ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
Л И С Т
04.04.2003 N 11/1-20-5192-ЕП |
Начальникам регіональних
митниць,
митниць
( Лист скасовано на підставі Листа Державної митної служби N 11/6-20/7029-ЕП від 16.06.2005 )
Про посилення контролю за транзитними переміщеннями м'яса та субпродуктів свійської птиці
( На доповнення додатково див. Лист Державної митної служби N 11/6-20-8504-ЕП від 03.06.2003
У зв'язку із запровадженням у дію наказу Державної митної служби України від 27.01.2003 N 49 "Про посилення контролю за доставкою в митниці призначення окремих видів товарів", вимагаю посилити контроль за фактичним вивезенням за межі митної території України м'яса та харчових субпродуктів свійської птиці, які заявляються у митний режим транзит.
Для цього, начальникам регіональних митниць, митниць, при транзитному переміщенні м'яса та харчових субпродуктів свійської птиці, забезпечити здійснення наступних заходів:
1. Забезпечити контроль за дотриманням вимог наказу Державної митної служби від 18.06.98 N 351 "Щодо здійснення контролю за транзитом окремих видів товарів".
2. Проведення комісійного митного огляду транспортного засобу та вантажу у пункті пропуску митниці призначення, із обов'язковим залученням співробітників підрозділів по боротьбі з контрабандою та порушеннями митних правил і складанням Акту митного огляду.
3. Встановити контроль за фактичним вивезенням цих товарів з митної території України, у тому числі шляхом супроводження транспортного засобу, що перевозить зазначений вантаж, від пункту пропуску митниці призначення до державного кордону України (про що робиться відмітка на четвертому основному аркуші транзитної ВМД).
4. Обов'язкове здійснення митницею відправлення перевірки фактичної наявності підприємства-отримувача у країні призначення вантажу та наявності у нього договірних зобов'язань щодо даної партії товару (без затримки транспортного засобу на час проведення перевірки), при необхідності окремим дорученням залучати до перевірки митницю призначення.
5. Обов'язкове проведення митницею призначення звірок з митним органом суміжної країни про фактичне ввезення вантажу на митну територію суміжної країни (про що робиться відмітка на четвертому основному аркуші транзитної ВМД з посиланням на конкретний акт або інший документ, що підтверджує проведення звірки).
6. У разі виявлення правопорушень, терміново інформувати (засобами факсимільного зв'язку або електронної пошти) Управління організації боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил.
Для проведення перевірки фактичної наявності підприємства-отримувача у країні призначення вантажу та наявності у нього договірних зобов'язань на поставку м'яса та харчових субпродуктів свійської птиці, надаємо контактні телефони Департаменту митного контролю Республіки Молдова, Держмиткому Республіки Білорусь, Держмиткому Російської Федерації:
1. Департамент таможенного контроля Республики Молдова (г. Кишинев) - тел./факс 27-30-61, Управление по борьбе с контрабандой.
2. Главное управление по борьбе с контрабандой Государственного таможенного комитета Российской Федерации (г. Москва) - тел. 449-72-82, тел./факс 786-95-20.
3. Государственный таможенный комитет Республики Беларусь (г. Минск) - тел. 234-03-73, тел./факс 234-68-93, Управление организации борьбы с контрабандой и административными таможенными правонарушениями.
Із змістом листа ознайомити під розпис особовий склад підрозділів по боротьбі з контрабандою, митних постів, пунктів пропуску, вантажних відділів.
Голова Служби | М.М.Каленський |