МІНІСТЕРСТВО УКРАЇНИ У СПРАВАХ ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ
ВІД НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС
МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ
Н А К А З
N 184/121 від 02.12.94 м.Київ | Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 14 грудня 1994 р. за N 300/510 |
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Мінчорнобиля N 135/125 від 12.05.99 )
Про затвердження Положення про порядок надходження і використання коштів Фонду для здійснення заходів щодо ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та соціального захисту населення
( Із змінами, внесеними згідно з Наказом Мінчорнобиля N 57/87 від 30.04.96 )
Відповідно до Законів України "Про правовий режим території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи", "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", "Про Державний бюджет України на 1994 рік",
НАКАЗУЄМО:
1. Затвердити Положення про порядок надходження і використання коштів Фонду для здійснення заходів щодо ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та соціального захисту населення, що додається.
2. Вважати такими, що втратили чинність, Положення про порядок фінансування витрат, пов'язаних з ліквідацією наслідів Чорнобильської катастрофи, затверджене Мінфіном, Мінчорнобилем і Національним банком України 25 вересня 1991 року, та Положення про порядок створення і використання коштів Фонду для здійснення заходів щодо ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та соціального захисту населення, затверджене Мінфіном і Мінчорнобилем України 4 січня 1992 року, з доповненнями й змінами до них, що внесені листами Мінфіну і Мінчорнобиля від 05.05.92 N 13-412/158 та N 15/2-02, від 17.03.93 N 13-412/50 та N 15/2-04, від 29.04.93 N 13-412/100 та N 15/2-03.
Міністр України у справах захисту населення від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Перший заступник міністра фінансів України | Г.Готовчиць М.Гончарук |
Затверджено
наказом Мінчорнобиля України
і Мінфіну України від
2 грудня 1994 року N 184/121
ПОЛОЖЕННЯ
про порядок надходження і використання коштів Фонду для здійснення заходів щодо ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та соціального захисту населення
Фонд для здійснення заходів щодо ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та соціального захисту населення (надалі - "Фонд") створено відповідно до Постанови Верховної Ради України від 20 грудня 1991 р. N 2006-12.
Розпорядником коштів Фонду, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15.06.94 р. N 424, є Міністерство у справах захисту населення від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (Мінчорнобиль України).
I. Порядок обчислення та зарахування коштів до Фонду
1.1. Фонд утворюється за рахунок внесків підприємств і господарських організацій незалежно від їх підпорядкованості та форм власності у розмірі 12 відсотків від фонду оплати праці (фонду заробітної плати) з віднесенням сплачених сум на собівартість продукції (робіт, послуг).
1.2. Платниками внесків до Фонду є:
а) підприємства, включаючи підприємства з іноземними інвестиціями, незалежно від їх підпорядкованості і форм власності;
б) об'єднання підприємств, створених відповідно до ст.3 Закону України "Про підприємства в Україні";
в) інші організації, що здійснюють господарську, підприємницьку чи іншу комерційну діяльність на території України (надалі - організації).
1.3. Від сплати внесків до Фонду звільняються:
а) підприємства вугільної промисловості;
б) підприємства, що здійснюють видобуток залізної та марганцевої руд підземним способом і будівництво шахт;
в) підприємства і організації, які провадять роботи в Тюменській області, щодо витрат на оплату праці за роботи, що виконуються в Тюменській області;
г) підприємства і господарські організації, незалежно від їх підпорядкованості та форм власності, від сплати витрат на оплату праці їх працівників, віднесених до категорії 1 і 2 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;
( Підпункт "г" пункту 1.3 в редакції Наказу Мінчорнобиля N 57/87 від 30.04.96 )
д) науково-виробниче об'єднання "Східний гірничо-збагачувальний комбінат" (м.Жовті Води Дніпропетровської області);
є) підприємства (об'єднання) і організації Українського товариства сліпих і Українського товариства глухих, де інваліди становлять більш як 50 відсотків загальної чисельності працюючих в основному виробництві.
