• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоровя України від 29 серпня 2008 року N 500

Міністерство охорони здоровя України  | Наказ від 07.12.2012 № 1020
Реквізити
  • Видавник: Міністерство охорони здоровя України
  • Тип: Наказ
  • Дата: 07.12.2012
  • Номер: 1020
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Міністерство охорони здоровя України
  • Тип: Наказ
  • Дата: 07.12.2012
  • Номер: 1020
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
Н А К А З
07.12.2012 N 1020
Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 29 серпня 2008 року N 500
На виконання частини четвертої статті 4, абзацу восьмого частини другої статті 6, частини п'ятої і шостої статті 8, частини третьої статті 10, абзацу шостого частини четвертої статті 11, абзацу другого частини четвертої статті 16 Закону України "Про екстрену медичну допомогу" та Плану організації підготовки проектів актів, необхідних для забезпечення реалізації Закону України "Про екстрену медичну допомогу", схваленого на засіданні Кабінету Міністрів 10 вересня 2012 року (протокол N 69),
НАКАЗУЮ:
1. Унести до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 29 серпня 2008 року N 500 "Про заходи щодо удосконалення надання екстреної медичної допомоги населенню України" (далі - Наказ) такі зміни:
1.1. Пункт 1 наказу викласти у такій редакції:
"1. Затвердити:
1.1. Примірне положення про пункт постійного базування екстреної (швидкої) медичної допомоги (додається).
1.2. Примірне положення про головного лікаря станції швидкої медичної допомоги (додається).
1.3. Примірне положення про заступника головного лікаря станції швидкої медичної допомоги з медичної роботи (додається).
1.4. Опис зовнішнього вигляду обмундирування працівників екстреної (швидкої) медичної допомоги (додається).
1.5. Примірне положення про заступника головного лікаря станції швидкої медичної допомоги з організаційно-методичної роботи (додається).
1.6. Примірне положення про заступника головного лікаря станції швидкої медичної допомоги з технічних питань (додається).
1.7. Примірне положення про головного фельдшера станції швидкої та невідкладної медичної допомоги (додається).
1.8. Примірне положення про підстанцію (відділення) швидкої медичної допомоги (додається).
1.9. Примірне положення про завідувача підстанції (відділення) швидкої медичної допомоги (додається).
1.10. Примірне положення про старшого фельдшера (сестру медичну) підстанції (відділення) швидкої та невідкладної медичної допомоги (додається).
1.11. Примірний перелік оснащення відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги (додається).
1.12. Примірне положення про лікаря станції (відділення) швидкої та невідкладної медичної допомоги (додається).
1.13. Примірне положення про фельдшера (сестру медичну) станції (відділення) швидкої та невідкладної медичної допомоги (додається).
1.14. Примірне положення про водія виїзної бригади швидкої медичної допомоги (додається).
1.15. Примірний перелік оснащення відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги (додається).
1.16. Примірне положення про старшого чергового медичного працівника станції швидкої медичної допомоги (додається).
1.17. Примірне положення про фельдшера (сестру медичну) по прийому викликів і передачі їх виїзним бригадам станції швидкої медичної допомоги диспетчера (додається).
1.18. Примірне положення про старшого лікаря станції (відділення) швидкої та невідкладної медичної допомоги (додається).
1.19. Примірне положення про відділ госпіталізації станції швидкої медичної допомоги (додається).
1.20. Примірні штатні нормативи відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги (додається).
1.21. Примірне положення про пункт поповнення виїзних бригад швидкої медичної допомоги (додається).
1.22. Примірне положення про пункт тимчасового базування бригад швидкої медичної допомоги (додається).
1.23. Примірне положення про інформаційно-аналітичний відділ станції швидкої медичної допомоги (додається).
1.24. Примірне положення про автоматизовану інформаційнодиспетчерську службу "Швидка медична допомога - 103" як складову Державної служби порятунку (112) - (АСУ АІДС ШМД - 103) та (ДСП - 112) (додається).
1.25. Примірне положення про відділ експлуатації автоматизованої системи управління станції швидкої медичної допомоги (додається).
1.26. Примірне положення про начальника відділу експлуатації автоматизованої системи управління станції швидкої медичної допомоги (додається).
1.27. Примірне положення про аптечне відділення станції швидкої медичної допомоги (додається).
1.28. Примірне положення про централізоване стерилізаційне відділення станції швидкої медичної допомоги (додається).
1.29. Примірне положення про дезінфектора станції швидкої медичної допомоги (додається).
1.30. Примірне положення про відділ зв'язку станції швидкої медичної допомоги (додається).
1.31. Примірне положення про консультативний телеметричний центр станції швидкої медичної допомоги (додається).
1.32. Примірний табель обмундирування працівників швидкої та невідкладної медичної допомоги (додається).
1.33. Примірний перелік оснащення бригади швидкої медичної допомоги (додається).
1.34. Примірне положення про пункт (відділення) невідкладної медичної допомоги для дорослого та дитячого населення (додається).
1.35. Примірне положення про завідувача пунктом (відділенням) невідкладної медичної допомоги для дорослого та дитячого населення (додається).
1.36. Примірне положення про сестру медичну старшу пункту (відділення) невідкладної медичної допомоги для дорослого та дитячого населення (додається).
1.37. Примірне положення про фельдшера (сестру медичну) - диспетчера пункту (відділення) невідкладної медичної допомоги для дорослого та дитячого населення (додається).
1.38. Примірне положення про лікаря пункту (відділення) невідкладної медичної допомоги для дорослого населення (додається).
1.39. Примірне положення про лікаря-педіатра пункту (відділення) невідкладної медичної допомоги для дитячого населення (додається).
1.40. Примірне положення про сестру медичну (фельдшера) пункту (відділення) невідкладної медичної допомоги для дорослого та дитячого населення (додається).
1.41. Примірне положення про молодшу медичну сестру пункту (відділення) невідкладної медичної допомоги для дорослого та дитячого населення (додається).
1.42. Примірний перелік оснащення пункту (відділення) невідкладної медичної допомоги для дорослого та дитячого населення (додається).
1.43. Примірний перелік оснащення бригади пункту (відділення) невідкладної медичної допомоги для дорослого населення (додається).
1.44. Примірний перелік оснащення бригади пункту (відділення) невідкладної медичної допомоги для дитячого населення (додається).
1.45. Форма журналу запису звертань по невідкладну медичну допомогу (додається).
1.46. Перелік форм первинної облікової та іншої документації пункту (відділення) невідкладної медичної допомоги для дорослого та дитячого населення (додається).
