областей, які в свою чергу повідомляють відділенням Державного казначейства в районах для врахування місцевим заготівельним організаціям зазначеної позички.
21. Міністерство промисловості України щомісячно надає АТ "Укргазпром", Міністерству сільського господарства і продовольства України та ДП "Агрохім" інформацію про обсяги відвантажених хімічними підприємствами Міністерства промисловості України сільськогосподарським товаровиробникам мінеральних добрив Автономній Республіці Крим і областей, а також про використання природного газу на їх виробництво до повного виконання постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 1996 року N 562.
22. Районні агрохімічні формування та заготівельні підприємства щомісячно до 10-го числа наступного за звітним місяця подають Міністерству сільського господарства і продовольства Автономної Республіки Крим, управлінням сільського господарства та продовольства обласних держадміністрацій, виробничим об'єднанням "Елеваторзернопром" Автономної Республіки Крим і областей, відділенням Державного казначейства України в районах довідку про хід виконання постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 1996 року N 562 згідно з додатком N 5. Узагальнені дані у п'ятиденний строк подаються ДП "Агрохім" та Головхлібопродукту.
Зведені дані по Україні ДП "Агрохім" і Головхлібопродукт подають Головному управлінню Державного казначейства України та Міністерству фінансів України.
23. Отримані від хімічних підприємств мінеральні добрива та засоби захисту рослин на підставі рахунків-фактур і залізничних накладних, а також документів на подачу і прибирання вагонів, виходячи із вартості еквівалентного обміну засобів хімізації на продовольче зерно, агрохімічні формування відображають в бухгалтерському обліку по дебету рахунку 41 "Товари" в кореспонденції з рахунком 78 "Внутривідомчі розрахунки", а ДП "Агрохім" (м.Київ) по дебету рахунку 78 с кредитом рахунку 95 "Інші позикові кошти", субрахунок 1 "Короткострокові позикові кошти".
24. Після поставки мінеральних добрив і засобів захисту рослин сільськогосподарським товаровиробникам і складання з цього приводу акту передачі-приймання засобів хімізації по відпускній ціні та на цю суму бюджетної позички агрохімічні формування кредитують рахунок 41 в кореспонденції з рахунком 46 "Реалізація" і одночасно дебетують рахунок 61 "Розрахунки по авансах" в кореспонденції з рахунком 46.
25. Сільськогосподарські товаровиробники після одержання від агрохімічних формувань засобів хімізації на підставі актів передачі-приймання та додатка до них дебетують рахунок 05 "Матеріали" на суму їх вартості та рахунок 68 "Розрахунки з бюджетом" в частині податку на добавлену вартість, якщо він включений до вартості вказаних цінностей і кредитують рахунок 61 з віднесенням авансу на ДП "Агрохім".
Еквіваленти обміну засобів хімізації на сільськогосподарську продукцію урожаю 1996 року визначені за їх цінами без податку на добавлену вартість.
26. Витрати регіональних агрохімічних формувань, що пов'язані з прийманням, зберіганням і доставкою засобів хімізації до споживачів, обліковуються як витрати обігу і відшкодовуються сільськогосподарськими товаровиробниками як оплата послуг та виконаних робіт на підставі окремих розрахункових документів
27. Сільськогосподарські товаровиробники на підставі приймальних квитанцій заготівельників (Ф-13) на прийняте від них та зараховане державному підприємству "Агрохім" (м.Київ) продовольче зерно в обмін на одержані засоби хімізації відображають як реалізацію продукції і одночасно дебетують рахунок 61 у кореспонденції з рахунком 62 "Розрахунки з покупцями і замовниками", а ДП "Агрохім" на підставі реєстрів зазначених квитанцій дебетує рахунок 78 у кореспонденції з рахунком 61.
28. Заготівельні підприємства на підставі акта передачі-приймання заборгованості за бюджетною позичкою на прийняте зерно дебетують рахунок 41 субрахунок 8 "Контрактова продукція" у кореспонденції з рахунком 95, субрахунок 1, а ДП "Агрохім" (м.Київ) дебетує рахунок 95, субрахунок 1 у кореспонденції з рахунком 78.