ж) соціально-культурні заклади, які утримуються за рахунок профспілкового бюджету і доходів від реалізації путівок, відрахувань від прибутку організацій, на балансі яких вони знаходяться;
з) наукові, проектні та конструкторські установи від витрат на оплату праці за рахунок бюджетних асигнувань.
1.4. Суми внесків до Фонду визначаються платниками самостійно, виходячи з фактичних сум витрат, спрямованих на оплату праці, після закінчення кожного місяця.
До складу коштів, з яких обчислюються внески до Фонду, починаючи з 1 січня 1996 року, відносяться витрати на оплату праці, передбачені пунктами 2.1-2.40 Інструкції зі статистики заробітної плати, затвердженої наказом Міністерства статистики України від 11.12.95 N 323.
( Абзац другий пункту 1.4 в редакції Наказу Мінчорнобиля N 57/87 від 30.04.96 )
1.5. Платіжне доручення на перерахування внесків до Фонду платники подають до установи банку одночасно з поданням чеків на отримання коштів для виплати заробітної плати за другу половину місяця.
Платники, які не мають рахунків в установах банків, а також ті, що виплачують заробітну плату з виручки від реалізації продукції і надання послуг, перераховують належні суми внесків через установи банків наступного дня після виплати працівникам заробітної плати.
Перерахування внесків за грудень здійснюється не пізніше 28 грудня, виходячи із фактичних сум фонду оплати праці за листопад, з наступним перерахунком за підсумками року.
1.6. За несвоєчасне внесення коштів до Фонду нараховується пеня в розмірі 0,3 відсотка за кожний день прострочення, починаючи з дня, наступного за строком оплати, по день фактичної сплати включно.
1.7. Внески до Фонду зараховуються установами банку в доход державного бюджету на розділ 51 "Внески підприємств та господарських організацій до Фонду для здійснення заходів щодо ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та соціального захисту населення", символ звітності банку 56.
1.8. Належні до сплати у Фонд суми відображаються платниками у складі загальногосподарських витрат або витрат обігу як відрахування на соціальні заходи по дебету рахунків 26 "Загальногосподарські витрати", 44 "Витрати обігу" і кредиту рахунку 68 "Розрахунки з бюджетом". Відрахування до Фонду з частини фонду оплати праці, одержаної у зв'язку з наданням пільг і виплатою компенсацій відповідно до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (виплата підвищеної оплати праці - ст.39, 42, 43, 44; оплата додаткової відпустки - ст.22, п.20; ст.47; виплата різниці між заробітками при переведенні на нижчеоплачувану роботу - п.7 ст.20; п.8 ст.21; видатки по збереженню середньої заробітної плати при звільненні у зв'язку з відселенням - ст.36, п.3; ст. 45, 46; виплата компенсацій за час вимушеного простою - ст. 46), відображаються по дебету рахунку 96 і кредиту рахунку 68.
1.9. Платники внесків до Фонду подають щоквартально, одночасно з бухгалтерським звітом державній податковій інспекції за місцем знаходження, розрахунки відрахувань за формою згідно з додатком N 1 до цього Положення.
1.10. З метою контролю за своєчасним і повним перерахуванням внесків до Фонду державні податкові інспекції ведуть оперативно-бухгалтерський облік надходжень згідно з Інструкцією про порядок ведення в державних податкових інспекціях оперативно-бухгалтерського обліку податків та інших обов'язкових платежів у бюджет, затвердженої наказом Головної державної податкової інспекції України від 12 травня 1994 р. N 37.
У разі, коли сума коштів, яку належить перерахувати до Фонду, більша суми, що зазначена у розрахунку платника, сплата донарахованих сум здійснюється в 10-денний строк з дня складання акта перевірки. Пеня нараховується з суми недоїмки за кожний день прострочення, включаючи день фактичної сплати.
Зайві суми платежів, внесені до Фонду, зараховуються в рахунок наступних платежів або повертаються платнику в 5-денний строк з дня одержання його письмової заяви.
1.11. Контроль за правильністю обчислення і своєчасністю перерахування внесків до Фонду здійснюється державними податковими інспекціями. До платників внесків застосовуються фінансові санкції, передбачені пунктом 7 ст.11 Закону України "Про державну податкову службу в Україні".
