• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Порядок визначення обсягів продукції (робіт, послуг) у порівняльних цінах на підприємствах залізничного транспорту

Міністерство статистики України  | Порядок від 20.09.1995 № 232 | Документ не діє
Реквізити
  • Видавник: Міністерство статистики України
  • Тип: Порядок
  • Дата: 20.09.1995
  • Номер: 232
  • Статус: Документ не діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Міністерство статистики України
  • Тип: Порядок
  • Дата: 20.09.1995
  • Номер: 232
  • Статус: Документ не діє
Документ підготовлено в системі iplex
МІНІСТЕРСТВО СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ
П О Р Я Д О К
N 232 від 20.09.95
м.Київ

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
5 жовтня 1995 р.
за N 350/886
Затверджено
наказом Мінстату України
від 20.09.95 N 232
( z0349-95 )
( Порядок втратив чинність на підставі Наказу Державного комітету статистики N 273 від 19.09.2005 )
Порядок визначення обсягів продукції (робіт, послуг) у порівняльних цінах на підприємствах залізничного транспорту
1. Даний порядок визначення обсягів продукції (робіт, послуг) у порівняльних цінах на підприємствах залізничного транспорту розроблено згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 11 вересня 1995 року N 725 "Про затвердження Порядку визначення сум, які вносяться до бюджету у зв'язку з перевищенням фонду споживання".
2. Для розрахунків за звітний період приймається звітний місяць поточного року, за базовий - відповідно попередній місяць.
3. За обсяги продукції (робіт, послуг) на підприємствах залізничного транспорту приймаються валові прибутки від основної діяльності. Розрахунки обсягів продукції (робіт, послуг) у порівняльних цінах визначаються з урахуванням факторів їх зниження, які безпосередньо не залежать від роботи залізниць, а саме:
- зменшення пред'явлення вантажів вантажовідправниками проти укладених договорів;
- зменшення ввозу вантажів на залізниці;
- скорочення переробки експортно-імпортних вантажів у морських портах;
- дія конвенційних обмежень та заборон;
- стихійні явища (землетруси, повені, снігові заноси, зсуви).
- зменшення обсягів робіт, послуг від зміни курсів іноземних валют;
4. Обсяги продукції (робіт, послуг) звітного місяця при наявності перелічених факторів коригуються залізницями таким чином:
4.1. Розмір втрати обсягів продукції (робіт, послуг) від зниження вантажообороту у зв'язку із зменшенням пред'явлення вантажів вантажовідправниками визначається множенням кількості непред'явлених вагонів відносно попереднього місяця на динамічне навантаження, середню дальність перевезення та середню прибуткову ставку на вантажних перевезеннях.
4.2. Розмір втрати обсягів продукції (робіт, послуг) від зменшення ввозу вантажів на залізницю розраховується множенням числа вагонів, на яке зменшився ввіз відносно попереднього місяця, на динамічне навантаження, середню дальність перевезення та середню доходну ставку на вантажних перевезеннях.
4.3. Розмір втрати обсягів продукції (робіт, послуг) від скорочення переробки експортно-імпортних вантажів у морських портах визначається на підставі завіреної морським портом довідки про розмір зменшення обсягів експортно-імпортних вантажів відносно обсягів попереднього місяця.
4.4. Розрахунки втрати обсягів продукції від дії конвенційних обмежень, заборон та від стихійних явищ (землетрусів, повеней, снігових заносів, зсувів) проводяться на підставі відповідних документів, завірених у встановленому порядку відносно обсягів роботи у попередньому місяці.
5. Розрахунки в іноземній валюті. Обсяг продукції (робіт, послуг) від перевезення у закордонному сполученні, вантажно-розвантажувальних робіт, інших послуг, розрахунки за які ведуться в іноземній валюті, за звітний місяць і базовий місяць перераховуються за курсом Національного банку України до карбованця, що діяв на останній день звітного місяця.
6. Загальний розрахунковий обсяг продукції (робіт, послуг) у порівняльних цінах за базовий місяць визначається шляхом множення середньої прибуткової ставки 10 приведених ткм у звітному місяці на обсяг приведеного вантажообороту базового місяця.