29. Погашення боргу за надані сільськогосподарським товаровиробникам засоби хімізації заготівельні організації відображають по дебету рахунку 95, субрахунок 1 в кореспонденції з рахунком 62 "Розрахунки з покупцями і замовниками" або з рахунком 51 "Розрахунковий рахунок".
Суму одержаної та повернутої бюджетної позички заготівельні підприємства Головхлібопродукту відображають у рядках 610 та 985 Балансу підприємства (ф.N 1).
30. Несвоєчасне повернення боргу в частині бюджетної позички тягне за собою застосування санкцій, передбачених статтею 10 Закону України від 22 березня 1996 року N 96/96 "Про Державний бюджет України на 1996 рік", яким надано право органам системи Міністерства фінансів стягувати у безспірному порядку з підприємств і організацій прострочену заборгованість за позичками, в тому числі у вигляді товарного кредиту з нарахуванням пені в розмірі 0,5 відсотка непогашеної заборгованості за кожний день до повного їх повернення.
Іншу відповідальність сторони несуть відповідно до укладених договорів.
31. Контроль за виконанням цього Порядку покладається на:
Головне управління Державного казначейства України та його органи на місцях - за своєчасність повернення бюджетної позички;
Міністерство промисловості України - за своєчасність забезпечення сільськогосподарських товаровиробників мінеральними добривами та засобами захисту рослин;
Міністерство сільського господарства і продовольства України - за поставку матеріальних ресурсів сільськогосподарським товаровиробникам, заготівлю продовольчого зерна, розрахунки з постачальниками газу та своєчасне повернення бюджетної позички.
Додаток N 1
до Порядку забезпечення сільськогосподарських
товаровиробників мінеральними добривами і
засобами захисту рослин від 25 червня
1996 року N 200/126/134/84
Договір N _____ про постачання сільгосптоваровиробнику мінеральних добрив і засобів захисту рослин на умовах заготовлення продовольчого зерна в заготівельних підприємствах Головхлібопродукту в рахунок державного підприємства "Агрохім" (м.Київ)
м. _____________ "___" _______ 1996 р.
__________________________________________________________________
(найменування постачальницького агрохімічного підприємства)
в особі _________________________________________________________,
(прізвище, ім'я та по батькові, посада)
що діє на підставі Статуту, надалі - "Постачальник", _____________
__________________________________________________________________
(найменування сільськогосподарського товаровиробника)
в особі _________________________________________________________,
(прізвище, ім'я та по батькові, посада)
що діє на підставі Статуту, надалі - "Одержувач", ________________
__________________________________________________________________
(найменування хлібоприймального підприємства)
в особі _________________________________________________________,
(прізвище, ім'я та по батькові, посада)
що діє на підставі Статуту, надалі "Заготівельник", відповідно до
Порядку забезпечення сільськогосподарських товаровиробників
мінеральними добривами і засобами захисту рослин, (далі -
"Порядку"), затвердженого наказом Міністерства сільського
господарства і продовольства України, Міністерства промисловості
України, Міністерства фінансів України та Міністерства економіки
України від "___" червня 1996 року N _____ уклали цей договір про
наступне:
1. Предмет договору
1.1. Постачальник надає Одержувачу мінеральні добрива та засоби захисту рослин (далі - засоби хімізації) на суму ___________ млн.крб. з наступною оплатою їх вартості шляхом закладання до 1-го листопада 1996 року в заготівельних підприємствах Головхлібопродукту продовольчого зерна у вигляді пшениці третього класу, а у разі його відсутності - еквівалентної кількості іншого продовольчого зерна.
2. Постачальник зобов'язується
2.1. Поставити Одержувачу до ______________________ 1996 року
__________________________________________________________________
(найменування засобів хімізації, кількість, ціна)
__________________________________________________________________
на загальну суму _______________________ млн.крб. ________________
в тому числі без податку на добавлену вартість на ________________
млн.крб.