II. Порядок використання коштів Фонду
2.1. Кошти Фонду мають цільовий характер і призначені для фінансування:
капітальних вкладень;
видатків по виплаті компенсацій і наданню пільг;
видатків по соціальному страхуванню;
видатків, пов'язаних з наданням пільг по пенсійному забезпеченню і допомоги;
інших видатків на проведення робіт по ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.
Планування або використання коштів Фонду на інші заходи не допускається.
2.2. Мінчорнобиль України визначає (в межах асигнувань, передбачених у Державному бюджеті на заходи, пов'язані з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи і соціальним захистом населення) річні обсяги по кожному виду видатків з розподілом по кварталах та по міністерствах, відомствах, Фонду соціального страхування, Централізованому Фонду соціального страхування колгоспників, Пенсійному фонду та іншим фондам, Раді Міністрів Республіки Крим, виконавчим комітетам обласних, Київської і Севастопольської міських Рад (надалі - міністерства і виконкоми) і у двотижневий термін, після затвердження Державного бюджету, повідомляє ці дані зазначеним організаціям та у зведеному вигляді - Міністерству фінансів України.
У такому ж порядку і в той же термін повідомляється і про зміни цих асигнувань.
2.3. Поквартальний розподіл видатків Мінчорнобилем України здійснюється, виходячи з обсягів надходжень коштів до Фонду по кварталах, строків виплати компенсацій і надання пільг громадянам та інших умов витрачання коштів Фонду, і погоджується з Міністерством фінансів України.
Мінчорнобиль має право створювати резерв фінансування непередбачених витрат у розмірі до 2 відсотків загального обсягу витрат.
2.4. Фінансування видатків по реалізації заходів щодо ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та соціального захисту населення здійснюється щомісячно в межах наявних фінансових ресурсів у Фонді та на підставі затверджених планів і кошторисів з поквартальним розподілом асигнувань.
2.5. Міністерство фінансів України провадить фінансування зазначених видатків за поданням йому Мінчорнобилем України платіжних доручень шляхом перерахування коштів, що надійшли в доход Державного бюджету на розділ 51 "Внески підприємств та господарських організацій до Фонду для здійснення заходів щодо ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та соціального захисту населення":
на поточні бюджетні рахунки Мінчорнобиля України по фінансуванню власних державних капіталовкладень, капіталовкладень міністерств і відомств та окремо по інших видатках;
на поточні рахунки по державному бюджету Мінфіну Автономної Республіки Крим, фінансових управлінь виконавчих комітетів областей, міст Києва і Севастополя по фінансуванню державних капіталовкладень;
на поточні рахунки по державному бюджету Мінфіну Автономної Республіки Крим, фінансових управлінь виконавчих комітетів областей, міст Києва і Севастополя для передачі коштів рай(міськ)фінвідділам на відшкодування витрат місцевих органів державної виконавчої влади та організацій по виплаті компенсацій і наданню пільг громадянам, потерпілим внаслідок Чорнобильської катастрофи.
2.6. Мінчорнобиль перераховує платіжними дорученнями одержані кошти на поточні бюджетні рахунки міністерств, відомств і виконавчих комітетів областей, міст Києва і Севастополя в установах банків, а останні - на поточні рахунки органів, які відшкодовують або безпосередньо оплачують виконані роботи, виплачують громадянам компенсації і надають пільги.
Мінчорнобиль України повідомляє міністерства, відомства і виконавчі комітети про суми, що перераховані, надсилаючи їм копії платіжних доручень.
2.7. Оплата робіт, що виконуються на підставі укладених Мінчорнобилем із науково-дослідними, проектно-конструкторськими організаціями та підприємствами договорів на проведення досліджень і робіт з проблем ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, проводиться шляхом перерахування коштів на розрахункові рахунки виконавців робіт.
2.8. Використані не за цільовим призначенням кошти Фонду підлягають внесенню в доход Державного бюджету на розділ 51, символ 56.