1.47. Примірний зразок бланку направлення/ордер на екстрену/планову госпіталізацію пацієнтів для амбулаторно-поліклінічних закладів (додається).
1.48. Примірний перелік оснащення підрозділів системи екстреної (невідкладної) медичної допомоги та їх структурних одиниць (додається).
1.49. Примірне положення про оперативно-диспетчерську службу Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (додається).
1.50. Норматив навантаження диспетчерів оперативно-диспетчерської служби центру екстреної медичної допомоги з розрахунку 1 цілодобовий пост в оперативно-диспетчерській службі екстреної медичної допомоги на 30 тисяч звернень на рік.".
1.2. Слова "швидкої медичної допомоги" у всіх відмінках по тексту Наказу та нормативно-правових актах, затверджених цим Наказом замінити словами "екстреної (швидкої) медичної допомоги".
2. Унести до Примірного положення про головного лікаря станції екстреної (швидкої) медичної допомоги, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 29 серпня 2008 року N 500, такі зміни:
2.1. Пункти 1.1 - 1.4 викласти у такій редакції:
"1.1. Головний лікар станції екстреної (швидкої) медичної допомоги (далі - Головний лікар) - керівник, що здійснює управління видами діяльності станції екстреної (швидкої) медичної допомоги (далі - Станції), що покладені на неї статутними або засновчими документами центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (далі - Центр).
1.2. Головний лікар забезпечує взаємодію і координацію діяльності всіх функціонально-структурних підрозділів Станції щодо виконання нею поставлених завдань та функцій, забезпечення населення території обслуговування своєчасною екстреною медичною допомогою на догоспітальному етапі у встановленому обсязі.
Призначається з числа кваліфікованих лікарів, які мають спеціалізацію з медицини невідкладних станів, має практичний досвід лікувальної та організаційної роботи у закладах швидкої медичної допомоги, має кваліфікаційну категорію за даною спеціальністю, стаж роботи за фахом не менше 5 років. Призначається та звільняється директором Центру за погодженням із територіальним органом управління охорони здоров'я.
1.3. Головний лікар підпорядковується директору Центру, територіальному органу управління охорони здоров'я. Розпорядження Головного лікаря є обов'язковими до виконання усіма працівниками Станції. З цією метою він має у своєму підпорядкуванні апарат управління, який створюється у відповідності до штатних нормативів та фактичної потреби. Головний лікар одночасно може бути заступником директора Центру з питань організації надання екстреної медичної допомоги та діяти на підставі та у межах функціональних повноважень, встановлених для керівників Центру.
1.4. У своїй роботі Головний лікар керується чинним законодавством України, нормативними документами Центру та розпорядженнями його директора, рішеннями та розпорядженнями органів місцевої виконавчої влади, директивними і нормативними документами Міністерства охорони здоров'я, Статутом Станції та цим Положенням.".
2.2. Пункт 4.10 викласти у такій редакції:
"4.10. Приймати та звільняти з роботи працівників Станції згідно з чинним законодавством, якщо це передбачено статутними, засновчими або нормативними документами Центру.".
3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра О.Толстанова.
В.о. Міністра О.Толстанов
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
07.12.2012 N 1020
ПРИМІРНЕ ПОЛОЖЕННЯ
про пункт постійного базування бригад швидкої медичної допомоги
1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1. Місце розташування пункту постійного базування бригади швидкої медичної допомоги (далі - Пункт) визначається рішенням органів місцевого самоврядування за поданням керівника територіального центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (далі - Центр) в приміщенні придатному для перебування та роботи бригади швидкої медичної допомоги (далі - Бригада) у цілодобовому режимі.
1.2. Кількість Пунктів, що розташовуються на підпорядкованій Центру території, залежить від виконання нормативу прибуття Бригади до пацієнта з урахуванням стану доріг та щільності населення.
Пункти розташовується у такому місці, з якого відстань до найвіддаленішого ймовірного місця виклику складає не більше як 30 км.
1.3. Пункт постійного перебування відкривається у першу чергу на базі закладу охорони здоров'я державної форми власності (амбулаторія загальної практики/сімейної медицини, дільнична (районна) лікарня, поліклініка населеного пункту, ФАПу тощо) шляхом укладання договорів оренди приміщення.
1.4. Бригада приймає виклики від оперативно-диспетчерської служби Центру за допомогою засобів зв'язку, якими обладнаний санітарний транспорт, або телефонними засобами мереж загального користування та мобільного зв'язку.
1.5. Територія обслуговування Пункту визначається керівником Центру, виходячи з чисельності населення відповідної адміністративно-територіальної одиниці.
1.6. Бригада у своїй діяльності керується законодавством України, у тому числі нормативно-правовими актами центрального органу виконавчої влади у сфері охорони здоров'я, рішеннями та розпорядженнями відповідних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, наказами керівника Центру, цим Положенням.
1.7. Бригада надає екстрену медичну допомогу шляхом виїзду на місце виклику та безпосередньо на Пункті.
1.8. Бригада підпорядковується керівнику Центру, керівнику відділення (станції) Центру, в оперативному порядку виконує розпорядження відповідального диспетчера оперативно-диспетчерської служби Центру.
1.9. Працівники Бригади, що перебуває на Пункті повинні:
1) дотримуватися графіку роботи Бригади;
2) виконувати свої посадові обов'язки при роботі як у повсякденних умовах і у разі виникнення надзвичайної ситуації.
1.10. Бригада, перебуваючи на Пункті, веде облік своєї діяльності за затвердженими статистичними формами та звітує в установленому порядку перед відповідними службами Центру про свою завершену роботу.
2. ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ
Основними завданнями Пункту є:
2.1. Наближення надання екстреної медичної допомоги до населення на визначеній території обслуговування та виконання нормативу прибуття Бригади до місця виклику.
2.2. Забезпечення транспортування пацієнтів, які потребують надання екстреної медичної допомоги в умовах лікувально-профілактичних закладів (далі - Заклад), породіль та новонароджених при пологах поза лікарнею до відповідних Закладів у супроводі медичних працівників
2.3. Участь у ліквідації медико-санітарних наслідків надзвичайної ситуації.