Вартість засобів хімізації, які поставляються
сільськогосподарським товаровиробникам, визначається хімічними
підприємствами Міністерства промисловості України на дату їх
відвантаження споживачам в дол.США за курсом Національного банку
України.
2.2. Забезпечити доставку зазначених в п.2.1. засобів хімізації на договірних умовах з Одержувачем.
2.3. Подавати разом із Заготівельником відділенню Державного казначейства України в районі, виробничому об'єднанню "Елеваторзернопром" та обласному управлінню сільського господарства і продовольства довідку щомісячно до 10 числа наступного за звітним місяця про хід виконання постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.96 N 562 згідно з Порядком.
3. Одержувач зобов'язується
3.1. Укласти з Заготівельником договір на поставку продовольчого зерна в рахунок оплати за одержані засоби хімізації.
3.2. Прийняти від Постачальника на баланс вказані в пункті 2.1. цього договору засоби хімізації по акту передачі-приймання згідно з Порядком.
3.3. Поставити Заготівельнику в строк до 1 листопада 1996 року в рахунок державного підприємства "Агрохім" (м.Київ) ________ тонн продовольчого зерна пшениці III класу, а в разі його відсутності - еквівалентну кількість іншого продовольчого зерна.
4. Заготівельник зобов'язується
4.1. Укласти з Одержувачем договір на поставку продовольчого зерна в рахунок оплати за одержані мінеральні добрива та засоби захисту рослин.
4.2. Прийняти від Одержувача продовольче зерно не пізніше 1 листопада 1996 року в обсягах, визначених актом приймання-передачі згідно з Порядком.
4.3. Забезпечити зберігання та передачу ДП "Агрохім" (м.Київ) прийнятого від Одержувача продовольчого зерна в погашення боргу за одержані мінеральні добрива і засоби захисту рослин, а також закладення зерна до державних ресурсів та прийняття в цій частині заборгованості по бюджетній позичці.
4.4. Сприяти своєчасній поставці Одержувачем продовольчого зерна в рахунок ДП "Агрохім" (м.Київ).
4.5. Подавати разом з Постачальником щомісячну довідку до 10 числа наступного за звітним періодом наростаючим підсумком обласному управлінню сільського господарства і продовольства та обласному виробничому об'єднанню "Елеваторзернопром" про хід виконання постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 1996 року N 562 за формою згідно з додатком N 5 Порядку.
5. Умови виконання договору
5.1. Зобов'язання за цим договором вважаються виконаними повністю після поставки Постачальником мінеральних добрив і засобів захисту рослин Одержувачу та закладення Одержувачем на заготівельному підприємстві Головхлібопродукту продовольчого зерна, в рахунок ДП "Агрохім" (м.Київ) в кількості, що визначена актом передачі-приймання не пізніше 1 листопада 1996 року, в тому числі до державних ресурсів.
5.2. Договір набирає чинності з моменту отримання засобів хімізації і діє до повного виконання сторонами своїх зобов'язань.
6. Відповідальність сторін
6.1. За невиконання обсягів поставок сільськогосподарської продукції в рахунок ДП "Агрохім" (м.Київ), як плати за фактично одержані засоби хімізації, Отримувач сплачує Постачальнику неустойку у розмірі вартості недопоставленої продукції.
6.2. За недопоставку одержаних від хімічних підприємств засобів хімізації Постачальник сплачує Одержувачу неустойку у розмірі вартості недопоставлених засобів хімізації.
6.3. За відмову від прийняття від Одержувача продовольчого зерна в рахунок ДП "Агрохім" (м.Київ), як плати за одержані від Постачальника засоби хімізації, Заготівельник сплачує Одержувачу неустойку в розмірі вартості неприйнятої продукції та відшкодовує фактичні витрати по її доставці до Заготівельника в обидва кінці.