III. Надання громадянам пільг і виплата компенсацій та відшкодування видатків підприємствам та організаціям
3.1. Виплата допомоги і компенсацій, передбачених Законом України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", проводиться:
працюючим громадянам (у тому числі і працюючим пенсіонерам за умови подання ними довідки про неодержання пільг і компенсацій в органах, які виплачують пенсію) - підприємствами, установами, організаціями, військовими частинами, де громадяни працюють, навчаються або несуть службу;
непрацюючим пенсіонерам - органами, які виплачують пенсію;
тимчасово непрацюючим громадянам та громадянам, які займаються підприємницькою діяльністю без створення юридичної особи - органами, що визначаються місцевими органами державної виконавчої влади за місцем проживання громадян;
дітям віком до 18 років - за місцем основної роботи (навчання, служби) матері; у разі, якщо мати не працює (не вчиться, не служить), - за місцем основної роботи (навчання, служби) батька або особи, яка замінює батьків.
У разі, якщо батьки (особа, яка замінює батьків) не працюють (не вчаться , не служать), - за місцем проживання батьків з дитиною або особи, яка їх замінює, органами, що визначаються місцевими органами державної виконавчої влади.
3.2. Виплата громадянам компенсацій і відшкодування витрат, пов'язаних з відселенням або самостійним переселенням, проводиться виконкомами місцевих Рад народних депутатів (виконавчими комітетами) за попереднім місцем проживання.
3.3. Надання громадянам медичних, житлово-комунальних послуг, послуг зв'язку, позик банків здійснюється відповідно медичними, житлово-комунальними організаціями, підприємствами зв'язку, установами банків за місцем проживання громадян, а для забудовників житла - за місцем будівництва.
3.4. Видатки, пов'язані з наданням пільг по пенсійному забезпеченню (додаткові видатки по наданню пенсій на пільгових умовах за віком і стажем роботи, додаткові пенсії, щомісячні компенсації за втрату годувальника, підвищені пенсії), проводяться органами , які виплачують пенсію.
3.5. Виплата громадянам допомоги і компенсацій проводиться з дня набуття права на них, але не раніше дня одержання посвідчення встановленого зразка або інших документів, що підтверджують статус постраждалих, на підставі письмової заяви.
Письмова заява подається громадянином один раз на всі види компенсацій і допомоги.
3.6. Річні виплати здійснюються в кінці року, починаючи з року, в якому громадянин звернувся за їх отриманням, виплати щорічної допомоги на оздоровлення працюючим громадянам - при наданні відпустки, дітям - до 1 червня; одноразових компенсацій - у році набуття права на них, але не пізніше 1 лютого наступного року.
3.7. Відповідальність за правильність призначення допомоги, компенсацій та своєчасність їх виплат несуть керівники підприємств, організацій та установ.
3.8. Спори з питань виплати компенсацій і допомоги розглядаються:
- для працюючих - в порядку вирішення трудових спорів, установленому КЗПП України.
3.9. Організації, зазначені в пунктах 3.1-3.3 цього Положення, виплату допомоги і компенсацій здійснюють за рахунок власних коштів з наступним відшкодуванням їх за рахунок коштів Фонду за поданням до органів, що відшкодовують видатки, розрахунків витрат протягом двох тижнів з дня проведення виплат.
3.10. При складному фінансовому стані організацій за їх проханням та за рішенням органу, який відшкодовує їм видатки, кошти Фонду перераховуються авансом.
3.11. Видатки, пов'язані з оплатою працюючим лікарняних листків на період лікування в санаторіях, з виплатою понад встановлені загальним законодавством розміри допомоги по тимчасовій непрацездатності, по догляду за хворою дитиною, по вагітності і пологах, крім війсковослужбовців, проводяться організаціями за рахунок нарахованих страхових внесків.
3.12. Відшкодування видатків з Фонду здійснюється протягом двох тижнів після одержання відповідних розрахунків:
1) централізовано Мінчорнобилем України:
- Фонду соціального страхування по видатках, пов'язаних з оплатою понад встановлені загальним законодавством розміри допомоги по тимчасовій непрацездатності, догляду за хворою дитиною, вагітності та пологах;
- Пенсійному фонду України по видатках, пов'язаних з наданням пільг по пенсійному забезпеченню та виплатою допомоги працюючим жінкам по догляду за дитиною до 3 років понад розміри, встановлені чинним законодавством.