3. ОСНОВНІ ФУНКЦІЇ
3.1. У своїй діяльності Бригада виконує такі функції:
3.1.1. Приймає від оперативно-диспетчерської служби виклики про надання екстреної медичної допомоги;
3.1.2. Надає екстрену медичну допомогу пацієнтам на догоспітальному етапі, відповідно до медичних показань в межах визначеної Центром території обслуговування Пункту;
3.1.3. Забезпечує транспортування до Закладу пацієнта, який потребує екстреної госпіталізації та (або) супроводу медичного працівника;
3.1.4. Приймає участь в ліквідації медико-санітарних наслідків надзвичайної ситуації;
3.1.5. Взаємодіє, в межах повноважень визначених Керівником, в наданні медичної допомоги Бригадою та іншими Закладами і організаціями відповідної адміністративно-територіальної одиниці та при необхідності за її межами;
3.1.6. Використовує прогресивні медичні технології в своїй практичній діяльності;
3.1.7. Веде медичну статистичну облікову документацію та забезпечує звітування про виконану роботу;
3.1.8. Звітує про використання лікарських, наркотичних засобів та психотропних речовин, виробів медичного призначення та здійснює їх обмін;
3.1.9. Проводить санітарну обробку транспортного засобу у Центрі або на станції (у відділенні).
4. ПРАВА
Працівники Бригади мають право:
4.1. У разі великої кількості пацієнтів викликати собі на допомогу інші Бригади Центру (станції (відділення)).
4.2. Госпіталізувати пацієнта у разі загрози його життю у найближчий до місця виклику Заклад, де йому може бути надана необхідна медична допомога.
4.3. Отримувати консультацію від чергових медичних працівників Центру щодо діагностики та умов надання екстреної медичної допомоги пацієнтам.
4.4. Вимагати від адміністрації Центру (станції (відділення)) забезпечення Бригади необхідними засобами для виконання своїх функцій та індивідуального захисту від заражень і уражень.
4.5. Вносити адміністрації Центру, керівникам станції (відділення) пропозиції щодо покращення організації роботи та підвищення ефективності надання екстреної медичної допомоги.
5. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
5.1. Відповідальність за своєчасність та якість виконання Бригадою, яка перебуває на Пункті визначених цим Положенням завдань і функцій, покладається на керівника Бригади.
5.2. Відповідальність інших працівників Пункту визначається посадовими інструкціями.
Директор Департаменту
реформ та розвитку
медичної допомоги


М.Хобзей
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
07.12.2012 N 1020
ОПИС
зовнішнього вигляду обмундирування працівників системи екстреної медичної допомоги України
Обмундирування для працівників системи екстреної медичної допомоги (далі - Спеціальний одяг) - це комплект верхнього одягу встановленого зразка для носіння працівниками (чоловічої та жіночої статі) під час роботи. Спеціальний одяг призначається для забезпечення працівників системи екстреної медичної допомоги в теплу та холодну пори року. Спеціальний одяг видається індивідуально кожному працівнику системи екстреної медичної допомоги і використовується при виконанні ними посадових обов'язків. Спеціальний одяг повинен забезпечувати належні умови роботи працівників, а саме:
захищати від несприятливих погодних умов;
не допускати переохолодження в холодну пору року;
не перешкоджати тепловіддачі в теплу пору року;
не ускладнювати рухів виїзного персоналу, надавати можливість працювати при наданні екстреної медичної допомоги, проведенні реанімаційних заходів тощо;
тримати при собі найнеобхідніші речі.
Спеціальний одяг має бути привабливим, з ознаками професійної приналежності та забезпечувати ідентифікацію працівників системи екстреної медичної допомоги оточуючими особами. Спеціальний одяг повинен забезпечувати видимість працівників служби екстреної медичної допомоги при роботі в умовах надзвичайних ситуацій, в нічний час, на автошляхах, надавати можливість розпізнавати працівників служби екстреної медичної допомоги при скупченні людей та у громадських місцях та відповідати вимогам Національного стандарту України ДСТУ EN 471-2001 (EN 471:1994, IDT) "Одяг спеціальний сигнальний підвищеної видимості".
1. Комплект Спеціального одягу для чоловіків і жінок для холодної пори року
В індивідуальний комплект для холодної пори року входять: курткаутеплена, штани утеплені, куртка (жакет), жилет, сорочка трикотажна, шапка зимова, напівчоботи.
Стислий опис Спеціального одягу та його призначення:
1.1. Куртка утеплена з тканини червоного кольору, прямого силуету з потайною застібкою, підкладка з тканини типу фліс на синтапоні, полегшений капюшон. Світло-відбивні стрічки розміщені на обох рукавах в два ряди та по низу куртки по периметру.
1.2. Штани утеплені з тканини червоного кольору, підкладка фліс, з високим поясом. Спереду, нижче колін - дві світло-відбивні стрічки.
1.3. Куртка (жакет) з тканини червоного кольору, без підкладки із застібкою типу блискавка та пластрон на 5 липучок.
1.4. Сорочка трикотажна з тканини червоного кольору, модель типу POLO.
Комірець фанговий, відкладний, на три пластмасові гудзики, рукав довгий.
1.5. Шапка зимова червоно-синього кольору пошита з тканини фліс.
1.6. Жилет з тканини червоного кольору, без підкладки.
1.7. Напівчоботи утеплені чоловічі, жіночі, виготовлені з натуральної шкіри, чорного кольору, литтєвого методу кріплення.
2. Комплект Спеціального одягу для чоловіків та жінок для теплої пори року
В індивідуальний комплект для теплої пори року входять: куртка (жакет), штани літні, футболка (теніска) трикотажна з короткими рукавами, жилет, туфлі.
Стислий опис Спеціального одягу та його призначення:
2.1. Куртка (жакет) з тканини червоного кольору, кокетки полочок та спинки - темно-синього кольору, без підкладки із застібкою типу блискавка та пластрон на 5 липучок (кнопок).
2.2. Штани літні з тканини червоного кольору, вільного крою. Нижче колін дві світло - відбивні стрічки.
2.3. Футболка (теніска) трикотажна з короткими рукавами з тканини червоного кольору.
2.4. Жилет з тканини червоного кольору, без підкладки.
2.5. Туфлі, виготовлені з натуральної шкіри, чорного кольору, литтєвого методу кріплення.