6.4. У разі невиконання всіма сторонами, що договорюються, своїх зобов'язань щодо поставки зерна до державних ресурсів до них застосовуються штрафні санкції, передбачені статтею 12 Закону України "Про державний бюджет України на 1996 рік".
Іншу відповідальність сторони несуть відповідно до укладених договорів.
7. Порядок внесення змін і доповнень до договору
7.1. Умови цього договору можуть бути переглянуті за взаємним погодженням сторін з урахуванням змін діючого законодавства.
7.2. Внесення змін, доповнень до договору, а також продовження терміну його дії оформляється додатковим договором сторін.
7.3. Порядок виконання умов, які не передбачені цим договором, регулюється чинним законодавством.
8. Порядок розгляду розбіжностей та спорів
8.1. Розбіжності, що виникають під час виконання умов цього договору, розглядаються шляхом проведення додаткових переговорів.
8.2. Спори щодо невиконання сторонами умов цього договору вирішуються арбітражним судом.
9. Юридичні адреси та банківські реквізити сторін
Постачальник Одержувач Заготівельник
____________ _____________ _____________
підпис, м.п. підпис, м.п. підпис, м.п.
"__" ______ 1996 р. "__" _______ 1996 р. "__" ______ 1996 р.
Цей договір зареєстровано Головним державним інспектором по
заготівлі і якості сільгосппродукції _____________________________
________________________ району _______________________ області за
N _______ від "___" _____________ 1996 року. _____________________
__________________________________________________________________
(прізвище, ім'я та по батькові, підпис, м.п)
Додаток N 2
до Порядку забезпечення сільськогосподарських
товаровиробників мінеральними добривами і
засобами захисту рослин від 25 червня
1996 року N 200/126/134/84
Акт N ___ передачі-приймання мінеральних добрив, засобів захисту рослин в обмін на продовольче зерно
_____________________ від "__" __________ 1996 року
(місце складання)
__________________________________________________________________
(назва постачальницької організації)
в особі керівника ________________________________________________
(прізвище, ім'я та по батькові)
відповідно до Порядку, затвердженого наказами Міністерства
сільського господарства і продовольства України, Міністерства
промисловості України, Міністерства фінансів України та
Міністерства економіки України.
від "___" ______________ 1996 року NN ________________ та Договору
від "___" ______________ 1996 року N _____ передає, а ____________
__________________________________________________________________
(назва товаровиробника та його адреса)
в особі керівника ________________________________________________
(прізвище, ім'я та по батькові)
приймає доставлені згідно з товарно-транспортними накладними та
дорученнями товаровиробника такі засоби хімізації:
---- ----- ---- ------- ---- ----- ---- ------ ---- ----- -----
|Най-|Кіль-|Ці- |Вар- |в |Залі-|в |Подача|в |Зага-|в |
|ме- |кість|на, |тість |т.ч.|знич-|т.ч.|і при-|т.ч.|льна |т.ч. |
|ну- | |тис.|постав-|ПДВ,|ний |ПДВ,|биран-|ПДВ,|варт-|ПДВ, |
|ван-| |крб.|лених |тис.|та- |тис.|ня ва-|тис.|ість,|тис. |
|ня | | |добрив |крб.|риф, |крб.|гонів,|крб.|тис. |крб. |
| | | |включа-| |вклю-| |вклю- | |крб. |(5 + |
| | | |ючи | |чаючи| |чаючи | |(4 + |+ 7 +|
| | | |ПДВ, | |ПДВ, | |ПДВ, | |+ 6 +|+ 9) |
| | | |тис. | |тис. | |тис. | |+ 8) | |
| | | |крб. | |крб. | |крб. | | | |
|----|-----|----|-------|----|-----|----|------|----|-----|-----|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
|---- ----- ---- ------- ---- ----- ---- ------ ---- ----- -----|
| |
|_______________________________________________________________|
|_______________________________________________________________|
|Всього: х х |
---------------------------------------------------------------
або ________________ дол.США за курсом Національного банку України
на дату їх відвантаження хімічними підприємствами на умовах
поставки продовольчого зерна урожаю 1996 р. в рахунок державного
підприємства "Агрохім" (м.Київ).