2) Рай(міськ)фінвідділами:
- безпосередньо організаціям по видатках, пов'язаних з виплатою компенсацій і наданням пільг потерпілим громадянам.
IV. Облік, звітність і контроль за використанням коштів Фонду
4.1. Кошти, одержані з Фонду, відображаються госпрозрахунковими організаціями на рахунку 96 "Цільове фінансування і цільові надходження" (субрахунок "Кошти Фонду для здійснення заходів щодо ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та соціального захисту населення"), бюджетними установами - на рахунку 20 "Видатки по бюджету" і 21 "Інші видатки".
Міністерства, виконавчі комітети (по централізованих видатках), організації ведуть облік видатків на зазначені заходи окремо від основної діяльності.
4.2. Підприємства, установи, організації, незалежно від форми власності і господарювання, до 10 числа місяця, наступного за кварталом, подають органам, які здійснюють фінансування заходів щодо ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи і соціального го захисту населення, звіт про використання виділених із Фонду коштів за формою N 7-ВК (Чорнобиль), що затверджена наказом Мінстату України від 18 лютого 1994 року N 30, згідно з додатком N 2. Управління пенсійного фонду Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя, яким виділені кошти на ліквідацію наслідків Чорнобильської катастрофи, подають звіт до 20 числа місяця, наступного за кварталом, Пенсійному фонду України за формою N 8-ВК (Чорнобиль), згідно з додатком N 3.
Міністерства, виконавчі комітети, Мінфін Республіки Крим, фінансові управління виконавчих комітетів областей, міст Києва та Севастополя, які здійснюють фінансування заходів щодо ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи і соціального захисту населення , подають до 25 числа місяця, наступного за кварталом, Мінчорнобилю України зведений звіт про використання коштів Фонду для здійснення заходів щодо ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та соціального захисту населення за формою згідно з додатком N 2.
Пенсійний фонд України подає Мінчорнобилю України зведений звіт за формою згідно з додатком N 3, до 30 числа місяця, наступного за кварталом.
Мінчорнобиль України подає зведений звіт про використання коштів Фонду Мінфіну України за формою згідно з додатками N 2 та N 3 30 числа (лютого, квітня, липня, жовтня).
4.3. Контроль за цільовим використанням коштів Фонду здійснюється Мінчорнобилем, Мінфіном, іншими міністерствами і відомствами в межах своєї компетенції та виконавчими комітетами обласних Рад народних депутатів.
Додаток N 1
до Положення про порядок
надходження і використання
коштів Фонду для здійснення
заходів щодо ліквідації
наслідків Чорнобильської
катастрофи та соціального
захисту населення
РОЗРАХУНОК
внесків до Фонду для здійснення заходів щодо ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та соціального захисту населення
за _________________________________ 199 __ р.
(квартал, півріччя, 9 міс., рік)
__________________________________________________
(найменування підприємства, установи, організації)
(млн.укр.крб.)
Керівник
Головний бухгалтер
"_____"_______________ 199 __ р.
Додаток N 2
до Положення про порядок
надходження і використання
коштів Фонду для здійснення
заходів щодо ліквідації
наслідків Чорнобильської
катастрофи та соціального
захисту населення
Державна статистична звітність Коди
Форма доку- менту ЗКУД | Органі- зації склада- ча ЗКПО | Терито- рії за ЗКГНГ | Галузі за ЗКГНГ | Форми влас- ності за СКФВ | Міністер- ства, (відом- ства), МДО, кон- церну, асоціації за СПОДУ | Вище- стоящої органі- зації за ЗКПО | КС | |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
Кому подається ____________________ Форма N 7-ВК (Чорнобиль)