Комплект Спеціального одягу для працівників виїзного персоналу системи екстреної медичної допомоги України
N
п/п
Назва предметуКількість предметів на одну
особу
1.Куртка утеплена1
2.Куртка (жакет)1
3.Жилет1
4.Штани літні1
5.Штани утеплені1
6.Футболка (теніска) трикотажна2
7.Шапка зимова1
8.Кашкет (бандана) літня1
9.Сорочка трикотажна2
10.Напівчоботи утеплені1
11.Туфлі1
12.Посвідчення (бедж)1
13.Кокарда для головних уборів 2
14.Нагрудний знак 2
15.Нарукавний знак 2
Комплект Спеціального одягу для працівників невиїзного персоналу системи екстреної медичної допомоги України
N
п/п
Назва предметуКількість предметів на одну
особу
1.Куртка утеплена1
2.Куртка (жакет)1
3.Жилет1
4.Штани літні1
5.Футболка (теніска) трикотажна2
6.Шапка зимова1
7.Кашкет (бандана) літня1
8.Сорочка трикотажна2
9.Напівчоботи утеплені1
10.Туфлі1
11.Посвідчення (бедж)1
12.Кокарда для головних уборів 2
13.Нагрудний знак 2
14.Нарукавний знак 2
Нарукавний знак.
Форма кругла, колір білий, діаметр - 90 мм, обшитий по краю сріблястою ниткою, в центрі якого знаходиться коло жовтого кольору діаметром 55 мм.
Край жовтого кола обшитий золотистою ниткою. В середині кола розташована міжнародна емблема екстреної медичної допомоги у вигляді сніжинки з шістьма променями синього кольору, на фоні якої розташована електрокардіографічна крива червоного кольору.
На білому полі зверху знаходиться малий герб України, на протилежній стороні від якого напис "Україна" - прописними літерами. Зліва на білому полі напис "Екстрена медична допомога", справа - "Медицина катастроф". Всі написи виконуються синім кольором.
Знак розташовується на формі у верхній третині лівого рукава згідно малюнку 1.
Кокарда на головний убір.
Коло жовтого кольору діаметром 55 мм. Край кола обшитий золотистою ниткою. В середині кола розташована міжнародна емблема екстреної медичної допомоги у вигляді сніжинки з шістьма променями синього кольору, на фоні якої розташована електрокардіографічна крива червоного кольору.
Пришивається посередині спереду головного убору згідно малюнку 2.
Нагрудний знак.
Знак прямокутної форми розміром 50 х 90 мм жовтого кольору обшитий сріблястою ниткою.
На жовтому полі зліва вишитий напис червоного кольору "103", а з правої сторони в верхній половині - емблема адміністративно-територіальної одиниці, під якою - синім кольором нанесено її назву.
Знак розташований зліва на нагрудній кишені згідно малюнку 3. Зразки нагрудного знаку розробляються та затверджуються територіальними органами охорони здоров'я.
3. Примірні технічні та технологічні вимоги до обмундирування працівників системи екстреної медичної допомоги України
N
п/п
НайменуванняХарактеристика
1Куртка утеплена
Мод. 17-19-408-09
(чоловіча)
Куртка утеплена
Мод. 17-19-408А-09
(жіноча)
код червоного кольору 18-0764
код темно-синього кольору
19-3920
Основний колір - червоний,
оздоблювальні деталі темно-
синього кольору.
Куртка виготовляється зі
змішаної тканини, підкладка з
тканини типу фліс темно-
синього кольору, на
синтепоні.
Куртка прямого силуету з
потайною застібкою на
роз'ємну тасьму типу
"блискавка" і пластрон на
5 кнопок. Застібка переходить
на кінці коміра. Комір
стояче-відкладний.
Капюшон притачений до нижньої
частини коміру, зі швом
посередині. По передньому
краю оброблений прохід для
шнура. Шнур з фіксаторами і
закріплений.
На підкладці з одного боку
оброблена кишеня в рамку.
Рамка кишені прострочена
краєвою строчкою. Кишеня на
застібці тасьмою типу
"блискавка". Рукава втачні
двошовні. Підкладка рукавів
темно-синього кольору,
тканина - нейлон на
синтепоні. По краю
настрочений регулятор ширини
рукава темно-синього кольору
на застібці (липучка) або на
кнопках.
Пілочки складаються з двох
частин-кокетки (темно-синього
кольору) та нижньої
(основного червоного
кольору). На нижніх частинах
пілочки розташовані накладні
кишені-книжки з клапанами, що
застібаються на текстильну
застібку (липучка) або
кнопку. На верхніх частинах
пілочок - накладні кишені
"книжка" з клапанами, що
застібається на застібку
(липучку) або на кнопку.
Спинка на кокетці. На спині -
світло-відбивний напис
"Екстрена медична допомога",
або "Медицина катастроф",
або "Невідкладна медична
допомога", нанесений
термодруком.
На лівій нагрудній кишені
пришитий шеврон.
Під кокеткою спинки розміщені
складки для об'єму.
Світло-відбивні стрічки
шириною 50 мм розміщені: на
обох рукавах в два ряди з
проміжком 5 см; знизу куртки
від нижньої частини куртки
30 см по периметру куртки.
Низ рукавів та низ куртки
підігнутий та прострочений
оздоблювальною строчкою.
Утеплювач куртки синтепон.
Куртка виготовляється у
відповідності до "Основами
промышленной технологии
поузловой обработки верхней
одежды" (М. Легкая индустрия,
1976 г.)" та "Типовой
технологической документацией
по изготовлению курток
спортивно-бытовых"
(ЦНИИТЗИЛегпром, 1983 г.).
2.Блуза/жакет (Куртка літня)
Мод. 17-19-409-09
(чоловіча)
Блуза/жакет (Куртка літня)
Мод. 17-19-409А-09
(жіноча)
код червоного кольору 18-1763
код темно-синього кольору
19-3921
Зі змішаної тканини,
червоного кольору, без
підкладки, із застібкою
"блискавка" та пластрон на
5 "липучок".
Кокетки полочок та спинки,
нижня частина коміра-стійки,
підклапани та хлястики для
регулювання рукавів темно-
синього кольору.
Під кокеткою спинки складки
для об'єму.
Нижня частина спинки без шва,
на спинці світло-відбивний
напис "Швидка медична
допомога", або "Медицина
катастроф", або "Невідкладна
медична допомога".
Рукава довгі, двошовні,
підгортаються - система
сафарі.
Світловідбивні стрічки
шириною 50 мм розміщені: на
обох рукавах в верхній
третині в два ряди, від
притачної частини рукавів
відступити 15 см з проміжком
5 см; знизу куртки від
нижньої частини 30 см від
низу виробу і по периметру.
Кишені 4: дві нижні червоного
кольору накладні типу
"книжка" з клапанами, що
застібаються на текстильну
застібку (липучка) або
кнопку, та дві нагрудних
накладних, червоного кольору,
ліва з прозорим віконцем для
беджі. Довжина куртки до
середини стегна.