Цей АКТ складено в 2-х примірниках, в тому числі для:
________________________________________________________ - 1 прим.
(назва постачальника)
________________________________________________________ - 1 прим.
(назва товаровиробника)
Засоби хімізації Засоби хімізації
Передав Прийняв
Керівник постачальницької Керівник сільгосптоваровиробника
організації
_________________________ ________________________________
(підпис) (підпис)
м.п. м.п.
Додаток до акта
передачі-прийому мінеральних добрив
і засобів захисту рослин в обмін на
продовольче зерно в рахунок ДП
"Агрохім" від 25 червня 1996 року
N 200/126/134/84
Відомості про передачу-приймання мінеральних добрив на умовах поставки продовольчого зерна заготівельним підприємствам
Головхлібопродукту в рахунок ДП "Агрохім" (м.Київ)
________________________________________________________
(найменування сільськогосподарського товаровиробника)
--- ---------------------- ---------- --------
| N |Найменування поставле-|кількість,|сума, |
|п/п|них засобів хімізації |тонн |тис.крб.|
| | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | |
|---|----------------------|----------|--------|
|---|----------------------|----------|--------|
|---|----------------------|----------|--------|
--- ---------------------- ---------- --------
продовження таблиці
---------------------------------------------------------------
|підлягає закладанню в заготівельних підприємствах Головхлібо- |
|продукту в обмін на засоби хімізації |
|------------ ------------ ------------ ------------ -----------|
|пшениця III | | | | Всього |
|класу | | | | |
|--- ----- --|--- ----- --|--- ----- --|--- ----- --|------ ----|
|ек-|кіль-|су|ек-|кіль-|су|ек-|кіль-|су|ек-|кіль-|су|кіль- |су- |
|ві-|кість|ма|ві-|кість|ма|ві-|кість|ма|ві-|кість|ма|кість,|ма, |
|ва-| | |ва-| | |ва-| | |ва-| | |тонн |тис.|
|ле-| | |ле-| | |ле-| | |ле-| | | |крб.|
|нти| | |нти| | |нти| | |нти| | | | |
|---|-----|--|---|-----|--|---|-----|--|---|-----|--|------|----|
|---|-----|--|---|-----|--|---|-----|--|---|-----|--|------|----|
|---|-----|--|---|-----|--|---|-----|--|---|-----|--|------|----|
--- ----- -- --- ----- -- --- ----- -- --- ----- -- ------ ----
__________________________ __________________________________
(керівник постачальницької (керівник сільгосптоваровиробника)
організації)
м.п. м.п.
Еквіваленти обміну мінеральних добрив та засобів захисту рослин на сільськогосподарську продукцію урожаю 1996 року на умовах закладення на хлібоприймальних підприємствах в рахунок ДП "Агрохім" (м.Київ)
------------------ ------------------ -------- ----------------
|Мінеральні добрива| Пшениця | Жито | Гречка |
|під зерно |--------- --------|група А |------- --------|
| |III класу|IV класу| |I класу|II класу|
|------------------ --------- -------- -------- ------- --------|
| Постанова Кабінету Міністрів України від 25.05.96 N 562 |
| |
| Міндобрива |
|Аміачна селітра 1.21 1.35 1.21 0.45 0.48 |
|Карбамід 1.65 1.83 1.65 0.61 0.66 |
|Сульфат амонію 0.62 0.69 0.62 0.23 0.25 |
|Рідкий аміак 1.72 1.91 1.72 0.64 0.69 |
|Суперфосфат |
|гранульований 1.01 1.12 1.01 0.38 0.40 |
|Суперфосфат |
|амонізований 1.19 1.32 1.19 0.44 0.48 |
|Амофос 2.42 2.69 2.42 0.90 0.97 |