найменування, Затверджена наказом Мінстату
__________________________________ України 18 лютого 1994 р.
адреса одержувача) N 30 ( v0030207-94 )
Міністерство (відомство) __________ Поштова-квартальна
об'єднання, облуправління _________ Подають:
__________________________________ - підприємства, установи,
Найменування органу, підприємства, організації незалежно від
що подає звіт _____________________ форм власності і
Поштова адреса ____________________ господарювання 10 числа
Форма власності ___________________ після звітного періоду
органам, які здійснюють
фінансування заходів щодо
ліквідації наслідків
Чорнобильської катастрофи і
соціального захисту
населення;
- міністерства,
облдержадміністрації, Мінфін
Республіки Крим, фінансові
управління держадміністрацій
обласної, міст Києва і
Севастополя, які здійснюют
фінансування заходів щодо
ліквідації наслідків
Чорнобильської катастрофи,
25 числа після звітного
періоду Мінчорнобилю
України.
Звіт про використання коштів Фонду для здійснення заходів щодо ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та соціального захисту населення за _____________________ 199 __ рік
(млн.укр.крб.)
"_____"_________________ 199 ___ р.
Керівник
Головний бухгалтер
ПОЯСНЕННЯ
до заповнення звіту про використання коштів Фонду для здійснення заходів щодо ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи - форма N 7-ВК (Чорнобиль)
Звіт складають підприємства, установи, організації незалежно від форми власності і господарювання, які здійснюють фінансування робіт і заходів щодо ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи і соціального захисту населення.
У звіті відображаються видатки, що, згідно з класифікацією доходів і видатків Державного та місцевих бюджетів України, відносяться на розділ 231 "Витрати Фонду для здійснення заходів щодо ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та соціального захисту населення". По рядках 01-03 відображаються витрати, які відносяться до видатків по 1, відповідно по рядках 04-24-по 2, 05-34-по 3, 35-41-по 4.
Графа 1 відображає суму коштів, отриманих міністерствами, Радою Міністрів Республіки Крим, виконавчими комітетами обласних, Київської і Севастопольської міських Рад, Мінфіном Республіки Крим, фінансовими управліннями виконавчих комітетів областей, міст Києва і Севастополя на фінансування заходів щодо ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та соціального захисту населення від Мінчорнобиля та Міністерства фінансів України, включаючи залишки коштів на рахунках на початок року.
По графі 2, рядків 01-40 відображаються фактичні витрати, оплачені та прийняті до оплати суми компенсацій, допомоги та виконаних робіт.
Додаток N 3
до Положення про порядок
надходження і використання
коштів Фонду для здійснення
заходів щодо ліквідації
наслідків Чорнобильської
катастрофи та соціального
захисту населення
Державна статистична звітність
________________________
Коди
________________________
Кому подається ____________________ ---------------------------
найменування, |Форми до-|Міністерства|КС|
__________________________________ |кумента |(відомства) | |
|за ЗКУД |за СПОДУ | |
адреса одержувача |---------+------------+--|
Відомство-складач _________________ | 1 | 2 | 3|
Адреса ____________________________ ---------------------------
Форма N 8-ВК (Чорнобиль)
Затверджена наказом Мінстату
України від 18 лютого 1994р.
N 30 ( v0030207-94 )
Поштова-квартальна
Подають управління
Пенсійного фонду Республіки
Крим, областей, мм.Києва та
Севастополя, яким виділені
кошти на ліквідацію
наслідків Чорнобильської
катастрофи - 20 числа після
звітного періоду Пенсійному
фонду України; Пенсійний
фонд України - 30 числа
після звітного періоду
Мінчорнобилю України
ЗВІТ
про використання коштів Фонду для здійснення заходів щодо ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та соціального захисту населення за ___________________________ 199 __ р.
(млн.укр.крб.)
Керівник Головний бухгалтер
"___"_________________ 199 __ р.
ПОЯСНЕННЯ
до заповнення звіту про використання коштів Фонду для здійснення заходів щодо ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи - форма 8-ВК (Чорнобиль)
У графі 2 (рядки 01-08) відображаються фактично оплачені та прийняті до оплати видатки, пов'язані з наданням пільг по пенсійному забезпеченню населення.