3Жилет
Мод. 17-19-411-09
(чоловічий)
код червоного кольору 18-1763
З тканини червоного кольору,
без підкладки.
Пілочки із верхньої і нижньої
частин.
На верхній частині лівої
пілочки нагрудна накладна
кишеня "книжка" з клапаном,
на яку настрочена накладна
кишеня з клапаном і застібкою
липучка.
На нижніх частинах пілочок
настрочені накладні кишені
типу "книжка" з входом з
боку.
Над нижніми накладними
кишенями "книжка" знаходяться
розрізні кишені із застібкою
блискавка.
Спинка без шва, на спинці
світло-відбивний напис
"Швидка медична допомога",
або "Медицина катастроф",
або "Невідкладна медична
допомога".
Низ пілочок спереду округлої
форми.
На верхніх частинах пілочок
та на спинці зверху по одній
світло-відбивній стрічці.
4Жилет
Мод. 17-19-411А-09
(жіночий)
код червоного кольору 18-1763
З тканини червоного кольору,
без підкладки.
Пілочки із верхньої і нижньої
частин.
На верхній частині лівої
пілочки нагрудна накладна
кишеня "книжка" з клапаном,
на яку настрочена накладна
кишеня з клапаном і застібкою
липучка.
На нижніх частинах пілочок
настрочені накладні кишені
типу "книжка" із входом з
боку.
Над нижніми накладними
кишенями "книжка" знаходяться
розрізні кишені із застібкою
блискавка.
Спинка без шва, на спинці
світло-відбивний напис
"Екстрена медична допомога",
або "Медицина катастроф",
або "Невідкладна медична
допомога".
Низ пілочок спереду округлої
форми.
В бокових швах знизу розрізи.
На верхніх частинах пілочок
та на спинці зверху по одній
світло-відбивній стрічці.
5Штани утеплені
Мод. 17-19-412-09
(чоловічі)
Штани утеплені
Мод. 17-19-412А-09
(жіночі)
код червоного кольору 18-0764
код темно-синього кольору
19-3920
З тканини змішаної червоного
кольору, оздоблювальні деталі
темно-синього кольору,
утеплені синтепоном,
підкладка - фліс, з високим
поясом 8,5 см з 5 шльовками
для протягування паска, з
застібкою блискавка, на
поясі - 2 гудзики і 2 петлі.
На передніх половинках штанів
профільовані коліна.
Передні половинки з
підрізними бочками, які
утворюють бокові кишені.
На середній третині стегна
накладні кишені - книжки з
клапанами, що застібаються на
текстильну застібку (липучка)
або кнопку.
На правій кишені настрочена
кишеня для сотового телефону.
На нижніх частинах штанин дві
горизонтальні охоплювальні
світло -відбивні стрічки
шириною 50 мм.
6Штани літні
Мод. 17-19-413-09
(чоловічі)
Мод. 17-19-413А-09
(жіночі)
код червоного кольору 18-1763
код темно-синього кольору
19-3921
З тканини змішаної червоного
кольору, оздоблювальні
строчки темно-синього
кольору, на поясі з
5 шльовками для протягування
паска, з застібкою блискавка,
на поясі - 1 гудзик і
1 петля.
На передніх половинках штанів
профільовані коліна.
Передні половинки з
підрізними бочками, які
утворюють бокові кишені. На
середній третині стегна
накладні кишені -книжки з
клапанами, що застібаються на
текстильну застібку (липучка)
або кнопку. На правій кишені
настрочена ще одна кишеня для
сотового телефону.
На нижніх частинах штанин дві
горизонтальні світло -
відбивні стрічки шириною
50 мм.
7Футболка (теніска) трикотажна
Мод. 17-19-414-09
(чоловіча)
Мод. 17-19-414А-09
(жіноча)
Колір: червоний. Модель POLO.
Тканина: пресове полотно
(трикотаж) 38 клас в'язання,
щільність 220 гр.
Комірець фанговий,
відкладний. Застібка
прорізна планка на три
пластмасові ґудзики, діаметр
15 мм, 4-х ударний, червоного
матового кольору. Модель
навипуск, з двома боковими
прорізами довжиною 5 см.
Рукав короткий.
8Сорочка трикотажна
Мод. 17-19-415-09
(чоловіча)
Мод. 17-19-415А-09
(жіноча)
Колір: червоний. Модель POLO.
Тканина: пресове полотно
(трикотаж) 38 клас в'язання,
щільність 220 гр.
Комірець фанговий,
відкладний. Застібка
прорізна планка на три
пластмасові ґудзики, діаметр
15 мм, 4-х ударний, червоного
матового кольору.
Модель навипуск, з двома
боковими прорізами довжиною
5 см.
Рукав довгий.
9Шапка зимова
Мод. 17-19-416-09
(чоловіча)
Мод. 17-19-416А-09
(жіноча)
Колір: червоно-синій,
куполоподібної форми.
Пошита з тканини фліс.
10Шеврон нарукавний.
(не пришивається)
Малюнок 1
Шеврон розташовується у
верхній третині лівого рукава
куртки та піджаку.
11Шеврон нагрудний.
(не пришивається)
Розробляється та
затверджується місцевим
органом управління охорони
здоров'я.
Розмір 90 х 50 мм,
нашивається на куртці та
піджаку зліва на рівні лінії
грудей.
12Напівчоботи утеплені чоловічі
ОСТ 17-317-74
Напівчоботи хромові,
виготовлені з натуральної
шкіри товщиною 1,4 мм,
чорного кольору,
клеєбортового методу
кріплення з боковою
прошивкою.
Підошва формована,
зносостійка, товщиною 10 -
12 мм (виготовлена згідно
ТУ 23267384-01-99 та
ГОСТ 261677-84).
Конструкція заготовки - берці
з цільною настроченою
союзкою. Підкладка з штучного
хутра під союзку та під берці
з шкіряною кишенею для
розміщення задника. Застібка
типу "блискавка".
Вкладна устілка - картон
взуттєвий, устілковий з
настроченим штучним хутром.
Основна устілка - шкіркартон
з супінатором. Підносок
виготовлений з
термопластичного матеріалу
товщиною 1,0 мм.
Задник з термопластичного
матеріалу товщиною 1,6 мм.
13Туфлі чоловічі
ОСТ 17-317-74
ГОСТ 447-91
Туфлі хромові, виготовлені з
натуральної шкіри товщиною
1,4 мм, чорного кольору,
клейового методу кріплення,
прошивні, на формованій
підошві товщиною 8 - 10 мм,
висота каблука - 20 мм. З
обох боків потайні гумові
вставки, туфлі на шнурівці.