|Нітроамофоска 1.86 2.07 1.86 0.69 0.74 |
|Калімагнезія 0.71 0.79 0.71 0.26 0.28 |
|Каїніт 0.17 0.19 0.17 0.06 0.07 |
| |
|Розпорядження Кабінету Міністрів України від 27.03.96 N 221-р |
| |
| Пестициди |
|Трофі-супер 121,0 146,0 151,0 - 89,0 |
|2,4 Д Амінна сіль 38,0 45,0 47,0 - 28,0 |
|Стомп 55,0 66,0 69,0 - 41,0 |
---------------------------------------------------------------
продовження таблиці
-------------------- -------------------- ---------------------
| Просо | Рис | Горох |
|--------- ----------|--------- ----------|--------- -----------|
| I класу | II класу | I класу | II класу | I класу | II класу |
|--------- ---------- --------- ---------- --------- -----------|
| Постанова Кабінету Міністрів України від 25.05.96 N 562 |
| |
| |
| 0.73 0.78 0.33 0.36 0.65 0.71 |
| 0.99 1.05 0.45 0.49 0.88 0.97 |
| 0.38 0.40 0.17 0.19 0.33 0.37 |
| 1.04 1.10 0.47 0.52 0.92 1.01 |
| |
| 0.61 0.64 0.27 0.30 0.54 0.59 |
| |
| 0.72 0.76 0.32 0.36 0.64 0.70 |
| 1.46 1.55 0.66 0.72 1.29 1.42 |
| 1.12 1.19 0.51 0.56 0.99 1.09 |
| 0.43 0.45 0.19 0.21 0.38 0.42 |
| 0.10 0.11 0.05 0.05 0.09 0.10 |
| |
|Розпорядження Кабінету Міністрів України від 27.03.96 N 221-р |
| |
| |
| - 127,0 - - - 134,0 |
| - 40,0 - - - 42,0 |
| - 58,0 - - - - |
---------------------------------------------------------------
Примітка: Еквіваленти визначені за цінами на мінеральні добрива та
засоби захисту рослин на умовах франко-склад райагрохіму
(з урахуванням витрат на оплату залізничного тарифу та
послуг, пов'язаних з подачею та прибиранням вагонів) і
сільськогосподарську продукцію без податку на добавлену
вартість. Компенсація витрат на складську переробку і
доставку міндобрив до господарств здійснюється за
рахунок сільськогосподарських товаровиробників і
додатково обумовлюється угодою.
Додаток N 3
до Порядку забезпечення сільськогосподарських
товаровиробників мінеральними добривами і
засобами захисту рослин від 25 червня
1996 року N 200/126/134/84
"Затверджую": "Затверджую": Перший заступник міністра Перший заступник міністра
сільського господарства і промисловості
продовольства України
Б.К.Супіханов О.Г.Голубов
"___" _________ 199__ р. "___" _________ 199__ р.
"Затверджую": "Затверджую":
Голова правління АТ Президент торговельно-енергетичної
"Укргазпром" фірми "ITERA Energy"
Б.О.Клюк Є.І.Сухін
"___" _________ 199__ р. "___" _________ 199__ р.
Відомість
списання природного газу, використаного на
виробництво і поставку сільськогосподарським
товаровиробникам мінеральних добрив за період
з "__" _________ по "__" _________ 199__ року
----------------- ----------------------- ---------------------
| Підприємства |Відвантажено міндобрив |Використано отримано-|
| |на підставі підтверджу-|го газу, від: |
| |вальних документів | |
| |------------ ----------|---------- ----------|
| | тонн | дол.США |ДАК "Укр- |ТЕФ"ITERA |
| | фіз. ваги | |ресурси" |Energy" |
| | | |----------|----------|
| | | |тис.куб.м/|тис.куб.м/|
| | | |дол.США |дол.США |
|-----------------|------------|----------|----------|----------|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|-----------------|------------|----------|----------|----------|
|Сєверодонецьке | | | | |
|ДВП "Азот" | | | | |