Підкладка під союзку з
тканини, під берцями та
задником зі шкіри. Устілка
вкладна шкіряна.
Задник виготовлений з
термопластичного матеріалу
товщиною 2,0 мм. Підносок -
виготовлений з
термопластичного матеріалу
товщиною 1,0 мм. Основна
устілка - шкіркартон типу
"тексон" з супінатором.
14Напівчоботи утеплені жіночі
ОСТ 17-317-74
ТУ 23267384-01-99 та
ГОСТ 261677-84
Напівчоботи хромові,
виготовлені з натуральної
шкіри товщиною 1,4 мм,
чорного кольору,
клеєбортового методу
кріплення з боковою
прошивкою. Підошва формована,
зносостійка, товщиною
10 - 12 мм.
Конструкція
заготовки - берці
з цільною настроченою
союзкою. Підкладка з штучного
хутра під союзку та під берці
з шкіряною кишенею для
розміщення задника. Застібка
типу "блискавка".
Вкладна устілка - картон
взуттєвий, устілковий з
настроченим штучним хутром.
Основна устілка - шкіркартон
з супінатором.
Підносок виготовлений з
термопластичного матеріалу
товщиною 1,0 мм.
задник з термопластичного
матеріалу товщиною 1,6 мм.
15Туфлі жіночі
ОСТ 17-317-74
ГОСТ 447-91
Туфлі жіночі з хрому,
виготовлені з натуральної
шкіри товщиною 1,4 мм,
чорного кольору, клеєвого
методу кріплення, прошивні,
на формованій підошві
товщиною 8 - 10 мм, висота
каблука 20 мм. Конструкція
заготовки: напівчеревики типу
"мокасин" з настроченими
берцями на шнурках і
відрізним задником, з м'яким
кантом.
Союзка розрізана з накладною
"мокасиновою" вставкою та
точним швом по центру
носочної частини.
Підкладка шкіряна. Устілка
вкладна-шкіряна. Задник
виготовлений з
термопластичного матеріалу
товщиною 1,6 мм. Підносок
виготовлений з
термопластичного матеріалу
товщиною 1 мм.
Основна устілка - шкіркартон
типу "тексон" з супінатором.
16Бандана
мод. 17-19-417-09
Виготовляється зі змішаної
тканини червоного кольору,
стінки верхньої частини
різані, лобна частина
цільнокрійна з кінцями -
зав'язками.
17Кашкет
мод. 17-19-168-03
Денце, стінки зі змішаної
тканини червоного кольору,
козирок з тканини темно-
синього кольору, спереду на
лобній частині кашкету напис
"Екстрена медична допомога",
або "медицина катастроф",
або "невідкладна медична
допомога".
Директор Департаменту
реформ та розвитку
медичної допомоги


М.К.Хобзей
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
07.12.2012 N 1020
ПРИМІРНИЙ ПЕРЕЛІК
оснащення відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги
NНайменуванняКількість хворих, що поступають на
добу
50150200
12345
Пост медсестри для хворих (потерпілих), що знаходяться у
задовільному стані
1.Шафа медична111
2.Термометр медичний
цифровий (електронний)
234
3.Вимірник артеріального
тиску сфігмоманометр
112
4.Стетофонендоскоп112
5.Ваги з ростоміром111
6.Стіл біля ліжка, тумба112
7.Контейнер (місткість)
для
передстерилізаційного
очищення дезінфекції і
стерилізації медичних
виробів
по потребіпо потребіпо потребі
Оглядові кабінети для хворих (потерпілих), що знаходяться у
задовільному стані (один кабінет на 25, що поступають на добу,
але не менше двох)
8.Кушетка медична
оглядова
268
9.Стіл біля ліжка, тумба268
10.Опромінювач-
рециркулятор повітря
ультрафіолетовий
268
11.Стілець для лікаря і
пацієнта
268
Гінекологічний оглядовий кабінет (один кабінет на 20 хворих
(потерпілих) гінекологічного профілю в добу, але не менш одного)
12.Кушетка медична
оглядова
111
13.Стілець обертається111
14.Ваги з ростоміром111
15.Вимірник артеріального
тиску сфігмоманометр,
стетофонендоскоп
111
16.Термометр медичний
цифровий (електронний)
233
17.Ширма медична122
18.Крісло гінекологічне
оглядове
111
19.Світильник
гінекологічний (лампа
оглядова)
111
20.Набір для
гінекологічного огляду
одноразовий
по потребі,
але не
менше 10
по потребі,
але не
менше 15
по потребі,
але не
менше 15
21.Набір інструментів для
акушерства і
гінекології
355
22.Голка для пункції
заднього зводу піхви
222
23.Столик для інструментів344
24.Набір інструментів для
екстреної акушерсько-
гінекологічної допомоги
(прийому пологів)
222
25.Контейнер (ємкість) для
передстерилізаційного
очищення дезінфекції і
стерилізації медичних
виробів
по потребіпо потребіпо потребі
26.Опромінювач
ультрафіолетовий
бактерицидний (для
приміщень)
222
27.Опромінювач-
рециркулятор повітря
ультрафіолетовий
111
28.Шафа медична222
Процедурний кабінет для хворих (потерпілих), що знаходяться у
задовільному стані
29.Шафа медична222
30.Кушетка медична
оглядова
111
31.Опромінювач-
рециркулятор повітря
ультрафіолетовий
111
32.Столик для інструментів333
33.Матеріал
перев'язувальний
хірургічний
111
34.Контейнер (ємкість) для
передстерилізаційного
очищення дезінфекції і
стерилізації медичних
виробів
по потребіпо потребіпо потребі
35.Холодильник медичний222
Пост медсестри для хворих (потерпілих), що знаходяться у стані
середньої тяжкості (один пост на 150 хворих (потерпілих), що
поступають на добу, але не менш одного)
36.Шафа медична111
37.Термометр медичний
цифровий
134
38.Вимірник артеріального
тиску сфігмоманометр
112
39.Стетофонендоскоп112
40.Стіл біля ліжка, тумба112
41.Контейнер (ємкість) для
передстерилізаційного
очищення дезінфекції і
стерилізації медичних
виробів
по потребіпо потребіпо потребі
Оглядові кабінети для хворих (потерпілих), що знаходяться у
стані середньої тяжкості (один кабінет (12 каталок) на
150 хворих (потерпілих), що поступають на добу,
але не менш одного)
42.Шафа медична111
43.Ширма медична257
44.Штатив для тривалих
інфузійних вливань
31010
45.Опромінювач-
рециркулятор повітря
ультрафіолетовий
122
46.Каталка медична
лікарняна
412,516
47.Крісло-коляска
лікарняна
257
48.Кушетка медична
оглядова
112
49.Стіл приліжковий, тумба112
50.Опромінювач-
рециркулятор повітря
ультрафіолетовий
по потребіпо потребіпо потребі
51.Електрокардіограф
одноканальний,
трьохканальний
портативний
122
52.Дефібрилятор
автоматичний зовнішній
124
53.Монітор приліжковий для
контролю фізіологічних
параметрів
124
54.Набір реанімаційний для
швидкої допомоги
111
55.Стілець (табурет)
медичний
112
Процедурний кабінет для хворих (потерпілих), що знаходяться у
стані середньої тяжкості
56.Шафа медична222
57.Опромінювач-
рециркулятор повітря
ультрафіолетовий
111
58.Стіл для інструментів333
59.Матеріал
перев'язувальний
хірургічний
по потребі,
але не
менше 1
по потребі,
але не
менше 1
по потребі,
але не
менше 1
60.Контейнер (ємкість) для
передстерилізаційного
очищення дезінфекції і
стерилізації медичних
виробів
по потребіпо потребіпо потребі
61.Холодильник медичний122
Пост медсестри палати для тимчасового розміщення хворих
(потерпілих) з неадекватною поведінкою (у стані психомоторного
збудження) і хворих (потерпілих) з підозрою на наявність
інфекційних захворювань
62.Шафа медична111
63.Стіл для інструментів111
64.Вимірювач артеріального
тиску сфігмоманометр
111
65.Стетофонендоскоп111
66.Термометр медичний
цифровий
122
Палата для тимчасового розміщення хворих (потерпілих) з
неадекватною поведінкою (у стані психомоторного збудження)
(1 палата на 50 хворих (потерпілих), що поступають, в добу,
але не менше 2)
67.Кушетка медична
оглядова
468
Кабінет клініко-лабораторної діагностики
68.Аналізатор
гематологічний
автоматичний
111
69.Аналізатор біохімічний
автоматичний
111
70.Аналізатор для
діагностики
невідкладних станів
111
71.Аналізатор сечі
скринінговий на смужках
111
72.Пристрій для фіксації і
забарвлення крові
(стейнер)
111
73.Коагулометр
автоматичний,
аналізатор здатності
згущуватися, аналізатор
гемостаза
111
74.Центрифуга лабораторна111
75.Мікроскоп бінокулярний122
76.Освітлювач для
мікроскопів
122
77.Меблі для лабораторій111
78.Термостат повітряний і
сухоповітряний
111
79.Контейнер для
заготівлі, зберігання і
транспортування крові і
біоматеріалу
122
80.Аналізатор глюкози в
крові (глюкометр)
експрес-аналізатор
портативний
111
81.Лічильник лейкоцитарної
формули крові
111
82.Колориметр
фотоелектричний
111
83.Ваги лабораторні111
84.Холодильник медичний111
85.Шафа сушарно-
стерилізаційна
111
86.Шафа медична111
87.Стіл для інструментів111
88.Опромінювач-
рециркулятор повітря
ультрафіолетовий
по потребіпо потребіпо потребі
89.Місткість для збору
відходів
по потребіпо потребіпо потребі
Кабінет електрокардіографічного дослідження (один кабінет
на 150 хворих (потерпілих), що поступають на добу,
але не менш одного)
90.Електрокардіограф
багатоканальний з
синдромальним
заключенням
111
91.Шафа медична111
92.Опромінювач-
рециркулятор повітря
ультрафіолетовий
111
93.Стіл для інструментів111
94.Кушетка медична
оглядова
111
95.Стіл біля ліжка, тумба111
96.Стіл для інструментів111
Рентгенологічний кабінет
97.Апарат
рентгенографічний
діагностичний
(цифровий)
111
98.АРМ (автоматизоване
робоче місце) лікаря-
рентгенолога
111
99.АРМ медичної
сестри/рентгенлаборанта
111
100.Шафа медична222
101.Опромінювач-
рециркулятор повітря
ультрафіолетовий
111
102.Стіл для інструментів222
103.Кушетка медична
оглядова
111
104.Засоби індивідуального
захисту при
рентгенологічних
дослідженнях (комплект)
333
105.Ширма захисна, екран111
Приміщення для проявки касет рентгенографії
106.Машина проявочна
(апарат) для
рентгенівської плівки
111
107.Шафа сушильна для
рентгенівських плівок
111
108.Стелаж медичний111
Кабінет комп'ютерної томографії
109.Томограф рентгенівський
комп'ютерний
111
110.АРМ лікаря-рентгенолога111
111.АРМ медичної
сестри/рентгенлаборанта
111
112.Меблі для лікарняних
приміщень
111
113.Стелаж медичний111
114.Шафа для зберігання
хімічних реактивів і
матеріалів
111
115.Ін'єктор автоматичний
для введення
контрастної речовини
для ангіографії
111
116.Принтер медичний,
відеопринтер
111
117.Шафа медична222
118.Опромінювач-
рециркулятор повітря
ультрафіолетовий
111
119.Стіл для інструментів222
120.Кушетка медична
оглядова
111
121.Холодильник медичний111
Кабінет ультразвукової діагностики
122.Апарат (сканер)
ультразвуковий
діагностичний медичний
111
123.Апарат (сканер)
ультразвуковий
діагностичний
переносний
111
124.Шафа медична111
125.Опромінювач-
рециркулятор повітря
ультрафіолетовий
111
126.Стіл для інструментів111
127.Кушетка медична
оглядова
111
Кабінет ендоскопії
128.Стойка ендоскопічна
апаратна
111
129.Джерело світла
ендоскопічне
222
130.Відеокомплекс,
відеосистема
ендоскопічна
111
131.Відеогастроскоп111
132.Гастроскоп
(гастрофіброскоп
фиброгастроскоп)
111
133.Відеодуоденоскоп111
134.Відеобронхоскоп гнучкий111
135.Апарат
електрохірургічний
високочастотний
222
136.Приладдя для ендоскопії111
137.Аспіратор
(відсмоктувач)
ендоскопічний
222
138.Ректоскоп (проктоскоп)
для дорослих
111
139.Інструменти для
відкритої,
напівзакритої
ендоскопічній хірургії
111
140.Устаткування
дезінфекції
передстерилізаційного
очищення і стерилізації
гнучких ендоскопів
111
141.Устаткування для УЗ
очищення лабораторного
посуду і інструментів
111
142.Кронштейн ендоскопічний444
143.Щипці біопсійніпо потребіпо потребіпо потребі
144.Інструменти для
відкритої,
напівзакритої
ендоскопічній хірургії
111
145.Катетер аспіраційний222
146.Електроди для
ендоскопії
222
147.Екстрактор111
148.Кліпси судинні незнімні111
149.Голка ін'єкційна
одноразового
застосування
222
150.Набор для лігування
варикозно розширених
вен (ВРВ) стравоходу і
шлунку
по потребіпо потребіпо потребі
151.Зонд для коагуляції222
152.Щипці до ендоскопів111
153.Провідник для введення
катетера
222
154.Катетер дренажний
хірургічний
111
155.Петля полипнаяпо потребіпо потребіпо потребі
156.Загубникпо потребі,
але не
менше 15
по потребі,
але не
менше 30
по потребі,
але не
менше 40
157.Катетер
трахеобронхіальний для
відсмоктування слизу
(набір)
444
158.Електроди для
електрохірургічних
операцій, одноразові
222
159.Стелаж медичний111
160.Стіл операційний
(хірургічний)
111
161.Шафа медична222
162.Стіл для інструментів111
163.Кушетка медична
оглядова
111
164.Стіл біля ліжка, тумба111
165.Холодильник медичний111
166.Опромінювач-
рециркулятор повітря
ультрафіолетовий
111
Перев'язувальний кабінет (з шлюзом і приміщенням для
перев'язувального матеріалу) (один кабінет на 150 хворих
(потерпілих) в добу але не менш одного)
167.Шафа медична222
168.Опромінювач-
рециркулятор повітря
ультрафіолетовий
222
169.Стіл для інструментів444
170.Стіл перев'язувальний111
171.Стіл операційний
(хірургічний)
111
172.Санітарне устаткування222
173.Набір перев'язувальний
(великий)
51822
174.Набір перев'язувальний
(малий)
52025
175.Голка для
спинномозкової і
люмбальної пункції
41012
176.Матеріал
перев'язувальний
хірургічний
по потребі,
але не
менше 10
по потребі,
але не
менше 10
по потребі,
але не
менше 10
177.Контейнер (ємкість) для
передстерилізаційного
очищення дезінфекції і
стерилізації медичних
виробів
по потребіпо потребіпо потребі
Кабінет для гіпсування (один кабінет на 150 хворих (потерпілих)
на добу, але не менш одного)
178.Шафа медична111
179.Опромінювач-
рециркулятор повітря
ультрафіолетовий
111
180.Стіл для гіпсових робіт111
181.Стіл перев'язувальний111
182.Стіл для інструментів222
183.Набір інструментів для
накладення гіпсових
пов'язок
123
184.Санітарне устаткування222
Кабінет передопераційної підготовки
185.Шафа медична111
186.Опромінювач-
рециркулятор повітря
ультрафіолетовий
111
187.Каталка медична
лікарняна
111
188.Стіл біля ліжка, тумба111
189.Стіл для інструментів111
Палата реанімації та інтенсивної терапії (одна палата
на 50 хворих (потерпілих) в добу, але не менш однієї)
190.Ліжко
багатофункціональне
реанімаційне для палат
інтенсивної терапії
51620
191.Стіл біля ліжка, тумба
192.Візок міжкорпусний
вантажний
111
193.Стійка (штатив) для
інфузійних систем
113240
194.Система для
централізованого
подання кисню
103240
195.Консоль палатна
настінна
51620
196.Зволожувач з
підігріванням дихальних
сумішей і кисню
103240
197.Матрац
противопролежневий,
система
246
198.Монітор приліжковий для
контролю фізіологічних
параметрів
51620
199.Електрокардіограф
одноканальний,
трьохканальний
портативний
122
200.Електрокардіостимулятор
(кардіостимулятор)
зовнішній
257
201.Апарат для проведення
внутрішньоаортальної
(інтрааортальної)
балонної контрпульсації
112
202.Аспіратор
(відсмоктувач)
хірургічний
257
203.Дефібрилятор
кардіосинхронізований
146
204.Апарат штучної
вентиляції легенів
(ШВЛ)
123
205.Апарат штучної
вентиляції легенів
(ШВЛ) портативний
(апарат керованої і
допоміжної штучною
вентиляцією легенів
(ШВЛ) для швидкої
допомоги портативний)
123
206.Апарат дихальний ручний122
207.Набір інтубаційний246
208.Набір для катетеризації
вен і судин
одноразового
застосування
по потребі,
але не
менше 5
по потребі,
але не
менше 16
по потребі,
але не
менше 20
209.Насос шприцевий
інфузійний (дозатор
лікарських засобів)
51620
210.Насос інфузійний
роликовий (інфузомат)
51620
211.Набір реанімаційний для
швидкої допомоги
112
212.Апарат рентгенівський
(мобільний) для
операційних з штативом
типу С-дуга
111
213.Набір для веносекції122
214.Набір інструментів
поліклінічний
122
215.Набір для трахеостомії122
216.Шафа для медикаментів257
217.Шафа медична51620
218.Опромінювач
ультрафіолетовий
бактерицидний (для
приміщень)
122
219.Світильник безтіньовий
медичний пересувний
245
220.Стілець для лікаря і
пацієнта
245
Палата динамічного спостереження і короткострокового перебування
(одне ліжко на 5 хворих (потерпілих) в добу)
221.Ліжко функціональне103040
222.Стіл біля ліжка, тумба103040
223.Опромінювач-
рециркулятор повітря
ультрафіолетовий
по потребіпо потребіпо потребі
Санітарна кімната
224.Опромінювач-
рециркулятор повітря
ультрафіолетовий
111
225.Каталка медична
лікарняна
111
226.Стіл біля ліжка, тумба111
227.Стіл для інструментів111
228.Кушетка медична
оглядова
111
229.Шафа медична111
230.Шина для лікування
переломів стегна і
гомілки для дорослих
123
231.Шина дротяна і щипці
для виготовлення шин
246
232.Шина дротяна і щипці
для виготовлення шин
246
233.Бандаж (комір шийний)234
234.Шина вакуумна
транспортна для
дорослих і дітей
234
Приміщення для зберігання прибирального інвентарю
235.Устаткування для миття
і дезінфекції
224
Приміщення для миття, дезінфекції і сушки допоміжного
устаткування і матеріалів
236.Устаткування для миття
і дезінфекції
346